PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

razigrana bakterija
18.03.10, 00:41
ok...oni sto su ostali u centru...pokusali su ljudi...ocito nisu uspjeli...i sada ih vecine vise nema na mapi...drugi su svatko iz svojih razloga otisli na periferiju...jedni jer nemaju previse vremena, drugi jer su procijenili da u centru ne bi prezivjeli, treci iz nekih drugih razloga...ne treba kritizirati, niti omalovazavati nikoga zbog njegovoga nacina igre...samo bzvz je da se opravdanja za skatana sela traze u tome da su napustena...zar je problem priznati protivniku da je bio bolji ?

gil.estel
18.03.10, 00:44
:stupid::spam1: čovjek je dobro rekao, i u pravu je, svi su pobjegli jer se boje da ih PC nebi skatao, a za ove nesretnike koji su ostali skatani se kaže da "nisu imali vremena" igrat travian. pa ako nemaju vremena za igrat travian nega odu igrat, kako kaže swordfish - farmu na fejsu

:lol:

dakle,i mjesec dana prije nego je server krenuo,kad smo se dogovarali kako cemo igrat,vec onda smo se bili uplasili PC-a?stvarno imate cudna tumacenja nekih stvari,al ok...:palčina:

gildor
18.03.10, 00:54
:lol:

dakle,i mjesec dana prije nego je server krenuo,kad smo se dogovarali kako cemo igrat,vec onda smo se bili uplasili PC-a?stvarno imate cudna tumacenja nekih stvari,al ok...:palčina:

Ma ne trudi se,ja imam vremena iako ga nemam..znaš,žena,malena bebica,i tako,život (nepoznato mnogima ovdje)
A i taktika nije za svakog,neki će naučit na teži način.

I zanimljivo kako se onda neće spomenut ? koji se s nama igraju gore,i zanimljivo nam je,lupa ko koga stigne,nema preseravanja po forumu,(osim jedne osobe),i da bi riječ čovjek rekao o njima,takvog protivnika se poštuje :)

I sword,a tko je to vaš fan? ROTFL
I neda mi se uopće objašnjavat tko se obrisao,i koliki je postotak tih igrača kojima je ovo 1. server (nije ni bitno uopće),ali bahatost se svima obije o glavu,neki koji su bili i jači i pametniji od vas vam lako mogu potvrdit.. ;)

Toso
18.03.10, 00:58
ok...oni sto su ostali u centru...pokusali su ljudi...ocito nisu uspjeli...i sada ih vecine vise nema na mapi...drugi su svatko iz svojih razloga otisli na periferiju...jedni jer nemaju previse vremena, drugi jer su procijenili da u centru ne bi prezivjeli, treci iz nekih drugih razloga...ne treba kritizirati, niti omalovazavati nikoga zbog njegovoga nacina igre...samo bzvz je da se opravdanja za skatana sela traze u tome da su napustena...zar je problem priznati protivniku da je bio bolji ?

nitko nije rekao da te acce niste sredili,vecina je radi vas se ugasila, ali opet, mali broj je onih zaista jacih acc tipa padrino,koji je skatan jer je ostao medu vama. Njega ste sredili cestitke. Meni je zalosno to sto u vasem savezu vecina i je zaista fer i korektna, ali par osoba kvari to sa izrazima mocne kifle i ostalo. I sami vidite da fali vecina vodstva,neki su dosli, mozda je 15-20 zaista prvih kifli, dok je vas iz PC sigurno 50 doslo organizirano. Daleko od toga da nemate prednost i da niste bolje dosad odigrali, jeste, zalosno da niste. Ali ovakvo trpanje rerpota od kojih su 5% hofovi, iritira, i jos neke stvari, no ne bi u to ulazio. Mozda nas derete i ostalo, ali nemozete ni vi reci da niste izgubili offova i ostalog radi nas. A to da nemamo offa, a cuva se i radi,kod nas ljudi na pocetku nisu previse bili zaigrani za pljacku. Ali server traje godinu dana,pricekajte malo s tim tko ce koga izbrisati. Ja iskreno sumnjam da cete nas sve uspjet obrisati, em radi kolicine, daljine i ostalih stvari. Na nama je igrati.

sto se tice seljenja, ja sam izgubio jedan crop jer sam dosao tipu na 45min od kata, otisao dalje, nemam vremena aktivno igrat server. Jesam radi toga kukavica ili nesta? ne, jer da sam ostao di jesam, bio bi vec nuliran, ovako ste na mom deffu izgubili dosta offova. Igram dok ide i tempom koji mogu pratit, dosao sam ovdje radi ekipe, s njima cu i otic, za neki jaci acc nemam ni zelje ni vremena.

lp
toso aka baal

ranjena nije da oni nemaju vremena ipak su se onu uplasili i pobjegli u daleke krajeve kao gospoda gildor i gil.estel:)

koja je razumska i takticka odluka da ostanu okruzeni vama i budu skatani? ima i vasih sto su osli, tako i nasih, ne vidim problem oko toga
no aj,mlad si,naucit ces clown

isprike na double post,naviko sam da mogu sam spojit :D
molim nekoga da spoji, hvala

nazguls
18.03.10, 02:11
nitko nije rekao da te acce niste sredili,vecina je radi vas se ugasila, ali opet, mali broj je onih zaista jacih acc tipa padrino,koji je skatan jer je ostao medu vama. Njega ste sredili cestitke. Meni je zalosno to sto u vasem savezu vecina i je zaista fer i korektna, ali par osoba kvari to sa izrazima mocne kifle i ostalo. I sami vidite da fali vecina vodstva,neki su dosli, mozda je 15-20 zaista prvih kifli, dok je vas iz PC sigurno 50 doslo organizirano. Daleko od toga da nemate prednost i da niste bolje dosad odigrali, jeste, zalosno da niste. Ali ovakvo trpanje rerpota od kojih su 5% hofovi, iritira, i jos neke stvari, no ne bi u to ulazio. Mozda nas derete i ostalo, ali nemozete ni vi reci da niste izgubili offova i ostalog radi nas. A to da nemamo offa, a cuva se i radi,kod nas ljudi na pocetku nisu previse bili zaigrani za pljacku. Ali server traje godinu dana,pricekajte malo s tim tko ce koga izbrisati. Ja iskreno sumnjam da cete nas sve uspjet obrisati, em radi kolicine, daljine i ostalih stvari. Na nama je igrati.

sto se tice seljenja, ja sam izgubio jedan crop jer sam dosao tipu na 45min od kata, otisao dalje, nemam vremena aktivno igrat server. Jesam radi toga kukavica ili nesta? ne, jer da sam ostao di jesam, bio bi vec nuliran, ovako ste na mom deffu izgubili dosta offova. Igram dok ide i tempom koji mogu pratit, dosao sam ovdje radi ekipe, s njima cu i otic, za neki jaci acc nemam ni zelje ni vremena.

lp
toso aka baal

eh mogu reč da se u dosta stvari slažem
al ne kužim zašto bi ikoga iritrali HoF-ovi??
mislim da u svakom hofu ima dosta toga vridnog a stavlaj se šta je više reporta da se vidi..
mislim možemo mi i pojedinačno svako stavljat uz roman za pročitat al eto,krenuli smo ovako i stavljamo ovako..
šta se mene tiče zna se šta je hof,katanje gg-a na 0 ( i to ne igrača koji nema ''cajta'' i stoji ti 3 polja od tvog sela) ili uzimanje of sela ili čeka di se vatau veliki of(čak ako je samo jedan upitno jel HoF..al opet ,da je po mome ne bi niko do sad skoro ni ima HoF pa ljudi ne bi imali ni šta komentirat i bilo bi dosadno
:)

Toso
18.03.10, 02:14
eh mogu reč da se u dosta stvari slažem
al ne kužim zašto bi ikoga iritrali HoF-ovi??
mislim da u svakom hofu ima dosta toga vridnog a stavlaj se šta je više reporta da se vidi..
mislim možemo mi i pojedinačno svako stavljat uz roman za pročitat al eto,krenuli smo ovako i stavljamo ovako..
šta se mene tiče zna se šta je hof,katanje gg-a na 0 ( i to ne igrača koji nema ''cajta'' i stoji ti 3 polja od tvog sela) ili uzimanje of sela ili čeka di se vatau veliki of(čak ako je samo jedan upitno jel HoF..al opet ,da je po mome ne bi niko do sad skoro ni ima HoF pa ljudi ne bi imali ni šta komentirat i bilo bi dosadno

pogledaj vecinu reporta, bez uvrede, su katanja suporta, za GG svaka cast
al napustena prva sela
katanje suporta manjih igraca itd itd, meni to nije hof :)
za katanje padrina,mog cropa i mnogo toga da,ali pusta katanja suporta su mi glupa
i nasa i vasa, da se razumijem. Oke nulirat, ali masa reporta je gdje skatate u suportu 6 zgrada, pa wtf? :)
na to ciljam,nista vise...
lp

p.s. mislim na ovo
http://travian-reports.net/hr/report/30799e9c5fd
http://travian-reports.net/hr/report/295144cbb2c
http://travian-reports.net/hr/report/29617d1213b
http://travian-reports.net/hr/report/29954eacdd2

nazguls
18.03.10, 02:21
pogledaj vecinu reporta, bez uvrede, su katanja suporta, za GG svaka cast
al napustena prva sela
katanje suporta manjih igraca itd itd, meni to nije hof :)
za katanje padrina,mog cropa i mnogo toga da,ali pusta katanja suporta su mi glupa
i nasa i vasa, da se razumijem. Oke nulirat, ali masa reporta je gdje skatate u suportu 6 zgrada, pa wtf? :)
na to ciljam,nista vise...
lp

pa zato je više reporta uvik
ravnopravnost na djelu
napuštena prva sela?
taj izraz u travianu ne postoji...osim toga ko je vidija nulirat suport???
nuliraš jedino ako moraš nešto nulirat....

jebacch
18.03.10, 11:23
einstein je stvarno pametan bio,mora da je i igrao travian kad je rekao da je jedino ljudska glupost uz svemir neizmjerna, a to nam tipovi poput ovog iznad wannabe CLF (pa nek si misli sta je to :lol2:) prodaju price

covjece,naporan si,il kataj il pricaj, a ne spamat ko balavi klinac :stupid:

e pa vidiš frende upravo zato se ja i zalažem
ako je neko napisao nešto neizmjerno glupo il biva neizmjerno glup da mu fino kažeš " ti si neizmjerno glup" ili ako se ponaša poput balavog klinca da mu i veliš " ti si balavi klinac" a bez da dobiješ ban/opomenu/brisanje

ali da je taj kriterij primjenjiv na sve a ne samo na grupu ljudi kojoj očito prpadaš jer si mi eto rekao da sam neizmjerno glup ,djetinjast i balav pa ništa

ali ne na način da izvalim iz vedra neba " buhtla šarafciger je papak" tek tako

Nego da kažem DARK su papci jer na 4 vala koplja slažu saveznu čeku hehe nevjerojatno al istinito hahahahahahaha

kaj da se dizem po noćis katat nekog pa onda na forumu moram reć " svaka čast branitelju nisu imali sreće danas ja njih sutra oni mene "i te političko korektne gej gluposti

VRIJEĐANJE SVIMA A NE SAMO NJIMA aaaaaaahahahahahahahaha

nazguls
18.03.10, 11:32
p.s. mislim na ovo
http://travian-reports.net/hr/report/30799e9c5fd
http://travian-reports.net/hr/report/295144cbb2c
http://travian-reports.net/hr/report/29617d1213b
http://travian-reports.net/hr/report/29954eacdd2

da tribali su Lindi oslobodit slot i onda otvorit hof samo za to???
:D

Toso
18.03.10, 11:33
da tribali su Lindi oslobodit slot i onda otvorit hof samo za to???

ma koga briga za prvo selo, to velim :harmonikaš:

jebacch
18.03.10, 11:34
ma koga briga za prvo selo, to velim :harmonikaš:

istina

prvo selo bitno je samo onima koji ga uspiju sačuvat :P

jebacch
18.03.10, 18:44
nadamse da je ovo tema prikladna rubrici
Naime živo me zanimakoja su pravila igre
Il sam ja retardiran il je neko izrazito neodgovoran i brljav

Dobio sam ban i pojavila mi se poruka čiji početak ovdje prenosim

"Pozdrav xxxxxx,

isključeni ste zbog nepoštivanja pravila. Svaki pojedinačni igrač može posjedovati isključivo jedan korisnički račun po jednom poslužitelju. Ukoliko više različitih igrača želi igrati sa istog računala, tada svaki MORA upisat ovog drugog kao korisnika istog računala u OPCIJAMA KORISNIČKOG računa.

Kako bi ste osigurali buduće neisključivanje PAŽLJIVO pročitajte pravila:

» Pravila igre http://www.travian.com.hr/spielregeln.php

(a u pravilima piše.....)

§1.5
Ako postoje dva ili više igrača koja koriste isto računalo i igraju na istom serveru, svi tako povezani računi moraju biti navedeni u profilu pomoću opcije 'Korištenje istog računala' (na svakom računu). Zloupotreba ove funkcije je kažnjiva. Po završetku korištenja istog računala potrebno je odmah unijeti promjenu u profilu računa.
"""

dakle

A ĐE DA UPIŠEM MAJKE VAM

Ja u svom korisničkom računu takve opcije nemam , jednostavno nemam
A igra nas dvoje sa istog računala pa sad pitam gdje da upišem

Hoću igrat po pravilima i zadrti sam legalist, gospodo što činovnička što moćnička molim Vas zdušno i skrušeno da na trenutak obratite pozornost i uslišite moju žeđ za odgovorom na to pitanje
Kako da poštujem pravila i navedem korisnike istog računala

A sad i pravno filozofsko pitanje

Ako takve opcije nema može li se smatrat da sam ja uredno naveo samo vi ne možete iščitat!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!??!?!

mirkoželimir
18.03.10, 18:52
:D:D:D

floosh je inace jako odgovorna osoba pa ovo uopce ne čudi :D

a uostalom ban bi ti bio maknut u roku par sati da imas veze i da treniras za multihuntera, ali ovako si smrtnik i luzer i cekaj sada danima :D

jebacch
18.03.10, 18:57
:D:D:D

floosh je inace jako odgovorna osoba pa ovo uopce ne čudi :D

a uostalom ban bi ti bio maknut u roku par sati da imas veze i da treniras za multihuntera, ali ovako si smrtnik i luzer i cekaj sada danima :D

u ovom slučaju nebi ulazio u njihove ljubavne trokute i ostale gluposti

mene zanima kako da ja poštujem pravila u kojima sve jasno piše

članak prvi stavak treći pravilnika igre jasno veli:

ako vise igrača igra s istog kompa nek se to navede u opcijama korisničkog računa

đe su opcije takve?!?!?!?!?!?!

nema

n

e

m

a

Toxic Hemlock
18.03.10, 19:06
Pravila očito nisu izmijenjena, al po novom server sam prepoznaje "tip povezanosti" i definira sam ako postoji više korisnika računala. Isto tako je i limitirano slanje ressa između njih. Više o tome TU (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=45302).
A sad, kako to funkcionira ne znam, treba pitat nekog ko je bolje upoznat sa stanjem u igri, tj. nekog višeg činovnika teama. :D

jebacch
18.03.10, 19:09
Pravila očito nisu izmijenjena, al po novom server sam prepoznaje "tip povezanosti" i definira sam ako postoji više korisnika računala. Isto tako je i limitirano slanje ressa između njih. Više o tome TU (http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=45302).
A sad, kako to funkcionira ne znam, treba pitat nekog ko je bolje upoznat sa stanjem u igri, tj. nekog višeg činovnika teama. :D

prvo bih zahvalio na odgovoru jer isti doista i nisam očekivao

niti jedan resurs nije poslan
niti jedna jedinica nije bila hranjena kod drugog korisnika

od multihuntera sam dobio poruku koja jedino spominje da izaberemkoji acc će bit izbrisan?!

pa nek i oba izbrišu

al pravila su pravila
i akomi sustav veli da je pravilo takvo kakvo je neka se gospoda izvoli ponašat u skladu sa time

ja kao običan igrač nisam nit plaćen nit zadužen , ni za ažuriranje pravila ni za opcije u postavkama računa

ovako olako se igrat božanskih ovlasti je balkanska drskost i arogancija što je neprimjereno ljudima na položaju

Toxic Hemlock
18.03.10, 19:15
Nema frke. Tu sam na forumu da pomognem korisnicima što više mogu i uputiti ih dalje.
Stvarno ne znam zašto se razlikuju navodi pravila u igri sa onim stvarnim. Trebalo bi to srediti, no ne znam ni tko je za to zadužen, ni zašto to nije ažurirano. Očito nekome fali vremena.
btw. nisam ni rekao da ste si slali resse. :lol:

jebacch
18.03.10, 20:01
ma reci ti MH da njemu noge smrde i da ne zna pravila :fajter:
a mislim da su te blokirali jer predobro pljačkaš, prestani pljačkati i dobro svima :sjekiraš:

pa ta ću onda u zivotu hehe nemam curu nemam prijatelja i starci me se odrekli

pobogu kornjača mi uspjela pobjeć

ostaje mi samo pljačka hehe i pisanje gluposti i maltretiranje ljudi svojim frustracijama

al kolko god mi šutjeli o tome netko nije se potrudio pročitat pravila a to nisam ja hehe

sweeth
18.03.10, 20:12
Tako je! Nisu pročitali pravila i oštetili su nas. Danas tebe, sutra možda blokiraju sve korisnike istog računala zato što nisu nigdje naveli da koriste isto računalo s još nekim. A prekosutra ko zna, možda banaju nekoga i zbog predobre igre. Pokreni akciju "Dajmo im da pročitaju pravila" kako ne bi bio potpuno usamljen u ovom okrutnom svijetu.

gunner
18.03.10, 20:56
kaj je to bilo kod snješka, vidim puno deff bodova?

Njegov_sluga
18.03.10, 21:11
izgleda da je TL lupao po snjesku...HARD vjerujem trlja ruke :)

gunner
18.03.10, 21:26
moguce, moguce jel bi neko bio voljan pokazat reporte da vidimo i mi ostali tu borbu

cossorre
18.03.10, 21:36
izgleda da je TL lupao po snjesku...HARD vjerujem trlja ruke :)

a ko ga je obranio, šta misliš, ja pretpostavljam da nije PRO-LOD sam

Mr AlcoHell
18.03.10, 21:40
jooooj, samo da nije ona, s kim si takav si :opala:

Njegov_sluga
18.03.10, 21:41
po meni steta da ide u tom smjeru, jednom kad pustis kinezima da se razmnoze zaboravite kvaliteta i kvantiteta spike, pojest ce vas svih skupa hard :)

Mr AlcoHell
18.03.10, 21:55
a jebg tak je kak je :)

al ne brini za hard...

ako nas pojedu bar ćete vi završit posao, ovaj put :D

x-x-x
18.03.10, 22:14
čujem ta snješko traži deff u HARDA :sjekiraš:

razigrana bakterija
18.03.10, 22:25
i da trazi, gdje je u tome problem ? od toga imaju koristi i on i hard...

Superhik
18.03.10, 23:52
Spam pobrisan.

A prije nego me napadnete zašto sam ostavio Jebachevu žalbu na ban na forumu a drugima brišem odmah ću vam odgovorit.
kako su nedavno pravila mjenjana smatram da još nisu svima jasna a jebach se ovdje ne žali na rad MHa već traži malu pomoč oko tumačenja pravila. Vjerujem da je i sam svjestan da na ovom chatu ne može postić apsolutno ništa oko riješavanja svog problema te bih ga uputio za daljnje probleme na službene ljude u travian teamu.

Lp
Valerossi

Toso
19.03.10, 01:19
zao mi je da je ovako zavrsilo PRO i TL

neznam detalje, nisam ulazio previse, dobar sam s obje strane
steta :(

cossorre
19.03.10, 13:24
ovo je konačno ono pravo, dakle PC bebe za ovo:cerek:
šalim se

al ovo je vojni masakr a još je snješko kolko mi se čini maznuo selo nekom iz tla

x-x-x
19.03.10, 13:41
masakr TL-ovog offa :mothergoose:

Mr AlcoHell
19.03.10, 15:13
ovo je konačno ono pravo, dakle PC bebe za ovo:cerek:
šalim se

al ovo je vojni masakr a još je snješko kolko mi se čini maznuo selo nekom iz tla

al smo duhoviti, a nesposobni :palčina:

Superhik
19.03.10, 15:14

Molio bi da se TLovac autor HoF teme ispravi jer je temu postao u forum krivog servera naime ovo je s4 a ne s2 gdje je stavio temu :D

cossorre
19.03.10, 15:22

i mene bi zabolilo, znam:pčelica:

Zacanus
19.03.10, 16:12
Molio bi da se TLovac autor HoF teme ispravi jer je temu postao u forum krivog servera naime ovo je s4 a ne s2 gdje je stavio temu :D

haha,ajde to ispravite i mene zanima sta "legende" rade snješku...

egZo
19.03.10, 17:22
wohoo uletih u top 10 najnaprednijih :P sad treba ostat u toj listi do nedjelje :staklenka:

Zacanus
19.03.10, 20:19
imam jedno pitanje,zasto su snješko i jos ovi neki u PRO savezu napustili TL?

Prime
19.03.10, 21:54
To pitanje ima 2 odgovora ovisi koga pitas.

nazguls
19.03.10, 21:56
To pitanje ima 2 odgovora ovisi koga pitas.

tj ko odgovara a ti si tu

Prime
19.03.10, 21:58
Ja imam svoje misljenje o tome ali nije bas za javnost.ipak nece biti dosadno na tim kord kako se cinilo.

razigrana bakterija
19.03.10, 22:13
a cinilo se da hoce ? :)

Fantom
19.03.10, 22:34
imam jedno pitanje,zasto su snješko i jos ovi neki u PRO savezu napustili TL?

Prije bi reko da su izbačeni,nego da su napustili!!!

Ja svako malo neš napišem i uvjek imam 6 postova????

Prime
19.03.10, 23:14
a cinilo se da hoce ? :)

Znas i sam kolko je hard imao hofova?imas negdje iza i mrgudov post da je mislio da ce bit bolje.

Alfa Male
20.03.10, 00:49
Prije bi reko da su izbačeni,nego da su napustili!!!

Ja svako malo neš napišem i uvjek imam 6 postova????

Da bili su izbaceni nakon moljenja i moljenja od strane markize da nesto naprave od prve. Niko nije bia niti je sad veci od saveza pa ni PRO ekipa.

Toso
20.03.10, 02:23
koliko je meni poznato,kap koja je prelila casu je neispunjavanje TT-a
no iskreno,koliko god dobar bio s TL ekipom, TT je smece i necu ga punit, nikad nigdje
i glupo je za to kickati ljude...

Alfa Male
20.03.10, 03:18
Tosho TT je bia jedan od problema
Ako pogledas da smo se mi isli planski naseljavat .Svi iz PRO su rekli da oce i onda su se ka slucajno predomislili.Da skratimo PRO i TL su se razisli radi drugacijeg pogleda na igru mi smo tili igrat timski oni ne. Meni isto TT ide na zivce ali izdvojin 3 min svog vrimena. Ako ce to na bilo koji nacin pomoc markizi da se organizira zasto ne.

Usporedne radi umisto virtualnog saveza uzmi firmu.Pa da ti neki zaposlenik radi problem za problemom bi li ga otpustia?????

Ajmo sad samo da nastavimo daljnju pricu rec da si u pravu (iako mislin da je markiza dobro napravia sta se rjesia PROa). Dakle oni su izasli iz saveza i vidili da nemaju deffa i poceli nase clanove pitat i nagovarat ih da predu njima (od svih mogucih ljudi na kvadrantu oni su nas izabrali) i uezli neke clanove (neka ih njima).Ajde reci jeli to u redu.Da ne kazen da kad su izazili iz saveza da je bilo kunjenja da nikad nece s HARDon . Ali vidis kad stisne i HARD ima dobar deff ,bar se tako pokazalo.
Iskreno ja san mislia ne diramo mi njih nece oni nas svak ce nastavit svoju igru HARD cemo rjesit i nakon toga cemo se vjerojtano medusobno posibat (jer bi bilo dosadno cekat bezveze),ali dosli smo do sibanja sad i nek bolji pobjedi.Oni vode 1:0.

Uff sta san se ja rasprica umisto da se rikuperajen.

cossorre
20.03.10, 08:51
koliko je meni poznato,kap koja je prelila casu je neispunjavanje TT-a
no iskreno,koliko god dobar bio s TL ekipom, TT je smece i necu ga punit, nikad nigdje

tt je nešto što skraćuje vrijeme organizacije i off i deff akcija i nije smeće, bio bi jako koristan kad bi ga svi imali naviku popunjavat svakih par dana

Zacanus
20.03.10, 09:10
tt je nešto što skraćuje vrijeme organizacije i off i deff akcija i nije smeće, bio bi jako koristan kad bi ga svi imali naviku popunjavat svakih par dana

TT je koristan,ali ako imas spiju u savezu onda bas i nije preporucljivo ispunjavati ga,mi smo imali spiju,a nismo znali,bio je medu vodama te je on vodio TT koliko se sjecam,na kraju smo ga skatali,on izbriso acc i sve rijeseno,sad ne ispunjavamo vise...

razigrana bakterija
20.03.10, 09:26
TT je smece i necu ga punit, nikad nigdje

u potpunosti bi seslozio s ovim...tt nikada i nigdi ne bi ispunio...

inace...prica se da kod snjeska nije bio samo hardov deff, vec i tl-ov :)

Alfa Male
20.03.10, 09:53
Puno se prica okolo ????
Ajde nemojmo se onda zavaravat nego recite svi znamo sta se desilo ne morate nas sad jos podj***** s podpitanjima na koji ocito svi znate odgovor.

Nimfa je napustio/la savez.

Brzinski se naslo ko je sava deff ( zahvaljujuci virova ili ne TT-u). Tragicno je sta se još pokušavala objasnit nakon toga,pari da me briga.

razigrana bakterija
20.03.10, 10:14
previse se zavaravate s tim tt...kome je problem upisati tamo da ima npr. 1 k preta...a u biti da ih ima 2-3 :)

nazguls
20.03.10, 10:18
pa tt je uvik prijeko potreban..
samo ima jednu veliku manu,lako se provali..

Superhik
20.03.10, 10:27
TT je potreban, pristup ima samo jedan igrač koji potrebnu informaciju da onima kojima treba u roku odmah. Oni koji ne žele ispunjavat nisu timski igrači ili su ego triperi (ranjeni ;) )
Olakšava pripremanje akcija, brže se reagira a pogotovo kod ogromnih saveza.

Alfa Male
20.03.10, 11:15
@ razigrana bakterija

igramo na to dal ljudima s kojima smo u savezu je u interesu da in bude šta bolje. ako ovo naprave lakse cemo se organizirat. 1 covik vidi TT tako da nema tu sta cuirt info.

@ Rossi
eto napokon neko ko misli ka i mi :) :pivo:

Superhik
20.03.10, 11:38
@ razigrana bakterija

igramo na to dal ljudima s kojima smo u savezu je u interesu da in bude šta bolje. ako ovo naprave lakse cemo se organizirat. 1 covik vidi TT tako da nema tu sta cuirt info.

@ Rossi
eto napokon neko ko misli ka i mi :) :pivo:

Ne bi htio biti coprat al mislim da je ovo ključni trenutak za TL bio. Pitanje je da li će se uspijeti izvući a u najboljem slučaju postat će deff savez na neko vrijeme.

Alfa Male
20.03.10, 11:44
Pa lagali bi kad bi rekli danas nije zabolilo ali gledaj to s druge strane bar nan je svima proizcvodnja skocila :D

A izvuc cemo se mi nije to upitno samo sad triba pripazit malo i obnovit se po mogucnost vratit iston mjeron .

razigrana bakterija
20.03.10, 11:48
sada je pravi trenutak za hard da lupi...snjesko vec napada...ako se hard ohrabri i krene u off akcije...moglo bi lose zavrsiti po tl...

Superhik
20.03.10, 11:57
PRO, HARD i BoP. Ako BoP ne pomogne TLu onda je situacija nažalost jasna.

Alfa Male
20.03.10, 12:01
Tako je hrabri ih :P
Pari da neman dovoljno briga sad:lol2:

Molimo sve HARDovce da zanemare izjave razigrane bakterije jer on vas laže :P

Ali tada nastupa BoP i odbija invaziju zerga pardon HARDa. I TL je siguran ponov :mothergoose:

Superhik
20.03.10, 12:04

Ali tada nastupa BoP i odbija invaziju zerga pardon HARDa. I TL je siguran ponov :mothergoose:

Da bar tako bude, inače bude letargija u tom kvadrantu ak BoP ne pomogne TLu, a vođe TLa odgovorne za akciju nek se malo zamisle ;)

cossorre
20.03.10, 12:08

poznavajući bop s prošlog servera...ccc

nazguls
20.03.10, 12:35
ajde ljudi nemojte odma sprovod radit nakon jednog zabijanja..

klaustrofobija
20.03.10, 12:37
Kažu da proljeće stiže :cvijece i proljece: vrijeme je divno skoro pa prekrasno a PC se sprema za proljetno čišćenje po populaciji sve manjem -/- kvadrantu.

Ajmo tko još nije krenuo imate još uvijek vremena, do 5 sati tko živ tko pijan ja odo šetkat šteta ne iskoristit ovako prelijepo vrijeme...

Super ste mi svi :101010:

Superhik
20.03.10, 12:42
Kažu da proljeće stiže :cvijece i proljece: vrijeme je divno skoro pa prekrasno a PC se sprema za proljetno čišćenje po populaciji sve manjem -/- kvadrantu.

Ajmo tko još nije krenuo imate još uvijek vremena, do 5 sati tko živ tko pijan ja odo šetkat šteta ne iskoristit ovako prelijepo vrijeme...

Super ste mi svi :101010:

Dugo vam je trebalo da se ajvite s tom info :lol2::lol2:

Sumnjam da će išta počistit al bar se trude :palčina:

klaustrofobija
20.03.10, 12:45
Dugo vam je trebalo da se ajvite s tom info :lol2::lol2:

Sumnjam da će išta počistit al bar se trude :palčina:

Ma ja inaće malo kasnim pa nemoj zamjerit sve info koje dođu do mene stare su i po nekoliko dana, a šta ćeš nas neke je malo teže dojmiti ali svaka čast na pokušaju sve je to za ljude :palčina:

slamnati vitez
20.03.10, 12:47
Kakva informacija takva i reakcija :)

hzg
20.03.10, 12:53
solidarnost sa TL-om :D

Toso
20.03.10, 13:25
Puno se prica okolo ????
Ajde nemojmo se onda zavaravat nego recite svi znamo sta se desilo ne morate nas sad jos podj***** s podpitanjima na koji ocito svi znate odgovor.

Nimfa je napustio/la savez.

Brzinski se naslo ko je sava deff ( zahvaljujuci virova ili ne TT-u). Tragicno je sta se još pokušavala objasnit nakon toga,pari da me briga.

pa to se moglo ocekivat,no nebitno. previse ljudi s obje strane znam da bi stao na iciju stranu.

al i dalje drzim da je TT smece i da je bolje bez njega.
pitaj me igm i dobit ces stanje, al TT punit necu

Mr AlcoHell
20.03.10, 14:04
solidarnost sa TL-om :D

ajd bar neko, pošaljem ti di treba deffa :lol2:

lord07
20.03.10, 14:17
ajd da se i ja nadovezem malo na ovo oko snjeska,,,stvarno se pokazao kakav je covjek kad je trazio da ga deffa savez kojeg je do negdje prije toliko mrzio i katao itd. i sad kad smo ga stisnuli on od njih trazi deff,,,toliko veliki igrac a tako mal covjek.

cossorre
20.03.10, 14:26
ajd da se i ja nadovezem malo na ovo oko snjeska,,,stvarno se pokazao kakav je covjek kad je trazio da ga deffa savez kojeg je do negdje prije toliko mrzio i katao itd. i sad kad smo ga stisnuli on od njih trazi deff,,,toliko veliki igrac a tako mal covjek.

čuj, da nije tražio def nebi bio velik igrač :cerek:
al nemreš sad tak baš pretjerivat to je igra. čovjek je imo nesuglasice i promjenio stranu, ko i kranjčar kad je otišo u hajduk. Mamić ga j... i ode niko

lord07
20.03.10, 14:35
čuj, da nije tražio def nebi bio velik igrač :cerek:
al nemreš sad tak baš pretjerivat to je igra. čovjek je imo nesuglasice i promjenio stranu, ko i kranjčar kad je otišo u hajduk. Mamić ga j... i ode niko

ma stvar je u tome sto je bio veeeeeliki ANTI-hardovac a na kraju ih trazi deffa, osobno ja nema sanse da bi trazio deff od dojucerasnjih protivnika pa makar ugasio acc ali nebi toliko nisko pao:lol:

Prime
20.03.10, 14:40
Razigrana bakterija.pises postove protiv tl kao da igras u hardu

sweeth
20.03.10, 14:52
pa i igra, samo još to nije za javnost
ups :cerek:

nazguls
20.03.10, 15:01
ma stvar je u tome sto je bio veeeeeliki ANTI-hardovac a na kraju ih trazi deffa, osobno ja nema sanse da bi trazio deff od dojucerasnjih protivnika pa makar ugasio acc ali nebi toliko nisko pao:lol:

eh to je jedan od problema hrvatskih servera..
ljudi preozbiljno svačaju neprijateljstva i onda ponosno ugase acc!!!
nema ponosnog gašenja acc!!
pa naravno da će ga hard defat kad ga vi napadate!!!

Mr AlcoHell
20.03.10, 15:15

ha ha ha
pa zašto onda hard nas ne deffa dok on napada? kaj nije on njih napadao? malo ste u tim komentarima previše pristranjeni, al neka...

lord07
20.03.10, 15:18

ja majke mi nemam pojma sta si ti s ovime htjeo reci.
pa neka ga je deffao u tome nije problem,samo kazem da je kao neka "igracina" a na kraju mora traziti deff od hipermegasuper koalicije a toliko je protiv njih bio da nemres vjerovati,o tome ja pricam,a to sto ga je hard deffao samo jedno moze znaciti TL vs +/-:lol2: znaci sad vise nije HARD koalicija vec PRO-HARD:lol2::lol2:

nazguls
20.03.10, 15:19
ha ha ha
pa zašto onda hard nas ne deffa dok on napada? kaj nije on njih napadao? malo ste u tim komentarima previše pristranjeni, al neka...

eh ne govori u množini
ak pogledaš moje komentare vidit češ da se slažem da TT triba popunjavat
al govorit da je neko nikakav čovjek jer prima pomoć od HARD-a i da triba ''ponosno'' ugasit acc je po meni glupost (ne po meni nego je)..
a zašto vas hard ne defa?
to pitajte njih..
jeste pitali def?
a i vjerojatno smatraju da set vi malo veća opasnost od saveza sa 4 člana..

pa neka ga je deffao u tome nije problem,samo kazem da je kao neka "igracina" a na kraju mora traziti deff od hipermegasuper koalicije a toliko je protiv njih bio da nemres vjerovati,o tome ja pricam,a to sto ga je hard deffao samo jedno moze znaciti TL vs +/-:lol2: znaci sad vise nije HARD koalicija vec PRO-HARD:lol2::lol2:

pa da je logično da ne gasi acc i da prima def od HARD-a..

lord07
20.03.10, 15:33
eh ne govori u množini
ak pogledaš moje komentare vidit češ da se slažem da TT triba popunjavat
al govorit da je neko nikakav čovjek jer prima pomoć od HARD-a i da triba ''ponosno'' ugasit acc je po meni glupost (ne po meni nego je)..
a zašto vas hard ne defa?
to pitajte njih..
jeste pitali def?
a i vjerojatno smatraju da set vi malo veća opasnost od saveza sa 4 člana..

pa da je logično da ne gasi acc i da prima def od HARD-a..

ocito se nas dvojica nekontamo nikako,,,pa ja uopce nisam rekao da mora ugasiti acc.
ajd sad polako citaj da shvatis sta hocu reci: "igracina" koji je od pocetka servera ratovao protiv mega koalicije HARD,da bi nakon 3-4 mj trazio da ga ista ta mega koalicija deffa po meni nema smisla. evo ti jedan primjer. Ja sam na com serveru igrao,imao sam 10 naselja,onda sam katao najjaceg igraca na serveru koji je bio u najjacem savezu na serveru,i kad je on krenuo u kontru,tj preuzeti naselja od mene,isao sam se "sam" braniti i uspio sam mu unistiti 6 poglavica,nakon cega je on mene krenuo katati i nisam od nikoga trazio da me deffa,lik mi je cropkillao svih 10 naselja na sta sam ja njemu napisao poruku svaka cast i obrisao sam acc bez ikakvih problema.

nazguls
20.03.10, 15:56
ocito se nas dvojica nekontamo nikako,,,pa ja uopce nisam rekao da mora ugasiti acc.
ajd sad polako citaj da shvatis sta hocu reci: "igracina" koji je od pocetka servera ratovao protiv mega koalicije HARD,da bi nakon 3-4 mj trazio da ga ista ta mega koalicija deffa po meni nema smisla. evo ti jedan primjer. Ja sam na com serveru igrao,imao sam 10 naselja,onda sam katao najjaceg igraca na serveru koji je bio u najjacem savezu na serveru,i kad je on krenuo u kontru,tj preuzeti naselja od mene,isao sam se "sam" braniti i uspio sam mu unistiti 6 poglavica,nakon cega je on mene krenuo katati i nisam od nikoga trazio da me deffa,lik mi je cropkillao svih 10 naselja na sta sam ja njemu napisao poruku svaka cast i obrisao sam acc bez ikakvih problema.

ja zbilja ne kužim di sam ja nejasan..
opet kažeš kako si hrabro izbrisao acc..nema nikakvog viteštva u brisanju acc!!!

FaQ
20.03.10, 16:04
opet kažeš kako si hrabro izbrisao acc..nema nikakvog viteštva u brisanju acc!!!
lolčina, heheheh, nemoj, to je HEROJ u brisanju acca...
iks de

lord07
20.03.10, 16:14
jooooooooj pa hebemu nije bit u brisanju acc nego hocu reci da sam ja u toj situaciji bio 10x slabiji od lika koji me napadao pa sam se opet isao sam braniti a ne otici kod protivnickog saveza i plakati treba mi deffa kuzis sad??? nije stvar sto sam acc obrisao vec sto sam ja u tom trenutku "mali" igrac isao sam sebe braniti i napravio sam stetu vecu nego je zamislio:lol:

lolčina, heheheh, nemoj, to je HEROJ u brisanju acca...
iks de

a tko je tebe sta pitao??? i po ovom povecanom se vidi koliko si odrastao,tj. koliko imas godina.
zato pusti čike da pricaju a ti se ostavi tatinog kompa jer bi mogao nest shebati...

sir oliver
20.03.10, 16:14

svaki komentar na one koji hrabro igraju travian sami je suvišan. odes lijepo na playtoy i igraš čovječe ne ljuti se... on je obrisao acc bez ikakvih problema ... :dance:

Njegov_sluga
20.03.10, 16:23
ja sam isto mislio da smo mi svi heroji i junaci na travianu, izjava od proxa me dotukla. zamisljao sam si ljubicaste medalje na fino popeglanoj odori koju je pripremila brizna zena tužnog lica jer zna da joj muž ide u strašne bitke na četvrtom serveru. :DDDDDDD
ipak smo samo jadni geekovi koji salju virtualne brojke proizvedene java skriptama :D

cossorre
20.03.10, 16:35
jooooooooj pa hebemu nije bit u brisanju acc nego hocu reci da sam ja u toj situaciji bio 10x slabiji od lika koji me napadao pa sam se opet isao sam braniti a ne otici kod protivnickog saveza i plakati treba mi deffa kuzis sad??? nije stvar sto sam acc obrisao vec sto sam ja u tom trenutku "mali" igrac isao sam sebe braniti i napravio sam stetu vecu nego je zamislio:lol:

a tko je tebe sta pitao??? i po ovom povecanom se vidi koliko si odrastao,tj. koliko imas godina.
zato pusti čike da pricaju a ti se ostavi tatinog kompa jer bi mogao nest shebati...

dobro lord, ali ako si nakupovao zlata i zlata za taj acc, nije li glupo onda tako odigrati. pa svima je na kraju krajeva do zabave

FaQ
20.03.10, 16:39

Kaj se gubis???
ostavi se maminog kompa!!! pe!er jedan nespos!bni
sad cu te skatat!! IKS DE!!!

razigrana bakterija
20.03.10, 16:57
Razigrana bakterija.pises postove protiv tl kao da igras u hardu

pisem postove s objektivnog stajalista...

nakon sto vam je deff te hipermegasuper koalicije srusio veliku vecinu vasih ultra offova...covik bi rekao da cete ih napokon prestati gledati s visoka i prestati govoriti podcjenjivackim tonom prema njima...ali vidim nista od toga...i dalje se ne mjenjate i prema hardu odnosite kao nekome ko vam nije ravan...takav stav ce vas dovesti na isto mjesto di je bop vec jednom zavrsio...ucite na tudim pogreskama...ne trebate i na svojim...

u cemu je problem sto je trazio deff od njih ? imaju li zajednickog neprijatelja ? imaju...imaju li i hard i snjesko koristi zajednicke od vasih zabijanja ? imaju...zar bi hard trebao propustiti priliku da vam polovi sve off-ove na jednom mjestu i neutralizira vas na neko vrijeme, samo zato jer je deff trebalo podmetnuti kod dojucerasnjega neprijatelja ? a toliko je ocigledno bilo i nekome ko uopce nema uvid u dogadanja kod vas da cete krenuti na snjeska jer neke velicine kod vas nisu mogle preci preko necega...vasa je sreca samo sto se hard sada nece odvaziti na zavrsni udar na vas...jer na stranu sta pisali ovdje...tl je u razdoru...da nije tako ne bi kod snjeska uz hardov bio i tl-ov deff...

Alfa Male
20.03.10, 17:08
btw bakterija ajde radi posal covik povise tebe vrjeđa pa izbriši taj post i neku opomenu/kaznu sta li vec .

cossorre
20.03.10, 17:12

nakon sto vam je deff te hipermegasuper koalicije srusio veliku vecinu vasih ultra offova...covik bi rekao da cete ih napokon prestati gledati s visoka i prestati govoriti podcjenjivackim tonom prema njima...ali vidim nista od toga...i dalje se ne mjenjate i prema hardu odnosite kao nekome ko vam nije ravan...takav stav ce vas dovesti na isto mjesto di je bop vec jednom zavrsio...ucite na tudim pogreskama...ne trebate i na svojim...

u cemu je problem sto je trazio deff od njih ? imaju li zajednickog neprijatelja ? imaju...imaju li i hard i snjesko koristi zajednicke od vasih zabijanja ? imaju...zar bi hard trebao propustiti priliku da vam polovi sve off-ove na jednom mjestu i neutralizira vas na neko vrijeme, samo zato jer je deff trebalo podmetnuti kod dojucerasnjega neprijatelja ? a toliko je ocigledno bilo i nekome ko uopce nema uvid u dogadanja kod vas da cete krenuti na snjeska jer neke velicine kod vas nisu mogle preci preko necega...vasa je sreca samo sto se hard sada nece odvaziti na zavrsni udar na vas...jer na stranu sta pisali ovdje...tl je u razdoru...da nije tako ne bi kod snjeska uz hardov bio i tl-ov deff...

ovo si lijepo sastavio:101010:

Norad III
20.03.10, 17:20

a ti pričaš o gledanju s visoka...
tl u razdoru,jer su prototipi održali špiju unutar saveza?
tko je spominjao naše ultra offove,postoji samo moj ultra off :)
meni je snješkov potez razuman,čuo ikad za onu neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj :)

cossorre
20.03.10, 17:34
meni je snješkov potez razuman,čuo ikad za onu neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj :)

sad dal je to bila špija ili igrač koji je TL u okrenuo leđa (nimfa)

razigrana bakterija
20.03.10, 17:37

vidis...da ti citas malo postove s razumjevanjem, shvatio bi sta znaci ono da su od vasih zabijanja imali korist i snjesko i hard...pa ne bi trazio izreke da ih stavis u post...

hvatas se za slamke s tim ultra off-ovi...npr. off od cupida je za ovu fazu igre jako dobar galski off...na cilom serveru ima mozda dva-tri veca galska...zato molim te malo razmisli prije postanja...do jucer si bio u hardu...a danas ih gledas kao nekoga tko ti nije ravan...

jesi siguran da je deff samo jedne osobe iz tl bio kod snjeska ? mislim da ces u to cak i ti tesko povjerovati...

Superhik
20.03.10, 17:51
btw bakterija ajde radi posal covik povise tebe vrjeđa pa izbriši taj post i neku opomenu/kaznu sta li vec .

Učinjeno :)

BTW: Molim da nastavite raspravu u kulturnom tonu, bez spama kao do sad (tko bi reko da ću jednom biti i zadovoljan hehe. Voli vas vaš mod ;)

Mr AlcoHell
20.03.10, 18:14
vidis...da ti citas malo postove s razumjevanjem, shvatio bi sta znaci ono da su od vasih zabijanja imali korist i snjesko i hard...pa ne bi trazio izreke da ih stavis u post...

hvatas se za slamke s tim ultra off-ovi...npr. off od cupida je za ovu fazu igre jako dobar galski off...na cilom serveru ima mozda dva-tri veca galska...zato molim te malo razmisli prije postanja...do jucer si bio u hardu...a danas ih gledas kao nekoga tko ti nije ravan...

jesi siguran da je deff samo jedne osobe iz tl bio kod snjeska ? mislim da ces u to cak i ti tesko povjerovati...

no dobro, bilo je zabijanje par offova kaj sad, neće server zbog toga past

a kaj se tiče norada, ponavljam NORADA, pa to uzmi/ uzmite u obzir :)

Norad III
20.03.10, 19:42

od kud to?
po čemu zaključuješ da ja imam takav pogled na hard?

Tome272
20.03.10, 20:04
Baš je lijepo kako su u PC-u svi promjenili imema gradova u . , vjerovatno misle da ih onda ne vidimo kad napadaju. :P

Ova zabijanja TL-a su malo oživili forum. :palčina:

HARD ovu situaciju može iskoristiti ako budi imali mu*a. :)

biti će zanimljivo idućih dana.

Toso
20.03.10, 20:12
sad dal je to bila špija ili igrač koji je TL u okrenuo leđa (nimfa)

ako nisi upucen u taj acc bolje suti

razigrana bakterija
20.03.10, 20:16
Baš je lijepo kako su u PC-u svi promjenili imema gradova u . , vjerovatno misle da ih onda ne vidimo kad napadaju. :P

Ova zabijanja TL-a su malo oživili forum. :palčina:

HARD ovu situaciju može iskoristiti ako budi imali mu*a. :)

biti će zanimljivo idućih dana.

ma taj pc opce nije zanimljiv vise :) mogli su biti mastovitiji u smisljanju imena :D

Priroda&Društvo
20.03.10, 20:16

Jel klikneš na svaku točkicu da vidiš tko te napada? :cerek:

Tome272
20.03.10, 20:20

Ma nije ni potrebno klikati po točkicama.....već znamo čija je čija točkica....špije su nam dojavile pa ih odmah raspoznajemo. :cerek:

cossorre
20.03.10, 20:26
ako nisi upucen u taj acc bolje suti

ček šta se ti praviš šerif,

stvarno ne shvaćam bit te tvoje rečenice

Toso
20.03.10, 20:52
ček šta se ti praviš šerif,

stvarno ne shvaćam bit te tvoje rečenice

pa pricas o acc o kojem nemas pojma ;)

cossorre
20.03.10, 21:17
pa pricas o acc o kojem nemas pojma ;)

joj molim te oprosti što na svoju upitnu rečenicu na kraju nisam stavio upitnik, nemoj zamjerit, svakom se može dogodit

TaraT
20.03.10, 23:29

issss
treba uloviti tu tockicu
PC svaka cast na domisljatosti

hzg
21.03.10, 00:16
Ma ta tockica je samo zato jer ne prima razmak za ime sela :D

To je jedini pravi razlog, jos sa proslog servera :lol2:

Toso
21.03.10, 00:32
issss
treba uloviti tu tockicu
PC svaka cast na domisljatosti

to se jos vuce sa drugog s1.hr sigurno,a vjerovatno i prije...

klaustrofobija
21.03.10, 08:37
Ma ta tockica je samo zato jer ne prima razmak za ime sela :D

To je jedini pravi razlog, jos sa proslog servera :lol2:

Ak je tak onda sram bilo one koji nisu stavili točkicu i tako se odvojili od matičnog jata...

Živjela točkica :party:

to se jos vuce sa drugog s1.hr sigurno,a vjerovatno i prije...

ma mislim da je to krenulo još prije neg je travian i došao u HR

Akcija proljeće nam stiže..od točkice svako gine je potpuno uspjela
Živjela točkica :party:

Zacanus
21.03.10, 11:02
Preminuo je B R I S A Č :cry:

gunner
21.03.10, 12:10
ima ko kakve informacije, sta se dogodilo koji je razlog

cossorre
21.03.10, 12:17
srčani udar. 75. godište (ako se ne varam) :cry:

bogi3
21.03.10, 16:59
Preminuo je B R I S A Č :cry:

Pocivao u miru Bozjem!

Ἄδωνις
22.03.10, 12:20
Dogovoreno primirje na koordinatama + , + izmedju zaračenih strana u trajanju od:

danas 22.03. pon u 12 h do sutra 23.03. uto. u 12 h

U čast B R I S A Č U

R.I.P

lord07
23.03.10, 12:15
Ahahahahahha novo saveznistvo na +/-

http://s4.travian.com.hr/allianz.php?aid=624 :cerek::cerek::cerek::cerek:

cossorre
23.03.10, 14:03
Ahahahahahha novo saveznistvo na +/-

http://s4.travian.com.hr/allianz.php?aid=624 :cerek::cerek::cerek::cerek:

a nestalo jedno staro :pčelica:

Kobodera
23.03.10, 14:16
a nestalo jedno staro :pčelica:

ma jesi siguran? :pčelica:

cossorre
23.03.10, 14:19
ma jesi siguran? :pčelica:

nisam

Mr AlcoHell
23.03.10, 15:11
nisam

ma joj kad ću konačno dobiti tvoj nick na s4 :kid:

:cvjetic: ak si cura

cossorre
23.03.10, 15:34
ma joj kad ću konačno dobiti tvoj nick na s4 :kid:

:cvjetic: ak si cura

pa cura je dualka, reći ću joj za ružu:kid:

TaraT
23.03.10, 20:02
kad je vec doslo do mene, moram ovo podjeliti s ovdje nazocnima

RAT ZA OAZU

mala skola katanja:

http://travian-reports.net/hr/report/3569148dd0d

http://travian-reports.net/hr/report/35692e1e3ae

http://travian-reports.net/hr/report/3569423d4e0

onda, ne pitajte me ssto je ovo, valjda pokusaj oduzimanja ili pljackanja doline, u svakom slucaju:

http://travian-reports.net/hr/report/357649ecb31

i jos jedna akcija kodnog naziva: PORUSI PA PREUZMI ili PREUZMI PA PORUSI ili ... ma, tko ce ga znati, zbunio sam se,a vjerojatno i napadaci sami

nakon uspjesnog jutrosnjeg probijanja deffa

http://travian-reports.net/hr/report/35712fa04bb

ide pokusaj,...hmm,...preuzimanja?

http://travian-reports.net/hr/report/355540ad402,355552f9021,355577752fb,355587072c0,35 5595444db,3556104c808,3556334aa2b

posto je preuzimanje palo u vodu,ide strasna osveta:

http://travian-reports.net/hr/report/35696526daa

http://travian-reports.net/hr/report/35707edab5f

http://travian-reports.net/hr/report/357115c1ce9

http://travian-reports.net/hr/report/357099c9296

http://travian-reports.net/hr/report/35710c94791

eto, malo zanimljivosti koje nisu bas za hof, ali nadam se da su vam ucinile igru zanimljivijom

yYyYyYyYy
23.03.10, 20:16
ja ne shvačam svrhu ovih napada:lol::lol::lol::lol:

Toxic Hemlock
23.03.10, 20:16
Hmmm, ovi preti su se mogli bolje iskoristit. Ima uvijek nekog kome trebaju. :cerek:

Norad III
23.03.10, 20:21
akcija za :101010:
zavidim im :)

Velečasni
23.03.10, 20:22
issssssssssssssssss
:cerek:
uvjek se razveselim ovakvim akcijama darka i prijatelja :cerek:

hvala,eagle,kaj pratiš,ovakve bi mi stvari izbjegle hehehehee

baysa
23.03.10, 20:29
jooooj ..... pa kaj onda ....... pa igraju se
ljudska mašta je vražja stvar :cerek:

(mislim da mi je malo pobjeglo u gaće od smijeha)

yYyYyYyYy
23.03.10, 20:38
xD ljudi maštaju kako če konstantnim napadima s deffom i obrana off uspjeti ubiti nas deff i off xD:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

arhimond
23.03.10, 20:52
ove borbe u oazi vuku na fatamorganu. Izviđači i kate ?? A gdje su ovnovi ??? :bruka:

razigrana bakterija
23.03.10, 21:11
hm kruzi neki zanimljiv trac...prica se da kia zica deff po ostalim kvadrantima...spominju se neki zadnji trzaji...i masovna brisanja... :( zna li netko nesto o tome ? :)

nazguls
23.03.10, 21:12
rat za oazu je antologijski!!!

SWORDFISH
23.03.10, 21:22
hm kruzi neki zanimljiv trac...prica se da kia zica deff po ostalim kvadrantima...spominju se neki zadnji trzaji...i masovna brisanja... :( zna li netko nesto o tome ? :)

nemaš pojma, kakvi zadnji trzaji brisanja,oni su napocetku servera rekli da ce igrat samo do 3 mj.,sele se na neki drugi server,ovaj su igrali bzv,po pricama cuo sam da ih je ivan kovacevic zvao na novotvoreni africki server ali tamo ce igrat ozbiljno

Prime
23.03.10, 21:34
Blago vama kad ste puni traceva i glasova,barem vam nije dosadno

Tome272
23.03.10, 21:41

I ja sam čuo to, smanjili smo cijenu parkiranja pa smo sada imamo najeftiniji pa će ekipa parkirati vojsku kod nas. :D

Tako se borimo protiv recesije. :P

razigrana bakterija
23.03.10, 21:47
Blago vama kad ste puni traceva i glasova,barem vam nije dosadno

a moras se s necime zabaviti dok cekas da se vojska vrati nakon cjelodnevnog izleta :)

I ja sam čuo to, smanjili smo cijenu parkiranja pa smo sada imamo najeftiniji pa će ekipa parkirati vojsku kod nas. :D

Tako se borimo protiv recesije. :P

a kako naplacujete ? po satu...ili imaju i dnevne i mjesecne karte ? :)

Tome272
23.03.10, 21:54
a kako naplacujete ? po satu...ili imaju i dnevne i mjesecne karte ? :)

Ma mi smo pruzeli Bandićec sistem i malo ga prilagodili sebi: 1 h parkinga dnavna karta
24 h tjedna karta
168h mjesečna karta

A imamo i VIP karte (to su one što smo ih dogovarali neki dan :) )

Malo smo zaokruživali i mogu ti reći da je posao krenio.....očekujemo pravi priljev klijenata. :D

mirkoželimir
23.03.10, 21:57
e moj rimljanine, nece ti pomoc ni 3 saveza pogotovo sad :D

razigrana bakterija
23.03.10, 21:58
A imamo i VIP karte (to su one što smo ih dogovarali neki dan :) )

pa dobro...sad bas i ne moras reci di su mi pretsi parkirani :)

Tome272
23.03.10, 22:21
pa dobro...sad bas i ne moras reci di su mi pretsi parkirani :)

sorkać.....imaš mjesec dana besplatnog parkiranja za pretse a za konjicu 50 % popusta. :D:D:D

Mr AlcoHell
23.03.10, 23:14
kad je vec doslo do mene, moram ovo podjeliti s ovdje nazocnima

RAT ZA OAZU

mala skola katanja:

http://travian-reports.net/hr/report/3569423d4e0

ovo je nova taktika napadanja baš nastala na ovom serveru.

poznata katoizvidnica

nešto najbolje kaj sam do sad vidio...

Tome272
23.03.10, 23:17
ovo je nova taktika napadanja baš nastala na ovom serveru.

poznata katoizvidnica

nešto najbolje kaj sam do sad vidio...

Istina, glavni akter ovog katoizviđanja bi trebao dobiti posebnu medalju ipak se ovo ne viđa svaki dan. :opala:

mirkoželimir
23.03.10, 23:23
Istina, glavni akter ovog katoizviđanja bi trebao dobiti posebnu medalju ipak se ovo ne viđa svaki dan. :opala:

problem je sto umjetnike nikad ne razumiju :( ti napadi nisu nista drugo nego apstraktna umjetnost!

slamnati vitez
23.03.10, 23:25

pih to je pokupio od mene clown

Tome272
23.03.10, 23:30
problem je sto umjetnike nikad ne razumiju :( ti napadi nisu nista drugo nego apstraktna umjetnost!

zato i kažem ga ovakve umjetnike treba nagraditi....evo naprimjer da ga cijeli server tjedan dan pusha da može katoizviđati danima....:to victory:

Slamnati zano sam da ti imaš prte u ovome. :P

slamnati vitez
23.03.10, 23:32
zato i kažem ga ovakve umjetnike treba nagraditi....evo naprimjer da ga cijeli server tjedan dan pusha da može katoizviđati danima....:to victory:

Slamnati zano sam da ti imaš prte u ovome. :P

pih eto izbrljaš se kak se to radi i onda wannabe umjetnici krenu kopirat .... oćem autorska prava :P

Tome272
23.03.10, 23:41
pih eto izbrljaš se kak se to radi i onda wannabe umjetnici krenu kopirat .... oćem autorska prava :P

Morati ću ja isto smisliti nešto novo...možda čišćenja deff-a sa starješinom? Možda s tim dobijem serverski push.:D

Dogovoriti ćemo se oko autorskih prava....djelimo zaradu.:pivo:

slamnati vitez
23.03.10, 23:49
Morati ću ja isto smisliti nešto novo...možda čišćenja deff-a sa starješinom? Možda s tim dobijem serverski push.:D

Dogovoriti ćemo se oko autorskih prava....djelimo zaradu.:pivo:

nije loša ideja al eto izbrljao si se i sad će netko sutra to napravit ..... možda čak i ja :opala:

mirkoželimir
23.03.10, 23:51
sad ce zli hik svih izbrisat i kaznit :D

slamnati vitez
23.03.10, 23:58
zločesti hik:P

Tome272
24.03.10, 00:04
sad ce zli hik svih izbrisat i kaznit :D

Možda će nam ukrasti i ideju....:cerek:

TaraT
24.03.10, 13:33
napali smo na jadnog katoizvidnika, a u biti nije on kriv
citat:

"Katapult je odlično oružje za uništenje građevina iz daljine. Sam je bez zaštite i zato uvijek mora imati podršku drugih jednica."

ne pise kojih jedinica.
tako da, ajde, mogu razumjeti da netko ovo igra prvi put i grijesi, ali da oni koji duze igraju, da ne pojasne ljudima i pomognu im da nauce nesto i na kraju krajeva da budu od koristi sebi i savezu, to ne razumijem (to se odnosi na katoizvidnikove suigrace iz saveza,..osim ako oni nisu uvjereni da se to tako radi).

lord07
24.03.10, 13:47
napali smo na jadnog katoizvidnika, a u biti nije on kriv
citat:

"Katapult je odlično oružje za uništenje građevina iz daljine. Sam je bez zaštite i zato uvijek mora imati podršku drugih jednica."

ne pise kojih jedinica.
tako da, ajde, mogu razumjeti da netko ovo igra prvi put i grijesi, ali da oni koji duze igraju, da ne pojasne ljudima i pomognu im da nauce nesto i na kraju krajeva da budu od koristi sebi i savezu, to ne razumijem (to se odnosi na katoizvidnikove suigrace iz saveza,..osim ako oni nisu uvjereni da se to tako radi).

pa ja bi se slozio s tobom,,,nije covjek jadan kriv ako je prvi put u zivotu slao katapulte,,,mislim stvarno ono i ja kad sam tek krenuo igrat imao sam isto doooosta gresaka,al sam s vremenom skuzio neke stvari sam,a za neke stvari sam pitao.
ali opet neznam kako vodstvo nije skuzilo da covjek nezna sta se salje s katama,a opet je malo i sam katoizvidnik kriv jer nije pitao jel dobro ako idu izvidjaci s katama.

Mr AlcoHell
24.03.10, 14:39
podosta deff bodova kod kia-e, šta se to desilo?

nazguls
24.03.10, 14:51
podosta deff bodova kod kia-e, šta se to desilo?

dio se vidi u HoFu PC a dio je ? na crop od koke koji je probijen 2 puta al prvi put su bile malo čudne mete pa su se vratili ispravit to...

SWORDFISH
25.03.10, 00:31
koja tišina ovdje

..... zatišje pred buru :)

zujalica
25.03.10, 00:39
BUU :dance:

SWORDFISH
25.03.10, 15:36
skužio sam da je dosta igraca napustilo KiA( vecinom kifle),pa nije valjda da nevjerujete azrama. :D....eh te azre;)

TaraT
25.03.10, 16:48
koja tišina ovdje

..... zatišje pred buru :)

evo, bura pocela
skoro su nas pomeli sa servera
sad znate otkud nam toliko deff bodova
nastavljamo u revijalnom tonu prethodnih postova
klasa: optimist

http://travian-reports.net/hr/report/36924ad380b

i znam, znam, deff i nije nesto, ali zar i treba biti
tj. pokusaj je bio da bude primjeren situaciji, koju smo ocito malo precjenili

Mr AlcoHell
25.03.10, 18:25
evo, bura pocela
skoro su nas pomeli sa servera
sad znate otkud nam toliko deff bodova
nastavljamo u revijalnom tonu prethodnih postova
klasa: optimist

http://travian-reports.net/hr/report/36924ad380b

i znam, znam, deff i nije nesto, ali zar i treba biti
tj. pokusaj je bio da bude primjeren situaciji, koju smo ocito malo precjenili

joj

kolko su gubitci obrane? 10 jedinica :nema odmora:

razigrana bakterija
25.03.10, 18:46
hahaha kifle iscrpile sve mogucnosti na --...pa su novoga saveznika potrazile i pronasle na ++ :D znaci oni tracevi o moljakanju za deff-om po ostalim kvadrantima su se pokazele tocnima :D

klaustrofobija
25.03.10, 18:51
hahaha kifle iscrpile sve mogucnosti na --...pa su novoga saveznika potrazile i pronasle na ++ :D znaci oni tracevi o moljakanju za deff-om po ostalim kvadrantima su se pokazele tocnima :D

:master:

slamnati vitez
25.03.10, 18:53

:master:

:cerek:

razigrana bakterija
25.03.10, 19:06
a dobro...mozda od ovoga saveznistva budete imali vise koristi nego od prethodnih :)

p.s. mene vise brine zasto se kifle dobrim dijelom odvajaju od azre...nije valjda da bas i ne vjerujete saveznicima ? :(

hzg
25.03.10, 19:08
nasli nove, bolje :p

klaustrofobija
25.03.10, 19:10
a dobro...mozda od ovoga saveznistva budete imali vise koristi nego od prethodnih :)

p.s. mene vise brine zasto se kifle dobrim dijelom odvajaju od azre...nije valjda da bas i ne vjerujete saveznicima ? :(

nema smisla da ti odgovorimo na to pitanje kad budeš i sam došao i do te informacije;)

slamnati vitez
25.03.10, 19:14

ja sam očekivao da ćeš nam ti odgovorit na to pitanje budući si izgleda najupučeniji u sve tajne -/- koordinata ;)
kad saznaš javi mi na pp pa ću ja napisat ovdje ili slobodno i ti napišeš da ne ispadne da ti netko krade informacije

razigrana bakterija
25.03.10, 19:25
ja sam očekivao da ćeš nam ti odgovorit na to pitanje budući si izgleda najupučeniji u sve tajne -/- koordinata ;)
kad saznaš javi mi na pp pa ću ja napisat ovdje ili slobodno i ti napišeš da ne ispadne da ti netko krade informacije

ma nisam ja upucen u nista...zato i pitam kakvo je to nepovjerenje medu saveznicima...ti i klaustofobija ste medu tima sto su presli, dapace i osnivaci...pa bi bilo lipo da to i ovdi pojasnite :) sta ce nam tajne :D

slamnati vitez
25.03.10, 19:28
ma nisam ja upucen u nista...zato i pitam kakvo je to nepovjerenje medu saveznicima...ti i klaustofobija ste medu tima sto su presli, dapace i osnivaci...pa bi bilo lipo da to i ovdi pojasnite :) sta ce nam tajne :D

koliko ja vidim u opisu saveza još piše KiA ..... nema nikakvog nepovjerenja među saveznicima ..... ostavi se svijeta mašte :dance:

Ma menu su ti kupili za kilogram čokolade i rekli mi pređi u ovaj savez i ja prešao.

Pa ja sam mislio da su u ovom savezu Azre a ne kifle....ja cijelo vrijeme bježim od kifli a oni me uvijek zeznu.

Slamnati opet si me zeznuo. Pa zar nam nisu novi saveznici PC?

kaj se žališ dobio si kilu najfinije čokolade za kuhanje, nema sad predomišljanja čokolada je pojedena ;)

Superhik
25.03.10, 21:28
Spam pobrisan, večinom iako ima još topga. Molim suzdržite se jer mi se neda baš klikat te opomene.

Lp
Valerossi

Njegov_sluga
25.03.10, 21:52
ratatatata na drugi kvadrant :DDD prdobro, budi sjecanja na rat s 4funom :P :P

mirkoželimir
25.03.10, 23:47
opa sad vidim da se raspao sistem na 100 djelova, Azre opet neovisne. ako se do sad niste obranili kako spada sumnjam da ce vam ovo pomoc :)

sad ce prox opet imat posla s objavljivanjem ratova :D:D

Chvarak
26.03.10, 09:11
evo samo da preduhitrim ove koji buju se sad špinčili i čestitam PC-u na dobroj akciji nuliranja cropa, nismo mogli ni misliti da bute išli nulirat crop accu koji je još uvijek u popriličnom rasulu, nekak smo si kombinirali da ima i privlačnijih meta pa je zato izostala ozbiljnija količina deffa

još jednom čestitam, dobra akcija

sir oliver
26.03.10, 10:48
evo samo da preduhitrim ove koji buju se sad špinčili i čestitam PC-u na dobroj akciji nuliranja cropa, nismo mogli ni misliti da bute išli nulirat crop accu koji je još uvijek u popriličnom rasulu, nekak smo si kombinirali da ima i privlačnijih meta pa je zato izostala ozbiljnija količina deffa

čekaj, to misliš na keltov acc ? :goodpost:

pa nemoj baš tako o njemu :gamer s mišem:

vibro maser
26.03.10, 12:30

Vi nikad niste zadovoljni, bilo bi najbolje da nam vi sljedeći put date metu.
A možda i nemate naselja koje nije u rasulu.:dance:

gunner
26.03.10, 12:33
koji si ti , ti ne vidis ocito kaj pise gore, covjek cestital na akcija di je ko navel kakvo nezadovoljstvo

Superhik
26.03.10, 12:41
koji si ti , ti ne vidis ocito kaj pise gore, covjek cestital na akcija di je ko navel kakvo nezadovoljstvo

Ni meni baš nije jasno al ajd nije ni spam pa ne mogu ni brisat.

Nego svaka čast na akciji PC ekipo a branitelji svaka čast, hrabro se borite i trudite bez kukanja i zapomaganja IGM i na forumu. :palčina:

gunner
26.03.10, 12:43
pa nije li ovo igrica, sad da bi radi jedne igrice kukal i neznam kaj, daj pa nismo djeca, igra se tak dugo dok ne srusite sva sela a do onda se igramo

Superhik
26.03.10, 12:46
pa nije li ovo igrica, sad da bi radi jedne igrice kukal i neznam kaj, daj pa nismo djeca, igra se tak dugo dok ne srusite sva sela a do onda se igramo

Ak si dovoljno dugo na travianu onda ćeš me shvatit zašto to govorim, jer nema ništa tužnije od kukanja i cviljenja zbog igrice :)

gunner
26.03.10, 12:48
hmm pa cuj na travianu sam od pocetka hrvatskih servera, sjecam se jos staroga s1 kad je krenul i kad sam se prvi put susres s ovom igricom

Superhik
26.03.10, 12:54
hmm pa cuj na travianu sam od pocetka hrvatskih servera, sjecam se jos staroga s1 kad je krenul i kad sam se prvi put susres s ovom igricom

Onda shvačaš šta pokušavam reči :)

"It's better to die uppon your feet then to live uppon your knees"

BTW: Spamam, morat ću sam sebe brisat :D

PROJEKT
26.03.10, 17:15
ljudovi,jel ima netko report ili bar informaciju gdje je ovaj igrac nabrao 12k off bodova u ovom tjednu?

Igrač frosty
Detalji: Opis:

Rang:Medaillien 95
Pleme: Rimljani
Savez: DARK™RK
Naselja: 6
Stanovništvo: 3409

hvala unaprijed :smart:

razigrana bakterija
26.03.10, 17:58
ko ce vise popratiti ove seobe na -- :(

Tome272
26.03.10, 18:17

Teško je to pratiti.....:D:D:D

Chvarak
26.03.10, 19:05
Ja sam čestitao na akciji nuliranja mojeg cropa (acc miffy koji sam preuzeo prije 3-4 tjedna) i nisam prigovarao nego pohvalio izbor mete jer nije bio očit što je glavni preduvjet uspješne akcije.

Ali ako baš želite svađu predlažem da je tražite od nekog drugog, ja nisam baš tip za prepucavanje po forumu.

A to dal imamo nekaj kaj nije u rasulu neznam, nisam nadležan.

sve u svemu nuliranjem cropa i katanjem još jednog supporta doveli ste me pred veliku dilemu što mi se nije još dogodilo. Sve u svemu kako sam napisal PC njegov sluga prvi dan kad sam preuzeo acc milist ne tražim niti bi je dao, tražim samo dobru igru... e pa dobio sam je :D

još jednom, ćestitam na dobroj akciji :sjekiraš:

da boss
26.03.10, 22:37
pa kad ovaj cropp nije važan bio toliko... :svinjica mala:

Cro.Power
27.03.10, 02:48

možda žele time izbezumiti cijeli kvadrant :D

Chvarak
27.03.10, 10:59
pa kad ovaj cropp nije važan bio toliko... :svinjica mala:

pa da, ali očito ste odabrali taktiku tući zmiju od repa a ne od glave, ali prošlo je i to je za vas jedino bitno, svaka taktika kojom ostvariš cilj je dobra

jebacch
27.03.10, 12:48
pa da, ali očito ste odabrali taktiku tući zmiju od repa a ne od glave, ali prošlo je i to je za vas jedino bitno, svaka taktika kojom ostvariš cilj je dobra

hahaha meni si ti smiujesan frende

ubiju ti krop a ti im cestitas ahhaha

presretan si izgleda

a di je enstala zelja za osvetom ,strast i takve stvari hehe

sve neke političke korektnosti

čuj čestitat ubojici vlastitog sela ahahhaha miša mu

neznam možda sam konzervativan :cerek:

Tome272
27.03.10, 13:18

presretan si izgleda

:brukica:

Spameripo
27.03.10, 14:24
Bakterijo je jos igras travian ili nikad vise necu vidjeti onu vojsku bez kata:pije kavu:

razigrana bakterija
27.03.10, 17:04

a logika kaze...ubij sela koja rade deff...ostale ces lako...mislim da bi bilo besmisleno spucati nekoliko off-ova tamo di se ocekuje deff...samo da bi se nekome od glavnih skatalo crop...

Alfa Male
27.03.10, 17:33
zavisi koliki je crop i koliko je offova

ako su farme unutra 15-16-17

i ti potrosis 2-3 offa a maknes offcinu iz igre na ovaj nacin onda se isplati

ako su farme 12-13 i protivnik ima 3k kluba onda se ne isplati zabit offove da unistis crop (naravno uvik postoje iznimne situacije npr ako je taj igrac bia prije u tvon savezu pa ti je blizu i predstavlja neku opasnosti )

Chvarak
27.03.10, 17:33
a logika kaze...ubij sela koja rade deff...ostale ces lako...mislim da bi bilo besmisleno spucati nekoliko off-ova tamo di se ocekuje deff...samo da bi se nekome od glavnih skatalo crop...

hehe, u tom cropu nije bilo ni jedne deff jedinice :D

mogli ste bez jednog jedinog izgubljenog vojnika izbrisati taj deff (bar onaj rimski dio)

ali slažem se u potpunosti kaj se taktike tiće, puno je pametnije lupati deffere, općenito puno prije destabilizira savez nego deranje offera

i dual i ja smo imali neki glupi feeling da na nas idete, al svo iskustvo i zdravi razum su govorili da mi nismo meta, zato je samo naš i sitterov deff bio u gradu...

al kako god, meni je jedino žao kaj sad nemrem ostati i vratit vam sve to jer gasim acc.... ovo je samo požurilo odluku, onako bi ga predao nekome a ovako ga više nebu uopće, komp mi je krepal a dual sam nemre 2 servera, faks i posao.... kad složim komp možda se skrpam nekome na dual da vam ipak vratim... ja ne ostajem dužan, znaš ono čist račun duga ljubav :D

javim vam se kad se vratim na s4, pozdrav ekipa

razigrana bakterija
27.03.10, 19:14
zavisi koliki je crop i koliko je offova

ako su farme unutra 15-16-17

i ti potrosis 2-3 offa a maknes offcinu iz igre na ovaj nacin onda se isplati

ako su farme 12-13 i protivnik ima 3k kluba onda se ne isplati zabit offove da unistis crop (naravno uvik postoje iznimne situacije npr ako je taj igrac bia prije u tvon savezu pa ti je blizu i predstavlja neku opasnosti )

neku offcinu koja bi predstavljala opasnost sigurno ne bi branilo deff-a kojega probije 2-3 osrednja off-a...a opet ako gubis 2-3 offcine da bi maknuo jednoga...je dvojbeno koliko je isplativo...ali realno...kod protivnika na nasim koord jos nisam vidio neki off koji bi predstavljao neku prijetnju...ne kazem da ih nemaju...ali ako ih imaju onda skupljaju prasinu, jer se ne secu po nasim selima...a ne vidim niti nekoga kandidata koji bi imao farme na 16-17...eventualno koju na 15...tako da je bolje ovako

da boss
27.03.10, 20:13

presretan si izgleda

Zamisli koliko bi tek sretan bio da su mu sva sela nulirana :stupid:

kad složim komp možda se skrpam nekome na dual da vam ipak vratim... ja ne ostajem dužan, znaš ono čist račun duga ljubav :D

javim vam se kad se vratim na s4, pozdrav ekipa

Pa jedino ak se ne vratiš, vjerovat ču ti da si pametniji nego ovi misle... nema šanse, jednom kad se odviknem trava, da se opet navlačim :)

Chvarak
28.03.10, 13:56

presretan si izgleda

aj zanemaril bum kontradiktornosti u tvom postu i samo odgovoril da nije da sam presretan ali prešao sam na s4 nakon malog odmora od s2 jer mi je falila ekipa i igra samo kaj se ispostavilo da sam u popriličnom vremenskom škripcu pa mi je ovo, iako mi je žao, u principu čak i išlo na ruku, samo je požurilo moju odluku da pauziram.

Pa jedino ak se ne vratiš, vjerovat ču ti da si pametniji nego ovi misle... nema šanse, jednom kad se odviknem trava, da se opet navlačim :)

ma nemreš se od toga odviknut samo možeš realnije odvagnuti koliko pluseva i minuseva ti donese u životu. Htio nehtio moram pauzirati zbog tehničkih razloga. Aj ljudi sretno svima. Do tipkanja ;)

hzg
28.03.10, 13:59
Chvarak :palčina:

Sto se tice katanja, islo se i na kelta u isto vrijeme! Samo je tamo bio kronican nedostatak kata!
Iako je "zanimljivije" gledati HoF gdje se veliki off (offovi) spucaju u jos vec deff, po meni to nije bas napadacki HoF, za to postoji WW! Opet svatko ima svoje videnje stvari!

To su HoFovi jer je ulozeno puno truda svih igraca koji su slali fejkove i u manjoj mjeri napadaca :p

Sto se tice i samog rezultata, zabijanjem u neciji "jaci" crop ne napravi se puno stete! A ovdje su rezultati koji nisu vidljivi na prvi pogled

22 Ožu Selo Angband igrača (morgoth) uništeno
28 Ožu Igrač (morgoth) Izbrisao račun zajedno sa svim selima
Unisten crop, acc obrisan - 5 sela

24 Ožu Selo 2.ROHAN igrača (padrino) uništeno
27 Ožu Igrač (padrino) Izbrisao račun zajedno sa svim selima
-unisten crop acc obrisan - 4 sela

Ovdje ce nadam se doci i Miffy sa svojih 5 sela :p

Ovdje opet ostavljam mogucnost da ljudi stvarno nisu vise imali vremena, ali sigurno je da nisu katani cropovi da bi accounti ostali zivi i barem deff radili.

jebacch
28.03.10, 14:25
Chvarak :palčina:

Sto se tice katanja, islo se i na kelta u isto vrijeme! Samo je tamo bio kronican nedostatak kata!
Iako je "zanimljivije" gledati HoF gdje se veliki off (offovi) spucaju u jos vec deff, po meni to nije bas napadacki HoF, za to postoji WW! Opet svatko ima svoje videnje stvari!

To su HoFovi jer je ulozeno puno truda svih igraca koji su slali fejkove i u manjoj mjeri napadaca :p

Sto se tice i samog rezultata, zabijanjem u neciji "jaci" crop ne napravi se puno stete! A ovdje su rezultati koji nisu vidljivi na prvi pogled

22 Ožu Selo Angband igrača (morgoth) uništeno
28 Ožu Igrač (morgoth) Izbrisao račun zajedno sa svim selima
Unisten crop, acc obrisan - 5 sela

24 Ožu Selo 2.ROHAN igrača (padrino) uništeno
27 Ožu Igrač (padrino) Izbrisao račun zajedno sa svim selima
-unisten crop acc obrisan - 4 sela

Ovdje ce nadam se doci i Miffy sa svojih 5 sela :p

Ovdje opet ostavljam mogucnost da ljudi stvarno nisu vise imali vremena, ali sigurno je da nisu katani cropovi da bi accounti ostali zivi i barem deff radili.

hahaha pa kak ti se da uopće takvom liku išta objašnjavast hehe valja držat do mentalne higijene

recimo da sam mu išao odgovorit na post samo bi citirao njega samog

"iako mi je žao, u principu čak i išlo na ruku, samo je požurilo moju odluku da pauziram."

aaaaaaaaaaaaaahahahahhahahah evo i ja non stop visim na accu i malo sam umornjikav hahaha pa ak ima neka dobra duša da me skata budem mu zlato prebacio aaaaaaaaaaahahahahahaahhahahahahaha

ajme koji smijeh

yYyYyYyYy
28.03.10, 17:42
Upute Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. ~TL~ 57723

Upute Branitelj tjedna
Rang Savez Bodovi
1. PRO 52493

opet mučkaju nešto dajte nam hofove da vidimo :P

Alfa Male
28.03.10, 17:56
Desavaju se sranja na serveru i cekan da mi MH odgovori.A oni ce vjerojatno stavit reporte pa cu ja komentirat.

Mr AlcoHell
28.03.10, 18:12
neko je nabrijan :)
i to s razlogom

sve skupa nije dosadno na +/-

Chvarak
28.03.10, 18:18
hahaha pa kak ti se da uopće takvom liku išta objašnjavast hehe valja držat do mentalne higijene

recimo da sam mu išao odgovorit na post samo bi citirao njega samog

"iako mi je žao, u principu čak i išlo na ruku, samo je požurilo moju odluku da pauziram."

aaaaaaaaaaaaaahahahahhahahah evo i ja non stop visim na accu i malo sam umornjikav hahaha pa ak ima neka dobra duša da me skata budem mu zlato prebacio aaaaaaaaaaahahahahahaahhahahahahaha

ajme koji smijeh

daj ohladi stari moj, OČITO ne kužiš o čemu pričam a ja na tak loše provokacije ne reagiram. Ako zaista želiš čut detaljno što i kako je dovelo do ovog stanja u kojem jesam pa mi gubljenje cropa ide na ruku ja bum ti rado objasnil na private ali dovođenje mojeg mentalnog stanja u pitanje zbog toga kaj gasim acc na travianu i ne žestim se i psujem boga ili mater onima koji su me skatali fakat govori puno više o tebi nego o meni.

Norad III
28.03.10, 18:58
daj ohladi stari moj, OČITO ne kužiš o čemu pričam a ja na tak loše provokacije ne reagiram. Ako zaista želiš čut detaljno što i kako je dovelo do ovog stanja u kojem jesam pa mi gubljenje cropa ide na ruku ja bum ti rado objasnil na private ali dovođenje mojeg mentalnog stanja u pitanje zbog toga kaj gasim acc na travianu i ne žestim se i psujem boga ili mater onima koji su me skatali fakat govori puno više o tebi nego o meni.

slobodno meni na PP,trebam nove tračeve :)

jebacch
28.03.10, 20:18

:P

Mr AlcoHell
29.03.10, 17:35
E sad vi ovo niste stavili u HoF jer se nemate cime pohvaliti bas ovdje :D vec je stavio PRO kak vas je drugi put docekao i za njih je ovo HoF. Da je TL objavljivao moglo bi ici u Hall of Shame :p

A dva puta kad ste objavili to su bila katanja supporta, I par cropova igraca sa 2 sela sa minimalno ili nista deffa. Ali to tvrdite da nije vrijedno!! Niti je itko od tih igraca iz HoF-a obrisao!

Ak stavljate vrijedno, a nista vrijedno niste stavili znaci da nista vrijedno spomena niste ni napravili?? :P
Dobar rezultat za Legende :p

heeej, pa zašto legende? valjda zato jer smo za mirovinu :brukica:

upravu ste jer je pogreška napravljena i to ne treba skrivat :)

al ide se dalje bit će bolje. a kaj se tiče ovog tvog posta hzg, nije istina da se nije išlo na gge nego se isključivo išlo na gge i to u ranijoj fazi igre kad nije bilo tolko puno defa i offovi su bili manji a i udaljenosti. to se počistilo barem u okrugu od 8h, sad se prebacujemo na dulje udaljenosti, treba se još uhodat :)

slijedeći put valjda bez ovolko deff bodova :D

hzg
29.03.10, 17:37
Zato ste vi legende :p

ajde malo vas pikam, kaj nije HoF zato tu! Ja bi bio sretniji da ste isli na HARD pa prosli bez deffa :D i jos objavili :lol2:

Mr AlcoHell
29.03.10, 17:40

ajde malo vas pikam, kaj nije HoF zato tu! Ja bi bio sretniji da ste isli na HARD pa prosli bez deffa :D i jos objavili :lol2:

a i ja bi bio sretniji da nemamo protivnika više al jebg kaj sad. :lol:
sad očekujemo i pc kolko vidim :D :lol::lol:
samo ko će to sve defat...

a za hard je zadnja ura ide se ide, budi bez brige... a vjerojatno i sam znaš da ekipa iz proa fejka u paketu s nekim hardovcima pa ne vidim zašto u tome tražiti neke razlike. tolko od mene, umorilo me pisanje

lp

hzg
29.03.10, 17:45
PC protiv TL-a?? hmm, zanimljivo :lol2: nisam bas toliko upucen, ali sumnjam... bar za sad :P
no opet moglo bi se to probati, mislim da bi nastalo svega. Ja bi prije isao na vasu stranu, prosli server nisam mogao utjecati da se ide sa HARDom pa znam kak je s njima, sad bi valjalo probati nesto drugo :p Samo morali bi se rijesiti spija prije :lol2:

razigrana bakterija
29.03.10, 17:47
ahhhahhahahaha pa koliko bi vasih trebalo onda ici u HoS???
e to jel PRO objavio tek ce se saznati jer je prosli put drugi acc objavio HOf a sada axe...

a ovaj drugi dio,,,pa nismo mi "PC" da stavljamo svako pljuvanje po naselju kao neku HOF-cinu...:brukica:

a i u ostalom,,,nas je 32 protiv 400+ u nasem kvadrantu... a vas je 150+ protiv 200+,,,ajd sad malo racunaj ako znas matematiku. mislim da mozete samo sanjati da vas ovoliko malo radi stetu kakve mi radimo protiv kvadranta.

hm...a 105 bop-ovaca i clanova vase akademije si zaboravio ? :) zanimljivo kako ih onda drugi clanovi tvog saveza spominju...i zacudo u opisu vaseg saveza stoji saveznistvo sa bop i ibop...kao i sa tl-a...

pc-a nema nesto puno vise nego vas...a rusi cili kvadrant...no dobro...malo ste zavidni...sta sad...pa nije problem sto vas sada hard malo gazi ;) :D

lord07
29.03.10, 17:49

Mi smo legende samo po tome sto nas nezanima kraj servera,,tj WW i tako ce i ostati.

PRO ili HARD pod isti krov idu zar ne??? samo sto se Hard uvlaci PROu pa moraju slati deff gdje im se kaze....
a treba se prvo smanjiti opasnost od velikih igraca.....ma neda mi se vise pisati,dosta za danas kako alkic kaze,neda mi se vise raspravljati sa umisljenim PC-ovcima.

LP

hzg
29.03.10, 17:51
A sta ces, umisljeni smo! Samo smo trebali dati neko bolje ime koje velica nas kao igrace! :P

razigrana bakterija
29.03.10, 17:52
Mi smo legende samo po tome sto nas nezanima kraj servera,,tj WW i tako ce i ostati.

nije valjda da vec pripremate teren za brisanje ? :( pa valjda cete nas pocastiti s jos kojim ovakvim "hof-om" :)

Prime
29.03.10, 17:54
nije valjda da vec pripremate teren za brisanje ? :( pa valjda cete nas pocastiti s jos kojim ovakvim "hof-om" :)

Ti si barem uvijek dobro informiran pa vjerovatno znas odgovor na to pitanje

razigrana bakterija
29.03.10, 18:00
Ti si barem uvijek dobro informiran pa vjerovatno znas odgovor na to pitanje

ma nisam uopce informiran...ja to otprilike samo...nego...jel tebe jos puca paranoja o nekom nepostojecem saveznistvu pc-a i hard-a ? :) bolje da vas malo pucaju opravdane paranoje o tome koliko medu tih 32 acc-a imate spija ;) ovaj "lojalnih" igraca :D

lord07
29.03.10, 18:01
hm...a 105 bop-ovaca i clanova vase akademije si zaboravio ? :) zanimljivo kako ih onda drugi clanovi tvog saveza spominju...i zacudo u opisu vaseg saveza stoji saveznistvo sa bop i ibop...kao i sa tl-a...

pc-a nema nesto puno vise nego vas...a rusi cili kvadrant...no dobro...malo ste zavidni...sta sad...pa nije problem sto vas sada hard malo gazi ;) :D

hahahah hard nas gazi,pa de molim te nemoj pricati gluposti.

al smo si cool jer smo u PC-ju lala la lalala :brukica:
go pc,go pc. hahahahah okej rekao sam ti vec,,,faca si,cool si,najjaci ste i okej neznam sta da ti vise kazem,,,toliko samohvale nisam cuo jos od hitlerovog vremena. ocito ima nesto istine u vasem imenu PC,jer ste stvarno teski pacijenti(sad cu popusit bananu zbog ovoga)

Mr AlcoHell
29.03.10, 18:04
ma nisam uopce informiran...ja to otprilike samo...nego...jel tebe jos puca paranoja o nekom nepostojecem saveznistvu pc-a i hard-a ? :) bolje da vas malo pucaju opravdane paranoje o tome koliko medu tih 32 acc-a imate spija ;) ovaj "lojalnih" igraca :D

a meni se čini da si ti jedna najveća špija, riješimo to na stari način. livadica, ti svoju ekipu dopeljaj ja svoju ekipu, malo hrvanja i začas smo gotovi :)

Ja bi prije isao na vasu stranu, prosli server nisam mogao utjecati da se ide sa HARDom pa znam kak je s njima, sad bi valjalo probati nesto drugo

evo čovjeka!
neka bude tako, amen :lol:

Njegov_sluga
29.03.10, 18:08

go pc,go pc. hahahahah okej rekao sam ti vec,,,faca si,cool si,najjaci ste i okej neznam sta da ti vise kazem,,,toliko samohvale nisam cuo jos od hitlerovog vremena. ocito ima nesto istine u vasem imenu PC,jer ste stvarno teski pacijenti(sad cu popusit bananu zbog ovoga)

stari zabrijao si bezveze, objektivno se pise i ne zauzima se nicija strana samo je to tesko prihvatljivo kad se skucas.

guest
29.03.10, 18:10
hahahahhhahahahahah ajde molim te lijepo nemoj spamat bezveze,,,raspad TL-a se nece dogoditi

ni tebi neznam sta da kazem,,,mi smo katali i katat cemo,bili smo katani i gradimo nazad,,,mi napadamo,pljackamo,,kratko receno zabavljamo se... a gdje ste vi u toj prici??? sakrivate se iza PRO-a :cerek::cerek::cerek::cerek: toliko ste hard da se morate sakrivati iza drugog saveza :D

aj ako već ne znaš odkud nam to ime nemoj vrijeđati.. ime je nastalo od inicijala 4 (kikiriki) saveza koji su se povezali u jednu koaliciju Hvo Anarhija Rc Dhg
I ne, ne skrivamo se iza drugog saveza nego koristimo priliku i skidamo vam offove

..
a i u ostalom,,,nas je 32 protiv 400+ u nasem kvadrantu... a vas je 150+ protiv 200+,,,ajd sad malo racunaj ako znas matematiku. mislim da mozete samo sanjati da vas ovoliko malo radi stetu kakve mi radimo protiv kvadranta.

ovo je isto glupost.. pa valjda imaš neki link od neke travian mape.. upiši vaše saveznike i naše i budeš vidio da vaših točkica, ako ne više, onda bar isto ima (u ovom kvadrantu, jer imamo par saveznika u drugom kvadrantu).. tako da ga malo sad kenj*š

Mislim kad se ovoliko pc trude protiv tl-a (kontre i sl.) pa objavite vise saveznistvo da svi vide ocito.

I što bi tu bilo sporno da se to i dogodi.. prošli server su oni nama čuvali leđa i zahvaljujući njima i njihovoj pomoći smo osvojili server.. mislim da bi bilo u redu da im se odužimo za prošli server..
iako ih hzg stalno huška protiv nas, ali on je bio BoPovac ako se dobro sjećam tak da njega ni ne uzimam u obzir :D

razigrana bakterija
29.03.10, 18:11

hm...a zasto ste vi toliko optereceni pacijentima...i konstantno vidite neke urote...pc sa ovim hof-om nema nista...nije tu samohvala u pitanju...rezultati onoga sto je pc napravio su vidljivi na -- kvadrantu...rezultati koji su vidljivi od onoga sto ste vi napravili na svom kvadrantu su vidljivi ovdje...u ovom, i prethodnom hof-u pro-a i hard-a...

mi i jesmo pacijenti...niti se toga sramimo...niti to skrivamo...da, da ne zaboravim napomenuti, za sada jako uspjesni pacijenti...za razliku od legendi ;)

p.s. nemoj misliti o pc-u...bit ce ti lakse...a i frustracije neuspjehom manje :)

a meni se čini da si ti jedna najveća špija, riješimo to na stari način. livadica, ti svoju ekipu dopeljaj ja svoju ekipu, malo hrvanja i začas smo gotovi :)

evo čovjeka!
neka bude tako, amen :lol:

a ja jesam spija :) pitaj bilo koga u pc-u :D ali oni su toga svjesni...a jeste vi svjesni svojih spija ? ;)

lord07
29.03.10, 18:12
stari zabrijao si bezveze, objektivno se pise i ne zauzima se nicija strana samo je to tesko prihvatljivo kad se skucas.

mislim da ste ipak vi malo vise zabrijali ;) nego pogledaj malo bolje,,,mi se nismo skucali(ja i dual) tako da neserem sto se tice zakucavanja nego zato sto se vi toliko hvalite.

@ the guest
ja kenjam hahahahahaha ajde samo ovo pogledaj i bit ce ti jasno

PRO-LOD
PRO
HARD SU
HARD@BIZ
**HARD**
Allianz
KVAKA 22
ANARHIJA
@HARD@
HARD R.M

a evo i nas:

TL
TL-a
bop
ibop

eto samo da ti to ovako malo docaram kad vec neznas matematiku

hzg
29.03.10, 18:15
iako ih hzg stalno huška protiv nas, ali on je bio BoPovac ako se dobro sjećam tak da njega ni ne uzimam u obzir :D

Nisam bio Bopovac! Ja sam ti glavni, tak da vam se ne pise dobro :P

Njegov_sluga
29.03.10, 18:16
mislim da ste ipak vi malo vise zabrijali ;) nego pogledaj malo bolje,,,mi se nismo skucali(ja i dual) tako da neserem sto se tice zakucavanja nego zato sto se vi toliko hvalite.

mi? mislis valjda na ranjenog? :D
ranjeni je vanserijski igrac pa su mu i komentari vanserijski :D

guest
29.03.10, 18:17
Nisam bio Bopovac! Ja sam ti glavni, tak da vam se ne pise dobro :P
a ništ.. onda ćemo vam se odužiti tako da ćete nas katati ovaj server :D

edit:
hmm.. iako ova slika mi nekak govori drugačije http://img691.imageshack.us/i/picbg.jpg/

Mr AlcoHell
29.03.10, 18:19
a ja jesam spija :) pitaj bilo koga u pc-u :D ali oni su toga svjesni...a jeste vi svjesni svojih spija ? ;)

nismo, al znaš onu: svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem :P

al sam danas mudar :D

jednog dana bakterijo doći ću do tvog grada
ti ćeš ga defat nesvjesno
i deffa će biti tada
al protiv moga offa tebi nestaje svaka nada :D :harmonikaš:

sweeth
29.03.10, 18:22

edit:
hmm.. iako ova slika mi nekak govori drugačije http://img691.imageshack.us/i/picbg.jpg/

ta slika je veliki fake
nije takav poredak igrača nikad bio prosli s4 :D:D

razigrana bakterija
29.03.10, 18:22
nismo, al znaš onu: svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem :P

al sam danas mudar :D

jednog dana bakterijo doći ću do tvog grada
ti ćeš ga defat nesvjesno
i deffa će biti tada
al protiv moga offa tebi nestaje svaka nada :D :harmonikaš:

hm...ja se deff-am off-om...zato sam ovaj server i isa na rimljane...rekli su mi da su jaci u obrani :D

svaka cast PC, napravili ste svjetski posao na -/-, to pokazuju vasi hofovi a i statistike na serveru.
ali iza nasih zakucavanja stoji nesto vise od (kako vi kazete) lose organizacije. zato nas nemojte vise omalovazavat, vratit cemo se mi ;)

pozz

evo i malo glasa razuma od strane tl-a...nitko vas ne omalovazava...zahladilo, pa malo lozimo :) ali od nase strane je receno ono sto bi se dalo zakljuciti iz izvjesca...kakva je pozadina dogadanja...mi ne znamo :) ali neki clanovi tl-a su nase komentare shvatili kao napad...i ocito jos uvik razocarani poceli omalovazavati i uvlaciti u to savez koji nema nekih dodirnih tocaka niti sa jednom niti drugom stranom u hof-u...

hzg
29.03.10, 18:24
Slika laze :D samo malo bolje pogledaj ;) A zasto su me ugurali u BoP nemam pojma :lol2:

guest
29.03.10, 18:24
ta slika je veliki fake
nije takav poredak igrača nikad bio prosli s4 :D:D

ne znam ja.. tak se neki BoPovci hvale.. valjda je to onda poredak onako kako se oni sjećaju :D

edit:
ma znam da je slika fejk ali sam zabrijao da si stvarno bio u BoP-u jedno vrijeme (a drugu sliku nisam našao trenutno) jer se sjećam da uvijek si bio protiv savezništva s HARDom

znam da više oftopičarim nego kaj se držim teme (slobodno zbrišete moje postove, nadam se bez neke kazne :) ) ali jel ima netko kakvu sliku s prošlog servera?

lord07
29.03.10, 18:27
hm...a zasto ste vi toliko optereceni pacijentima...i konstantno vidite neke urote...pc sa ovim hof-om nema nista...nije tu samohvala u pitanju...rezultati onoga sto je pc napravio su vidljivi na -- kvadrantu...rezultati koji su vidljivi od onoga sto ste vi napravili na svom kvadrantu su vidljivi ovdje...u ovom, i prethodnom hof-u pro-a i hard-a...

mi i jesmo pacijenti...niti se toga sramimo...niti to skrivamo...da, da ne zaboravim napomenuti, za sada jako uspjesni pacijenti...za razliku od legendi ;)

p.s. nemoj misliti o pc-u...bit ce ti lakse...a i frustracije neuspjehom manje :)
;)

ma nemam ja nista protiv Pc-ja nego me ti zivciras s time sto toliko PC dizes u nebo,a vjerovatno si medju nevaznim igracima u PC(neznam,samo kazem).
btw. pogledaj JOS jednom moj napad i reci gdje je tu u mom napadu neuspjeh???
vidi se da si dosao samo s..t bzvze.
Ma da mi je jedan igrac iz #SS#-a i da smo na vasim koo vec bi oddavno pacijeniti bili po bolnicama(metafora)

Toxic Hemlock
29.03.10, 18:32
ma vidi se kak bili pacijenti po bolnicama. kao i HARD sada. :D :D
vidim da neki ne znaju podnijet postove pacijenata. :D
a da je bakterija nevažan igrač u PC. hmmmm, prije bi rekao da je špija. :D :D

cossorre
29.03.10, 18:45

@ the guest
ja kenjam hahahahahaha ajde samo ovo pogledaj i bit ce ti jasno

PRO-LOD
PRO
HARD SU
HARD@BIZ
**HARD**
Allianz
KVAKA 22
ANARHIJA
@HARD@
HARD R.M

a evo i nas:

TL
TL-a
bop
ibop

eto samo da ti to ovako malo docaram kad vec neznas matematiku

lord nemaju svi savezi istu taktiku, naša se već jednom pokazala uspješnom na prošlom serveru, pa zašto i ovaj server nebi igrali ko talijani bunker pa u 90-toj zabili gol.

lord07
29.03.10, 19:06
i potpuno si promašio.. kao i inače.. aj malo prebroji igrače a pogotovo aktivne igrače i broj sela npr, pa ćeš shvatiti o čem ja pričam..
imate sigurno više sela neg mi, imate sigurno više aktivnih igrača nek mi (iako možda to ne bi trebao javno govoriti)..

joj joj joj i joj,,evo samo za tebe sam sve to lijepo sakupio i zbrojio itd. i evo ti racunice na kraju:

PRO-HARD koalicija:
PRO-LOD
PRO
HARD SU
HARD@BIZ
**HARD**
Allianz
KVAKA 22
ANARHIJA
@HARD@
HARD R.M

igraca:286
naselja:1022

TL-BOP koalicija:

TL
TL-a
BOP
IBOP

igraca:138
naselja:527

ajde sad JOS jednom lijepo procitaj,bolje 2x. pa mi reci gdje u ovoj prici ima nas jednako kao i vas.

eto samo za tebe the guest.

LP

Superhik
29.03.10, 20:51
Ovdje su premješteni postovi iz HoF teme. Svi ste na tankom ledu zbog enormne količine spama koje ste tamo ostavili, molim kontrolirajte se i bez ikakvog vrijeđanja ili bilo kakvih nekulturnih poruka.

Lp
Valerossi

yYyYyYyYy
29.03.10, 21:17
sta sam reko xD:lol2::lol2::lol2::lol2:

Mr AlcoHell
29.03.10, 21:49
nego dečki iz pca, al smo se naspamali danas, bilo mi je lijepo s vama, dobro skoro kao sex

nego, kaj je to danas, ni a ni b od drugih kordi? kaj je na + +?
od tam najmanje info

razigrana bakterija
29.03.10, 22:07
oni zive u ljubavi :)

Norad III
29.03.10, 22:13
nego dečki iz pca, al smo se naspamali danas, bilo mi je lijepo s vama, dobro skoro kao sex

od tam najmanje info

tamo samo synovci,okorjeli spameri,tolko postaju da nemaju vremena slat vojsku

guest
29.03.10, 22:58
joj joj joj i joj,,evo samo za tebe sam sve to lijepo sakupio i zbrojio itd. i evo ti racunice na kraju:

PRO-HARD koalicija:
...
...
igraca:286
naselja:1022

TL-BOP koalicija:
...
...
igraca:138
naselja:527

ajde sad JOS jednom lijepo procitaj,bolje 2x. pa mi reci gdje u ovoj prici ima nas jednako kao i vas.

eto samo za tebe the guest.

LP

Dobro, znači istina je ipak negdje na sredini, nit sam ja bio u pravu niti ti.. jer ako se sjećaš rekao si vas 32 protiv nas 400+ što je ipak malo više od ovih duplo.. a i opet si tu brojao naše saveznike s drugih koo (@HARD@, HARD@BIZ) koji nam baš i ne mogu pomoći u borbi protiv vas..
(još ja nisam računao PRO i PRO-lod što je moja greška jer su nam sad ipak postali saveznici)

Prime
30.03.10, 00:09
eh da maknemo malo tl s dnevnog reda,vidim tigar3 izvan hard saveza jel vam to pobjegao pushani offer ili osnivate novi wing lol

Alfa Male
30.03.10, 00:42

od tam najmanje info

ti ocito nemas pojma sta je sex :lol2:

jebacch
30.03.10, 01:01
Slika laze :D samo malo bolje pogledaj ;) A zasto su me ugurali u BoP nemam pojma :lol2:

ni ja kad si bio mnjagova špija u autocenziriranowegeautocenzuriranou

sweeth
30.03.10, 01:50
ma hdz radi za neke više sile
pa vidio si koje ime saveza je imao

jebacch
30.03.10, 02:10
ma hdz radi za neke više sile

da da ,, hehe pa to i velim

Ciganin
30.03.10, 16:21

od tam najmanje info

ma razigrani je najveći spamer
Na +/+ ništa zanimljivo... raskoli ucjene, odjeljivanje saveza... ma svašta se može vidjeti po statistikama u analyzeru, po HOF-u samo tu i tamo neko čiščenje i šetnja većih offova, skupljanje off bodova sa čiščenjem sa po 4-5 pa sve do 10 k off-a nekih 500-600 deff-a (jednako napadu na oazu)
uglavnom malo di koje katanje tu i tamo... uglavnom se šiti ljubav :lol:

edit:
BoP je nestao s prošlog hr4 servera :štemer:
http://cry.travianteam.com/archive.php?r=hr4_2009_10_30&v=players&t=0&a=&o=population&s=20
ovako je to otprilike izgledalo

k00ra
30.03.10, 16:37
tako da neserem

PRO-LOD
PRO
HARD SU
HARD@BIZ
**HARD**
Allianz
KVAKA 22
ANARHIJA
@HARD@
HARD R.M

ANARHIJA nije u savezništvu s prva dva saveza na listi. Hvala.

Prime
30.03.10, 16:50

da ipak se nemoze pro odrec bas svih farmi

Riddick.
30.03.10, 17:07
i sta ima novog? nisam u toku :brukica:

lord07
30.03.10, 17:11

pa to je samo znak kako vam je dobra diplomacija(bez uvrede). pa pola saveznistva je s njima a pola nije,ja sam samo nabrojao sve one koje imaju s bilo kojim hardom saveznistvo jer sam mislio da ste ko jedan savez a ne ovako,,svako svoju politiku vodi. a i zanima me sto bi vodje anarhije rekle na ovu izjavu.:lol:

Anđeo s greškom
30.03.10, 18:38
i sta ima novog? nisam u toku :brukica:

to i mene zanima..... i sama nisam bas u toku hihihihihihihi

ovaj povratak doma lose djeluje na mene.... jos sam manje aktivna :andjeo::andjeo::andjeo:

k00ra
30.03.10, 19:14
...sam mislio da ste ko jedan savez a ne ovako,,svako svoju politiku vodi. zanima me sto bi vodje anarhije rekle na ovu izjavu.:lol:

ANARHIJA nema vođe. Ime saveza je takvo s razlogom. Raspitaj se kako to funkcionira među vrlo bivšim anarhistima u svom savezu (avril i bubi).

Što je neobično u tome da svatko vodi svoju politiku?
To što tebi redom govore gdje trebaš poslati vojsku, ress i graditi naselja i nadaš se da ćeš jednog dana sam utjecati na to ne znači da ostali igrači ne žele misliti vlastitom glavom dok igraju. :brukica:

nazguls
30.03.10, 19:17
ANARHIJA nema vođe. Ime saveza je takvo s razlogom. Raspitaj se kako to funkcionira među vrlo bivšim anarhistima u svom savezu (avril i bubi).

Što je neobično u tome da svatko vodi svoju politiku?
To što tebi redom govore gdje trebaš poslati vojsku, ress i graditi naselja i nadaš se da ćeš jednog dana sam utjecati na to ne znači da ostali igrači ne žele misliti vlastitom glavom dok igraju. :brukica:

ovo je vojna igra a svaki pravi vojnik nema šta mislit svojom glavom
:p

Superhik
30.03.10, 19:22
to i mene zanima..... i sama nisam bas u toku hihihihihihihi

ovaj povratak doma lose djeluje na mene.... jos sam manje aktivna :andjeo::andjeo::andjeo:

Pamtim ja to pa očekujem da ću i ja dobiti "godišnji odmor" kao mod :P