PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Toxic Hemlock
13.02.10, 16:13
jesi ih brojao? -uzmi te naočale i broji.. pa opet pa opet, pa opet.. i onda mi reci kako to da vas ima tako malo?

Evo da ti pomognem stavit ću ti i sliku - malo uvećanu da bolje vidiš..

Ne trebam brojat, ja sam ti par postova iznad pokazao koliko ima nas, a koliko ostalih igrača.
Al pošto vidim da nema smisla, neću se ni truditi više argumentirati.

do čitanja, Toxic

lvan
13.02.10, 16:15
zasto si izvukao onu sliku iz cjeline? lijepo je stavljena mapa cijelog servera i kad se pogleda -/- vidi se sto smo prije napisalia zašto si gledao sliku ako imaš lijepu preglednu mapu? :lol2:

lako tako, izvući ono što ti paše, a cjelinu ostavit postrani :cowboy:Pa nisam jedini koji izvlači ono što mu paše..

gabrielle
13.02.10, 16:21
I sad hoces reci Ivane da ovaj zadnji post nije bio spam. A i reason koji si stavio kad si ga obrisao je za opomenu.

lvan
13.02.10, 16:28
I sad hoces reci Ivane da ovaj zadnji post nije bio spam. A i reason koji si stavio kad si ga obrisao je za opomenu.

da to je za opomenu ali ono prije.. e tu se varaš... u biti zašto raspravljam kad znamo kako stoje stvari.. imaš sve u PP

razigrana bakterija
13.02.10, 16:28
ako nisi primjetio i vaši saveznici ? i ??? su stavljeni kao žuti točkice:master:

a ja nigdje ne vidim da je potpisano nesto izmedu pc i ? :( jeli to dogovor na isti nacin kao i k & a i kbbm i tattoo ? ;)

Mr Alcohol
13.02.10, 17:03
Vidim ja, zakuhava se stanje na serveru.. Bit' će slasno :D

Toso
13.02.10, 21:26
zali boze mozgova koji se bave matematikom a nemaju pojma o njoj
da mi je znat koliko je tih studiralo i zavrsilo PMF samo...

zalosno je vidjeti da ljudi neznaju citati,nego citaju kako im se pase
znate,matematika je kao disciplina prilicno komplicirana, buduci da sam 4 godina doticnog faxa, znam o cem pricem ;)

--------------------------------------------------------------------------------

Kifle/Azra/M = 174

PC,?,??? = 184

no, buduci da mnogi neznaju razliku izmedu WINGA i glavnog saveza, ocito malo potraziti i instrukcije iz hrvatskog, ili nekog drugog profesora s FFZG
mozda jednom i naucite malo opce kulture,citanja,razumijevanja i matematike, nisu to tako teske displine

zao boze, i onda se cudimo sto balkance smatraju glupima :kid:
jer omjer 80:20 stoji
mogu vam ja dat instrukcije, that ain't a problem:fairy:

razigrana bakterija
13.02.10, 21:59
zali boze mozgova koji se bave matematikom a nemaju pojma o njoj
da mi je znat koliko je tih studiralo i zavrsilo PMF samo...

zalosno je vidjeti da ljudi neznaju citati,nego citaju kako im se pase
znate,matematika je kao disciplina prilicno komplicirana, buduci da sam 4 godina doticnog faxa, znam o cem pricem ;)

--------------------------------------------------------------------------------

Kifle/Azra/M = 174

PC,?,??? = 184

no, buduci da mnogi neznaju razliku izmedu WINGA i glavnog saveza, ocito malo potraziti i instrukcije iz hrvatskog, ili nekog drugog profesora s FFZG
mozda jednom i naucite malo opce kulture,citanja,razumijevanja i matematike, nisu to tako teske displine

zao boze, i onda se cudimo sto balkance smatraju glupima :kid:
jer omjer 80:20 stoji
mogu vam ja dat instrukcije, that ain't a problem:fairy:

a gdje u profilu saveza pc pise da su u savezu s ? i ???...ili obrnuto ? ja gledam...ali nikako da uocim taj detalj...

Toxic Hemlock
13.02.10, 22:05
Gledamo profil saveza PC:
Savezi:

PC JRK
-PC-
=PC=
~PC~

Gledamo profil saveza ?:
Savezi:
-

Koliko vidim nigdje na profilu PCa nema upisano savezništvo sa ?.
Također ni ? nema savezništvo sa nekim ???.

Ako već želiš računat postotak igrača, onda računaj postotak od kvadranta.

Također 184 sa naše strane kako navodiš (ubrajaš enigme) na prema 174 s druge strane, nikako ne može bit 80:20.

Sad ko tu treba instrukcije, ne znam.

btw. jel to vidim da vi smatrate da wing nije dio saveza?
žali bože saveza koji nosi funkciju vašeg winga.

MADDY
13.02.10, 22:23
a gdje u profilima saveza koje napadate pise saveznistvo sa ostalima... pise jedino za kifle i ~M~.
u profilu PC ne pise, znaci nema saveznistva...
u KBBM i Tattoo ne pise, ali su oni sa Kiflama jer vi tako kazete
sto za vas vrijedi, za ostale ne vrijedi... i obrnuto

sweeth
13.02.10, 22:39
a tko si ti uopce? :cvjetic:

razigrana bakterija
13.02.10, 23:13
a gdje u profilima saveza koje napadate pise saveznistvo sa ostalima... pise jedino za kifle i ~M~.
u profilu PC ne pise, znaci nema saveznistva...
u KBBM i Tattoo ne pise, ali su oni sa Kiflama jer vi tako kazete
sto za vas vrijedi, za ostale ne vrijedi... i obrnuto

pa ne vidim zasto ne bi mogli biti u ratu s vama neovisno o vasem saveznistvu/nesaveznistvu s kiflama...

MADDY
13.02.10, 23:30
pa ne vidim zasto ne bi mogli biti u ratu s vama neovisno o vasem saveznistvu/nesaveznistvu s kiflama...

ratujte vi s kim zelite... vasa stvar. tvrdite da nemate tajnih saveznika jer nisu navedeni u profilu saveza... zasto to ne bi vrijedilo i za kifle?

nazguls
14.02.10, 00:04
samo tvrdimo da nemamo ništa službeno sa enigmama
:)
ne sramimo se mi svojih savezništava, ne sramimo se ni korištenja špija..
ne sramimo se ni koliko nas je
avk ko ima volje igrat moža s nama
samo ne primamo baš svakoga
ps.
balkance smatraju glupim ljudima?
hm,prvi put čujem..
:D

okrutni
14.02.10, 00:54
:cerek: ko bi rekao da je ovo fakat ipak samo igra :opala: :brukica:

Mr AlcoHell
14.02.10, 12:46
:cerek: ko bi rekao da je ovo fakat ipak samo igra :opala: :brukica:

ovo je prvo rat a tek onda igra :D

bilo bi ok da se prestanete svađati oko broja članova, kaj bi tek onda mi trebali reći :snijeg:

nazguls
14.02.10, 13:35

bilo bi ok da se prestanete svađati oko broja članova, kaj bi tek onda mi trebali reći :snijeg:

vi imate najbolji prosjek
vas je 20 njih je 400

Toso
14.02.10, 13:46
vi imate najbolji prosjek
vas je 20 njih je 400

10. RESPECT 24 1529 36686

najbolji prosjek?

Prime
14.02.10, 13:50
10. RESPECT 24 1529 36686

najbolji prosjek?

Mislim da nisi shvatio poantu,a i respect ima previse medalja za najnaprednijeg tjedna lol.

petarfelixx
14.02.10, 14:50
o ovom serveru jako puno govori cinjenica da je od top40 heroja cak 19 krivo izabranih :/

nazguls
14.02.10, 15:14
di si ti nabroja 19..
osim jedno heduana i 3 sikire sve ostalo je ok..
iako ni ta 4 nisu ljudima za zamirit..

hzg
14.02.10, 15:16
i ja sam se prvo cudio kak 19, kad sam samo 18 nabrojao... ali sam preskocio ovog haeduana. Istina, 19 losih odabira heroja :cerek:

Njegov_sluga
14.02.10, 15:28
bit ce jaukanja kasnije kad nam budu tvovi rikavali, ali sta ces, ljepsa je ikonica pa je tesko odolit :D
zato sam ja svog nazvao gorstak pa se nadam da ce cifra bit manja kad rikne.

petarfelixx
14.02.10, 15:31
di si ti nabroja 19..
osim jedno heduana i 3 sikire sve ostalo je ok..
iako ni ta 4 nisu ljudima za zamirit..

pa ono, uz samo malo razmisljanja lako skuzis da ti je za heroja najbolja najbrza jedinica.... al jbg.. ocito to nije svima bitno/jasno

sweeth
14.02.10, 15:31
ma još luđi su ovi s EC, to će biti skupo brateee :lol2:

a svaka jedinica ima svoju prednost, al mislim da je najbolji odabir najbrzi konj ili pjesak ako se salje off bez kata i ovni, a jeftiniji je.. pogotovo oni manijaci sa 2 offa naprave 2 heroja sa 20% bonus napada, pa kad se skuplji zabije da se ne treba čekati toliko dugo da se obnovi

nazguls
14.02.10, 15:35
pa ono, uz samo malo razmisljanja lako skuzis da ti je za heroja najbolja najbrza jedinica.... al jbg.. ocito to nije svima bitno/jasno

rekao ti čovjek
pao je na lijepu ikonicu
a niš,pazit da ne rikne
a EC,meni je prošlu rundu čak na kraju bilo malo žao šta nije EC (kakav bi taj def ima!!), al ipak je prevelika razlika između EI i EC..
a TV je realno samo 1polje sporiji od paladina i nije baš nešto skuplji od EI..
pa sad ako je to cijena koju ste spremni platit za lipu ikonicu nek vam je

petarfelixx
14.02.10, 15:51
ma al tih 100 bodova napada/obrane koje mozda mozes dobiti su tolko nebitni u usporedbi s velicinom vojski koje se pojave vec nakon 4-5 mjeseci....

a i revivanje heroja isto nije tako skupo... < 1 jednodnevne prozivodnje, a to fkt nije puno

Zvjer
14.02.10, 19:44
evo nas opet tj. mene sa novom ekipom sad smo na nini 18 i obnavljamo skršeno ljep pozdrav svima ;)

TaraT
14.02.10, 21:01
bit ce jaukanja kasnije kad nam budu tvovi rikavali, ali sta ces, ljepsa je ikonica pa je tesko odolit :D
zato sam ja svog nazvao gorstak pa se nadam da ce cifra bit manja kad rikne.

definitivno se slazem
metalik sivo-crni (kako vec)
nek se vidi da smo fensi

Zvjer
14.02.10, 21:37
haahahaha ;)..joj sad ste me nasmijali :D nego di je onaj kovačević ivan tj. glavna figura da mu se smijem kako je iskusan :D

okrutni
14.02.10, 21:41

Pero je jace od maca(u ovom slucaju keyboard i miš ),ali moram se sloziti s tobom previse njih ovo dozivljava preosobno :luvz: (kazem ja koji sam skatao :tough: frenda jer me u RL optuzio da sam mu mazno 4,5k ressa ROTFL )

rekao ti čovjek
pao je na lijepu ikonicu
a niš,pazit da ne rikne
a EC,meni je prošlu rundu čak na kraju bilo malo žao šta nije EC (kakav bi taj def ima!!), al ipak je prevelika razlika između EI i EC..
Uh, jest sve do onod trenutka dok ti ne rikne na nekom 40 lvl_u osjedis i ispod pazduha :D dok ga ozivis

TaraT
14.02.10, 21:55
Uh, jest sve do onod trenutka dok ti ne rikne na nekom 40 lvl_u osjedis i ispod pazduha :D dok ga ozivis

cca 65h
ma,nis strasno
nisu svi ovdje tako stari da to ne bi docekali
:p

Toso
15.02.10, 01:25
pusto ovdje :google:

bit ce sutra zanimljivo

1. gil.estel 1488

ko je to naletio :zeko:

i jel to novo saveznistvo na vidiku :D:D:D

PC i BoP haahah

Rang Igrač Bodovi
1. gil.estel 4154

hahahah

Branitelj tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. gil.estel 6869

loooooooooool
ekipa cemu, taj PC je tako kul :D:D
mogu u PC, neam offa ko neki clanovi od veceras XD

slamnati vitez
15.02.10, 06:55
bit ce sutra zanimljivo

1. gil.estel 1488

ko je to naletio :zeko:

i jel to novo saveznistvo na vidiku :D:D:D

PC i BoP haahah

Rang Igrač Bodovi
1. gil.estel 4154

hahahah

Branitelj tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. gil.estel 6869

loooooooooool
ekipa cemu, taj PC je tako kul :D:D
mogu u PC, neam offa ko neki clanovi od veceras XD

to se na -/- koordinatama zove riješavanje viška off-a :usisava:
događa se na obje strane i jako je zabavno :patkica:

tomo_18
15.02.10, 07:00
to se na -/- koordinatama zove riješavanje viška off-a :usisava:
događa se na obje strane i jako je zabavno :patkica:

hahah... kako vi to volite reci trebalo se rjesit minusa... :D inace dobar deff...

Toso
15.02.10, 07:05
rijesit minusa i sa +/- isto :D:D

okrutni
15.02.10, 07:58
cca 65h
ma,nis strasno
nisu svi ovdje tako stari da to ne bi docekali
Kako ko prijatelju :p . 65 sati u tom slucaju na Travianu(s obzirom da te skataju u sec.) je ko ??? godina u RL ;)

Shushko
15.02.10, 08:14
netko se zabio :)

Mr Alcohol
15.02.10, 08:14
Vidim ja bilo je ove noći puno mrtvih vojnika.. :cowboy:

Tome272
15.02.10, 08:39
Bilo je rata na svim stranama -/- kvadranta.......nije bilo spavanja:fajter:

TaraT
15.02.10, 09:20
bit ce zanimljivih i zgodnih hofova i s -/+ cim se odobri tema

ocito se svugdje zakuhava
nece biti dosadno,nece

Mr Alcohol
15.02.10, 09:27
Bilo je i zanimljivih događanja na +/-. :patkica:

nazguls
15.02.10, 10:39
počele i kifle davati znakove života..
ajde ajde,neka neka..
več sam mislija da će -/- bit dosadan

Tome272
15.02.10, 10:44
ajde ajde,neka neka..

Zar si sumnjao u nas;)

Tom Riddle
15.02.10, 10:52
ajde ajde,neka neka..

Pogledaj u opis saveza, nisu vise kifle. Sad su Azre i Kifle btw.

nazguls
15.02.10, 11:09
Zar si sumnjao u nas;)

jesam

Pogledaj u opis saveza, nisu vise kifle. Sad su Azre i Kifle btw.

to vam je tako kad se spajaju savezi,jedan se uvik izgubi

Tome272
15.02.10, 11:16
jesam

Onda smo te baš ugodno iznenadili.....:D:D:D:D:D

TaraT
15.02.10, 11:21
dajte da i mi to vidimo

Tom Riddle
15.02.10, 11:36
jesam

to vam je tako kad se spajaju savezi,jedan se uvik izgubi

Mozda kod vas u PC-u, odnosno po tvojim rjecima sigurno.

Tome272
15.02.10, 11:48
dajte da i mi to vidimo

nadam se da će hof-ovi biti uskoro objavljeni.........:harmonikaš:

okrutni
15.02.10, 11:50
Mozda kod vas u PC-u, odnosno po tvojim rjecima sigurno.

rjecima :brukica: odi,mahati tim svojim stapicem,negdje drugdje ;) nhf (sala, no hard :D feelings )

Tom Riddle
15.02.10, 11:58
rjecima :brukica: odi,mahati tim svojim stapicem,negdje drugdje ;) nhf (sala, no hard :D feelings )

Sta se ljudi vrijedaju, ali neka. Tko ce gore, sad je dole. Pozz sa ovog foruma, ljudi si daju previse oduska ovdje, a dira ih svaka sitnica. Ipak je ovo samo igra, pocnite se tako i ponasat. "NHF"

okrutni
15.02.10, 12:23
Sta se ljudi vrijedaju, ali neka. Tko ce gore, sad je dole. Pozz sa ovog foruma, ljudi si daju previse oduska ovdje, a dira ih svaka sitnica. Ipak je ovo samo igra, pocnite se tako i ponasat. "NHF"
:( Frende jedini koji se uvrijedio si ti. Mislim da se kaze:Tko bi gore sad je dole. :steta: . Ma ne moj biti tako isfrustriran sto se neki i zabavljaju. :gamer s mišem: :D

Tom Riddle
15.02.10, 12:41
Zaboravih jos samo spomenuti kako se veliki i jaki PC udruzio sa BoP-om! Al to je javna tajna kao i sa "?"
Do prije 5 dana su se rugali nama, a vidite se sada! Ko je prije gore, sad je dole! :)
Netko je rekao da jedva ceka probati kifle punjene azrama, al evo ispada da je obrnuto, A & K ne da su probale jutros PC punjen BoP-om, nego su ih pojeli! :pizza:

sweeth
15.02.10, 12:44
Zaboravih jos samo spomenuti kako se veliki i jaki PC udruzio sa BoP-om! Al to je javna tajna kao i sa "?"
Do prije 5 dana su se rugali nama, a vidite se sada! Ko je prije gore, sad je dole! :)
Netko je rekao da jedva ceka probati kifle punjene azrama, al evo ispada da je obrnuto, A & K ne da su probale jutros PC punjen BoP-om, nego su ih pojeli! :pizza:

prosli tjedan dan bi mogli sumirati kao 5 dobrih dana za PC i 2 dobra za A&K
što se mene tiče, mogli bi tako do kraja servera :D
al onda bi vi nestali ubrzo :blink:
jedna dobra akcija i ti odma mašeš sa štapićem ko da je nova godina

btw, pc nije u savezu samo s bopom, nego i tl, pro, hard, respekt, syn, ?, ares, fed,~m~, đ-stars, dark, rakia, syn, fun&co

Tom Riddle
15.02.10, 12:52

btw, pc nije u savezu samo s bopom, nego i tl, pro, hard, respekt, syn, ?, ares, fed,~m~, đ-stars, dark, rakia, syn, fun&co

Al ste i sa ~M~, uh jebemu misa, moramo preispitati onda saveznike..

Mr Alcohol
15.02.10, 12:53

Lijepo je znati :D

slamnati vitez
15.02.10, 12:59

je je, s vama je svih 365 saveza na ovom serveru, čak su i same Kifle i Azre uz vas samo što se pravimo tupavi :palčina:

tri puta hura za PC :sjekiraš: :sjekiraš: :sjekiraš:

sweeth
15.02.10, 13:25
pozdrav mojoj najdražoj simsiterici :daje cvijet:
očito je dual prevladao i počeo malo napadati :patkica:

okrutni
15.02.10, 13:31
je je, s vama je svih 365 saveza na ovom serveru, čak su i same Kifle i Azre uz vas samo što se pravimo tupavi :palčina:

tri puta hura za PC :sjekiraš: :sjekiraš: :sjekiraš:

sweeth daj ti usuti :P ne moj jos da ih izazivas :fajter: pogotovo ovog Valdemorta sa pokvarenim stapicem ;) Sjenasti ne preuvelicavaj,pa kad bi svi bili saveznici kako bi ovi bolesnici uspjeli opljackat tolike resse :D . Meni se cini da se vi ne pravite tupavi :D.sto bi rekao moj prijatelj okrutni nhf
P.s Rakia conecting people :D

nazguls
15.02.10, 13:33
sweeth daj ti usuti :P ne moj jos da ih izazivas :fajter: pogotovo ovog Valdemorta sa pokvarenim stapicem ;) Sjenasti ne preuvelicavaj,pa kad bi svi bili saveznici kako bi ovi bolesnici uspjeli opljackat tolike resse :D . Meni se cini da se vi ne pravite tupavi :D.sto bi rekao moj prijatelj okrutni nhf

slamnati več je član PC samo toga još nije svjestan

slamnati vitez
15.02.10, 13:38

pa koliko ja znam pljačkanje saveznika je dopušteno, još ak su "tajni" kud ćeš bolje..ko će koga neg svoj svoga

slamnati več je član PC samo toga još nije svjestan

ma ne pred svima.....aaaaaaaa šta ću sad otkrio si me

Tom Riddle
15.02.10, 13:44

Siguran da je pokvaren?

slamnati vitez
15.02.10, 14:07
A ti si špija od PC-a kod nas.......:S:S:S

Nema više travarice za tebe.....:D

nema veze štedit ću ono travarice što sam dosad izvukao :staklenka:
sad prelazim u PC čuo sam da tamo dijele đakovački rizling :P

Pa jeste dopusteno,ali nije lijepo :D ili ti farmas svoje saveznike :P.
Valdi,pa ne zelim nikog da uvrijedim (zbog pravopisa mi je lakse reci tvoj stapic pokvaren nego ti nepismen :D )

pljačkam kog stignem, kad idem opljačkat saveznike izađem iz saveza na 2-3 dana i zaredam :nema odmora:

Superhik
15.02.10, 15:17
Spam pobrisan.

Molio bi da se ekipa drži s4 servera. Dogovori oko cuga, cuganja i tko kaj pije na pp ili skype i sl.
P.S. donekle držali se jeste teme ali u svakom postu imali bar 3 nepotrebne rečenice, kompletne spam ;)

A i dobro je napisao jedan član foruma da prestanete toliko bespotrebno spamat o PCu i njihovim porocima.

Lp
Valerossi

slamnati vitez
15.02.10, 15:25
Mislim da sam Vas sve nešto zamolio. Prestanite spamat

edit byValerossi :fajter:

pih ovaj moderator nema ni malo smisla za šalu kao ni za igru :P

btw gdje ti je razlog editiranja moderatore probni :P, ovako pišeš u moje ime što ti nisam dozvolio

hzg
15.02.10, 15:29
koji zao moderator :D :D
ja cu za onu travu ak je domaca i bar 19 gradi :D :D

nego, vidio ciscenje HARDovaca, neke stvari se mijenjaju :p na svim koordinatama se roka fino :D

Tome272
15.02.10, 15:41
koji zao moderator :D :D
ja cu za onu travu ak je domaca i bar 19 gradi :D :D

nego, vidio ciscenje HARDovaca, neke stvari se mijenjaju :p na svim koordinatama se roka fino :D

Izgleda da se ekipa iza valentinova odlučila ispucati. :) :)

Biti će jako zanimljivo, HARD je očito odlučio krenuti malo jače u čišćenje......biti će jako zanimljivo....:sjekiraš:

Toxic Hemlock
15.02.10, 15:58

Prvo čestitke na skupljenom deffu.
Drugo, sramota bi bilo da niste to zaustavili jer tako neorganizirano. :brukica:
Treće, bio je i red da se konačno pokrenete.
Četvrto i najvažnije: Ne samo da su sa nama HARD, TL, BoP, SYN, FUN&CO, OLD TIME, Đ-savezi, nego su sa nama i LZN, IBZ sa hr1, GP, nWo, i SAVEZ C sa hr3. :P :P

Superhik
15.02.10, 16:04
Mislim da sam Vas sve nešto zamolio. Prestanite spamat

edit byValerossi :fajter:

btw gdje ti je razlog editiranja moderatore probni :P, ovako pišeš u moje ime što ti nisam dozvolio

Oprosti ali mislio sam da više nisam probni moderator. :S

Editiran ti je post jer si opet nastavio spamat iako sam molio da se prestane. Al imaš pravo bolje da brišem i dijelim opomene nego da vas samo pokušavam smirivat.

Lp
Valerossi

pih ovaj moderator nema ni malo smisla za šalu kao ni za igru :P

A za ovo sam ti PP poslao da ne bi spamali ovdje :P

Tome272
15.02.10, 16:05
Četvrto i najvažnije: Ne samo da su sa nama HARD, TL, BoP, SYN, FUN&CO, OLD TIME, Đ-savezi, nego su sa nama i LZN, IBZ sa hr1, GP, nWo, i SAVEZ C sa hr3. :P :P

Ma već znamo za sve te saveze da su s vama(zaboravio si na ENIGME), mislio sam da imate neke nove saveznike......:D:D:D:D:D

Tom Riddle
15.02.10, 16:43
Prvo čestitke na skupljenom deffu.
Drugo, sramota bi bilo da niste to zaustavili jer tako neorganizirano. :brukica:
Treće, bio je i red da se konačno pokrenete.

Ovo je kao ono vase, kada se pc napadao bez izvidanja ako se ne varam, tako je isla neka prica. Nista potvrdeno ili tako nesto. Nazovimo to javnom tajnom! Ali sarkazam vam je jaca starana! :)
I molim vas ne ljutite se kao neki na ovom na forumu! Shvatite salu! Pozz cijelom PC-u! :patkica:

Tome272
15.02.10, 16:43
A niko se nije nadao da će uspjeti skupiti sav deff koalicije. :steta:

Istina...čak je i PC slao nešto deff-a da love sami svoj off s nama. :D

Tom Riddle
15.02.10, 16:49
A niko se nije nadao da će uspjeti skupiti sav deff koalicije. :steta:

Nisam postao onaj, a vec moram odg na ovaj! Opet si sarkastican! haha!
Da sav deff koalicije, hahah! Necu rec ni koliki je broj ljudi poslao, posramili biste se! Samo malo vise deffera je bilo nego sta je offera poslalo napad. Sinoc nam svi rano zaspali, Valentinovo je ucinilo svoje!

PeaceMaker
15.02.10, 18:19
zasto nitko ne stavlja report na ++ kordama?? cujem da su tamo fanovci stvarno smijesni ili to kriv glas dopire do mene:cerek::cerek::cerek::cerek:

razigrana bakterija
15.02.10, 22:08
hm...opet fejk festival na --...znaci opet ce biti vatre nocas :D
a moje kate ostale u zamkama...pa ni fejkati vise ne mogu :(

SWORDFISH
15.02.10, 22:23
a mora se fejkat, dual me natero clown

ali vi ne fejkate, kucate se :D

http://travian-reports.net/hr/report/798241a0a9b

po tvom pisanju cini mi se da si na -/-,a nisi li ti izjavio da si na drugim kordama...ili me pamcenje lose služi:blink:

tristan
15.02.10, 23:16
sharaf ljubavi neprezaljena :D (kelt bez ljubomore) ... cujem li ja to da te nesto sharafe po kifli na s4 tu? ccc sram ih bilo :P

Sharafciger (kifla brate)
15.02.10, 23:44
sharaf ljubavi neprezaljena :D (kelt bez ljubomore) ... cujem li ja to da te nesto sharafe po kifli na s4 tu? ccc sram ih bilo :P

obrisali mi slike ljubavi :(...

ph tristan, dobro cujes..kelt odlucio glumit plomija :D

tristan
15.02.10, 23:54
obrisali mi slike ljubavi :(...

ph tristan, dobro cujes..kelt odlucio glumit plomija :D

hahahahahha ah te zivotne ironije :D zato mene niko ne dira :D :D :D

Zacanus
17.02.10, 07:30
koji k? PRO ima novog saveznika???

http://s4.travian.com.hr/allianz.php?aid=179

cossorre
17.02.10, 10:28

ma neke spletke se dešavaju.
neće to sve skupa dobro završit, neovisno o tome za koga

lord07
17.02.10, 12:45

a ocito pro nije vise toliko pro pa im treba wing za deff koliko sam ja to shvatio.
samo jel se nisu malo zeznuli??? wing im je u +/-. to me cudi,,,mozd misle pobijeci na te koo:lol2:
samo sto cemo ih mi docekati rasirenih ruku :welcome:

zaokonj
17.02.10, 16:40
Savez kifla 69 ne postoji!
Savez kifla 21 ne postoji!

kifle izbrisane sa servera :lol2: ja ocekivao nesto od tog saveza, i jos imali varalicu kod sebe :palčina:

Di si kajjaznamfrende jesi kontra -/- bar netko normalan :p

lord07
17.02.10, 16:57
Savez kifla 69 ne postoji!
Savez kifla 21 ne postoji!

kifle izbrisane sa servera :lol2: ja ocekivao nesto od tog saveza, i jos imali varalicu kod sebe :palčina:

Di si kajjaznamfrende jesi kontra -/- bar netko normalan :p

pa bas i nepratis situaciju!!!
probaj upisati u saveze A & K ili K & A. eto gdje su kifle.

TaraT
17.02.10, 17:17
nego, postoje i drugi kvadrati osim -/-
a na -/+ se suska da je jedan lijepo ispushani offic od cca 2k sjekira i 300 teuta izasao iz grada, prosetao se malo
samo navodno je bilo nekih problema na startu
pa su kate krenule prije

(eto, mislim-nadam se da je to ovdje dozvoljeno spominjati posto je vezano za s4)

baysa
17.02.10, 17:29
i nitko nije svirao krivi start ???
ako tako nastave, mi se ne moramo ni braniti, jer će si sami kate potamaniti

dark nije naučio još da su -/+ krive koordinate za njih :D

TaraT
17.02.10, 17:41

mislim da to UPRAVO i cine

shpuc
17.02.10, 19:41
nego, postoje i drugi kvadrati osim -/-
a na -/+ se suska da je jedan lijepo ispushani offic od cca 2k sjekira i 300 teuta izasao iz grada, prosetao se malo
samo navodno je bilo nekih problema na startu
pa su kate krenule prije

(eto, mislim-nadam se da je to ovdje dozvoljeno spominjati posto je vezano za s4)

imaju u PC i veci off,samo je manje sikira a vise viteza,ali necemo govorit tko to ima :luvz:

Mr Alcohol
17.02.10, 20:48
Nego ljudi, ima kakvih novih ratnih trzaja između saveza? Ili se samo sim cita? :witch:

Zvjer
17.02.10, 20:51
Nego ljudi, ima kakvih novih ratnih trzaja između saveza? Ili se samo sim cita? :witch:

neću da krivo obavješčujem al osječaju se mali otkucaju rata na našim kordinatama :D

zujalica
17.02.10, 22:36
neću da krivo obavješčujem al osječaju se mali otkucaju rata na našim kordinatama :D

o to da...pogotovo nakon tvoje akcije danas... :D ...neprocijenjivo :pivo:

jesi li apsolutno siguran u tu tvrdnju? :na karte:

kelt
18.02.10, 13:45
čim je ovdje tiho,ima bit da je netko dobio po repu :D

gledam analyzer i vidim da zauzimate 1 i 3 mjesto po minusu naselja,što baš u svim statistikama morate biti najbolji 8)

e da,čujem i da ste zakucali 1200 gorštaka,pa čemu to,al dobro bit ce više vremena za :usisava:

Carcair
18.02.10, 14:15

gledam analyzer i vidim da zauzimate 1 i 3 mjesto po minusu naselja,što baš u svim statistikama morate biti najbolji 8)

e da,čujem i da ste zakucali 1200 gorštaka,pa čemu to,al dobro bit ce više vremena za :usisava:
moramo, jer smo pacijenti. :cool:
drago nam je da si toga svjestan. :witch:

okrutni
18.02.10, 14:30
moramo, jer smo pacijenti. :cool:
drago nam je da si toga svjestan. :witch:
su su super baka...ja sam mislio da moderne vjestice lete na usisivacima...ili se nema za modernizaciju :P
kelt iskreno i ja bih volio da vidim taj report gdje su nestali ti klubici. :vampire:

Anđeo s greškom
18.02.10, 19:27
sapunica kifle tj a&k i k&a vs PC vidim da se i dalje povlaci kao nekakva trakavica.... ponekad mi se stvarno cini da nitko drugi ni ne igra server....

ajmo i ostali savezi, a nije da vas nema na serveru uposlite ekipu da bude aktivnija na forumu, jer ovo do sada je sve vec vidjeno i sve vec receno

Norad III
18.02.10, 19:30
sapunica kifle tj a&k i k&a vs PC vidim da se i dalje povlaci kao nekakva trakavica.... ponekad mi se stvarno cini da nitko drugi ni ne igra server....

ajmo i ostali savezi, a nije da vas nema na serveru uposlite ekipu da bude aktivnija na forumu, jer ovo do sada je sve vec vidjeno i sve vec receno

Ne zezaj na +/- se puno toga događa,samo kaj mi ne stavljamo svaki napad u hof rubriku...

Zvjer
18.02.10, 20:31

neko ti krivo priča :D

Ne zezaj na +/- se puno toga događa,samo kaj mi ne stavljamo svaki napad u hof rubriku...
je je čujem da bacaju atomske sad ;)

Ma stavili bi mi HoF tu, ali se bojimo da se ne zagubi tu među pc-ovim.. U toj magli njihovih hof-ova naš bi se čist lako izgubil.. :D
I mene Norad tuče! :(
Zakon 36 napad na ženu 3-5 godina kazne

samo je JEDAN Norad..... ali su 3 Norad III :cerek:
I neznaš koji je veći zlostavljač

kelt
18.02.10, 21:31
Sword,nemoj tako.Natjerat češ ih da se i na forumu orijentiraju kompletno na deff :)

meni je najjača off jedinica druid jahač
a čemu služi off???

valjda nije za zabijanje 1200 gorštaka u 300 druida :cerek:,kao što neki rade :cerek:

Toxic Hemlock
18.02.10, 21:37
Kelt. to vi zovete rješavanjem viška, ne?
A tih 1000 gorštaka, jedan razvijeniji teut to napravi za 2 dana.

kelt
18.02.10, 21:40

zar nas morate u svemu baš kopirat
eno i deff ste počeli sakrivat,već dva dana vam se kata igrač a deffa nigdje :cowboy:

recimo,da mi vas kopiramo,odmah bi napravili hof o tome,ali nama je to sastavni dio igre.hof je ipak kad se ima što pokazat ;)

SWORDFISH
18.02.10, 21:41
meni je najjača off jedinica druid jahač
a čemu služi off???

valjda nije za zabijanje 1200 gorštaka u 300 druida :cerek:,kao što neki rade :cerek:

cekaj ti se sada želiš pretjerivat,ajde budi igrac i stavi karte na sto pa reci tko je od pocetka servera do sada najvise izgubio pc i kifle,tko ej popusio offa vise,nazabijao se

Priroda&Društvo
18.02.10, 21:43
A tih 1000 gorštaka, jedan razvijeniji teut to napravi za 2 dana.

Oni ti računice rade u kopljima i paladinima,tako da uzalud pokušavaš pojasnit. :kopljanik:

kelt
18.02.10, 21:43
cekaj ti se sada želiš pretjerivat,

gdje je pretjerivanje u činjenici da ste se danas zabili i da vam se dva dana kata igrač???

Toxic Hemlock
18.02.10, 21:48
gdje je pretjerivanje u činjenici da ste se danas zabili i da vam se dva dana kata igrač???

Kojeg vi to igrača katate 2 dana?
Reporte nigdje ne vidjeh, pa ono, malo mi čudno.

kelt
18.02.10, 21:53
Kojeg vi to igrača katate 2 dana?
Reporte nigdje ne vidjeh, pa ono, malo mi čudno.

rekoh već,to što ne lijepimo HOF-ove od pljački kao vi,ne znači da ne radimo baš ništa

koji igrač,pogledaj analyzer,danas je njegovo selo trece po minusu recimo

15.02 - 528 pop
16.02 - 308 pop
17.02 - 191 pop
trenutno 7 pop

dakle tri dana nema deffa,još bolje :)

zujalica
18.02.10, 22:27

Jedna opaska koju moram ispraviti, odnosno reakciju Zvijeri 2-3 stranice iza, na isti ovaj citat. Zvijer veli da ti netko krivo priča a ja tumačim odnosno potkrepljujem da ti krivo NE pričaju :fajter:

Eto pa gledajte http://travian-reports.net/hr/report/91883c0a9a0

samo bih još nadodala da je dotična napala igrača Slatki koji ima samo 300 popa, znači branimo svoje igrače, ako netko misli da ne eto živučeg dokaza koji je bacio veliki dio -/+ kvadrata na koljena od smijeha :nema odmora:

TaraT
18.02.10, 22:44
mali ispravak:

Stanovništvo: 467

ali, da, definitivno bolno i nepotrebno
ili se rjesava minusa

zujalica
18.02.10, 22:47
mali ispravak:

Stanovništvo: 467

ali, da, definitivno bolno i nepotrebno
ili se rjesava minusa

Je mora da da...:patkica:
to s tim minusom je fascinantna izjava :D

TaraT
18.02.10, 23:15
di kaj i ko? pa jel to chat ili nije? chatamo o neistini koja kruži naokolo, pa recimo ja sam samo link postavila da dokažem istinu :D :D :D

ma,nitko ne spori to da se nina zakucala bespotrebno (to za hranu je obicno izgovor ovdje,to ili se netko napio, ili je bio dual, sitter,....)
ali, istina je i da je je 467 +155,67% od 300
ili ne znas matematiku
ili se i kod tebe brojkice okrecu kako ti odgovara
ne bi se usudio reci da ne govoris istinu

zujalica
18.02.10, 23:19
ma,nitko ne spori to da se nina zakucala bespotrebno (to za hranu je obicno izgovor ovdje,to ili se netko napio, ili je bio dual, sitter,....)
ali, istina je i da je je 467 +155,67% od 300
ili ne znas matematiku
ili se i kod tebe brojkice okrecu kako ti odgovara
ne bi se usudio reci da ne govoris istinu

A gle report je kopiran u cijelosti bez prepravaka...a o čijem popu pričaš nemam blage veze trenutno :D moj ne pada i brojkice se ne vrte...dakle jedina istina je taj report, ak meni ne vjeruješ pitaj si ekipicu u savezu nek ti ga pokažu ili Zvijer koji je na tom accu :D
Ja sam samo prokomentirala tvrdnju zvijeri koja keltu priča da je loše obaviješten...nije :patkica:

300 je figurativna brojka da se vidi da "faca" s 5 sela napada početnika sa 2 sela sa full offom i herojem :)
Fensi zaista...kome snagu demonstrira?

razigrana bakterija
18.02.10, 23:30

a ti si izvrsio koji napad ? daj molim te da vidimo to remek djelo...

rekoh već,to što ne lijepimo HOF-ove od pljački kao vi,ne znači da ne radimo baš ništa

koji igrač,pogledaj analyzer,danas je njegovo selo trece po minusu recimo

15.02 - 528 pop
16.02 - 308 pop
17.02 - 191 pop
trenutno 7 pop

dakle tri dana nema deffa,još bolje :)

meni zanimljivo samo to kako taj napadac i na forumu tvrdi da je neutralan...a vi prisvajate njegovo katanje...hm... :)

TaraT
18.02.10, 23:49
A gle report je kopiran u cijelosti bez prepravaka...a o čijem popu pričaš nemam blage veze trenutno :D moj ne pada i brojkice se ne vrte...dakle jedina istina je taj report, ak meni ne vjeruješ pitaj si ekipicu u savezu nek ti ga pokažu ili Zvijer koji je na tom accu :D
Ja sam samo prokomentirala tvrdnju zvijeri koja keltu priča da je loše obaviješten...nije :patkica:

300 je figurativna brojka da se vidi da "faca" s 5 sela napada početnika sa 2 sela sa full offom i herojem :)
Fensi zaista...kome snagu demonstrira?

ma,sve ok
ne sporim ja istinitost reporta
nisam ni provjeravao
ali idem za tim da je istinit
samo kazem da te dobro ide PR
svidja mi se taj izraz "figurativna brojka"
tocna brojka je ipak 467
;)

no, nvm, drago mi je da smo tu malo nejasnocu ispravili

sad bi mogao biti zlocest i reci da i nije bas bila neka demonstracija
samo,ne smijem radi saveznicke stege

zujalica
19.02.10, 00:01
ma,sve ok
ne sporim ja istinitost reporta
nisam ni provjeravao
ali idem za tim da je istinit
samo kazem da te dobro ide PR
svidja mi se taj izraz "figurativna brojka"
tocna brojka je ipak 467
;)

no, nvm, drago mi je da smo tu malo nejasnocu ispravili

sad bi mogao biti zlocest i reci da i nije bas bila neka demonstracija
samo,ne smijem radi saveznicke stege

misliš na demonstraciju sile ili obrane? pa gle za jednog tako visoko pozicioniranog igrača i nije neka demonstracija sile ali za jednog tako friškog igrača demonstracija obrane je po mojem mišljenu i više nego dobra :-)
btw 167 više je čudo velika brojka za nekog sa 2k+ popa

TaraT
19.02.10, 00:22
htjedoh reci:
deff, odradio posao
offic, potrosen po meni bespotrebno

Zacanus
19.02.10, 07:27
sta se dogada sa fun&co
proomijenili ime,cine se da ipak vole sex,ali ne sa nama:dance:

baysa
19.02.10, 07:42
koju? svilenu? buahahahaha, svilena sa dodatkom između donjih ekstremiteta :cerek: :lol2:

a kaj ti furaš, brkove ? :pije kavu:
pogledaj malo po DARK-ovima kako vam nestaju offovi i sela

TaraT
19.02.10, 07:51

a i neki accevi su u potpunosti nestali

bogi3
19.02.10, 08:18
sta se dogada sa fun&co
proomijenili ime,cine se da ipak vole sex,ali ne sa nama:dance:

ne zna se ko pije a ko placa. uglavnom, rastrkali se na 3 saveza, kod nas ocito ne vrijedi ona "da dvije mudre glave jednako misle" :lol:
samo, koliko je to mudrih glava kod nas bilo :blink:

Munjar
19.02.10, 08:37
a i neki accevi su u potpunosti nestali

taraT-e imaš pohvalu od strane BIZ- harda za čišćenje igrača urazumitelj. :D

Dark Đ-o, Hard zanimljivo je tu na -,+ kordama. :sjekiraš: al neko će prije ili kasnije ispast. Dark ak mu počnnu nestajat off i deff :P

TaraT
19.02.10, 11:29

Dark Đ-o, Hard zanimljivo je tu na -,+ kordama. :sjekiraš: al neko će prije ili kasnije ispast. Dark ak mu počnnu nestajat off i deff :P

pa,darkovcima se koliko vidim vec brisu clanovi
padaju cropovi,polucropovi
i dok mi smo tek poceli uzmali zamah, cini se da oni vec polako ostaju bez daha

mimi8
19.02.10, 12:05
ne brinite vi za dark,kada pogubite tih par offova,bit ćete lijepe farme,a već ste i sada

Zvjer
19.02.10, 13:04

ne boj se mor druže za đ-ovce ima nas

istina :D

ne brinite vi za dark,kada pogubite tih par offova,bit ćete lijepe farme,a već ste i sada

hahaha misliš na oaze?

The Unforgiven
19.02.10, 13:39
Šta je spammerčine? :D

Već 2 dana nema novog hofa od PC-a? Nečuveno! :D

kelt
19.02.10, 14:02
Šta je spammerčine? :D

Već 2 dana nema novog hofa od PC-a? Nečuveno! :D

jučerašnje zabijanje i katanje po njima im se nije svidjelo pa nisu objavljivali

nego čujem da su se i danas zakucali :pije kavu:

tomo_18
19.02.10, 14:07
jučerašnje zabijanje i katanje po njima im se nije svidjelo pa nisu objavljivali

morat ces si kupit slušni aparatić :D
ukoliko zelite prezivjet morat cete nesto pod hitno mijenjat, ne samo ime :)

The Unforgiven
19.02.10, 14:10

bah, kako je svu zabavu propustim :D ili toga uopće nije bilo?

kelt
19.02.10, 14:13
bah, kako je svu zabavu propustim :D ili toga uopće nije bilo?

da,kao što nije bilo ni jučerašnjeg katanja,pa je bakterija nakon 15 postova,negiranja skontao da je ipak bilo i katanja i zakucavanja ;)

bilo je bilo
i da,dobro čujem ;)

tomo_18
19.02.10, 14:16
da,kao što nije bilo ni jučerašnjeg katanja,pa je bakterija nakon 15 postova,negiranja skontao da je ipak bilo i katanja i zakucavanja ;)

bilo je bilo
i da,dobro čujem ;)

a dal cujes da vam svaki dan skatamo nekoliko sela? :D matematicki izrazeno, ko dobiva po lampi ako znas racunat? :)

kelt
19.02.10, 14:19
a dal cujes da vam svaki dan skatamo nekoliko sela? :D matematicki izrazeno, ko dobiva po lampi ako znas racunat? :)

sve što vi skatate i objavite,do najmanjeg reporta,pa i pljačkice na oazu objavite,stoga nema potrebe da to naglašavaš,svi vaši reporti su objavljeni..................mi,ipak imamo neke kriterije kod objave HOF-a ;)

a ovo što smo Vam polovili offa i skatali u zadnja dva dana,bi vi već 4-8 puta razvikali na sav glas,na ovaj ili onaj način ;)

tomo_18
19.02.10, 14:20
sve što vi skatate i objavite,do najmanjeg reporta,pa i pljačkice na oazu objavite,stoga nema potrebe da to naglašavaš,svi vaši reporti su objavljeni..................mi,ipak imamo neke kriterije kod objave HOF-a ;)

a ovo što smo Vam polovili offa i skatali u zadnja dva dana,bi vi već 4-8 puta razvikali na sav glas,na ovaj ili onaj način ;)

LOL opet lazes ko i kod onog da niste izvidjali jednim izvidnikom :D

vi niste ucinili nista, da jeste biste stavili na forum ;)

Norad III
19.02.10, 14:42
LOL opet lazes ko i kod onog da niste izvidjali jednim izvidnikom :D

vi niste ucinili nista, da jeste biste stavili na forum ;)

nitko ne voli hvalisavce...Zato svi volimo kifle!(a ne volimo pacijente) :D

Tom Riddle
19.02.10, 15:25

Potpis.

TaraT
19.02.10, 15:31
naletiti ćeš ti kad-tad ;)

svatko jednom naleti
samo je pitanje koliko ce jos stete za vas biti do tada

mimi8
19.02.10, 15:38
šteta što mi nisi bliže na karti.......;).....a kada naletiš onda će biti gotovo s tvojom igrom

kelt
19.02.10, 16:01
daj stavi i ono famozno zabijanje 1200 gorštaka

kako da stavim kad se to navodno nije dogodilo

a budi siguran da ovdje bude još hrpa reporta,ukoliko se ne bude pridržavalo pravila foruma i ne napravi ono što se učinilo,pa povuklo ;)

inace ima još jedno zabijanje danas,jesi vidio :)

nazguls
19.02.10, 16:04
kako da stavim kad se to navodno nije dogodilo

a budi siguran da ovdje bude još hrpa reporta,ukoliko se ne bude pridržavalo pravila foruma i ne napravi ono što se učinilo,pa povuklo ;)

inace ima još jedno zabijanje danas,jesi vidio :)

jok
ne pratim ja sve napade
za to su vođe zadužene
a gle,znaš di ti je HoF tema

norade jesi ti na starom s4 bija u HARDu?
a koliko sam skužija na s2 u dictatu?

kelt
19.02.10, 16:05
a gle,znaš di ti je HoF tema

jesi pročitao post od HZG u pdf žalbe,po novim,izmjenjenima pravilima možemo lijepiti reporte gdje želimo,kao i neki vaši i to bez sankcija.................jupi :palčina:

istini za volju,moje već briše netko :(

Munjar
19.02.10, 16:09

jok, najopakije će biti između harda i đ-oa na -,+. Darku je ionako previše jedan server. ;)

Hofovi posvuda. Što je slijedeće. Banovi po svuda???

tomo_18
19.02.10, 16:09
FUN&CO bio silovito krenuo ali nesto se stisalo, sta je s tim okrsajem s OLDom?

Munjar
19.02.10, 16:13
ej FUN&CO je sad (ime)??????? :S

tomo_18
19.02.10, 16:15
opa to se izmjenilo, sad su S&T :)

Superhik
19.02.10, 16:16
jok, najopakije će biti između harda i đ-oa na -,+. Darku je ionako previše jedan server. ;)

Hofovi posvuda. Što je slijedeće. Banovi po svuda???

Sasvim sigurno ;)

kelt
19.02.10, 16:19
---

edit by valerossi

hzg
19.02.10, 16:24
Ne smije!

Danas at 15:59..

4. Objava imena igrača u reportima
- objava imena igrača je dozvoljena samo od strane napadača, branitelja ili predstavnika saveza*!
- svaki pokušaj objave reporta u pdf-u HoF ili u bilo kojem drugom pdf-u od strane drugih korisnika foruma, te zlouporaba pravila će rezultirati zabranom pristupa forumu prema procijeni moderatora!
- napade natara i napade igrača na WW sela može objaviti isključivo graditelj ili napadač, s tim da je u potpunosti zabranjeno objavljivanje pljački na WW sela i sela s planom A obavijesteni su svi u onoj zalbi, i kelt posebno na PP da se pravila mijenjaju! Iako nisu morali biti!

Posto se igrac kelt ne nalazi u opisu saveza kao predstavnik, niti je sudionik ovog HoF-a. Ban tjedan dana!

-hzg-

Toso
19.02.10, 16:34
zasto nema obavijesti o promjeni pravila?
kako da igrac zna jesu mijenjana ili ne?
hvala

hzg
19.02.10, 16:38
Pravila foruma!

1a Promjena pravila foruma

Članovi tima www.travian.com.hr mogu promijeniti pravila foruma na sve načine koji se cine prikladnim i to učiniti u bilo koje vrijeme bez prethodne najave i/ili posebne obavijesti. Svaki korisnik koji se ne slaže sa promjenama pravila ili samim pravilima je slobodan napustiti forum i zatražiti brisanje svog korisničkog računa. Administrator nije dužan obrisati korisnički račun ukoliko smatra da se time nanosi šteta forumu kao cjelini.

baysa
19.02.10, 16:40
pa kaj je daljina problem ?
da imaš sa čime, lupil bi ga i bok
sve ostalo su šuplje priče

The Bryach
19.02.10, 16:41
:brukica:

Toso
19.02.10, 16:41
znam pravila,ne govorim o njima ovdje
da govorim,zalba bi bila
govorim o normalnim odnosima na forumu, a ne da se promjene pravila i nakon 45 min bana
govorim o normalnim odnosima i razumijevanju za igrace,kojeg nedostaje
od tebe to bar nisam ocekivao

tomo_18
19.02.10, 16:42
da govorim,zalba bi bila
govorim o normalnim odnosima na forumu, a ne da se promjene pravila i nakon 45 min bana

pitanje je di je bio taj normalni odnos kad je sluga banan :)

ni od tebe nije ocekivano puno toga Toshek ;)

hzg
19.02.10, 16:49
da govorim,zalba bi bila

Slazem se da nisu ocekivani takvi odnosi i jos vise postupci pojedinih osoba, ja sam sam vec nekoliko puta pisao u chat temi da je ovo igra i da se treba druziti ovdje ne loviti se na sitnice i gluposti! To sto se ljudi sa obje strane nisu mogli drzati toga je uzrokovalo da nece bas biti zabavna tema, ali kriterij je takav na zahtijevanje sudionika chata! A i na pp je bila poruka u 16:09 da su pravila promijenjena!

Meni je takoder zao, posto sam tolerantan prema svima i nemam nista protiv kifli azri harda niti ikog drugog saveza na serveru! A jos manje na forumu!

mimi8
19.02.10, 17:05
imam ga ja ščime,samo koja bi budala slala vojsku na 30 i nešto sati daljine :brukica::brukica:

baysa
19.02.10, 17:25
imam ga ja ščime,samo koja bi budala slala vojsku na 30 i nešto sati daljine :brukica::brukica:

dakle ima se offa, nema se petlje
btw. slao sam i na 30 sati off i još pri tome ulovio drugi off u gradu (s2)
dakle sve isprike su neutemeljene

PROJEKT
19.02.10, 18:09
šteta što mi nisi bliže na karti.......;).....a kada naletiš onda će biti gotovo s tvojom igrom

joj mimi,cudna si ti cura.pa sve je to igra i napadi su sastavni dio iste,pa se i napada.i tak normalno ako smo nešto organizirali i uspjeli,da se i veselimo.stvarno se nadam, da cete se i vi koji puta poveseliti:harmonikaš:

Mr AlcoHell
19.02.10, 18:15

na ovo se čovjek može samo nasmijat ili zaplakat

s oproštenjem poštovani gospodine :pivo:

al zna se ko na -/+ pije a ko plaća, barem je tako priča došla do drugih korda :D

Pacifist
19.02.10, 18:17
naletiti ćeš ti kad-tad ;)

Ako nastavite primjenjivati ovakvu taktiku vrlo je vjerojatno da bute se prije raspali nego ulovili neki off. Onako sa strane gledajući i pomalo prateći situaciju samo je pitanje vremena kada će usljediti raspad sistema, većinu saveza će vam onesposobiti ili će se ljudi početi brisati, jer im se neće dati slati def nekolicini igraća dok svakodnevno primaju kate, onda glavonje ostaju bez def-a, brže bolje traže savezništva i kojekakve solucije.
Možeš mi reći da se varam i pišem gluposti ali me živo zanima na kojem je serveru DARK preživio do kraja ono stari s4 možda ste 2 mjeseca trajali; sadašnji s3 nešto duže ali nikakav trag niste ostavili, a koliko me pamćenje služi i prije sam viđao neke Dark saveze ali sve u svemu ništa značajno.
Ono divim vam se na upornosti ali daj vodite računa i o "običnim" igračima možda bi neko od njih i igrao travian.

zujalica
19.02.10, 18:32

bitno da meni niš ne nestaje :D
a saveznicima sam uvijek na pomoći...

mimi8
19.02.10, 18:36
Ako nastavite primjenjivati ovakvu taktiku vrlo je vjerojatno da bute se prije raspali nego ulovili neki off. Onako sa strane gledajući i pomalo prateći situaciju samo je pitanje vremena kada će usljediti raspad sistema, većinu saveza će vam onesposobiti ili će se ljudi početi brisati, jer im se neće dati slati def nekolicini igraća dok svakodnevno primaju kate, onda glavonje ostaju bez def-a, brže bolje traže savezništva i kojekakve solucije.
Možeš mi reći da se varam i pišem gluposti ali me živo zanima na kojem je serveru DARK preživio do kraja ono stari s4 možda ste 2 mjeseca trajali; sadašnji s3 nešto duže ali nikakav trag niste ostavili, a koliko me pamćenje služi i prije sam viđao neke Dark saveze ali sve u svemu ništa značajno.
Ono divim vam se na upornosti ali daj vodite računa i o "običnim" igračima možda bi neko od njih i igrao travian.

mama ti je glavonja za početak......a dark se nikada neće raspasti pa ni tada.....nemaš pojma kakva je situacija u savezu zato radije šuti........baysa ti expert vidio sam kakav si igrač bio na s2,a to si lovio off nekom kretenu koji je imao 10 put manje offa od tebe i nije pojma imao igrati za razliku od eaglewolfa.....a projekt nisam ti ja cura

TaraT
19.02.10, 18:42

reci svoj nadimak u igri,pa da vidis da sam ja kod tebe za manje od 30h
;)

tomo_18
19.02.10, 18:48
i savez M je odlucio pokazat da ima off :)

samo nema ga vise :D

smragad
19.02.10, 19:10
mama ti je glavonja za početak......a dark se nikada neće raspasti pa ni tada.....nemaš pojma kakva je situacija u savezu zato radije šuti........baysa ti expert vidio sam kakav si igrač bio na s2,a to si lovio off nekom kretenu koji je imao 10 put manje offa od tebe i nije pojma imao igrati za razliku od eaglewolfa.....a projekt nisam ti ja cura

Mimice, ribice moja draga !
Pa ako ništa drugo daj si mira, ovi papci iz Đ te provociraju, a ti im samo daješ, pružaš se, rasprostro si samoga sebe...i u tome ustraješ !!!! Ima nas sto Darkova i još par Trijumfa, pa doklen ćemo trpit ovo !!!???
Idalje šaljen def di triba jer sam odan, ali doklen ??????

Ko nas sirote te uboge uopće sluša ???

Dobar off, ali koga brige iđu krozanas ki vruć nož kroz putar....

At Strašnomlat-
19.02.10, 19:23
Mimice, ribice moja draga !
Pa ako ništa drugo daj si mira, ovi papci iz Đ te provociraju, a ti im samo daješ, pružaš se, rasprostro si samoga sebe...i u tome ustraješ !!!! Ima nas sto Darkova i još par Trijumfa, pa doklen ćemo trpit ovo !!!???
Idalje šaljen def di triba jer sam odan, ali doklen ??????

Ko nas sirote te uboge uopće sluša ???

Dobar off, ali koga brige iđu krozanas ki vruć nož kroz putar....

Ma lako je tako igrat skupili ste 1k igrača i vladate kvadrantom, a nas šačica i moramo se borit protiv tolke silne armije :sjekiraš:

Norad III
19.02.10, 19:46
Želio bih ovom prilikom čestitati savezu PC i svim njegovim wingovima pošto su uspijeli proživjeti dva dana bez stavljanja ijednog hof-a na forum,siguran sam da vam je bilo teško i iskrene čestitke zbog toga:gamer s mišem:

razigrana bakterija
19.02.10, 20:05
Želio bih ovom prilikom čestitati savezu PC i svim njegovim wingovima pošto su uspijeli proživjeti dva dana bez stavljanja ijednog hof-a na forum,siguran sam da vam je bilo teško i iskrene čestitke zbog toga:gamer s mišem:

jel tebi pc nabio kakve komplekse ? ili si zaljubljen u njih mozda ? kad ih spominjes u svakom postu...ohladi malo...proseci po cistom svjezem zraku...znas ima svijet i van --...pogotovo van te sobice i monitora...sta sad ako u travianu nisi bas uspjesan...mlad si...ima jos vremena da nesto naucis, pa mozda i ti stavis koji hof u tu hof temu...samo daj ostavi se te opsjednutosti pc-om...nije ti to bas zdravo zivjeti toliko u virtuali jednog saveza...

Lampi
19.02.10, 20:36
koju? svilenu? buahahahaha, svilena sa dodatkom između donjih ekstremiteta :cerek: :lol2:

moooooooolim? Svilena nikad nije imala takvo nesto medju nogama, osim ako ti ne poznas neku drugu? Operiranu? Imala vezu?

Pa eto, kad me Baysa tako najavio (iako ne znam sto mu bi), a ti prozvala, osjecam se duznom dati demanti te objaviti svekolikom pucanstvu da Svilena nema nista sto se klati medju nogama... Dapace...

Molimo prvo provjeriti navode pa onda objavljivati (nadam se da ne radis u nekim novinama) :)

Zacanus
20.02.10, 07:28
funovci zao mi je sto se raspadate,nije tako trebalo zavrsiti:cvjetic:

Anđeo s greškom
20.02.10, 07:39

i meni je zao iako mogu reci da samo tako nesto i ocekivala.... posebno kad sam cula jednu recenicu :)

Ἄδωνις
20.02.10, 08:07

hahahahaha

A kako to ???
Raspadanje ?

Preustroj frende , a odmetnici van iz saveza..oni uplašeni.

i meni je zao iako mogu reci da samo tako nesto i ocekivala.... posebno kad sam cula jednu recenicu :)

Anđelika , tvoja očekivanja su.... hmmm , a kakva ono ???

:hzg je rekao: Jel bilo kakvog preuzimanja sela na s4 ???

Zacanus
20.02.10, 08:25

koju recenicu?

hahahahaha

A kako to ???
Raspadanje ?

ok recimo da se ne raspadate onda :)

Anđeo s greškom
20.02.10, 09:03
hahahahaha
Raspadanje ?

odmetnici kako ih ti nazivas ... su do jucer bili kostur saveza koji radi preustroj, znaci nemoj farbat ljude okolo... svi mi znamo da se svaki detalj na serveru mora prikazat pozitivno, samo ponekad je nemoguce prikazati sve pozitivno kad ljudi znaju koje su individue u igri

koju recenicu?

pa ne bi u detalje, ali mogu reci da sam polaskana sto netko uzima moje ime u svoju preporuku za obaljvanje nekih poslova, za koje je upitno dal je sposoban obavljat :)

Jež
20.02.10, 11:08
hahahahaha

A kako to ???
Raspadanje ?

Aha, uživajte, al sudeći prema nekim poruikicama koje sam jučer dobivao na skype, neće ni to dugo, ne mogu ti reći kolkiko mi je sad drago što smo branili svoje interese i prekinuli savezništvo s vama, kao što rekoh, uživajte ;)

Anđeo s greškom
20.02.10, 12:22
OLD-TIME je objavio/la rat za G.S.. jučer 00:26
OLD-TIME je povukao/la objavu rata za G.S.. jučer 12:01
OLD-TIME je objavio/la rat za G.S.. danas 09:53

hmmmmmmmm.....

sloznost na djelu nema sto

Jež
20.02.10, 13:08
OLD-TIME je objavio/la rat za G.S.. jučer 00:26
OLD-TIME je povukao/la objavu rata za G.S.. jučer 12:01
OLD-TIME je objavio/la rat za G.S.. danas 09:53

hmmmmmmmm.....

sloznost na djelu nema sto

Pa je, sam smo provjeravali al sve opcije rade :D

Anđeo s greškom
20.02.10, 14:34
Pa je, sam smo provjeravali al sve opcije rade :D

a ja plava pa vjerujem ;)

prije bi rekla da vodstvo odredjenog saveza nije uskladilo misljenja prema tako zvanim ''odmetnicima'' pa bi malo pruzili potporu saveznicima, a malo ipak i gledaju realnu sliku

sve u svemu cekamo sljedeci diplomatski potez..... pitanje je sada hoce li povlacenje objave rata doci za 5 min ili za 15 min.... ili mozda i za 2 sata... hmmmm pitanje je sada..... biti ili ne biti, tj povuci ili ne povuci :)

kako god.... vrijeme ce pokazati sve :)

angie
20.02.10, 14:52
hahahahaha

A kako to ???
Raspadanje ?

i

Jedna je rečenica dovoljna . Koliko se tzv."odmetnici" boje dovoljno je pogledati njihove off i deff bodove, vjerojatno da ta činjenica stoji nebi se isti "odmetnuli" nego bi se ostali skrivati u savezu i pokoravati se stvarima s kojima se ne slažu.
Koliko su tzv. odmetnici ( ako se misli na G.S. i Lavice ) složna i dobra ekipa vrijeme će pokazati :nema odmora:

Anđeo s greškom
20.02.10, 15:00
i

Jedna je rečenica dovoljna . Koliko se tzv."odmetnici" boje dovoljno je pogledati njihove off i deff bodove, vjerojatno da ta činjenica stoji nebi se isti "odmetnuli" nego bi se ostali skrivati u savezu i pokoravati se stvarima s kojima se ne slažu.
Koliko su tzv. odmetnici ( ako se misli na G.S. i Lavice ) složna i dobra ekipa vrijeme će pokazati :nema odmora:

draga moja nemoj se palit na izvlacenja... obje znamo kako voda tece i kamo sve ide....

za mjesec dva cemo se smijati i vikati..... eeeee jesmo vam rekle :)

Ciganin
20.02.10, 15:20
složni ili ne važno je da se slažemo oko bitnih stvari :) bitnih za svakog pojedinca u savezu
off i deff bodovi, bit će ih još, ima dosta oaza neosvojenih :)

''odmetnici'' ne bih to tako rekao, više ljudi sa stavom i svojom glavom na ramenima,i svojim mišljenjem u njoj, a ne tuđim nametnutim... bez osnova :)

da smo mali jesmo, da smo slabi jesmo da imamo izgleda za bilo koji rat heh možda jedino s nekim savezom u rangu s nama... sa savezom ŠiT ups S&T ili TIME-om nemamo...

RESPECT u igri jedini pravi rat vodi PC na cijelom serveru, zagospodarit će i uživati
ove male sukobe na +/+ kord. pohvalit će samo simsiteri koji stoje postrani i čekaju ART-ove :D
kad se drugi potuku i unište neće im ostat mnogo da pokore ostatke :)

a savez od 9 ljudi ako je prijetnja velikim savezima, onda nam je to čast :pivo:

zabavite se i igrajte :snijeg:
kad se proljepša vrijeme bit ćemo svi vani a ne pred kompom

PS: angie bitno da smo se mi pronašli u pravoj ekipi ;)
koliko velika i prostranjena nije bitno, došli smo se družiti i zabaviti i sad je ovo tek postalo zabavno :)
nažalost je trebalo 2 mjeseca proć :(

Mr AlcoHell
20.02.10, 16:50
RESPECT u igri jedini pravi rat vodi PC na cijelom serveru

slažem se, na -/- je daleko najživahnije
pc zna kaj radi i čini se da je tome se suprotstaviti i više nego teško... :cowboy:

budha
20.02.10, 18:03
ajde sada izbrisi i ovaj post ko god da ga je brisao...napisem 15 postova u 1,5 god...i onda napisem jutros jednog u cemu nije bilo nista lose napisano..ili da ima razloga za brisanje doticnog....stvarno ste si dali malo previse slobode ..i previse si toga dopustate...ko neki prgavi serifi....donosite odluke i pravdu...i kada pravda nije na vasoj strani...i samo iz tog razloga sta imate opciju..da donosite takve odluke...mislim sramite se.....pustite nas...da iznosimo svoja misljenja,,i svoje postove..a ne da micete..svaki put kad vama smeta---pa i nama smetaju...vase provokacije i vasa gluma frajera..pa ko vam kaj moze..a mi mali ljudi moramo jednostavno trpiti vasa preseravanja---e pa dosta nam je..barem meni...ak vam smeta sta ljudi pisu po forumu ..onda ga jednostavno ukinite...i dopisivajte se privat vi mod-ovi medju sobno--ionako vas je pun k....--vise nego pravih normalnih igraca....eto ti sada imas razloga da brises post..nadam se da ce ga barem jedan normalan covjek procitat..i slozit samnom

Freiya
20.02.10, 18:13
ajde sada izbrisi i ovaj post ko god da ga je brisao...napisem 15 postova u 1,5 god...i onda napisem jutros jednog u cemu nije bilo nista lose napisano..ili da ima razloga za brisanje doticnog....stvarno ste si dali malo previse slobode ..i previse si toga dopustate...ko neki prgavi serifi....donosite odluke i pravdu...i kada pravda nije na vasoj strani...i samo iz tog razloga sta imate opciju..da donosite takve odluke...mislim sramite se.....pustite nas...da iznosimo svoja misljenja,,i svoje postove..a ne da micete..svaki put kad vama smeta---pa i nama smetaju...vase provokacije i vasa gluma frajera..pa ko vam kaj moze..a mi mali ljudi moramo jednostavno trpiti vasa preseravanja---e pa dosta nam je..barem meni...ak vam smeta sta ljudi pisu po forumu ..onda ga jednostavno ukinite...i dopisivajte se privat vi mod-ovi medju sobno--ionako vas je pun k....--vise nego pravih normalnih igraca....eto ti sada imas razloga da brises post..nadam se da ce ga barem jedan normalan covjek procitat..i slozit samnom

Od 18.02. u 08.00 do ovog treba vi ste napisali samo jedan post i to ovaj kojeg citiram, a taj nije obrisan, prema tome ne vidim zbog čega rogoborite.

Neki moderatori su ujedno i igrači i kao takvi imaju pravo iznositi svoje viđenje igre i komentirati stanje na serveru na kojem igraju.

Molim da se i pripazi na izražavanje kako ne bi bilo dodatnog brisanja, opomena i ostalih neugodnih stvari na ovoj temi.

Njegov_sluga
21.02.10, 00:26
koliko je OLD utjecao na raspad Fun&Co?

Ciganin
21.02.10, 00:55
koliko je OLD utjecao na raspad Fun&Co?

Niti malo, nije se raspao, samo igrači sa svojim uvjerenjima napustili unutarnju politiku :)
:narf:

budha
21.02.10, 01:49
Ah, ne bih rekao, do sada sam vas svaki put pohvalio ako se ne varam( a ne varam se jer znam što pišem :D ). Ovo je prvi post di prvo kudim onda hvalim, što se ne bi moglo reći za tvoje postove :luvz: . A budiću je ovo mislim prvi napad na naselje gdje ima sigurno vojske, a gledajući gdje se odselio mislim i jedan od posljednjih :patkica:.
Inače je on bio onaj koji sa konjicom dolazi na kraju i farma prazno selo, al dobro, već ćete to vidjet, ja sam imao priliku to vidjeti :opala:
Inače da se ponovim da ne bi bio OT, lijepi napadi, vidi se da - - neće biti dosadan, a za onu pivu budemo se dogovorili već jednom :pivo:

1..............niti je prvi niti je posljednji,pogledaj di se nalazim u napadacima..pa onda nesto reci....

2..ako mislis na s3..pogledaj i tamo stanje koji sam u napadacima,,pa mi onda kazi da napadam prazna sela...a to sta sam pljackao sa konjima vasa prazna sela..pa ko vam je kriv sta ste farme bili.. a farme ce te i ostati....

Summo nemoj tako...znaš ipak da budha uvijek zna odabrati savez i saveznike kako vjetar puše i da je tako pokazao da je pravi igrač...:blink:

Tako je jako teško igrati i loviti mjesto za top 10 napadača ili pljačkaša......:cowboy: posebno kada te savez neprestalno pusha za off... :brukica:

Cvilidreta je opet pokazao da je dobar i iskusan igrač...mora se priznati....:palčina:

bdw

možda si se malo zeznuo ako misliš da si sredio cijeli off...hehehehe...počeo si se radovati malo prije nego trebaš... ;)

1...dali je to isti tomo..hm,,ako je..ja sam na s3 od pocetka u jednom savezu..u kojem si bio i ti..al ti si otisao i nisi se vratio..ko ti je kriv...zaboravi to...

2..na s3 sam dobio daleko najmanje pusheva od svih u savezu..i 90% svega sam izgradio sam sa svojim resima..i ne budi kivan na moju igru jer mene niko nije pusaho za off ..napravio sam ga sam..a na s4 sam imao samo push za 2 selo...pa stoga tvoji navodi nisu tocni...ne biti kivan na tudje uspjehe...pa daj se igrajte malo i na s4 i na s3..pa na s3 me niste ni jednom napali...a kao vi ste igraci..a meni je onaj s3 prvi server u zivotu...a vi ste svi igracine...barem se tako nazivate...mislim ono.......ccccccccccc,,,vidis koji sam laik da neznam ni post napisat..a opet vas derem..

Njegov_sluga
21.02.10, 02:53
Niti malo, nije se raspao, samo igrači sa svojim uvjerenjima napustili unutarnju politiku :)
:narf:

Jel vas sluza bivsa kraljica MNJAGA ili je svojeglava? :D

Ciganin
21.02.10, 03:26
Jel vas sluza bivsa kraljica MNJAGA ili je svojeglava? :D

martina nije samnom :) hehe, igra ona i šuti :) pametno :cvjetic:

bogi3
21.02.10, 15:03
hahahahaha

A kako to ???
Raspadanje ?

od tebe nisam ovo ocekivao, mislio sam da znas o cemu se radi ali eto ocito sam te krivo procjenio.
odmetnici,kako ih ti zoves, su jedini ljudi u savezu koji su pokusali promjeniti neke stvari (ok,ima ih jos par koji su jos uvijek u funu ali doci ce i njima iz guzice u glavu). Dok smo se mi trudili malo razbudit kompletan savez i okoncat ovaj rat u nasu korist (a objektivno imali smo daleko vece sanse za to), ti i tvoj dual, te komplet tzv off tim (cast iznimkama koji su sad ili kod nas ili u synu) je spamao po sobama, pravio se da se nista cudno ne dogadja, drzao se po strani, sim citao, zbrajao resse po neaktivcima i dizao popp dok su ostali neumorno stancali deff, sjedili za kompom nocima i slagali ceke, gubili masu deffa da bi pohvatali njihove offove koje se btw. nitko nije ni usudio hvatat na povratku iako ste dobivali tocno vrijeme itd itd da ne nabrajam sad sve.
iako nije bilo reakcije na te nase molbe pomirili smo se s tim da cemo cekat do svetog nikada da se ukljucite, i onda su pocele cak i prituzbe na deffanje pojedinih igraca, priuzbe na push za deffere koji su jedini zasluzni za opstanak saveza i to je bila ona zadnja kap koja je prelila casu.
a vidim da smo i dobro odlucili jer ste odbacili wing koji je bolje radio nego vi odnosno MI (kako god hoces).
Poanta svega je da imate ljude gore koji svoje stavove ugradjuju u cijeli savez a da nisu svjesni da se 90% saveza ne slaze s takvim stavovima. pa ako se objavljuje rat inicijativom jedne osobe onda se taj rat treba i posteno odraditi a ne svaliti sve na ledja deffera koji bi trebali cuvati vase dupe dok vi skupljate one ljubičaste čvarke. da nije smijesno bilo bi zalosno.

TaraT
21.02.10, 18:11
opaaaa, dark krenuo u offenzivu
samooo, hoce im netko dosapnuti da kad salju fejkove, da ne salju pljacku
bilo bi malo uvjerljivije

MARTINA
21.02.10, 19:00
od tebe nisam ovo ocekivao, mislio sam da znas o cemu se radi ali eto ocito sam te krivo procjenio.
odmetnici,kako ih ti zoves, su jedini ljudi u savezu koji su pokusali promjeniti neke stvari (ok,ima ih jos par koji su jos uvijek u funu ali doci ce i njima iz guzice u glavu). Dok smo se mi trudili malo razbudit kompletan savez i okoncat ovaj rat u nasu korist (a objektivno imali smo daleko vece sanse za to), ti i tvoj dual, te komplet tzv off tim (cast iznimkama koji su sad ili kod nas ili u synu) je spamao po sobama, pravio se da se nista cudno ne dogadja, drzao se po strani, sim citao, zbrajao resse po neaktivcima i dizao popp dok su ostali neumorno stancali deff, sjedili za kompom nocima i slagali ceke, gubili masu deffa da bi pohvatali njihove offove koje se btw. nitko nije ni usudio hvatat na povratku iako ste dobivali tocno vrijeme itd itd da ne nabrajam sad sve.
iako nije bilo reakcije na te nase molbe pomirili smo se s tim da cemo cekat do svetog nikada da se ukljucite, i onda su pocele cak i prituzbe na deffanje pojedinih igraca, priuzbe na push za deffere koji su jedini zasluzni za opstanak saveza i to je bila ona zadnja kap koja je prelila casu.
a vidim da smo i dobro odlucili jer ste odbacili wing koji je bolje radio nego vi odnosno MI (kako god hoces).
Poanta svega je da imate ljude gore koji svoje stavove ugradjuju u cijeli savez a da nisu svjesni da se 90% saveza ne slaze s takvim stavovima. pa ako se objavljuje rat inicijativom jedne osobe onda se taj rat treba i posteno odraditi a ne svaliti sve na ledja deffera koji bi trebali cuvati vase dupe dok vi skupljate one ljubičaste čvarke. da nije smijesno bilo bi zalosno.

na sve ovo cu ti samo rec bla bla bla bla..i drago mi je da si bas ti izasao iz saveza jer si pisao takve demotivirajuce MMove da to nije bilo za izdrzat vise, kad svaki dan po pet puta napises da niko nis ne radi da je savez za EDIT i da smo svi u banani kaj mislis da to djeluje pozitivno? nemas takta covjece ni malo.. a to da neko ima ljubicaste cvarke ja ih ne vidim u svom profilu..to da neko cuva off..nebi rekla..a to da ti sa ta dva-tri svoja sela i 200 deffa kakas e to je vec druga prica,a pod napadima bio nisi, crvenog maca vidio nisi, pokazi jedan MM gdje se trazi deff za D.E.P acc, a bili smo pod napadima..oces reporte da ti copy/paste..a to kaj ekipa ko da pocinje igrat travic nezna oko sebe skupit dva tri deff igraca i deffat se a ne za svaku fejk batinu zicat deff..to nije moj problem..(opet pozz mojim defferima, znaju koji su)
to da nisam sudjelovala u deffu i da nisam cuvala acc koji je btw bio pod napadima..opet EDIT..nemam nista protiv ni jednog od vas..bmk na kraju krajeva..al nemozes me hrackat za nekaj kaj nije istina..

sretno vam u toj vasoj solo igri kak ste si zamislili..i ak mi imas kaj za rec (konstruktivno i sa smislom) reci mi na privat ili zauvijek suti heheheeh :D

i samo na kraju..zahvala returneru sto se zbilja odazvao uvijek kad sam ga nekaj zamolila i trebala..(tu racunam i vjesticu)

EDIT by Valerossi: malo samo pripazit na riječnik molim ;)

strujar10
21.02.10, 19:27
Počelo je i vatreno je :)

Toso
21.02.10, 20:10
na sve ovo cu ti samo rec bla bla bla bla..i drago mi je da si bas ti izasao iz saveza jer si pisao takve demotivirajuce MMove da to nije bilo za izdrzat vise, kad svaki dan po pet puta napises da niko nis ne radi da je savez za EDIT i da smo svi u banani kaj mislis da to djeluje pozitivno? nemas takta covjece ni malo.. a to da neko ima ljubicaste cvarke ja ih ne vidim u svom profilu..to da neko cuva off..nebi rekla..a to da ti sa ta dva-tri svoja sela i 200 deffa kakas e to je vec druga prica,a pod napadima bio nisi, crvenog maca vidio nisi, pokazi jedan MM gdje se trazi deff za D.E.P acc, a bili smo pod napadima..oces reporte da ti copy/paste..a to kaj ekipa ko da pocinje igrat travic nezna oko sebe skupit dva tri deff igraca i deffat se a ne za svaku fejk batinu zicat deff..to nije moj problem..(opet pozz mojim defferima, znaju koji su)
to da nisam sudjelovala u deffu i da nisam cuvala acc koji je btw bio pod napadima..opet EDIT..nemam nista protiv ni jednog od vas..bmk na kraju krajeva..al nemozes me hrackat za nekaj kaj nije istina..

sretno vam u toj vasoj solo igri kak ste si zamislili..i ak mi imas kaj za rec (konstruktivno i sa smislom) reci mi na privat ili zauvijek suti heheheeh :D

i samo na kraju..zahvala returneru sto se zbilja odazvao uvijek kad sam ga nekaj zamolila i trebala..(tu racunam i vjesticu)

ajde duboko udahni, bit ce bolje
kavica sve rjesava

TaraT
21.02.10, 20:10
Počelo je i vatreno je :)

je,je
neki umjesto napada, pa cak i pljacke, salju pojacanje
nova taktika: pobjedimo ih jeduci im hranu

bravo dark
bravo triumph
:brukica:

MARTINA
21.02.10, 20:17
ajde duboko udahni, bit ce bolje
kavica sve rjesava (ali nemoj gledat MH acp :) )

eheh to mi i je jer sam popila previse kave :pije kavu:

Tome272
21.02.10, 21:40
1...dali je to isti tomo..hm,,ako je..ja sam na s3 od pocetka u jednom savezu..u kojem si bio i ti..al ti si otisao i nisi se vratio..ko ti je kriv...zaboravi to...

hehehehehehe....baš si ti taj koji je cijelo vrijeme bio u savezu......hehehehehe.....očito da zaboravljaš neke stvari.....postao si pravi političar........:brukica:

Ἄδωνις
21.02.10, 21:57

Martina ti je sve rekla , bilo bi me sram da ti to ponovim deprimirajući mali čovječe...
Da saznao sam sve , a nakon ovog tvog posta ponovo sve pada u vodu.
Želim ti ugodan nastavak igre "odmetniče"

Ciganin
21.02.10, 22:45
Martina ti je sve rekla , bilo bi me sram da ti to ponovim deprimirajući mali čovječe...
Da saznao sam sve , a nakon ovog tvog posta ponovo sve pada u vodu.
Želim ti ugodan nastavak igre "odmetniče"

Ad joj, baš ga morate spamat jel :P
Red je s jedne strane u pravu, a s druge i marta, svaka čast svakome veresija nikome ;)

Odmetnik ili ne svatko ima pravo braniti svoja uvjerenja :)
:harmonikaš: idemo dalje veselo
samo za društvo u ćošku :harmonikaš:

Ἄδωνις
21.02.10, 22:58
Ad joj, baš ga morate spamat jel :P
Red je s jedne strane u pravu, a s druge i marta, svaka čast svakome veresija nikome ;)

Odmetnik ili ne svatko ima pravo braniti svoja uvjerenja :)
:harmonikaš: idemo dalje veselo
samo za društvo u ćošku :harmonikaš:

Idemo... veselo samo...

:harmonikaš:

o da , da....

mmmmmmmmmm

razigrana bakterija
21.02.10, 23:24
ovi na ++ se samo medusobno prepiru :) dajte malo i akcije neke ;)

Ἄδωνις
21.02.10, 23:38

U tijeku...

:cvijece i proljece:

Ciganin
21.02.10, 23:43

nisam ni ja tebe vidio u akcijama na tvojim kordinatama :patkica:

razigrana bakterija
21.02.10, 23:44
nisam ni ja tebe vidio u akcijama na tvojim kordinatama :patkica:

a ja nemam koga napasti :)

lord07
22.02.10, 01:01

mora da si u SOFT koaliciji pa nemas koga napasti :lol2:

nego,sta je to sa PC-jem??? vec drugi dan nema novog katanja,,,nije im valjda dosadilo rusiti:blink::blink:

razigrana bakterija
22.02.10, 01:04
mora da si u SOFT koaliciji pa nemas koga napasti :lol2:

nego,sta je to sa PC-jem??? vec drugi dan nema novog katanja,,,nije im valjda dosadilo rusiti:blink::blink:

koja je to koalicija ?

nemamo vise s cim...pozabijali se svi :(

Sweet devil
22.02.10, 02:07

Hm....pored svih, ti si onaj koji me najviše razočarao i iznenadio....ti koji si bio u dosta toga upućen (kad si htio biti) i koji znaš zašto i kako su neke stvari tekle.....ali ok, nisam sudac i neću suditi.....samo nije u redu ovako prozivati igrače koji su ostali dok šutiš o (ne)dijelima igrača s kojima si sada.....zna se dobro tko je što radio i tu pohvale Returneru na trudu, iako je nekada i previše forsirao, ali off organizatori koji su govorili da ja ''guram svoj nos'' i koji su ''navodno'' organizirali akciju i NIKAD ju nisu proveli bolje neka se sakriju od bilo kakvog postanja na ovu temu....nisu obavili svoju dužnost i radije neka to priznaju.....a tebi svaka čast na akcijama deffanja, ti si svoj odradio.

O off bodovima neću uopće komentirati...samo ću reći da moj kvadrant nije pun neprijatelja :P

lord07
22.02.10, 02:35
koja je to koalicija ?

nemamo vise s cim...pozabijali se svi :(

pa HARD :lol2: samo sto sam ih ja preimenovao u SOFT(Samo Obicne Farme TL-a):usisava::usisava:

a znaci kifle su se malo trgnule ili ste se poceli medjusobno napadati da bude zanimljivije :D

bogi3
22.02.10, 06:17
Hm....pored svih, ti si onaj koji me najviše razočarao i iznenadio....ti koji si bio u dosta toga upućen (kad si htio biti) i koji znaš zašto i kako su neke stvari tekle.....ali ok, nisam sudac i neću suditi.....samo nije u redu ovako prozivati igrače koji su ostali dok šutiš o (ne)dijelima igrača s kojima si sada.....zna se dobro tko je što radio i tu pohvale Returneru na trudu, iako je nekada i previše forsirao, ali off organizatori koji su govorili da ja ''guram svoj nos'' i koji su ''navodno'' organizirali akciju i NIKAD ju nisu proveli bolje neka se sakriju od bilo kakvog postanja na ovu temu....nisu obavili svoju dužnost i radije neka to priznaju.....a tebi svaka čast na akcijama deffanja, ti si svoj odradio.

O off bodovima neću uopće komentirati...samo ću reći da moj kvadrant nije pun neprijatelja :P

gle, adonis nije ispao korektan u onom postu koji sam citirao i zato sam onako reagirao ali ne sjecam se da sam prozvao cijeli savez, zna se na koga mislm al eto martina se odmah javlja a dobro zna da sam u pravu,bar u nekim stvarima. o mojih 100-200 deffa prica, a to je jos uvijek vise od njenih :P
da, trebao sam sim sitat, ipak sam mjesec dana u zaostatku i trebao sam slijedit njen primjer- moja greska.
bio sam upucen,jesam ali ne u sve al sta to vrijedi kad mi ova govori da sam ja demotivirao savez- ma krasno! hmmm,mozda je demotivirajuce svako malo MM-deff ali sta ces, takva je situacija, to je njoj nepojmljivo da se deffa na sve strane. Samo u jednom izlaganju sam se dotaknuo nekih stvari u savezu i nitko nije odgovorio kritikom na takvo razmisljanje, naprotiv. Nekima je evo i smetala tak da se jos uvijek sjecaju :D

MARTINA
22.02.10, 08:12
gle, adonis nije ispao korektan u onom postu koji sam citirao i zato sam onako reagirao ali ne sjecam se da sam prozvao cijeli savez, zna se na koga mislm al eto martina se odmah javlja a dobro zna da sam u pravu,bar u nekim stvarima. o mojih 100-200 deffa prica, a to je jos uvijek vise od njenih :P
da, trebao sam sim sitat, ipak sam mjesec dana u zaostatku i trebao sam slijedit njen primjer- moja greska.
bio sam upucen,jesam ali ne u sve al sta to vrijedi kad mi ova govori da sam ja demotivirao savez- ma krasno! hmmm,mozda je demotivirajuce svako malo MM-deff ali sta ces, takva je situacija, to je njoj nepojmljivo da se deffa na sve strane. Samo u jednom izlaganju sam se dotaknuo nekih stvari u savezu i nitko nije odgovorio kritikom na takvo razmisljanje, naprotiv. Nekima je evo i smetala tak da se jos uvijek sjecaju :D

hehe mozda je vece od mojih..al ja sam off ne deff :)

offtopic:

EDIT by Valerossi: Za reporte postoji HoF tema ;)

da nebi red reko da smo tam nekom bezveznjaku oteli..selo je oteto old-time savezniku..sa jedno 5 gradova oko njega i nije podefan :) pa onda mi pricamo kak su oni superdojaja organizirani a mi smo njuberi...hehe yea right

eto da se pohvalimo..mislila sam da cemo uspijet prvi al snješko nas je preteko u fotofinishu ako se ne varam..par sati prije je otel selo..pa neka ga zaljepi ako sam u pravu.. :pivo:

red..sve smo se dogovorili na igm..tako da..bilo, proslo i ponovilo se na cugi :) (malo zdravog konflikta nikad ne steti eehehe)

p.s. zahvala lux72 i r2d2 sto su u isto vrijeme napadali druga dva grada od potencijalnih deffera i skrsili to sto je unutra bilo..

blento
22.02.10, 09:07
:cowboy: fino preuzeto.svaka vam dala :cowboy:

ja bih zahvalio gedu na ostavljenom offu

Norad III
22.02.10, 09:43
Bravo na preuzimanju,kad bi samo PC nešto takvo učinio...

bako
22.02.10, 09:51
hehe mozda je vece od mojih..al ja sam off ne deff :)

offtopic:

EDIT by Valerossi: Za reporte postoji HoF tema ;)

da nebi red reko da smo tam nekom bezveznjaku oteli..selo je oteto old-time savezniku..sa jedno 5 gradova oko njega i nije podefan :) pa onda mi pricamo kak su oni superdojaja organizirani a mi smo njuberi...hehe yea right

eto da se pohvalimo..mislila sam da cemo uspijet prvi al snješko nas je preteko u fotofinishu ako se ne varam..par sati prije je otel selo..pa neka ga zaljepi ako sam u pravu.. :pivo:

red..sve smo se dogovorili na igm..tako da..bilo, proslo i ponovilo se na cugi :) (malo zdravog konflikta nikad ne steti eehehe)

p.s. zahvala lux72 i r2d2 sto su u isto vrijeme napadali druga dva grada od potencijalnih deffera i skrsili to sto je unutra bilo..

niste prvi ni ti niti snješko.bojim se da je prvi igrač hasan-aga koji je 15.02.10 osvojio naselje

MARTINA
22.02.10, 09:55
niste prvi ni ti niti snješko.bojim se da je prvi igrač hasan-aga koji je 15.02.10 osvojio naselje

sta se nije javio hahha :spam1:

razigrana bakterija
22.02.10, 11:19
Bravo na preuzimanju,kad bi samo PC nešto takvo učinio...

kad bi se samo norad rijesio svojih kompleksa...mozda bi napokon poceo ostavljati suvisle komentare po forumu...

p.s. nisam primjetio ni da je tl nesto takvo ucinio...

Ciganin
22.02.10, 12:08

:ww: moj naklon

Nedjelima igrača s kojima je sada??? Svekić rekoh ti davnih dana Ohladi malo svoju gjavicu pametnu...
Jer kao po običaju tvoje manipulacije ne vrijede neki su otporni A vamo nema Chat da malo pozoveš u odaje tajni ROTFL
Mislim osjećam se prozvanim, kao OFF general :master: zaboravila još da je u tome bio Ged,Ad,joe,ja i još netko ne mogu se sjetiti, ne bacaj svu kaljužu na jednog igrača, i to mene, jer jedan od razloga je to što kad se nešto iznjelo svi su šutili, kad se trebalo dogovoriti svi su nestali :patkica:
ne bih dalju u pojedinosti samo kao što rekoh, Ohladi a rečenica :ww: ti ne drži vodu

:goodpost:

tristan
22.02.10, 12:18
kad bi se samo norad rijesio svojih kompleksa...mozda bi napokon poceo ostavljati suvisle komentare po forumu...

p.s. nisam primjetio ni da je tl nesto takvo ucinio...

Shvati deckica da mu je tesko, bar 2. server za redom dobija teske batine :D

idem vidjet kako mi se ovo jutro zove savez :D :D :D

MARTINA
22.02.10, 12:32

Ohladi a rečenica :ww: ti ne drži vodu

hehe udarac ravno u baterije :) a jesi cigan hahahaha :party:

Norad III
22.02.10, 12:38
Shvati deckica da mu je tesko, bar 2. server za redom dobija teske batine :D

idem vidjet kako mi se ovo jutro zove savez :D :D :D

krive koorde :gamer s mišem:

Ged
22.02.10, 13:26
Ispravak netocnog navoda... offovima. ;)

Lijepa obrana, a offovi su tu da se krse... inace se ne bi zabavljali. I da, treba netko hrane mozda? :D

Ciganin
22.02.10, 13:57
hehe udarac ravno u baterije :) a jesi cigan hahahaha :party:

Marta :air kiss: hvalaaa :master:
vjerujem da si čula izraz DEBELOKOŽAC :goodpost:

PS: to su duracell

pa bar dolina ima :D oaze su najače :D pogotovo kad pošalju napad parcovima da ti pojedu hranu :patkica:

PS - nisam ti se zahvalio na kartonu :goodpost:

bogi3
22.02.10, 14:46

zasto sam te bas ja najvise razocarao?? uvijek sam nagovarao ekipu da se ne svadja i da se svi sredite i pomirite, jednom su popustili, drugi put nisu i sta ja tu mogu? ne mogu ih opet nagovarat kad nema teorije uvjeriti ih vise da smo mogli nastavit dalje.
nisam ja prozvao nikoga ponaosob pa tako ni tebe, al ja mislim da znas sta je bilo u onoj sobi onaj dan i tko je sta izjavio i to je razlog mog izlaska, tj to su razlozi mog izlaska. na stranu nacin igre i tko je koliko pridonio, to me cak nije toliko ni pralo jer sam znao da se neke ipak treba sacekat i vjerovao sam da kad nagomilaju snage da ce krenut. nije to bio problem nego neke izjave taj dan koje nisam vise mogao progutati i koje uopce nemaju nikakve veze sa istinom. oni koji su tad bili tamo znaju a mislim da ste i vi ostali citali kasnije.

Ἄδωνις
22.02.10, 16:34
:cowboy: fino preuzeto.svaka vam dala :cowboy:

da ,da ,da ...

deff igrač vam je ostavio off na vašem offu.

Što je tu je , obje strane su lupale sinoć

To je fajt

Ajmo dalje

Sweet devil
22.02.10, 17:51

Nedjelima igrača s kojima je sada??? Svekić rekoh ti davnih dana Ohladi malo svoju gjavicu pametnu...
Jer kao po običaju tvoje manipulacije ne vrijede neki su otporni A vamo nema Chat da malo pozoveš u odaje tajni ROTFL
Mislim osjećam se prozvanim, kao OFF general :master: zaboravila još da je u tome bio Ged,Ad,joe,ja i još netko ne mogu se sjetiti, ne bacaj svu kaljužu na jednog igrača, i to mene, jer jedan od razloga je to što kad se nešto iznjelo svi su šutili, kad se trebalo dogovoriti svi su nestali :patkica:
ne bih dalju u pojedinosti samo kao što rekoh, Ohladi a rečenica :ww: ti ne drži vodu

Haha...ja se ne hvalim gradnjom WW-a , niti sam stavila gdje taj smajlić jer JA nisam bila graditelj bez obzira koliko sam tamo vremena provela......
A što se tiče manipulacija.....hahahaaha.....pa Damire, tu si me odavno nadmašio, a mogu ti dati i dokaze..... i da, pitanjce, zašto se sada svi slažemo u savezu????? Razmisli malo :P

A što se tiče off generala , TI si jedini koji je rekao da je organizirao akciju, tj hvalio se, ali od te akcije nismo vidjeli ni A.....a zašto? To se mene ne tiče, ja se tu nisam miješala, kao što si se ti svugdje miješao.....drugi dečki su barem priznali da nisu za off generala.....i da , zašto se osjećaš prozvanim?? Možda tu ipak ima nečega....zar ne? :P :cowboy::brukica:

Sweet devil
22.02.10, 17:54
zasto sam te bas ja najvise razocarao?? uvijek sam nagovarao ekipu da se ne svadja i da se svi sredite i pomirite, jednom su popustili, drugi put nisu i sta ja tu mogu? ne mogu ih opet nagovarat kad nema teorije uvjeriti ih vise da smo mogli nastavit dalje.
nisam ja prozvao nikoga ponaosob pa tako ni tebe, al ja mislim da znas sta je bilo u onoj sobi onaj dan i tko je sta izjavio i to je razlog mog izlaska, tj to su razlozi mog izlaska. na stranu nacin igre i tko je koliko pridonio, to me cak nije toliko ni pralo jer sam znao da se neke ipak treba sacekat i vjerovao sam da kad nagomilaju snage da ce krenut. nije to bio problem nego neke izjave taj dan koje nisam vise mogao progutati i koje uopce nemaju nikakve veze sa istinom. oni koji su tad bili tamo znaju a mislim da ste i vi ostali citali kasnije.

Razočarao me tvoj nagli odlazak jer si otišao bez objašnjenja.....istina, nisam bila prisutna i ne znam još uvijek koja te to rečenica točno pogodila.....ali sam uvijek vjerovala kako si barem ti dovoljno smiren da se ne obazireš na raznorazne provokacije....... :(

Ciganin
22.02.10, 18:18
A što se tiče manipulacija.....hahahaaha.....pa Damire, tu si me odavno nadmašio, a mogu ti dati i dokaze.....
Zar je to moguće :plesem na kisi:

i da, pitanjce, zašto se sada svi slažemo u savezu????? Razmisli malo

Si sigurna da baš svi :) dok su mene pljuvali da ne budem tiranin jer su se neki došli zabaviti ti si uzela :bic: i neću dalje pričati :witch:

A što se tiče off generala , TI si jedini koji je rekao da je organizirao akciju, tj hvalio se, ali od te akcije nismo vidjeli ni A.....a zašto? To se mene ne tiče, ja se tu nisam miješala, kao što si se ti svugdje miješao.....drugi dečki su barem priznali da nisu za off generala.....
nisam bio OFF g. već jedan od 4 ili 5 a ni A od Akcije jer su neki forsali gluposti i nisu bili spremni :usisava: morali su graditi neke druge zgrade :narf:
ja se nisam svugdje mješao, samo vojska i TT
nijesam bio zadužen kao ti za OFF,PUSH,DIPLOMACIJU,FORUM,TT,DEFF itd...itd...itd...:narf:
ja sam priznao da nisam za off generala :stupid: al sam imao sposobnu desnu ruku koja mi je pomogla u tome ... al na glavnom dogovoru nikog od 4-5 ljudi nije bilo sem Ged-a

i da , zašto se osjećaš prozvanim?? Možda tu ipak ima nečega....zar ne?
ti znaš zakaj se osjećam prozvanim, ima nečega, ima punooooo više nego možeš zamisliti :brukica:

al samo ti hladi jezik

Anđeo s greškom
22.02.10, 18:25
uffff pa na plusu je zanimljivo nema sto.....

uglavnom sweet devil i ciganin, malo smirite strasti ili barem prebacite sav taj jal na privatnu komunikaciju, jer na ovaj nacin obolje gubite bit traviana, a to je zabava

od unakrsnog optuzivanja nemate nista....

ali lijepo je znati da ocito neke boli gubitak igraca koji su se kao pravi ''odmetnici'' odmetnuli u solo vode :) jer da nije tako, ne bi se toliko o tome pisalo

hihihihi napokon je server zanimljiviji, hvala Vam na tome :)

Superhik
22.02.10, 21:10
Mislim da vas je Anđeo upozorio sve i zamolio da ne spamate više i ne prepucavate/raspravljate se na forumu već da nesuglasice riješite privatno. Koliko god je lijepo vidjet da ima događanja na drugim kvadrantima isto tako je zamorno SVIMA pratit nešto ša nije jasno jer je interna stvar.

Svaku daljnju raspravu vezanu uz tu temu brišem i dajem opomene.

Lp
Valerossi

bogi3
22.02.10, 21:18
Mislim da vas je Anđeo upozorio sve i zamolio da ne spamate više i ne prepucavate/raspravljate se na forumu već da nesuglasice riješite privatno. Koliko god je lijepo vidjet da ima događanja na drugim kvadrantima isto tako je zamorno SVIMA pratit nešto ša nije jasno jer je interna stvar.

Svaku daljnju raspravu vezanu uz tu temu brišem i dajem opomene.

Lp
Valerossi

ja mislim da sam u zadnjem postu dotakao neke teme oko saveznistva, odnosa saveza sa wingom sto se moze prihvatiti kao nesto sto ima veze sa samim serverom i pojedinim savezima pa tako i moze spadati u rubriku s4 chat tema. no ako je to zabranjeno,ajmo onda malo spamat, nesto se malo spama na ovih 270 stranica :banned:

Superhik
22.02.10, 21:22
ja mislim da sam u zadnjem postu dotakao neke teme oko saveznistva, odnosa saveza sa wingom sto se moze prihvatiti kao nesto sto ima veze sa samim serverom i pojedinim savezima pa tako i moze spadati u rubriku s4 chat tema. no ako je to zabranjeno,ajmo onda malo spamat, nesto se malo spama na ovih 270 stranica :banned:

Dotakao si ali to je sve, eventualno da ti editiram večinu posta bi ga mogao ostavit. Ako možeš napisati post vezan uz s4 server i dio koji će biti jasan i ostalima koji nisu uže vodstvo tvog saveza slobodno piši a ostalo ostavi za vaše privatne chatove.

hzg
22.02.10, 22:30
Posto nisam upucen tako dobro u +/+ :)
Savez FUN&CO se raspao na S&T i neki su se rastrkali po SYN i ostalim savezima??

Ili je fun&co sad ST a pojedinici osnovali GS??

Sweet devil
22.02.10, 22:36
Posto nisam upucen tako dobro u +/+ :)
Savez FUN&CO se raspao na S&T i neki su se rastrkali po SYN i ostalim savezima??

Ili je fun&co sad ST a pojedinici osnovali GS??

Pojedinci su izašli i napravili savez GS, a 2-3 igrača su završila u SYNu s kojima smo u savezu mi koji smo ostali u FUN&CO i preimenovali savez u S&T :)

TaraT
22.02.10, 23:45
Pojedinci su izašli i napravili savez GS, a 2-3 igrača su završila u SYNu s kojima smo u savezu mi koji smo ostali u FUN&CO i preimenovali savez u S&T :)

eto, mogli ste to odmah tako reci

Sweet devil
23.02.10, 00:44
eto, mogli ste to odmah tako reci

pa kad nitko nije do sada lijepo pitao :P

bogi3
23.02.10, 07:57
sveki, nisu bas pojedinci. izaslo vam je preko 20 ljudi, sto u lav-ice,sto u syn, a neki su bez saveza. wing ste otpirili a tamo su stvari puno bolje stimale nego u main savezu tako da...

sta ima jos novog, vidim neke off bodove, di su reporti? :pije kavu:

Norad III
23.02.10, 09:25
sveki, nisu bas pojedinci. izaslo vam je preko 20 ljudi, sto u lav-ice,sto u syn, a neki su bez saveza. wing ste otpirili a tamo su stvari puno bolje stimale nego u main savezu tako da...

sta ima jos novog, vidim neke off bodove, di su reporti? :pije kavu:

Znam da je mrgud potepo bebii,sa 6k off-a(SOFT je bolji nego PC) prošao je,ali ostalo mu je 200 vojnika,veoma zgodno
;)

hzg
23.02.10, 10:25
aj sad nazad u HARD :p

cossorre
23.02.10, 20:01
Znam da je mrgud potepo bebii,sa 6k off-a(SOFT je bolji nego PC) prošao je,ali ostalo mu je 200 vojnika,veoma zgodno
;)

s tobom u savezu ~TL~ nikako ne može bit travian legends nego total losers:P

knez_Borna
23.02.10, 21:14

lijepo smo objavili rat i tim iznimkama da ne bi bilo da smo naklonjeni pojedincima :)

Prime
23.02.10, 21:37

Steta sto nisi blize pa da se poigras malo s tim luzers.

razigrana bakterija
23.02.10, 21:59

a po cemu su oni to travian legende ? :)

cossorre
23.02.10, 22:19
Steta sto nisi blize pa da se poigras malo s tim luzers.

prime da sam malo bliže ti bi bio malo niže

Norad III
23.02.10, 22:21

Zato jer imaju mene :P

razigrana bakterija
23.02.10, 22:34
Zato jer imaju mene :P

onda im fali ono wannabe ispred travian legends...

nazguls
23.02.10, 22:37
onda im fali ono wannabe ispred travian legends...

ako se ne varam Norad je i bija prije u TLw

razigrana bakterija
23.02.10, 22:38
ako se ne varam Norad je i bija prije u TLw

a onda su seti savezi spojili...pa izostavili to w :( jer ja tamo ne primjetih bas neku legendu...

p.s. norad je bio i hard...i kleo se u sveto ime hard...pa ih sada naziva soft...pravi i odan igrac saveza :D

Prime
23.02.10, 22:40
PC kako ide izreka ne jedite kruha preko pogace imate posla s kiflicama i previse.i ne pokusavajte uvlacit tl u blato po forumu.Malo preozbiljno shvacate simpaticnog Norada.

Norad III
23.02.10, 22:42
PC kako ide izreka ne jedite kruha preko pogace imate posla s kiflicama i previse.i ne pokusavajte uvlacit tl u blato po forumu.Malo preozbiljno shvacate simpaticnog Norada.

onda se pitaju zašto se smijem kad kažu da ja preozbiljno shvaćam travian :D

ne norad je samo jedna fufica koja pruža razne usluge tl...:goodpost:

ovo je post godine :D:D:D

razigrana bakterija
23.02.10, 22:44

pa zar uvik pc ili kifle moraju biti tema ovog foruma...ima tu jos podosta saveza...npr. taj famozni ~tl~...ja samo pitah po cemu su se to doticni prozvali travian legendama...samoprozvani...ili ? :)

Prime
23.02.10, 22:46
pa zar uvik pc ili kifle moraju biti tema ovog foruma...ima tu jos podosta saveza...npr. taj famozni ~tl~...ja samo pitah po cemu su se to doticni prozvali travian legendama...samoprozvani...ili ? :)

Pa pitaj si kolege siguran sam da vam je pokoje ime u ~TL~ poznato od ranije.

lord07
23.02.10, 22:50

mozda zato sto neljepimo svaku pljackicu/katanje u HoF?(i jos se hvaliti s time:D )
a mozda zato sto smo jedini uspijeli postenu ceku napraviti?
a mozda zato sto jesmo Travian Legende?

prime da sam malo bliže ti bi bio malo niže
Jesi siguran u to??? pa da si malo blize nebi bio uopce na serveru:gamer s mišem:

ne norad je samo jedna fufica koja pruža razne usluge tl...:goodpost:
ti ocito imas nekih gadnih sr¤¤¤a u zivotu pa ti ovakve gluposti padaju na padmet:brukica:

razigrana bakterija
23.02.10, 22:53
Pa kad ujutro jedeš kifle za doručak i čitaš u novinama za odbjegle pacijente... :D

kifle su moji tajni saveznici...poznato je da je moj deff kod njih :D

Pa pitaj si kolege siguran sam da vam je pokoje ime u ~TL~ poznato od ranije.

hm...ja bas gledam...i razmisljam si...dosta dugo sam tu...ali nije bas da su mi nesto poznati...a i oni koji jesu su ka norad (minjaju savez kad zagusti) ili predu na drugi server...pa mi taj naziv potpuni misterij :)

edit : hm...lord07...hvala bogu tu sam dosta dugo...a ne sjecam se bas po cemu si npr. ti legenda...bio bi zahvalan ako bi mi mogao to pojasniti :)

p.s. nije da imam nesto protiv tebe...ti si mi samo primjer jer si rekao "mozda zato jer jeste legende"...

cossorre
23.02.10, 22:57
mozda zato sto neljepimo svaku pljackicu/katanje u HoF?(i jos se hvaliti s time:D )
a mozda zato sto smo jedini uspijeli postenu ceku napraviti?
a mozda zato sto jesmo Travian Legende?

Jesi siguran u to??? pa da si malo blize nebi bio uopce na serveru:gamer s mišem:

ti ocito imas nekih gadnih sr¤¤¤a u zivotu pa ti ovakve gluposti padaju na padmet:brukica:

lord

neću sad dublje ulazit u raspravu al vama u tlu je neko ukro smisao za humor i zajebanciju pogotovo ovom napuhanom primeu.

i daj odi nađi neku curu manje ćeš visit na travianu i mazit snješka od kojeg će ionak na kraju ostat samo voda, jer dolazi ljeto snjeg se topi itd.