PDA

View Full Version : Mjesta za gradnju

meteje
12.08.07, 12:01
imam jos 9 slobodnih mjesta za gradnju a zgrada ko u prici
gdje cu graditi ostale zgrade kad ne budem imao mjesta

Black Revenger
12.08.07, 13:01
da, problem.
moras balansirat, kasnije srusis ono kaj ti netreba pa napravis nest drugo.

shaggy
12.08.07, 13:39
ili u jednom selu radis jedno u drugom drugo

ostacro
12.08.07, 14:53
recimo sršiš oružarnicu i ono za oklop kada sve istražiš isto i sa akademijom.
P.S. istraživanja ostaju,zato se ne tebaš btinuti.

Srušiš skrovište resa.Kada budeš imao proizvodnju 1000 na sat,sigurno ti neće trebati skrovište resa.

veco7
28.11.07, 10:29
zanima me kako vi rjesavate problem slobodnih mjesta u naselju. u mojima u svakom mi manjka mjesta rusim oruzarnice embasije i to pa premjestam i tak....
kaj vi radite?:vkata:

SuperDrive
28.11.07, 10:53
slicno tome. Prvo se micu skrovista a zatim oruzarnica i kovacnica nakon sto se sve potrebno istrazi. Nesto se suska da natarska naselja imaju vise mjesta za izgradnju :rolleyes: :D

hzg
28.11.07, 12:47
Pa akademija ti je nepotrebna kad sve istrazis, ali opet ne treba ti u svim naseljima sve..

Extremist
28.11.07, 13:31
Kako akademija ne treba. Treba! U svim naseljima radi akademiju barem na level 10 koja je preduvjet za izgradnju vijećnice. Ono što ne treba je istraživat sve jedinice u svim tim akademijama, ali to nije tema (to bi spadalo u temu osvajanje, jel).

U principu najprije rušiš veleposlanstvo jer ti ga je dovoljno imat u jednom naselju (cropperu). Nakon toga rušiš skrovišta. Oružarnica? To definitivno ne treba u svim naseljima. Odredi jedno, dva, tri u kojima ćeš štancat samo obranu i samo u njima imaj oružarnicu. Osim ovoga, uopće ne znam što bih još ovdje dodao. Ljudi zapravo žele imat u svim naseljima i ovo i ono, i veletržnicu i arenu i štatigajaznam... Neke zgrade jednostavno u prvih nekoliko mjeseci uopće nisu potrebne. Ne treba forsirati recimo arenu. Što će ti to ako nemaš tisuće vojnika.

hzg
28.11.07, 13:36
Pa akademija ti je nepotrebna kad sve istrazis, ali opet ne treba ti u svim naseljima sve..

Kad sve istrazis, a ja bih rekao (moje misljenje) da ti oruzarrnica treba u svakom naselju, a kovacnica ne...

zacov
28.11.07, 13:43
Kad sve istrazis, a ja bih rekao (moje misljenje) da ti oruzarrnica treba u svakom naselju, a kovacnica ne...

Obrnuto. Kovacnica lvl 3 je uvjet za staje. Oruzarnica nije uvjet za nista

hzg
28.11.07, 13:44
Govorimo o rusenju kad ti estane mjesta!

zacov
28.11.07, 13:48
Ah. Da. My bad.
Ali opet ako vec sve istrazis i imas vec izgradjeno sve sto ti treba (i molis boga da ti netko ne nabije katapultima konjusnicu) zasto zadrzati oruzarnicu a ne kovacnicu? U cemu je tu razlika?

WW-p
28.11.07, 21:31
akademija daje dosta kulturalnih bodova...