PDA

View Full Version : Neprikladno ponašanje

pukovnik
15.08.07, 22:28
Evo poucen citanjem par postova na forumu o pozivanju Hrvata u savez i samo farmanje svih ostalih, pogotovo slovenaca, ispala je velika i nikada zavrsena diskusija....

Naravno sve je zavrsilo s razno raznim misljenjima i tako dalje....

Necu politizirati nista, svatko ima svoje misljenje oko svega ovoga...

Ali dajte mi onda objasnite ovaj nacionalizam na jednom klanu unutar igre ??
To je naravno sve ok !

http://img131.imageshack.us/img131/9776/hrvati2rr7.jpg

"Mi rajdamo samo Hrvatske igrace (hehe)"
"Hrvati su ukrali ovo, Hrvati su okupirali ono"

Ma prestrasno, i tako se predstavlja jedan slovenki savez na hr serveru i sve je to naravno izrazito pozitivno ??!! Jel zasto se oni nebi tako predstavljali i to sve radili kada se mi sami svadamo !

I naravno, zna se tko je moj Heroj, i ipak je ovo samo igra..., ali ipak...

CroJin
15.08.07, 22:37
Poslao sam Multihunteru poruku, saznao sam koji je to savez, sada ćemo vidjeti što će on učiniti u vezi toga.

pukovnik
15.08.07, 22:41
Ma Cro, svaka ti cast na brzini, mod si za pozeljeti, pratim tvoje postove i stvarno me odusevljavas !

btw. ma nisam ja sada nesto trazio oko toga, nego ovako doci u drugu zemlju i biti bahat....ma mislim....

Ma neka oni to sve rade, i neka misle to sve sto pise ali onda neka to drze za sebe a ne ovako na oglasnu plocu, jel se zna da netko od nas ima i za njih nesto "lijepih" rijeci....

popy
16.08.07, 02:26
Pukovnice i taj tvoj avatar nekoga vrijedja...budi realan!

robofish
16.08.07, 02:28
Ma neka oni to sve rade, i neka misle to sve sto pise ali onda neka to drze za sebe a ne ovako na oglasnu plocu, jel se zna da netko od nas ima i za njih nesto "lijepih" rijeci....

to ti je tako,kad nemaju niš pametno za stavit na oglasnu...

CroJin
16.08.07, 02:30
Pukovnice i taj tvoj avatar nekoga vrijedja...budi realan!

Smatram da slika Hrvatskog generala vrijeđa samo srbe protiv kojih se on kao Hrvat borio.
Taj tekst na oglasnoj doslovce govori da smo mi Hrvati oteli Slovencima teritorij, i ako se ne varam, to je citat iz govora poznatog radikala. To, a i još piše da napadaju samo hrvatske igraće.

popy
16.08.07, 03:04
pa jeli i na ovom serveru igraju i srbi???

ps.ja hocu samo da kazem da u ovoj igrici nema mjesta ni Hrvatskim Generalima optuzenim za zlocine protiv civilnog stanovnistva a tako ni citiranju neki SLO radikala...ovo je igrica u kojoj se spominju gali rimljani tautonci...bla bla...malo treba solidarnosti prema drugim nacijama i narodnostima i nece biti mjesta naci(onal)izmu.

pozz

Black Revenger
16.08.07, 03:20
ps.ja hocu samo da kazem da u ovoj igrici nema mjesta ni Hrvatskim Generalima optuzenim za zlocine protiv civilnog stanovnistva
svatko se smatra nevin dok mu se drukcije ne dokaze.

dajem upozorenje u naprijed da se slucajno ne rasplamsa malo previse ova rasprava ;)

popy
16.08.07, 03:35
u pravu si...onda neka on skine sliku generala dok mu se ne dokaze nevinost :) a isto tako slovenacki savez neka skine citirani tekst radikala dok ne dokazu da su u pravu... :)

toliko od mene, da nebi bilo banova ;)

pukovnik
16.08.07, 09:32
Evo ovako popy, da nije bilo toga gospodina koji je meni avatar ti bi sada tu pisao na cirilici...
O moj Bože, pa zar nesmijem Hrvatskog domoljuba koji ti je omogucio da sada igras na Hrvatskom serveru staviti za avatara....

pogledaj si malo ovaj link http://www.youtube.com/watch?v=wcXzPavq4Kg

I rade neka dobijem ban zauvijek s ovog foruma ali avatar nece dolje....

Koliko znam, slika doticnog gospodina vrijeda samo partizane i stanovnike susjedne nam drzave koji su htjeli da se sada ovdje pise na cirilici...

Napomenuo sam na prvom postu da nezelim nikakve politicke konotacije upravo radi toga gospodina koji mi je avatar...

p.s. svatko ima svoje misljenje o svemu, i sve dok je on za 100% Hrvata Heroj tako isto je i za mene, a za one druge koji zive u Hrvatskoj, misljenje me niti nezanima...
btw. shvati da povijest pise svoje, Hrvatska se samo branila !!!!

Ups, pa i vidim od kuda si, pa sinko opusti se, kada dodem na Vas server odmah me banajte s njega i skinite mi avatar !

btw, nauci se gramatiku tako da povjerujem da mi to pise netko iz HR !

http://img360.imageshack.us/img360/6384/avasz9.jpg

I upravo radi polemike koja bi se mogla ovdje protegnuti, uopce nezelim vise nista komentirati na provokacije jel nezelim vrijedati gospodina koji mi je na Avataru !

poz :)

EDIT by CroJin: Spojio sam postove, I neće te nitko banat zbog avatar, niš se ti ne brini.

fishleg
16.08.07, 10:32
hm, mislim da je bilo kakav nacionalizam/mržnja/itd u igrama glupost, tek sam poceo sa travionom ali igram WoW vec par godina i najbolji ingrame frendovi su mi hrvat/srbi/slovenci cak sam se upoznao sa nekim srbima dok sam bio u beogradu i mislim da ovako sranje po igrici je glupost (odi negdje drugdje to raiditi), igre koje se igraju zajedno trebale bi poticati suradnju a ne kao ovdje sukobe

lukaSSS
16.08.07, 11:00
Pa kaj je z vami folk?? A špilate travian ali mate učne ure zgodovine?

p.s swašta.

pukovnik
16.08.07, 11:49
hm, mislim da je bilo kakav nacionalizam/mržnja/itd u igrama glupost, tek sam poceo sa travionom ali igram WoW vec par godina i najbolji ingrame frendovi su mi hrvat/srbi/slovenci cak sam se upoznao sa nekim srbima dok sam bio u beogradu i mislim da ovako sranje po igrici je glupost (odi negdje drugdje to raiditi), igre koje se igraju zajedno trebale bi poticati suradnju a ne kao ovdje sukobe

Lolol
Fishleg, daj molim te procitaj moj prvi post jos par puta danas, i onda za par godina kada napunis 18 jos par puta....
Sto sam zelio reci u prvom postu, da ti malo razjasnim posto vidim da neshvacas...., to je kao da kada si ti bio u Beogradu da si obukao majicu s nasom trobojnicom (pod nasom mislim na Hrvatsku) i da si se tako setao po Beogradu i govorio zivjela Hrvatska!!

E sada procitaj moj prvi post jos par puta pa ces sada primjetiti puno razlike...
Da, zelio sam reci, kada dodes kod nekoga u goste nebusas se s time sto si i odakle si, nego se priklonis mjestu u koje si dosao zivjeti i od kojeg ces zivjeti!
Isto tako kada odem u Zadar (od kuda mi je majka) i gdje imam kucu i gdje sam odrastao s masu dalmosa, i gdje u Sukosanu i Bibinjama nesmijes reci da si purger, pa kada se napijem s njima i zaruzim nikada mi nije palo na pamet da spominjem Hajduk ili da nekoga omalovazavam, iako sam s tim istima odrastao....,i onda se nade neki zadrtanac i napije se ko majka i usred Bibinja obuce Dinamov dres i skandira "Dinamo,Dinamo...."???
I sto reci na to??

To je jako lijepo da imas puno prijatelja raznih nacionalnosti, pa tako isto i u nasem klan-u ima i Hrvata,Srba,Slovenaca,Muslimana,Ceha...itd, i super nam je i svi se super zabavljamo i napravili smo si bas radi toga eks forum na engleskom...

A sada Fishleg odi procitati moj prvi post jos jednom...

popy
16.08.07, 11:53
Lolol
Fishleg, daj molim te procitaj moj prvi post jos par puta danas, i onda za par godina kada napunis 18 jos par puta....
Sto sam zelio reci u prvom postu, da ti malo razjasnim posto vidim da neshvacas...., to je kao da kada si ti bio u Beogradu da si obukao majicu s nasom trobojnicom (pod nasom mislim na Hrvatsku) i da si se tako setao po Beogradu i govorio zivjela Hrvatska!!

E sada procitaj moj prvi post jos par puta pa ces sada primjetiti puno razlike...
Da, zelio sam reci, kada dodes kod nekoga u goste nebusas se s time sto si i odakle si, nego se priklonis mjestu u koje si dosao zivjeti i od kojeg ces zivjeti!
Isto tako kada odem u Zadar (od kuda mi je majka) i gdje imam kucu i gdje sam odrastao s masu dalmosa, i gdje u Sukosanu i Bibinjama nesmijes reci da si purger, pa kada se napijem s njima i zaruzim nikada mi nije palo na pamet da spominjem Hajduk ili da nekoga omalovazavam, iako sam s tim istima odrastao....,i onda se nade neki zadrtanac i napije se ko majka i usred Bibinja obuce Dinamov dres i skandira "Dinamo,Dinamo...."???
I sto reci na to??

To je jako lijepo da imas puno prijatelja raznih nacionalnosti, pa tako isto i u nasem klan-u ima i Hrvata,Srba,Slovenaca,Muslimana,Ceha...itd, i super nam je i svi se super zabavljamo i napravili smo si bas radi toga eks forum na engleskom...

A sada Fishleg odi procitati moj prvi post jos jednom...

ma ti si jedno obicno zadojeno dojence koje je napunilo tek 18 god.

potpisujem :)

pukovnik
16.08.07, 11:56
hehehe, i onda je svizac zamotao cokoladu :)

pukovnik
16.08.07, 12:08
Uff, ali mi je izrazito drago da je mod (koji je stvarno vrhunski) shvatio poantu prvog posta, a za vase misljenje se.....

pa tako evo moj zadnji post o ovome i odgovaranjima na razne provokacije...

pozdrav i zivjeli ! :)

fishleg
16.08.07, 12:22
nisam nosio zastavu po ulici ali zelim reci da nisu svi srbi/slovenci isti, ima smeca ima i dobrih, nemozes sada reci "svi srbi su smece" ili "svi slovenci su smece" nego neki jesu a neki nisu, trebas prosudivati po osobi a ne odmah reci " ti si srb , ti si govno", mozda si u pravu a mozda bas i nisi, ne namjerevam isto vise pisati, razmislite sami

pukovnik
16.08.07, 12:41
nisam nosio zastavu po ulici ali zelim reci da nisu svi srbi/slovenci isti, ima smeca ima i dobrih, nemozes sada reci "svi srbi su smece" ili "svi slovenci su smece" nego neki jesu a neki nisu, trebas prosudivati po osobi a ne odmah reci " ti si srb , ti si govno", mozda si u pravu a mozda bas i nisi, ne namjerevam isto vise pisati, razmislite sami

E pa tocno tako, tocno je to tako samo malo drugacije napisano u mom prvom postu....Bravo !!

Ima puno boljih i Slovenaca,Srba i ostalih od samih Hrvata ali tocno tako nesto sam i postao u prvom postu, i drago mi je da nam se misljenja nerazilaze upravo oko toga...

Zapravo sam i sretan sto si sada nadopunio ono sto sam ja malo drugacije postao u prvom postu :)

xivan
16.08.07, 12:52
mpže ko eć kak se zove taj igrać e dok saznam kakve će riječi čuti....

Black Revenger
16.08.07, 12:59
Lock buduci da ovo ne vodi nigdje.
savez koji je koristio citate iz prvog posta je prijavljen, a sve dalje je oslo u offtopic i u podizanje tenzija.

CroJin
16.08.07, 19:58
Evo, otvorio sam temu samo da vam svima kažem da je Multihunter meni poslao poruku u kojoj je rekao da je cijeli savez blokiran i da će članovi biti kažnjeni.

Sada ponovo zatvaram temu.