PDA

View Full Version : Account-promjenjen pass

mile
16.08.07, 18:42
e ovako...imao sam svoje SELO-GRAD...kako god..i....netko mi je ocito uletio,ne znam kako...i promjenio mi password...sad nit mogu uci..ni nista..a poslao sam mu poruku da mi posalje password..al ne odg mi nista...pa molim za pommoc...molim vas,ako znate da mi odg...hvala unaprijed

ime:mile
zaporka:milan7

AL PREKO TOGA SAM ULAZIO;ALI VISE NEMOGU UCI:::MOLIM POMOC!!!

Sinkec
16.08.07, 19:06
jesi bio inaktivan ili nesto? :confused: jer tesko da bi ti netko uzeo acc,taj treba poslat sa tvog mail-a da bi promijenio email sto znaci da ti zna email adresu i sifru :eek:

mile
16.08.07, 19:31
jesi bio inaktivan ili nesto? :confused: jer tesko da bi ti netko uzeo acc,taj treba poslat sa tvog mail-a da bi promijenio email sto znaci da ti zna email adresu i sifru :eek:

bio sam aktivan..stalno sam gradio...od 0-24 sam na netu..tj travianu bio..al vis..netko mi je uletio i sad ne znam sta cu..pomagajte!!!!

ostacro
16.08.07, 22:04
Možda treba stavit Caps lock,jesi o tome razmišljao?

pukovnik
16.08.07, 22:19
Nema sanse da ti je netko uletio jel iako ti je sitter nije mogao mjenjati nista po pass-u...
Javi se modovima pa neka stupe u kontakt s multihunterom

CroJin
16.08.07, 23:08
Ja ću kontakirati multihuntera, samo me nešto zanima:

e ovako...imao sam svoje SELO-GRAD...kako god..i....netko mi je ocito uletio,ne znam kako...i promjenio mi password...sad nit mogu uci..ni nista..a poslao sam mu poruku da mi posalje password..al ne odg mi nista...pa molim za pommoc...molim vas,ako znate da mi odg...hvala unaprijed

ime:mile
zaporka:milan7

AL PREKO TOGA SAM ULAZIO;ALI VISE NEMOGU UCI:::MOLIM POMOC!!!

Sudeći prema tvom tekstu ti znaš tko ti je uzeo password, ili si samo poslao na svoj stari acc. poruku?
Ja bum pito multi-a, a ti meni reci jesi li možda negdje nekom izlanuo svoj pass?
Ili si možda kad si bio kod frenda slučajno zaboravio izbrisati cookie?
Molim te odgovori mi na ta pitanje prije nego javim multi-u.

mile
17.08.07, 14:19
nisam nikome davao password...
al i mene zacudava kako mi je usao...ne znam..nemam blage...
stvarno mi je cudno..help....hvala unaprijed...

mile
17.08.07, 19:56
jel tko pitao modove za problem??? hvala

pukovnik
17.08.07, 20:24
Pa CroJin ti je mod (i to vrhunski koji zna svoj posao!) i ostavio ti je post dva prije tvog zadnjeg :)

Black Revenger
17.08.07, 22:05
jel tko pitao modove za problem??? hvala
da, najbolje cekat da netko drugi rjesi problem za tebe -.-
idi se javi multihunteru.

pukovnik
17.08.07, 22:25
lol black, pa kako ce mu se javiti ako nemoze na acc ?

Black Revenger
17.08.07, 22:28
lol black, pa kako ce mu se javiti ako nemoze na acc ?
msn, mail, napravi si drugi acc???

mariik
20.08.07, 05:28
ili neka koristi malo mozak prije nego što spama forum i proba generirat novu šifru