PDA

View Full Version : Pojačanje oružja i oklopa

geniux
24.08.07, 00:51
.
dakle, nisam nigdje nasao prikaz za koliko mi TOCNO se povecava snaga oruzja i jacina oklopa.. buduci su ti poprilicno skupe stavke u igri molio bih neki link gdje bih to mogao da vidim.
.
napomena: bio sam na TRAVIAN FAQ http://help.travian.com/index.php?type=start&mod=100

shaggy
24.08.07, 01:36
svaki lvl 1.5% bonusa

fishleg
24.08.07, 11:41
se to isplati raditi na pocetku, ili ikad:confused:

xivan
24.08.07, 11:43
ja ne povećavam lv. toga,netreba mi

hzg
24.08.07, 12:03
@ fishleg

Ne isplati ti se to raditi na pocetku, samo si povecacaj proizvodnju resa, skroviste i skladista.
Sve druge zgrade na pocetku su ti nepotrebne. Nakon toga glavnu zgradu okupljaliste, vojarnu i veleposlanstvo. Nakon toga sve ostalo.

Ovo su ti premala i povecanja koja se osjete samo na vecoj vojsci. A jako su skupa.

shaggy
24.08.07, 12:14
tek kad ces imati stotine,tisuce vojnika,onda imaju smisla do tada radje samo vojnike radi ako neznas kuda bi s resursima :D

Marvex
24.08.07, 13:39
Ja jos nemam ni vojske, ali evo jedan dobrocudan savijet:
Ako nemas resursa, tojest dovoljno za par vojnika napravi ih i opljackaj nekog:)
PS.
nikad ne padaj s jednim ili dvojicom vojnika jer jednoga uvijek zatuku seljaci;)

fishleg
24.08.07, 15:20
Hm to sam radio, napravio sam si 4 legionara i pljačko ljepo svako malo 3 dana likove sa 11 stanovnika (bez zastite, valjda ne igraju ili tak neke) i onda mi je doso neki sa 35 gorstaka i uzeo mi sve skoro:(

Vampire
25.08.07, 14:53
Hm to sam radio, napravio sam si 4 legionara i pljačko ljepo svako malo 3 dana likove sa 11 stanovnika (bez zastite, valjda ne igraju ili tak neke) i onda mi je doso neki sa 35 gorstaka i uzeo mi sve skoro:(

Trebao si ih poslati na dalek put tako da se vratis kad ti se oni vrate.
Kuzis?