PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

razigrana bakterija
10.04.10, 22:21
viš a poznato je da i svak brani svoga.......pa tako su i moderatori i admini povezani s nekim igračima..........a da se po men pljuje sam već navikao i na to sam jednostavno postao imun i vraćam istom mjerom

a ti nazgul pazi kaj pričaš jer ja nisam ničija farma niti ću to biti...........a iza svojih riječi stojim i nedam se nikom zajebavat i vrijeđat..........pa tako neću trpit ni omalovažavanje smoda koji vjerojatno isto tako nema RL:brukica:

kakve moderatori imaju veze s igracima u igri ? hm...neke te paranoje tuku...ali i to se desava kada se gubi...to je jedna od neuspojava zajedno sa naglom pojavom rl-a :)

pusti ti smodov rl...ni on se ne dira tvoga...ali ako te bas zanima...mogu ti reci da je sasvim ok...po svim pitanjima ;)

p.s. di si ti to u mom postu vidio omalovazavanje ikoga ? sto se za tvoj postbas i ne bi reklo ;)

mimi8
10.04.10, 22:24
ma e, najbolje otkaz dobiti radi traviana, ostavit ženu u vrtiću s djetetom na tih 10 mj,
zapostavit studij ili školu...kako tko...ili razbijat prozore,
i to sve zato da vam netko tko niti nezna igrati slučajno ne veli da ste farma.

Baš.

Kao mod mi je dužnost braniti ovu igru i paziti da je ne brkate s RL na s3, i mogu Vam samo reći da malo manje igrate nebiste nikad ni brkali RL s igrom.
Igrali biste svježi, došli s nekim zanimljivijim idejama u igri, bilo bi svima ugodnije.
Može sad povrat na topic ?

pa ima i takvih debila............a ovu igru igram dok imam vremena.....i najveće razočaranje je bio ovaj server počevši od Multihuntera,pa preko nekih bugova na servera.......te na kraju do igrača đ-starsa koji svaku svoju pobjedu veličaju i naslađuju se,te podcjenjuju i misle da su bogovi......nemam ništa protiv njih niti protiv njihova stavljanja hofova na forum jer jedan cilj igre je i propaganda........ali način na koji ti čine mi se ne sviđa......to da sve gledaju s visoka i da sve podcjenjuju i omalovažavaju.......neka se malo ugledaju na druge saveze i igrače koji stavljaju hofove na forum

pa što da i nemamo RL? zar je to sramota, bitno je da imamo neki cilj u životu... ali vi to s RL-om, nikad nećete shvatiti jer vas problemi iz RL bez problema shrvaju tako da postanete polutani koji ne znaju što će sa sobom jer ih ne ide ni na jednom polju.

kakve moderatori imaju veze s igracima u igri ? hm...neke te paranoje tuku...ali i to se desava kada se gubi...to je jedna od neuspojava zajedno sa naglom pojavom rl-a :)

pusti ti smodov rl...ni on se ne dira tvoga...ali ako te bas zanima...mogu ti reci da je sasvim ok...po svim pitanjima ;)

p.s. di si ti to u mom postu vidio omalovazavanje ikoga ? sto se za tvoj postbas i ne bi reklo ;)

ante22............rekao sam travian vam je život...........ali u životu ima većih i važnijih vrijednosti koje ćeš ti shvatiti kada izgubiš nekog voljenog

a imaju ti veze moderatori s igrom jer su povezani s mh-ovima i s adminima koji su opet povezani s igračima ali ne bih o tome jer to je ne moguće spriječiti..........a ti kao admin bi trebao biti neutralan i ne bi trebao stajati na ničiju stranu što ti upravo radiš........a mene ne peru nikakve paranoje........a ja ih barem mogu imati za razliku od vas ovisnika...........;)

sorry na double postu

TaraT
10.04.10, 22:36
pa ima i takvih debila............a ovu igru igram dok imam vremena.....i najveće razočaranje je bio ovaj server počevši od Multihuntera,pa preko nekih bugova na servera.......te na kraju do igrača đ-starsa koji svaku svoju pobjedu veličaju i naslađuju se,te podcjenjuju i misle da su bogovi......nemam ništa protiv njih niti protiv njihova stavljanja hofova na forum jer jedan cilj igre je i propaganda........ali način na koji ti čine mi se ne sviđa......to da sve gledaju s visoka i da sve podcjenjuju i omalovažavaju.......neka se malo ugledaju na druge saveze i igrače koji stavljaju hofove na forum

jel to mimi mene ne voli
:(

evo, jos jednom: ne omalovazavam niti jednog igraca ni savez i zao mi je ako netko to tako tumaci
svi moji komentari se odnose samo na vas nacin igre, a ne na vas kao osobe
a to ssto je vas nacin igre los, i ssto ste tim nacinom izgubili vec xy bitki i igraca, to je vas problem
jos jucer si tvrdio da wizard ceka pozivnicu
i danas isto
odjednom se brise
da je primljen u savez, mozda se i ne bi brisao
jednostavno, ne mozes priznati cinjenicu da se ponavlja ono ssto smo mi vec rekli: iscjedite igrace i odbacite ih
jasno mi je da to neces priznati
ali onda radje nemoj ni komentirati, nego se pozivati na nesto ssto ne stoji

ssto se pak nacionalnosti igraca u Đ tice, ne bih znao, nije mi to vazno niti na to obracam ikakvu pozornost
mislim da bi se ti i svatko ovdje u svojim istupima trebao suzdrazati od osobnih netrpljivosti prema ikakvoj etnickoj, rasnoj, vjerskoj ili kakvoj drugoj skupini ili pojedincu

razigrana bakterija
10.04.10, 22:40
ante22............rekao sam travian vam je život...........ali u životu ima većih i važnijih vrijednosti koje ćeš ti shvatiti kada izgubiš nekog voljenog

a imaju ti veze moderatori s igrom jer su povezani s mh-ovima i s adminima koji su opet povezani s igračima ali ne bih o tome jer to je ne moguće spriječiti..........a ti kao admin bi trebao biti neutralan i ne bi trebao stajati na ničiju stranu što ti upravo radiš........a mene ne peru nikakve paranoje........a ja ih barem mogu imati za razliku od vas ovisnika...........;)

sorry na double postu

kao prvo...ja nisam nikakav admin...kao drugo...valjda imam pravo na misljenje kao igrac :) a to je da je ocito da vas đ savezi gaze di stignu...nema tu biranja strana...to je objektivno i realno sagledana situacija trenutnoga stanja na kvadrantu :)

inace...mi smo ovisnici...a ti si koliko vidim po postovima sto se ticu vp s4 najvise tu :)

ali dobro...mozda dark krene gaziti đ saveze...pa ce đ savezi biti oni sa rl :D

TaraT
10.04.10, 22:45
inace...mi smo ovisnici...a ti si koliko vidim po postovima sto se ticu vp s4 najvise tu :)

onda ja necu tako skoro imati rl
:D

mimi8
10.04.10, 22:48
jel to mimi mene ne voli
:(

evo, jos jednom: ne omalovazavam niti jednog igraca ni savez i zao mi je ako netko to tako tumaci
svi moji komentari se odnose samo na vas nacin igre, a ne na vas kao osobe
a to ssto je vas nacin igre los, i ssto ste tim nacinom izgubili vec xy bitki i igraca, to je vas problem
jos jucer si tvrdio da wizard ceka pozivnicu
i danas isto
odjednom se brise
da je primljen u savez, mozda se i ne bi brisao
jednostavno, ne mozes priznati cinjenicu da se ponavlja ono ssto smo mi vec rekli: iscjedite igrace i odbacite ih
jasno mi je da to neces priznati
ali onda radje nemoj ni komentirati, nego se pozivati na nesto ssto ne stoji

ssto se pak nacionalnosti igraca u Đ tice, ne bih znao, nije mi to vazno niti na to obracam ikakvu pozornost
mislim da bi se ti i svatko ovdje u svojim istupima trebao suzdrazati od osobnih netrpljivosti prema ikakvoj etnickoj, rasnoj, vjerskoj ili kakvoj drugoj skupini ili pojedincu
pa naravno da te ne volim.......dapače mrzim te
u životu sam prošao svašta......tako da ovo sranje igram iz čiste dosade što sam već rekao..............a wizard je čekao pozivnicu jer je trebao frendu dati acc, no frend nije imao vremena i mora ugasiti acc.......a da igrače izbacujemo nije istina i ne laži........a kaj tebe boli briga na naš način igre.....igramo kako oćemo i znamo ..........i sve dok dark bude tu na s4 igrat će samo protiv đ-a i da vas čim više sjebemo.........od danas ću svim mogućim silama se truditi da vas trgamo gdje stignemo i gdje smognemo snage.........a dark će se svaki put iznova osnivati pa što god vi rekli........i boli me briga što drugi misle

kao prvo...ja nisam nikakav admin...kao drugo...valjda imam pravo na misljenje kao igrac :) a to je da je ocito da vas đ savezi gaze di stignu...nema tu biranja strana...to je objektivno i realno sagledana situacija trenutnoga stanja na kvadrantu :)

a ti se praviš gluplji nego što jesi zato mislim da se najpametniji kada šutiš :)))

razigrana bakterija
10.04.10, 22:51
jel to onaj dark sto nigdi ne doceka drugu polovicu servera ? :)

mimi8 pripazi na izrazavanje i dosta s vrijedanjem...ili se ponasaj u granicama kulture, ili snosi posljedice za ne kulturu...ovdje nema mjesta za nacionalne netrepljivosti, kao niti za vrijedanje drugih clanova foruma...

mimi8
10.04.10, 22:56
jel to onaj dark sto nigdi ne doceka drugu polovicu servera ? :)

mimi8 pripazi na izrazavanje i dosta s vrijedanjem...ili se ponasaj u granicama kulture, ili snosi posljedice za ne kulturu...ovdje nema mjesta za nacionalne netrepljivosti, kao niti za vrijedanje drugih clanova foruma...

možda je ali to je i onaj dark koji je prepun divnih i krasnih ljudi koji su spremni jedni drugima pomoći u RL-u i koji bi jedan za drugog učinili sve.........

a ja nikog ne vrijeđam samo iznosim činjenice jer kada meni netko kaže da sam hrvat ja sam ponosan jer sam skoro izgubio život braneći ovu zemlju........a sada zvučiš kao da mi zapovjedaš i da me tjeraš da moram šutiti ali u životu se mora samo umrijeti :)...........

razigrana bakterija
10.04.10, 23:00
nitko tebe ne tjera da sutis...dapace...slobodno postaj...ali drzi se granica kulture u tim postovima...dakle bez vrijedanja...

Nyany 2007|2008
10.04.10, 23:02
kaj nebi moderatori trebali ovdje davati primjer drugima ( dosta nam treba primjer jer smo većina kočijaši ;) ) zakaj jednostavno ne držite jezik za zubima i obrišete istinite prepirke neg se morate uvuć u njih i srat po svojem?????

mimi8
10.04.10, 23:05
nitko tebe ne tjera da sutis...dapace...slobodno postaj...ali drzi se granica kulture u tim postovima...dakle bez vrijedanja...

onda me pusti da pišem kako hoću ili uopće neću pisati........jer ono kaj mislim to i velim i želim da svatko zna kaj mislim o njemu

razigrana bakterija
10.04.10, 23:06
kaj nebi moderatori trebali ovdje davati primjer drugima ( dosta nam treba primjer jer smo većina kočijaši ;) ) zakaj jednostavno ne držite jezik za zubima i obrišete istinite prepirke neg se morate uvuć u njih i srat po svojem?????

a na koju tocno prepirku mislis ? ne drzimo li se mi teme...rijec je bila o dark i đ savezima...i dok je kulturna...zasto bi se brisalo :)

Zirnitra
10.04.10, 23:06
mimi, imaš PP od mene, malo lakše s tim ispadima verbalizma, nacionalne netrpeljivosti, RL-om, modovima i double postovima..nijedno nije dozvoljeno.

Nyany,

Srećo !
Deder ti meni raci jel ima SYN-a na ovom serveru. Vidjeh nekome SYN u potpisu i piše s4 pored pa me baš zanima kako im ide.
I kak tebi ide ? :) hoćemo li vidjeti Nyany-WW ?

Nyany 2007|2008
10.04.10, 23:10
a na koju tocno prepirku mislis ? ne drzimo li se mi teme...rijec je bila o dark i đ savezima...i dok je kulturna...zasto bi se brisalo :)

Iskreno nemam pojma jer postove iznad mojeg ne čitam,tj nesto malo sam procitao i to sta sam vidio je prica o tome ko treba da suti :D alaj sta ste dosadni :P

Nyany,

Srećo !
Deder ti meni raci jel ima SYN-a na ovom serveru. Vidjeh nekome SYN u potpisu i piše s4 pored pa me baš zanima kako im ide.

Naravno da ima SYNa na ovom serveru,oni se kao i obično drže po strani i čekaju priliku - mudri su ti oni....
Meni ide odlično,upravo sam dignuo 15c kojem polagano pocinjem dizati crop polja koja ce opskrbljivati moju armiju iz gb&gs :)
Čisto sumnjam za ww ;)

mimi8
10.04.10, 23:11
mimi, imaš PP od mene, malo lakše s tim ispadima verbalizma, nacionalne netrpeljivosti, RL-om, modovima i double postovima..nijedno nije dozvoljeno.

Nyany,

Srećo !

znam imaš i ti od mene:)

nazgul1982
10.04.10, 23:18
viš a poznato je da i svak brani svoga.......pa tako su i moderatori i admini povezani s nekim igračima..........a da se po men pljuje sam već navikao i na to sam jednostavno postao imun i vraćam istom mjerom

a ti nazgul pazi kaj pričaš jer ja nisam ničija farma niti ću to biti...........a iza svojih riječi stojim i nedam se nikom zajebavat i vrijeđat..........pa tako neću trpit ni omalovažavanje smoda koji vjerojatno isto tako nema RL:brukica:

ja ne branim svoga,isticem da je aktivnost glavna razlika izmedju farme i top igraca

nizi,jel si cuo da je popu šimi ukralo biciklu?

mimi8
10.04.10, 23:21
ja ne branim svoga,isticem da je aktivnost glavna razlika izmedju farme i top igraca

nizi,jel si cuo da je popu šimi ukralo biciklu?

a ja ističem da nemaš pojma jer ja nisam farma!!!!!!!!!

nazgul1982
10.04.10, 23:24
to znaci da si aktivan

nisam ja rekao da si farma,ti govorish da nisi

ja samo kazem da su neaktivni farme

mimi8
10.04.10, 23:27
pa to bi i sljepac zaključio :brukica:

nazgul1982
10.04.10, 23:28
nebi,neki misle da postoje isprike i opravdanja za neuspjeh

jebacch
11.04.10, 01:05
pa ima i takvih debila............a ovu igru igram dok imam vremena.......

jos malo pa ce naglo nestat vremena hehe

i najveće razočaranje je bio ovaj server počevši od Multihuntera,pa preko nekih bugova na servera.

hahahaha najveći bug servera je pomisao darka da bu nešto napravio

te na kraju do igrača đ-starsa koji svaku svoju pobjedu veličaju i naslađuju se,te podcjenjuju i misle da su bogovi......nemam ništa protiv njih niti protiv njihova stavljanja hofova na forum jer jedan cilj igre je i propaganda........ali način na koji ti čine mi se ne sviđa......to da sve gledaju s visoka i da sve podcjenjuju i omalovažavaju.......neka se malo ugledaju na druge saveze i igrače koji stavljaju hofove

nisam iz đe su zvijezde nit iz đe rakija al sam arogantan i umisšljen i odvratan ahhaha
prije svega jer te pali

a spram tebe mimica moja slatka nije uopće teško bit umišljen :)
a bit arogantan je gušt jer se pališ ko beba mala

a imaju ti veze moderatori s igrom jer su povezani s mh-ovima i s adminima koji su opet povezani s igračima ali ne bih o tome jer to je ne moguće spriječiti........

ahahahahha iza mene stoji još vatikan, naftni lobi i farmaceutska industrija tak da nemaš nikakve šanse

a mene ne peru nikakve paranoje........a ja ih barem mogu imati za razliku od vas ovisnika...........;)

a ne

aaaaaaaaahahahahahah

a ja nikog ne vrijeđam samo iznosim činjenice jer kada meni netko kaže da sam hrvat ja sam ponosan jer sam skoro izgubio život braneći ovu zemlju........a sada zvučiš kao da mi zapovjedaš i da me tjeraš da moram šutiti ali u životu se mora samo umrijeti :)...........

a ja sam tvoj omiljeni bosanac :)

a ja ističem da nemaš pojma jer ja nisam farma!!!!!!!!!

nisi još se dovoljno utovio ahahha
malo truda uloži još i bit ćešmoja osobna farma ,, neću te zanemarit mimica moja slatka,,obećavam

mimice srećo

popustile kočnice :harmonikaš:

dakimlin
11.04.10, 01:12
daj više si smješan s time.........eto ako baš oćeš gasi acc...... trebao ga je prepustiti nekome ali taj isto nema vremena i gasi acc...........si sretan...............sam da ti velim sada,da je jedini cilj darka na ovom srveru shebati čim više bosance iz đ-starsa.......eto jer vašeg vrijeđanja,podrugivanja,bahatosti i dalje ne nabrajam mi je pun kufer........ima sam mnogo suparnika na travianu ali nitko nije bio tako bahat kao vi.......možda jesi bolji igrač ovdje ali prave vrijednosti se vide u RL a ne u virtualnom svijetu.......tako da se malo spustiš na zemlju jer za razliku od vas mi imamo život........i ovo igramo iz čiste zezancije i zafrkancije...........jer dark nije osnovan čisto radi igre nego radi i druženja po raznim chatovima pa tako i u RL..........a vama bi bilo pametnije da shvatite osnovne ljudske vrijednosti i da malo više vremena posvetite RL..........jer ste obični ovisnici i dangubi

eto sada mi je puno lakše iako zbog pravila foruma ne mogu sve reći ;)

ma tko je taj zlic "bosanac" mimice, de meni reci da ga nađem:air kiss:
iako ne znam koga sve imamo jer smo teški ovisnici, nemamo RL, samo visimo na travianu, ne zafrkavamo se i ne zezamo, a kamoli družimo...tako da i ne znam tko je u našem savezu bosanac, hrvat, srbin, rus... :blink:...nama to ni nije bitno...ali samo ti meni reci tko je daj, bum ga ja :cowboy:

mirkoželimir
11.04.10, 02:12
pretpostavljam da je mimi wanna be hrvat ili ti ga isfrustrirani bosanac.

tristan
11.04.10, 02:41
daj više si smješan s time.........eto ako baš oćeš gasi acc...... trebao ga je prepustiti nekome ali taj isto nema vremena i gasi acc...........si sretan...............sam da ti velim sada,da je jedini cilj darka na ovom srveru shebati čim više bosance iz đ-starsa.......eto jer vašeg vrijeđanja,podrugivanja,bahatosti i dalje ne nabrajam mi je pun kufer........ima sam mnogo suparnika na travianu ali nitko nije bio tako bahat kao vi.......možda jesi bolji igrač ovdje ali prave vrijednosti se vide u RL a ne u virtualnom svijetu.......tako da se malo spustiš na zemlju jer za razliku od vas mi imamo život........i ovo igramo iz čiste zezancije i zafrkancije...........jer dark nije osnovan čisto radi igre nego radi i druženja po raznim chatovima pa tako i u RL..........a vama bi bilo pametnije da shvatite osnovne ljudske vrijednosti i da malo više vremena posvetite RL..........jer ste obični ovisnici i dangubi

eto sada mi je puno lakše iako zbog pravila foruma ne mogu sve reći ;)

farmo. samo se tjesi. blah .. najgora vrsta ljudi .. neznaju gubit

yYyYyYyYy
11.04.10, 08:17
mimi u nekom postu si reko da se vi družite preko različtith chatova i frouma nebiš ti kod nas izdržo 2 minute na skypu od svog spama pogoto kao kada se ekipca okupi ko jučer :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Anđeo s greškom
11.04.10, 09:33
dobro jutro igracima i provokatorima

zamolila bi sve prisutne da forum shvate kao mjesto razmjene misljenja i ugodnog druzenja i da se u tom tonu i ponasaju

forum nije mjesto rjesavanja nesuglasica i nije mjesto za oslobadjanje od osobnih frustracija

lp anđelika

mimi8
11.04.10, 10:25
ma tko je taj zlic "bosanac" mimice, de meni reci da ga nađem:air kiss:
iako ne znam koga sve imamo jer smo teški ovisnici, nemamo RL, samo visimo na travianu, ne zafrkavamo se i ne zezamo, a kamoli družimo...tako da i ne znam tko je u našem savezu bosanac, hrvat, srbin, rus... :blink:...nama to ni nije bitno...ali samo ti meni reci tko je daj, bum ga ja :cowboy:
ma ponašaš se ko malo djete........nemaš trunke ozbiljnosti........pa tako vjerujem da ti je i RL zezancija

pretpostavljam da je mimi wanna be hrvat ili ti ga isfrustrirani bosanac.
e tu se varaš grdnoooo...........jer veći hrvat od mene nemre biti nitko.......jer neznate nitko kaj sam u životu prošao pa me stoga s te strane ne povlači za jezik

farmo. samo se tjesi. blah .. najgora vrsta ljudi .. neznaju gubit
a ti si koji ti je nick???? mogu ti kopirati broj opljačkanih ressa da vidiš da nisam farma........a ja znam gubiti ali ne gubim,.........a inače još gora vrsta ljudi je ona koji lažu......jer nema goreg čiovjeka od izmišljatora i lažljivca

mimi u nekom postu si reko da se vi družite preko različtith chatova i frouma nebiš ti kod nas izdržo 2 minute na skypu od svog spama pogoto kao kada se ekipca okupi ko jučer :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

da družimo se i to nije nikakva tajna........a kod vas sam onaj dan došao znate već radi koga jer me kruško pozvao..........a s vama nemam o čemu komunicirati

tristan
11.04.10, 10:33
ma ponašaš se ko malo djete........nemaš trunke ozbiljnosti........pa tako vjerujem da ti je i RL zezancija

e tu se varaš grdnoooo...........jer veći hrvat od mene nemre biti nitko.......jer neznate nitko kaj sam u životu prošao pa me stoga s te strane ne povlači za jezik

a ti si koji ti je nick???? mogu ti kopirati broj opljačkanih ressa da vidiš da nisam farma........a ja znam gubiti ali ne gubim,.........a inače još gora vrsta ljudi je ona koji lažu......jer nema goreg čiovjeka od izmišljatora i lažljivca

da družimo se i to nije nikakva tajna........a kod vas sam onaj dan došao znate već radi koga jer me kruško pozvao..........a s vama nemam o čemu komunicirati

covjek, daj se opusti ... nikoga ne zanima sto je tko prosao jer nismo zato tu ... nego zato da se zabavimo i podjebavamo kad koga se stigne :D

p.s. rijec izmisljator ne postoji. :cvijece i proljece:

jebacch
11.04.10, 10:50

pa mimica ti si farma u nastajanju :cerek:

digni još malo te rese i pekare i to pa eto mene ahhahaa

kaj , imaš 2,10 m

a kaj si mogao proću ovih 5,6 mjeseci
hehe nema te ni u off ni u deff pokazateljima

al nemoj se srdit mimica moja evo ti jedan cvjetak :daje cvijet:

mimi8
11.04.10, 10:54
covjek, daj se opusti ... nikoga ne zanima sto je tko prosao jer nismo zato tu ... nego zato da se zabavimo i podjebavamo kad koga se stigne :D

p.s. rijec izmisljator ne postoji. :cvijece i proljece:

pa šta onda govoriš o nečemu u što nisi uopće upučen

kako onda nazvati takvog čovjeka

Nyany 2007|2008
11.04.10, 11:03
u ovoj igri vise niste hrvati ni bosanci nego ste teutonci,rimljani ili gali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jebacch
11.04.10, 11:12
u ovoj igri vise niste hrvati ni bosanci nego ste teutonci,rimljani ili gali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hehe misliš da je mimica svjestan toga :)

evo da se predstavim

Ja sam teutonac porjeklom sa poluotoka jutlanda, pradomovine drevnih teutosnkih plemena

Godine mi nitko točno nezna ali legende kažu da tisuće mi je ljeta bez traga na udarcima mača

Tek rjetki što preživjeli su susret samnom vele da oči rigaju mi vatru , a dah moj zadahom smrti zovu

Srce od kamena

A jezik mi od guje

Riznica dvora moga nebrojena blaga skriva

Sve do jednog , dukat krvlju spečaćen

Sreća moja , groblje je nepregledno, neprijatelja , što usudili se proturječit

:paladinko:

P.S.

dok sam za mimicu bosanac :)

TaraT
11.04.10, 11:40
...., a dah moj zadahom smrti zovu

...

tic-tac?
:)

Conte del Monte Verde
11.04.10, 11:46
Ja sam teutonac porjeklom sa poluotoka jutlanda, pradomovine drevnih teutosnkih plemena

Godine mi nitko točno nezna ali legende kažu da tisuće mi je ljeta bez traga na udarcima mača

Tek rjetki što preživjeli su susret samnom vele da oči rigaju mi vatru , a dah moj zadahom smrti zovu

Srce od kamena

A jezik mi od guje

Riznica dvora moga nebrojena blaga skriva

Sve do jednog , dukat krvlju spečaćen

Sreća moja , groblje je nepregledno, neprijatelja , što usudili se proturječit

:paladinko:

P.S.

dok sam za mimicu bosanac :)

:cvijece i proljece:

yYyYyYyYy
11.04.10, 11:48
tic-tac?

vodica za ispiranje usta je bolja:goodpost:

tristan
11.04.10, 11:53
:brukica:

a jedina brukica si ti ovdje.

inace ako nista, mislim da je pohvalno da se savez Dark pojavljuje svako toliko tako da u prvih 6 7 mjeseci na -+ ne bude bas dosadno onima koji ga osvoje :D :D :D ipak treba tradiciju ispostovati :P

Nyany 2007|2008
11.04.10, 12:35

inace ako nista, mislim da je pohvalno da se savez Dark pojavljuje svako toliko tako da u prvih 6 7 mjeseci na -+ ne bude bas dosadno onima koji ga osvoje :D :D :D ipak treba tradiciju ispostovati :P

pa baš i nije 6,7 mj prošlo

jebacch
11.04.10, 12:53
evo jedna pjesmica za mimi :)

uz najbolje želje od omiljenog kriminalca i narkomana :cvijece i proljece:

http://www.youtube.com/watch?v=hKLF3-Qvk84&feature=related

Mr AlcoHell
11.04.10, 12:54

ma to im on daje rok trajanja :pece palacinke:

Nyany 2007|2008
11.04.10, 13:03

http://www.youtube.com/watch?v=hKLF3-Qvk84&feature=related

LOL

ta ti je dobra

mimi8
11.04.10, 13:23

mene za razliku od tebe nema čega biti sram i iza svega što kažem i stojim bmk za vas šta pričate

ma to im on daje rok trajanja :pece palacinke:
e sada vama u inat ćemo opet osnivati savez na -7+ koordama i nakon par mjeseci otići sa servera.........ako nama to e smeta zašto ni onda vama to smetalo

LOL

ta ti je dobra

a neki ne kuže da ih jednostavno ignoriram ;)

yYyYyYyYy
11.04.10, 13:25
mene za razliku od tebe nema čega biti sram i iza svega što kažem i stojim bmk za vas šta pričate

e sada vama u inat ćemo opet osnivati savez na -7+ koordama i nakon par mjeseci otići sa servera.........ako nama to e smeta zašto ni onda vama to smetalo

a neki ne kuže da ih jednostavno ignoriram ;)

slobodno opet napravite savez trebaju nam farme:air kiss:

mimi8
11.04.10, 13:32
e vidiš ja sam ti farma pošalji puni napad imam preko 400k ressa u jednom selu -.-

kak ljudi mogu bit glupi ja ne vjerujem.......ako doista misliš da sam farma napadni pa ćeš vidit ;)

presretac
11.04.10, 13:38
LOL

ta ti je dobra

http://www.youtube.com/watch?v=hKLF3-Qvk84&feature=related:pece palacinke:

TaraT
11.04.10, 13:50

eto,vidite ssto ste napravili
naljutili ste mimi
i sad ce se samo u inat svima nama pobrisati

jebacch
11.04.10, 13:57
naljutili ste mimi

šefe da te ispravim u najboljoj namjeri :)

neće se tek tako pobrisat

časno pobrisat ahhahahahahaha

i sve nas posramit :D

mimi8
11.04.10, 13:57
naljutili ste mimi

o čem briješ ti ???

yYyYyYyYy
11.04.10, 15:15
e vidiš ja sam ti farma pošalji puni napad imam preko 400k ressa u jednom selu -.-

kak ljudi mogu bit glupi ja ne vjerujem.......ako doista misliš da sam farma napadni pa ćeš vidit ;)

ti meni govoriš da sam glup a dali ovdje igdje piše da si ti farma -.- govorim o 99% dark saveza tih 1% se brane deff od ovih 99%

mimi8
11.04.10, 15:30
ti meni govoriš da sam glup a dali ovdje igdje piše da si ti farma -.- govorim o 99% dark saveza tih 1% se brane deff od ovih 99%

nisi ti rekao no onaj iznad tebe..............e tu se grdno varaš dark savez nije farma da smo farme ne bi mogli ništa graditi a ako ništa ne gradimo ne bi mogli ganjati pop. a mi smo prvi najnapredniji u ovom tjednu ;)

Hells
11.04.10, 15:49
a ti nazgul pazi kaj pričaš jer ja nisam ničija farma niti ću to biti...........a iza svojih riječi stojim i nedam se nikom EDIT i vrijeđat..........pa tako neću trpit ni omalovažavanje smoda koji vjerojatno isto tako nema RL:brukica:

Ahahahaha,meni si bio farma totek :D

pa naravno da te ne volim.......dapače mrzim te
u životu sam prošao svašta......tako da ovo sranje igram iz čiste dosade što sam već rekao..............a wizard je čekao pozivnicu jer je trebao frendu dati acc, no frend nije imao vremena i mora ugasiti acc.......a da igrače izbacujemo nije istina i ne laži........a kaj tebe boli briga na naš način igre.....igramo kako oćemo i znamo ..........i sve dok dark bude tu na s4 igrat će samo protiv đ-a i da vas čim više sjebemo.........od danas ću svim mogućim silama se truditi da vas trgamo gdje stignemo i gdje smognemo snage.........a dark će se svaki put iznova osnivati pa što god vi rekli........i boli me briga što drugi misle

a ti se praviš gluplji nego što jesi zato mislim da se najpametniji kada šutiš :)))

Hmm,tu bi se dalo puno raspravljat o tome tko je pametniji dok suti. ;)
Kaj se shebavanja tice,vama ne uspjeva ni same sebe shebat a kamoli druge. Ahahahahaha
I samo se vi trudite...pazite da trudni ne ostanete. :D
Osnujte Darka na svakom serveru...dapace,samo malo promjenite naziv u DARK F recimo.
To vam bolje pristaje. :D

nisi ti rekao no onaj kreten iznad tebe..............e tu se grdno varaš dark savez nije farma da smo farme ne bi mogli ništa graditi a ako ništa ne gradimo ne bi mogli ganjati pop. a mi smo prvi najnapredniji u ovom tjednu ;)

Svaka vam cast. Znaci vi ste onda najnaprednije farme po popu... ahahahahahaha
I od tebe se totek moze svasta cut i procitat. ROTFL

mimi8
11.04.10, 16:28
Ahahahaha,meni si bio farma totek :D

Hmm,tu bi se dalo puno raspravljat o tome tko je pametniji dok suti. ;)
Kaj se shebavanja tice,vama ne uspjeva ni same sebe shebat a kamoli druge. Ahahahahaha
I samo se vi trudite...pazite da trudni ne ostanete. :D
Osnujte Darka na svakom serveru...dapace,samo malo promjenite naziv u DARK F recimo.
To vam bolje pristaje. :D

Svaka vam cast. Znaci vi ste onda najnaprednije farme po popu... ahahahahahaha
I od tebe se totek moze svasta cut i procitat. ROTFL

ti si od svih njih uvrede
jer da si od početka čitao shvatio bi da sam rekao da nigdje nisam bio farma osim početka svoje igre ili kada sam igrao više servera pa sam se za jedan zapalio a na ostalima sam farma..........a tebi je bolje da šutiš di ti je tvoj smog uvrede
jedna kak ste završili vi i syn 3k i mid su vas razbili ko budale onda mi je bolje prije završit server nego ga na kraju izgubiti :brukica:
imaš pravo najpametnije je kada ti šutiš :)
btw. moderatori mogli bi ovu temu nazvati svi protiv tota :D

tristan
11.04.10, 16:51
ti si od svih njih najgluplji jer da si od početka čitao shvatio bi da sam rekao da nigdje nisam bio farma osim početka svoje igre ili kada sam igrao više servera pa sam se za jedan zapalio a na ostalima sam farma..........a tebi je bolje da šutiš di ti je tvoj smog kretenčino jedna kak ste završili vi i syn 3k i mid su vas razbili ko budale onda mi je bolje prije završit server nego ga na kraju izgubiti :brukica:

toto protiv mozga je prikladnije :D

hzg
11.04.10, 17:07
korisnik mimi8 blokiran na 3 dana zbog aktivnih opomena i ucestalog vrijedanja ostalih korisnika foruma!

-hzg-

tristan
11.04.10, 17:15
korisnik mimi8 blokiran na 3 dana zbog aktivnih opomena i ucestalog vrijedanja ostalih korisnika foruma!

-hzg-

ti si jos dobar ... ja sam zbog jedna poluproste rijeci bio dobio mjesec .. al na s2 proslom ... uf

hzg
11.04.10, 17:23
hehe.. ma posto ne vjerujem da protivnici imaju neke chat sobe gdje pricaju i druze se. Forum je mjesto za to. Nije nista cudno da povremeno neki malo "izgube" nit. Ali da nema ljudi na chatu ne bi bilo zanimljivo!
A mislim da su moderatori malo strozi!

yYyYyYyYy
11.04.10, 17:50
ah sada barem možemo normalo razgovarati bez da netko stalno prigovara:master:

Nyany 2007|2008
11.04.10, 20:24
hehe.. ma posto ne vjerujem da protivnici imaju neke chat sobe gdje pricaju i druze se. Forum je mjesto za to. Nije nista cudno da povremeno neki malo "izgube" nit. Ali da nema ljudi na chatu ne bi bilo zanimljivo!

Mislim da trebaju biti još više strožiji,pravda mora djelovati!

pravDA :pece palacinke:

yYyYyYyYy
11.04.10, 20:29
Mislim da trebaju biti još više strožiji,pravda mora djelovati!

pravDA :pece palacinke:

ti previše misliš xD ovako je savršeno samo da odmah ljudi dobiju ban akda nego verbalno vrijeđaju ne nakon nego 7 puta

Conte del Monte Verde
11.04.10, 20:46
ti previše misliš xD ovako je savršeno samo da odmah ljudi dobiju ban akda nego verbalno vrijeđaju ne nakon nego 7 puta

a da naučiš pravopis :blink:

yYyYyYyYy
11.04.10, 21:07
a da naučiš pravopis :blink:

teško pokušavam vec 4-5 godina koliko sam ovdje i nikako da mi uspije xD

k00ra
11.04.10, 21:53
teško pokušavam vec 4-5 godina koliko sam ovdje i nikako da mi uspije xD

Prema profilu si ovdje 4-5 mjeseci. Forum ne postoji više od 3 godine.

Ako je moguće napusti temu i spammaj na chat temi drugih servera.

-Pluton1j-
11.04.10, 22:11

a ti nazgul pazi kaj pričaš jer ja nisam ničija farma niti ću to biti...........a iza svojih riječi stojim i nedam se nikom EDIT i vrijeđat..........pa tako neću trpit ni omalovažavanje smoda koji vjerojatno isto tako nema RL:brukica:

:lol2: meni si također bio farma :D

nazgul1982
11.04.10, 22:27
toto protiv mozga je prikladnije :D

cuj tristane,ja cak mislim da ovo da smo ih razbili ko budale se moze smatrati umanjenicom

Hells
11.04.10, 23:03
jer da si od početka čitao shvatio bi da sam rekao da nigdje nisam bio farma osim početka svoje igre ili kada sam igrao više servera pa sam se za jedan zapalio a na ostalima sam farma..........a tebi je bolje da šutiš di ti je tvoj smog uvrede
jedna kak ste završili vi i syn 3k i mid su vas razbili ko budale onda mi je bolje prije završit server nego ga na kraju izgubiti :brukica:

ahahahihi,farma si i tocka. Za razliku od darka i tebe,ja i svaki moj savez smo zavrsili svaki server koji smo igrali do kraja a da nas niko bas nije razbio ko budale. Je,cinjenica je da smo ispusili od 3K i to nikad nismo skrivali. Fala bogu nekad te ide a nekad ne i to je sve igra. Bar smo na kraju priznali poraz sto bi mogao i ti. Ali ti i dark....brate mili....farme na s3 od KMTa,farme na s2 od Smoga,farme na s4 od Đ.... ahahahahah
Sjecam se ko danas kad ste tata i sin Toto/mimi molili diplomatu smoga da vas se ne farma. AHAHAHAHA

Uostalom,ne znam uopce sta se ja s tobom prepucavam. Kao veliki ratnik koji je prosao sve i svasta a po nacinu pisanja ako imas 12g. rezem si luleka.

cuj tristane,ja cak mislim da ovo da smo ih razbili ko budale se moze smatrati umanjenicom

Druze,ne treba bas pretjerivat......
Al necemo ovdje o tome. reci ce nam da ovo nije tema o proslim serverima pa ce pocet masovno brisat postove ;)

zujalica
11.04.10, 23:31

Frende...opet si dozvolio provokacije širokih masa, pa kaj ne kužiš da je to tim luzerina hrana koje inaće nemaju? Dogovorili smo se... IGNORE a to najviše boli ;):dance:

zujalica
11.04.10, 23:33

Ne...moderatori filtrirano moderiraju forum po nekim drugim linijama, mjerilima i pravilima :zeko:
Može i meni jedan banček? Onak za uvijek :witch:

Hells
11.04.10, 23:45
Frende...opet si dozvolio provokacije širokih masa, pa kaj ne kužiš da je to tim luzerina hrana koje inaće nemaju? Dogovorili smo se... IGNORE a to najviše boli ;):dance:

Uh,evo sve boli da na hitnu idem sad odmah sad... :cry: :witch: ROTFL

zujalica
11.04.10, 23:47
Uh,evo sve boli da na hitnu idem sad odmah sad... :cry: :witch: ROTFL

Teško da primaju takve slučajeve :cerek: Direktno se treba javiti na kliniku, znaš koju, rade od 0-24, krizni centar , radim u toj struci pa znam, samo pitaj :kid:

Hells
11.04.10, 23:56
Teško da primaju takve slučajeve :cerek: Direktno se treba javiti na kliniku, znaš koju, rade od 0-24, krizni centar , radim u toj struci pa znam, samo pitaj :kid:

Ma ne brigaj brigu. iz klinike se i javljam ;) :P

zujalica
11.04.10, 23:59
Ma ne brigaj brigu. iz klinike se i javljam ;) :P

:101010: bravo za tebe, bar si na sigurnom ;)

nazgul1982
12.04.10, 00:16
ahahahihi,farma si i tocka. Za razliku od darka i tebe,ja i svaki moj savez smo zavrsili svaki server koji smo igrali do kraja a da nas niko bas nije razbio ko budale. Je,cinjenica je da smo ispusili od 3K i to nikad nismo skrivali. Fala bogu nekad te ide a nekad ne i to je sve igra. Bar smo na kraju priznali poraz sto bi mogao i ti. Ali ti i dark....brate mili....farme na s3 od KMTa,farme na s2 od Smoga,farme na s4 od Đ.... ahahahahah
Sjecam se ko danas kad ste tata i sin Toto/mimi molili diplomatu smoga da vas se ne farma. AHAHAHAHA

Uostalom,ne znam uopce sta se ja s tobom prepucavam. Kao veliki ratnik koji je prosao sve i svasta a po nacinu pisanja ako imas 12g. rezem si luleka.

Druze,ne treba bas pretjerivat......
Al necemo ovdje o tome. reci ce nam da ovo nije tema o proslim serverima pa ce pocet masovno brisat postove ;)

ok,ok isprika,nije umanjenica,realno je :D

moram priznati,sa nekog acca pratim zbivanja ali mi treba neki prirucnik da shvatim odnose na ++

shto se tice darka na s3,potvrdjujem da su mi tamo bili kao udruga razvojacenih farmi ili neshto slicno

sa dualom sam vrlo cesto onoga nino the killer katao,bez otpora

izdrzali su pola godine jer nije bilo zabavno ih napadati ,kao da mlatish vrecu

mekanu vrecu

neznam jel ista garnitura na s4,ali ako jeste,blue,projekt i velecasni bi trebali sami bez ostatka đ ih pomesti :)

tristan
12.04.10, 01:02
mislim da ih je bilo i na 2. rundi s3 ...ugl neslavno ...

a ++ ... tamo sam al ne kontam puno :D samo znam da wild jacky od toliko meta uspije pogodit deff svako toliko ..treba znat :D

unknown969
12.04.10, 02:31
a ++ ... tamo sam al ne kontam puno :D samo znam da wild jacky od toliko meta uspije pogodit deff svako toliko ..treba znat :D

ne spominji moje ime za bezveze xaxa :D
ne kuzim sto si ovim htio reci :confused:

Edit: da nisi fulo igraca? i sam si rekao da ne kontas puno... ja deff vec dugo nisam vidio kod neprijatelja

yYyYyYyYy
12.04.10, 07:44
mislim da ih je bilo i na 2. rundi s3 ...ugl neslavno ...

to me posječa na nekoga na hr4:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

tristan
12.04.10, 13:54
ne spominji moje ime za bezveze xaxa :D
ne kuzim sto si ovim htio reci :confused:

Edit: da nisi fulo igraca? i sam si rekao da ne kontas puno... ja deff vec dugo nisam vidio kod neprijatelja

prenosim tracove ... to mi hobi :P Red karpet je moj idolj :D

da boss
12.04.10, 14:03
prenosim tracove ... to mi hobi :P Red karpet je moj idolj :D

Kakav red karpet. Tračevi su žuta štampa :D

Conte del Monte Verde
12.04.10, 15:31
ja i svaki moj savez smo zavrsili svaki server koji smo igrali do kraja
:cerek::cerek::cerek:
mudro rečeno , Grunfovski šta više :p

yYyYyYyYy
12.04.10, 16:56

xD ljudi samo da vas upozorim nemojte od drugim serverima ovdje:air kiss:

jebacch
12.04.10, 18:07

ako želiš pobjediti nesmiješ izgubiti ahahahhahahahaha

Anđeo s greškom
12.04.10, 18:15
aaaaaaaaaaaa ubili mi dvije farme na nulu :( :( :(

ahahhahahahhaha

spartaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

jel se meni cini.... ili kifleki pokazuju posljednje znakove zivota.....

tik tak tik tak....

ooooooo DA....

pa oni otkrivaju da imaju RL :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

gunner
12.04.10, 18:17
ko je bil tak nepristojan pa ti katal farme sram ga bilo

Anđeo s greškom
12.04.10, 18:19
ko je bil tak nepristojan pa ti katal farme sram ga bilo

reci mu reci mu.... i to nije sve.....

ostadeh da ja i bez pekare i bez zitnog..... pa mislim.... kak bum sada pekla kiflice :(

hzg
12.04.10, 18:23
mozda nisi zatrazila licencu :D

pa isao je MM za to
Svi koji imaju licencu se smiju seteti po kiflinim selima :p a oni ne dolaze tam u posjetu.

Anđeo s greškom
12.04.10, 18:33
licencu ..... hm ocito sam neaktivna..... :brukica::brukica:

a ja mislila vratila se doma.... pa ono.... zelim zadivit dragog pekuci kiflice..... imajuci na umu samo onu da ljubav ide kroz zeludac..... a na ovo s licencom me nitko nije upozorio.....

grrrrrrrrrrrrrr kad ovi moji u vodstvu ne salju MMove

razigrana bakterija
12.04.10, 18:51
licencu ..... hm ocito sam neaktivna..... :brukica::brukica:

a ja mislila vratila se doma.... pa ono.... zelim zadivit dragog pekuci kiflice..... imajuci na umu samo onu da ljubav ide kroz zeludac..... a na ovo s licencom me nitko nije upozorio.....

grrrrrrrrrrrrrr kad ovi moji u vodstvu ne salju MMove

a kod vas ima vodstvo ? :D

yYyYyYyYy
12.04.10, 19:33
xD nešaljete MM-oveROTFLROTFLROTFLROTFL

Anđeo s greškom
12.04.10, 19:37
pa ima tamo neki tko je osnivac saveza..... mislim da je on vodstvo :P :P

razigrana bakterija
12.04.10, 19:57
xD nešaljete MM-oveROTFLROTFLROTFLROTFL

to je strogo zabranjeno :)

pa ima tamo neki tko je osnivac saveza..... mislim da je on vodstvo :P :P

ako vam je to vodstvo...ne pise vam se dobro :)

Pacijent i pol
12.04.10, 20:09
Pa dobro jeste vi normalni?????
Kakav crni MM, pa to i onaj MH cita acuo sam da je on kifla u RL, sto god to RL bilo!!!!!
Treba to :pizza: :tough:

Anđeo s greškom
12.04.10, 20:12
Pa dobro jeste vi normalni?????
Kakav crni MM, pa to i onaj MH cita acuo sam da je on kifla u RL, sto god to RL bilo!!!!!
Treba to :pizza: :tough:

ma taj RL ti je ono kad gubis u igri pa kazes da nemas vremena jer imas RL....

tako su barem meni objasnili....

Pacijent i pol
12.04.10, 20:31
I jos jedno mi nije jasno, tko je vama sredio da vam pise to moderator?
Ajd neka i meni :pivo:

yYyYyYyYy
12.04.10, 21:32
šta ona 60% servera ima RL:opala::opala::opala:

mirkoželimir
12.04.10, 23:14
šuška se šuška da su bivse svemocne kifle po n-ti put promijenile ime i vlasnika :D i sad zajedno s BoPom i TL-om jurisaju na PC. :)

santa barbara mode on!

nazguls
12.04.10, 23:20
vidi stvarno..
nije ni lako pratit u kojem ti je savezu neprijatelj....

dalmatinac22
12.04.10, 23:26
vidi stvarno..
nije ni lako pratit u kojem ti je savezu neprijatelj....

Mene samo zanima oče li zrinko dizati WW... čisto da znam oču li igrati dalje il da gasim :D

Hells
12.04.10, 23:28

Gle,da sam reko da sam na svakom serveru koji sam igrao osim prvog ili bio u savezu koji je gradio ili gradio WW onda bi poceli kako se ne vrti sve oko WWa. sto se mene tice,uspjeh je pocet server i zavrsit ga i po mogucnosti ne postat farma.
A gasenje racuna nakon pola servera ako ne i prije je po mom skromnom misljenju neuspjeh.

Ali to je samo moje misljenje. netko ce se slozit,netko nece.

jebacch
12.04.10, 23:37
Mene samo zanima oče li zrinko dizati WW... čisto da znam oču li igrati dalje il da gasim :D

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahaha hahah

doniram ofce :)

brijem da bude ahhahaha

nebi nas zanemraio

svoje vjerne fanove

Prime
12.04.10, 23:40
šuška se šuška da su bivse svemocne kifle po n-ti put promijenile ime i vlasnika :D i sad zajedno s BoPom i TL-om jurisaju na PC. :)

santa barbara mode on!

Ne spominji TL bezveze mi nemamo nista potpisano

klaustrofobija
12.04.10, 23:50

santa barbara mode on!

Bitno je da si ti informiran... misija je uspjela :pije kavu:

Santa Barbara je bila za :101010:

Volim kad ste ovako dobro informirani :witch:

dalmatinac22
12.04.10, 23:50
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahaha hahah

doniram ofce :)

brijem da bude ahhahaha

nebi nas zanemraio

svoje vjerne fanove

Ma ovce sam već užicao :D hahahhhaha

mirkoželimir
12.04.10, 23:51
Ne spominji TL bezveze mi nemamo nista potpisano

"Koalicija BoP i uz njih savez TL , od sad če nam biti prijatelji,tj,bit čemo s njima u svemu,jer od sad idemo zajedno u bilo čemu..."

tako glasi MM iz novoga BoPa :) ponekad potpis nije potreban to valjda svi znamo :D

razigrana bakterija
12.04.10, 23:55
a di je savez ~rea~ ? ima neki novi e-bop ?

klaustrofobija
12.04.10, 23:57
"Koalicija BoP i uz njih savez TL , od sad če nam biti prijatelji,tj,bit čemo s njima u svemu,jer od sad idemo zajedno u bilo čemu..."

tako glasi MM iz novoga BoPa :) ponekad potpis nije potreban to valjda svi znamo :D

nisi fora onaj MM što je išao kod nas bio je puno bolji a ti ovo objaviš, nisi uopće cool :bic:

ajde možeš ti to i bolje :kid:

jebacch
12.04.10, 23:58
Ma ovce sam već užicao :D hahahhhaha

onda budem ja sa adminima nakon šta počistiš aaaaaaaaaaaaahahahahah

jer frend nam je poznat po tom da vodi narod i izgnanstvo u daleke krrajeve

gdje se spremaju za ww izolirani od svijeta

i onda kad i dodje ww def ode po ćevape negdje

bilo gdje osim di treba ahahhahaha

koji smijeh

:cerek:

mirkoželimir
12.04.10, 23:59
nisi fora onaj MM što je išao kod nas bio je puno bolji a ti ovo objaviš, nisi uopće cool :bic:

ajde možeš ti to i bolje :kid:

no dobro, ako netko od TLa zeli moze postat sitter kod Vas pa nek sam cita :)

Prime
12.04.10, 23:59

Nitko iz tl nije kontaktiran po pitanju ovog saveznistva stoga mi ga nemamo.

klaustrofobija
13.04.10, 00:02
a di je savez ~rea~ ? ima neki novi e-bop ?

kaj nisi ni ti informiran...pih... kud ide ovaj server

no dobro, ako netko od TLa zeli moze postat sitter kod Vas pa nek sam cita :)

kak sad sam nek čita, nemoj radit posao napola :palčina: informiraj nas do kraja i mene zanjimaju te tvoje informacije...:pije kavu:

mirkoželimir
13.04.10, 00:03
Nitko iz tl nije kontaktiran po pitanju ovog saveznistva stoga mi ga nemamo.

vjerujem, ipak se zna tko je mutikaša u ovoj prici, vi ste do sad imate cisti obraz :)

mirkoželimir
13.04.10, 00:04
kak sad sam nek čita, nemoj radit posao napola :palčina: informiraj nas do kraja i mene zanjimaju te tvoje informacije...:pije kavu:

spoji se na acc, klikni na poruke i citaj si MMove, pa pobogu u vodstvu si informiraj se :D

klaustrofobija
13.04.10, 00:08
spoji se na acc, klikni na poruke i citaj si MMove, pa pobogu u vodstvu si informiraj se :D

pa "pobogu" ćemu se informirat slat i čitat MM-ove kad imamo tebe, san svakog vođe. jesi razmišljal da se zaposliš u Vladi, ak zemlja propada bar ćemo bit " dobro" i "kvalitetno" informirani :101010:

mirkoželimir
13.04.10, 00:11
ko kaze da ne radim u vladi clown

razigrana bakterija
13.04.10, 00:14
kaj nisi ni ti informiran...pih... kud ide ovaj server

nisam :( nece niko nis da mi kaze :( aj me ti informiraj u kratkim crticama :)

klaustrofobija
13.04.10, 00:17
nisam :( nece niko nis da mi kaze :( aj me ti informiraj u kratkim crticama :)

ma najbolje da pitaš onog što " radi " u vladi :cerek: pouzdane informacije iz MM-a kojeg tražim al nikak da vidim od kog je došao ni kome je išao....više infa kad se tajanstveni MM i pronađe do tad, lijepe snove želim :sleepy moon:

Valerossi kreni u brisanje spama

Anđeo s greškom
13.04.10, 00:20
ok proglasit cemo onda nacionalnom tajnom da su kifle jos jednom odlucile sakrit se iza drugih u pokusaju da odgode jos jednom masovnu pojavu RLa

jebacch
13.04.10, 00:20
sve bum vas hakiral

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahah

edit: ne da slupam vojske (ko zadnji put)vec da saznam kaj ko di bjezi ahahhaha

Anđeo s greškom
13.04.10, 00:21
sve bum vas hakiral

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahah

pih ti i tvoja obecanja koja ne drze vodu

klaustrofobija
13.04.10, 00:24
ok proglasit cemo onda nacionalnom tajnom da su kifle jos jednom odlucile sakrit se iza drugih u pokusaju da odgode jos jednom masovnu pojavu RLa

:brukica: ak ti tak kažeš ipak ste vi svi informirani, prije ili kasnije RL svakog uhvati mene već uhvatio 70% al eto nađem uvijek malo vremena da se nasmijem vašim informiranim postovima i komentarima koji su tako dobro sročeni :101010:

hzg
13.04.10, 00:28
Ma kaboom kaj se brines, pusti pacijente... oni tak i tak sam znaju fejkati. Ni ne kuze kad imaju krivi ili pravi info, samo je vazno da imaju informacije. :lol2:

Kao da mogu nesto s njima napraviti :P

SWORDFISH
13.04.10, 00:41
šta mislite tko je najjača žena na ovom serveru anđelka ili kaboom(s dva O) :kid:

mirkoželimir
13.04.10, 00:44
šta mislite tko je najjača žena na ovom serveru anđelka ili kaboom(s dva O) :kid:

tebi ban zbog spama, a sad i meni jer cu odgovorit u istom tonu:party:
mislim da je anđa jaca, ima krila

razigrana bakterija
13.04.10, 00:44

ja bi reka da je odgovor swordfish :D

SWORDFISH
13.04.10, 00:47
ja bi reka da je odgovor swordfish :D

u ovo ti je bilo nisko....

po meni je jaca kaboom,bliže mi je katama.....:)

jebacch
13.04.10, 00:48
šta mislite tko je najjača žena na ovom serveru anđelka ili kaboom(s dva o) :kid:

ja :D

Anđeo s greškom
13.04.10, 00:55
ja :D

ooooo DA :)

Sharafciger (kifla brate)
13.04.10, 02:19
kaki je sad ovo eBoP :S

sweeth
13.04.10, 02:28
kifle su asimilirane :D

yYyYyYyYy
13.04.10, 07:18
sada sste me izgubili dali su kifle prešele u bop ili što? i dali je TL sklopio nešto s bop i što xD?ROTFLROTFL

hzg
13.04.10, 15:08
kaj je bilo?? nisam pratio :pije kavu:

razigrana bakterija
13.04.10, 15:11
hm...hoce li taj savez rea pronaci zastitnika...ili ne ? i to je neka nova moda bez gg-ova igrati ili ?

yYyYyYyYy
13.04.10, 15:34
izgleda ali jsa sam old fashion :cowboy::cowboy::cowboy:

klaustrofobija
13.04.10, 15:44
hm...hoce li taj savez rea pronaci zastitnika...ili ne ? i to je neka nova moda bez gg-ova igrati ili ?

:master:

nova najnovija, hočete vi biti naši zaštitnici :gamer s mišem:

yYyYyYyYy
13.04.10, 15:52

nesmiju moraju držati ugled:cowboy::cowboy:

razigrana bakterija
13.04.10, 16:00

cim prominite ime u error :) ali uz dodatak wing :) ali to ne bi treba biti problem neki...i tako svaki dan se savez zove drugacije :)

Anđeo s greškom
13.04.10, 17:42
cim prominite ime u error :) ali uz dodatak wing :) ali to ne bi treba biti problem neki...i tako svaki dan se savez zove drugacije :)

znaci jedini uvijet je da svakodnevno mijenjaju ime plus dodatak wing ahahahhahaahha

najgore je to sto nikad ne znam kako mi se zove savez, ali nije ni bitno..... bitno je da se mi igramo :gamer::gamer::gamer::gamer:

Superhik
13.04.10, 17:56
Strašna bi im to zaštita bila. Pih nama je to samo dva acca više za preuredit i oranicu napravit.

SWORDFISH
13.04.10, 18:10
najgore je to sto nikad ne znam kako mi se zove savez,

mislim da i peciva ponekad neznaju kako im se savez zove.. :)

Anđeo s greškom
13.04.10, 18:17
mislim da i peciva ponekad neznaju kako im se savez zove.. :)

pa tu se i poistovjecujem s njima :)

razigrana bakterija
13.04.10, 19:40
pa tu se i poistovjecujem s njima :)

ej ej...zbog ovakvih postova ces ostati bez saveznih privilegija :P

klaustrofobija
13.04.10, 20:12
:pije kavu:

hm...imam jedno pitanje zašto nitko ništa ne piše na forumu osim PC-jevaca, cijela stranica na forumu samo kak vi bla...bla...bla..blablate...skype ili tak nekaj slično se lako da skinut :pije kavu:

postali ste malo dosadni, osim sworda on nikad nije dosadan :lovju:

anđelika :girlw: mene je tebe strah i to jako

još samo da dođe onaj što je prepun informacija dream team is back

joj joj joj kud ide server na kraju PC će osvojit sve WW-ove i sam sebi rušit pošto su ljudi izgubili volju igrati pa će se PC igrat sami sa sobom... svatko ima svoje veselje :kid:

SWORDFISH
13.04.10, 20:22
postali ste malo dosadni, osim sworda on nikad nije dosadan:lovju::daje cvijet:

razigrana bakterija
13.04.10, 20:48
joj joj joj kud ide server na kraju PC će osvojit sve WW-ove i sam sebi rušit pošto su ljudi izgubili volju igrati pa će se PC igrat sami sa sobom... svatko ima svoje veselje :kid:

ma nisu svi :) samo protivnici na -- :( a na pocetku se ponadali da bi moglo biti zanimljivo...kad ono...bez otpora :(

Anđeo s greškom
13.04.10, 21:59
ej ej...zbog ovakvih postova ces ostati bez saveznih privilegija :P
kojih..... one koje moram prvo zaradit pihhhhhhhhhh tuzit cu te dualu..... katat ce te :P :P

a gle..... samo se zlo zla boji :)

13.04.10, 23:12
Ja bih samo molio da se ime Kifle vise ne spominje u kontekstu s4, jer ga ocito i nije bilo u pravom smislui toga imena, a to ime je ionako davno izmjenjano u savsta...

Prava kifla je kifla sa s3, ovo nije kifla niti ce biti (davno je propao pokusaj revajva kifle)..stoga molim da se Kifla pusti na miru ;) jer ipak je Kifla na s3 mnoge od vas gazila :)

Superhik
13.04.10, 23:24
Oćemo smanjit sa spamom? Tračeri iz PCa pustite malo ekipu na miru da se i drugi "čuju" na forumu osim vas i "kifli".

Lp
Valerossi

misko-8
13.04.10, 23:39
Ja bih samo molio da se ime Kifle vise ne spominje u kontekstu s4, jer ga ocito i nije bilo u pravom smislui toga imena, a to ime je ionako davno izmjenjano u savsta...

Prava kifla je kifla sa s3, ovo nije kifla niti ce biti (davno je propao pokusaj revajva kifle)..stoga molim da se Kifla pusti na miru ;) jer ipak je Kifla na s3 mnoge od vas gazila :)

u cega se je to ime promjenilo ???, molit cu prevod citata.....

razigrana bakterija
14.04.10, 00:10

bez uvrede...ali ekipa (medu njima i ti) je koristila naziv kifla...u izvornom imenu saveza...pa kasnije i u kombinaciji s azrama...sami ste odabrali taj naziv...a obzirom kako cesto u zadnje vrime mijenjaju naziv saveza i rastrkavaju se po frakcijama...ovako je to sve lakse pratiti zbirnim i pocetnim nazivom "kifle" :)

14.04.10, 00:54
bez uvrede...ali ekipa (medu njima i ti) je koristila naziv kifla...u izvornom imenu saveza...pa kasnije i u kombinaciji s azrama...sami ste odabrali taj naziv...a obzirom kako cesto u zadnje vrime mijenjaju naziv saveza i rastrkavaju se po frakcijama...ovako je to sve lakse pratiti zbirnim i pocetnim nazivom "kifle" :)

slazem se, koristio se naziv kifli i ja sam vjerovao u njega..ali ovo sada sto se radi vise niti je kifla, a niti je ikad i bilo kifla..vec samo pokusaji iste... i naravno da ce mi smetati gazenje imena koje to nije zasluzilo...

i vise ni sam ne znam tko s kim i gdje, samo cekam vas da me obrisete :)

yYyYyYyYy
14.04.10, 07:17
:pije kavu:

hm...imam jedno pitanje zašto nitko ništa ne piše na forumu osim PC-jevaca, cijela stranica na forumu samo kak vi bla...bla...bla..blablate...skype ili tak nekaj slično se lako da skinut :pije kavu:

postali ste malo dosadni, osim sworda on nikad nije dosadan :lovju:

još samo da dođe onaj što je prepun informacija dream team is back

ma brzo če i Đ riješiti Dark pa če i njima biti dosadno:lol2::lol2::lol2:

Anđeo s greškom
14.04.10, 07:24
dobro jutro

joj sto volim ovakvo jutro..... kad igrac koji igra 2 mjeseca..... u jednoj noci skine protivniku i off i jedno selo..... i 2/3 deffa u glavnom gradu, i dolinu 50% zita

ne znam dal da placem od smijeha ili od smijeha....

joj sto volim miris paljevine oko svog glavnog grada hahhahahhaahha

sir oliver
14.04.10, 14:10

sad kad ne ide sve tako glatko kako ste mislili, onda da više se ne spominju kifle ??? :opala:
a napočetku su vam puna usta bila kifli... :P

gunner
14.04.10, 14:24
nemoj samo ti pametovat , jer kod vas igra pola kifli koje su bile na s3 tako da nemoj pametovat i radit se blesav i provocirat tu , vec bi i glup zapamtil neke stvari al ocito to kod vas ne pali , kad je objasnjeno sto puta sta je i kako je bilo na s3 a kako je sad ovdje, i molim te isto ko i saraf ime kifla ne povezuj s onim s3 jer ovdje igra samo nekolicina igraca dok je na s3 bilo 100 i vise ljudi tako da molim te ostavi ime kifla na miru i ti i svi tvoji pacijenti , evo molim te lijepo ne zelim se ni svadat ni nista samo molim da ne okaljujete ime kifla bezveze jer taj savez se vise nece ponovit pa molim da ostavite na miru vise taj savez

jebacch
14.04.10, 14:28
kolko ja kao padobranac njubara mogu skuzit izgleda da je neko oblatio imena tih kifli onda kad je savez neovlašteno nazvao tim imenom hehe

ja bi ih tužil

ali brijem da se prekasno frende buniš oko neovlaštene uporabe imena i kršenja prava na ekskluzivnu uporabu :D
vjerojatne spada već pod zastaru

sir oliver
14.04.10, 14:31
nemoj samo ti pametovat , jer kod vas igra pola kifli koje su bile na s3 tako da nemoj pametovat i radit se blesav i provocirat tu , vec bi i glup zapamtil neke stvari al ocito to kod vas ne pali , kad je objasnjeno sto puta sta je i kako je bilo na s3 a kako je sad ovdje, i molim te isto ko i saraf ime kifla ne povezuj s onim s3 jer ovdje igra samo nekolicina igraca dok je na s3 bilo 100 i vise ljudi tako da molim te ostavi ime kifla na miru i ti i svi tvoji pacijenti , evo molim te lijepo ne zelim se ni svadat ni nista samo molim da ne okaljujete ime kifla bezveze jer taj savez se vise nece ponovit pa molim da ostavite na miru vise taj savez

1 - stari, tko je dosao ovamo organizirano i nazvao savez kifla ? :gamer:
JA ILI TI ???

2 - kako to da niste na početku kad ste došli na server tražili da vas se ne povezuje s kiflama, nego ste to počeli tek kad ste vidjeli da ovdje i neće biti baš tako jednostavno kao što ste mislili ?

3 - kod nas igra pola kifli sa s3 ? ha! znao sam da će kifle na kraju pobjediti samo nisam znao kako! ROTFL

4 - a tko će pametovati, ako ne ja ? :P

ps - nije vojska :-)) ekipa, pa moramo vas malo provocirati jer trenutno pobjeđujemo. kad i ako se stvari preokrenu i vi ćete tako nas :luvz:

Anđeo s greškom
14.04.10, 14:40
JA ILI TI ???
:luvz:

aj komad muci..... lepsi si kad sutis :P :P

gunner
14.04.10, 14:41
bez brige nikad nisam nikad ni necu provocirat protivnika , slobodno provocirajte samo nemoj spominjat savez kifla kao i sto sam vidis nema ga vise ovdje postoje drugi savezi zato molim lijepo , znas i sam da ih ima kod tebe nije to nikakva pobjeda to samo potvrduje da su bili odlicni igraci u tom savezu sad su kod vas , nema veze idemo dalje nastavljamo s igrom tu smo do zadnjeg sela, bar vam nije dosadno imate svaki drugi dan kaj katat
:pivo:

Anđeo s greškom
14.04.10, 14:46
nema veze idemo dalje nastavljamo s igrom tu smo do zadnjeg sela, bar vam nije dosadno imate svaki drugi dan kaj katat
:pivo:

bitno je sada odrediti nesto.... da kasnije ne bi bilo iznenadjenja i nejasnoca....

jel igrate do posljednjeg sela
ili
do posljednjeg saveza koji u imenu nema PC

ROTFLROTFLROTFLROTFL

gunner
14.04.10, 14:59
pa kako ste krenuli uskoro ce svi na -/- bit PC to vam bar ide :P i to jako dobro , nece vam bit problem rijesit ovo malo ljudi kaj je ostalo a da nije u PC , samo vi gustajte to je bit igre zabava , pa onda se nastavite zabavljat

Teuta_
14.04.10, 15:15
pa kako ste krenuli uskoro ce svi na -/- bit PC to vam bar ide :P i to jako dobro , nece vam bit problem rijesit ovo malo ljudi kaj je ostalo a da nije u PC , samo vi gustajte to je bit igre zabava , pa onda se nastavite zabavljat

A šta ćes kad svi žele igrati s najjačima :gamer:. Btw, savjet jedan.. zavist je ružna stvar, nemoj tako :P. Pa igramo se samo :luvz:

razigrana bakterija
14.04.10, 15:41

slicno kao sto sam rekao sharafu...mogu reci i tebi...jedini ko je okaljao ime kifle ste vi...nisu vas pacijenti natjerali da se tako zovete...sami ste odabrali to ime...sami ste okaljali ugled i ime toga saveza...koliko vidim...a tsu ne laze...acc gunner...izvorni i prvi savez je kifla...ili sam u krivu mozda ? to sto se stvari nisu za vas razvile kako ste planirali je druga stvar...to sto minjate ime svako malo i spajate se sa svim i svacim nama ne znaci nista...za nas ste bili i ostali kifle...prema prvom nazivu saveza...koje je i najduze trajalo...ostale vase izvedenice i nazive vise niko i ne pamti...

SWORDFISH
14.04.10, 15:46
A šta ćes kad svi žele igrati s najjačima :gamer:. Btw, savjet jedan.. zavist je ružna stvar, nemoj tako :P. Pa igramo se samo :luvz:
:cvjetic:

tomebub
14.04.10, 15:56

priznaj poraz, i kraj price
cemu izgovori
sam kaljas ime kifla sa ovin izjavama

gunner
14.04.10, 16:16
priznaj poraz, i kraj price
cemu izgovori
sam kaljas ime kifla sa ovin izjavama

koji pa si ti , ja sam davno neke stvari rekel procitaj si malo forum pa ces skuzit , ja sam ovo rijesil s proximom igm

jebacch
14.04.10, 18:22
apeliram na sve ljubitelje DARKa i one koji će to tek postati da pomognu svom šefu NINI THE KILLERU da se oporavi i pošalju mu puš u sva sela

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahhahahahahahahahhahhaha

u suprotnom opet srebro pljačkaško mjesto tozla :cerek:

yYyYyYyYy
14.04.10, 20:08
a nečeš t to zlatno nikako xD:bic::bic::bic:

mirkoželimir
15.04.10, 11:31
zakucavanja PRO-a?

ako moze na PP :)

Malla Praseeca
15.04.10, 11:46
zakucavanja PRO-a?

ako moze na PP :)

stiže uskoro na javni :cvjetic:

Alfa Male
15.04.10, 11:59
cekamo samo da odobre moderatori :dance:

hzg
15.04.10, 13:05
eto hof.

Sto se tice saveza koji su potekli iz kifli na s4, i koristenja imena. Na pocetku servera je uzeto ime kifla! I kao takvo su ga i igraci iz tog saveza koristili! Ne vidim razlog da se izbaci to ime i odjednom zaboravi.
Pamtiti ce se da su kifle dosle na s4 i da su razbucane :lol2:
Na pitanje tko je dosao od kifli na server je bio odgovor da su svi (par igraca je falilo). Sad jel su slabo regrutirali nove igrace ili su se medusobno razisli ne znam, isto zasto se ljudi koji igraju kod nas, a mozda su bili kifle prije bolje osjecaju kao pacijenti :P

Ja osobno nemam nista protiv kifli niti ijednog igraca iz tog saveza, niti vrijedam ili umanjujem rezultat tih "100 igraca" koji su igrali na proslom serveru, ali ovo je s4. Isto tako i svi igraci iz saveza PC.
Moglo se uzeti neko drugo ime, ali vjerojatno je ostavljena za mogucnost da je kojim slucajem ispalo drugacije da se moze ponosno reci da su to kifle :)
Sad jel sramota ili ne, to ce sami ocijeniti ili drugi ljudi. Po meni nije, dosli izgubili i bok. Bude uskoro poceo s3, mozda se tamo bolje osjecate :P

I ako vam je lakse bilo je malo briga na pocetku oko toga kako ce to izgledati jer se ocekivao pravi sukob! I imali ste potpuni respekt kao protivnici. Bez obzira na piskaranja po forumu.

mirkoželimir
15.04.10, 13:12
eto hof.

Sto se tice saveza koji su potekli iz kifli na s4, i koristenja imena. Na pocetku servera je uzeto ime kifla! I kao takvo su ga i igraci iz tog saveza koristili! Ne vidim razlog da se izbaci to ime i odjednom zaboravi.
Pamtiti ce se da su kifle dosle na s4 i da su razbucane :lol2:
Na pitanje tko je dosao od kifli na server je bio odgovor da su svi (par igraca je falilo). Sad jel su slabo regrutirali nove igrace ili su se medusobno razisli ne znam, isto zasto se ljudi koji igraju kod nas, a mozda su bili kifle prije bolje osjecaju kao pacijenti :P

Ja osobno nemam nista protiv kifli niti ijednog igraca iz tog saveza, niti vrijedam ili umanjujem rezultat tih "100 igraca" koji su igrali na proslom serveru, ali ovo je s4. Isto tako i svi igraci iz saveza PC.
Moglo se uzeti neko drugo ime, ali vjerojatno je ostavljena za mogucnost da je kojim slucajem ispalo drugacije da se moze ponosno reci da su to kifle :)
Sad jel sramota ili ne, to ce sami ocijeniti ili drugi ljudi. Po meni nije, dosli izgubili i bok. Bude uskoro poceo s3, mozda se tamo bolje osjecate :P

I ako vam je lakse bilo je malo briga na pocetku oko toga kako ce to izgledati jer se ocekivao pravi sukob! I imali ste potpuni respekt kao protivnici. Bez obzira na piskaranja po forumu.

stari imaju oni jos 100k deffa :)
tako da ne pisi jos kao gotovo iako im stvarno treba cudo da sve skupa preokrenu...

hzg
15.04.10, 13:13
Znam da imaju deffa, nisam ni rekao da je gotovo. Jos uvijek ih ozbiljno shvacamo :)

mirkoželimir
15.04.10, 13:21
Znam da imaju deffa, nisam ni rekao da je gotovo. Jos uvijek ih ozbiljno shvacamo :)

Po meni nije, dosli izgubili i bok.

yeah right :P

hzg
15.04.10, 13:32
mirko, citaj s razumijevanjem :P

pricao sam o kiflama, kojih nema vise na serveru. Ovi novi savezi su nova prica :cerek:

yYyYyYyYy
15.04.10, 13:48
nedaju su kifle jako žilavije su one od Darka:opala::opala::opala:

Don Emir
15.04.10, 13:50
PC forever

mirkoželimir
16.04.10, 05:14
cini mi se da su rea, no trato i slicne izvedenice iz kifli pale nocas za par tisuca popa.

yYyYyYyYy
16.04.10, 07:13
evo ga još ejdan neuspjeli Darkovac

http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=8883

16.04.10, 07:40
cini mi se da su rea, no trato i slicne izvedenice iz kifli pale nocas za par tisuca popa.

nemoj ti meni da sam ja i moja drugarica izvedenice :) i ne shvacam sto vama treba psihijatar ili sto radi tih lazi...par tisuca popa :D...toliko nisam ni imao...hahaha

ja sam bio posten pa rekao da vas cekam da me brisete...

meni je dovoljno sto uradih :P a i to sto vam utjeralo strah u kosti..jer do sada na svaku vasu "akciju" moj gg je bio prazan :D kao i danas i kao i svi gradovi...

znaci, mogli ste nas rusit jos u prvoj akciji te tako spasit mnoge od gubitka svojih gradova :D

a i ps. budite uvjereni da nismo izgubili volju radi dogadanja na serveru pola ovih offova bi bilo polovljeno :P

pps. svaka cast nekim pojedincima na offovima :)

ppppps. ma volim vas ja sve :D (dobro ne bas sve, ali vecinu :))

hzg
16.04.10, 07:46
Sta onda onaj MM sta je isao u Rei za deff kod tebe je bila samo prvotravanjska sala?? :lol2:

Nije strah, moramo pustiti i nekog iz kifli da se igra, tak da nije bio strah nego nezanimljivost mete :P

drywet
16.04.10, 09:34
Možda vam nije palo na pamet da oni nisu toliko glupi pa kad već sadržaj svakog njihovog MM-a objavite na forumu, oni namjerno pišu gluposti u MM.
U redu je biti bolji od nekog, to jeste trenutno, sad ne znam koliko ste bolji koliko imate više sreće, u redu je i naslađivati se nad protivnikom koji gubi, i to je dio igre, ali stvarno se spuštate prenisko i pretjerujete. Neke izjave vam stvarno nisu trebale.

p.s. U redu je i da oni koji gube pišu gluposti i jeftine isprike, i to je dio igre... :P

The Birds
16.04.10, 10:08
BoP na ovom forumu nema svoga predstavnika, na početku servera sam gledao i pratio ovaj forum dok nisam shvatio da je zapravo 80% ovog foruma iz PC saveza uključujući kompletan travian tim koji igra za pc, vjerovatno je i sam švabo našao negdje acc u PC hahaha, ali to je nebitno da nebi netko mislio da mi imamo nešto protiv PC, jer zbilja nemamo ni za ni protiv samo ne osjećamo potrebu lijepit ovdje svoje hofove. Slučajno sam bacio oko jer nam je u jednom mm-u uz hofove išao i link za ovu stranicu pa sam bio znatiželjan (bolje da nisam) pa sam vidio pojedine komentare, smiješne komentare, koje sam odlučio prokomentirat.

Vidim neke komentare na rezultat tipa 2:1 i slično loolčina, HARD je smiješan savez koji smo izbili iz cipela. Od početka servera ih brutalno gazimo i to ćemo i nastavit istim tempom, nemaju offa ni deffa a fali im i kvalitetnih igrača (imaju 4 igrača u savezu). Već su jednom radili reorganizaciju saveza gdje su spajali dva saveza u jedan pa će bit zanimljivo vidit što će sad i kako prespajat. Njihova kompletna koalicija nema ni offa ni deffa koliko ima BoP (bez legendi), tako da komentari tipa 2:1 i slično su nepotrebni i smiješni ako hoćete rezultat upišite 10:1 za nas pa to možemo komentirat. Snješka nebi ni komentirao, njemu mora bit jasno da smo u stanju u roku od 24 sata polomit mu cijeli acc (ne samo crop), osim ako mu prijatelj proxima ne skoči u pomoć a teško da bi mu i to pomoglo.

Još bi prokomentirao priče o krizi u TL. Taj savez može biti ugašen jedino ako se oni između sebe svade i ugase ga. Istina je da je BoP slao deff za TL na ovu čeku i slat će i opet, TL može zabit sve offove i izgubit kompletan deff i to neće dovest u pitanje opstanak TL-a jer ćemo im mi čuvat leđa dok se ne oporave, tako da je i komentar o raspadanju TL-a smiješan i opet smiješan. BoP i TL imaju VELIKU nadmoć na svome kvadrantu. Prošli server se BoP raspao radi neslaganja u savezu, sa 3 saveza smo pali na 15 igrača i onda smo i to ugasili, jedina šansa hardu je da se ponovi prošli server pa da opet oni mogu pričat priče kako su oni razbili bop i slično, u suprotnom ja znam kakva im je sudbina a i oni su toga svijesni.

BoP i dalje neće lijepit svoje hofove na ovaj forum, vidljive rezultate našeg saveza možete vidit kad u analyser ukucate hardovo ime.

Pusa od BoP-a

da boss
16.04.10, 10:38
Ko je sad bolji i ko je uopšče ko... neki BoP, pa legende, pa TL, pa HARD

ima vas toliko, pojma nemam ni ko je protiv koga, kamoli da bi znao ko je jači od vas?

da boss
16.04.10, 10:41
pa šta je sa ovim pacientima nekima... stvarno moram ja kao doktor neki acc. da otvorim?

cossorre
16.04.10, 11:04
BoP na ovom forumu nema svoga predstavnika, na početku servera sam gledao i pratio ovaj forum dok nisam shvatio da je zapravo 80% ovog foruma iz PC saveza uključujući kompletan travian tim koji igra za pc, vjerovatno je i sam švabo našao negdje acc u PC hahaha, ali to je nebitno da nebi netko mislio da mi imamo nešto protiv PC, jer zbilja nemamo ni za ni protiv samo ne osjećamo potrebu lijepit ovdje svoje hofove. Slučajno sam bacio oko jer nam je u jednom mm-u uz hofove išao i link za ovu stranicu pa sam bio znatiželjan (bolje da nisam) pa sam vidio pojedine komentare, smiješne komentare, koje sam odlučio prokomentirat.

Vidim neke komentare na rezultat tipa 2:1 i slično loolčina, HARD je smiješan savez koji smo izbili iz cipela. Od početka servera ih brutalno gazimo i to ćemo i nastavit istim tempom, nemaju offa ni deffa a fali im i kvalitetnih igrača (imaju 4 igrača u savezu). Već su jednom radili reorganizaciju saveza gdje su spajali dva saveza u jedan pa će bit zanimljivo vidit što će sad i kako prespajat. Njihova kompletna koalicija nema ni offa ni deffa koliko ima BoP (bez legendi), tako da komentari tipa 2:1 i slično su nepotrebni i smiješni ako hoćete rezultat upišite 10:1 za nas pa to možemo komentirat. Snješka nebi ni komentirao, njemu mora bit jasno da smo u stanju u roku od 24 sata polomit mu cijeli acc (ne samo crop), osim ako mu prijatelj proxima ne skoči u pomoć a teško da bi mu i to pomoglo.

Još bi prokomentirao priče o krizi u TL. Taj savez može biti ugašen jedino ako se oni između sebe svade i ugase ga. Istina je da je BoP slao deff za TL na ovu čeku i slat će i opet, TL može zabit sve offove i izgubit kompletan deff i to neće dovest u pitanje opstanak TL-a jer ćemo im mi čuvat leđa dok se ne oporave, tako da je i komentar o raspadanju TL-a smiješan i opet smiješan. BoP i TL imaju VELIKU nadmoć na svome kvadrantu. Prošli server se BoP raspao radi neslaganja u savezu, sa 3 saveza smo pali na 15 igrača i onda smo i to ugasili, jedina šansa hardu je da se ponovi prošli server pa da opet oni mogu pričat priče kako su oni razbili bop i slično, u suprotnom ja znam kakva im je sudbina a i oni su toga svijesni.

BoP i dalje neće lijepit svoje hofove na ovaj forum, vidljive rezultate našeg saveza možete vidit kad u analyser ukucate hardovo ime.

Pusa od BoP-a

Stari moj, o BoPu svi sve znaju pa nema ni potrebe previše govorit. Vi bi sve mogli svemoćni, ali nikako da nešto ostvarite...
Kad već govorimo o legendama i BoPu i velikoj nadmoći sad me zanima jel ta nadmoć na +- kvadrantima ili općenito jer ~TL~A ima podjednako igrača na --, +-, -+, ++ i to doslovce, što reći nego hahaha, jer ipak su to samo farmice. Veliku predmoć ste imali i na prošlom serveru, ali kvaliteta saveza i igrače se ne gleda po vojsci PRVENSTVENO, nego po slaganju organizaciji itd, a ne po tome da svaki igrač ima brdo offa, a onda balanar paranoično shebe BoP jer ga muče špije, eh da, toliko o predmoči i gaženju.
"HARD je smješan" pa neka je, ali se može pohvalit titulom, a čime može BoP, velikim offom, ali ups, raspadom.

Ovaj server ste ponovo face al ok, neko u RLu neko na travianu, kako bilo na kraju ćemo vidjet ko će koga...

Malla Praseeca
16.04.10, 11:22
Tu sam. Ali nisam to proglasio samo zbog zabijanja, nego je tih dana došla nova direktiva o korištenju botova. Možda poslijednja osoba koja je postala prije mene ima nešto za reći o tome.

ajmo još jednom: mi smo zli, potplatili smo floosha, multihuntere, nemamo RL nego se iživljavamo na vama njubićima, trošimo mjesečno 700 eura na gold, svi imamo po 6 accova tak da nas u TLu u biti igra četvero i koristimo skripte koje šalju 30 napada u sekundi tak da nam netreba okupljalište uopće.....
i neznam di se za mene uvijek nađeš kačiti, odi liječi komplekse van traviana....
znam da vi prezirete goldere koji znaju igrati osim onih u vašim redovima koji to baš nisu sposobni, ali računica je ovakva, 600 golda(2-3 mjeseca)=20€, prosječno oblokavanje na nekoj svirci 100kn(s tim da si sredim upad), oblokavanje na cajkama preko 200kn, pa sad ti vidi očeš preskočiti jedno oblokavanje u 2 meseca za igricu u kojoj uživaš(i sekiraš se ko neki u RLu zbog nje jer su nesposobni) ili budeš totalno čru i alternativan i kažeš NE travian goldu...

zeko :)
16.04.10, 12:13
ajmo još jednom: mi smo zli, potplatili smo floosha, multihuntere, nemamo RL nego se iživljavamo na vama njubićima, trošimo mjesečno 700 eura na gold, svi imamo po 6 accova tak da nas u TLu u biti igra četvero i koristimo skripte koje šalju 30 napada u sekundi tak da nam netreba okupljalište uopće.....
i neznam di se za mene uvijek nađeš kačiti, odi liječi komplekse van traviana....
znam da vi prezirete goldere koji znaju igrati osim onih u vašim redovima koji to baš nisu sposobni, ali računica je ovakva, 600 golda(2-3 mjeseca)=20€, prosječno oblokavanje na nekoj svirci 100kn(s tim da si sredim upad), oblokavanje na cajkama preko 200kn, pa sad ti vidi očeš preskočiti jedno oblokavanje u 2 meseca za igricu u kojoj uživaš(i sekiraš se ko neki u RLu zbog nje jer su nesposobni) ili budeš totalno čru i alternativan i kažeš NE travian goldu...

bravo.... :))) slažem se u potpunosti... i jos kada vidim ono, "vama su špije pomogle" "dobar potez špiji" itd. itd. ja špije nevolim niti volim taj nacin igre...ali u travianu je oduvijek bilo špiji i uvijek ce ih biti, to je sastavni dio igre traviana...kada ste tako pametni, sta ne pronadete te špije u vasim redovima ili ih ne ugurate nama... sve se temelji na dobroj organizaciji... dual i ja smo ex server bili u RHS-u, tako da o bopu i neznam previse...ali to nije ni bitno, to je bilo tada a ovo je sada... i ocito je da je BoP na ovom serveru vrlo dobro organiziran i bez previse "lidera", "vođa" , "šefova" ili ti ko zna cega... ali igra dobru igru u kojoj ce jos puno toga pokazati... kissy kissy:na karte:

cossorre
16.04.10, 12:16
bravo.... :))) slažem se u potpunosti... i jos kada vidim ono, "vama su špije pomogle" "dobar potez špiji" itd. itd. ja špije nevolim niti volim taj nacin igre...ali u travianu je oduvijek bilo špiji i uvijek ce ih biti, to je sastavni dio igre traviana...kada ste tako pametni, sta ne pronadete te špije u vasim redovima ili ih ne ugurate nama... sve se temelji na dobroj organizaciji... dual i ja smo ex server bili u RHS-u, tako da o bopu i neznam previse...ali to nije ni bitno, to je bilo tada a ovo je sada... i ocito je da je BoP na ovom serveru vrlo dobro organiziran i bez previse "lidera", "vođa" , "šefova" ili ti ko zna cega... ali igra dobru igru u kojoj ce jos puno toga pokazati... kissy kissy:na karte:

čuj nezna puno o bopu a igra u njemu:blink:

16.04.10, 12:22
čuj nezna puno o bopu a igra u njemu:blink:

kakve to veze ima...sto se tice sadasnjeg s4 znam sve o BoPu sto trebam znati...a ono sto je bilo prije... to me ne zanima... niti je to moja stvar...:gamer s mišem:

nazgul1982
16.04.10, 12:31
koliko ja vidim jedina briga bop-u i TL-u su pro i tih par igraca u njemu

hard im dodje kao jedna vrhunska nenadhebiva farma,i mogu samo zahvaliti nebesima da su imali takvu neopisivu srecu da imaju takve farmazoide u blizini

ali sa pro bi mogli imati josh dosta problema mislim

16.04.10, 12:38

hard im dodje kao jedna vrhunska nenadhebiva farma,i mogu samo zahvaliti nebesima da su imali takvu neopisivu srecu da imaju takve farmazoide u blizini

tu se stobom u potpunosti slazem... ja nevolim podcjenjivati nikoga...ali hard je poprilicno neorganiziran... i dosta igraca ima nutra koji ne sudjeluju niti u off a niti u deff akcijama, koji se ne odazivaju na nista...bili to dobri igraci ili farme...al sta ces,bolje za nas :)))

cossorre
16.04.10, 12:43
tu se stobom u potpunosti slazem... ja nevolim podcjenjivati nikoga...ali hard je poprilicno neorganiziran... i dosta igraca ima nutra koji ne sudjeluju niti u off a niti u deff akcijama, koji se ne odazivaju na nista...bili to dobri igraci ili farme...al sta ces,bolje za nas :)))

zeko da si igro prošli s4 nebi sad lupo bzvz. kad si i sam reko da neznaš onda šuti.
hard nije bio bog zna kakav savez, ali kad se počeo gradit ww onda se vidlo da u hardu ima gomila loših igrača s brdom defa koji na kraju niko nije uspio probit. Dakle boysi PRO sam po sebi nikom nebi ništa mogo, ali ako im netko čuva leđa...hm.

zato molim vas, imamo drukčije ciljeve (bar što se tl-a tiče) kao što su i sami rekli, oni su tu da se zahebavaju a ne da grade ww, pa se zato zakucavaju svako malo, mi smo tu da gradimo ww, to nam je ipak bolja zabava...

16.04.10, 12:47
zeko da si igro prošli s4 nebi sad lupo bzvz. kad si i sam reko da neznaš onda šuti.
hard nije bio bog zna kakav savez, ali kad se počeo gradit ww onda se vidlo da u hardu ima gomila loših igrača s brdom defa koji na kraju niko nije uspio probit. Dakle boysi PRO sam po sebi nikom nebi ništa mogo, ali ako im netko čuva leđa...hm.

zato molim vas, imamo drukčije ciljeve (bar što se tl-a tiče) kao što su i sami rekli, oni su tu da se zahebavaju a ne da grade ww, pa se zato zakucavaju svako malo, mi smo tu da gradimo ww, to nam je ipak bolja zabava...

slabo pamtis i citas postove... igrao sam ja ex s4, to je dualu i meni bio prvi server... ali nisam bio informiran toliko o BoPu... a da nitko nije mogao probiti to nije istina...vec je bilo i dosta dogovora... nezz di si ti igrao ex server ali okani se stvari o kojima neznas nista...

Malla Praseeca
16.04.10, 12:48

nisu više, gase se pomalo....:cry:
ajde kad budemo jednom vidli uspješnu akciju harda o kojem se tolko priča?
ja čekam već mjesecima da mi uzmu ono prvo selo koje je bogu iza nogu ali dosad sam imal samo jedno katanje i to na razini osnovne škole u kojem su mi OŠTETILI glavnu, žitnicu i skladište...
imate 4 špije u hardu btw i znamo sve o vama, uključujući brojeve cipela i u biti ste nam vi jedina preokupacija u životu.....

cossorre
16.04.10, 12:53
nisu više, gase se pomalo....:cry:
ajde kad budemo jednom vidli uspješnu akciju harda o kojem se tolko priča?
ja čekam već mjesecima da mi uzmu ono prvo selo koje je bogu iza nogu ali dosad sam imal samo jedno katanje i to na razini osnovne škole u kojem su mi OŠTETILI glavnu, žitnicu i skladište...
imate 4 špije u hardu btw i znamo sve o vama, uključujući brojeve cipela i u biti ste nam vi jedina preokupacija u životu.....

felixx, štiglić- kako bi rekli obrisali acc zajedno sa svim selima:cvijece i proljece:

felixx je bio čak prvi u TLu

onda nimfa, linoleumboy itd. da ne nabrajam, odbjegli. s 37 na 29 igrača, ako tako nastavite hm nećete dočekat 6 mjesec

a i te špije ćemo nać, bez brige:cowboy: al neznam za koga će i špijunirat nakon 6. og mjeseca :cvijece i proljece:

Alfa Male
16.04.10, 12:54

Je si ti moj novi najbolji prijatelj :D

Ali ovo je sramota umisto da kad neko dode vidit temu da pohvali pobjednicku stranu i na tome ostane 90% njih kaki

@ cossorre

A koji je tvoj nick u igri ??? Da znan koji "igracina" si uzima za pravo bit tako napuvan.Bez brige necemo te napast prije nego sta bude tvoj red.

cossorre
16.04.10, 12:54
slabo pamtis i citas postove... igrao sam ja ex s4, to je dualu i meni bio prvi server... ali nisam bio informiran toliko o BoPu... a da nitko nije mogao probiti to nije istina...vec je bilo i dosta dogovora... nezz di si ti igrao ex server ali okani se stvari o kojima neznas nista...

puno više od tebe znam o BoPu:air kiss:

Malla Praseeca
16.04.10, 12:55
felixx, štiglić- kako bi rekli obrisali acc zajedno sa svim selima:cvijece i proljece:

felixx je bio čak prvi u TLu

onda nimfa, linoleumboy itd. da ne nabrajam, odbjegli. s 37 na 29 igrača, ako tako nastavite hm nećete dočekat 6 mjesec

a i te špije ćemo nać, bez brige:cowboy: al neznam za koga će i špijunirat nakon 6. og mjeseca :cvijece i proljece:

neznam ja u 6 mjesecu mislim očistiti godinu(napokon) i otići na neku šljaku na more a vi se igrajte i gradite WW.
Stara ekipa je ostala, i još nas je došlo par novih koji se držimo zajedno usprkos svemu....

nazguls
16.04.10, 13:07
neznam ja u 6 mjesecu mislim očistiti godinu(napokon) i otići na neku šljaku na more a vi se igrajte i gradite WW.
Stara ekipa je ostala, i još nas je došlo par novih koji se držimo zajedno usprkos svemu....

štreber!!!

nazgul1982
16.04.10, 13:19
igraci se prepoznaju ljeti

kada dodje ljeto svi nadju izgovor da se nebrinu za acc,rad,faks,posao,kupanje,odmor... bla,bla,bla....

server traje godinu dana i treba ga odraditi ,svaki mjesec jednako bitan i na kraju se vidi pobjednik

Conte del Monte Verde
16.04.10, 13:49
Hehe da štreber :D

Jutros sam smazao jednu kiflu (čitaj krafnu) za doručak ... s čokoladom :p
i btw. ... mali osvrt na protekle postove ..

Za početak , cila ili velika većina ekipe koja je krenila u ovaj server kao Kifle su mi frendovi ...
to šta sad igran u PC savezu je splet okolnosti
moje (sun) JEDINO luresi me povukla da dođem na s4 ..
guner šaraf sorta kelt i ostali su mi se javili nakon toga ... kasno ... već sam bio PC
pomagao sam šarafu gradit WW na s3 ( Kifle Oriđiđi ) ali nismo bili Kifle ..
bili smo mali savez RF Gali sa velikim ... defom , a šta drugo :p
enivej. ekipa je bila odlična ... i odlično smo se zezali ( pogotovo šaraf kojeg svako malo nebi bilo na accu pa smo fizio i ja morali klikat po cile dane :) )
pojava Kifli na ovom s4 je bila popraćena velkim očekivanjima , šta je i normalno jer je to bila gomila dobrih igrača ( i ljudi ) ...
Kifle su izgorile .. zbog unutarnjeg sagorjevanja :p
To je činjenica ... ne provociram , znate me i znate da sam miran i objektivan
Isto nam se desilo na s1 ... skupila se odlična ekipa , sve vrhunski igrači ali tu i jeste bio problem (bar po mom mišljenju) , puno jakih - premao autoriteta , ... nakon malo sve se raspalo ...
Čini se da je to slučaj i ovde sa Kiflama ( neću više spominjat Kifle majke mi :))

a PC na forumu se naslađuje ... opet ništa čudno
ko dobija se veseli i zeza ove koji gube ... psihički rat valjda

e sad ... zašto je PC jak savez
Nije samo zato šta su članovi moderatori s foruma ili bilo koja druga funkcija u Travian timu
Imamo odlično vodstvo saveza koje ima volje planirat akcije ( kako je neko reka ,kompleksne akcije) ,
analizirat stanje u kvadrantu ,prema granicama sa drugim kvadrantima ... tu je i puno aktivnih igrača , goldera ... kad se ide u akciju onda sudjeluje većina saveza, fejkanjem , napadima ... sve u isti sat, sekund ... kao da je lako bit cilo popodne na accu da bi posla fejkove da svi sidnu na metu u 05:00:00 ... ali taj trud pokazuje i rezultate
i nema nesuglasica u vodstvu ... šta je isto dosta bitno, ako ne i najbitnije
Svi znamo kakva je ovo igra ... ratna ... vojna ..pa prema tome mora postojat i neka hijerarhija u savezu
neko ko organizira i vodi i neko ko provodi "naredbe" ... vojnici slušaju bez pogovora :p

E sad gunera , šarafa, kelta , blazea, nogrija ect. da ne nabrajam ne treba otpisat , sve su to dobri igrači ...
a server je dug :)

uf al sam se raspisa :)
da završim kao šaraf ....
sve vas voli Parodix :cvijece i proljece:

Ps.Poseban pozdrav mojim smrdljivim frendovima ( znaju koji su )
Kip on d gud work

arhimond
16.04.10, 13:51
[QUOTE]igraci se prepoznaju ljeti/QUOTE]

Prepoznaju se po svijetloj koži i tamnim podočnjacima :lol2:

Malla Praseeca
16.04.10, 14:40
štreber!!!

po 4x put druga...
štreber....

mirkoželimir
16.04.10, 14:42
nemoj ti meni da sam ja i moja drugarica izvedenice :) i ne shvacam sto vama treba psihijatar ili sto radi tih lazi...par tisuca popa :D...toliko nisam ni imao...hahaha

vidim da ne citas dobro, osim tebe koji si izgubio oko 1000 popa, tu je i kaboom sa 1200 izgubljenih, gunner oko 400, nori blaz 400 i jos ne znam koliko igraca skatanih u samo jednu noc.

dadyo
16.04.10, 15:10
[QUOTE]igraci se prepoznaju ljeti/QUOTE]

Prepoznaju se po svijetloj koži i tamnim podočnjacima :lol2:

:cerek::lol2:

...ovo što se tiće Bop, iBop i TL saveza, mogu reći da je koordiniranost između tih saveza odlična, barem koliko ja iz saveza KVAKA22 mogu zaključiti, primjer: iBop zapoćne napad na jednom kraju uz, kako izgleda svjesnu žrtvu svoje figure ali zato TL na drugoj strani nama pojede dvije...
...na strani naše koalicije je veća brojnost igrača no kako sada stvari stoje taj broj će se vjerojatno smanjivati, međutim ako se savezi pokažu kao pravi savezi onda će ti poraženi igrači prelaziti na druge račune kao duali i slično...
...pitanje je samo koliko dobro će koalicija funkcionirati kao cjelina, za sada su Bop/TL/iBop bolji na tom planu ali daleko je to od bilo kakvih naznaka pobjede, ajmo reći bolje otvaranje...

razigrana bakterija
16.04.10, 15:27

Pusa od BoP-a

jos jedan ljubomorni...nisam primjetio da itko iz pc nesto komentira puno bop...ali tebi prvi post...i odma pc u usta...a sta sad ako vam malo tuku po ovom nekom novom wingu...oni su i tako odavno izgubili identitet...pase nasli medu bop-om...s tim pricama da travian team igra u pc ste vec dosadni...da ste bili zanimljiviji mozda bi igrali u bop-u...valjda svi mi imamo pravo odabrati di cemo i s kim igrati...

tl ekipi svaka cast...oni su u neku ruku bahati u sali, slicno kao i pc...ali vidim bop po starom prokusanom receptu...bahatost na maximumu...a bez podloge...
inace, da ste mogli tako lako rijesiti snjeska...odavno bi to ucinili...zato malo umjerenije komentare ;) vidim i po tom pitanju se opet plasite i spominjete pc koji nema nikakve veze s tim...zavist cuda radi...

Superhik
16.04.10, 15:48
Whoaaaa, ajmo malo smirit tenzije, prijetite se vojskom u igri, nemojte mješati u ovo RL.

Lp
Valerossi

16.04.10, 15:53
Whoaaaa, ajmo malo smirit tenzije, prijetite se vojskom u igri, nemojte mješati u ovo RL.

Lp
Valerossi

haha...imaš pravo da... sorry..al nevolim gledati kada je neko napuhan... i da ima i da nema razloga, takve mrzim... a ova pljesni si zabrijava da se cijeli s4 vrti oko nje... :)))

razigrana bakterija
16.04.10, 15:57
nisam primjetio da sam igdje spominjao sebe...samo rekoh da je bop ponovno bahat bez pokrica...i iza toga stojim...i stajat cu dok hard ne potpise kapitulaciju...u sta sumnjam da ce se desiti...

k00ra
16.04.10, 16:07
samo rekoh da je bop ponovno bahat bez pokrica...i iza toga stojim...i stajat cu dok hard ne potpise kapitulaciju...u sta sumnjam da ce se desiti...

palac gore. ne radi bop ništa relevantno u kvadrantu ali zato skupljaju snage između klanja tl i harda. ne viđam ih u "akcijama" svoje "koalicije". mogli bi kroz dogledno vrijeme zaružiti.

mirkoželimir
16.04.10, 16:10
opet zabijanje TL-a? vidim da je bodova ko pljeve, reporte na sunce!

16.04.10, 16:10
palac gore. ne radi bop ništa relevantno u kvadrantu ali zato skupljaju snage između klanja tl i harda. ne viđam ih u "akcijama" svoje "koalicije". mogli bi kroz dogledno vrijeme zaružiti.

da pače...BoP je imao dosta akcija i puno akcija, sšto saveznih,što individualnih... ali hofove ne objavljujemo...neznam zasto, al nije ni to lose... nevalja se isticati previse...

Mr AlcoHell
16.04.10, 16:12

stari moj ti si pao s marsa... raspitaj se malo u hardu :)
oni očito to malo tiše rade, nešto kao i pc, rijetko nalete na deff ili ga s lakoćom probiju. a vidi nas, samo ružimo i opet ružimo. možda stil ili šta već, samo znam da se za svak itjedan nakupi offa pa da pokupimo koju lijepu off saveznu medaljicu.

igramo se, a da je tl bahat, jeje onolko kolko vi procjenite i kolko shvatite zahebanciju jel ipak je ovo igra :pivo:

mirkoželimir
16.04.10, 16:15
ma TL rula, 35 igraca toliko off bodova, respect!

k00ra
16.04.10, 16:16
BoP je imao dosta akcija i puno akcija

Kao što sam rekao, ništa relevantno.

Conte del Monte Verde
16.04.10, 16:18
ipak je ovo igra :pivo:
:goodpost:

Malla Praseeca
16.04.10, 16:21
reporti budu kad nam se cvijetak alfa male vrati iz škole.....

Blue007
16.04.10, 16:30
Hm, ode gg 300 pop-a dolje, ali i puno deff bodova skupljeno, dakle bilo je zabijanja, ali ocito i probijanja....

Prime
16.04.10, 17:01
Hm, ode gg 300 pop-a dolje, ali i puno deff bodova skupljeno, dakle bilo je zabijanja, ali ocito i probijanja....

Je istina vjezbom do savrsenstva legende ne staju rokamo pa sta bude.

razigrana bakterija
16.04.10, 17:04

kao sto prime kaze...vjezbaju ljudi...prvi put nisu nis napravili...drugi put nesto sitno...sada malo vise...ko zna...mozda im negdi 10-a akcija bude 100 % uspjesna :) sreca njihova je pa im hard dopusta da se mirno vracaju...

Prime
16.04.10, 17:10
kao sto prime kaze...vjezbaju ljudi...prvi put nisu nis napravili...drugi put nesto sitno...sada malo vise...ko zna...mozda im negdi 10-a akcija bude 100 % uspjesna :) sreca njihova je pa im hard dopusta da se mirno vracaju...

Ja zivim za dan kad ces ti bit zadovoljan haha.opet kontre znas kako im je zadnja prosla...

ovo malo vise sto si spomenuo mislim da je taj crop ostao bez farmi i ostalih potrepstina

razigrana bakterija
16.04.10, 17:18
Ja zivim za dan kad ces ti bit zadovoljan haha.opet kontre znas kako im je zadnja prosla...

ovo malo vise sto si spomenuo mislim da je taj crop ostao bez farmi i ostalih potrepstina

a cuj...mislim da si i sam svjestan da cim nije nuliran...gold igrac uz push to relativno brzo vrati...iako ne znam cemu na tetiju...zar ona nije vec spucala off neki dan kod lorda ?

Mr AlcoHell
16.04.10, 17:18

a objasni mi zakaj nam dopuštaju jer ja mogu samo sa par razloga objasniti, al bilo bi bahato ili glupo

Prime
16.04.10, 17:44
a cuj...mislim da si i sam svjestan da cim nije nuliran...gold igrac uz push to relativno brzo vrati...iako ne znam cemu na tetiju...zar ona nije vec spucala off neki dan kod lorda ?

Tetija nije isla na lorda.

cossorre
16.04.10, 19:12
da pače...BoP je imao dosta akcija i puno akcija, sšto saveznih,što individualnih... ali hofove ne objavljujemo...neznam zasto, al nije ni to lose... nevalja se isticati previse...

imo ih je i prošli server:opala:

eh da vidim tetija će dobit medaljicu, bravo, akcija je bila sjajna, od strane harda naravno :)

Malla Praseeca
16.04.10, 19:25
imo ih je i prošli server:opala:

eh da vidim tetija će dobit medaljicu, bravo, akcija je bila sjajna, od strane harda naravno :)

naravno, samo kaj se mi ne hvalimo defovima koji su probijeni nego samo onima koji su zaustavili sve, tipa lordov.... :pivo:

cossorre
16.04.10, 19:30
naravno, samo kaj se mi ne hvalimo defovima koji su probijeni nego samo onima koji su zaustavili sve, tipa lordov.... :pivo:

pa mi se ipak i ovima volimo pohvalit pogotovo ako to znači da jedni te isti igrači stalno ostaju bez offa:luvz:

16.04.10, 19:37
pa mi se ipak i ovima volimo pohvalit pogotovo ako to znači da jedni te isti igrači stalno ostaju bez offa:luvz:

vidi se da ti nemas pojma sta je igra... ako se volis hvalisati toliko odi na iskon ili net.hr, pa se tamo na chatu hvali do mile volje...nikada se nevalja previse hvaliti niti paznju usmjeravati na sebe... a ako vrijedis to ce drugi prepoznati i bez da se hvalis...

Malla Praseeca
16.04.10, 21:02

zakucaju off i naprave za tjedan dana kaj vaši pushani igrači rade mjesecima...
btw nakon ovoga kod tetije mislim da hard po prvi put ima više offa nego deffa..... :nema odmora:

cossorre
16.04.10, 21:34
zakucaju off i naprave za tjedan dana kaj vaši pushani igrači rade mjesecima...
btw nakon ovoga kod tetije mislim da hard po prvi put ima više offa nego deffa..... :nema odmora:

ti zbilja misliš da je ono def od cijelog harda i savezništva, mislim nemoj nas baš tolko omalovažavat

cossorre
16.04.10, 21:35
vidi se da ti nemas pojma sta je igra... ako se volis hvalisati toliko odi na iskon ili net.hr, pa se tamo na chatu hvali do mile volje...nikada se nevalja previse hvaliti niti paznju usmjeravati na sebe... a ako vrijedis to ce drugi prepoznati i bez da se hvalis...

oh oprosti zeko ti si onaj koji je puno toga napravio... ja se uopće nevolim hvalisat samo volim vas nervirat kolko i vi volite mene:gamer s mišem:

Malla Praseeca
16.04.10, 22:02
ti zbilja misliš da je ono def od cijelog harda i savezništva, mislim nemoj nas baš tolko omalovažavat

ja ne mislim, ja sam skripta koja pljačka i kata.... :staklenka:

nazgul1982
16.04.10, 22:12

ma ne shvacash osnove

hipoteticki igrac koji ima 100 k sjekira,heroja 100 level,40 k tv,10 k ovaca i 5 k kata uz full defan gg ,ako se nalazi u hard---- onda je jedna obicna bespomocna bezazlena bezopasna farma

od te premise pocni prije zakljucivanja icega

cossorre
16.04.10, 22:20
ma ne shvacash osnove

hipoteticki igrac koji ima 100 k sjekira,heroja 100 level,40 k tv,10 k ovaca i 5 k kata uz full defan gg ,ako se nalazi u hard---- onda je jedna obicna bespomocna bezazlena bezopasna farma

od te premise pocni prije zakljucivanja icega

to je otprilike bio lens prošli server, da on je bio gal (to je jedina razlika), bio je u hardu i zamisli... sagradio ww

a i mislim da si sad ipak malo ispo, kak da se lijepo izrazim, pulg (pa okreni). nevalja pretjerivat

nazgul1982
16.04.10, 22:25
to sve govori o serveru,ne o savezu

ili drugim rijecima hebo takav server:)

cossorre
16.04.10, 22:29

da, na tak jadnom serveru bop nije preživio:air kiss:

nemojte ovo moje pisanje shvatit kao omalovažavanje bopa al ipak vam moram malo bacat krafne kad su neki tako prepotentni, i nazgul neda mi se s tobom do preksutra. hard je prošli server pobijedio, kako će bit ovaj vidjet ćemo na kraju, prijevremena prepotencija nije potrebna

Malla Praseeca
16.04.10, 22:44
to je otprilike bio lens prošli server, da on je bio gal (to je jedina razlika), bio je u hardu i zamisli... sagradio ww

a i mislim da si sad ipak malo ispo, kak da se lijepo izrazim, pulg (pa okreni). nevalja pretjerivat

ja sam prošli server bil u Anarhiji,
ja sam prošli server bil Bopova farma,
ja sam na prošlom serveru imal 6. selo 7 mesec igre,
ja sam prošli server bil gal,
za mene su prošli server moljakali da me ne skataju na 0 jer sam bil neaktivan....
uglavnom to je bilo prošli server....

Mr AlcoHell
16.04.10, 23:11
da, na tak jadnom serveru bop nije preživio:air kiss:

nemojte ovo moje pisanje shvatit kao omalovažavanje bopa al ipak vam moram malo bacat krafne kad su neki tako prepotentni, i nazgul neda mi se s tobom do preksutra. hard je prošli server pobijedio, kako će bit ovaj vidjet ćemo na kraju, prijevremena prepotencija nije potrebna

stari moj samo ti živi u prošlom serveru :)

živim za dan kad ću saznat tvoj igm nick :cvijece i proljece:

dadyo
16.04.10, 23:15

...ma nije prošli server bio tako loš, dapače....na kraju je server malo "zagorio" i kako to često bude stvorile su se dvije megakoalicije i jedan savez koji je dovoljno smrdio da potegne sam...HARD je bio najslabiji dio jedne te megakoalicije i pobjedio što spletom okolnosti, što voljom smrdljivog saveza...
....ovo je novi server i u koaliciji sa HARD ima dosta saveza koji nisu bili tu prošli server i Bop ima neku novu ekipu na svojoj strani, prema tome raditi predviđanja za budući tijek ovog servera na temelju događaja sa prošlog i nema nekog smisla...

P.S. još kad dođe netko sa zadnjeg s2 servera govoriti da s4 ne valja, uff...:bruka:

sweeth
16.04.10, 23:16

nije bio kriv server, samo je hard na vrijeme sklopio presudno savezništvo :cowboy:
na ovom serveru su stvari ipak malo drugačije ;)

Anđeo s greškom
17.04.10, 08:26
ja sam prošli server bil u Anarhiji,
ja sam prošli server bil Bopova farma,
ja sam na prošlom serveru imal 6. selo 7 mesec igre,
ja sam prošli server bil gal,
za mene su prošli server moljakali da me ne skataju na 0 jer sam bil neaktivan....
uglavnom to je bilo prošli server....

dobar post hihihihihih

BoP i prosli server...... jedino sto mogu reci ahahahahhahahahaha

BoP i ovaj server....... jedino sto mogu reci.... hihihihihihihihihihihihihihi

BoP i svaki drugi iduci server...... jedino sto mogu reci hohohohohohohohhoho

iako BoP stvarno ima kvalitetne pojedince, poneke kvalitetne osobe, poneke koji bi sve dali za savez za koji igraju.... BoP ima i ono nesto sto se zove mucak.... a najgore u svamu je sto mucak na kraju uvijek pobjedi

yYyYyYyYy
17.04.10, 08:44
PAzite ovo vi se svađate ko če ovdje pobjediti Hard ili BoP a niste se sjetili PC-a,Đ-ovca,Dark-a,Kifli:lol::lol::lol:

k00ra
17.04.10, 10:24
Ma nije svađa oko toga. Bitno je tko će izgubiti, a ne tko će pobijediti. :)

Malla Praseeca
17.04.10, 10:58
dobar post hihihihihih

BoP i prosli server...... jedino sto mogu reci ahahahahhahahahaha

BoP i ovaj server....... jedino sto mogu reci.... hihihihihihihihihihihihihihi

BoP i svaki drugi iduci server...... jedino sto mogu reci hohohohohohohohhoho

iako BoP stvarno ima kvalitetne pojedince, poneke kvalitetne osobe, poneke koji bi sve dali za savez za koji igraju.... BoP ima i ono nesto sto se zove mucak.... a najgore u svamu je sto mucak na kraju uvijek pobjedi

zaboravljaš da smo se mi došli igrat i za**bavat na ovaj server a ne pobjediti....

Superhik
17.04.10, 11:18
Kao*što*je*jednom*davno*rekao*Nazguls.*"travian*je*igra*gdje*najjaći*vladaju*a*HARD*pobjeđ uje."*:)*:)*:)

Malla Praseeca
17.04.10, 11:22
Kao*što*je*jednom*davno*rekao*Nazguls.*"travian*je*igra*gdje*najjaći*vladaju*a*HARD*pobjeđ uje."*:)*:)*:)

neka pobjede, ali dok se mi pobrišemo, prije nebudu....

jebacch
17.04.10, 11:23
zaboravljaš da smo se mi došli igrat i za**bavat na ovaj server a ne pobjediti....

:cerek:

DanijelM
17.04.10, 11:47
PAzite ovo vi se svađate ko če ovdje pobjediti Hard ili BoP a niste se sjetili PC-a,Đ-ovca,Dark-a,Kifli:lol::lol::lol:
Tako je ja igram u PCu i mogu reći da su najbolji, ove kifle su jadnici i bijednici. Prije no što sam ušao PC bio sam u savezu - koji je bio saveznik sa kiflama. PC me stalno napadao.
Sad kada sam konačno i ja PCevac razvijam se i samo radim off - šaljem fakeove(sudjelujem u akcijama), sve ćemo skršit na s4! Najjači smo ..:to victory:

Kakav HARD, BOP, Đ i ostale šeme pokrijte se ušima - PC je najbolji i to svi znaju. Čuvajte nas se!
OVAJ SERVER JE NAŠ!:to victory:

17.04.10, 11:52
Tako je ja igram u PCu i mogu reći da su najbolji, ove kifle su jadnici i bijednici. Prije no što sam ušao PC bio sam u savezu - koji je bio saveznik sa kiflama. PC me stalno napadao.
Sad kada sam konačno i ja PCevac razvijam se i samo radim off - šaljem fakeove(sudjelujem u akcijama), sve ćemo skršit na s4! Najjači smo ..:to victory:

Kakav HARD, BOP, Đ i ostale šeme pokrijte se ušima - PC je najbolji i to svi znaju. Čuvajte nas se!

pobjeduje deff ne off... daleko je do kraja i jos puuuno ima prče do ww-a... uopce je ludo govoriti sada ko ce pobjediiti... jel ce tu biti jos jaaako puno izmjena,promjena,saveznistva,katanja...:101010:

Prime
17.04.10, 12:04

Lol pc di ste ovog nasli.......

hzg
17.04.10, 12:06
Imam osjecaj da je to jos jedan provokator :cerek:

Superhik
17.04.10, 12:08
Lol pc di ste ovog nasli.......

Nemam pojma al moras priznat ima vatre u sebi i jos je bahat. Pravi PaCijent :D