PDA

View Full Version : Napadi-statistike

Ambrosia
12.08.07, 10:44
Zanima me nešto u vezi sa napadima.Počela sam sa napadima.Vojska mi se sa napada vrača sa resursima.To je sve ok.Ali me zanima gde se to vidi koliko si skupa opljačkao koliko napada si imao.Jer kad pogledam u statistike izgleda ko da nemam ni jedan napad a početniki sa par stanovnika su na boljoj poziciji kao ja.Neznam kako može bit neko sa 7 stanovnika na boljoj poziciji ako još nije mogao stič do lvl da kupi vojsku.
Možda postoji negde zapisano opširnije kako se igra a jo to ne nadjem.Ako možda postoji ,molim za link da vas ne gnjavim stalno sa pitanjima u forumu.

Pozzzzzzz:D:D

Black Revenger
12.08.07, 13:00
evo:
http://s1.travian.com.hr/berichte.php

nemas drugog osim ovog.

edit:
zaboravih napisat da u onu statistiku o napadima ulazi samo broj pobijenih vojnika (ili zvjeradi), a ne opljackani resursi.

ostacro
12.08.07, 14:58
a za obranu isto br. pobijenih vojnika ili zvjeradi.recimo za legionara se dobiva 1 bod,a za equaites imperatosa 3.za cata je mislim 4 ili 6,nisam siguran.

Ambrosia
12.08.07, 16:39
Ahaaa,sad kontam.Kad nekog ubijem to se racuna.

Heheheh,hvala:p

Ivan
13.08.07, 19:16
koja je razlika izmedu obicnog napada i pljacke?

CroJin
13.08.07, 20:09
U običnom napadu jedna od dvije strane (napadač i branitelj) uvijek izgubi sve vojnike tj. vojske se bore do smrti.
U pljački, vojska cilja na krađu resursa, pa su veće šanse da prežive vojnici na obije strane.