PDA

View Full Version : Kako prebaciti zlato?

cucek bez dlaki
21.03.09, 17:39
mogu li prebaciti zlato iz jednog računa na drugi

treba li brisati račun

i kako prebaciti zlato

prije sam vidio da se više to ne može a namjeravam brisati račun na hrx

Dr_Evil
21.03.09, 17:40
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=4016#post43472

cucek bez dlaki
21.03.09, 17:45
znači li to da ne mogu prebacivati jer zlato nisam kupio

Dr_Evil
21.03.09, 17:45
znači li to da ne mogu prebacivati jer zlato nisam kupio

Točno tako ;)
Ako nisi kupio, ne možeš..

shaggy
21.03.09, 17:46
naravno da ne :) onda bi svi otvorili x racuna, dosli do tog pocetnog besplatnog zlata i samo brisali acce i prebacivali na jedan racun :) samo ono sto platis mozes prebacivati...

cucek bez dlaki
21.03.09, 17:46
dobro hvala može:lock:

hvala ti DR_Evil jer stalno pomažeš :worship:

samo još nešto ja bih pitao moj sitter na hrx je na mom acc-u rekao glavnoj u jednom savez da ja odlazim u drugi savez a ja sam htio ostati pa sam se morao ispričavati

pa sad ja pitam dali multihunter može banat tog igrača

Tosho
21.03.09, 18:04
nemoze
u pravilima pise da si sam odgovoran za sve radnje koje sitter radi s tvog acc :)

Axe Effect
21.03.09, 18:04
samo još nešto ja bih pitao moj sitter na hrx je na mom acc-u rekao glavnoj u jednom savez da ja odlazim u drugi savez a ja sam htio ostati pa sam se morao ispričavati

pa sad ja pitam dali multihunter može banat tog igrača

2 Čuvanje računa i korištenje istog računala
§2.1 Čuvanje računa
Svaki igrač ima pravo imenovati dva Sittera (Čuvara računa) koji čuvaju račun vlasnika tijekom njegova odsustva. Čuvari održavaju račun u korist njegovog vlasnika i ne smiju ga upotrebljavati u svoju osobnu korist. Zloupotreba ove funkcije se kažnjava.

Trajno čuvanje računa igrača koji je odsutan preko 2 tjedna nije dozvoljeno. Odsustvo dulje od 14 dana se obavezno mora prijaviti Multihunteru od strane vlasnika računa. Čuvanje koje traje 24/7 (konstantno) je zabranjeno i također kažnjivo.

Nema naknade za štetu prouzročenu od strane Čuvara računa. Vlasnik računa je odgovoran za sve radnje svojih Čuvara računa (ovo se odnosi i na vrijeđanje drugih igrača od strane čuvara i svu komunikaciju unutar igre). U slučaju da se Čuvar računa ne pridržava Pravila igre i Općih pravila i uvjeta, bit će kažnjeni i Čuvar i vlasnik računa.

Čuvar računa mora čuvati račun samo uz pomoć funkcija koje ima kao Čuvar računa i igri. Čuvar računa se ne smije logirati uz pomoć lozinke računa kojeg čuva (vidi §1.2).

Između vlasnika računa i Čuvara se treba pridržavati zadanih ograničenja navedenih u pravilima o trgovini (vidi §3.2).

;)

cucek bez dlaki
21.03.09, 18:06
ako ne mogu preko traviana onda ču ga kaznit u školi

mi idemo u istu školu pa če sad dobit:bic:

shaggy
21.03.09, 18:09
to se nas ne tice

:lock: