PDA

View Full Version : Jesu li rimljani ili gali ikad sagradili WW na 100-ti level?

pero.o
19.03.09, 13:27
e zanima me ako neko zna jeli ikad u povjesti traviana graditelj WW-a na lvl 100(pobjednik servera)
bio igrac koji nije igrao sa teutima nego sa galima ili rimljanima

Valkyrie
19.03.09, 13:29
e zanima me ako neko zna jeli ikad u povjesti traviana graditelj WW-a na lvl 100(pobjednik servera)

sigurno...pa netrebaju uvijek dobit teuti...

Soky

normalno da je....

edit: u isto vrijeme...

mucrum

Je sto posto, nemoguće je da nikad niti jedan gal ili rimljanin nije osvoji server...

EDIT: Sva trojica u isto vrijeme

pero.o
19.03.09, 13:30
ma ja san mislio posto su u prvih 10 mjesta svi teuti i posto je teutonska vojska najbolja(malo kostaju i daju manje ali ne daju puno manje nego drugi) da su oni sigurni pobjednici

:lock::lock::lock::lock::lock::lock:ok samo me to zanimalo moze lock

Soky
19.03.09, 13:33
ma ja san mislio posto su u prvih 10 mjesta svi teuti i posto je teutonska vojska najbolja(malo kostaju i daju manje ali ne daju puno manje nego drugi) da su oni sigurni pobjednici

pa da ali su npr rimljani jaci i ako tog igraca niko ne napada i napravi vojske i pobije sve teutima tako da , a nemora znacit i ako jesu prvih 10 teuti moze neko na 30 mjestu osvojit samo treba imat vojske....

edit: nisam vidio da trazi lock....

Radojak
19.03.09, 13:34
ja se ne slažem da su teuti najbolji.Oni su dobri samo na početku pa imaju toliku prednost da ih rimljani i gali ne mogu kasnije uhvatit

blacknight
19.03.09, 13:34
obicno u savezu gradu rimljani cudo a ostali pomazu...

pero.o
19.03.09, 13:36
ma ja kad krenem igrat server sa teutima odma pocnen sa sustavon eliminacije jednog po jednog igraca prvo pljackan pa katan jer on ce mi posli bit konkurencija jer ja odma pocnen stancat gorstake i malo zaostajen u popu ali posli sve to vratin

gradina_nomada
19.03.09, 13:37
mislim da je onaj igrac Mostar sto je osvojio ba2 prije dvi sedmice bio rimljanin...

zany
19.03.09, 14:47
Naravno, us2 round 1 - gal(PH), us3 round 1 - rimljanin (pantless), com1 round 1 - gal(victor...ili nes u tom stilu, ne mogu se sjetit sad)...ima jos mali milijun primjera