PDA

View Full Version : Slanje resursa korisniku istog računala



vlahonzius
20.03.09, 20:38
mogu li poslat bratu pomoć u hrani a da on meni ne da ništa??,igramo s istog kompa,jeli to kažnjivo??:bang:

Bavarian
20.03.09, 20:39
Slanje resursa s istog kopma je zabranjeno ako si saljete jednostrano.
Morate trgovati 1:1.

Morrowind
20.03.09, 20:39
jedino ako si mu poslao pojačanja

asko
20.03.09, 20:43
§3.2 Čuvari računa & korištenje istog računala
Jednosmjerno slanje resursa igračima koji koriste isto računalo ili su Čuvari računa je strogo zabranjeno.

Resursima se smije trgovati isključivo u omjeru 1:1 i takvo trgovanje se mora završiti u periodu od 48 sati. Izuzetak ovom pravilu je slanje hrane potrebno za ishranu vojnih jedinica koje su poslane kao pojačane 'korisniku istog računala' ili Čuvaru računa. Takvo slanje resursa bi trebalo smatrati rijetkim iznimkama i moraju prestati 3 dana nakon prve isporuke pšenice.

U slučaju jednostranog slanja resursa potrebno je pričekati 48 sati nakon zadnje poslane jednostrane pošiljke resursa prije upisivanja Čuvara računa ili 'korisnika istog računala'.

Osim toga, morate pričekati 48 sati prije nego jednostrano pošaljete resurse nakon što ste igrača maknuli sa mjesta Čuvara računa ili 'korisnika istog računala'.