PDA

View Full Version : Zašto mi je selo nestalo s karte?

ITALO
16.03.09, 21:08
pitanje za mh i moderatore
ako osnujem novo selo i u momentu imam oko 80 pop jeli moguce da poslije nekoliko napada od strane dvojice igraca totalno se obrise selo i na koji nacin je to moguce cak i kad napadaci ne posalju neku snaznu vojsku

znaci selo vise ne postoji kao da nikad nije ni bilo to se desilo danas a selo je jucer napravljeno naseljenicima

Dr_Evil
16.03.09, 21:09
pitanje za mh i moderatore
ako osnujem novo selo i u momentu imam oko 80 pop jeli moguce da poslije nekoliko napada od strane dvojice igraca totalno se obrise selo i na koji nacin je to moguce cak i kad napadaci ne posalju neku snaznu vojsku

znaci selo vise ne postoji kao da nikad nije ni bilo to se desilo danas a selo je jucer napravljeno naseljenicima

Nakon što ga s katapultima potpuno sruše, selo će, ako ti nije jedino nestati sa mape..
Bilo ono glavno, ili sporedno :)

You know the drill :)
Don't spam, play cool :)

ITALO
16.03.09, 21:32
da poslano je po 5 katapulta ali nije unisteno cijelo selo nego dio a postojala je i rezidencija :
kako je moguce nema nigdje u izvjescu da je srusena recimo trznica zid rezidencija itd sto znaci da nije potpuno unisteno selo

Radojak
16.03.09, 21:34
i meni to treba.nisam to zna a trenutno na speedu rušim jedan crop da uzmem.Hvala

Dr_Evil
16.03.09, 21:34
da poslano je po 5 katapulta ali nije unisteno cijelo selo nego dio a postojala je i rezidencija :
kako je moguce nema nigdje u izvjescu da je srusena recimo trznica zid rezidencija itd sto znaci da nije potpuno unisteno selo

Molim preformuliraj pitanje :)
Nisam baš shvatio ovo..

za to iskoristi edit :)

ITALO
16.03.09, 21:38
znaci ovako:

u tom selu je ostalo nekoliko gradzevina i polja koje nisu bili potpuno unisteni a selo je totalno nestalo ne razumijem kako je to moguce

ostala je rezidencija ,trznica,veleposlanstvo ,drveni zid ,skroviste ,zamke,i neka od polja sirovina

znaci nije bilo potpuno unisteno selo a na mapi je obrisano

Dr_Evil
16.03.09, 21:40
znaci ovako:

u tom selu je ostalo nekoliko gradzevina i polja koje nisu bili potpuno unisteni a selo je totalno nestalo ne razumijem kako je to moguce

ostala je rezidencija ,trznica,veleposlanstvo ,drveni zid ,skroviste ,zamke,i neka od polja sirovina

znaci nije bilo potpuno unisteno selo a na mapi je obrisano

Ako su neke građevine ostale, selo nije moglo biti izbrisano..
Case closed..
Ili bug ili si ti nešto krivo vidio..

Zamolio sam te da iskoristiš edit ;)

ITALO
16.03.09, 21:42
ne razumijem sto je to edit sto tacno trazis da uradim a 100% su gradzevine ostale ne srusene

ITALO
16.03.09, 22:00
Ako su neke građevine ostale, selo nije moglo biti izbrisano..
Case closed..
Ili bug ili si ti nešto krivo vidio..

Zamolio sam te da iskoristiš edit ;)

100% su neke gradzevine i polja ostale ne srusene kako je to moguce da selo bude obrisano skroz

Dr_Evil
16.03.09, 22:08
Nemoguće..
Što želiš čuti od mene ?
Ako je selo nestalo, sve građevine su srušene, nema drugog rješenja :)

Wet Look
16.03.09, 22:15
ne razumijem sto je to edit sto tacno trazis da uradim a 100% su gradzevine ostale ne srusene

Kada zelis nesto dodati,a vec si napisao post u svome postu imas opciju "edit",to izaberes i uredis ono vec prije postano...

ITALO
16.03.09, 22:15
Nemoguće..
Što želiš čuti od mene ?
Ako je selo nestalo, sve građevine su srušene, nema drugog rješenja :)

ma lazete i pomazete drugim igracima nije moguce to ovo mi je 6 server i to nikad nisam vidio kazni me drugo nista i neznate zaboli me lopovska posla hocete da vam kupujemo zlato

LOPOVI LOPOVI LOPOVI LOPOVI LOPOVI

naravno mozete sad reci sto god hocete jer sela nema hoces na msn ti i ja da ti dam lozinku od sela pa procitaj u izvjescima da nije sve bilo sruseno

Wet Look
16.03.09, 22:19
ma lazete i pomazete drugim igracima nije moguce to ovo mi je 6 server i to nikad nisam vidio kazni me drugo nista i neznate zaboli me lopovska posla hocete da vam kupujemo zlato

naravno mozete sad reci sto god hocete jer sela nema hoces na msn ti i ja da ti dam lozinku od sela pa procitaj u izvjescima da nije sve bilo sruseno

Odi na travian TSU,http://travian-utils.com/,izaberi server,pisi nick i trebalo bi ti pisati dali ti je unistenao selo ili sta vec...valjda...

Najjaci argument kod bugova,greska samohi user,problema sa multijima mi je "ja kupujem zlato bando"

Tosho
16.03.09, 22:20
mozda ga je netko drugi srusio?
jesi ti katao nekoga
il je tebe netko
daj detaljnije napisi tko sta di
a ne ovak

Dr_Evil
16.03.09, 22:20

Jesi gotov ili ?
Da ti dam još malo oduška ?
Kad završiš pobrini se da dual/sitter nije pobrisao reporte..
U krajnjem slučaju, bug je to..

ITALO
16.03.09, 23:04
lazes ti nije moguce nije bilo sve sruseno

Wet Look
16.03.09, 23:05
lazes ti nije moguce nije bilo sve sruseno

Jesi oso na travian TSU??

Posalji mi ime nicka i server na kojem igras,pa da ja provjerim...

ITALO
16.03.09, 23:09
Jesi oso na travian TSU??

Posalji mi ime nicka i server na kojem igras,pa da ja provjerim...

nick je:
shecki evo pogledaj te

ITALO
16.03.09, 23:10
server je hrx 3+

Wet Look
16.03.09, 23:10
nick je:
shecki evo pogledaj te

server?

shecki na speedu,pise da si utemeljio selo,nista vise,doduse,TSU malo kasni...cek do sutra,a ako nisi primio napad katama,prijavi to pod bugove...

ITALO
16.03.09, 23:11
tsu nemoze

ITALO
16.03.09, 23:13
nemaju oni objasnjenja nego kao bug pregledao sam ja sve izvjestaje

nego hocete li da kupujemo zlato

uzmi ti sebi oduska moderatoru lopovska posla

ITALO
16.03.09, 23:15
[QUOTE=Wet Look;435666]server?

shecki na speedu,pise da si utemeljio selo,nista vise,doduse,TSU malo kasni...cek do sutra,a ako nisi primio napad katama,prijavi to pod bugove...[/QUOTE

napadi jesu bili sa katama ali 1000% nije bilo poruseno cijelo selo a nestalo je sa mape

Wet Look
16.03.09, 23:16
nemaju oni objasnjenja nego kao bug pregledao sam ja sve izvjestaje

nego hocete li da kupujemo zlato

uzmi ti sebi oduska moderatoru lopovska posla

Moderator ti nema veze sa samom igrom,kao ni cijeli forum team,jos jednom provjeri dali je mozda sitter(dual)brisao nesto,pogledaj si preko profila na selo,da vidis kakvi su napadi sjeli i ako to ne uspije lijepo napravi temu u ovom pdf-u http://forum.travian.com.hr/forumdisplay.php?f=10Klick me i bilo bi dobro kad bi dao neki SS...

Solid Snake
16.03.09, 23:29
pa moze netko poslat starjesinu...i osvojit ti taj grad..ako je pala saglasnost na 0%:bang:

ITALO
16.03.09, 23:36
ovo mi je 6 server i jos nisam cuo da su nekome priznali krvicu svoju ili bug nemam sto provjeravati pogledao sam izvjestaje 10x nije brisano nista i nije sruseno sve a pogotovo nije bilo senatora i tad bi da je bio bilo preoteto selo a ne izbrisano sa mape a naravno sve ce se pripisati tome da je bug a sto mi od toga imamo

mali medo ako si igrac hajde ostavi ime svog nicka javicu ti se ja na travianu

Cevapi
17.03.09, 14:03

:D:D
italo, da bi potpuno izbrisao selo sa karte moras unistiti sve gradjevine koje donose pop, dakle farme do lvl 5, skrovista do lvl 5, zid do lvl 5 itd itd ne moras rusit da bi skatao selo na nulu, ali po ovom sto si ti napisao, da ti je ostala trznica, rezidencija itd selo nebi trebalo biti skatano na nulu.. da nisi slucajno previdio neki report, mozda je gadjao sa svakim valom 2 mete a ti si gledao samo jednu?

Freiya
17.03.09, 14:13
O čemu se ovdje uopće raspravlja?

Nick - server - poslati igm Multihunteru neka provjeri zbivanja na računu i "misteriozni" nestanak sela.

U međuvremenu, dok čekaš odgovor od MH-a, pitaj sittera je li on možda izbrisao reporte od napada, jer kako si rekao - jučer je sela bilo, danas ga nema.
Nije ti palo na pamet da su ga možda po noći katapultirali i srušili na 0?

zany
17.03.09, 14:46
Sve je receno, ima nedovoljno ponudjenih informacija da to ljudi na forumu mogu znati. Moras pogledati u reporte i bla bla (sve ostalo), rekla ti je Freiya.

Lock :)