PDA

View Full Version : [TT] vs. [Argon (SEXY ZOO)] - 5,4M vojske

Transporter
03.11.09, 22:17
Reporti trenutno najjačeg fajta na serveru:

Prvo ide pljačka Angusa:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=1357330e382

Nakon toga dolazi Tapir:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=135875e114f

Odmah stiže i Mrgud:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13590b295ed
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=1359418da81
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13596aa191f

Jos je Freek sudjelovao:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=1359896d5f6

Ostali valovi kata:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13599d82094
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13602128867
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13604a94b84
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13606edaea8
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13608e6feac

Pohvala napadacima, jer su prije ovoga zabijanja sexy risu dosta štete nanijeli katajući mu sva sela.

Naravno velika zahvala i svima koji su sudjelovali u def akciji... :air kiss:

KBK-VU
03.11.09, 22:23
odlican deff, nemam komentara, tesko je to probiti!!!!! nice

gunner
03.11.09, 22:24
pohvala za deff, napadacima brz oporavak

toni2222
03.11.09, 22:24
lijepa čeka i nice offovi,najviše mi se sviđa broj mačeva ;)

Histerija
03.11.09, 22:25
nice hofovi
odlican deff, bravo sexy životinje

p.s. može li sad TT pushat nekog drugog jer ovako cijeli TT pati:cry:

vajk
03.11.09, 22:28
dobar hof na serveru jedan super vjela serija:cowboy:

SPUZVA BOB SKOCKANI
03.11.09, 22:30
odličan off,deff još bolji super:andjeo:

Tejkas
03.11.09, 22:30
Svaka cast na sakupljenom deffu, sve čestitke!!
A napadacima vise srece drugi put :) šteta tako dobrih offova

Sexy Jazavac
03.11.09, 22:31
Very najs deff, and sexy too :harmonikaš:

ledeni krkan
03.11.09, 22:35
:master:

sve pohvale sexy na fantastičnom deffu

kao da sam ja organizator:101010:[url]

CHANEL
03.11.09, 22:36
Dobri HOF-ovi, do sada najbolji na s1. respekt objema stranama, napadači ugodan oporavak, branitelji dobre saveznike imate.

Jež
03.11.09, 22:39
lijep off od angusa, ostalo što se tiće offa, solidno, ali na deffu svaka čast ;) :postcount:

jojo 1010
03.11.09, 22:41
a sta da kazem....
izgleda da cu na ovom serveru morat samo zelene medalje skupljat :D
a i moji susjedi,radi poznavanja sa proslih servera :postcount:

jojo 1010
03.11.09, 22:43
Dobri HOF-ovi, do sada najbolji na s1. respekt objema stranama, napadači ugodan oporavak, branitelji dobre saveznike imate.
ma mi smo deff savez,samo to jos ljudi neshvacaju :D

Axe Effect
03.11.09, 22:55
Svaka čast na deffu, čestitke ;)

Drago
03.11.09, 22:55
a gle kolko heroja, kaj su ovi isli napadati bez fejkova da se tocno znalo di idu .

BTW respect sexy zoo-u :master:

hate eng
03.11.09, 22:56
napokon ste stavili reporte...jer svaki tjedan je tt medu napadacima tjedna, a vi kao branitelji...stavite i reporte ono sto ste rekli u vezi sexy risa

Shadowstorm
03.11.09, 23:00
lijep deff, svaka čast sexy zoo:101010:

Roby@BMW
03.11.09, 23:03
uffff ... svaka cast na obrani .. nema kaj.. malo ste nas iznenadili s obzirom da sam vam izvidio jos 6-7 sela puna defa.. moracu razmislit jel to netko dijeli def po serveru đabe :fajter:

trogy
03.11.09, 23:05
Stvarno lijep deffic za ovaj stadij igre....sacekusa i pol,jedva da se gubitci osjete u obrani

Matron
03.11.09, 23:19
uffff ... svaka cast na obrani .. nema kaj.. malo ste nas iznenadili s obzirom da sam vam izvidio jos 6-7 sela puna defa.. moracu razmislit jel to netko dijeli def po serveru đabe :fajter:

Samo na znanje i ravnanje

Sav deff u selima je od sexy saveza ili saveznika.

btw

Sexy konjina

kakadu
03.11.09, 23:39
:welcome: kakava ljepa dobrodoslica nemam rjeci...samo ima jedan problem tko ce to sve :usisava: u selu tolike mrtve

svaka cast decki imate :pizza: od mene kad dodjete u Os

jojo 1010
03.11.09, 23:54
:welcome: kakava ljepa dobrodoslica nemam rjeci...samo ima jedan problem tko ce to sve :usisava: u selu tolike mrtve

da,da...zvao nas je i Okram na peceno prase....ja sam namjerno kasnio da izbjegnem vlastito kolinje,a na kraju je bio serviran peceni pas :D
sala naravno .. (ovo za psa.. nije bilo ni to) :D

Roby@BMW
04.11.09, 00:15
neznam zasto, al i ne 10k pjesadije i 2.2k konjice deffa, pa to 10 malo boljih deff igraca ima...cak i manje,jer ja sam vidio igrace na 1000+ rang sa preko 1k deffa

pricam o onome sta sam vidio u zadnja 24 sata po ostalim njihovim selima

Roby@BMW
04.11.09, 00:17
Samo na znanje i ravnanje

Sav deff u selima je od sexy saveza ili saveznika.

btw

Sexy konjina

nadam se ;)

NHF

Matron
04.11.09, 00:17

Jel ona od metra ili samo komad pizze

Tosho
04.11.09, 00:32
pricam o onome sta sam vidio u zadnja 24 sata po ostalim njihovim selima

samo kazem da to nije previse, i da neki jaci igrac moze lako imat i 2000+ deffa

Roby@BMW
04.11.09, 00:37
samo kazem da to nije previse, i da neki jaci igrac moze lako imat i 2000+ deffa

pa naravno da moze.. realno ako je netko kretao od pocetka sa defom, bez frke je 3k mogo skupit ako ih nije do sada utopio.. kao i sikira... ak si radio od pocetka a da nisi skucavo okolo, bez frke si na 3k plus nesto konjetine

Frnta
04.11.09, 06:25
off se bas nesto i nije proslavio! na toliki deff slati 50 sjekira i 20 kata! bezveze!

dado_zg
04.11.09, 07:47
Cestitka na hofu lijepa obrana :)

off? Onaj galski je lijepi kada se uzme u obzir koliko se teze dela...al sad mi je jos i vise zal mog offa jer vidim da je bio jedan od najvecih na serveru....al nema veze vec je pola nadoknadjeno onako usput :)

Hemera
04.11.09, 08:29
Odlicni HOF-ovi za zvjerinjak. :fajter:
Eeee, a jel mogu ja u vas savez ... pweezzzz :D
Obzirom da zvjerinjak ima dva saveznika, a TT stvara oooogromnu koaliciju na -/-, jako dobro...
Tko ce docekati off HOF-ove od zvjerinjaka :gamer s mišem::gamer s mišem:

Primjedba TT-u, gdje su ovnovi u cistaca :?

Histerija
04.11.09, 09:08
Cestitka na hofu lijepa obrana :)

off? Onaj galski je lijepi kada se uzme u obzir koliko se teze dela...al sad mi je jos i vise zal mog offa jer vidim da je bio jedan od najvecih na serveru....al nema veze vec je pola nadoknadjeno onako usput :)

To ti misliš da si imao najveći off. Skinuto je Tapiru cca 1000 sjekiraša i nekaj TV dan prije tak da je ovaj put lupio "osakaćen".
Al valjda je tebi više žao nego Tapiru jer on se nije znojio za taj off pošto je samo sjedio i čekao push od strane TTejvca.

metalmania
04.11.09, 09:46
sve je super i off i deff. jedva cekam rat na -/-. :cowboy:

Paladin91
04.11.09, 10:04
Svaka čast, skupio se veći deff nego sam mislio da sexići imaju:cvijece i proljece:
Ljepo su dočekali, veliki deff, očigledno dobra organizacija, i šta reć nego, bome svaka čast.:cool:
TT, brz oporavak, u što ne smunjam ;;)

dado_zg
04.11.09, 10:26
To ti misliš da si imao najveći off. Skinuto je Tapiru cca 1000 sjekiraša i nekaj TV dan prije tak da je ovaj put lupio "osakaćen".
Al valjda je tebi više žao nego Tapiru jer on se nije znojio za taj off pošto je samo sjedio i čekao push od strane TTejvca.

Rekoh jedan od najvecih a ne najveci...ma vojska je tu da se gubi...
Sad lagano defferi dolaze na svoje...u vecoj su prednosti nego napadaci

hzg
04.11.09, 10:34
:palčina: fin fajt

obrana dobra, valjda nije bilo dosta fejkova :)

Pakleni
04.11.09, 10:58
lijep fajt, čeka 10/10

i offovi su super

al ljudi iz tt-a

baš ste mogli naštancat malo ovnova :cvijece i proljece:

bero
04.11.09, 11:46
Nije bilo dovoljno ovnova .Hm ...nije ih bilo uopce jer ipak su išli na teuta,a tamo se ide sa cca 300 ovnova u ovoj fazi igre(kasnije puno više).
Fejkanje je bilo loše???
Ne.... bilo je katastrofa!!
Argon ima dva sela .Da su sredili to selo crop ima malo šanse za razvoj(u ovoj situaciji)Znaci jedan igrac manje.Zato smo i skužili gdje se ide i odlucili braniti .No bilo je još greška,ali nećemo o njima.Deff solidan ,cak jako dobar obzirom da smo oko 15h tek krenuli sa porukama o deffu.(hvala saveznicma)
Off -kartastrofa obzirom na push ,obzirom da se radi o teutima i na kuknjavu velikog djela TTa da im je već dosta pushati uvijek jednete iste.Tapirov je ok obzirom da je neki dan popio pola offa na ....opet sexy zoo.No tada su ipak napravili posao.(naša greška jbg)
No decki iz TTa pošaljite trgovce da vam se ekipa oporavi.Ima vas 300-tinjak sa saveznicima na -/-,a nas .....puno manje.Biti će zabavno. Zato smo i došli na ove kordinate.Dok ne napravite off mi ćemo se igrati :patkica: i malo :cowboy:

metalmania
04.11.09, 12:21
Nije bilo dovoljno ovnova .Hm ...nije ih bilo uopce jer ipak su išli na teuta,a tamo se ide sa cca 300 ovnova u ovoj fazi igre(kasnije puno više).
Fejkanje je bilo loše???
Argon ima dva sela .Da su sredili to selo crop ima malo šanse za razvoj(u ovoj situaciji)Znaci jedan igrac manje.Zato smo i skužili gdje se ide i odlucili braniti .No bilo je još greška,ali nećemo o njima.Deff solidan ,cak jako dobar obzirom da smo oko 15h tek krenuli sa porukama o deffu.(hvala saveznicma)
Off -kartastrofa obzirom na push ,obzirom da se radi o teutima i na kuknjavu velikog djela TTa da im je već dosta pushati uvijek jednete iste.Tapirov je ok obzirom da je neki dan popio pola offa na ....opet sexy zoo.No tada su ipak napravili posao.(naša greška jbg)
No decki iz TTa pošaljite trgovce da vam se ekipa oporavi.Ima vas 300-tinjak sa saveznicima na -/-,a nas .....puno manje.Biti će zabavno. Zato smo i došli na ove kordinate.Dok ne napravite off mi ćemo se igrati :patkica: i malo :cowboy:

kojih 300 saveznika, molim te reci mi koji su to savezi, koji su u kaoliciji sa tt. kao da moj savez i tt gomila saveznistva. sto je sa vama, imate vise saveznika nego mi. stoga molim vas nemojte postati neistine. :cry:

rushil
04.11.09, 13:13
lijepo,lijepo čestitam

Paladin91
04.11.09, 13:22
Fejkanje je bilo loše???

Ma lol.. Što se offa tiče i ove čeke, Zoo-u svaka čast, što je je, imate jaki off i dobro organizirani deff:worship:
Ali nisam mogao ne primjetit, kad je između nas (A&0) i vas došlo do nekakvog sukoba (Vi najveći farmeri na -/- skupa sa bivšim =AoG=), U početku nije bilo nekakvih ozbiljnih stvari, onda ste si uzeli PiP na vašu stranu pa smo se počeli međusobno šamarat.. Vi onako, 3 puta jača vojska od nas, i još uzmete PiP. Reko, ajde.. Ali ne, nije bilo dosta, ušli ste u savez s 1.Bojna (Tu ništa ne kažem, čuo sam da imate veze nekakve još od prije). Počeli smo se ozibljnije šamarat, odnosno, vi ste počeli katat naše igrače koji su nam daleko.. I onda, ajme, uvučete u to i 1.Bojna. Oni nas nisu dirali nikad skoro, osim par sitnih pljački, još prije mjesec ipo, dva... I sad su i oni počeli nešto petljat, i mogu samo reč da je to žalosno:cry:
Uz svu tu vojsku koju imate, morate si Bojnu dovlačit ;)
A što se tiče čeki, Guja, ti tiho budi, ja nevjerujem da si mi na blef tako sjeo, napadneš par minuta prije čeke, i opereš 10k hrane i napadaš sat i pol kasnije bez izviđanja:brukica: Kolko ono offa? oko 3k sve skupa? Ali isto tako ne sumnjam da si se već oporavio, i da si imao FR :patkica: Zato nemaš šta govorit TT-ovcima jer si istu stvar napravio, i ako uzmemo u obzir da smo čeku organizirali (bez saveznika, svoji na svome) i da je 80% njih bar 5 sati od tamo, ti si taj koji se mora brukat :P jer si sat vremena katama od našeg igrača.

Svaka čast Zoo-u, dominira na -/-, to bez ikakve sumnje, šta je je, al daj ono.. Ajde budite SEXY ZOO, a ne SEXY ZOO aka 1.Bojna aka PiP (Živi zid) i onda govorite drugima nešto za saveznike ;) Do tad, nemate šta prigovarat:cowboy:

OKRAM
04.11.09, 14:16
hebote Bero paladin nas provalio, kak je to samo uspio, nije mi jasno, svaka mu cast :offtopic:

ps: prase vako ili onako bilo je prase, no za iduci puta bi mogli konjetine ;)

bero
04.11.09, 14:26
Ma lol.. Što se offa tiče i ove čeke, Zoo-u svaka čast, što je je, imate jaki off i dobro organizirani deff:worship:
Ali nisam mogao ne primjetit, kad je između nas (A&0) i vas došlo do nekakvog sukoba (Vi najveći farmeri na -/- skupa sa bivšim =AoG=), U početku nije bilo nekakvih ozbiljnih stvari, onda ste si uzeli PiP na vašu stranu pa smo se počeli međusobno šamarat.. Vi onako, 3 puta jača vojska od nas, i još uzmete PiP. Reko, ajde.. Ali ne, nije bilo dosta, ušli ste u savez s 1.Bojna (Tu ništa ne kažem, čuo sam da imate veze nekakve još od prije). Počeli smo se ozibljnije šamarat, odnosno, vi ste počeli katat naše igrače koji su nam daleko.. I onda, ajme, uvučete u to i 1.Bojna. Oni nas nisu dirali nikad skoro, osim par sitnih pljački, još prije mjesec ipo, dva... I sad su i oni počeli nešto petljat, i mogu samo reč da je to žalosno:cry:
A što se tiče čeki, Guja, ti tiho budi, ja nevjerujem da si mi na blef tako sjeo, napadneš par minuta prije čeke, i opereš 10k hrane i napadaš sat i pol kasnije bez izviđanja:brukica: Kolko ono offa? oko 3k sve skupa? Ali isto tako ne sumnjam da si se već oporavio, i da si imao FR :patkica: Zato nemaš šta govorit TT-ovcima jer si istu stvar napravio, i ako uzmemo u obzir da smo čeku organizirali (bez saveznika, svoji na svome) i da je 80% njih bar 5 sati od tamo, ti si taj koji se mora brukat :P jer si sat vremena katama od našeg igrača.

Svaka čast Zoo-u, dominira na -/-, to bez ikakve sumnje, šta je je, al daj ono.. Ajde budite SEXY ZOO, a ne SEXY ZOO aka 1.Bojna aka PiP (Živi zid) i onda govorite drugima nešto za saveznike ;) Do tad, nemate šta prigovarat:cowboy:

Pa valjda jedino ti neznaš da je 80% sexy zoo članova iz 1.bojne na prvom i drugom s1.Došli smo ovdje ratovati sa svima na -/-.Mada je i to pisalo nekima u opisu iz našeg saveza pa se moglo i zakljuciti.No što se tiće mog offa i cca 2700 gorštaka neusporedivo je manji gubitak nego vaša tri offa,a to što ste me docekali niš ne znaci.Opet budem negdje naletio i nije mi prvi put ,a ni zadnji.Bitno je samo koliko štete napravim dok ne naletim.No nećemo se valjda prepucavati.Vojska je da gine zato pazite stižem uskoro.
p.s nema kod nas pusha osim kad je netko katan.

Paladin91
04.11.09, 14:38
Pa valjda jedino ti neznaš da je 80% sexy zoo članova iz 1.bojne na prvom i drugom s1.Došli smo ovdje ratovati sa svima na -/-.Mada je i to pisalo nekima u opisu iz našeg saveza pa se moglo i zakljuciti.No što se tiće mog offa i cca 2700 gorštaka neusporedivo je manji gubitak nego vaša tri offa,a to što ste me docekali niš ne znaci.Opet budem negdje naletio i nije mi prvi put ,a ni zadnji.Bitno je samo koliko štete napravim dok ne naletim.No nećemo se valjda prepucavati.Vojska je da gine zato pazite stižem uskoro.
p.s nema kod nas pusha osim kad je netko katan.

Pa ja jesam rekao u zagradi, imate veze od prije, sad da sam morao naglašavati da ste bili 1.Bojna, nisam smatrao prijeko potrebnim, jer je to opće poznato.. I naravno da se ne prepucavam:D pa još najbolje iz ničeg radit svađu;) Samo kažem da nemate šta prigovarati TT-u, danas oni, sutra vi, itd, svi imamo saveznike, stoga nemožemo ništa govorit u tom smislu kad nismo tolko drukčiji. I što se tiće čeke tebi, nije vrijedna spomena, to su ipak samo gorštaci i nešto kata, vaša čeka je bila mnogo bolja i gubitci napadaća puno veći, i opet ću ponovit, svaka čast:D
Ali ne vidim razloga išta predbacivat TT-u..

bero
04.11.09, 14:46
Nitko im ništa ne prebacuje(mislim na TT).Samo moramo nadodati malo ulja na vatru .
Biti će zanimljivije kasnije.Bolja prepucavanja,bolje i zanimljivije bitke,glupih komentara ..... naravno i pametnih.Neki komentari će nas iživcirati neki jbn nasmijati.Sve u svemu ono zbog cega smo tu.:patkica:

Tosho
04.11.09, 14:51
pa naravno da moze.. realno ako je netko kretao od pocetka sa defom, bez frke je 3k mogo skupit ako ih nije do sada utopio.. kao i sikira... ak si radio od pocetka a da nisi skucavo okolo, bez frke si na 3k plus nesto konjetine

well, 3k je sica za jakog deff igraca ;)
1k vec mora biti minimum deffa po igracu

metalmania
04.11.09, 14:56
ma to decki :cowboy: iz svih oruzja

ceka koju smo napravili guju nije bila losa, ali ovo je bio pokolj, ito doslovno.

:nema odmora:

Histerija
04.11.09, 15:25

Eto javlja se netko čiji se savez dobrano skriva iza TT saveza, a drugima je došao plakati kak se samo usude nekog primit za saveznike.
Mislim ono, ajde nemojte uzimat saveznike, pitat druge za deff itd dok vas mi napadamo LOL LOL LOL.
Sjećam se jedno vrijeme ste imali baš kak je guja rekao cijeli -/- dio a nama kukate za jednog saveznika.
Sramotna izjava za jedan savez (A&O) koji se nalazi u prvih 20 pogotovo kad dolazi od nekoga tko je među "facama" u tom savezu.

f_r_a_n_e
04.11.09, 15:37
Reporti trenutno najjačeg fajta na serveru:

Prvo ide pljačka Angusa:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=1357330e382

Nakon toga dolazi Tapir:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=135875e114f

Odmah stiže i Mrgud:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13590b295ed
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=1359418da81
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13596aa191f

Jos je Freek sudjelovao:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=1359896d5f6

Ostali valovi kata:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13599d82094
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13602128867
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13604a94b84
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13606edaea8
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=13608e6feac

Pohvala napadacima, jer su prije ovoga zabijanja sexy risu dosta štete nanijeli katajući mu sva sela.

Naravno velika zahvala i svima koji su sudjelovali u def akciji... :air kiss:
stvarno velik broj za ovaj stadij igre

Paladin91
04.11.09, 15:52
Eto javlja se netko čiji se savez dobrano skriva iza TT saveza, a drugima je došao plakati kak se samo usude nekog primit za saveznike.
Mislim ono, ajde nemojte uzimat saveznike, pitat druge za deff itd dok vas mi napadamo LOL LOL LOL.
Sjećam se jedno vrijeme ste imali baš kak je guja rekao cijeli -/- dio a nama kukate za jednog saveznika.
Sramotna izjava za jedan savez (A&O) koji se nalazi u prvih 20 pogotovo kad dolazi od nekoga tko je među "facama" u tom savezu.

Ajme, samo sam čekao :D
Navedi mi jedan put molim te, kad smo se sakrili iza TT.. Ajde, nađi mi primjer i možeš slobodno pričat besmislice dalje u vezi A&O.. Mi sami sebi deff slažemo.. I cijeli -/- dio?? Je si ti na dopu možda? Imalo smo RZS, koji se raspao kasnije, i onda smo bili sa DP i TT.. DP se isto raspao, postao PD, a što je s njim sad, nemam pojma. Jedino smo si dobri sa TT, i naravno, naš wing i njihova akademija, al to je ista stvar skoro :D
Ja sam došao plakati kako vi primate nekog? Daj, gle ili čitaj post kako treba, ili nemoj komentirat molim te... Ja sam samo usporedbe radio, da imate i vi saveznike, a ne samo TT, jer ispada kao da ste vi solo, a nije tako. Guya je sve lijepo rekao i objasnio.
Aj ne palamudit previše, ako imaš šta za reč, reci, al nemoj se tu prsit izjavama koje nemaju veze s istinom. :paladinko:

Histerija
04.11.09, 17:25
Ajme, samo sam čekao :D
Navedi mi jedan put molim te, kad smo se sakrili iza TT.. Ajde, nađi mi primjer i možeš slobodno pričat besmislice dalje u vezi A&O.. Mi sami sebi deff slažemo.. I cijeli -/- dio?? Je si ti na dopu možda? Imalo smo RZS, koji se raspao kasnije, i onda smo bili sa DP i TT.. DP se isto raspao, postao PD, a što je s njim sad, nemam pojma. Jedino smo si dobri sa TT, i naravno, naš wing i njihova akademija, al to je ista stvar skoro :D
Ja sam došao plakati kako vi primate nekog? Daj, gle ili čitaj post kako treba, ili nemoj komentirat molim te... Ja sam samo usporedbe radio, da imate i vi saveznike, a ne samo TT, jer ispada kao da ste vi solo, a nije tako. Guya je sve lijepo rekao i objasnio.
Aj ne palamudit previše, ako imaš šta za reč, reci, al nemoj se tu prsit izjavama koje nemaju veze s istinom. :paladinko:

neda mi se više raspravljat sa nikim al ove izhave su čisto plakanje.

Vi onako, 3 puta jača vojska od nas, i još uzmete PiP.
Ali ne, nije bilo dosta, ušli ste u savez s 1.Bojna
I sad su i oni počeli nešto petljat, i mogu samo reč da je to žalosno
Uz svu tu vojsku koju imate, morate si Bojnu dovlačit ((koja je od večine nas udaljena 3 svjetlosne godine))
Svaka čast Zoo-u, dominira na -/-, to bez ikakve sumnje, šta je je, al daj ono.. Ajde budite SEXY ZOO, a ne SEXY ZOO aka 1.Bojna aka PiP (Živi zid) i onda govorite drugima nešto za saveznike

A kaj se tiče saveznika nismo vam mi krivi kaj birate saveznike kaj se raspadaju.
Al da u jednom trenutku niste imali hrpu saveznika to mi nemrete reć.
DP
TT
-=1=- (dok je postojao)
pa vaš i TT wing
ostale niti ne pamtim al znam da je jednom bila poduža lista oko 5-6 saveza a mi smo onda imali samo sa PiP savezom.

Al kao što sam rekao neda mi se više prepirat sa cvilidretama.
Over and out

Roby@BMW
04.11.09, 17:47
off se bas nesto i nije proslavio! na toliki deff slati 50 sjekira i 20 kata! bezveze!
ozbiljno? a koliko bi ti poslo? svih svojih 80 sikira? :cowboy:

Paladin91
04.11.09, 17:51
neda mi se više raspravljat sa nikim al ove izhave su čisto plakanje.

Vi onako, 3 puta jača vojska od nas, i još uzmete PiP.
Ali ne, nije bilo dosta, ušli ste u savez s 1.Bojna
I sad su i oni počeli nešto petljat, i mogu samo reč da je to žalosno
Uz svu tu vojsku koju imate, morate si Bojnu dovlačit ((koja je od večine nas udaljena 3 svjetlosne godine))
Svaka čast Zoo-u, dominira na -/-, to bez ikakve sumnje, šta je je, al daj ono.. Ajde budite SEXY ZOO, a ne SEXY ZOO aka 1.Bojna aka PiP (Živi zid) i onda govorite drugima nešto za saveznike

A kaj se tiče saveznika nismo vam mi krivi kaj birate saveznike kaj se raspadaju.
Al da u jednom trenutku niste imali hrpu saveznika to mi nemrete reć.
DP
TT
-=1=- (dok je postojao)
pa vaš i TT wing
ostale niti ne pamtim al znam da je jednom bila poduža lista oko 5-6 saveza a mi smo onda imali samo sa PiP savezom.

Al kao što sam rekao neda mi se više prepirat sa cvilidretama.
Over and out

Ovako, da se nebi zaključao ovaj topic zbog :offtopic: ja ću reći još samo ovo.
To što nazivaš mojim cmizdrenjem su činjenice. Ako sam išta krivo rekao u ovome što si izdvojio, moja isprika, makar oboje znamo da nisam. Poanta mojeg komentara je bila ta, da nemate šta prigovarat TT ako ima saveznike koji im pomažu, jer i vi imate svoje. Ja neznam zašto se radi big deal oko toga, guya je ljepo zaključio raspravu... A ta lista od 5-6 saveznika, doro, kakvog to smisla ima? Ima saveza sa po 30 allya, i šta to vrijedi, je to znači da imaju cijeli +/+ il +/-? Budi ozbiljan...
Ode ja, LP i smanji tenzije malo, tek je počeo server :D

dado_zg
04.11.09, 18:01
ja vas ne razumijem,kakva ljutnja oko masovnog savezništva...

kod vođa saveza ima dva tipa igrača:

1.igrač koji bu primal sva moguća savezništva u strahu da ne nahebe -tu je velika opasnost teška organizacija te primanje brdo farma-ja nisam za to

2.igrač koji uz svoj savez bude uzeo još jednog do dva max. saveznika i išao u fajt protiv cijelog kvadranta....to je za mene gušt....

pa ko voli neka izvoli,u povijesti se pokazalo da je bolje imati manje saveznika,ali kvalitetnijih,nego kvantitetu punu neaktivaca,....

Crnobog
04.11.09, 18:42
Bljak kako Vas je samo dosadno slusati (citati).
Hifovi za 5, a komentari (prepucavanje). Mislim da ce se najjednostavnije rijesiti tako da svako pozove svog tatu pa nek se vidi ciji je jaci ;)

Misterio 1
04.11.09, 19:19
Mislim..
Ne mogu ovo čitat,a da nekima ovdje ne odgovorim.

Ovo je igra,zar ne? Neki su na jednoj strani,neki na drugoj... Tko jači taj gazi,jel tako?
I sad mi nikako nije jasno kako neki mogu pisat ovakve nebuloze,da je savez A&O podložan nekom drugom savezu,da se skriva iza nekog... Kaj pričate gluposti. Ako s nekim sklapamo savezništvo,to je naša stvar,nećemo vas pitat s kime čemo,vi imate svoje,mi svoje..
I igrajmo se,igrajmo fer,a ne da neki govore nešto što nema veze s vezom,da nit pojma nemaju kaj su napisali...

Smiješno,presmiješno...

I da,za sad smo mi kao savez pomagali drugima,a mi još nismo dobili pomoč od nikoga,za sad nam ne treba.. a oni koji se prse na -/- kordinatama poručujem: igra je tek počela,zec je u šumi,nemojte još pravit ražanj ;)

jojo 1010
04.11.09, 20:11
Mislim..
Ne mogu ovo čitat,a da nekima ovdje ne odgovorim.

Ovo je igra,zar ne? Neki su na jednoj strani,neki na drugoj... Tko jači taj gazi,jel tako?
I sad mi nikako nije jasno kako neki mogu pisat ovakve nebuloze,da je savez A&O podložan nekom drugom savezu,da se skriva iza nekog... Kaj pričate gluposti. Ako s nekim sklapamo savezništvo,to je naša stvar,nećemo vas pitat s kime čemo,vi imate svoje,mi svoje..
I igrajmo se,igrajmo fer,a ne da neki govore nešto što nema veze s vezom,da nit pojma nemaju kaj su napisali...

Smiješno,presmiješno...

I da,za sad smo mi kao savez pomagali drugima,a mi još nismo dobili pomoč od nikoga,za sad nam ne treba.. a oni koji se prse na -/- kordinatama poručujem: igra je tek počela,zec je u šumi,nemojte još pravit ražanj ;)

krivo se izrazio...
mi smo do nedavno bili bez saveznika,posto su A&O,TT,DP,odmah u pocetku sklopili saveznistvo,mi smo okolo trazili saveznika kojemu je isti cilj kao i nama,bez obzira na njegovu brojnost.
i nismo si mi taj savez "uzeli" kako kaze PALADIN,vec je to dogovor izmedju dva saveza,a sto se tice bojne,to je dogovoreno jos server nije ni krenuo.
prije nego sam uzeo croop napadao me je kompletan TT a uz njih su napadali i A&O i DP,sto fejk,sto pravi napadi... zato bih molio da se u tu temu vise nezadire jer one dvije medalje u mom profilu su ostvarili TT i saveznici a ne samo TT.
mi se jos nismo ni poceli igrat a sumnjam da se uz nase malobrojne napade na TT i A&O uopce pridruzila bojna i pip.
mozda grijesim,pa neka me isprave napadnuti. :banned:

bero
04.11.09, 20:29
Ovako da pojasnim neke stvari.Potpuno mi je svejedno ko je s kim saveznik.Dal vas ima 50 ili 550.Tri saveza ili 103 saveza.Ko se skriva,a ko se ne skriva isto nam je potpuno nebitno.Došli smo na -/- u nešto manjem broju od planiranog i PiP nam se cinio ok za savezništvo( i koliko vidim dečki su ok i cure ) i zato smo potpisali .Sad vi ostali udrite po nama jer mi ćemo ionako po vama.Dal će vam netko pomoci pa će vas biti 500 ili samo toliko koliko vas ima sad (ima vas dovoljno) baš me briga.Dok ide ide,ali vjerujte namučiti ćete se da nas sredite.
p.s idem vam sad svima objaviti rat(svima koji su fejkali ili napadali) pa nek bude i napismeno ,a vi se ne prepucavajte oko gluposti.(ciji je tata jaci) kako je netko već rekao
:patkica: i ne dirajte mi patkicu!!!!

metalmania
04.11.09, 21:04
mislim da nije sve tako crno bijelo, kako obje strane govore. ja nemogu vjerovati da sam ja glas razuma ali nema veze. ovako nakon sto je server poceo otprilike mjesec dana moj savez i tt su usli u savez, nakon toga dp-ac se prikljucio(jer se raspao rzs-w i rzs). ali stvari tamo nisu bas stimali pa su se raspali. prije nego sto je pip usao u saveznistvo sa zoo-om, ponudio je nama saveznistvo, ali smo to odbili(neznam tocno zasto). ako je savez izmedu zoo i bojne dogovoren prije servera, ocito je da se mora napraviti protuteza. jer bi bilo glupo da - - drma samo jedna strana, pa je kao protuteza tome bila stvorena velika koalicija. mi smo bili mislim samo jednom trazili pomoc tt stoga nije uredu nas prozivati da se skrivamo iza njega. a mi smo tt isto pomogli jednom ili dva puta. mislim da se nitko neskriva iza nikoga, a za nabrijavanje je malo prerano, cekajte jos malo jedno, pa onda krenuti. zoo je vise nego ocito dobar savez, i ekipa se tamo dobro zna i sve, zato ce biti tesko s njima. i milsim da ce biti zanimljivo na - -. :to victory:

I MOJ TATA JE NAJJACI :wanted:

Paladin91
04.11.09, 21:39
krivo se izrazio...
mi smo do nedavno bili bez saveznika,posto su A&O,TT,DP,odmah u pocetku sklopili saveznistvo,mi smo okolo trazili saveznika kojemu je isti cilj kao i nama,bez obzira na njegovu brojnost.
i nismo si mi taj savez "uzeli" kako kaze PALADIN,vec je to dogovor izmedju dva saveza,a sto se tice bojne,to je dogovoreno jos server nije ni krenuo.
prije nego sam uzeo croop napadao me je kompletan TT a uz njih su napadali i A&O i DP,sto fejk,sto pravi napadi... zato bih molio da se u tu temu vise nezadire jer one dvije medalje u mom profilu su ostvarili TT i saveznici a ne samo TT.
mi se jos nismo ni poceli igrat a sumnjam da se uz nase malobrojne napade na TT i A&O uopce pridruzila bojna i pip.
mozda grijesim,pa neka me isprave napadnuti. :banned:

Lol... Inače hvala na capsovima kad spominjes moje ime:palčina:, PiP je imao s nama nenapadanje i onda se raspo rzs, koji je nastao po njihovom uzoru, i bili smo saveznici prije toga.. I nakon napa, su došli vama i počeli tući po nama, ali to je sad manje bitno, al eto, da obrazložim ''uzimanje''. A što se tiče rata, to će sad stvarno promjenit stvari :lol2: kao da je ovo do sad bilo frendovsko popikavanje..
Ja nemam ništa protiv Zooa, i svaki put kad postate nekakvu čeku ili off, skunut ću vam kapu i reč svaka čast, jer sam tu zbog zaje*ancije a ne da bi slušao dramatiziranja svaki dan ;)
Al jedino što me smeta, kad ljudi samo traže razlog za svađu na bilo koji komentar koji je bio nekakva konstruktivna kritika ili primjedba.. Travijan je napravljen da se katamo, tučemo, krademo.. Ali ja mislim da je zabava na prvom mjestu :dance: A oni koji su tu da bi se svađali i pjenili, mislim da nisu vrijedni poštovanja niti pažnje, stoga svi oni koji se žele prepirati i svađati bez razloga, neka mene izbace iz svojih komentara, jer mi takvi ne trebaju :štemer:

Imam i ja patkicu:patkica:

P.S. Reko sam da ću šutit, al baš me tjerate spamt dalje xD

dadyo
05.11.09, 10:46
A oni koji su tu da bi se svađali i pjenili, mislim da nisu vrijedni poštovanja niti pažnje, stoga svi oni koji se žele prepirati i svađati bez razloga, neka mene izbace iz svojih komentara, jer mi takvi ne trebaju :štemer

Kao prvo da komentiram hofove, dobar deff skupljen od Bojne (mislim Sexy Zoo je Bojna), a TT je napao sa OK offovima, očito su malo podcjenili stjuejšn... mislim da će tokom servera SEXY ZOO uvijek biti agresivnija karika jer su tu većinom igrači iz glavnog winga Bojne a ova 1.Bojna je u biti wing Bojne sa prošlih servera...

..a da komentar na Paladina; na s1 forumu je uvijek žešće nabrijavanje, malo se dižu tenzije rekli bi neki, mislim da je to u redu jer sprečava da se server pretvori u sim-city, nitko tu nikoga ne vrijeđa, trashtalk obični, trebao si vidjet prošli s1 forum...hehehe
...forum je produžetak servera i dok tamo rade kate i offovi ovde rade riječi, naravno bez osobnih uvreda i prostota :)

Dirty Harry
05.11.09, 11:13
vidim da se tu spominje zabava pa da pitam samo opet imamo okupljanje...mislim na bojnu i sexy zoo :pivo:

i spominje se :svinjica mala: pa bi se ja pozvao kad vi nezovete ili opet ona za djecu:pizza:

Kakadu, javi kad je okupljanje, pa da se malo švercam oko :svinjica mala: i :pivo:.

P.S.

Čestitke na dobro odrađenoj deff akciji. :cowboy:

OKRAM
05.11.09, 12:41
Kao prvo da komentiram hofove, dobar deff skupljen od Bojne (mislim Sexy Zoo je Bojna), a TT je napao sa OK offovima, očito su malo podcjenili stjuejšn... mislim da će tokom servera SEXY ZOO uvijek biti agresivnija karika jer su tu većinom igrači iz glavnog winga Bojne a ova 1.Bojna je u biti wing Bojne sa prošlih servera...

..a da komentar na Paladina; na s1 forumu je uvijek žešće nabrijavanje, malo se dižu tenzije rekli bi neki, mislim da je to u redu jer sprečava da se server pretvori u sim-city, nitko tu nikoga ne vrijeđa, trashtalk obični, trebao si vidjet prošli s1 forum...hehehe
...forum je produžetak servera i dok tamo rade kate i offovi ovde rade riječi, naravno bez osobnih uvreda i prostota :)

nije ti palo na pamet da smo se malo izmijesali, kako mozes tako tvrditi ko je ko, osim toga treba onda cestitat osnivacima Bojne na wingu... ili wingu na glavnom savezu ili... saveznom wingu... ili wingovom savezu? heheheehe..... samo se vi slozite i poslozite da nam nebude dosadno svima zajedno..... :kid:

kakadu
06.11.09, 01:07
ma ovaj sexy zoo ce zavrsiti u hagu koliko mrtvih haha..def je najjaci vidjen do sada....

i gdje je pary hoce netko vec reci ili...:na karte:

Aerosmith
06.11.09, 16:56
cestitka seksiju ...GO SEXY'S GO

deere
06.11.09, 19:25
pazi da ti wing deff ne povuce pa ces se onda sprdat :dance:

ko se sprda? pa još od pretprošle fešte nismo utvrdili ko je wing a ko je matični savez. Saga se nastavlja... :lovju:

Moramo to hitno kod tebe za šankom riješiti....U tu svrhu doniram odojka a ti ga ispečeš? Onak, za pomirenje, ok?

gargy13
06.11.09, 19:53
cestitam:zeko: