PDA

View Full Version : TT vs. SEXY ZOO

Transporter
21.11.09, 22:12
Evo ponovo malo reporta sa -,- da ne ispada da se mi tamo dosađujemo... :kid:

Osim dosadnih zabijanja i katanja na obje strane, ovo što se danas desilo zaslužuje bit prikazano na forumu. Glavni protagonisti priče su igrači Tapir (koji je prije 15-ak dana zajedno sa par svojih suigrača ostavio off na zidinama Argonovog sela) i naše Sexy prase.

Da ne duljim previše, evo reporti

Osvajanje sela od Sexy Praseta (scrolajte), iznenadili ste nas jako sa uzimanjem sela Sexy prasetu, to stvarno nismo očekivali:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=249462ff6dd,249475bfbfe,24948096f24

Nakon toga idućih par dana, Tapir čačka po našim selima s tim offom, malo katajući, a malo spuštajući odanost:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=249430c407a
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=24944aa74f0
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=24945488bb3

I danas se dešava ovo, ne nadajući se uzima selo Sexy prasetu:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=2494910b412

Slijedi hladan tuš:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=24950104a53

Selo je odmah vraćeno nazad, zabijena sva pojačanja koja su dolazila u to selo (cca 2-2,5 k defa).

Velike čestitke Sexy prasetu na dobro izvedenoj akciji, naravno čestitke i Tapiru na količini offa s obzirom da je prije 15-ak dana isto tako ostao bez njega.

Go Sexy go...:pivo:

ArchAngeL
22.11.09, 06:07
Odobreno

--ArcAngeL--

Histerija
22.11.09, 07:10
Stvarno fino odigrano od strane odojka.
Ovako izgubit off je stvarno neocekivano, bilo je to slavlje punu sekundu.

Jedino imam jednu zamjerku kaj se tice ove pohvale za tapiron off.
Pa svaka budala moze imat i veci off ak te svi iz saveza pushaju, tak da necu pohvalit njegov off vec odojka i njegovu maštovitost u ovoj akciji.

Špoca
22.11.09, 07:45
ljepo "pripremljeno" i neznam jel bilo fejkova i sl. ali dobro je bilo dok sam gleda

arhimond
22.11.09, 08:26
lijepo, lijepo..
..već su viđene takve akcije-reakcije u svijetu travijana, i uvijek ih je lijepo ponovo vidjeti :D

Trilithon
22.11.09, 08:44
Lijepo odrađeno, mada neznam zasto nije bilo malo vise deffa kod praseta, valjda je akcija bila brza. Najbolji report: prase ubija sav off tapiru :D

Frey®
22.11.09, 09:05
Evo, ovakve akcije volim gledat, kad se bore za selo! :)) Prase, susjed si mi bio dok nisam obrisao acc, isto tako i tapir! :)) Al ipak za tapira navijam! :))

Pakleni
22.11.09, 10:45
odlično! svaka čast i jednoj i drugoj ekipi

ripaT
22.11.09, 11:18
Moj naklon prascu;ovo mi je fakat bilo neočekivano.....vidimo se opet za koji dan:))

rushil
22.11.09, 11:22
Lijepo!Pogotovo mi se sviđaju kate,a u ostalim reportima ima off-a.

ninja-ptsp
22.11.09, 12:21
Pa svaka budala moze imat i veci off ak te svi iz saveza pushaju, tak da necu pohvalit njegov off vec odojka i njegovu maštovitost u ovoj akciji.

pa onda ti pokaži svoj off napravljen bez pushanja cijelog saveza pa da procijenimo spadaš li u grupu pametnih ili budala:banned:

odlična akcija:cowboy:

bero
22.11.09, 12:25
Lijepo odrađeno, mada neznam zasto nije bilo malo vise deffa kod praseta, valjda je akcija bila brza. Najbolji report: prase ubija sav off tapiru :D

pa namjerno nije bilo deffa da tapir uzme selo i da mu sec iza tog prase zabije sav off.

Stvarno fino odigrano od strane odojka.
Ovako izgubit off je stvarno neocekivano, bilo je to slavlje punu sekundu.

joj, joj ,joj pa šta onda što ga pushaju.To je sastavni dio igre .I off je full ok

EDITED by ArchAngeL

Koristi opciju edit da izbjegneš double postove

pa namjerno nije bilo deffa da tapir uzme selo i da mu sec iza tog prase zabije sav off.

joj, joj ,joj pa šta onda što ga pushaju.To je sastavni dio igre .I off je full ok

EDITED by ArchAngeL

Koristi opciju edit da izbjegneš double postove

Vjeruj bi kad bi znao.

:patkica:

rushil
22.11.09, 12:46
Vjeruj bi kad bi znao.

Stisneš edit kraj citiranja

Rinnegan
22.11.09, 15:43
Opala, maestralno odradjeno, svaka cas :101010:

Bravo Tapiru na lijepom (...sad izgubljenom) offu, ali gdje su ti TK?

Nije vazno koliko je pushan ili ne, ali ja sam ljubomoran na tolike sjekire :)

A ono skidanje odanosti i palidba po offu je vec postala klasika, ali ovdije je odlicno izvedena, valjda ce ljudi jednom shvatiti kako se preuzima selo.... :brukica:

Bilo bi lijepo da se objavi i onaj drugi hof ovog tjedna pa da vidimo koji vise zasluzuje titulu HoF tjedna

Ἄδωνις
22.11.09, 16:21
najs hof

Tapir samo naprijed

Nixon
22.11.09, 17:26
Jako lijepo za gledati ,svaka čast objema stranama :101010:

Sused što brži oporavak ti želim :)

ledeni krkan
22.11.09, 17:40
moj duboki naklon prasetu

:101010::101010::101010::101010::101010:

ripaT
22.11.09, 17:47
Jako lijepo za gledati ,svaka čast objema stranama :101010:

Sused što brži oporavak ti želim :)

Oporavak je u tijeku;a da malo pomogneš drugi puta,susjed?:))

Nixon
22.11.09, 18:06
Oporavak je u tijeku;a da malo pomogneš drugi puta,susjed?:))

Naravno,sam javi šta treba i eto me .
čiri bu -čiri ba :cerek:

Tosho
22.11.09, 18:33
klasika vec postala, al i dalje je lijepo
ah, podsjeca na vremena starog s1 i nadmudrivanja dolje kod minimia s bojnom, nikad nie bilo dosadno :P
ugl, lijepo odradeno

dado_zg
22.11.09, 18:46
lijep hof,najljepši do sad i najbolja akcija koju sam do sad vidio na s1...neodoljivo me podsječa na Mariju i ubijanje offa od Vadera sa s2(tamo je bilo 30k sjekira napadača)....

čestitam ....a sexy više sreće drugi put

kaj se tiče pusha pa na savezu je da odluče da li če pushat klinere ili neće i tu se nema kaj zamjerat...

Veli Jura
22.11.09, 19:50
...neodoljivo me podsječa na Mariju i ubijanje offa od Vadera sa s2(tamo je bilo 30k sjekira napadača)....

very nice...a izgleda da je to neka zaraza :D

Zirnitra
22.11.09, 19:58
Dado, za spominjanje nekog drugog servera molim te otvori novi pdf. a ovdje se pridržavaj teme.

domo29
22.11.09, 20:49
Dado, za spominjanje nekog drugog servera molim te otvori novi pdf. a ovdje se pridržavaj teme.

mislim da to nema veze, ima pravo govorit o drugim igracima. dva hofa su slicna i igraci su prvoklasni. takve nama trebaju igrace, i tu ce ostali vidit da postoji ovakva akcija ulovljenja off. slicno je napravio Hugo Pustolov ali nije bilo ona odanost.

Sexy Zoo, cestitam na odlicnoj hof.

okrutni
23.11.09, 00:01
cudi me kako to da niste stavili i reporte od neki dan kada je prasence izgubilo croopić...ccc...
mozda je to ipak trebao napraviti TT. sto se tice preuzimanja naselja,pa i ptice na grani pjevaju da se uz admina salje i deff kako bi se to naselje odbranilo.tako da ce tapir vjerovatno slijedeci put obavijestiti deff_ere da ga pokriju na vrijeme.JELDE TAPIRE!

Transporter
23.11.09, 00:46
cudi me kako to da niste stavili i reporte od neki dan kada je prasence izgubilo croopić...ccc...
mozda je to ipak trebao napraviti TT. sto se tice preuzimanja naselja,pa i ptice na grani pjevaju da se uz admina salje i deff kako bi se to naselje odbranilo.tako da ce tapir vjerovatno slijedeci put obavijestiti deff_ere da ga pokriju na vrijeme.JELDE TAPIRE!

:brukica:

ajde pažljivo i sa razumijevanjem pročitaj prvi post u temi prije nego komentiraš.

hvala

metalmania
23.11.09, 02:20
steta sto zoo nije stavio uvertiru kada je sexy prase izgubio polucrop(tangice). ali to je zapravo posao tt ali nema veze.

inace tapir je dobro odigrao, ali prase je jos bolje. sve pohvale i tapiru na off i prasetu na vracanju sela.

:101010:

tabletomann
23.11.09, 02:28
steta sto zoo nije stavio uvertiru kada je sexy prase izgubio polucrop(tangice). ali to je zapravo posao tt ali nema veze.

pa s tim reportom su zapoceli temu i jos su ti to napisali u postu iznad tvoga...:brukica:

akcija zbilja odlicna, najljepsi lom dosada po prikazanom ovdje...

Kenzo.
23.11.09, 02:52
veoma lukav potez sexya

metalmania
23.11.09, 08:53
pa s tim reportom su zapoceli temu i jos su ti to napisali u postu iznad tvoga...:brukica:

akcija zbilja odlicna, najljepsi lom dosada po prikazanom ovdje...

da upravu si, moja isprika zoo.

bero
23.11.09, 08:56

Gdje je granica ljudskoj gluposti u komentarima,ali bar nas nasmiju ako ništa drugo.

Thx okrutni,a Tapir nek šalje deff i obavjesti deffere:opala:

:patkica:[

z00ey
23.11.09, 23:00
eh, neka ovo unistenje tapirovog offa (kao i vader @ marija na s2) bude pouka svim offerima sa adminima:

admini idu u DRUGOM valu! naravno, u istoj sekundi, ali opet u drugom valu. ako to znaci slanje drugog katasa (i u sve fejkove), neka! mala je to icjena za cijenu cjelokupnog offa.

da su isli u drugom valu naime, prvi bi protutnjao selom i slozio rezidenicju, a drugi bi preuzeo (nenamjerno, vec zbog spustene odanosti) i rezultat bi bio 2 mrtva admina i 50tak trupa sto su zauzele selo. a ne cjelokupni off.

admini su takitak samo resi. a off je vrijeme! jedini resurs kojeg nemozes nadoknaditi u travianu, kao ni u zivotu... evo i ja ovdje tipkam i gubim taj najdrogocjeniji resurs, s ciljem da nekome pomognem ;)

ps: idealno je 3 vala, najmanja moguca steta: 1. off sa ovnovima i 1 katasom, 2. katasi na rezidenicju, 3. admini... ako i ima deffa katasi nec nastradati, a i to je dosta bitno (jer se dugo grade uz to sto su skupi...)

of kors, ako je prejak deff svejedno ti je...

Kenzo.
24.11.09, 00:41
treba znati igrati :)

iskustvo se stjece s vremenom :)

okrutni
24.11.09, 01:13
[QUOTE=Transporter;747974]:brukica:

ajde pažljivo i sa razumijevanjem pročitaj prvi post u temi prije nego komentiraš.

hvala[/QUOTE

sorry moj bed.tako bude kad komentiras nesto poslije proslavljenog rodjendana :pivo:

okrutni
24.11.09, 01:27
Gdje je granica ljudskoj gluposti u komentarima,ali bar nas nasmiju ako ništa drugo.

Thx okrutni,a Tapir nek šalje deff i obavjesti deffere:opala:

:patkica:[

vrlo pismeno,ali nije ti bas ok da ljude sudis po sebi i vrijeđas iz cistog mira.no,time sam o sebi najvise kazes

:P

FLiPPy
24.11.09, 02:22
woow kako ga je sexy prase okinulo Tapira lijepo :101010:

baš je bio "hladni tuš" :D

gemo
24.11.09, 11:56
koji off ali ovaj hladan tus je bolji od boljeg

Srdjan23
24.11.09, 12:57
Kako kuuuul! :D

Btw extra vam je ovaj smajli hahah :D:lock:

Taki65
24.11.09, 18:40
cestitke,ljepo odradena akcija:palčina:

bero
24.11.09, 20:56
vrlo pismeno,ali nije ti bas ok da ljude sudis po sebi i vrijeđas iz cistog mira.no,time sam o sebi najvise kazes

:P

Nažalost tvoj komentar je u samom vrhu gluposti.No nicim nisam tebe direktno htio vrijeđati već tvoj komentar.Sorry ako je tako ispalo.
Vratimo se temi i hofovima da se ne prepucavmo bezveze.

okrutni
24.11.09, 22:49
Nažalost tvoj komentar je u samom vrhu gluposti.No nicim nisam tebe direktno htio vrijeđati već tvoj komentar.Sorry ako je tako ispalo.
Vratimo se temi i hofovima da se ne prepucavmo bezveze.

ma nista,sve 5.to je poruka Tapiru(zna on zasto),a ne akademski izvjestaj
kojim si se trebao zamarati ti. zato jedan savjet ;) nije lijepo tako komentirati
tuđe komentare ako ne znas sto iza toga stoji. :banned: i idemo na :pivo:

gargy13
25.11.09, 08:35
cestitke prasetu na izvedenoj akciji no koliko poznam mu savez vjerujem da je tu još njih sudjelovalo u planiranju, a tapir više srece drugi put događaju se ovakve stvari ali poznavajuci tvoju igru brzo cemo opet gledat tvoje napade:dance::pivo: