PDA

View Full Version : Theutatsiev grom

Luciffer
15.03.09, 15:05
Iman jedno pitanjce, posla san theutatsievog groma u napad na nerazvijeno selo koje sam opljacka prije 15 min i sad san htio to opet napravit. Međutim stiglo mi je izvjesce da san ga izgubio. a siguran sam da to selo nema nista od vojske, u izvjescu od branitelja pise sve 0, nema ni vojske ni gubitaka, niceg!! al ja sam izgubio groma kako je to moguce??? Pleme ovog koga sam napa je rimljani znaci da nemoze ni u zamku upast!!! Međutim posla sam napad Normanlo, ima li to ikakve veze??

Axe Effect
15.03.09, 15:07
nikad ne šalji jednu jedinicu samu u napad, pošalji ih bar dvije....ovako umre od deff bonusa(rezidencija, zid) :)

shadow man95
pa moz ega ubit rezidencija ili zid jer to je isto ucinkovito u obrani

Tosho
normalno =)
nikad se ne salje 1 vojnik, jer postoje neki bonusi da izgubis
primjer je razlika u popu, zid, rezidencija i ostalo =)
sve je to u redu

umbacano
ima rezidenciju zato ti je krepo
ili mu je došlo kakvo pojačanje

shadow man95
cek jesi poslo jednog ili vise

Dr_Evil
15.03.09, 15:08
Ubija ga deff bonus (rez/zid) jer je sam.
Inače, Theutatesov Grom je :D

baraba prištić
15.03.09, 15:13
ja sam posla samo heroja i preživio je:o:o

Luciffer
15.03.09, 15:13
Aha hvala hvala, je.. mu zid materin, jednog san posla, to mi je greska!!!
nisan zna da moze umrit od deff bonusa!!!

:))

Wet Look
15.03.09, 15:47

heroj je drugi par cipela....

Dr.Evil...mogli bi poceti neki novi server?

The_Master
15.03.09, 16:57
pa nekad se zna dogoditi da ga ubiju stanovnici

gogecijala
15.03.09, 17:15
Gle

Kad god posaljes jednu jedinicu OSIM HEROJA sve ostale jedinice ako su same znaci jedna jedinica bilo koja osim heroja ce 100% UMRIJETI bez obzira ako napadas selo i bez zida i rezidencije i dvorca ma nemora BAS nista imati u selu i opet ce jedna ta jedinica umrijeti ako je samu posaljes

Minimalno MORAS poslati dve jedinice da bi prezivile AKO branioc NEMA NISTA u selu!

mali max
15.03.09, 18:31
utukli su ga seljaci( mislim ovi iz igre ne oni ljudi sa sela )

Sensei
15.03.09, 19:51

znam da heroj prezivi...ali zasto si ga salo samog na selo kad heroj nemoze nositi resse?

Wet Look
15.03.09, 19:53
znam da heroj prezivi...ali zasto si ga salo samog na selo kad heroj nemoze nositi resse?

Pa vjerojatno je trazio nesto gorstaka da dobije heroj malo expa...

pero.o
15.03.09, 19:56
ma nemoj bit nervozan sto si izgubio jednog groma posli ces ih imat tisuce;)

De La Vega
15.03.09, 20:13
Gle

Kad god posaljes jednu jedinicu OSIM HEROJA sve ostale jedinice ako su same znaci jedna jedinica bilo koja osim heroja ce 100% UMRIJETI bez obzira ako napadas selo i bez zida i rezidencije i dvorca ma nemora BAS nista imati u selu i opet ce jedna ta jedinica umrijeti ako je samu posaljes

Minimalno MORAS poslati dve jedinice da bi prezivile AKO branioc NEMA NISTA u selu!

Posalji TK-a u selo bez rezidencije i bez zida samoga i prezivit ce...
Vidio sam dosta takvih reporta...

stefanss
15.03.09, 22:00
Iman jedno pitanjce, posla san theutatsievog groma u napad na nerazvijeno selo koje sam opljacka prije 15 min i sad san htio to opet napravit. Međutim stiglo mi je izvjesce da san ga izgubio. a siguran sam da to selo nema nista od vojske, u izvjescu od branitelja pise sve 0, nema ni vojske ni gubitaka, niceg!! al ja sam izgubio groma kako je to moguce??? Pleme ovog koga sam napa je rimljani znaci da nemoze ni u zamku upast!!! Međutim posla sam napad Normanlo, ima li to ikakve veze??

nikada se ne salje sam0 1 v0jnik .... umire 0d deff b0nusa ,bez 0bzira st0 nema v0sjke ;) nprm... ima zid ... 0n kak0 je sm0tan zakuca se u zid :close::close::close: