PDA

View Full Version : Trgovci budalasi

cazin
12.08.07, 19:31
Ne znam da li tema kao ova vec postoji,ali ja cu je ipak napisati :D .

Kad zavirim u market da kupim malo "fasunge" da trejdujem resursima vidim nenormalno glupe ponude ni jedne koja moze biti razumna. Npr. ovaj jedan daje 100 metala a trazi 200 hrane ili nudi 1500 drveta za 3000 gline ili tako slicne gluposti. Pa ja kazem zasto ne biste napravili vrijednosti resursa od onog koji se najvise koristi da je najcjenjeniji i tako dalje !!! :rolleyes:

ostacro
12.08.07, 20:03
svatko može nuditi šta hoće ako je u omjeru najviše 1:2,nema vrojednosti resa,U ranijem djelu hrana je beznačajna i daje se u omjeru 2:1,a kasnije 1:2 za hranu.željezo je najpotrebnije na sredini trajanja servera.Ovdje vrijedi zakon ponude i potražnje.

mariik
13.08.07, 14:38
ma to ti neki ljudi stave takvu ponudu ako ne mogu sve spremit u skladište, pa da im ne propada, ili onako na blef, ako neka budala slučajno klikne, pa mu prihvati ponudu:D:D

meteje
13.08.07, 17:00
ma to ti neki ljudi stave takvu ponudu ako ne mogu sve spremit u skladište, pa da im ne propada, ili onako na blef, ako neka budala slučajno klikne, pa mu prihvati ponudu:D:D

tocno tako nekima to trenutno ne treba i onda traze duplo ili vise pa ako prodje prodje:)

cazin
20.08.07, 00:10
Ma nema sta najpametniji ste :p Hvala vam hahahah

Marvex
21.08.07, 14:01
Ovisi o tome kolika je tom igracu proizvodnja, moguce je da on ima hrpu hrane dok ti crkavas od gladi.Sto je tebi vrijednije njemu nemora biti...

xivan
21.08.07, 14:52
sakrivaju si ljudi rese na tržnici

Black Revenger
21.08.07, 22:28
sakrivaju si ljudi rese na tržnici

netocno,
sakriveno ti je samo ono koje je naputu od tebe do nekog, a ono kaj stoji na trznici se more popljackat.

shaggy
22.08.07, 00:18
netocno,
sakriveno ti je samo ono koje je naputu od tebe do nekog, a ono kaj stoji na trznici se more popljackat.

da,ali je moguce tako sakriti od skauta,dakle ako sve stavite na trznicu ima smisla,tako da je tocno da se tako moze skrivati resurse,ali samo od skauta,od napada ne,to je br tocno napisao

Black Revenger
22.08.07, 02:17
ok, my bad, bil sam nedorecen. mislil sam ja na skrivanje od napada.
a samim time dok vam netko vidi puno resa na trznici postajete potencijalna meta i onda vas pospijunira i vidi kolko imate i samo zbroji ono s trznice.

shaggy
22.08.07, 11:07
ok, my bad, bil sam nedorecen. mislil sam ja na skrivanje od napada.
a samim time dok vam netko vidi puno resa na trznici postajete potencijalna meta i onda vas pospijunira i vidi kolko imate i samo zbroji ono s trznice.

:Da cuj,koliko ti mislis da ima tako inteligentnih i sposobnih igraca da ti to naprave :D...

Marvex
23.08.07, 11:50
uh, stvarno pametno!
Hvala sta si to napomenuo, sad cu samo slati male ponude:...

Quratz
01.10.08, 21:15
zanima me ako stavim ress kao ponudu..da li to vrijedi kao da sam spremio u skroviste i da mi napadac nista ne moze??

zaglavac
01.10.08, 21:20
zanima me ako stavim ress kao ponudu..da li to vrijedi kao da sam spremio u skroviste i da mi napadac nista ne moze??

moze ti ukrasti

Quratz
02.10.08, 00:18
moze ti ukrasti

a ako napadac posalje izvidnicu..hocu li putem trgovine(ponude) moci sakriti broj ress?

zaglavac
02.10.08, 18:05
a ako napadac posalje izvidnicu..hocu li putem trgovine(ponude) moci sakriti broj ress?

e vidis to neman pojma :D
ali ipak mislin da nemogu otkriti odnosno da ce tako rese sakriti

pinin
02.10.08, 18:08

moći ćeš, pise ti u istoj toj temi, naći mozes resse tako sakriti od izvidnice ali ne od napada