PDA

View Full Version : Mogu li opljačkati resurse iz skrovišta? (gal)

vlahonzius
17.03.09, 20:12
imam susjeda koji je neaktivan a ima preko 2400 resa,vjerovatno ima 2 skrovišta na 10 lvl a ima samo 25 stanovnika,,mogu li se kako docepat tih resursa steta da propadaju,,gal sam nisam teut!!

Soky
17.03.09, 20:13
ako ima skrovista nemozes zato sto ih cuva i skrovistima...ako je on gal nista mu neces uzet ako je neko drugi samo 400 ressa ces mu uzet....

Sancha
17.03.09, 20:14
pa mozda covijek sve ne pokriva ajde probaj ga opljackaj pa ces vidjet

zaglavac
17.03.09, 20:15
imam susjeda koji je neaktivan a ima preko 2400 resa,vjerovatno ima 2 skrovišta na 10 lvl a ima samo 25 stanovnika,,mogu li se kako docepat tih resursa steta da propadaju,,gal sam nisam teut!!

pa posalji pljacku i ako se vojska vrati praznih ruku znaci da su svi resursi zasticeni skrovistem...ili je neko prije tebe pokupia sve resse :gun:

Flash
17.03.09, 20:26

ne moŽeŠ jar je on sakrio rese skroviŠtima!!!
Jedino ako on sruŠi skroviŠta onda moŽeŠ uzet sve rese.

Morrowind
17.03.09, 20:42
ili mu skataš skrovišta,ali slučajno ako mu pogodiš :D

Dr_Evil
17.03.09, 20:46
Sve je rečeno :
Ako si Gal ne možeš uzimati ništa iz skrovišta. :)
Ako ti je plijen 0 0 0 0 , skrovište pokriva određeni kapacitet skladišta, tj. količinu ressa koja je u skladištu :)
Skrovište se ne može gađati kao ostale zgrade u naselju, staviš "Nasumično" i onda ak pogodi pogodi :)
Galsko skrovište pokriva 2k ressa, dok skrovište Rimljana i Teutonaca pokriva duplo manje (1000 ressa) :)

Možemo polako zaključiti ovu temu :)

doktore nemojte pretjerivat sa smajlićima, ljudi ce pomislit da ste neozbiljni(veseli)

Heh..
Cheers..

yeo
17.03.09, 21:00
Sve je rečeno :
Ako si Gal ne možeš uzimati ništa iz skrovišta. :)
Ako ti je plijen 0 0 0 0 , skrovište pokriva određeni kapacitet skladišta, tj. količinu ressa koja je u skladištu :)
Skrovište se ne može gađati kao ostale zgrade u naselju, staviš "Nasumično" i onda ak pogodi pogodi :)
Galsko skrovište pokriva 2k ressa, dok skrovište Rimljana i Teutonaca pokriva duplo manje (1000 ressa) :)

Možemo polako zaključiti ovu temu :)

doktore nemojte pretjerivat sa smajlićima, ljudi ce pomislit da ste neozbiljni(veseli)

vlturina
17.03.09, 21:31
zbombardiraj mu glavnu zgradu iposlat ce ti resurse

Stipeee
17.03.09, 22:16
Provaj ga popljačkati:bic:

mad dog
18.03.09, 08:48
opljačkaj a za katapulte moraš imati okupljalište lvl10 da možeš pogoditi skrovište resursa

Pilot boy
18.03.09, 09:17
opljačkaj a za katapulte moraš imati okupljalište lvl10 da možeš pogoditi skrovište resursa

Skrovište resursa ne možeš odabirati da katapulti gađaju, možeš jedino probati ići nasumice pa možda pogodiš...

http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&mod=348