PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Alfa Male
17.04.10, 12:14
On je ka Norad vaseg saveza :D

Mr Alcohol
17.04.10, 13:10
Tako je ja igram u PCu i mogu reći da su najbolji, ove kifle su jadnici i bijednici. Prije no što sam ušao PC bio sam u savezu - koji je bio saveznik sa kiflama. PC me stalno napadao.
Sad kada sam konačno i ja PCevac razvijam se i samo radim off - šaljem fakeove(sudjelujem u akcijama), sve ćemo skršit na s4! Najjači smo ..:to victory:

Kakav HARD, BOP, Đ i ostale šeme pokrijte se ušima - PC je najbolji i to svi znaju. Čuvajte nas se!
OVAJ SERVER JE NAŠ!:to victory:

Bravo dečko, baš si objektivan. Samo tak i dalje i daleko buš dogural!

mirkoželimir
17.04.10, 13:17
ovaj vjerojatno samo provocira,ali dao si je truda napravit novi nick zbog te provokacije dakle pacijent je to se vidi i nek se javi IGM primit cemo ga!

nazguls
17.04.10, 13:44
to sve govori o serveru,ne o savezu

ili drugim rijecima hebo takav server:)

zanimljivo da je drugo graditelj harda pobijedija na s2 ak se ne varam
:D

stari moj samo ti živi u prošlom serveru :)

prošli server je prošli server
al imam nekakav deja vu...

zaboravljaš da smo se mi došli igrat i za**bavat na ovaj server a ne pobjediti....
vi ste se došli za**bavat kad ono vas za**bavaju
poznat mi je taj osjećaj

Malla Praseeca
17.04.10, 14:17
vi ste se došli za**bavat kad ono vas za**bavaju
poznat mi je taj osjećaj

mi ne duramo, mi guramo :daje cvijet:

Nyany 2007|2008
17.04.10, 16:10
zakuhtava se situacija na +|+

:mothergoose: :pčelica::pčelica:

nazgul1982
17.04.10, 18:03
...ma nije prošli server bio tako loš, dapače....na kraju je server malo "zagorio" i kako to često bude stvorile su se dvije megakoalicije i jedan savez koji je dovoljno smrdio da potegne sam...HARD je bio najslabiji dio jedne te megakoalicije i pobjedio što spletom okolnosti, što voljom smrdljivog saveza...
....ovo je novi server i u koaliciji sa HARD ima dosta saveza koji nisu bili tu prošli server i Bop ima neku novu ekipu na svojoj strani, prema tome raditi predviđanja za budući tijek ovog servera na temelju događaja sa prošlog i nema nekog smisla...

P.S. još kad dođe netko sa zadnjeg s2 servera govoriti da s4 ne valja, uff...:bruka:

snaga servera se mjeri brojem igraca na restartu ili startu,prvi s4 je imao 8 k igraca,ja i dual se brisali nakon 2 mjeseca jer sami bez saveza nismo nikada bili ugrozeni,toliko o kvaliteti,necromancer acc katao prva dva mjeseca sve 30 polja oko sebe

od trenutnih servera s4 je najjaci jer ima najveci broj na startu,blizu 7 k,ostali su imali od 5500 pa prema dolje

nazguls,a shto mislish tko mu je dao ulogu graditelja:)

Zvjer
17.04.10, 18:12
Tako je ja igram u PCu i mogu reći da su najbolji, ove kifle su jadnici i bijednici. Prije no što sam ušao PC bio sam u savezu - koji je bio saveznik sa kiflama. PC me stalno napadao.
Sad kada sam konačno i ja PCevac razvijam se i samo radim off - šaljem fakeove(sudjelujem u akcijama), sve ćemo skršit na s4! Najjači smo ..:to victory:

Kakav HARD, BOP, Đ i ostale šeme pokrijte se ušima - PC je najbolji i to svi znaju. Čuvajte nas se!
OVAJ SERVER JE NAŠ!:to victory:
Ma jači si od bruce lee-ja.Baš si objektivan :-) ...Pusti ti ove druge šta pričaju samo ti uzmi WW i pobjedi sve ih skrši pokaži im zube

Lol pc di ste ovog nasli.......
Pa gdje i ostale u umobolnici ipak su oni pacijenti -.-"

nazgul1982
17.04.10, 18:18
Ma jači si od bruce lee-ja.Baš si objektivan :-) ...Pusti ti ove druge šta pričaju samo ti uzmi WW i pobjedi sve ih skrši pokaži im zube

Pa gdje i ostale u umobolnici ipak su oni pacijenti -.-"

a shta cesh,svi moraju imati njubeke

pc ih ima u wingovima,a neki drugi za kormilom :D

Zvjer
17.04.10, 18:20
a shta cesh,svi moraju imati njubeke

pc ih ima u wingovima,a neki drugi za kormilom :D
mah,imaju više hrabrosti nego 2P na prvom s2 a svi znamo kako je to završilo -.-"

Superhik
17.04.10, 19:15
mah,imaju više hrabrosti nego 2P na prvom s2 a svi znamo kako je to završilo -.-"

Ja neznam. Buš mi objasnil? :)

nazgul1982
17.04.10, 19:32
to se neda usporediti,2p je bio solidna grupacija jedna od boljih na prvom s2,dok je pc jedina bash dominantna grupacija na s4

na prvom s2 su bile prisutne brojne jake grupacije i nije cudo da se 2p nije snashao kako treba,pogotovo zbog unutarnjih sukoba kakvih u pc-u koliko znam nema

i nisam primjetio da na s4 ima neka grupacija poput heg-a onoga kojem 2p nije bio do koljena,tako da je svaka usporedba 2P sa PC nelogicna

Norad III
17.04.10, 19:42
no ovaj s4 je definitivno najbliže staroj dvojci po aktivnosti,hrpa hofova,akcija i 2 zabijanja :D

TaraT
17.04.10, 19:48
...,dok je pc jedina bash dominantna grupacija na s4....

da, na -/-
:p

nazgul1982
17.04.10, 19:50
da, na -/-
:p

ja objektivno sagledavam situaciju

jedina grupacija koja ima ozbiljnu mogucnost ocistiti svoj kvadrant do temelja za manje od mjesec dana je pc, "mozda grešim,al ja sam takvog dojma"

sweeth
17.04.10, 20:37
a koji si ti uopce nick? otkud ti znaš šta se sve događa na hr4?

TaraT
17.04.10, 20:44
ja objektivno sagledavam situaciju

jedina grupacija koja ima ozbiljnu mogucnost ocistiti svoj kvadrant do temelja za manje od mjesec dana je pc, "mozda grešim,al ja sam takvog dojma"

pa,ako je rijec o kvadrantu, da, slazem se
u prijasnjem postu je zvucalo kao da se odnosi na citav server
a mislim da ima i na +/+ i na -/+ u najmanju ruku, zanimljivih saveza
+/- ne pratim, pa ne mogu o tome pricati

zeko :)
17.04.10, 21:16

ima ima... a jos je igra u usponu...treba pricekati da produ artefakti pa ce se poslje toga moci jasnije donositi neki zakljuci :)

Norad III
17.04.10, 21:59

jao kako jugoistok ne pratiš,pa to je valjda najzanimljiviji kvadrant na serveru :)

TaraT
17.04.10, 22:34
jao kako jugoistok ne pratiš,pa to je valjda najzanimljiviji kvadrant na serveru :)

aaaaaa
tl+bop
pa tako reci
:)
i da ne zaboravim spomenuti i drugu stranu, pro

isprike

DanijelM
18.04.10, 00:03
ovaj vjerojatno samo provocira,ali dao si je truda napravit novi nick zbog te provokacije dakle pacijent je to se vidi i nek se javi IGM primit cemo ga!

Što se ja imam tebi javljat, već sam u PCu - ja se samo javljam vođi proximi, a ne igračima sa 2 grada. Svi me znadu, najjači sam u školi i najveća faca u razredu -svi znadu da igram za PC. PC je najbolji savez, a javit ću ti se samo ako mogu u glavni PC savez. Rasturajmo - najbolji smo! Živio PC.. jadnici server je naš!

Prime
18.04.10, 01:08
Što se ja imam tebi javljat, već sam u PCu - ja se samo javljam vođi proximi, a ne igračima sa 2 grada. Svi me znadu, najjači sam u školi i najveća faca u razredu -svi znadu da igram za PC. PC je najbolji savez, a javit ću ti se samo ako mogu u glavni PC savez. Rasturajmo - najbolji smo! Živio PC.. jadnici server je naš!

HAHA PC jedan pacijent vam je na slobodi,zar nisi negdje napisao da te pc katao pa si zato sad s njima?

Od silnih modova,mh,(vjerovatno je i floosh unutra) vi ovakvog nađete.

sweeth
18.04.10, 01:15
Ide razmak nakon zareza dok pišeš.

Toso
18.04.10, 01:22
meni je PC bas kul i volio bi igrati s njima :lol2:

18.04.10, 02:35
dobro je... svi vi igrate hebeno, katate i pljackate...najbolji ste... al sta ce vam to kada smo dual i ja ovako ljepi i zgodni... mwaaa

Malla Praseeca
18.04.10, 03:07
dobro je... svi vi igrate hebeno, katate i pljackate...najbolji ste... al sta ce vam to kada smo dual i ja ovako ljepi i zgodni... mwaaa

niste ni napola zgodni i slatki ko ja i moj dual...
mi smo dali svim po**banim peeetchokeeema da pozdrave ekipu iz saveza koji su bili na konferenciji nakon obavljenog posla(par sati smo mutali konf al smo vratili u punom stilu)....
nadam se da nam bu neko kupil kameru skoro...
skype rula pogotovo ak ti je komp u sobi.... :plesem na kisi:
http://www.youtube.com/watch?v=uJ7pgElCPXE

18.04.10, 03:20
niste ni napola zgodni i slatki ko ja i moj dual...
:plesem na kisi:
http://www.youtube.com/watch?v=uJ7pgElCPXE

moj dual i ja*** hahaha

sema_
18.04.10, 03:30
moj dual i ja*** hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=b9Pp37D_Kl8 :daje cvijet:

SWORDFISH
18.04.10, 03:30
Budi cool,budi pc

yYyYyYyYy
18.04.10, 08:57
ma PC ima najbolje šanse za sagraditi WW jer če vjerojatno očistiti cjeli kvadrant i neče ih imati ko zaustaviti osim ako se tamo TL pobjedi Pro (ili obrunuto) ili Kada se Đ riješi Darka i onda da ih napada netko s drugih kvadranta ako nemaju probleme na svojim.

nazguls
18.04.10, 11:22
ma PC ima najbolje šanse za sagraditi WW jer če vjerojatno očistiti cjeli kvadrant i neče ih imati ko zaustaviti osim ako se tamo TL pobjedi Pro (ili obrunuto) ili Kada se Đ riješi Darka i onda da ih napada netko s drugih kvadranta ako nemaju probleme na svojim.

ili tl uđe u savezništvo sa hardom a Đ sa darkom
:P

cossorre
18.04.10, 12:14

ili pc uđe u savezništvo s hardom:pivo:

yYyYyYyYy
18.04.10, 12:27

kada Đ uđe u savezništvo s darkom če biti kraj svjeta ili če mimi otiči iz darka:paladinko:

Superhik
18.04.10, 13:03
HAHA PC jedan pacijent vam je na slobodi,zar nisi negdje napisao da te pc katao pa si zato sad s njima?

Od silnih modova,mh,(vjerovatno je i floosh unutra) vi ovakvog nađete.

Ispravak netočnog navoda, ni jedna MH nije u PCu a ni Floosh nije u PCu :)

PC neće napravit WW jer za to treba taktika i savezništva a to baš nama i nejde bahatim bolesnicima :D :D :D

Prime
18.04.10, 13:13
Ispravak netočnog navoda, ni jedna MH nije u PCu a ni Floosh nije u PCu :)

PC neće napravit WW jer za to treba taktika i savezništva a to baš nama i nejde bahatim bolesnicima :D :D :D

Vale to je bio sarkazam vise. cini mi se da ce ovdje natari osvojit

Norad III
18.04.10, 13:16
Vale to je bio sarkazam vise. cini mi se da ce ovdje natari osvojit

Nitko ih neće htjet napadat iz inata :D

Mr Alcohol
18.04.10, 13:40
Ja mislim da bude savez majmun osvojil server, nekak se najbolje prilagođavaju ovim današnjim sranjima. Zato, go majmuni!

yYyYyYyYy
18.04.10, 20:34
Ja mislim da bude savez majmun osvojil server, nekak se najbolje prilagođavaju ovim današnjim sranjima. Zato, go majmuni!

xD mene tako boli briga ko sagradi WW samo da nebude dosadno jer koja je poanta igre ako nemas s kime ratovati a WW na 100 razinu zahtvejva strpljenje a to večina igrača nema:lol2::lol2::lol2::lol2:

mimi8
18.04.10, 20:46
kada Đ uđe u savezništvo s darkom če biti kraj svjeta ili če mimi otiči iz darka:paladinko:

prije ću zavoljet slovence nego to :P

Malla Praseeca
18.04.10, 21:00
ko se s kim kolje na ++?
ako iko ima kakvih informacija bil bi zahvalan pošto nisam videl nikakve hofove....

Anđeo s greškom
18.04.10, 21:15
zaboravljaš da smo se mi došli igrat i za**bavat na ovaj server a ne pobjediti....
pa nije problem...... to vam je bio uspjesan moto i prosli server.... tako unaprijed imate ispriku

za mene svi znaju, na server sam krenula da imam sto radit dok se ne vratim doma..... sto se mene osobno tice server je zavrsio uspjesno.....

acc igra vise dual nego ja....... ja mu samo pravim drustvo u krilu dok klika hihihihihihihi

Mr AlcoHell
18.04.10, 21:22
pa nije problem...... to vam je bio uspjesan moto i prosli server.... tako unaprijed imate ispriku

za mene svi znaju, na server sam krenula da imam sto radit dok se ne vratim doma..... sto se mene osobno tice server je zavrsio uspjesno.....

acc igra vise dual nego ja....... ja mu samo pravim drustvo u krilu dok klika hihihihihihihi

imat ispriku za kaj?

ne moram se ja nikom tu ispričavat :)
igram kolko mi se igra i kak mi se igra, sori ak se to tebi ne sviđa

Anđeo s greškom
18.04.10, 21:24
imat ispriku za kaj?

igram kolko mi se igra i kak mi se igra, sori ak se to tebi ne sviđa
eeeeeee relaksaj se..... kaj se pjesnis ko pur hihihihihihhiih

dr.krafter
18.04.10, 21:50
ko se s kim kolje na ++?
ako iko ima kakvih informacija bil bi zahvalan pošto nisam videl nikakve hofove....

svatko sa svakim,mi se igramo:gamer:

cossorre
18.04.10, 21:51
imat ispriku za kaj?

sori ak se to tebi ne sviđa

Norad III
18.04.10, 21:53

kad pričamo o hvatanju za slamke ...:S

Mr AlcoHell
18.04.10, 22:00
eeeeeee relaksaj se..... kaj se pjesnis ko pur hihihihihihhiih

ne pjenim se, nego krivo tvrdiš pa te moram ispraviti.

ne kužim kakve isprike. glupost

a ti cossore, ti si priča za sebe. valjda mogu pisat kak inače pišem il si ti profesor engleskog ROTFL

cossorre
18.04.10, 22:10
kad pričamo o hvatanju za slamke ...:S

joj norad šalim se, kaj i ti si izgubio smisao ili sam ti posebno simpatičan:pivo:

Mr AlcoHell
18.04.10, 22:11
joj norad šalim se, kaj i ti si izgubio smisao ili sam ti posebno simpatičan:pivo:

simpatičan si mu jer ne zna tvoj nick, pošto ga se bojiš dati. takvi su mu igrači najdraži jer kad sazna nick obično ih kata

cossorre
18.04.10, 22:11
ne pjenim se, nego krivo tvrdiš pa te moram ispraviti.

ne kužim kakve isprike. glupost

a ti cossore, ti si priča za sebe. valjda mogu pisat kak inače pišem il si ti profesor engleskog ROTFL

nije imalo veze sa pisanje, ja sam podebljo i vjerujem da su mnogi svatili na što sam mislio

cossorre
18.04.10, 22:13
ne odustajem tl su definitivno ekipa bez smisla izašto osim prepucavanje, sori dečki evo jači ste, puuuuno ste jači, jel vam srce na mjestu

Mr AlcoHell
18.04.10, 22:14
nije imalo veze sa pisanje, ja sam podebljo i vjerujem da su mnogi svatili na što sam mislio

ajd budi toliko inteligentan pa pročitaj da je ovo prvo ispričavanje drukčije od konteksta ovog sori potpuno. možeš ti to!

:pivo:

a možeš mi reći nick da konačno saznam s kim razgovaram. il moram žicat po hardu da saznam ko si? :cry:

ne odustajem tl su definitivno ekipa bez smisla izašto osim prepucavanje, sori dečki evo jači ste, puuuuno ste jači, jel vam srce na mjestu

to ja nisam rekel niti iko drugi to si sad ti rekel :D

ja samo tebi pokušavam objasniti

cossorre
18.04.10, 22:17
ajd budi toliko inteligentan pa pročitaj da je ovo prvo ispričavanje drukčije od konteksta ovog sori potpuno. možeš ti to!

:pivo:

a možeš mi reći nick da konačno saznam s kim razgovaram. il moram žicat po hardu da saznam ko si? :cry:

možeš žicat po cijelom savezništvu, i onda kad uspiješ saznat moj život će se počet raspadat, mislim kak bi bilo da ja tebe tražim da se nađemo negdje, siguran sam da sam jači...

zato mi nemoj tu glumit nekog napuhanca, boli te ku..c za moj nick

Mr AlcoHell
18.04.10, 22:22
možeš žicat po cijelom savezništvu, i onda kad uspiješ saznat moj život će se počet raspadat, mislim kak bi bilo da ja tebe tražim da se nađemo negdje, siguran sam da sam jači...

tolko o napuhancima.
ma ak se tu bojiš dati nick kak tek ostalo, bolje da ovo nastavimo na pvt :D

još ćemo opomene dobit

al siguran sam da bi to bila prva travian rl šora, bar na hr serverima kolko sam upućen

Malla Praseeca
18.04.10, 22:27

ja sam prošli server bil dio megakoalicije i obrisal sam se par mjeseci prije WWa tak da znam kaj mi je cilj i na ovom serveru....
mislim da nastranostima nije mjesto na javnom forumu ali možeš mi slobodno poslati na privat.....:air kiss:

TaraT
18.04.10, 22:45
jel se meni cini, ili tenzije kulminiraju ovdje

pa zar nismo svi ovdje da se zabavimo
zar nije svima ovo samo igra
i medjusobna prepucavanja su dobrodosla i zanimljiva, ali mislim da nema razloga da se netko vrijedja
i pc, i hard, i tl i đ i svi,....bar ja to tako dozivljavam,...su ovdje samo da se zabave

Mr Alcohol
18.04.10, 22:46

Zar ti stvarno misliš da je nama stalo do mišljenja nekog kao što si ti? Pa čovječe, sereš po nama dok si anonimac, reci nick pa onda budi faca. Ovako mogu i ja napraviti neki deseti acc tu na forumu i srati po svima i pokušavati ispasti neka faca. Btw, tebi loše ide ;)

Uh, ovakav post je teško komentirati. Čovjek ne zna od kud da počne..
Pročitaj si svoj post još jednom i shvati tko je ispal ovdje napuhanac. Ajd mi reci, zašto se tako bojiš dati svoj nick?

cossorre
18.04.10, 22:59
Zar ti stvarno misliš da je nama stalo do mišljenja nekog kao što si ti? Pa čovječe, sereš po nama dok si anonimac, reci nick pa onda budi faca. Ovako mogu i ja napraviti neki deseti acc tu na forumu i srati po svima i pokušavati ispasti neka faca. Btw, tebi loše ide ;)

Uh, ovakav post je teško komentirati. Čovjek ne zna od kud da počne..
Pročitaj si svoj post još jednom i shvati tko je ispal ovdje napuhanac. Ajd mi reci, zašto se tako bojiš dati svoj nick?

gle svi smo mi ovdje zapravo anonimci:pece palacinke:
neovisno o igri, ja svoj nick nedam jer sam slabiji, mislim di je frka

a osim toga, kažeš loše mi ide, al vidim dosta sam vas razljutio, osim toga ja ne glumim facu, ja i jesam faca:wanted:

Mr Alcohol
18.04.10, 23:08
gle svi smo mi ovdje zapravo anonimci:pece palacinke:
neovisno o igri, ja svoj nick nedam jer sam slabiji, mislim di je frka

a osim toga, kažeš loše mi ide, al vidim dosta sam vas razljutio, osim toga ja ne glumim facu, ja i jesam faca:wanted:

Govorimo o anonimnosti u igrici, a ne o RL. Ok, slabiji si, a zašto onda tak sve pljuješ? Tak bi ja tebe sad mogel jer si slabiji od mene. -.-'
Ne ljutiš me, samo me živciraš na abnormalni način. Dobro, shvatili smo da si faca. Može dalje?
Pošto je ovo s4 chat soba, molio bih dobre ljude koji žele normalnu komunikaciju da kažu da li ima kakva nova zanimljiva događanja na serveru..?
Mislim, već je stvarno dosadno se stalno prepucavati zbog gluposti..

Conte del Monte Verde
19.04.10, 00:53
eniwej , u vezi te anonimnosti ...
ja osobno mislim da onaj koji puno piše na forumu svakojake gluposti i nebuloze, a nije u stanju skupit hrabrost i reć koji mu je nik u igri je u najmanju ruku EDIT
daj , ako već nemaš hrabrosti pričat otvoreno i tu se kriješ iza nekog forum nika .. a s druge strane provociraš ekipu ... ma, brate ćuti, pokrij se ušima i ne komentiraj
nema veze koliko si jak ili slab u samoj igri ...
nemaš Cohones - (2 definitions - Spanish slang for testicles, balls, nuts. Normally said in reference to someones bravery or "guts")
za mene si nitko i ništa i tvoji postovi me niti ne intetresiraju
zanimljiviji su mi grafiti na zidovima javnih wca od tvojih postova ...
toliko o tome

19.04.10, 01:44
tolko o napuhancima.
ma ak se tu bojiš dati nick kak tek ostalo, bolje da ovo nastavimo na pvt :D

još ćemo opomene dobit

al siguran sam da bi to bila prva travian rl šora, bar na hr serverima kolko sam upućen

heheh...i ja sam se malo pokacio s bakterijom, i rl isto dosao na upit...al smo se culi pvt i deckic mi zvuci cist ok... :))

cossorre
19.04.10, 07:18
ja osobno mislim da onaj koji puno piše na forumu svakojake gluposti i nebuloze, a nije u stanju skupit hrabrost i reć koji mu je nik u igri je u najmanju ruku EDIT
daj , ako već nemaš hrabrosti pričat otvoreno i tu se kriješ iza nekog forum nika .. a s druge strane provociraš ekipu ... ma, brate ćuti, pokrij se ušima i ne komentiraj
nemaš Cohones - (2 definitions - Spanish slang for testicles, balls, nuts. Normally said in reference to someones bravery or "guts")
toliko o tome

sumnjam, do sad si ih mnogo pročito, a i posvetio si im ovako opsežan odgovor, malo opsežno za nekog koga moji postovi uopče ne interesiraju

yYyYyYyYy
19.04.10, 08:39
Zašto vi svi tu raspravljate s njime ako nema mude da kaže koji mu je nick boli te briga neka piše vi ga ignorirajte a nemojte mi spama to chat temi jer se ovdje razgovara od s4 ne neznam čemu

PS:od kud adarku toliko napadačkih bodova ovaj tjedan xD

Norad III
19.04.10, 09:46
ajmo se potuć svi :D,na jugoistoku(+/- koorde) u 15 sati, ko ne dođe je EDIT :D

Jež
19.04.10, 10:17
hmmm, odkud ovom kronu toliko deff i off bodova, čujem da je opet bilo veselo :D

blento
19.04.10, 10:20
veselica noćas veselica u subotu.
ajmo moderatori još jučer sam od subote stavio ulov.odobravajte teme....

a vjerujem da će kron od danas.samo ne znam od kud mu deff bodovi kada mi nemamo deffa

Jež
19.04.10, 10:27

a vjerujem da će kron od danas.samo ne znam od kud mu deff bodovi kada mi nemamo deffa

još nismo objavili hof, budemo u toku dana, nemamo volje sad još, još zbrajamo gubitke :cerek:

btw: evo javna zahvala mh-u i adminu na pomoći, pošto su krenule optužbe sa protivničke strane, teško prihvačaju poraz....

Superhik
19.04.10, 10:42

Moje isprike, slabije sam bio aktivan za vikend, lijepo vrijeme, roštilji i sl. :brukica:

yYyYyYyYy
19.04.10, 10:49
uvjek je najzenimljivje u ponedeljak jer se probudiš i samo vidis of i deff bodove :lol2::lol2::lol2:

Solid Snake
19.04.10, 11:07
toliko o tome

e daj, nemoj mi sramotit Split :D

pa i najbolji ne otkrivaju svoje nickove u igri, zbog cega bi ga ja tebi otkrio ? -to ne znaci da sam slabiji od tebe, a ni bolji ;)

i btw. nekima je cilj da provociraju ostale ;)

DanijelM
19.04.10, 11:41
PC neće napravit WW jer za to treba taktika i savezništva a to baš nama i nejde bahatim bolesnicima :D :D :DtO TI KAŽEŠ DA NEĆE JA KAŽEM DA HOČEMO! MI SMO NAJJAĆI!
:to victory::to victory:

tristan
19.04.10, 11:50
tO TI KAŽEŠ DA NEĆE JA KAŽEM DA HOČEMO! MI SMO NAJJAĆI!
:to victory::to victory:

naime se pise sa Č ali ... tko gleda :P

teorije da ce PC osvojit WW zato jer ce (navodno) prvi ocistit ili bar pacificirati kvadrant su teska nebuloza ako se temelje samo na tom aspektu.
simciterske teorije o "trosenju" vojske u "nepotrebnim" ratovima dok "se drugi razvijaju" ... su toliko puta pokopane da me boli mali i veliki mozak od konstantnog ponavljanja istih teorija i to od luzera manje vise ili pocetnika koji fakat iako znaju mozda napravit acc neznaju igru ... zaboga ..

ajd malo matematike pa izracunajte koliko se vojske moze napraviti sa infrastrukturom i artefaktima u zadnja 2 3 mjeseca a koliko u prvih 6 ...naravno ako igrate ovo kao ratnu igru a ne zidate gluposti.

i sto je to sa savezom SYN? prema SYN ovima kave sam vidjao do sada, narocito na ex s2 .. ovo je bljakica fuj... :zeko:

yYyYyYyYy
19.04.10, 12:00
istina s artefaktom možeš u mjesec dana napraviti vojske ko bez njega u 3 mjeseca

Norad III
19.04.10, 12:03
nemojte zezat,možda dark sagradi WW :plesem na kisi:

19.04.10, 12:15
ma di je jos WW... nemozes znati ni odprilike ko ce ga izgraditi a kamoli znati tocno... :P ima jos puno do ww-a... bez arta u 10 dana jedan teutonac moze izbaciti 6k sjekira u 10 dana.... a sta je s artom onda... 8)

da boss
19.04.10, 12:17
i najbolji ne otkrivaju svoje nickove u igri,

Najbolji nemaju šta sakrivati - pa i nicka :) i to nikada, i nikome - ok?

mirkoželimir
19.04.10, 13:31
ma di je jos ww... Nemozes znati ni odprilike ko ce ga izgraditi a kamoli znati tocno... :p ima jos puno do ww-a... Bez arta u 10 dana jedan teutonac moze izbaciti 6k sjekira u 10 dana.... A sta je s artom onda... 8)

5333 :p

Malla Praseeca
19.04.10, 14:29
priča se da je hardu naglo pao pop u pola sata i da im je kropkillano 14 sela :štemer:
detaljni hofovi slijede uskoro....

Superhik
19.04.10, 15:08
Znate i sami da nije dozvoljeno raspravljati i žaliti se na rad MHa na serveru. Za to imate dobro nam poznate mail adrese te ostale druge načine.

Lp
Valerossi

sweeth
19.04.10, 15:11
zadnje slovo ti nije crveno :p :cerek:

yYyYyYyYy
19.04.10, 19:45
zadnje slovo ti nije crveno :p :cerek:

legenda e i što se priča da je dark pao nešto?

19.04.10, 21:11
5333 :p

5950! !

hzg
19.04.10, 22:23
jel se meni cini, ili tenzije kulminiraju ovdje

pa zar nismo svi ovdje da se zabavimo
zar nije svima ovo samo igra
i medjusobna prepucavanja su dobrodosla i zanimljiva, ali mislim da nema razloga da se netko vrijedja
i pc, i hard, i tl i đ i svi,....bar ja to tako dozivljavam,...su ovdje samo da se zabave

lijepo je vidjeti da redas saveze po snazi :P
HARD :cvjetic:
:cerek:

teorije da ce PC osvojit WW zato jer ce (navodno) prvi ocistit ili bar pacificirati kvadrant su teska nebuloza ako se temelje samo na tom aspektu.
simciterske teorije o "trosenju" vojske u "nepotrebnim" ratovima dok "se drugi razvijaju" ... su toliko puta pokopane da me boli mali i veliki mozak od konstantnog ponavljanja istih teorija i to od luzera manje vise ili pocetnika koji fakat iako znaju mozda napravit acc neznaju igru ... zaboga ..

ajd malo matematike pa izracunajte koliko se vojske moze napraviti sa infrastrukturom i artefaktima u zadnja 2 3 mjeseca a koliko u prvih 6 ...naravno ako igrate ovo kao ratnu igru a ne zidate gluposti.

i sto je to sa savezom SYN? prema SYN ovima kave sam vidjao do sada, narocito na ex s2 .. ovo je bljakica fuj... :zeko:
Na travianu nema nepotrebnog rata, samo nepotrebnog mira http://smileys.on-my-web.com/repository/Zen/levitation.gif

19.04.10, 23:33
lijepo je vidjeti da redas saveze po snazi :P
HARD :cvjetic:
:cerek:

Na travianu nema nepotrebnog rata, samo nepotrebnog mira http://smileys.on-my-web.com/repository/Zen/levitation.gif

poredu? nebih se kladio... bopa nema a da je hard na drugom mjestu... nema tu logike... ovaj đ je isto drama :P

yYyYyYyYy
20.04.10, 07:30
a kako če se Đ dokazati akda za protivinike imaju Dark a tu se nema puno toga za napraviti ionaku oni nestaju nešto prije nego WW dođe xD

Norad III
20.04.10, 09:23
http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&aid=80

tek tolko :)

20.04.10, 10:33
http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&aid=80

tek tolko :)

bas...toliko o "velikom" hardu... vidim da im fali i pokoj igrac i pokoj croop :PPPPP

yYyYyYyYy
20.04.10, 11:03
bas...toliko o "velikom" hardu... vidim da im fali i pokoj igrac i pokoj croop :PPPPP

sada vas nisam shvatio:blink::blink::blink: i koja je poanta u tom analizeru xD?

Mr Alcohol
20.04.10, 15:03
sada vas nisam shvatio:blink::blink::blink: i koja je poanta u tom analizeru xD?

Ako nisi shvatio, to sve govori o tebi.. :D

20.04.10, 15:55

pise ti u analizeru koliko je ko napredovao odnosno pao... a uzadnjih 5 dana hard je izgubio 7k popa :)))

jebacch
20.04.10, 15:58

zakaj bi shvatio

kaj ga briga za tvoj analajzer

činovnik jedan

evo ja enmam pojma o analajzerima al eto ipak nekako uspijem tu i tamo nekog skatat
štaš kad sam seljo obični nepismeni

kaj bi sad trebao netko pogledat u analajzer i odma se predat
il kaj već

pff

yYyYyYyYy
20.04.10, 19:02

ajde mi objasni šta če mi analizer kada svaki put akda netko skataju ja to znam samo nisam znao da je 7k popa ja sam izračuno 6 po reportima xD

20.04.10, 20:32
ajde mi objasni šta če mi analizer kada svaki put akda netko skataju ja to znam samo nisam znao da je 7k popa ja sam izračuno 6 po reportima xD

LAŽEŠ!!! hahahahha, nisi mogao to izracunati :)))

yYyYyYyYy
20.04.10, 20:39
istina nisam ja kalkulator je ja sam preglup ROTFLROTFLROTFL

20.04.10, 21:34
istina nisam ja kalkulator je ja sam preglup ROTFLROTFLROTFL

opet niije istina... :) zato sto nisu svi skatani... neki su ih i napustili :))

yYyYyYyYy
20.04.10, 21:51
opet niije istina... :) zato sto nisu svi skatani... neki su ih i napustili :))

puff jebes onda neznam ni koji su brojevi xD

Solid Snake
21.04.10, 09:05
MayDay vs U.S.B

lijepo napredujemo, borimo se vec par dana sa velikim minusima, uskoro stizu hofovi :)

PeaceMaker
21.04.10, 09:31
MayDay vs U.S.B

lijepo napredujemo, borimo se vec par dana sa velikim minusima, uskoro stizu hofovi :)

gdje su ti hofovi ..hehehe

nego sta vam je to sa igracima šeste i grunf?? bespravna gradnja ili kaj?

krona umjesto dropulicke i sva bespravna gradnja adio:cerek::cerek::cerek:

Jež
21.04.10, 09:34
MayDay vs U.S.B

Ne znam, ako su svi cropkillani supporti, naravno ne baš svi jer ste noćas ostali bez jednog za vas lijepo napredovanje, onda bravo, jer odlično napredujete :P
A ako misliš na psihologovo zakucavanje, samo se vi tješite, lik je luđak, tak da to šta se skuco je išao na blef, jednostavno mu je sve ravno... :P :cerek:

yYyYyYyYy
21.04.10, 09:38
ljudi znate onaj močni dark i nejgvog vođu nino the killer (mimi je isto ali ko nejga šljivi) osto je bet GG i vjerojatno se sada briše acc i onda je soto jos samo mimi kao vođa i nema više darka xD :sretan rodjendan::sretan rodjendan::sretan rodjendan::sretan rodjendan:

mirkoželimir
21.04.10, 13:20
nadam se da ce OLD pasti :)

Solid Snake
21.04.10, 13:23
gdje su ti hofovi ..hehehe

nego sta vam je to sa igracima šeste i grunf?? bespravna gradnja ili kaj?

krona umjesto dropulicke i sva bespravna gradnja adio:cerek::cerek::cerek:
istina, bilo je tu nekih ljudi, i ravnali su neka sela ...dovoljno znas za sad :P

Ne znam, ako su svi cropkillani supporti, naravno ne baš svi jer ste noćas ostali bez jednog za vas lijepo napredovanje, onda bravo, jer odlično napredujete :P
A ako misliš na psihologovo zakucavanje, samo se vi tješite, lik je luđak, tak da to šta se skuco je išao na blef, jednostavno mu je sve ravno... :P :cerek:

gle post iznad ^^
a tko je spomenia psihologa :P ...mi imamo i deffa, ali i nesto offa ...bit ce zanimljivo, ali cini mi se da je USB pred kraju :na karte:

PeaceMaker
21.04.10, 14:06
istina, bilo je tu nekih ljudi, i ravnali su neka sela ...dovoljno znas za sad :P

gle post iznad ^^
a tko je spomenia psihologa :P ...mi imamo i deffa, ali i nesto offa ...bit ce zanimljivo, ali cini mi se da je USB pred kraju :na karte:

mi taj deff bas i ne vidimo...a offovi...hehehe....mnogi na zidu kod krona ostali...idite ih sastruzite:S:S

dr.krafter
21.04.10, 14:16
mi taj deff bas i ne vidimo

istina,vidjeli smo jutros:D

Solid Snake
21.04.10, 15:07
mi taj deff bas i ne vidimo...a offovi...hehehe....mnogi na zidu kod krona ostali...idite ih sastruzite:S:S
naravno da ne vidite, kad nemozete pobit 25% :P

istina,vidjeli smo jutros:D
bravo za vas :D

blento
21.04.10, 15:10
wishful thinking

daj se saberi.poderali ste vas 2 saveza na nama već podosta offova.
dovoljno pogledati saveze po broju off i deff bodova.
pa uzmeš broj igrača.i dobiš računicu.....

PeaceMaker
21.04.10, 19:32
naravno da ne vidite, kad nemozete pobit 25% :P

bravo za vas :D

hm...:postcount:

pa naravno da ne mogu kad je i moj deff unutra..:gamer s mišem:

malo si pobrkao loncice:spam1:

TaraT
21.04.10, 20:20
pocinje kolektivno brisanje darka
svaka cast SRP-u bar nije iznenada otkrio rl, nego otvoreno priznao

unknown969
21.04.10, 20:47
nadam se da ce OLD pasti :)

ti se samo nadaj, samo to ti i preostaje
:cerek::lol2::cerek:

yYyYyYyYy
21.04.10, 21:01
ti se samo nadaj, samo to ti i preostaje
:cerek::lol2::cerek:

ja bih bas da OLD ostane jer su simpatični ljudi :D

yYyYyYyYy
21.04.10, 21:04
ma dark pada za max 3 mjeseca i to uvrh glave a do taba zabava

yYyYyYyYy
21.04.10, 21:06
xD ko se to hvali deffom kladim se da ga vejrojatno ima negdje ko ja ;)

zujalica
21.04.10, 21:09
zakaj bi shvatio

kaj ga briga za tvoj analajzer

činovnik jedan

evo ja enmam pojma o analajzerima al eto ipak nekako uspijem tu i tamo nekog skatat
štaš kad sam seljo obični nepismeni

kaj bi sad trebao netko pogledat u analajzer i odma se predat
il kaj već

pff

Znaš ti ne malo, nego puno više o kojekakvim analajzerima :air kiss:

unknown969
21.04.10, 21:11
ja bih bas da OLD ostane jer su simpatični ljudi :D

mislim da nije vrijeme raspravljanja dal ce OLD ostati. sad je vrijeme raspravljanja dal ce MayDay ostati...

mirkoželimir
21.04.10, 21:18
triump/dark koalicija mocno izgleda po popu, slab posao radite Đovci :P

mirkoželimir
21.04.10, 21:20
OLD ce pasti, premalo vas je a kod protivnika ima odlicnih pojedinaca, nije bas da je "kvaliteta vs kvantiteta" spika.

tako da jos par mjeseci igrajte i onda papa :)

razigrana bakterija
21.04.10, 21:30
ne znam bas da ce old/usb tako lako pasti...

Ante22
21.04.10, 22:02

vojska se bori, ne pop...

darkovci su očito simsiteri kad imaju toliko popa. daki, hasan i ja smo najmanje 10 darkovaca prisilili na brisanje acc i to se malim offovima i bez puno kata.

zujalica
21.04.10, 22:31
vojska se bori, ne pop...

darkovci su očito simsiteri kad imaju toliko popa. daki, hasan i ja smo najmanje 10 darkovaca prisilili na brisanje acc i to se malim offovima i bez puno kata.

O daaaaaaaa, buahahahahahah, neaktivne accove poput onog od Valeriona?
Btw nisu samo brojevi popa pokazali...no dobro, vi znate, vi ste pametni :blink: :cerek::palčina:

Jež
21.04.10, 22:56
OLD ce pasti, premalo vas je a kod protivnika ima odlicnih pojedinaca, nije bas da je "kvaliteta vs kvantiteta" spika.

tako da jos par mjeseci igrajte i onda papa :)

s obzirom na ovo što gledam od početka servera uz dužno poštovanje svim protivnicima, dakle S&T, May Day, i manji savezi na njihovoj strani ali kako bi zdrpi rekao oni su njuberi, i to dokazuju iz dana u dan, mislim da ti bi ovo trebalo biti sasvim dovoljno:

U.S.B. osnovan 22.3. prije cca mjesec dana dakle tj. evo u ponoć je mjesec dana postojanja :D
S&T osnovan 25.1
May Day osnovan 17.12

Nisam bezveze te podatke iznio, čisto malo radi usporedbe....

DEFF
1. U.S.B. 21 10006 210126
4. S&T 50 3507 175332
20. MayDay 46 1327 61022

OFF
4. U.S.B. 21 14435 303136
12. S&T 50 3673 183673
21. MayDay 46 1926 88590

A sad toliko o tome da nije kvaliteta vs kvantiteta
Naravno mi nismo sami u borbi protiv te ekipe, tu su i naši saveznici s kojima stvarno surađujemo dosta u zadnje vrijeme, i želim ih pohvaliti jer stvarno igraju za svaku pohvalu

:na karte:

Sweet devil
21.04.10, 23:02
s obzirom na ovo što gledam od početka servera uz dužno poštovanje svim protivnicima, dakle S&T, May Day, i manji savezi na njihovoj strani ali kako bi zdrpi rekao oni su njuberi, i to dokazuju iz dana u dan, mislim da ti bi ovo trebalo biti sasvim dovoljno:

U.S.B. osnovan 22.3. prije cca mjesec dana dakle tj. evo u ponoć je mjesec dana postojanja :D
S&T osnovan 25.1
May Day osnovan 17.12

Nisam bezveze te podatke iznio, čisto malo radi usporedbe....

DEFF
1. U.S.B. 21 10006 210126
4. S&T 50 3507 175332
20. MayDay 46 1327 61022

OFF
4. U.S.B. 21 14435 303136
12. S&T 50 3673 183673
21. MayDay 46 1926 88590

Naravno mi nismo sami u borbi protiv te ekipe, tu su i naši saveznici s kojima stvarno surađujemo dosta u zadnje vrijeme, i želim ih pohvaliti jer stvarno igraju za svaku pohvalu

hehe, lako ratovati aktivcima protiv neaktivaca i onih koji su ovdje čisto iz gušta i radi odvikavanja :D
ali neka, samo naprijed :palčina: ..... uživajte dok možete :)

Ἄδωνις
21.04.10, 23:04

Ša jest , jest...
papir je papir i ono što piše na njemu

O kojim saveznicima pričaš ???

O onima na papiru ili onima koji nisu na papiru ???

:blabla:

blento
21.04.10, 23:10
mene živo zanima što nam artefakti nose :)

a rasprave šta će biti za mjesec dana ili dva ko zna.možda odem i popijem pivo sa D.E.P.om
a možda me obrišu,a možda jednostavno svizac zamota čokoladu.

Jež
21.04.10, 23:20
hehe, lako ratovati aktivcima protiv neaktivaca i onih koji su ovdje čisto iz gušta i radi odvikavanja :D
ali neka, samo naprijed :palčina: ..... uživajte dok možete :)

eto vidiš, ko vam kriv šta držite neaktivce i farme u savezima, vaš problem....

Ša jest , jest...
papir je papir i ono što piše na njemu

O kojim saveznicima pričaš ???

O onima na papiru ili onima koji nisu na papiru ???

:blabla:

o onima na papiru, dakako, DARK-FED, ali tu su i naravno naši wingovi, koji također u zadnje vrijeme pokazuju dosta, ali teško je to Vama shvatit, al vrijeme će pokazati da ne trabunjam baš gluposti i bezveze ;)

ps: molim moda lock ili čišćenje, otišli smo sa komentiranja hof-ova....

razigrana bakterija
21.04.10, 23:21
hm...a savez respect su ciji saveznici ? usb ili s&t ? :)

Ἄδωνις
21.04.10, 23:31
o onima na papiru, dakako, DARK-FED , ali tu su i naravno naši wingovi, koji također u zadnje vrijeme pokazuju dosta, ali teško je to Vama shvatit, al vrijeme će pokazati da ne trabunjam baš gluposti i bezveze ;)

Spominješ DARK-FED imenom , wingove baš i ne.
Pa me zanima...savez koji je u topu 20 je isto vaš wing ? ili su to samo puste priče i tiha tlapanja...

razigrana bakterija
21.04.10, 23:36
adonis...ne mislim na papiru...pitam ciji su oni saveznici uistinu :) i syn je imao na papiru neke saveze :)

Ἄδωνις
21.04.10, 23:39
adonis...ne mislim na papiru...pitam ciji su oni saveznici uistinu :) i syn je imao na papiru neke saveze :)

oh SYN....
oni , da , na papiru i bez papira.
Ma oni su svačiji saveznici izgleda

hahahahahaha

A RESPECT ima savez s nama i SYN-om.
Zanimljivo

ha ???

Solid Snake
21.04.10, 23:47
ma dark pada za max 3 mjeseca i to uvrh glave a do taba zabava

...pa 3 mjeseca je dosta vremena za jedan server, u 3 mjeseca ako ne bude ratova gdje oni budu sudionici(a bit ce :D) mogu se dosta oporavit, i neki od njih naucit igrat, ali kvalitetno :)

Sweet devil
21.04.10, 23:53
eto vidiš, ko vam kriv šta držite neaktivce i farme u savezima, vaš problem....

mi sami....istina....ali nama nije do neke pobjede već do igre i malo okupacije u slobodno vrijeme....puštamo igrače neka guštaju....a ako nama ne smetaju, što onda ima vama to smetati?? :P

p.s. barem se imate s kime fajtati.....kad se već bojite na one jače ići :D

Sweet devil
21.04.10, 23:59
Da vrlo su zanimljiva ta saveznistva, a pogotovo vasa i pogotovo ova s MayDay.
Meni ovo saveznistvo s MayDay i nagovaranje njih da napadnu nas izgleda kao skretanje paznje sa Vas (S&T) na njih :) Treba malo gurnut nekog pred sebe kad te neide, jel da?

Nitko nikoga ne nagovara.....nismo mi krivi što ste se vi zamjerili nekima..... :na karte:

SWORDFISH
22.04.10, 00:00
stop svađama i prepirkama :)

http://www.youtube.com/watch?v=64woo1jX7nI&feature=related
:pčelica:

unknown969
22.04.10, 00:06
mi sami....istina....ali nama nije do neke pobjede već do igre i malo okupacije u slobodno vrijeme....puštamo igrače neka guštaju....a ako nama ne smetaju, što onda ima vama to smetati?? :P

p.s. barem se imate s kime fajtati.....kad se već bojite na one jače ići :D

sebe smatras jacim igracem? mozda po popu, al nije mi jasno zasto onda bjezis na 300/300 ? dddd
xaxa

Nitko nikoga ne nagovara.....nismo mi krivi što ste se vi zamjerili nekima..... :na karte:

Ma valjda ih pere ljubomora :D

Sweet devil
22.04.10, 00:17
sebe smatras jacim igracem? mozda po popu, al nije mi jasno zasto onda bjezis na 300/300 ? dddd
xaxa

Ma valjda ih pere ljubomora :D

Jok, ne smatram.....a to moj duall voli klikati.... :D :D

A gore smo otišli da imamo svatko svoja sela za igru....tamo može mirno klikati dok ja mogu dolje se igrati :)

unknown969
22.04.10, 00:24
Jok, ne smatram.....a to moj duall voli klikati.... :D :D

A gore smo otišli da imamo svatko svoja sela za igru....tamo može mirno klikati dok ja mogu dolje se igrati :)

uf al vam dosadno, mogli ste otvorit svaki svoj acc :D

Sweet devil
22.04.10, 00:27
uf al vam dosadno, mogli ste otvorit svaki svoj acc :D

jok, onda ne bih uopće igrala....jedino me ovako vratili ''u igru'', ako se to tako može reći :D :D

22.04.10, 02:06
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=3408
profil ovog igraca sve govori :))):101010::101010:

Ante22
22.04.10, 07:56
O daaaaaaaa, buahahahahahah, neaktivne accove poput onog od Valeriona?
Btw nisu samo brojevi popa pokazali...no dobro, vi znate, vi ste pametni :blink: :cerek::palčina:

Prava se javlja. :P:P:P Samo fejka i napada najslabije pripadnike Đ-ove koalicije (čitaj Ivančicu) i tamo ostane bez kata... :D:D:D:D

Frey®
22.04.10, 08:28
ljudi znate onaj močni dark i nejgvog vođu nino the killer (mimi je isto ali ko nejga šljivi) osto je bet GG i vjerojatno se sada briše acc i onda je soto jos samo mimi kao vođa i nema više darka xD :sretan rodjendan::sretan rodjendan::sretan rodjendan::sretan rodjendan:

De ti molim te suzdrži se komentara, jer vidim da ti je teško složit jednostavnu proširenu rečenicu.
Hvala lijepo!:narf:

TaraT
22.04.10, 09:40

pa,ne znam bas
kad uzmes u obzir da su jos pred par tjedana bila 2 dark saveza u top 10, ako se ne varam na 1. i cca 8 mjestu, da ih je po brojnosti bilo daleko vise, da su se mnogi pobrisali ili bili obrisani....
i sve to bez nekog velikog truda s nase strane
ssto se pak triumpha tice, oni su otisli na malo udaljenije koordinate, 200+, pa bi zasad bilo nerealno ocekivati da se zapucujemo tamo tim vise ssto do ove zadnje akcije i nisu otovreno sudjelovali u nekim vecim sukobima
ona procjena o 3 mjeseca?
uffff
mozda ce zvucati nadobudno od mene, ali da malo paznje posvetimo darku, 3 tjedna je i vise nego dovoljno

yYyYyYyYy
22.04.10, 09:49
pa,ne znam bas
kad uzmes u obzir da su jos pred par tjedana bila 2 dark saveza u top 10, ako se ne varam na 1. i cca 8 mjestu, da ih je po brojnosti bilo daleko vise, da su se mnogi pobrisali ili bili obrisani....
i sve to bez nekog velikog truda s nase strane
ssto se pak triumpha tice, oni su otisli na malo udaljenije koordinate, 200+, pa bi zasad bilo nerealno ocekivati da se zapucujemo tamo tim vise ssto do ove zadnje akcije i nisu otovreno sudjelovali u nekim vecim sukobima
ona procjena o 3 mjeseca?
uffff
mozda ce zvucati nadobudno od mene, ali da malo paznje posvetimo darku, 3 tjedna je i vise nego dovoljno

:goodpost:

nazgul1982
22.04.10, 13:11
realno je ocekivati da darkam na s4 za 2 mjeseca ce biti samo sjecanje

ali postoji i drugi nacin na gledanje situacije

hr serveri su sve slabiji i slabiji,kad-tad pojaviti ce se restart nekoga hr servera na kojem ce cak i darkam imati sansu dozivjeti endgame

vjerojatno:D

zujalica
22.04.10, 13:47
Prava se javlja. :P:P:P Samo fejka i napada najslabije pripadnike Đ-ove koalicije (čitaj Ivančicu) i tamo ostane bez kata... :D:D:D:D

Čitaj bez djela kata, buaaahahahahaha, btw moje vrijeme tek dolazi, ne zabijam off samo tako, a Ivančica hihihihi, prije ili kasnije bude...mrnjauuuuuuuu, a i ti skupa s njom ;)

Batak
22.04.10, 15:07
Mene samo zanima šta će biti kad RESPECT i SYN krenu i naravno na koga će krenuti?

Mislim da kod njih većina ima Zdrpijev off...

Inače svaka čast na akciji i na ljepom off.. zdrpi je glavna karika koja drži USB.. vidi se da je :cowboy:

blento
22.04.10, 15:24
zdrpi ima najjači off trenutno kod nas ali nije zdrpi napadao većinom.
kron je uneredio grunfa i šestea.tu su i drugi tako da ne drži nego je jedna od karika.

a čuj logično da syn i respect imaju offove nisu ih preveć rabili.

razigrana bakterija
22.04.10, 15:27
Mene samo zanima šta će biti kad RESPECT i SYN krenu i naravno na koga će krenuti?

Inače svaka čast na akciji i na ljepom off.. zdrpi je glavna karika koja drži USB.. vidi se da je :cowboy:

losa procijena rekao bi...u syn sumnjam da itko ima off na toj razini...eventualno 1-2...respect...hm...mozda

dr.krafter
22.04.10, 15:39

kako god se situacija odvila mi smo se lijepo naigrali kako s jedne tako i s druge strane.kad i ako ovi krenu na nekoga,mene posebno ne zamara...makar bi ljeto proveo kako spada :D

Batak
22.04.10, 15:44
losa procijena rekao bi...u syn sumnjam da itko ima off na toj razini...eventualno 1-2...respect...hm...mozda

pa nisam vidio ni syn i respect da negdje troše off... po tome sam zaključio da ga imaju....jedino ako poznaš igrače pa znaš da... su njuberi.....pa dok drugi ratuju oko njih da prave pop..

Ante22
22.04.10, 16:36
Čitaj bez djela kata, buaaahahahahaha, btw moje vrijeme tek dolazi, ne zabijam off samo tako, a Ivančica hihihihi, prije ili kasnije bude...mrnjauuuuuuuu, a i ti skupa s njom ;)

Svejedno, drago mi je što sam ti u mislima, ali ću kao se pravi domaćin potruditi pripremiti doček kakav priliči jednoj dami. :P:P:P

gildor
22.04.10, 21:42
Pozdrav ekipa..

Evo samo da oglasimo,savez AZRA se kolektivno gasi..

Zbog rada mh-a normalno,zbog kojih ovo odavno više ne liči na igru.Ali u detalje nećemo naravno, jer nedaj bože spomenut korumpiranost,natezanje za jednu stranu i tako dalje ;)

Nego,drago mi je da smo se malo potukli s vama,s obzirom koliko nas je,statistike govore apsolutno sve o našoj igri.Još kad uzmemo da su nam neke starkelje odustale jer im je posao preči od zabave( :brukica: ) , pristojno smo odigrali do sad,iako to nije ni približno najbolje što možemo.

Posebni pozdrav egotriperima iz PC-a,smijeh ste totalni,i samo bih vas podsjetio,tko visoko leti,j..... nisko pada

(Prox,sretan rođendan,za poklon dobiješ popriličan broj acceva koji se brišu (zamisli) sa svim selima :lol2: )

mirkoželimir
22.04.10, 21:48
pa jasno, bolje zvuci "pobrisali se zbog MH" nego "PC ih pobrisao" :D

iako istinitija je verzija "PC i Enigme ih pobrisali" posto ce vas se sad brisat samo 15 ili koliko vec :D

dovidjenja :D

Superhik
22.04.10, 21:53
Spam pobrisan. Držite se komenitranja događaja na samom serveru, budite kulturni.

BTW: ovo nije privatni forum PC saveza stoga nemojte ga ni tako koristiti.

Lp
valerossi

gildor
22.04.10, 21:55
pa jasno, bolje zvuci "pobrisali se zbog MH" nego "PC ih pobrisao" :D

iako istinitija je verzija "PC i Enigme ih pobrisali" posto ce vas se sad brisat samo 15 ili koliko vec :D

dovidjenja :D

navedi 1 acc,koji si ti,ili PC,ili ? pobrisali kod nas? :brukica:

uglavnom,da se ne zamaram sa trupcima,sjedi drvo na drvo,normalnim ljudima pozdrav :)

mirkoželimir
22.04.10, 21:57
vecinu do sad :)
par ih samo nije imalo cajta, ostalo je sve klonulo duhom nakon ucestalog katanja. necete nam falit :D nebitni ste bili i tako i onako...

razigrana bakterija
22.04.10, 22:24
hm...azre su nekada imale dva saveza...cca 60-ak clanova ukupno...do danas ih preostalo 17...ako se ovih 17 i brise zbog loseg rada...onih ostalih cca 40-ak se pobrisalo jer su im acc-i bili razbijeni :) ako zelis da se imenuje...mozemo krenuti od vasih voda...ozoja (obrisan, dva sela skatana na 0, ostala cesto u crvenilu), koka (nije obrisan, ali dva sela skatana na 0, ostala gotovo svaki dan u minusu...vjer bi usljedila ista sudbina)...sve je vidljivo u analyzeru ;)

p.s. neki su dosli...letjeli visoko...ali vec ih sada vise nema :)

azra
22.04.10, 22:35
hm...azre su nekada imale dva saveza...cca 60-ak clanova ukupno...do danas ih preostalo 17...ako se ovih 17 i brise zbog loseg rada...onih ostalih cca 40-ak se pobrisalo jer su im acc-i bili razbijeni :) ako zelis da se imenuje...mozemo krenuti od vasih voda...ozoja (obrisan, dva sela skatana na 0, ostala cesto u crvenilu), koka (nije obrisan, ali dva sela skatana na 0, ostala gotovo svaki dan u minusu...vjer bi usljedila ista sudbina)...sve je vidljivo u analyzeru ;)

pametno moje....
za tvoju informaciju u startu su bile azra 1 i azra 2, nikad nisu imale ni blizu 60 clanova nego 40 max....i to skupa. u azri 1 je bilo 20-tak ljudi koji su dosli na ovaj server skupa a u azri dva kojekakve maje paje koje su spijale. sve to je bilo u vrlo pocetnom dijelu igre i nemoj se bahatiti brojkama. da obrisali ste vecinu gornjih sela i ozoju 1 ili 2 grada ne znam tocno, ali bla bla...covjek ima 50 i kusur godina i puno ga ljudi u svijetu travijana poznaje i znaju da nikad ne bi ugasio acc da ga nije stisnuo posao i egzistencija. i to je to....jedan acc koji je azra...samo jedan pravi. a ti mozes pricati kaj hoces...
tukli smo se sa jacim od sebe u svakom slucaju to jeste i nikad ne bi zgasili acceve tek tako da nije ovog konstantnog silovanja od strane nedodirljivih...

svako dobro u igri

i daj molim te reci koja su to nasa sela u minusima...molim te. koka su katali jedinu, ali pogle koji je deffer.servera...mislim da tu ipak treba timskog rada, ali jbg

razigrana bakterija
22.04.10, 22:46
ako laze analyzer...lazem i ja :) ali pogledaj malo da je koka u posljednjih cca dva tjedna, gotovo svaki dan u minusu i crven...cudno bi bilo da ga se kata dva tjedna...a da deff-a nikada ne bude :) inace...da niste pobigli tako daleko, bogu iza nogu na -150/-150 i vise bi vas se crvenilo...ali eto...da se ne brisete sada...dosli bi na red svejedno :) a te price o mnogostruko jacem protivniku :D :D kada je krenulo...snage su bile podjednake...nisu ni azre nikada bile same...tj. azre su bile zrtva svoga saveznistva...

inace...ako se uistinu brisete...sretno u rl...ili ako zaigrate neki novi server...

azra
22.04.10, 22:54
ako laze analyzer...lazem i ja :) ali pogledaj malo da je koka u posljednjih cca dva tjedna, gotovo svaki dan u minusu i crven...cudno bi bilo da ga se kata dva tjedna...a da deff-a nikada ne bude :) inace...da niste pobigli tako daleko, bogu iza nogu na -150/-150 i vise bi vas se crvenilo...ali eto...da se ne brisete sada...dosli bi na red svejedno :) a te price o mnogostruko jacem protivniku :D :D kada je krenulo...snage su bile podjednake...nisu ni azre nikada bile same...tj. azre su bile zrtva svoga saveznistva...

inace...ako se uistinu brisete...sretno u rl...ili ako zaigrate neki novi server...

pa gle, ja ne znam kako nema deffa, a ona prvi deffer servera, a mi 4. defferi servera kao savez od 17 ljudi(sve, ama bas sve vlastiti deff)....zamisli, ponekad i statistike lazu. zaboravljas da mi jesmo dolje, ali na svako nase selo dolje idu po dva sela enigmi koje, opet zamisli, isto napadaju.

snage nikad nisu bile podjednake, ali to je vec neka druga prica. vjeruj mi na zadnjem nasem serveru je kod jednog saveza bila slicna premoc kao vasa sad i nisu uzeli ww, tako da pamet u glavu. jaki ste, mocni, imate otvoren put i samo pametno.

hvala na dobrim zeljama, obostrane su.

mirkoželimir
22.04.10, 22:57
vjeruj mi na zadnjem nasem serveru je kod jednog saveza bila slicna premoc kao vasa sad i nisu uzeli ww, tako da pamet u glavu

tako to obicno biva u travianu, pc ce dobit po repu kad tad, ko i 4fun prosli server :P

hzg
22.04.10, 23:42
Sad se bas pokusavam sjetiti kak su se na drugim serverima zvali savezi koji su bili 4-5 defferi nakon 5 mjeseci pa obrisali :P

Sretno vam svima ako brisete :steta:

kron_hr
22.04.10, 23:51
tko kaze da suport nije vazan????

blento
22.04.10, 23:57
1 možda i nije.
ali 4-5 već zasvrbi.ostat samo na ccropu i nije neka špica.ali može se uz veliku volju

zenno
23.04.10, 00:04
dakle ekipa, želim reći par stvari i u ime Enigme što se tiče rata s Azrama i svega što se događalo.

prije svega, moram reći da vas izuzetno cijenimo kao protivnike, drago nam je što smo se borili protiv takvih igrača. skidam kapu, cijenimo kvalitetne igrače. nit u jednom trenutku, barem što se strane Azre tiče nije bilo nikakvih prljavih igara niti nečega što odstupa od fair playa. ove zadnje sitne provokacije od Koke možemo i zanemariti, više su bile simpatične nego što bi trebale stvarno ljutiti.
bilo je u svakom slučaju jako zanimljivo :)

Što se tiče gašenja računa, i onoga što sam pratio, osim Ozoja, račune su kod Azri pogasili i Pepius, RediP i Tysonac, dakle 4 accounta u ovom donjem dijelu kvadranta, koji mi rado nazivamo Sibir

rat je bio žestok i bili ste gadni protivnici. moramo to priznati. šteta je kad dobri igrači ovako naglo odustaju....šteta što ne igraju na našoj strani....

međutim, blokade, bananja, ili što već od strane MH, admina ili koga već, smo više manje svi prošli, prošli tjedan MH je harao Enigmom, ne znam jeste li primjetili da nam nekoliko accova bilo blokirano? i da su isto tako neki dobili kazne.... da je bilo štete, u ovoj fazi igre jako bolne i skupe štete s onim kaznama od 5 ili 10% populacije....a svi znamo što pada pri takvim kaznama...samo po jedan level sa 20 na 19... svi znamo kako taj trošak unazadi igru.
o pravednosti kazni ne bih se očitovao, svi sami najbolje znamo što radimo. i naravno koliko je što pravedno. ali nisam na čistu da li je opravdano ugasit cijeli savez radi ovog razloga.....niste svi blokirani, ako ste uistinu složni, brzo se štete nadoknade zajedničkim snagama.

u svakom slučaju, cure i momci, želimo vam puno sreće u nekoj daljnjoj igri i na nekom drugom serveru. nadam se da ćemo se opet sresti.

ENIGMA

gildor
23.04.10, 00:15
dakle ekipa, želim reći par stvari i u ime Enigme što se tiče rata s Azrama i svega što se događalo.

prije svega, moram reći da vas izuzetno cijenimo kao protivnike, drago nam je što smo se borili protiv takvih igrača. skidam kapu, cijenimo kvalitetne igrače. nit u jednom trenutku, barem što se strane Azre tiče nije bilo nikakvih prljavih igara niti nečega što odstupa od fair playa. ove zadnje sitne provokacije od Koke možemo i zanemariti, više su bile simpatične nego što bi trebale stvarno ljutiti.

Što se tiče gašenja računa, i onoga što sam pratio, osim Ozoja, račune su kod Azri pogasili i Pepius, RediP i Tysonac, dakle 4 accounta u ovom donjem dijelu kvadranta, koji mi rado nazivamo Sibir

rat je bio žestok i bili ste gadni protivnici. moramo to priznati. šteta je kad dobri igrači ovako naglo odustaju....šteta što ne igraju na našoj strani....

međutim, blokade, bananja, ili što već od strane MH, admina ili koga već, smo više manje svi prošli, prošli tjedan MH je harao Enigmom, ne znam jeste li primjetili da nam nekoliko accova bilo blokirano? i da su isto tako neki dobili kazne.... da je bilo štete, u ovoj fazi igre jako bolne i skupe štete s onim kaznama od 5 ili 10% populacije....a svi znamo što pada pri takvim kaznama...samo po jedan level sa 20 na 19... svi znamo kako taj trošak unazadi igru.
o pravednosti kazni ne bih se očitovao, svi sami najbolje znamo što radimo. i naravno koliko je što pravedno. ali nisam na čistu da li je opravdano ugasit cijeli savez radi ovog razloga.....niste svi blokirani, ako ste uistinu složni, brzo se štete nadoknade zajedničkim snagama.

u svakom slučaju, cure i momci, želimo vam puno sreće u nekoj daljnjoj igri i na nekom drugom serveru. nadam se da ćemo se opet sresti.

ENIGMA

Ma,nama se gušt mlatit,i to uvijek protiv jačeg,jer drukčije neznamo,ali ovo kažnjavanje sad nije prvi put bez razloga,i kap je stvarno prelila čašu..

I mi vas pozdravljamo,ako si primjetio već ste dobili pohvale kao protivnik kakav se cijeni,a ne da samo trkelja po forumu :)

I nismo završili sa travom,daleko od toga,našli smo neke nove članove iako nas je još uvijek jako malo..ali to i stvara gušt u svemu ovome.Dobar fajt smo imali,i to je bit ove igre :)
Možda se i vidimo,čudni su putevi Azre :)

guest
23.04.10, 00:40
Ej ekipa, ste skužili da je nešto čudno sa serverom večeras.. prvo mi se frend javio da mu se deff iz pojačanja stvorio instant u gradu, a trebao je putovati preko 9h, a sad se malo prije i meni desila ista stvar kod povlačenja pojačanja.. :blink:

gildor
23.04.10, 00:43
jesmo :)

guest
23.04.10, 00:46
jesmo :)

jel funkcionira i kod slanja napada? :D

gildor
23.04.10, 00:52
ne,i ja se zapitao :D

Superhik
23.04.10, 07:34
Spam pobrisan, komenitranje rada MHa pobrisane, ovo je opomena sad za sve da prestanu kršit pravila forum. Puštam vam stvarno dosta toga mimo pravila al optužbe razno razne i bjesnomučno spamanje neću tolerirat.

Lp
Valerossi

Malla Praseeca
23.04.10, 08:12
Ej ekipa, ste skužili da je nešto čudno sa serverom večeras.. prvo mi se frend javio da mu se deff iz pojačanja stvorio instant u gradu, a trebao je putovati preko 9h, a sad se malo prije i meni desila ista stvar kod povlačenja pojačanja.. :blink:

nekaj je gadno ošlo u q***,
noradu su se instant nadogradile zgrade koje je kliknul bez golda,
nemremo slati više od 3 napada u sek sa poisključivanim svim aplikacijama koje gutaju upload,
rad MHa je dovoljno puta komentiran da se više dotiče ta tema,
a floosh nam se ne javlja već 4-5 dana...
ima ko saznanja kaj se događa?

Norad III
23.04.10, 08:24
nije da se bunim :luvz:

yYyYyYyYy
23.04.10, 08:35
također xD ja sam samo stavljo zgrade da se grade i one se autmatski sagrade xD sagradio 2 vojarne i 2 konjušnnice do kraja xD + vratila mi se pojačanja odmah xD

kron_hr
23.04.10, 09:26
Kako ja ne mogu raditi bez golda i instant vratiti vojsku u naselje?
:(

yYyYyYyYy
23.04.10, 09:28
do je bila neka greška koju sam ja dobro iskoristio jučer navečer :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Norad III
23.04.10, 09:29
do je bila neka greška koju sam ja dobro iskoristio jučer navečer :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

ja sam izgubio vrijeme jer sam 5 minuta shvaćo šta se događa :D

yYyYyYyYy
23.04.10, 09:30
ja sam izgubio vrijeme jer sam 5 minuta shvaćo šta se događa :D

xD meni se to več jednom dogodilo na nekom 3 serveru ap sam se sjetio i samo gradio xD

DanijelM
23.04.10, 10:39

ENIGMAsad je red na REAi da ih MH bana pa da se obrišu..
a onda prelazimo na druge kvadranate..

hzg
23.04.10, 12:37
Danas se recimo nasao deff, tako da nema govora da su se oni "mrtvi protivnici" samo su sad pogodili djelomicno :D

sweeth
23.04.10, 13:20
kakav deff? to neki koji su nudili suradnju sad brane naše neprijatelje?? :cvjetic:

DanijelM
23.04.10, 13:26
kakav deff? to neki koji su nudili suradnju sad brane naše neprijatelje?? :cvjetic:

da nemaju oni ni defa ni off-a oni su jadnici

Prime
23.04.10, 13:29
Svaka cast vecini pc-al neki clanovi sto su se poceli pojavljivat po forumu su lol.sta ste spustili kriterije za ulazak.

sweeth
23.04.10, 13:46
Svaka cast vecini pc-al neki clanovi sto su se poceli pojavljivat po forumu su lol.sta ste spustili kriterije za ulazak.

to ti na mene mislis? ja sam se prijavio za ulazak u PeCe ali su mi rekli da sam premali

Prime
23.04.10, 13:58
to ti na mene mislis? ja sam se prijavio za ulazak u PeCe ali su mi rekli da sam premali

Ne nisam na tebe mislio ovi sto su se nedavno poceli pojavljivat na forumu

Superhik
23.04.10, 17:07

OBAVIJEST
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?p=847541#post847541

mirkoželimir
23.04.10, 17:51
Ne nisam na tebe mislio ovi sto su se nedavno poceli pojavljivat na forumu

mislis na mene i danijela :D

yYyYyYyYy
23.04.10, 19:05
nema puno toga zanimljivog danas za vidjeti :P

guest
23.04.10, 19:33
OBAVIJEST
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?p=847541#post847541

eh, dobro je.. ja sam mislio da sam ja tolika njubina pa da nešto krivo radim jer sam jedva ovih dana uspio poslati više od 3 napada u sek na koji god način da bih klikao :D

yYyYyYyYy
23.04.10, 19:48
ma ja bih samo da mi jos traje instat gradnja zgrada i povratak pojačanja xD

mirkoželimir
23.04.10, 22:32
obavjestana sluzba kaze da Đ ide uskoro na PCa :wanted:

Blue007
23.04.10, 22:45
Napadi su vec poslani.

razigrana bakterija
23.04.10, 22:52
obavjestana sluzba kaze da Đ ide uskoro na PCa :wanted:

hm...ja sam cuo dasu se neke izvedenice d-a vec spucale na pc-u :(

Blue007
23.04.10, 23:19
hm...ja sam cuo dasu se neke izvedenice d-a vec spucale na pc-u :(

Ja se zajebavam i kuham frku, a kad ono stvarno se nesto desavalo tamo na udaljenim koordinatama :gamer:

yYyYyYyYy
24.04.10, 08:47
Umm obavještanje služba od kuda vam ta informacija? Nismo mi tako glupi da idemo na PC na drugi kordinatama dok su nam ovdje jos Dark i Trihumph + i da je to istina bio bi MM ili u skype sobi a niej ni MM ni skype soba na Skype sob aza vođe xD

Prime
24.04.10, 11:14
Sta se treses odmah vidis da te pale.

24.04.10, 15:05
evo da pokazemo malo kako hard napreduje :))) toliko o tome da su dostojni protivnici...

Upute Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Đ-RAKIA 12484655
2. BoP 10870779
3. ~PC~ 9560069
4. PC 9526499
5. S&T 5323914
6. GUERILLA 5191084
7. Đ-Stars 4884988
8. RESPECT 4521334
9. ERROR 3288595
10. DUNE 3204270
? ~HARD~ -1443003

ha ha ha, samo naprijed momci :))) jos malo i izaci cete iz minusa :dance:

Malla Praseeca
24.04.10, 19:01
evo da pokazemo malo kako hard napreduje :))) toliko o tome da su dostojni protivnici...

Upute Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. Đ-RAKIA 12484655
2. BoP 10870779
3. ~PC~ 9560069
4. PC 9526499
5. S&T 5323914
6. GUERILLA 5191084
7. Đ-Stars 4884988
8. RESPECT 4521334
9. ERROR 3288595
10. DUNE 3204270
? ~HARD~ -1443003

ha ha ha, samo naprijed momci :))) jos malo i izaci cete iz minusa :dance:

ROTFL
moral bum pričati sa alkićima da vas bacimo na treće mesto, samo da operem ruke :daje cvijet:

Toso
24.04.10, 22:11
ode off :zeko:

Mr Alcohol
25.04.10, 09:54
ROTFL
moral bum pričati sa alkićima da vas bacimo na treće mesto, samo da operem ruke :daje cvijet:

Ajde pričaj mi! :D Jesi opral ruke?

Ima kaj novoga ne serveru? :)

Norad III
25.04.10, 10:16
tolko o statistikama :)

yYyYyYyYy
25.04.10, 12:37
i nesto hard iz top 10 xD

Malla Praseeca
25.04.10, 13:15
i nesto hard iz top 10 xD

nemoj tak, imali su medalje za branitelja.....
@alkić, perem ali mi nedaju vode....

yYyYyYyYy
25.04.10, 14:09
mislio sam iz pljačkaša :lol2::lol2:

Zvjer
25.04.10, 14:16
mislio sam iz pljačkaša :lol2::lol2:

a šta i oni igraju?xD ne viđam ih nigdje :cerek:

25.04.10, 14:40
hahah...a moraju i oni nama pustati malo... nemogu biti najbolji cijelo vrijeme... bit ce da je neka taktika :party::party:

Mr AlcoHell
25.04.10, 15:00
hahah...a moraju i oni nama pustati malo... nemogu biti najbolji cijelo vrijeme... bit ce da je neka taktika :party::party:

ja znam koja je tvoja. zdrpi i zbriši :cvjetic::cvjetic:

25.04.10, 15:18
ja znam koja je tvoja. zdrpi i zbriši :cvjetic::cvjetic:

hehe... to je tajna :pčelica:

Malla Praseeca
25.04.10, 15:56
hehe... to je tajna :pčelica:

čujem da ~TL~ovci koriste novi bot koji uspavanim hardovcima otima sela i popljačka oaze preko noći dok ne izlazi van, i da ga se more skinuti ako mu se plati dosta pivčuga....

25.04.10, 16:04
čujem da ~TL~ovci koriste novi bot koji uspavanim hardovcima otima sela i popljačka oaze preko noći dok ne izlazi van, i da ga se more skinuti ako mu se plati dosta pivčuga....

a da..al nas u BoPu je bolji... kada spavam, kate se same pokrecu i kataju sela, a i sada izvidnici mogu otimati sela... :štemer::štemer:

Malla Praseeca
25.04.10, 16:11
a da..al nas u BoPu je bolji... kada spavam, kate se same pokrecu i kataju sela, a i sada izvidnici mogu otimati sela... :štemer::štemer:

Ja sam dosad samo videl da hard kata sa izvidnicima kao supportom(kato-izvidnici) ali nikad da je neko prasnul selo sa izvidnicima, daj mi baci report na pvt, očito je to neki bot koji povečava napad izvidnicima ili pretvara tvoje jedinice u natare....

25.04.10, 16:19
Ja sam dosad samo videl da hard kata sa izvidnicima kao supportom(kato-izvidnici) ali nikad da je neko prasnul selo sa izvidnicima, daj mi baci report na pvt, očito je to neki bot koji povečava napad izvidnicima ili pretvara tvoje jedinice u natare....

nema njima pomoci :)) a to ce se vidjeti na djelima, odmah iza arta :)

Malla Praseeca
25.04.10, 16:31
nema njima pomoci :)) a to ce se vidjeti na djelima, odmah iza arta :)

e ako oni nabave te skripte kaj mi koristimo nahebali smo...
btw dugo nisam videl onog hardovca da nekaj spama... :steta:

25.04.10, 16:36
e ako oni nabave te skripte kaj mi koristimo nahebali smo...
btw dugo nisam videl onog hardovca da nekaj spama... :steta:

bit ce da ga je shebalo ovo sto se vise ove skripte nemogu koristiti...pa je otisao u prije vremenu mirovinu :welcome:

sema_
25.04.10, 17:03
bit ce da ga je shebalo ovo sto se vise ove skripte nemogu koristiti...pa je otisao u prije vremenu mirovinu :welcome:

možda smo ga i skatali neznajući da je to on :harmonikaš:

25.04.10, 17:16
možda smo ga i skatali neznajući da je to on :harmonikaš:

hehe...kada je anonimac bio cijelo vrijeme... ahh... ko zna... lako moguce :cerek::cerek::cerek:

Malla Praseeca
25.04.10, 19:05
hehe...kada je anonimac bio cijelo vrijeme... ahh... ko zna... lako moguce :cerek::cerek::cerek:

ja sam i prognoziral da bude ušutil dok mu p*č*u razbijemo...
očito da smo nasumice pogodili...
dali ovo znači da forum ostaje bez ijednog aktivnog hardovca? :steta:
nekada davno su nam prognozirali suživot na + - do nove godine, a ja njima dajem do prvog tulipana :cvijece i proljece:

Toxic Hemlock
25.04.10, 19:28
ja sam i prognoziral da bude ušutil dok mu p*č*u razbijemo...
očito da smo nasumice pogodili...
dali ovo znači da forum ostaje bez ijednog aktivnog hardovca? :steta:
nekada davno su nam prognozirali suživot na + - do nove godine, a ja njima dajem do prvog tulipana :cvijece i proljece:

to do sljedećeg proljeća?
kod mene već tulipani cvjetaju dost dugo. :D :D

sema_
25.04.10, 19:57

čime ih gnjojiš? da probamo sa hardovcima :cvijece i proljece:

http://www.youtube.com/watch?v=vgdDOXZ11dg

Toxic Hemlock
25.04.10, 20:05

Ničim, nije potrebno. :D

Malla Praseeca
25.04.10, 20:09

ak se nevaram sad je vreme ljubičica i visibaba, a tulipani i narcisi dolaze početkom lipnja, iako me takvi cvijetovi ne zanimaju previše....
više me zanima ono kaj cvate ovisno u uzgajatelju cele godine i friško je dekriminalizirano... :party:

zakaj bi cveće gnjojil z hardovcima?
oni su plodno tlo za rast naših cropova i polucropova....

Toxic Hemlock
25.04.10, 20:14
ak se nevaram sad je vreme ljubičica i visibaba, a tulipani i narcisi dolaze početkom lipnja, iako me takvi cvijetovi ne zanimaju previše....
više me zanima ono kaj cvate ovisno u uzgajatelju cele godine i friško je dekriminalizirano... :party:

zakaj bi cveće gnjojil z hardovcima?
oni su plodno tlo za rast naših cropova i polucropova....

ne znam kad im je vrijeme, al ovi moji u dvorištu cvatu.
možda su rani. :)

a ovo kaj se tiče hardovaca, nisi skužil.
pital je čovjek s čime gnojim cvijeće, da vi s time probate hardovce. (bar sam ja tako skužil)

yYyYyYyYy
25.04.10, 21:50
xD na travan forumu se priča o cjveču:goodpost::goodpost::goodpost:

Mr Alcohol
25.04.10, 23:19
Vidim raspričali ste se, tak treba! Malo dobre atmosfere nebi škodilo :pivo:

btw, i kod mene tulipani u dvorištu cvatu! Milf, visibabe su odavno ocvale :D

Malla Praseeca
26.04.10, 00:13
Vidim raspričali ste se, tak treba! Malo dobre atmosfere nebi škodilo :pivo:

btw, i kod mene tulipani u dvorištu cvatu! Milf, visibabe su odavno ocvale :D

joj da sad sam se sjetil da smo ja i frend pred 2 godine zlostavljali mlade sadnice oraha u vinogradu i da smo se bojali da orasi nebudu u obliku naših glava....
predugo nesem bil doma na selu, zgleda da bum za prvi maj moral zabosti rasove v gnjoj... :nema odmora:

@toxic sry zagledal sam se u lastavice....

Alfa Male
26.04.10, 19:36
$HARD$ je ponudio/la pakt nenapadanja za ~TL~.

Svasta ljudi dozive :D
Nekima je ocito dosta krvoprolica :zeko:

26.04.10, 19:40
da nebi sve ostalo samo na :daje cvijet: ... evo malo i travian tematike... ne samo da hardovaca vise nema i da su dobre farme... vec su lagano krenule i bijele zastave :cerek::cerek::cerek:

$HARD$ je ponudio/la pakt nenapadanja za ~TL~.
$HARD$ je ponudio/la pakt nenapadanja za BoP.

http://s4.travian.com.hr/allianz.php?aid=1725

bravo periks...samo nisi trebao obrisati ono sto je pisalo u opisu saveza :zeko::zeko:

Mr AlcoHell
26.04.10, 19:42
dajte kad će više taj nap već mi dosadno slat kate :narf:

mislim da je vrijeme da složimo ultra mega fenomenalnu koaliciju +/- korda
al mislim da bop i tl neće stati u profil među svim ti silnim napovima i savezništvima :narf:

zabil sam, može nap ako napišete u profil jedno veliko srčeko i ispod tl&bop volimo vas

26.04.10, 19:57
dajte kad će više taj nap već mi dosadno slat kate :narf:

mislim da je vrijeme da složimo ultra mega fenomenalnu koaliciju +/- korda
al mislim da bop i tl neće stati u profil među svim ti silnim napovima i savezništvima :narf:

zabil sam, može nap ako napišete u profil jedno veliko srčeko i ispod tl&bop volimo vas

sa hardom u nikakve koalicije... :zeko::zeko: da naprave neznam sta :)

yYyYyYyYy
26.04.10, 20:31
xD mislim da je hard prvi veči savez koji odlazi sa servera ;)

26.04.10, 20:33

koliko ih ima, mogli bi svoj server napraviti :)

Mr AlcoHell
26.04.10, 21:24
ja se ipak potajno nadam savezništvu sa hardom. želim se osjećat veliko :cry:

javite mi na pvt da dogovorimo nešto pošto ove zločestoće ne žele to baš

http://www.youtube.com/watch?v=9k0E84cdxBM

Malla Praseeca
26.04.10, 22:52
ja se ipak potajno nadam savezništvu sa hardom. želim se osjećat veliko :cry:

javite mi na pvt da dogovorimo nešto pošto ove zločestoće ne žele to baš

http://www.youtube.com/watch?v=9k0E84cdxBM

ja sam odpočetka servera štel biti u hardu ali nesu imali razumjevanja.... :stupid:
zato im se sad osvečujem.....

26.04.10, 23:07
ja sam odpočetka servera štel biti u hardu ali nesu imali razumjevanja.... :stupid:
zato im se sad osvečujem.....

to mi je cilj u ovoj igrici...da jednog dana budem farma u hardu... :lock::lock::lock::lock::lock:

DanijelM
26.04.10, 23:20
a ovi koje smo mi pogazili?

razigrana bakterija
26.04.10, 23:25

a koga ste vi to pogazili ?

26.04.10, 23:48

ciji si ti uopce? :D

Prime
26.04.10, 23:49
Cek malo ranjeni sta ovaj nije tvoj.uh a ja mislio da je taj barem drugi offer pc ako ne 1 kolko se hvali

razigrana bakterija
26.04.10, 23:55
ja sam error :D aza njega iskreno sumnjam da ima ikakve veze s pc-om

SWORDFISH
27.04.10, 00:33
ciji si ti uopce? :D

pa kako neznas,to ti je najjaci igrac pc...:to victory:

Malla Praseeca
27.04.10, 03:00

vaši off bodovi celoga saveza su nula za našega kobića....
on je sakupil tolko bodova za jedan vikend, da ga nemrete dostići celi server... :dance:
kobić je moj heroj i zaštitnik.... :cvijece i proljece:

da boss
27.04.10, 08:26
:goodpost: za kobića :D

DanijelM
27.04.10, 08:46

nisam jači od tebe, ali jesam od simsona

Kobodera
27.04.10, 08:57
kobić je moj heroj i zaštitnik.... :cvijece i proljece:

:tough::tough::tough::tough:

Malla Praseeca
27.04.10, 09:58
:tough::tough::tough::tough:

:blackeye::blackeye::blackeye:
kobić odkad si i na forumu aktivan?
i nisam ti ja kriv kaj neznaš reći ne btw.....

Kobodera
27.04.10, 12:57
:blackeye::blackeye::blackeye:
kobić odkad si i na forumu aktivan?
i nisam ti ja kriv kaj neznaš reći ne btw.....

Pa vidis po broju mojih postova koliko sam aktvan, ali na ovakve provokacije moram reagirati :gamer:

P.S. Da nisam bas totalno offtipic, neki dan sasvim slučajno zavirio na PC-evu stranicu i himna je bolesna :101010:

A ti MILF, uhvati se pametnijeg posla, idi tamo oaze pljačkaj, Kobić će nešto drugo ipak :P

Malla Praseeca
27.04.10, 13:06
Pa vidis po broju mojih postova koliko sam aktvan, ali na ovakve provokacije moram reagirati :gamer:

P.S. Da nisam bas totalno offtipic, neki dan sasvim slučajno zavirio na PC-evu stranicu i himna je bolesna :101010:

A ti MILF, uhvati se pametnijeg posla, idi tamo oaze pljačkaj, Kobić će nešto drugo ipak :P

itekak ima veze jer ste oboje na +- koordinatama, čak sumnajm na slanje prekomjernog puša i uplačivanje zlata u tvom slučaju, ipak nebudem te prijavil jer znam da svi resi svijeta ne vrede ko ono toplo i vlažno....
MILF vam je lepo rekel da je prošlu noć primal samo IGMove.... :sleepy moon:
ti si ipak ograničen na jednom tjedno.... :P

Toso
27.04.10, 13:08
kobodera, bolje ignoriraj :D

Kobodera
27.04.10, 13:18
kobodera, bolje ignoriraj :D

a sta cu sa njim, platiš mu jednu pivu i on bi sad još... :D :D

Izgleda da vise ni skype nije dovoljan, odlucili ste me razapeti i ovdje na forumu :D

A neka neka, Kobić se ne ljuti, samo zapisujem dalje na svoju listu, kad se riješe neprijatelji onda cemo se međusobno :D :D :D I da prasica mala, nemoj ovu zadnju recenicu krivo shvatiti, radi se o katapultima :D

Malla Praseeca
27.04.10, 13:33
a sta cu sa njim, platiš mu jednu pivu i on bi sad još... :D :D

Izgleda da vise ni skype nije dovoljan, odlucili ste me razapeti i ovdje na forumu :D

A neka neka, Kobić se ne ljuti, samo zapisujem dalje na svoju listu, kad se riješe neprijatelji onda cemo se međusobno :D :D :D I da prasica mala, nemoj ovu zadnju recenicu krivo shvatiti, radi se o katapultima :D

dobro ja znam na kakvo ti rešavanje misliš.... :andjeo:
naročito međusobno....

Mr AlcoHell
27.04.10, 15:40
dobro ja znam na kakvo ti rešavanje misliš.... :andjeo:
naročito međusobno....

molim da seksualne aluzije ostavite za neki drugi oblik komunikacije, lp valerossi :D:D:D

da mu skratim posao :P

se čuva off za artiće? :lol:

Kobodera
27.04.10, 16:14
molim da seksualne aluzije ostavite za neki drugi oblik komunikacije, lp valerossi :D:D:D

da mu skratim posao :P

se čuva off za artiće? :lol:

alkić, znas da se trošim maksimalno :)) koji arti? sta je to? :brukica: