PDA

View Full Version : [šefika] vs [ivanct] - 110k vojske

dado_zg
08.10.09, 19:57
evo kada niko neće objaviti jedan mali napadić od nas :)

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=d7667d268

svaka čast branitelju za dovlačenje deffa,ali ajde bar nam se herojček nabildal :)

Špoca
08.10.09, 20:09
za početak servera ovo je dobro :D
heroji pobijeni deff i izviđači :D
super....

rushil
08.10.09, 20:11
meni se hof sviđa ima dosta off za ovaj server jer je tek počeo

_Hancock_
08.10.09, 20:11
Bravo za napad al veliki gubitak za početak...

4HellBorn
08.10.09, 20:12
dobar broj sijekira
ubijena 2 heroja :D

dado_zg
08.10.09, 20:18
Bravo za napad al veliki gubitak za početak...

hvala,ma nadoknadi se to brzo...kažem jedino me zeznuli paladini,nisam računao na njih pa nisam slao vitezove,ali ajmo dalje :)

Pafko
08.10.09, 20:20
lijep broj sjekira za početak servera
ovom bi bilo najbolje sad da ugasi acc i napravi novi XD

...Sky...
08.10.09, 20:32
dobra vojska,za početak serverA,,,

ak je dobra vojska dobar je i hof

:101010:

svaka čast

gamacid
08.10.09, 20:35
dobar napad samo ja bi poslao i vitezove

dado_zg
08.10.09, 20:37
dobar napad samo ja bi poslao i vitezove

je,sad bih i ja :D:D
bila samo koplja u gradu,protivnik dovukao paladine i zato mu svakka čast jer je napad trajao ispod jednog sata :)

C..
08.10.09, 20:40
To šefe!

mimi8
08.10.09, 20:44
lijep hof
btw dado pozz punča i žuca :)

Batu
08.10.09, 20:44
Pa i nije bas hof ovo. Mislim oke, porusia si im deff al nista impresivno borbe nije bilo.

Cak si vjerojatno ima vise stete od njih, jel su njih dvojica (vjerojatno ne vise) sudjelovala u obrani, dakle svaki je ima manje od 50k stete :D

juraj
08.10.09, 20:48
Pa i nije bas hof ovo. Mislim oke, porusia si im deff al nista impresivno borbe nije bilo.

Cak si vjerojatno ima vise stete od njih, jel su njih dvojica (vjerojatno ne vise) sudjelovala u obrani, dakle svaki je ima manje od 50k stete :D

da al si je sad napravio farmu pa će od njega rese krast

Batu
08.10.09, 20:52
da al si je sad napravio farmu pa će od njega rese krast

Igrac koji, kako dado kaze, tako brzo sebi sredi jos 50 paladina, znaci ocito aktivno igra, tesko da ce sad najednom odustat. Ne kazem nemoguce, al cisto sumnjam

dado_zg
08.10.09, 20:54
Igrac koji, kako dado kaze, tako brzo sebi sredi jos 50 paladina, znaci ocito aktivno igra, tesko da ce sad najednom odustat. Ne kazem nemoguce, al cisto sumnjam

ja se iskreno nadam da ne bu odustal jer je ovako zanimljivije :) i čini se dobar igrač...
pa tu smo da se zabavimo,malo potučemo vojsku i ajmo dalje,ko na sutra bu možda na meni bio HoF...to je smisao igre...dobra zabava :)

f_r_a_n_e
08.10.09, 21:07
ja se iskreno nadam da ne bu odustal jer je ovako zanimljivije :) i čini se dobar igrač...
pa tu smo da se zabavimo,malo potučemo vojsku i ajmo dalje,ko na sutra bu možda na meni bio HoF...to je smisao igre...dobra zabava :)
imas srece. da si poslao napad 10 min kasnije izgubio bi sve .taman bi doslo mojih 100 preta +heroj

zagor_s1
08.10.09, 21:11
To frane. Upozori ga za ubuduce :bad2: ...

s1_Hannibal
08.10.09, 21:33
300 sjekira je dobar off?
dobar hof bi bio sa nekim teutom iz top5 pljackasa..

dado_zg
08.10.09, 21:50
imas srece. da si poslao napad 10 min kasnije izgubio bi sve .taman bi doslo mojih 100 preta +heroj

hvala da znam za ubuduće :)

@hanibal

ma to je drugi off :D:D

bula
08.10.09, 22:09
dobar off ali mi nije jasno zasto vitezove nisi slao da smanjis gubitke jer ti treba 1h do njega do tada moze skupit deffa sta i je napravio ali nije bilo dosta.

Mike Tyson
08.10.09, 23:10
Sve loše, loše odrađena akcija, 0/10, više sreće drugi put, idemo dalje.

Veli Jura
09.10.09, 00:16
dado ne daj se....ja navijam za tebe i za još puno ovako dosadnih hofova na ovom dosadnom serveru ;)

pa ljudi, ajmo malo življe, di su ti veličanstveni hofovi? kad ovako prigovarate dadi? ili čuvate te ofove za ww??? :D

toni2222
09.10.09, 00:28
dado ne daj se....ja navijam za tebe i za još puno ovako dosadnih hofova na ovom dosadnom serveru ;)

pa ljudi, ajmo malo življe, di su ti veličanstveni hofovi? kad ovako prigovarate dadi? ili čuvate te ofove za ww??? :D

haha, server uopce nije dosadan makar ne meni. svaki dan ima nekakvih akcija,samo što se ne objavljuju. naravno ima i znato vecih offova,ali kao i svakom aktivnom teutu rijetko je kompletna vojska doma ;) tako da se za našeg dadeka ne brinem ;) tih 100 se obnovi za manje od jedan :D bio je netko rekao da 100preta nije stiglo, pa budi sretan ostao bi bez njih,jer sjekire bi to probile,dobro bilo bi znatno veci gubitci...

Jež
09.10.09, 01:06
haha, server uopce nije dosadan makar ne meni. svaki dan ima nekakvih akcija,samo što se ne objavljuju. naravno ima i znato vecih offova,ali kao i svakom aktivnom teutu rijetko je kompletna vojska doma ;) tako da se za našeg dadeka ne brinem ;) tih 100 se obnovi za manje od jedan :D bio je netko rekao da 100preta nije stiglo, pa budi sretan ostao bi bez njih,jer sjekire bi to probile,dobro bilo bi znatno veci gubitci...

potpis, dakle ne s****e po dadi, postajte vi bolje hofove ak ih imate naravno... :vampire:

dado_zg
09.10.09, 07:48

hvala,sjekire obnovljene :)
kaj se tiče preta šteta kaj nisu stigli bar bi heroj još više skočil :D:D

@tyson
kakva akcija? pa ovo je bio samo jedan napad....i ja se slažem da je koma :D:p

ovo sam ovdje postao samo zato da malo oživimo ovu rubriku kada svi čuvaju svoje hofeke za sebe :)

Markecc
09.10.09, 08:22
Slušajte sve je to u redu... Nije loš broj sjekira a deffa je za sat vremena od tebe i dosta..

Ali me nervira što ljudi govore u j....e koji dobar off.. Nije loše za ovo vrijeme servera..itd.. Jer da znate kolko vojske imaju top5 farmera...

Vidjeli biste da je ovaj off od šefike jako malen u usporedbi s tim offovima. (No ni nevjerujem da je to cjeli off od šefike. Tu se moze naci jos 70-90 TV i nekih 50 sjekira. Moje mišljenje..) Evo da vam predočim u nekaku sliku.

Igrači sa s1 kao: Makola, Heimdall, Perun, Shaka Zulu, WillDeBill (nemojte se uvrijediti što sam izrekao vaše ime) imaju preko 2k off vojnika minimum. Mozda sam malo i reko. Vjerujem da se ta brojka kreće negdje oko 2.7-2.8k vojnika kod makole al to je za ovo vrijeme servera možda i previše..

Tako molim Vas nemojte govoriti da je to puno vojnika jer nije.

Hvala, n00b1sh ;)

Mike Tyson
09.10.09, 11:00
hvala,sjekire obnovljene :)
kaj se tiče preta šteta kaj nisu stigli bar bi heroj još više skočil :D:D

@tyson
kakva akcija? pa ovo je bio samo jedan napad....i ja se slažem da je koma :D:p

ovo sam ovdje postao samo zato da malo oživimo ovu rubriku kada svi čuvaju svoje hofeke za sebe :)

Šalim se, sve je 5 :D

shark
09.10.09, 12:30
Slušajte sve je to u redu... Nije loš broj sjekira a deffa je za sat vremena od tebe i dosta..

Ali me nervira što ljudi govore u j....e koji dobar off.. Nije loše za ovo vrijeme servera..itd.. Jer da znate kolko vojske imaju top5 farmera...

Vidjeli biste da je ovaj off od šefike jako malen u usporedbi s tim offovima. (No ni nevjerujem da je to cjeli off od šefike. Tu se moze naci jos 70-90 TV i nekih 50 sjekira. Moje mišljenje..) Evo da vam predočim u nekaku sliku.

Igrači sa s1 kao: Makola, Heimdall, Perun, Shaka Zulu, WillDeBill (nemojte se uvrijediti što sam izrekao vaše ime) imaju preko 2k off vojnika minimum. Mozda sam malo i reko. Vjerujem da se ta brojka kreće negdje oko 2.7-2.8k vojnika kod makole al to je za ovo vrijeme servera možda i previše..

Hvala, n00b1sh ;)

slažem se stvojom konstantacijom:pivo:

-Ali svaka čast oferu !

toni2222
09.10.09, 17:34

Hvala, n00b1sh ;)

Možda je za nekoga puno. nisu svi top 5 pljačkaši i neradi svi samo vojsku. jer svaki teut koji farma a ne sam top 5 pljačkaš može imati 2k offa. al mislim da trenutno nije ni potrebno toliko vojkse jer ce te kocit u razvoju. al dobro svako ima svoj nacin igre. al bitno je da se igra i da se zabavimo.

Kilik
09.10.09, 18:16
lijep broj sjekira za početak servera
ovom bi bilo najbolje sad da ugasi acc i napravi novi XD

Ee, pa nije smak svijeta može se to još nadoknadit;)

evo kada niko neće objaviti jedan mali napadić od nas :)

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=d7667d268

svaka čast branitelju za dovlačenje deffa,ali ajde bar nam se herojček nabildal :)

Lijep broj sjekira, samo šteta što nisi i malo konjanika poslo da se lakše riješiš paladina:cry:

EDIT:Bar ti se još i heroj digo.

zaokonj
10.10.09, 12:54
loshe

dado pogodio kad je ovaj online i ovaj valjda dovukao od sittera paladine.

300 sjekira je lose za ovaj dio igre, ali tesko je vuci selo za selom i dizati neki pristojniji off!

A ovih TOP5 pljackasa, ne znam zasto bi bilo nuzno da imaju neke ogromne offove, oni raidaju :D znaci da gube. A dva pristojinija offa rijetki imaju.

tomahawk
10.10.09, 21:56
samo da nezavrsi kao s4, bez velikih ratova i bit ce offova ljudi moji i to kao šodera!!!

xaddr
11.10.09, 03:12
i s tim se hvališ po serveru? LOL .. 300 sjekira ...lol

Zanimljiviji hof od vecine "popularnih" kad zabijaju cijeli svoj off na hrpu deffa i niti jedan od sudionika nema nikakve koristi..

300 sjekira sa svrhom. Nije sve islo po planu, ali i ovako ispalo dobro.
Zajeb branitelja, trebao je maknuti vojsku i poslati kontru, pola svojih gorstaka.

:goodpost:

dado_zg
11.10.09, 06:52
pa ja sam simciter,kaj če mi više od 300 sjekira :D:D:D

lost copy
11.10.09, 09:58
pa ja sam simciter,kaj če mi više od 300 sjekira :D:D:D

to ti je mjesec dana igre,..valjda su cifre negdje oko 2.5k kluba i 500 viteza,..ziher
btw samo ti sim sitaj tamo u pripi*dini :D

Frnta
13.10.09, 17:45
pa to je dosta dobro! ipak je server poceo a i treba da se tolko sjekira napravi!:gamer::gamer:

Mike Tyson
13.10.09, 18:35
to ti je mjesec dana igre,..valjda su cifre negdje oko 2.5k kluba i 500 viteza,..ziher
btw samo ti sim sitaj tamo u pripi*dini :D

Hahahaha, daj cut ce te neko......kakvih 2,5k ?

Trilithon
13.10.09, 20:24
2500 kluba, kaj kakvih. ima netko i vise, ali to su pojedinci. a 500 viteza? to mislim da nema nitko. mozda ima 100, 200, ali 500 sigurno ne. jedino onaj koji je samo bildo vojsku, i potajno se skriva.

dado_zg
13.10.09, 20:58
2500 kluba, kaj kakvih. ima netko i vise, ali to su pojedinci. a 500 viteza? to mislim da nema nitko. mozda ima 100, 200, ali 500 sigurno ne. jedino onaj koji je samo bildo vojsku, i potajno se skriva.

pa ko još dela klubiće?

a vitezovi,definitivno pretjerano...skupi su ko sam vrag....

Nixon
13.10.09, 23:50
Ima igrača koji imaju preko 500 vitezova :na karte:

domo29
14.10.09, 00:31
Ima igrača koji imaju preko 500 vitezova :na karte:

nema nema nema :P

Mike Tyson
14.10.09, 00:32
A moguce da ima, ali jako malo ......