PDA

View Full Version : Pobjednik prvog hrvatskog S1 servera.

maligogo
19.03.09, 17:43
Zanima me tko je bio pobjednik na prvom hrvatskom S1 serveru .

Koji savez i koji igrač ?

Hvala puno.

teutonski vitez
19.03.09, 17:45
kolko se ja sjecam savez RF igrac nyany

CHANEL
19.03.09, 17:45
nyany :lock:

big bang
19.03.09, 17:47
koliko je imao sela?
mislim taj prvi server,jeli bio jednako kvalitetan ili priblizno kvalitetan kasnijim serverima?

koliko je igraca igralo??

tunja12
19.03.09, 17:50
nije bio je je u rf fin savezu koliko se ja sjećam jer sam i ja igro tamo...bilo je također dosta vojske...mislim da je mecena bio prvi sa populacijom od oko 28 tisuća

CHANEL
19.03.09, 17:53
Dragi Travian igrači, Sunce je već bilo visoko na obzorju dok su radnici metropolisa ASC Wonder Point nastavili sa radom na dovršetku svog izvanrednog spomenika. Negdje oko ? ?:?? radnici su dovršili vjerojatno najveću i najznatniju građevinu u povijesti Traviana još od vremena pada Natarskog carstva. U suradnji sa svojim savezom "~FIN~RF~" "Nyany" je bio prvi koji je dovršio konstrukciju koristeći milione resursa i štiteći ga stotinama tisuća hrabrih branitelja te tako stekao naslov "pobjednika ove ere". Na samom kraju "Mecena" postao je vladar najvećeg kraljevstva odmah ispred "The Economist" i "Gotovina". Najhrabriji i najstrašniji zapovjednik bio je "Maxy" dok je "Erinyes" bio najslavniji branitelj uništivši velike brojke neprijateljskih jedinica pred zidinama svojeg naselja natapajuči okolnu zemlju njihovom krvlju. Želimo Vam se zahvaliti ispred Travian-ekipe što ste svojom odanošću ustrajali do samog kraja i pokazanom razumijevanju kada neke stvari nisu tekle baš glatko kao što bi trebale biti. Srdačni pozdravi, Vaša Travian-ekipa

Bilo je malo manje politike u igri :p

big bang
19.03.09, 18:01
chanel,odakle ti taj tekst?

CHANEL
19.03.09, 18:02
Iz pandorine kutijce;)

Edit by zany: takav tekst se objavljuje nakon kraja servera, uvijek je isti, samo na različitim jezicima na svim serverima u svijetu :)

maligogo
19.03.09, 23:49
Hvala svima na odgovorima , u biti zanimao me samo savez .

Meni je netko rekao da je savez bio +CAM+ , al očito je taj netko lagao .

Hvala svima na odgovorima.

hzg
20.03.09, 00:01
Savez FIN+RF

vecina igraca u CAM-u su ti iz tih saveza sa prvog s1...

nyany
24.03.09, 16:34
15k popa lol

možete me naći na

s6.travian.com

savez: ProjectW

lol