PDA

View Full Version : Smijem li napasti igraca iz svog saveza?

Batman
23.03.09, 11:06
Mozel mi neko iskusan odgovorit dali je dozvoljeno napadat igrace iz iste ally obicnim jedinicama... ne odnosi se na katapulte... jedan igrac iz moje ally me prijeti da ce me prijavit MH i da cu dobit ban zato sto sam ga napo sa 50 batinara

pitonist
23.03.09, 11:07
Mozel mi neko iskusan odgovorit dali je dozvoljeno napadat igrace iz iste ally obicnim jedinicama... ne odnosi se na katapulte... jedan igrac iz moje ally me prijeti da ce me prijavit MH i da cu dobit ban zato sto sam ga napo sa 50 batinara

ne...nesmiješ nikog iz svog saveza napadat...

umbacano
23.03.09, 11:07
Napadanje računa koji su povezani na Vaš vlastiti preko funkcija Čuvar računa ili 'korisnik istog računala' je zabranjeno ako ne postoji očita korist napadnutog računa. Ovo se odnosi i na račune igrača koji su u istom savezu.:bic:

Batman
23.03.09, 11:09
nije mi jasno, dali je doslo do promjene pravila.. posto sam nedavno imao istu situaciju a MH mi odgovorio da je to dozvoljeno samo nesmijem kate koristit

Dr_Evil
23.03.09, 11:16
nije mi jasno, dali je doslo do promjene pravila.. posto sam nedavno imao istu situaciju a MH mi odgovorio da je to dozvoljeno samo nesmijem kate koristit

Možda je tu bilo riječ o izlasku iz saveza ili prekidanju savezništva ?
Tada smiješ napadati običnim jedinicama odmah, a katama nakon 48h

i542
23.03.09, 11:46
Temu ste uspjeli zaspammati u, koliko, 10 minuta? Čestitam.