PDA

View Full Version : Napad-Pljačka(razlike)

Lux
31.07.07, 18:32
ok ja igram sa galima,e sad koja je razlika izmedju pljacke i napada, dal se isto beru resse ili ne u obadva slucaja? napo sam nekog neaktivnog sa 2 falange i jednu izgubio, jel to noramalno da svaki put izgubim ili kaj, i jel postoji neki addon da mi kaze kad mi se tocno vraca vojska (ono ko u ogameu) fala unaprijed

Ljudozder
31.07.07, 18:36
Naletion si valjda na otpor a inače ti piše kad se vraća vojska imaš i simulator bitke.

CroJin
31.07.07, 18:37
Pljačka= uzimaš resurse, nemoraju umrijeti sve trupe
Napad= Trupe se bore dok jedna strana ne umre

Izračunali smo na forumu ( da si pretraživao bi našao) da je potrebno napasti sa najmanje 3 falange da ne izgubiš niti jednu.
Addon-i (scripte i sl.) su zabranjeni, i njihovo korištenje dovodi do bana.
I vrijeme povratka tvoje vojske se vidi iznad proizvodnje, a ako klikneš na štitić, možeš vidjeti njihovo vrijeme dolaska u sekundu.

Ubuduće koristi Pretragu foruma, sva pitanja osim zadnjeg su već odgovorena.

murk
21.08.07, 17:56
koja je razlika i sta donosi napad a sta pljacka. mislimpljacka donosi normalno ono sta su pokrali:D ali napad? i jel bolja napadati ili pljackati

pukovnik
21.08.07, 18:01
normalan napad, onda ti se vojska bori do smrti ili ako napadas gala odmah ga vade van iz zamki....

kada je pljacka, zaglave kod gala u zamku i moras ponovno napasti to selo jos jednom (naravno ako ti ih sam igrac nepusti iz zamki), i ako ima protivnicke vojske u selu netko ce ti se od vojnika i vratiti kuci...

Marvex
21.08.07, 18:20
Ovisi dali se boris za vrh na statistikama gdje ti trebaju i bodovi ili za opstanak!
Kada pljackas, razumno je da ti trebaju resursi!
E,sad ovisi o tebi...

murk
21.08.07, 19:42
pa kako to moze biti napadnem tipa (nema vojsku )i meni pogine jedan? ko ga je maznul

xivan
21.08.07, 19:51
neznam a i glupo je napadat bez vojske

pisc99
21.08.07, 20:11
Ako idesa samo sa jednim vojnikom ube ga seljaci.
Ili sam bar tako procitao na jednom od postova na ovom dijelu foruma.
Pokusaj naci taj post.

hzg
21.08.07, 20:42
Kada pljackas moras imati najmanje 3 falange ili 2 gorstaka/legionara , jer ako posaljes samo jednoga seljaci ga ubiju.

Kada napadas vojnici se bore do smrti tj. dok jedna strana ostane bez vojske, a u pljacki oni uzmu rese i vrate se kuci. (Moguce je da i u pljacki dode do borbe, ali i onda imas sanse da ti se neki vojnici vrate kuci)

Cilj pljacke je da dobijes rese, a napadanja da se popnes na listi najboljih i unistavanje protivnickih igraca.

alienscum
24.08.07, 00:21
hmmm, kod pljacke dodu, uzmu resurse i odu, mozda dode do borbe ili galske zamke al nebitno, znaci pljacka dode i uzme resurse, isto farmanje
ali ako ja nekoga napadnem obicnim napadom, za unistavanje protivnika, a on nema vojnika, ili ima pa ih ja pobijem, hocu li mu ukrasti resurse, znaci hocu li mu ubit vojsku i ukrast resurse ili taj napad iskljucivo ubija vojsku, da s tim ni od koga nemozes nista ukrast?
jel obican napad moze bit ko krada

shaggy
24.08.07, 00:42
ajde da to razjasnimo,i napad i pljacka kradu resurse
razlike:1)u pljacci jedna ili obje strane prezive dok u napadu jedna strana cijela umire
2)pljackom nemozemo osloboditi iz zamki,napadom mozemo
3)senatori i ostali,te katapulti i ovnovi ne rade na pljacci,samo na napadu

i sada primjer,npr 20 gorstaka protiv 10 falangi
pljacka:5 gorstaka umire,7 falangi umire,ostalilh 15 gorstaka nosi resurse doma
napad:7 gorstaka umire,sve falange umiru,13 gorstaka zivih nosi resse doma