PDA

View Full Version : Korisnici istog racunala - ogranicenja

Th3 0n3
17.03.09, 19:26
Tazio sam u pravilma i u pitanjima, ali je sve nejasno.

1. Kada 2 razlicite osobe imaju acc na istom serveru i imaju isti IP? Koja su ogranicenja, tj koji kontakt smiju imati a koji ne.

2. U slucaju da ja odem do frenda i ulogiram se kod njega na travian (jednom tjedno), a imamo acc na istom serveru. Dali se mora prijavljivati da igramo na istom IP?

Molim samo nadlezne da odgovaraju, da izbjegnemo smap i krive odgovore.

Nemojte shvatiti kao uvredu, ali forum je totalno nepregledan i nabacan.

Tosho
17.03.09, 19:32
Tazio sam u pravilma i u pitanjima, ali je sve nejasno.

1. Kada 2 razlicite osobe imaju acc na istom serveru i imaju isti IP? Koja su ogranicenja, tj koji kontakt smiju imati a koji ne.

2. U slucaju da ja odem do frenda i ulogiram se kod njega na travian (jednom tjedno), a imamo acc na istom serveru. Dali se mora prijavljivati da igramo na istom IP?

Molim samo nadlezne da odgovaraju, da izbjegnemo smap i krive odgovore.

Nemojte shvatiti kao uvredu, ali forum je totalno nepregledan i nabacan.

dakle
1. imas pravila, moraju biti korisnik istog racunala i imaju dodatna odredenje koja moraju postivati, sve je lijepo napisano u pravilima igre, ak neznas link reci =)
2. mislim da ti nitko nece nista ak je rijec da se spojis jednom tjedno od njega, i naravno bilo bi dobro da ne krsite pravila, to sam i ja pitao MH par puta, neki su rekli da se mora stavit kao koris. istog racunala i nakon toga makniti, a neki kaze ak ces na kratko pogledat svoj acc dok te nema da i ne moras, jer se to ne ubraja kao kor. istog racunala
dakako to se ne smije cesto dogadat, s vremena na vrijeme da
kako i nema odredene granice koliko se smije, preporucuje se stavit da imate isto racunalo =)

nadam se da je jasno

Th3 0n3
17.03.09, 20:13
dakle
1. imas pravila, moraju biti korisnik istog racunala i imaju dodatna odredenje koja moraju postivati, sve je lijepo napisano u pravilima igre, ak neznas link reci =)

ajde ako ti nije tesko da mi ta dodatna izvadis van, jer sam procitao pravila i nikako ne vidim to sto trazim

unaprijed zahvaljujem

Tosho
17.03.09, 20:22
§2.2 Korištenje istog računala
Ako postoje dva ili više igrača koja koriste isto računalo i igraju na istom serveru, svi tako povezani računi moraju biti navedeni u profilu pomoću opcije 'Korištenje istog računala' (na svakom računu). Zloupotreba ove funkcije je kažnjiva.

Igranje na različitim računalima u okviru iste mreže ne kvalificira se kao 'korištenje istog računala'.

Logiranje 'korisnika istog računala' iz različitih browsera (Opera, Firefox, IE...) u isto vrijeme strogo je zabranjeno i bit će kažnjeno.

Kod završetka korištenja istog računala potrebno je odmah to aktualizirati u profilu računa.

Igrači koji koriste isto računalo mogu se logirati jedan drugom na račun isključivo kao Čuvari računa.

Korisnici istog računala se trebaju pridržavati zadanih ograničenja navedenih u pravilima (vidi §3.2).

§3.2 Čuvari računa & korištenje istog računala
Jednosmjerno slanje resursa igračima koji koriste isto računalo ili su Čuvari računa je strogo zabranjeno.

Resursima se smije trgovati isključivo u omjeru 1:1 i takvo trgovanje se mora završiti u periodu od 48 sati. Izuzetak ovom pravilu je slanje hrane potrebno za ishranu vojnih jedinica koje su poslane kao pojačane 'korisniku istog računala' ili Čuvaru računa. Takvo slanje resursa bi trebalo smatrati rijetkim iznimkama i moraju prestati 3 dana nakon prve isporuke pšenice.

U slučaju jednostranog slanja resursa potrebno je pričekati 48 sati nakon zadnje poslane jednostrane pošiljke resursa prije upisivanja Čuvara računa ili 'korisnika istog računala'.

Osim toga, morate pričekati 48 sati prije nego jednostrano pošaljete resurse nakon što ste igrača maknuli sa mjesta Čuvara računa ili 'korisnika istog računala'.

izvoli :)
mislim da je to sve se tice tvog problema
sva pravila pak imas ovdje
http://www.travian.com.hr/spielregeln.php

Th3 0n3
18.03.09, 00:09
sve sam to procitao, ali je monotono napisano i nisam nista shvatio
ali ovako je puno preglednije i zahvaljujem

moze :lock: