PDA

View Full Version : Populacija

kalamarko
06.03.09, 12:54
kako se populacija povećava?:bang::bang::bang::bang:

mucrum
06.03.09, 12:57
kako se populacija povećava?:bang::bang::bang::bang:

Kada radiš zgrade i rudnike...

Sephiroth
06.03.09, 12:58
POpulacija ti se diže tako da gradiš nove zgrade, populacija ti smanjuje potrošnju hrane..:/

gogecijala
06.03.09, 13:01
Kad gradis gradjevine unutar sela ili resursna polja! SAMO TAKO nemoze nikako drugacije!

fallout
06.03.09, 14:06
Žito je osnovni izvor hrane za svaki grad. Kako raste populacija (broj stanovništva) u gradu, tako se povećava i potrošnja žita/hrane. Što znači da je usporedno sa povećavanjem populacije, potrebno i povećavati proizvodnju žita. Ako je potrošnja žita veća od njegove proizvodnje (Hrana:-1 po satu), stanovništvo počinje jesti ono preostalo žito u Žitnici. Kada se isprazni i posljednje zrno žita iz Žitnice, a proizvodnja žita je u minusu, jedinice koje su stacionirane u tom gradu počinju umirati od gladi.

I dobro je napisao daj pročitaj šta si quote, dosta slijedeći takav post ide opomena za spam.

Dr_Evil
06.03.09, 14:22
e sorry ja sve kontam da se prica o proizvodnji a ne potrosnji nisam bas procitao kako treba al potrosnja se povecava a proizvodnja smanjuje :)

Proizvodnja se ne smanjuje..
Smanjuje se samo satna proizvodnja hrane..tj, proizvodnja/leveli ostaju isti :)
Jedino se povećava potrošnja pa manje dobivaš satno..

Manja
14.04.09, 19:00
Tko mi može reći koja zgrada poveća pop. za koloko primjetio sam da nije isto za npr. glavnu zgradu i za zid.

Axe Effect
14.04.09, 19:03
http://help.travian.com.hr/index.php?type=faq&mod=300

tu nađeš sve šta te zanima..

Ćuso
15.08.10, 15:40
koliko populacije može imat naselje koje nije glavni grad (otprilike)???

antunica
15.08.10, 15:44
sve zavisi za sta je to naselje
ali meni ti je prosjeco naselje cca 700 popa
nije tocno nego onako primjera radi

DrHouse
15.08.10, 15:50
pa ovisi na što ideš,više na ekonomiju il na vojsku,ja ak idem na ekonomiju dođem do 1000 popa,počen tada radit nešto vojske i polako još razivjat ekonomiju,a s vojsom dosta mi je i 400 popa i samo farme radim i farmam,tako je radim

Realan
15.08.10, 15:59
Evo ga (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=32552)

:)

Tisak
29.08.10, 22:49
Kratko pitanje, a odgovor mozda malo duzi....

Koji je najbolji nacin za povecavanje populacije?

Hashishi
30.08.10, 08:38
kratkorocno vece povecanje mozes postic gradnjom- sto prije vojarne, akademije, oruzarnice, kovacnice, veleposlanstva i trznice
dugorocno- ulozis li u resurse prvo a kasnije u navedene zgrade imat ces kasniji ali brzi i znacajniji skok u populaciji.
U vojsku mozes ulozit al samo ako ces farmat. ne kanis li farmat najbolje je onda gradit - stilom 1- ako se ne kanis dugo zdrzavat ili stilom 2 ako kanis igrat duze.
:patkica:

zoran
06.03.11, 12:51
:welcome:kako se najbrze se dize populacija

Dr_Evil
07.03.11, 22:14
:welcome:kako se najbrze se dize populacija

Tržnica, Akademija, Veleposlanstvo, Oružarnica, Kovačnica, Vojarna, Konjušnica + rudnici željeza (najviše daju za 1. level :D)

To su manje vise zgrade koje daju najvise popa.

gina
07.03.11, 22:21
mene zanima na primjer
ako ja vidim da mi je grad prenapučen pa želim dio ljudi iselit kako to napravit,
tojest
kako smanjit populaciju
meni se čini da je ipak malo previše imat 1000 ljudi u onom malom gradiću sa budimo realni niti jednom stambenom zgradom...-.-

stvarno me ovo zanima
nije spam???!!!!

hbudimir
08.03.11, 19:28
mene zanima na primjer
ako ja vidim da mi je grad prenapučen pa želim dio ljudi iselit kako to napravit,
tojest
kako smanjit populaciju
meni se čini da je ipak malo previše imat 1000 ljudi u onom malom gradiću sa budimo realni niti jednom stambenom zgradom...-.-

stvarno me ovo zanima
nije spam???!!!!

Pa tako da rušiš zgrade koje ti vise ne trebaju