PDA

View Full Version : napadi - grupni

bessie
22.08.07, 13:31
Nešto mi nije jasno pa bi morala upotrijebiti malo hipotetike.
Evo npr., nekog igraća iz saveza opetovano pljačkaju i ne može si, zbog toga, izgrađivati naselje.
Jeli moguće da se onda svi igrači iz saveza dogovore za određeni dan, u točno određeno vrijeme, i svi zajedno, u isto vrijeme napadnu otimača ali ne u vidu otimačine, nego pravi napad u svrhu uništenja.
Dali tada pogibaju i svi naši vojnici (s obzirom da je omjer snaga daleko veći na našoj strani), jer u pravilima stoji da NAPAD ide do smrti, a pljačka do otimačine gdje vojska, pretežno, preživljava.
E muči me ta dilema pa ako netko ima već nekog iskustva po tom pitanju, bila bih zahvalna da mi malo to pojasni jer, kao što se vidi, ja sam početnik:)
Zahvaljujem!

Marvex
22.08.07, 13:53
PAA ja kao igrac na rangu 500 i neki trebao bih to znati ali za sada se jos obazirem na ekonomiju!
(mada mogu raditi vec veliki broj vrsta vojnika)
Ali ako hoces potrudit cu se rijesiti problem;)

Black Revenger
22.08.07, 13:53
nisam bas skuzil, vi to mislite napravit multinapad da svi npadi dođu iste sekunde?

imam ja jednostavnije rjesenje :D
buduci da se nemre zajedno napadat, a moze se zajedno branit posaljite vojsku tome koga napadaju pa da zeznete ovog napadaca.
ili jednostavno nek covjek napravi nekoliko skrovista i nek malo prestane radit vojsku pa nece bit nikakve stete ako ga taj opet napadne.

Marvex
22.08.07, 13:57
Evo, nasao sam!
Ovisi kojom se vrstom protivnik brani!
Idi na simulator bitke i provijeri onako kako mislis, (ako imas okupljaliste)
Ako ti napadnes sa dva legionara jednog pretorianca umret ce oba dva leg. i jedan pret.
To je taj prokleti krug;)
Ne ide!
Ali pazi!
Mozes ti napasti katapultima a on imati samo legionare i pogodi ko je jaci(jer si navela da je tvoji savez brojcano mocniji)
To ovisi koju vojsku imas...

hzg
22.08.07, 14:00
Neka taj igrac izgradi skroviste tako da mu resi budu skriveni, a sto se vojske tice uvijek moze napraviti fleet save. Neka posalje vojsku na daleko mjesto tak da mu se vrati kad ce mu biti potrebna.

Tesko da mozete organizirati napad svi u isto vrijeme. Jer svima treba razlicito vremena do napadaca.

Probaj ovo sa obranom, to nije lose.

Mene su znali u pocetku farmati jer me nije bilo par dana, ali kad sam se vratio nadogradio sam skroviste, i trosio rese na izgradnju ostalih zgrada, tak da kad god bi me netko isao pljackati nebi nista uzeo, nakon par pokusaja svi su odustali i mogao sam normalno nastaviti.

bessie
22.08.07, 15:02
Hvala svima! Nekako se i meno tako zmotao mozak ali bolje je uvijek provjeriti kod iskusnijih igrača. Onaj savijet sa obranom je jako dobar. A skrovište naravno da imam i skrivam li skrivam. Ko hrčak. Ali ima zgrada za koje trebam čekati da se skupi puno resursa i onda, taman da se skoro skupi, kad ....hop! Preko noći ljudi pokrali. Ali sad sam uspjela i napraviti nešto soldata da me čuvaju dok spavam:))
Hvala vam dobri ljudi:))
Super je ovaj forum. Nikada još nisam koristila jer sam mislila da se tu pišu samo neke privatne poruke.
Svaka čast!!:)

ostacro
22.08.07, 15:20
Evo, nasao sam!
Ovisi kojom se vrstom protivnik brani!
Idi na simulator bitke i provijeri onako kako mislis, (ako imas okupljaliste)
Ako ti napadnes sa dva legionara jednog pretorianca umret ce oba dva leg. i jedan pret.
To je taj prokleti krug
Ne ide!
Ali pazi!
Mozes ti napasti katapultima a on imati samo legionare i pogodi ko je jaci(jer si navela da je tvoji savez brojcano mocniji)
To ovisi koju vojsku imas...

LOL,jel ti znaš da jedinice mogu biti ombarmbeno orijentirane i napadački orijentirane,isto tako mogu imati veću obranu od pješadije ili od konjice.:confused::confused::confused::confused: jesi li ti uopće čuo za to?

duby
08.01.08, 23:00
ima neki lik već par dana mu je pop 2.znaći da ne gradi niti se razvija a resa mu polako raste.da li da ga napadnem odnosno opljačkam i s koliko legionara?(rimlj.)
osim ako nije pod zaštito početnika.

hvala

AStaTiJe
08.01.08, 23:59
ima neki lik već par dana mu je pop 2.znaći da ne gradi niti se razvija a resa mu polako raste.da li da ga napadnem odnosno opljačkam i s koliko legionara?(rimlj.)
osim ako nije pod zaštito početnika.

hvala
Sa više od 2 komada, što više to bolje...

raptorzx1
09.01.08, 00:31
Ljudi pa kaj je to non stop se žale na prokleto farmanje pa daj gradite skrovišta evo moj prvi put ka su me napali i zahvaljujuči extremistovim uputama koje sam spremio i na komp ustvari pogledajte

link (http://travilog.org.ua/hr/2662797/8add70fcbd6a7571cea7edb41460f9b8)