PDA

View Full Version : Htio sam katapultirati farmu, a srusio skroviste resursa

big bang
18.03.09, 14:29
ajd da vas pitam

kako je moguce da ja namjestim da gađam katama na farmu a,ono unisti skroviste resursa? skroviste ide samo nasumice....

a ja sam gađao farmu

Soky
18.03.09, 14:30
kolko ja znam nemoguce... jedino ako nema farmu xD al to je nemoguce....

Dr_Evil
18.03.09, 14:31
ajd da vas pitam

kako je moguce da ja namjestim da gađam katama na farmu a,ono unisti skroviste resursa? skroviste ide samo nasumice....

a ja sam gađao farmu

Ako si gađao farmu, a uništio je skrovište znači da farme u tome naselju nema..
Nema drugog objašnjenja :)

Croat
18.03.09, 14:31
Jesi ti 100 posto siguran da si gađao farmu?
EDIT:Ma tocan je odgovor sto je Evil dao, kad nema te građevine gađa se nasumice

big bang
18.03.09, 14:34
15....lvl je....

nisam ja neiskusan pa da neznam osnove...nego kako lik od 300 popa nema farmu?

kako moze igrati?

EDIT: NAMJERNO SAM GAĐAO FARMU IZ NEKOG SVOG RAZLOGA ...TAKO DA...100 POSTO JE ISLO NA FARMU

Soky
18.03.09, 14:35
15....lvl je....

kako moze igrati?

ja kazem da je moguce da ju je neko vec skato al nevjerujem.... ako nista od tog onda neki bug.... si ti sigurno namjestio da gadjas farmu??

Dr_Evil
18.03.09, 14:36
15....lvl je....

kako moze igrati?

EDIT: NAMJERNO SAM GAĐAO FARMU IZ NEKOG SVOG RAZLOGA ...TAKO DA...100 POSTO JE ISLO NA FARMU

Možda je cropkillan ?

big bang
18.03.09, 14:40
Ovako,to mi je susjed kojeg nitko ne napada.salje mi fejkove svakodnevno pa mi je dosadio i krenuo sam katati na nulu

dosada nisam nikako katao farmu.
danas prvi put.

kada sam poslao napad stigla je obavijest da je unisteno skroviste a,ne farma sto sam gađao

okupljaliste lvl 15

odabrana opcija gađanje farme

farmu ima 100 posto

Soky
18.03.09, 14:41
Ovako,to mi je susjed kojeg nitko ne napada.salje mi fejkove svakodnevno pa mi je dosadio i krenuo sam katati na nulu

dosada nisam nikako katao farmu.
danas prvi put.

kada sam poslao napad stigla je obavijest da je unisteno skroviste a,ne farma sto sam gađao

okupljaliste lvl 15

odabrana opcija gađanje farme

farmu ima 100 posto

ako je tako onda je BUG.... ali kazem moguce da mu je neko skato farme.....

Crveni zmaj
18.03.09, 14:51
Ma sigurno si stavio da gađaš skroviše resursa ili si otišao na nasumice pa ti slučajno skrovište r. pogodio

Dr_Evil
18.03.09, 14:52
Ma sigurno si stavio da gađaš skroviše resursa ili si otišao na nasumice pa ti slučajno skrovište r. pogodio

Skrovište se ne može pogoditi.. kao meta, gađa se samo nasumično ..
Ako nije ništa od navedenog, i AKO si SIGURAN ( što ne možeš biti) da tvoj susjed nije katan mora biti bug :)

big bang
18.03.09, 15:09
pa imam vise razloga biti siguran...

primjer da kvadrant iskljucivo kontroliramo ja i saveznici

a nitko nije javio da se kata....takva je politika saveznistva..dakle katanje se najavljuje..cackam po karti nema nikog blizu....bop su najblizi ali,su daleko od njega....

100 posto je greska traviana (bug)

gradina_nomada
18.03.09, 15:24
ma moze se desiti da si isao da gadjas farmu ali si slicajno scrolom u misa pomakao i otislo ili na skloniste ili nasumice ili je bug

trouble maker
18.03.09, 16:02
pa imam vise razloga biti siguran...

primjer da kvadrant iskljucivo kontroliramo ja i saveznici

a nitko nije javio da se kata....takva je politika saveznistva..dakle katanje se najavljuje..cackam po karti nema nikog blizu....bop su najblizi ali,su daleko od njega....

100 posto je greska traviana (bug)

ktaj opet pa ces vidit

dragonflame
18.03.09, 21:31
Možda ima samo 5 farmi(obično naselje) na nekom lvl-u, a tvoji katapulti su gađali baš tu farmu, a kako je nema onda su gađali neku drugu metu, a to je skroviše.

Dr_Evil
18.03.09, 21:36
Možda ima samo 5 farmi(obično naselje) na nekom lvl-u, a tvoji katapulti su gađali baš tu farmu, a kako je nema onda su gađali neku drugu metu, a to je skroviše.

Uglavnom, ako mu ništa nije skatano, bug ili promašena meta :)

Tblade
18.03.09, 21:40
mnogu je jasno da decko je pomesao meta! vakve greske su subjektivno t.e. saljac je kriv, a skrovista je jedinio mogu ce da je udre ako su kate posaljene da udire na random meta ili ako gi ima vise od 3 onda moze da se namere!

usora7
18.03.09, 21:55
sumlje da je bug ces otkloniti jedino tako da mu posaljes poruku i pitas ga dali ima farme uopce;);)