PDA

View Full Version : Boom[LZN] & Ninja[PTSP] vs. hohoho[IBZ] & Bazooka[IBZ_J]

toni2222
24.11.09, 14:24
Evo da podijelimo sa vama nekoliko reporta od jutros.

Moje preuzimanje grada igraču hohoho:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=26186180a4d,2618740315f,26188afec79
(koristite scrol).

Ninja ruši Bazookin off grad na nulu:

http://travilog.org.ua/hr/7999128/93b3f060325dd8089e034b35528e152c/1/1

(ovo je samo probijanje tu još fali oko 25 valova kata koje idu iza toga nije nam se dalo praviti reporte).

Uživajte u reportima.

Kao što vidite veselo je na ++.

ArchAngeL
24.11.09, 19:11
Odobreno

--ArchAngeL--

Tosho
24.11.09, 19:25
kad ce ljudi naucit da je deff jadnako bitan kao i off?

toni2222
24.11.09, 19:31
kad ce ljudi naucit da je deff jadnako bitan kao i off?

misliš da je važniji od offa ;)

Spammmer
24.11.09, 19:36
Nice.....lijep off od booma
Neki igraći imaju manji off od ovog dok ih cijeli savez pusha :brukica: ;) ;)
Stvarno llijepo odrađeno

dado_zg
24.11.09, 19:43
čestitam obojici svaka čast definitivno jedan od najboljih hofova do sad......

Nego sad pitanje za sve iz ibz& suradnici koalicije... jel vrijedilo pushat bazooku toliko?:lol2:

Frey®
24.11.09, 19:48
čestitam obojici svaka čast definitivno jedan od najboljih hofova do sad......

Nego sad pitanje za sve iz ibz& suradnici koalicije... jel vrijedilo pushat bazooku toliko?:lol2:

Hahaha, Ipak nije , a jesu izvisili :)) Bazooka jel se smije znat koliko je offa bilo sagradeno?? i koliko je stavljeno radit? Bravo LZN ( cudno mi je to sto je tako dobar a dado im je sef :D ) Salim se dado , Svaka cast za podizanje takvog saveza!! A za bazooku mogu reci samo jedan savjet :nema odmora: :lol2:

gargy13
24.11.09, 20:06
smiješan deff , u selu gdje se radi off netko se tu mora zapitati šta su radili:brukica::opala:

dado_zg
24.11.09, 20:09
( cudno mi je to sto je tako dobar a dado im je sef :D ) Salim se dado :lol2:

i meni je čudno :D:D:D

nekaj definitivno nije u redu :lol2::lol2:

a kaj se tiče broja offa,već sam reko ako nije bilo cirka 10k batinara ili sjekira onda su stvarno presmiješni....boom ima bez i jednog pusha pola od toga :D:D

Taki65
24.11.09, 20:09
woow,tesko skatat lika koji je udaljen dvije kocke od vas :S

toni2222
24.11.09, 20:10
a kaj se tiče broja offa,već sam reko ako nije bilo cirka 10k batinara ili sjekira onda su stvarno presmiješni....boom ima bez i jednog pusha pola od toga :D:D

kako ne svaki dan me moje farme pushaju :D samo moram otici po rese ;) ali nije sve u brojkama offa nego i o lvlu :D

woow,tesko skatat lika koji je udaljen dvije kocke od vas :S

pa sto odna bazooka nije skatao ninju kad je tako lako :P

dado_zg
24.11.09, 20:30

:cerek::cerek::101010::101010:

nemam komentara :)

Taki65
24.11.09, 20:35

:brukica: nepravi se glup,znas o cemu pricam...

dado_zg
24.11.09, 20:40

ja ne razumijem čemu izljev tvoga gnjeva te vrijeđanje?

1.) jeste pushali bazuku za off koji je trebao napraviti dar mar u sredini? da
2.)kaj je ninja trebal to na miru čekat i da ga zroka bazuka? ne
3.) jeste izgubili brdo resa ovim totalno bezveznim potezom? odgovor da
4.) jel bilo brdo deffa kod bazuke tj.ovo je drugi put da je probijen...

krajnji rezultat današnjeg dana 2:0 za nas

a sad ste vi na redu da izravnate rezultat ili ga preokrenete....zato manje priće,a više djela pa čemo sutra komentirat vaše hofove,mada čemo mi biti dostojanstveni te Vam čestitat na eventualnoj dobroj akciji..to je bit traviana fajtanje i druženje......

pozdrav

toni2222
24.11.09, 20:43

znam ja dobro sto pricam, koliko ja znam odprilike u isti dan su se regali na server.... tako da su imali iste šanse... a i pushan je u to selo 10tak dana da napravi off...
stoga kad je tako lako sravnati susjeda,što ga on nije sravnao... nemoj omalovažavati nečiju akciju...treba to napraviti...

Taki65
24.11.09, 20:45

a sad ste vi na redu da izravnate rezultat ili ga preokrenete....zato manje priće,a više djela pa čemo sutra komentirat vaše hofove,mada čemo mi biti dostojanstveni te Vam čestitat na eventualnoj dobroj akciji..to je bit traviana fajtanje i druženje......

pozdrav

Izljev gnjeva,kako oces...sad neka dobijem i ban zbog toga :cerek:

Ma whatever,cestitke na probijanju,evo ti :cvjetic:

Jež
24.11.09, 21:09
ja ću samo smajlije pometat :worship: :101010:

zagor_s1
24.11.09, 21:13
Cestitke na probijanju, nasa greska. Ajmo dalje.

Spammmer
24.11.09, 21:14
Cestitke na probijanju, nasa greska. Ajmo dalje.

To je pravi stav, a ne se sad ljutit na nas što smo vas napali i što niste ćuvali off

ninja-ptsp
24.11.09, 21:50
prvo, respect Boomu za 5 starješina, fakat impresivno:101010:

a što se tiče Bazooke, pa ovo je treći put da sam ga katao i ovo mi je ujedno bilo i najlakše katanje. očekivao sam da će naučiti lekciju i natrpati deffa kako spada, pa ne mogu mi pushati lika za off na 3 kockice od mene a da ne reagiram:tough:
išao sam bez izviđanja pa sam računao na 4-5 kila deffa:blackeye: hvala kaj ste me prevarili:P

z00ey
24.11.09, 22:00

(koristite scrol).

odlicno tempirano, preuzimanje kak spada. samo jedna zamjerka:
prvi val sve 5, dapace sve 10.
drugi val (ista sekunda, kak treba): zasto slati 160 katasa na rezidenciju? pa da je i 20lvl, pada od 60 katasa (u selu nema vise deffa, zar ne?). jer ako ima to znaci da probijanje nije proslo, sto opet znaci da ce katasi gecrknuti, a 100 katasa je ipak 100 katasa...
treci val (ista sekunda, ali naravno iz drugog grada, svaka cast): zasto slati 500 gorstaka sa adminima? ako nema deffa nema ni potrebe za 500 trupa, pogotovo off. ako ima deffa znaci da nisu prosla prva dva vala, te ce isto svi crknuti takitak (a i rezidencija nije srusena). 500 gorstaka je ipak 500 gorstaka.

sad gledaj zasto je taj val (a i drugi val, 3 admina), po mogucnosti, trebao imati u sebi samo malo deffa (30tak kopalja): ako su prosla prva dva vala kak treba, nema ni zida ni rezidencije, nema ni gubitaka, admini rade svoje. no:

ako je npr napravljeno spustanje odanosti, pa je vec drugi val (100 gorstaka - no bolje jaci deff kopalja, cca 200-300 i 3 admina) preuzeli selo, poginulo bi samo 2 admina i 30tak kopalja (iz treceg vala). no ovako ginu 2 preostala admina iz drugog vala, kao i admin iz treceg vala (jer ponovno preuzima selo....)

da ne velim sta se zbiva ako iza svih ide kontra off! onda taj jos dokrajci sve prezivjele admine, a i unisti 500 gorstaka (dok je moglo biti 30 kopalja...)

jednostavna matematika. probijanje offom, admini s deffom je puno sigurnija varijanta. ako znas poslati u sekundu.

Tosho
24.11.09, 22:07
drugi val (ista sekunda, kak treba): zasto slati 160 katasa na rezidenciju? pa da je i 20lvl, pada od 60 katasa (u selu nema vise deffa, zar ne?). jer ako ima to znaci da probijanje nije proslo, sto opet znaci da ce katasi gecrknuti, a 100 katasa je ipak 100 katasa...
treci val (ista sekunda, ali naravno iz drugog grada, svaka cast): zasto slati 500 gorstaka sa adminima? ako nema deffa nema ni potrebe za 500 trupa, pogotovo off. ako ima deffa znaci da nisu prosla prva dva vala, te ce isto svi crknuti takitak (a i rezidencija nije srusena). 500 gorstaka je ipak 500 gorstaka.

sad gledaj zasto je taj val (a i drugi val, 3 admina), po mogucnosti, trebao imati u sebi samo malo deffa (30tak kopalja): ako su prosla prva dva vala kak treba, nema ni zida ni rezidencije, nema ni gubitaka, admini rade svoje. no:

ako je npr napravljeno spustanje odanosti, pa je vec drugi val (100 gorstaka - no bolje jaci deff kopalja, cca 200-300 i 3 admina) preuzeli selo, poginulo bi samo 2 admina i 30tak kopalja (iz treceg vala). no ovako ginu 2 preostala admina iz drugog vala, kao i admin iz treceg vala (jer ponovno preuzima selo....)

da ne velim sta se zbiva ako iza svih ide kontra off! onda taj jos dokrajci sve prezivjele admine, a i unisti 500 gorstaka (dok je moglo biti 30 kopalja...)

jednostavna matematika. probijanje offom, admini s deffom je puno sigurnija varijanta. ako znas poslati u sekundu.

jedna odlicna analiza napada, cestitke...
doduse, ovo sto si naveo osobno radim samo na jacim igracima, na manjima i nema potrebe, tj ne nadam se da ce to ucinit, sto mozda i nije dorbo jer je 5 minuta vise posla ;)

Drago
24.11.09, 22:41

pozdrav

dado sve to stoji. malo je tesko odrzavati ogroman minus u obicnom selu i vojsku stancati, vratiti dosta skatano selo.
Kaj se tice bazooke. Prije ga je igrala jedna cura, te ga je prestala igrati. acc se dosta dugo odrzavao i tek nedavno je promjenio vlasnika.
morali smo i mi jednu bitku izgubiti.

A kaj se tice mog sela. Ovak i onak je bilo za otpis i nikakve koristi za ostala sela nije bilo.
Uglavnom dost igraca moze nauciti od booma kak se selo uzima, Sigurno je i velika proslava bila u igri. Jedino zal ostaje kaj se ocekivalo ovakvo osvajanje i nije se def skupljao. vec je skoro sav def iz 2 sela bio.

BTW bas me zanima kak bi se igrali da nije tolko spija u igri.
Izgleda da iz svih saveza curi na veliko. navodno neki nedužan jucer zbog spijanja izbacen iz LZNa ROTFL

Tosho
24.11.09, 22:42
dado sve to stoji. malo je tesko odrzavati ogroman minus u obicnom selu i vojsku stancati, vratiti dosta skatano selo.
Kaj se tice bazooke. Prije ga je igrala jedna cura, te ga je prestala igrati. acc se dosta dugo odrzavao i tek nedavno je promjenio vlasnika.

A kaj se tice mog sela. Ovak i onak je bilo za otpis i nikakve koristi za ostala sela nije bilo.
Uglavnom dost igraca moze nauciti od booma kak se selo uzima, Sigurno je i velika proslava bila u igri. Jedino zal ostaje kaj se ocekivalo ovakvo osvajanje i nije se def skupljao. vec je skoro sav def iz 2 sela bio.

Izgleda da iz svih saveza curi na veliko. navodno neki nedužan jucer zbog spijanja izbacen iz LZNa ROTFL

well, oni su konstanta u igri, ne bi se tu trebale vadit zamjerke

toni2222
24.11.09, 22:43

ovo za kate, bilo bi dosta i 30 :D ali ako legnem legnit cu kak spada :D za drugi val mi ne treba deff jer taj val ne uzima grad(naravno jedino ako netko drugi vec skine odanost ranije...) a i da ga uzmem iz tog vala oslobađao bi si slot... tako da računica u mom slučaju ne štima jer gubim 4 admina, 2 koja sam zabio i 1za oslobađanje slota i 1kojeg moram napraviti da imam opet 3 u GG :D a ovako bi si ubio 2 admina i uzeo selo s onim adminom s kojim sam zamislio :D

sad zadnji val isto inace tempiram da bude deff u njemu,ali sam racunao na to da cu fulati sec pa ako podmetne deff da mozda prođe....( a sad zasto sam racunao da cu fulati sec, zato što imam recimo dosta loš net....) :D

tabletomann
24.11.09, 22:57
sad zadnji val isto inace tempiram da bude deff u njemu,ali sam racunao na to da cu fulati sec pa ako podmetne deff da mozda prođe....( a sad zasto sam racunao da cu fulati sec, zato što imam recimo dosta loš net....) :D

je, ovo je tocno i slazem se, sekunda se uvijek moze omaknuti i ne potrefiti, a za ovaj napad nije bilo druge prilike kao kad recimo katas u nekoliko valova pa si povuces i opet ispalis ako nisi zadovoljan kako si ispucao napade...
osim da se omakne sekunda tu jos postoji i mogucnost da se podmetne deff u istu sekundu ako branitelj odmah skuzi namjeru pa nadje neki deff koji dolazi u tu sekundu, a posalje se nakon sto su admini iz prvog sela krenuli, a iz drugog sela jos cekaju da krenu sto se takodjer vec dogadjalo pa i tu samo 30 kopalja s adminima moze biti riskantno...

Mike Tyson
25.11.09, 02:59
Evo da podijelimo sa vama nekoliko reporta od jutros.

(koristite scrol).

Ninja ruši Bazookin off grad na nulu:

http://travilog.org.ua/hr/7999128/93b3f060325dd8089e034b35528e152c/1/1

(ovo je samo probijanje tu još fali oko 25 valova kata koje idu iza toga nije nam se dalo praviti reporte).

Uživajte u reportima.

Kao što vidite veselo je na ++.

a ti si taj boom... zgodni napadi nema sta...

dado_zg
25.11.09, 05:58

e vidiš to su prave riječi...a ne sad tu rasipavat žuč i kajjaznamveč

a kaj se tiče špija uvijek če ih biti i nemreš ti protiv njih,samo jedna zanimljivost od kad je izbačen taj "nedužan" iz LZN više ne izviđate sa samo jednim izvidnikom,slučajnost ili? :patkica:

grozd
25.11.09, 06:14
Za off te pogotovo za preuzimanje naselja :palčina:, a što se deff-a tiče mogu reći da je ......hmmmm ma nije ........ pa u stvari jel ga uopće bilo u organiziranom obliku :blink:.....očito neeeeee...... a možda bude drugi put ;)

P.S. ekipa samo naprijed 8)

z00ey
25.11.09, 10:22
ovo za kate, bilo bi dosta i 30 :D ali ako legnem legnit cu kak spada :D
ma dasta toni, bezze... pa i ako izgubis off a ostane ti 100 kata viska, napravis nabrzake 100 gorstaka za pratnju pa saljes u katanja iza probijaca... savez radi uvijek najjacu stetu...

a bogami bolje da ih potrosis na fejkove nego nabiti (ali BEZ razloga)

drugi val mi ne treba deff jer taj val ne uzima grad(naravno jedino ako netko drugi vec skine odanost ranije...) a i da ga uzmem iz tog vala oslobađao bi si slot... tako da računica u mom slučaju ne štima jer gubim 4 admina, 2 koja sam zabio i 1za oslobađanje slota i 1kojeg moram napraviti da imam opet 3 u GG :D a ovako bi si ubio 2 admina i uzeo selo s onim adminom s kojim sam zamislio :D

ok, ima logike, ali opet, salji manje vojske. ne 100 vec 10 gorstaka. steta svake trupe ULUDO! nema stete ako je bila korisna...

e to je krivo. prvo: zato postoje ovnovi (i katasi za 2xmogucnost, ali njih vjerojatno nemas u supportu, ovnovi su jeftini i isplati se). posaljes deff i admine sa ovnom, ako ne pogodis u sekundu imas jos jedan pokusaj deff i admini bez ovna. ako ni taj ne pogodi istu sekundu, onda povuces i saljes tvoju varijantu, admini sa 500 gorsteva. i to je onda rupa od 10tak sekundi, cca svejedno ako ce ubacivati deff (jer ak ubacuje onda zna igru, pa ce isto tak ubaciti u 1 sekundu kao i u 10 sekundi)

toni2222
25.11.09, 10:22

nije on nedužan i izbačen je jer me napao al čudno da vi znate da je špija :lol2:

metalmania
25.11.09, 10:25
off je super :101010:

ali ako bazooku 10 dana pushaju onda valjda bi se trebao nakrcati deffom a ne ovo nesto sitno. ali to neumanjuje odlican napad ptsp-a. :to victory:

a za bazooku :brukica: i :nema odmora: