PDA

View Full Version : Novo naselje - odgoda proglašavanja za glavno

Mihaelos
18.03.09, 21:41
Namjeravam napraviti drugo naselje i u njemu sagraditi dvorac.
Da li mogu odgoditi proglašenje drugog naselja za gl. grad, kako mi ne bi mogli oteti prvo, dok sam još slab sa obranom (Rimljanin)?
Kad proglasim 2. naselje za glavno, kako da najbolje zaštitim prvo naselje?
Da li mi je 490/490/490/333 dovoljno za potporu (tržnica lvl5) drugog naselja koji će biti na Crop-9?
Ako pošaljem nešto deff jedinica u novo naselje kao pojačanje (koliko legionara/pretorijana preporučate?), da li će mi trošiti rese iz prvog ili drugog naselja?
Na Cropu 9 mislim ići sa sljedećim redosljedom - dalje ću igrati više deff.:
Dvorac - veći lvl bolja zaštita?
Skladište+Žitnica - da mogu slati rese iz prvog naselja
Zid
Vojarna
Akademija
Konjušnica, itd.
Da li je to OK ili imate neki bolji prijedlog (tko ima više iskustva)?
Kad pošaljem naseljenike na Crop 9, što će u središtu naselja biti? Glavna zgrada?

Alan
18.03.09, 21:44
Da,bit ce glavna zgrada,ti imas mogucnost proglasiti u dvorcu to naselje za g.g.ali moras potvrditi passwordom,znaci nije ti taj grad glavni cim ti izgradis dvorac,vec ga morasr proglasit,ma nece te nitko napadati u novo naselje,svi znaju da tamo nema ressa...Tako da radije deff jedinice cuvaj u prvom naselju...

Dr_Evil
18.03.09, 21:44
Namjeravam napraviti drugo naselje i u njemu sagraditi dvorac.
1.Da li mogu odgoditi proglašenje drugog naselja za gl. grad, kako mi ne bi mogli oteti prvo, dok sam još slab sa obranom (Rimljanin)?
2.Kad proglasim 2. naselje za glavno, kako da najbolje zaštitim prvo naselje?
3.Da li mi je 490/490/490/333 dovoljno za potporu (tržnica lvl5) drugog naselja koji će biti na Crop-9?
4.Ako pošaljem nešto deff jedinica u novo naselje kao pojačanje (koliko legionara/pretorijana preporučate?), da li će mi trošiti rese iz prvog ili drugog naselja?
5.Na Cropu 9 mislim ići sa sljedećim redosljedom - dalje ću igrati više deff.:
Dvorac - veći lvl bolja zaštita?
Skladište+Žitnica - da mogu slati rese iz prvog naselja
Zid
Vojarna
Akademija
Konjušnica, itd.
Da li je to OK ili imate neki bolji prijedlog (tko ima više iskustva)?
6.Kad pošaljem naseljenike na Crop 9, što će u središtu naselja biti? Glavna zgrada?

1. Možeš, ti imaš gumb koji ćeš stisnuti u dvorcu kada budeš spreman na proglašenje
2. Savez ? deff ? Ako će ga netko ići uzeti, to su jedine opcije..
3. Sve ovisi o farmanju i da li ti farmaš..
I nije nešto previše ali mgao bi izdržati..
4. Trošiti će hranu iz drugog
5. Ne znam, prvo digni resse, da dobiješ što više, pobrini se da nije farma, Dvorac ne mora biti prioritet, ali je poželjno :)
6. Glavna zgrada..