PDA

View Full Version : Hrana u minusu, što to znaći?

Seljacina
24.08.07, 14:46
Trebam pomoc od nekog iskusnog ovo mi pise a neznam
sta to znaci Proizvodnja:
Drvo: 28 po satu
Glina: 28 po satu
Željezo: 22 po satu
Hrana: -2 po satu
mislim znam sta ovo znaci ali sta znaci -2 hrane po satu???

I jos nes prijatelj mi je poslo 2 Falanga da me cuvaju a ja imam jos....Gorštaka
I kad ja idem u pljacku ili napad dali ove 2 Falanga idu samnom ili ostaju me cuvat???

MOLIM brzi odgovor!!!!!!!

xivan
24.08.07, 14:56
ostaju ćuvat,a ovo -2 hrane ti znači da više ne dobivaš hranu nego ti se hrana oduzima moraš brzo farmu nadogradit

Marvex
24.08.07, 15:02
Evo Xivan je sve rekao, jedino nisam siguran dali ti mozes upravljati falangama!
Ja sam prijatelju poslao 16 pretorianaca i oni su mi se vratili!
A, bo!I ja trebaM HELP!!!!

PS.jos ti radim na avataru;)

Seljacina
24.08.07, 15:29
Da ali ja nemam resursa da napravim farmu imam ovako 4,3,2,2 neznam sta da napravim dal da idem pljackat sta????

Beagle
24.08.07, 15:41
Kada nemas dovoljno hrane, tj. kada padne na 0, svi vojnici koje ti je netko drugi poslao kao pojacanje se automatski vracaju u njegovo selo (zbog nestasice hrane), a i ako dalje ti hrana ide u minus, onda ti umiru tvoji vojnici ...

najvolje da ides raidati, ako imas dovoljno vojske ... i sto prije napravi upgrade polja ....

ostacro
24.08.07, 16:40
pošalji natrag prijateljeve jedinice,barem nečeš gubiti hrane,isto tako bolje idi napadni nekog dobrovoljca da ti on skrši vojsku pa da opet budeš u plusu sa hranom,isto tako možeš trgovati resima,pa i to pokušaj.

Seljacina
24.08.07, 16:49
A evo izborio sam se nekako sad imam 4 na sat!!!
To je jako malo ali neznam kako cu dalje poslat cu frendovu vojsku
natrag a svoju cu zadrzad sta ako me neko napadne????
Mora mi ipak nes bit u obrani....
Racite mi jos nes kak da mi se hrana vrati na puni pogon!!!
:) :) :)

hzg
24.08.07, 16:49
Ajoj ima koji dobrovoljac da mi posalje resurse!!!!

Tesko da ce ti to pomoci, jer ti tak i tak smije poslati samo jednostnu proizvodnju u 1 danu.
Malo si krivo krenuo u igru, trebao si citati FAQ i upute pa bi znao da moras prvo osigurati resa da bi uspio.

Postoji ti par rjesenja.

1. Pljackaj manja naselja pa se nadaj da ces uloviti nesto resa da izgradis farmu.

2. Posalji par svojih vojnika na nekog jaceg igraca da ih ubijes da ti proizvodnja hrane bude pozitivna. Tak i tak ce ti umrijeti kada ti hrana dode do nule. (Probaj naci nekoga s kime ces se za to dogovoriti, jer ako samo ides nekoga napasti mogo bi mu se zamjeriti).

Koliko imas resa u skladistu i zitnici (necu te pljackati :D)?

Ako ti fali malo ubi par svojih i s ostatkom raidaj manja naselja.

mariik
27.08.07, 18:14
Kada nemas dovoljno hrane, tj. kada padne na 0, svi vojnici koje ti je netko drugi poslao kao pojacanje se automatski vracaju u njegovo selo (zbog nestasice hrane), a i ako dalje ti hrana ide u minus, onda ti umiru tvoji vojnici ...

najvolje da ides raidati, ako imas dovoljno vojske ... i sto prije napravi upgrade polja ....

netočno, pojačanja će ostat u selu i umirat od gladi zajedno sa tvojom vojskom

Aleks
27.08.07, 23:22
Ako već nisi, još uvjjek možeš upotrijebiti zlatnike na travian plus da si pojačaš hranu za25%.

ostacro
28.08.07, 10:29
Evo moš poslat na mene vojsku i napast me,lol,ako oš,pošalji mi na forumu pm.
A 4 hrane je stvarno malo.Sada gradi samo farme.