PDA

View Full Version : Vojska-kako doći do nje?

Nosferatur
10.08.07, 17:06
Pozz svima koji igraju ovu igru....:D
Evo posto sam nov ovdje zanima me kako doci do vojske sto treba razvijati i na koji nacin
hvala na odgovoru :D

Black Revenger
10.08.07, 17:10
ovak:
kliknes na upute, pa ti se pojavi pregled,
onda imas tam jedinice, pa kliknes na rimljani (buduci da si rimljan),
pa kliknes recimo na legionara (jer ti je on prva jedinica koju mores gradit)
i onda ti pise: Preduvjeti: Vojarna razina 1.
e sad kliknes na tu vojarnu, pa ti pise: Preduvjeti: Okupljalište razina 1, Glavna zgrada razina 3

i to sve napravis i imas legionare.

Nosferatur
10.08.07, 23:07
Hvala na odgovoru sada mi je jasnije :D

Grabo
12.08.07, 22:30
Jel mi za vojnike potrebno samo okupljalište. Jel ja kod protivnika mogu vidjeti jel on ima kakvu obranu?

Black Revenger
12.08.07, 22:49
Spojeno s vec postojecom temom.

a obranu mores vidit ak napravis jedinice za spijunazu. Equites Legati ili izvidnik ili tragac.

Aleks
13.08.07, 17:52
Pitanje (nije možda idealno mjesto al se radi o vojsci)

Slušaj vamo.... ja postavila zamke i nakon nekog vremena evo prvih posjetitelja.
Onaj ko je poslao dečke da kod mene prenoće hoće ekipu natrag al nema vojske
da ih oslobodi, a ja ih neću osloboditi, radije nek dečki kartaju kod mene belu
nek da mi rade štetu. Mogu li tražit otkupninu?:D, recimo vraćam ti 5 vojnika a on
meni 100 gline? Jel to protiv pravila? il je to više onak app (ako prođe - prođe)?

pisc99
13.08.07, 17:55
Ma to je koliko sam ja skuzio cijela poanta zamki (i naravno da ti smanje broj napadaoca)

Ljepo zatrazi svotu, ako nece tip platiti, istrunut ce u zamkama.
Sad je pitanje koliko mozes zatraziti.

Ovo pitanje se moze nadovezati na pushing.

Black Revenger
13.08.07, 20:54
smijes trazit da ti posalje jednosatnu proizvodnju (jednom u 24h).

dmi
13.08.07, 21:52
...u biti smisao zamki je da ti smanji broj napadača ako nemaš dovoljno obrane - ali o tome se već pričalo...

shaggy
13.08.07, 22:15
smijes trazit da ti posalje jednosatnu proizvodnju (jednom u 24h).

mozes ti trazit i vise,ali onda ti mora slati u ratama ciji maximalni iznos mora biti jednosatna proizvodnja

Aleks
13.08.07, 22:27
Ok, a kak ja znam koliko je njegova jedosatna proizvodnja?

shaggy
13.08.07, 22:35

neznas:)ili trazis da te stavi kao sittera da vidis i onda znas,ali uzmi u obzir ako te stavi za sittera da mora pricekat 2 dana da ti posalje inace banana oboici

Black Revenger
13.08.07, 23:41
mozes ti trazit i vise,ali onda ti mora slati u ratama ciji maximalni iznos mora biti jednosatna proizvodnja

ma normalno, al ja iz principa nebi dal vise, pozoves si nekog iz saveza da ti oslobodi vojsku ak nemres sam :D

shaggy
14.08.07, 01:10
ma normalno, al ja iz principa nebi dal vise, pozoves si nekog iz saveza da ti oslobodi vojsku ak nemres sam :D

istina,ali ako gal zna sto radi,i ako ima jos kojeg gala blizu,jako gadno to moze bit,ukrcaju par heroja falangi u obranu i jos nesto zamki i eto jos problema

robofish
16.08.07, 03:42

Pogledaj mu populaciju.Ako ima više od 20 stanovnika,sigurno ima jednosatnu proizvodnju više od 15/h.Zatražiš 150 nečega i kroz deset sati ti on to pošalje,a ti mu vratiš vojnike.

Marcony
18.08.07, 14:51
Kako da napravim vojsku???? Ili bazu vojske???:confused::confused:

ivica84
18.08.07, 15:14
moras napraviti vojarnu, za vojarnu ti treba okupljaliste 1 i glavna zgrada 3 level

Black Revenger
18.08.07, 15:58
mislim stvarno je fascinantno da se otvaraju novi topici dok je vec na drugim to isto pitanje odgovoreno, a taj topic je pri dnu stranice :mad:

Aleks
20.08.07, 13:17
Kveščn:

Imam kovačnicu u kojoj se nudi da napravim mačevalaca i da "nadogradim" falangu po bezobraznoj cijeni. Nek mi neko objasni zašto da nadogradim falangu i u kaj se to točno falanga nadogradi?

pisc99
20.08.07, 13:20
Kveščn:

Imam kovačnicu u kojoj se nudi da napravim mačevalaca i da "nadogradim" falangu po bezobraznoj cijeni. Nek mi neko objasni zašto da nadogradim falangu i u kaj se to točno falanga nadogradi?

Pa ako nadogradis falange u kovacnici znaci da ces nadograditi njihovo oruzje (tj napad ) za odredeni postotak.

Za oruzarnicu vrijedi isto samo se nadograduje oklop (tj obrana).
Za tocno postotak pogledaj upute.

Black Revenger
20.08.07, 14:06
a taj određeni postotak je neznatan, stoga se to ne isplati raditi, jos.

Marvex
21.08.07, 19:08
Ako kazem "da tako je " to se trenira kao spam,ali ja nemam sta reci pa to potvrdjujem!

shaggy
22.08.07, 01:12
Ako kazem "da tako je " to se trenira kao spam,ali ja nemam sta reci pa to potvrdjujem!

hmm,potvrdjivanje moda :)to bi moglo biti spam,osim ako nemas jos nesto dodati,npr da je postotak 1.5% po lvlu sto je stvarno nista dok nemas podosta vojnika