PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Superhik
27.04.10, 17:07
molim da seksualne aluzije ostavite za neki drugi oblik komunikacije, lp valerossi :D:D:D

da mu skratim posao :P

se čuva off za artiće? :lol:

Zahvaljujem na pomoči i naravno neka svi shvate tvoj post kao malo upozorenje da ne spamaju previše inače ću morat ija nešto raditi ;)

A šta se tiče offova za artove. Mislim da će tu biti velikih iznenađenja jer će osvojit artefakte oni za koje se misli da su nepsosobni ili su otpisani već odavno.

Toso
27.04.10, 17:48
a sta cu sa njim, platiš mu jednu pivu i on bi sad još... :D :D

Izgleda da vise ni skype nije dovoljan, odlucili ste me razapeti i ovdje na forumu :D

A neka neka, Kobić se ne ljuti, samo zapisujem dalje na svoju listu, kad se riješe neprijatelji onda cemo se međusobno :D :D :D I da prasica mala, nemoj ovu zadnju recenicu krivo shvatiti, radi se o katapultima :D

ma samo se ti nekad javi za pivu kad budes na faxu, sve ce bit oprosteno ^^ :to victory:

Malla Praseeca
27.04.10, 19:16
Zahvaljujem na pomoči i naravno neka svi shvate tvoj post kao malo upozorenje da ne spamaju previše inače ću morat ija nešto raditi ;)

A šta se tiče offova za artove. Mislim da će tu biti velikih iznenađenja jer će osvojit artefakte oni za koje se misli da su nepsosobni ili su otpisani već odavno.

na koga točno misliš gazda, kaj se tiče artova?
za spamanje znam, oprosti, neće se ponoviti do iduće prilike iliti neke kobićeve travian egzibicije....

yYyYyYyYy
27.04.10, 20:09
ima dosta otpisanih ali bi se mogli vratiti

zeko :)
27.04.10, 20:37
ima dosta otpisanih ali bi se mogli vratiti

hahaha...a sve ovisi di ih baci... :) al biti ce zanimljivo.. je da je ovdje off na s4 slabiji nego na s3, al biti ce zanimljivo :)

yYyYyYyYy
27.04.10, 21:23
kako neče biti slablji akda se samo roka xD nikad nije doasdnoo ;)

Jež
27.04.10, 22:47
Događaji u savezu
Događaj Datum
FinudiaPrcknedl je pozvao/la Ivica Olić u savez. danas 22:41

:pije kavu:

nazguls
27.04.10, 23:36
kako neče biti slablji akda se samo roka xD nikad nije doasdnoo ;)

pa vjerojatno ima onih šta malo čuvaju
:P

28.04.10, 00:50
pa vjerojatno ima onih šta malo čuvaju

hahhaha... cini mi se da zdrpi ima najjaci off...

sema_
28.04.10, 01:12
hahhaha... cini mi se da zdrpi ima najjaci off...

a nikad neznaš šta njih dva ERROR-a skrivaju :kid:

Njegov_sluga
28.04.10, 12:24
mislim da bi nas RESPECT mogao iznenaditi offovima nakon toliko mjeseci "skrivanja" :)

sema_
28.04.10, 12:42
mislim da bi nas RESPECT mogao iznenaditi offovima nakon toliko mjeseci "skrivanja" :)

istina i baš me zanima na čiju če se oni stranu okrenit jer nemisle valjda čekat ww da počmu ratovat :štemer:

razigrana bakterija
28.04.10, 14:02
a nikad neznaš šta njih dva ERROR-a skrivaju :kid:

error je deff savez...

sema_
28.04.10, 14:06
error je deff savez...

igrač sa največim teutonskim offom i igrač sa najjačim rimskim offom na prošlom serveru igraju deff acc aj super :party:

razigrana bakterija
28.04.10, 14:14
igrač sa največim teutonskim offom i igrač sa najjačim rimskim offom na prošlom serveru igraju deff acc aj super :party:

nisu vise na istom acc-u :) rimljanin digao sidro ima vec duze vrime :)

sema_
28.04.10, 14:16
nisu vise na istom acc-u :) rimljanin digao sidro ima vec duze vrime :)

a jebemu izgledali ste tako dobar par :cvjetic:

Blue007
28.04.10, 14:17
Ironija je u tome sto "skrivaci" ne zasluzuju respect, s kakvim god se offom pojavili nakon sedam susnih godina. :gamer s mišem:

Ma ustvari neka svatko igra kak mu pase, to i je poanta traviana. :)

razigrana bakterija
28.04.10, 14:22
a jebemu izgledali ste tako dobar par :cvjetic:

a sta ces :) zato su greske defferi...i to solidni :)

p.s. ja bi reka da i blue ima solidan off...dovoljan za veliki art ocistiti...

Blue007
28.04.10, 14:25
Ma jok, otislo sve u vjetar, previse se igralo, a premalo taktiziralo :)

Mr Alcohol
28.04.10, 15:12
Ironija je u tome sto "skrivaci" ne zasluzuju respect, s kakvim god se offom pojavili nakon sedam susnih godina. :gamer s mišem:

Ma ustvari neka svatko igra kak mu pase, to i je poanta traviana. :)

Potpisujem! :palčina:

sweeth
28.04.10, 15:43
potpisuješ da ne zaslužuju respekt ili da nek igra svatko kako mu paše ? :blink:

presretac
28.04.10, 17:59
:lol2:

Norad III
28.04.10, 18:31
Ja sam čuo da je među pacijentima špija :pčelica:

razigrana bakterija
28.04.10, 18:38
ja sam cuo da u svim savezima ima spija :)

Mr Alcohol
28.04.10, 18:39
Ja sam čuo da je u PC-u moja špija. :pčelica:
I u Hard i u PRO-lodu, ups!

razigrana bakterija
28.04.10, 19:10
ja sam cuo da u tl-u ima spija :) nije da znam i ko :D ali trac kruzi da je u vodstvu :)

Norad III
28.04.10, 19:11
to sam ja :p
dežurni špija u TL-u :D

Mr Alcohol
28.04.10, 19:19
ja sam cuo da u tl-u ima spija :) nije da znam i ko :D ali trac kruzi da je u vodstvu :)

Ja sam isto čul da u tl-u ima špija. I čuo sam da je u vodstvu, čuo sam također da je osnivač PC-a špija! :svinjica mala:

razigrana bakterija
28.04.10, 19:30
Ja sam isto čul da u tl-u ima špija. I čuo sam da je u vodstvu, čuo sam također da je osnivač PC-a špija! :svinjica mala:

voljeni vođa ili veliki vođa ? :)

Mr Alcohol
28.04.10, 19:38
voljeni vođa ili veliki vođa ? :)

I voljeni i veliki vođa! :pčelica:

28.04.10, 20:26
ja sam cuo da u svim savezima ima spija :)

ja sam cuo da u BoPu nema :dance::dance::dance::dance:

Mr Alcohol
28.04.10, 20:28

Eh, krivo si čuo! Ako bakerija tako kaže, to mora tako biti! Ipak je on najinformiranija osoba na ovom serveru :cvijece i proljece:

DanijelM
28.04.10, 20:42
Pripremamo se za artifakte, pokupit ćemo sve na serveru, a onda će ostali polako brisat račune.

Toxic Hemlock
28.04.10, 20:47
Pripremamo se za artifakte, pokupit ćemo sve na serveru, a onda će ostali polako brisat račune.

Aj se ti dečko javi s nickom sa servera na pp, čisto informativno.
Vodim neku evidenciju...

EDIT: Možeš me kontaktirati i na acc InG, sa svojeg acca. :)

Norad III
28.04.10, 21:25
Niš vam špije ne znaće,Falanga Smrti se vratila :)

crackhorn
28.04.10, 22:50
a kad ce ti nesretni arti??..posto se poceli spominjat na veliko a nikakva obavijest nije jos bila...po meni bi morali svaki cas..i da ste spremni za njih?' :štemer:

razigrana bakterija
28.04.10, 23:38
Eh, krivo si čuo! Ako bakerija tako kaže, to mora tako biti! Ipak je on najinformiranija osoba na ovom serveru :cvijece i proljece:

ja uopce nisam informiran...nagadam samo :)

28.04.10, 23:44
a kad ce ti nesretni arti??..posto se poceli spominjat na veliko a nikakva obavijest nije jos bila...po meni bi morali svaki cas..i da ste spremni za njih?' :štemer:

a kroz 2 tjedna maximalno ja mislim... :)))) spremni odavno :)

da boss
29.04.10, 09:10

samo da ti nije špija to rika, elektrik :dance: breakeru :D

:party:

Mr Alcohol
29.04.10, 15:22
ja uopce nisam informiran...nagadam samo :)

Ma daj, nemoj se sramiti! Svi znamo da informacije same dopiru to tebe :cvijece i proljece:

Superhik
29.04.10, 15:30
Već me prstiči svrbe, di su ti arti više :D

razigrana bakterija
29.04.10, 16:26
Već me prstiči svrbe, di su ti arti više :D

ja necu na artove...pomoci cu hardu da uzmu koji :)

29.04.10, 16:29
ja necu na artove...pomoci cu hardu da uzmu koji :)

hahahaha...nema njima pomoci :staklenka: ni da ih suporta 2 kvadranta... :cvijece i proljece::cvijece i proljece:

razigrana bakterija
29.04.10, 16:31
Ma daj, nemoj se sramiti! Svi znamo da informacije same dopiru to tebe :cvijece i proljece:

vjeruj da me server, niti dogadanja na njemu ne zanimaju niti najmanje...najslabiji server od svih na kojima sam do sada bio...

29.04.10, 16:41
vjeruj da me server, niti dogadanja na njemu ne zanimaju niti najmanje...najslabiji server od svih na kojima sam do sada bio...

bio sam na 3... ex s4, sadasnji s4 i s3... i usputno sto sam sittao po drugim serverima...a ovaj s4 je naspram s3 avion... onaj s3 je koma...

Toso
29.04.10, 16:46
server je onakav kakvog si ga napravite sami, nema dosadno i zanimljivog.
koalirajte s vecinim brojem jacih saveza i bit ce vam dosadno, ratujte i bit ce zanimljivo, that's all.
nije server nije dosadan ako neces sve bolje vrbovati za saveznike ;)

razigrana bakterija
29.04.10, 16:52
koalirajte s vecinim brojem jacih saveza i bit ce vam dosadno, ratujte i bit ce zanimljivo, that's all.
nije server nije dosadan ako neces sve bolje vrbovati za saveznike ;)

nisam rekao najdosadniji...rekoh najslabiji od svih na kojima sam bio...rijetko koji savez od ovih ovdje bi igrao ozbiljniju ulogu na nekome od njih...

nanir
29.04.10, 17:00
nisam rekao najdosadniji...rekoh najslabiji od svih na kojima sam bio...rijetko koji savez od ovih ovdje bi igrao ozbiljniju ulogu na nekome od njih...

osim PC-a....slažem se eventualno i đ savez ....

29.04.10, 17:04

najslabiji...stim se slazem..

nije server nije dosadan ako neces sve bolje vrbovati za saveznike

nemamo saveznika puno... ubiti nas kvadrant je podjeljen na 2 dijela... Harda sa saveznicima i bop s tl-om... i opet kao da smo sami

Prime
29.04.10, 17:06
Nikad nije dosadno ako se igra s pravom ekipom.nas 10-15 pa idemo rokat i zabavljat se,pa dok traje ....

Superhik
29.04.10, 17:11
Evo bu sad zanimljivije, zalutao jedan DARK_RK igrač na -/- u posjetu PCovcima :opala:

Prime
29.04.10, 17:44
Evo bu sad zanimljivije, zalutao jedan DARK_RK igrač na -/- u posjetu PCovcima :opala:

Ma joj od svih saveza vi na dark nemojte dragi su mi jos s s3

Mr AlcoHell
29.04.10, 18:00
Ma joj od svih saveza vi na dark nemojte dragi su mi jos s s3

i evo sad zbog tebe neće ni taknut dark :D

Njegov_sluga
29.04.10, 18:02

da to je istina, usporedjujuc s ex s4, jedino mi se cini da bi PC konkurirao 4funu, LWGu, MNJAGU.
TL i BOP jedino ovako u koaliciji zbog male brojke, Đ koalicija moguce, iako mi se prosli MNJAG cinio jaci od ovoga. +/+ tesko da bi se uklopile u prosli s4

Norad III
29.04.10, 19:33
Sad ću ja pustit šimeta na vas kad vam je već tak dosadno :D

30.04.10, 01:53
da to je istina, usporedjujuc s ex s4, jedino mi se cini da bi PC konkurirao 4funu, LWGu, MNJAGU.
TL i BOP jedino ovako u koaliciji zbog male brojke, Đ koalicija moguce, iako mi se prosli MNJAG cinio jaci od ovoga. +/+ tesko da bi se uklopile u prosli s4

potpisujem....jaci je exs4 bio...ne toliko ali osjetilo se...

yYyYyYyYy
30.04.10, 07:10
potpisujem....jaci je exs4 bio...ne toliko ali osjetilo se...

ja neznam dali je bio jači jer ga nisam igro ali nekako nagađam da ovaj ima više akcija i zanimljivij je sada dali sam u pravu mi vi recite xD

dadyo
30.04.10, 11:20

..naslabiji i najdosadniji server za ekipu iz PC možda, ostala ekipa koliko vidim ima fine borbe gdje se većinom bolji i organiziraniji savez (Đ, Bop/TL) namjeri na veći savez (DARK&Co, KVAKA22/HARD...)
...i ekipa iz U.S.B. fino ratuje protiv one hrpe saveza
...tko je kriv PCu što ima 4 winga u top20 i još onaj savez ? na svojoj strani, mogli ste se bolje rasporedit i bio bi i Vama zanimljiv server...
...uz to što ste najveći i jako dobro igrate..trebali ste onaj ? i JRK prebacit onim kiflama i evo ti zabave :kid:

hzg
30.04.10, 12:10
ma tko je rekao da je dosadno?? :lol2:

da vidimo kak ce se sad ERROR snaci :p

tristan
30.04.10, 14:18
realno gledano najzanimljiviji fajtevi (bar meni) su medjukvadranski... onda dolazi do izrazaja to koliko si dobro spremio savez za prave sukobe .. kolika je koordinacija i koliko je mobilna vojska.... tako da unaprijed govoriti ista za bilo koji savez je .. tesko tocno...

unutarkvadranski istina imaju svoju draz nije da nemaju, ali cesto ovisi sve o tome tko prije ide spavati(ok osim meni ..jedino ako zaspim na 40 50 sati) a i offovi su manji daleko.

o snagama server a je uzaludno raspravljati,previse ih je i to je cinjenica. na s2 ista prica iako je prosli s2 bio poprilicno jak server makar se sa 12k sveo na kraju na 1500 acceva.

DanijelM
30.04.10, 14:20
realno gledano najzanimljiviji fajtevi (bar meni) su medjukvadranski... onda dolazi do izrazaja to koliko si dobro spremio savez za prave sukobe .. kolika je koordinacija i koliko je mobilna vojska.... tako da unaprijed govoriti ista za bilo koji savez je .. tesko tocno...

unutarkvadranski istina imaju svoju draz nije da nemaju, ali cesto ovisi sve o tome tko prije ide spavati(ok osim meni ..jedino ako zaspim na 40 50 sati) a i offovi su manji daleko.
neće do toga ni dpći svi ćete pobrisat račune, uzet ču si artifakt..
tebe sam prvog pikirao moj si:sjekiraš::sjekiraš:

Malla Praseeca
30.04.10, 14:32
Neznam kako ostatak ekipe ali ja sam da se za prvi maj uvede primirje kako bi se igrači čiste savjesti mogli uništavati u divljini, silovati domaće životinje, nasade madih stabala i uboge seljanke, te paliti kontenjere, kidati prometne znakove, dizati benzinske pumpe u potrazi za ostacima ostataka alkohola i dugačkih rizli, dolaskom u grad.....

razigrana bakterija
30.04.10, 14:55
..naslabiji i najdosadniji server za ekipu iz PC možda, ostala ekipa koliko vidim ima fine borbe gdje se većinom bolji i organiziraniji savez (Đ, Bop/TL) namjeri na veći savez (DARK&Co, KVAKA22/HARD...)
...tko je kriv PCu što ima 4 winga u top20 i još onaj savez ? na svojoj strani, mogli ste se bolje rasporedit i bio bi i Vama zanimljiv server...
...uz to što ste najveći i jako dobro igrate..trebali ste onaj ? i JRK prebacit onim kiflama i evo ti zabave :kid:

nitko nije rekao da je server dosadan...dapace, u nekim svojim segmentima je i poprilicno zanimljiv...ali kvaliteta igre i snaga samog servera je poprilicno slaba...pogotovo u odnosu na npr. prvi s2 ili s3...gotovo niti jedan od ovih saveza ovdje na tim serverima ne bi igrao neku ozbiljniju ulogu...ali eto, sta sada...trenutno je takvo stanje da je vecina boljih igraca iz raznoraznih razloga s vremenom odustala od igre...i takav trend pada kvalitete hr servera ce se gotovo sigurno nastaviti...

inace...pc je krenuo u rat protiv brojnijega suparnika...i rezultati su vidljivi...i nije da nije bilo zanimljivo :)

ma tko je rekao da je dosadno?? :lol2:

da vidimo kak ce se sad ERROR snaci :p

hm...objavi im rat pa ces vidjeti :D

o snagama server a je uzaludno raspravljati,previse ih je i to je cinjenica. na s2 ista prica iako je prosli s2 bio poprilicno jak server makar se sa 12k sveo na kraju na 1500 acceva.

manje je bitno koliko acceva ima na serveru...vaznije je kakav igrac stoji iza kojeg acc-a...i server sa 1 k acc-a moze biti mnogostruko kvalitetniji nego server od recimo 5-6 k acc-a...

Neznam kako ostatak ekipe ali ja sam da se za prvi maj uvede primirje kako bi se igrači čiste savjesti mogli uništavati u divljini, silovati domaće životinje, nasade madih stabala i uboge seljanke, te paliti kontenjere, kidati prometne znakove, dizati benzinske pumpe u potrazi za ostacima ostataka alkohola i dugačkih rizli, dolaskom u grad.....

tko to zeli raditi...radit ce to neovisno o primirju na travianu...niti ce se obazirati na travian :)

Malla Praseeca
30.04.10, 15:44
tko to zeli raditi...radit ce to neovisno o primirju na travianu...niti ce se obazirati na travian :)

ja i dual se osjećamo prozvani, volimo travian i nečemo sad ostati razrušenih sela, pošto se budemo probudili bog zna di u nedelju.....

razigrana bakterija
30.04.10, 15:52
ja i dual se osjećamo prozvani, volimo travian i nečemo sad ostati razrušenih sela, pošto se budemo probudili bog zna di u nedelju.....

a cuj...ako vam je travian vazniji od provoda...onda ostanite doma :)

hzg
30.04.10, 16:18
hm...objavi im rat pa ces vidjeti :D

vec je objavljen, mogli ste se udostojiti pa bar odbiti :lol2:

nazgul1982
30.04.10, 16:22

kada dodju artovi i ljeto,i na s4 ce biti masovnih odustajanja,sve farme odlaze ljeti,misle da je vrucina i more izgovor za neigranje

shto se tice same kvalitete servera,istina je da su prva runda s2 i s3 bile najkvalitetnije,druga runda s2 takodjer blizu

od saveza sa s4,zbilja samo pc bi mogao na njima prezivjeti kao ozbiljan konkurent

za objasnjenje nesrazmjera kvalitete izmedju servera,na prvom s3 je bio MID, malobrojan ali ipak dvadesetak igraca koji su urushili RF i pola kingdoma dok se nisu pogasili

highlifer,cevap,josh mozda 2 offera i 20 defera ,njih 24-25 bi na ovom s4 bili nedodirljivi

takodjer na s3 bio je i AE,vrlo ozbiljan savez koji bi bez sumnje ovdje bio u rangu PC-a mozda,ali tamo se nisu uspjeli odrzati

razvonjavanje kvalitete servera je otudjilo veci broj svih tih igraca i sada su po com serverima

evo dark je ovdje skoro pa neki faktor,na s3 se sjecam da su bili predmet sprdnje

normabel ili dicktat na proshlom s2 bi na ovakvom s4 itekako prezivjeli,u normabelu je bio velik broj kvalitetnih igraca,ali biti dobar nije bilo dovoljno

server cine zanimljivim pojedinci i pokoji ok savez uz izvrsni pc

ali na pravom serveru se igraci koji spavaju i simaju poderu ko kanta do ovoga stadija,ovdje ih josh ima

Prime
30.04.10, 16:36

potpis

nazguls
30.04.10, 16:40
u trenutku kad se potpisivalo savezništvo sa JRK-om pc je broja oko 50-ak članova..
pa samo lud čovik može zaratit sa baš cilim kvadrantom!!!
a niko ne bi očekiva da kifle nisu sposobne jednu polučeku organizirat!!!!!

dalmatinac22
30.04.10, 16:42
za objasnjenje nesrazmjera kvalitete izmedju servera,na prvom s3 je bio MID, malobrojan ali ipak dvadesetak igraca koji su urushili RF i pola kingdoma dok se nisu pogasili

Alo micek... ne fantaziraj molim te :D

nazguls
30.04.10, 16:48
nikad mi neće bit jasno šta znaći kvalitetan server
:(

Prime
30.04.10, 16:54
Meni je ovaj sasvim u redu,vise volim saveze s manje ljudi koji se znaju od prije nego neki uber veliki savezi i koalicije s pola kvadranta.a sta se tice kvalitete lupanja ima posvuda tako da je ok ne odskace po meni niti od jednog drugog naseg servera

Superhik
30.04.10, 17:06
Molio bih da se rasprava ne razvuče previše u smijeru prošlih servera. Da ne bi odmah kukali ne branim vam raspravu ali sve dok god možete povuči neke paralele i usproedit servere, kad krenu prepucavanja brišem sve ;)

Lp
valerossi

Malla Praseeca
30.04.10, 17:28
kada dodju artovi i ljeto,i na s4 ce biti masovnih odustajanja,sve farme odlaze ljeti,misle da je vrucina i more izgovor za neigranje

Neznam baš da sam farma...
prije farmer, samo sumnajm da bum igral prek ljeta....
Koji češ veći razlog da neigraš od mora i festivala?

Norad III
30.04.10, 17:53
Neznam baš da sam farma...
prije farmer, samo sumnajm da bum igral prek ljeta....
Koji češ veći razlog da neigraš od mora i festivala?

Kate i ovnovi? :D

yYyYyYyYy
30.04.10, 18:25
Kate i ovnovi? :D

nebih reko ako te kataju mozes se oporaviti ali odoljeti moru mogu samo par ljudi i to je to ;)

knez_Borna
01.05.10, 01:05
oce bit kakva pauza od 6. do 9. mjeseca :D mislim da bi nam svima dobro dosla :D :P da provedemo vrijeme sa obitelji i frendovima a ne da mislimo kak moram slat fejkove il kak moram podmetat pod napade :D

razigrana bakterija
01.05.10, 02:01
oce bit kakva pauza od 6. do 9. mjeseca :D mislim da bi nam svima dobro dosla :D :P da provedemo vrijeme sa obitelji i frendovima a ne da mislimo kak moram slat fejkove il kak moram podmetat pod napade :D

obzirom na to koliko si se do sada puta zabio...ti vjer neces imati problema sa slanjem fejkova :D i tako ti uvik podmetnu deff...cemu uzalud fejkati :)

01.05.10, 02:14
nebih reko ako te kataju mozes se oporaviti ali odoljeti moru mogu samo par ljudi i to je to ;)

zato i jesmo duali... kupati i raditi mozemo naizmjence... tako da kako je neko napisao prije u postu, ako ti se igra travian, igrat ces ga... bitno je samo dobro organizirati vrijeme, onaj ko to nemoze, nije za ovu igricu...:narf::narf:

nanir
01.05.10, 08:20
obzirom na to koliko si se do sada puta zabio...ti vjer neces imati problema sa slanjem fejkova :D i tako ti uvik podmetnu deff...cemu uzalud fejkati :)

:cerek::cerek::cerek::cerek::palčina::palčina::lol 2:

potpis....

a slažem se i sa zekom,zato postoje duali,triali,siteri....

nazgul1982
01.05.10, 09:12
Alo micek... ne fantaziraj molim te :D

cika dalmatinac,nishta ja ne fantaziram,ja se dobro sjecam igraca thunder,i bruta zgodnog,mislim da se samo na njih dvoje kingdom zaljepio 5 puta u masovnim zabijanjima

a takodjer se sjecam da je za samo brisanje cevap poslao off na gg sopranu i pobio mu off u gg :D

vojska putovala 30 sati:D

i nerazumijem tu opsjednutost morem,kupanjem....

ja sam svako ljeto sa 3 strane opkoljen morem,na 100 metara

proshlo ljeto se nisam okupao nijednom,ljeto prije jednom

voda i sol wtf

ima previshe turista a hebenu buku i vrucinu da ne spominjem

temperatura mora dodje na 28-30 stupnjeva

pa zar nije toliko bolje doma se u ledenoj vodi otusirati?

a laptop se ne gasi

hihi

Superhik
01.05.10, 10:14
cika dalmatinac,nishta ja ne fantaziram,ja se dobro sjecam igraca thunder,i bruta zgodnog,mislim da se samo na njih dvoje kingdom zaljepio 5 puta u masovnim zabijanjima

Ja sam igrao na Brutovom_accu kao sitter i u tri dana zabijanja skupilo se 320k deff bodova i to je bila samo jedna od mnogih akcija koje su neslavno prošle. ;)

hzg
01.05.10, 10:30
a slažem se i sa zekom,zato postoje duali,triali,siteri....

tko ih uspije nac :lol2:

nazguls
01.05.10, 10:55
tko ih uspije nac :lol2:

čuja sam da od tebe bježe ki židovi 41..

knez_Borna
01.05.10, 11:03

:D ma to ti je sve sa ciljem ja sam se vec tolko puta zabio da oni vise nemaju deffa :D sad se ide bez fejkova :D

hzg
01.05.10, 11:08
čuja sam da od tebe bježe ki židovi 41..

samo da mi je znati zasto :vampire:

nazgul1982
01.05.10, 14:15
Ja sam igrao na Brutovom_accu kao sitter i u tri dana zabijanja skupilo se 320k deff bodova i to je bila samo jedna od mnogih akcija koje su neslavno prošle. ;)

nisam znao da si bio na s3

koji nick?

Toso
01.05.10, 15:32

a takodjer se sjecam da je za samo brisanje cevap poslao off na gg sopranu i pobio mu off u gg :D

vojska putovala 30 sati:D

i nerazumijem tu opsjednutost morem,kupanjem....

ja sam svako ljeto sa 3 strane opkoljen morem,na 100 metara

proshlo ljeto se nisam okupao nijednom,ljeto prije jednom

voda i sol wtf

ima previshe turista a hebenu buku i vrucinu da ne spominjem

temperatura mora dodje na 28-30 stupnjeva

pa zar nije toliko bolje doma se u ledenoj vodi otusirati?

a laptop se ne gasi

hihi

ne :zeko:

01.05.10, 15:33
hmmm...ako se ovako nastavi, BoP nece imati konkurencije na s4... trenutno je najjaci i najorganiziraniji savez na s4...:plesem na kisi::plesem na kisi:

razigrana bakterija
01.05.10, 15:40
hmmm...ako se ovako nastavi, BoP nece imati konkurencije na s4... trenutno je najjaci i najorganiziraniji savez na s4...:plesem na kisi::plesem na kisi:

hm...prema cemu si to zakljucio ?

Toso
01.05.10, 15:40
takodjer na s3 bio je i AE,vrlo ozbiljan savez koji bi bez sumnje ovdje bio u rangu PC-a mozda,ali tamo se nisu uspjeli odrzati

a zasto se nisu odrzali :zeko:

ma apsurd je usporediti kvalitetu nekog servera medusobno, sorry al ne ide :)
nemos reci da bi ovaj savez ovdje uspio a tamo ne bi. Sve je to splet okolnosti a cesto i manje sitnice mogu odluciti dokle ce neki savez dogurati i ostalo. s4 igram zaista for fun sto se i vidi po rangu, 2 sela nulirana, i pitanje je sat cu kad fax zavrsi i krene ljeto :)
neki ne idu samo na more nazgule, ides s durstvom na more, raving,party,more,zene :D
dobar dio ljudi mozda i ide van, i travian nije glavna misao jednostavno.
proslo ljeto sam igrao travian jer sam spletom okolnosti ostao kuci cijelo vrijeme i nisam otisao na nikakav put, al nemos ocekivati da ce svi ostati ;) i onda reci da su farme. a niti imaju svi laptope :)
nije farma svatko ko sto ti kazes odustane od traviana i to je izgovor, nego nekima ima precih stvari od traviana u tom razdoblju,pogotovo ljudima 20-28 godine cca +-5 i nemaju zene da im puse za vrat :narf:

s4 prognoziram los nastavak upravo radi toga, jer sumnjam da ce veci broj ljudi nastaviti. a ako se varam, vjerujem da ce biti hrpa varanja i multiacca i da je velika odgovornost MHa u koga sumnjam da ce odraditi svoj posao ako se ono dogodi (u sto ne sumnjam)

01.05.10, 15:58
hm...prema cemu si to zakljucio ?

pa prema svemu dosad vidjenom na s4... malo smo kasnili, al evo nas nazad :)

razigrana bakterija
01.05.10, 16:00
pa prema svemu dosad vidjenom na s4... malo smo kasnili, al evo nas nazad :)

subjektivno misljenje :) ka i moje za error :D bop ceka jos posla na +-...tl je cak pokazao vise :)

01.05.10, 16:03
subjektivno misljenje :) ka i moje za error :D bop ceka jos posla na +-...tl je cak pokazao vise :)

ma to mi dosadno bilo pa sam isao malo provocirati... istina, dosta je posla, ali mislim da je vecina posla sredena....a vidjet cemo sada kada arti dodu tko je di i tko kako dise 8)

razigrana bakterija
01.05.10, 16:05
umirili se svi zbog artova...bit ce krada i svega :)

01.05.10, 16:10
umirili se svi zbog artova...bit ce krada i svega :)

ma samo nek dodu vise...toliko ih iscekujem a nikak da dodu... :zeko:

razigrana bakterija
01.05.10, 16:22
ma samo nek dodu vise...toliko ih iscekujem a nikak da dodu... :zeko:

cekaju dok greske ne skupe dovoljno off-a i deff-a :D

01.05.10, 16:41
cekaju dok greske ne skupe dovoljno off-a i deff-a :D

heheh... zanimljivo ce biti u svakom slucaju... samo da nam gore padne jedan blizu nas, jer smo malo udaljeni :)

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. BoP 18420180
2. PC 11835164
3. Đ-RAKIA 11630987

jos malo i 10 milja je BoP ispred svih :brukica:

razigrana bakterija
01.05.10, 17:22
Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. BoP 18420180
2. PC 11835164
3. Đ-RAKIA 11630987

jos malo i 10 milja je BoP ispred svih :brukica:

opasni su...nema sta :)

10. ERROR 4859897

sramota za server da im savez od dva clana u top 10 :D

Toso
01.05.10, 17:22
postoje ljudi koji ne farmaju :dance:

01.05.10, 17:25
postoje ljudi koji ne farmaju :dance:

da,dobro si rekao... ima i popera... :dance::dance:

razigrana bakterija
01.05.10, 17:26
da,dobro si rekao... ima i popera... :dance::dance:

i deffera :)

Toso
01.05.10, 17:26
i ljencina :svinjica mala:

razigrana bakterija
01.05.10, 17:28
i ljencina :svinjica mala:

hm...ja definitivno spadam u ovu skupinu :D i onu iznad :)

Toso
01.05.10, 17:36
ma nis ti lijen, samo neznas igrati
ko i pola errora :P

01.05.10, 17:37
hm...ja definitivno spadam u ovu skupinu :D i onu iznad :)

heheh...zato i je zanimljivo, sto nismo svi isti :) ja sam isto ljencina...ali dobijem volje tu i tamo, kad avidim da sam blizu velke medaljice :)

nazgul1982
01.05.10, 18:05
a zasto se nisu odrzali :zeko:

ma apsurd je usporediti kvalitetu nekog servera medusobno, sorry al ne ide :)
nemos reci da bi ovaj savez ovdje uspio a tamo ne bi. Sve je to splet okolnosti a cesto i manje sitnice mogu odluciti dokle ce neki savez dogurati i ostalo. s4 igram zaista for fun sto se i vidi po rangu, 2 sela nulirana, i pitanje je sat cu kad fax zavrsi i krene ljeto :)
neki ne idu samo na more nazgule, ides s durstvom na more, raving,party,more,zene :D
dobar dio ljudi mozda i ide van, i travian nije glavna misao jednostavno.
proslo ljeto sam igrao travian jer sam spletom okolnosti ostao kuci cijelo vrijeme i nisam otisao na nikakav put, al nemos ocekivati da ce svi ostati ;) i onda reci da su farme. a niti imaju svi laptope :)
nije farma svatko ko sto ti kazes odustane od traviana i to je izgovor, nego nekima ima precih stvari od traviana u tom razdoblju,pogotovo ljudima 20-28 godine cca +-5 i nemaju zene da im puse za vrat :narf:

s4 prognoziram los nastavak upravo radi toga, jer sumnjam da ce veci broj ljudi nastaviti. a ako se varam, vjerujem da ce biti hrpa varanja i multiacca i da je velika odgovornost MHa u koga sumnjam da ce odraditi svoj posao ako se ono dogodi (u sto ne sumnjam)

jedini izgovor za neprisutstvo na acc je zdravstveni problem

kvaliteta servera se lako prepozna po broju igraca,te broju saveza manjih koliko dugo prezive,shto duze prezive to slabije veliki igraju

na com recimo ,ona 3 koja sam igrao,premija je bila uhvatiti c15 dobar,kada igra 25-30 k igraca i na startu su svugdje oko tebe igraci i u nastavku takodjer,hebesh server na kojem nisi lovina i na kojem igraci koji spavaju prezive polovicu

nazguls
01.05.10, 18:17
pa travian bi u prvom redu triba bit zabavaa ne gledanje nekakve kvalitete..
pa nije ovo HNL..
fala bogu da je bolje 30k igraća nego 5k al taj problem sa viškom servera se neće riješit..
ovaj server je zasad i više nego dobar,jer nema nekih prevelikih savezništva ni megakoalicija..bar zasad..nadam se da će tako i ostat
:D

Toso
01.05.10, 18:54
jedini izgovor za neprisutstvo na acc je zdravstveni problem

kvaliteta servera se lako prepozna po broju igraca,te broju saveza manjih koliko dugo prezive,shto duze prezive to slabije veliki igraju

na com recimo ,ona 3 koja sam igrao,premija je bila uhvatiti c15 dobar,kada igra 25-30 k igraca i na startu su svugdje oko tebe igraci i u nastavku takodjer,hebesh server na kojem nisi lovina i na kojem igraci koji spavaju prezive polovicu

tebi je to zdravstveni problem, meni je to da imam pametnijeg posla. ne igram .com da acc mora bit pokriven 0/24 i ostalo, sorry. da ga igram, a igrao sam, onda igras sa sa jos 2-3 osobe da to bude pokriveno, a ako dodes solo na neki .hr server, doso si malo trosit vrijeme i ostalo. ;)

Mr AlcoHell
01.05.10, 19:56
pa travian bi u prvom redu triba bit zabavaa ne gledanje nekakve kvalitete..
pa nije ovo HNL..
fala bogu da je bolje 30k igraća nego 5k al taj problem sa viškom servera se neće riješit..
ovaj server je zasad i više nego dobar,jer nema nekih prevelikih savezništva ni megakoalicija..bar zasad..nadam se da će tako i ostat

ne znam kaj je tebi megakoalicija? ja mislim da ih ima ali ok...

server je sasvim ok. a ovo sa hnl om :lol2:

nazguls
01.05.10, 20:36
ne znam kaj je tebi megakoalicija? ja mislim da ih ima ali ok...

server je sasvim ok. a ovo sa hnl om :lol2:

ne igram već misec dana a nisam baš primjetija na forumu da su se sastavile..
pa megakoalicija bi bila valjda kad se najjaći savezi iz više kvadranata ujedino,pogotovo kad se 3 ujedine...

tristan
01.05.10, 20:45
pa megakoalicija bi bila valjda kad se najjaći savezi iz više kvadranata ujedino,pogotovo kad se 3 ujedine...

i to smo vidjeli kako ispadne :D :D :D

01.05.10, 21:41

nema sa vise kvadranta... ali evo ti hard! s anarhijom i kvakama na papiru i sa jos 30 usmenih dogovora... a vidis i kako to funkcionira,nema ih nigdje...

nazguls
01.05.10, 22:06
nema sa vise kvadranta... ali evo ti hard! s anarhijom i kvakama na papiru i sa jos 30 usmenih dogovora... a vidis i kako to funkcionira,nema ih nigdje...

to nije megakoalicija nego drukčija taktika koja se jednom pokazala uspješnom.. a sad budemo vidili..
nije ni dark za bacit sa brojem članova

01.05.10, 22:26
to nije megakoalicija nego drukčija taktika koja se jednom pokazala uspješnom.. a sad budemo vidili..
nije ni dark za bacit sa brojem članova

ma to je losa taktika... uspjela je na ex serveru zbog drugih okolnosti..al necemo o drugim serverima, al ako ovako nastave ovdje, njih kroz mj dva nece biti vise...

nazguls
01.05.10, 22:31
ma to je losa taktika... uspjela je na ex serveru zbog drugih okolnosti..al necemo o drugim serverima, al ako ovako nastave ovdje, njih kroz mj dva nece biti vise...

eh po meni je i mourinhiva taktika u barceloni loša pa je prošla
a nije to priča o drugom serveru nego o ovome
HISTORIA EST MAGISTRA VITAE!!!

01.05.10, 22:47
eh po meni je i mourinhiva taktika u barceloni loša pa je prošla
a nije to priča o drugom serveru nego o ovome
HISTORIA EST MAGISTRA VITAE!!!

ma joooooj...neka je barca ispala...drago mi je... kladio sam se da cu gol prek kvarta pretrcati i sada trebamo dogovoriti jada cu to :))) a dobar mi je ovaj server sta god neko rekao... ni na jednom kvadrantu nije lose... osim kod pc-a mozda...

Toxic Hemlock
01.05.10, 23:03
ma joooooj...neka je barca ispala...drago mi je... kladio sam se da cu gol prek kvarta pretrcati i sada trebamo dogovoriti jada cu to :))) a dobar mi je ovaj server sta god neko rekao... ni na jednom kvadrantu nije lose... osim kod pc-a mozda...

sramotno je da jedan poluaktivan rimljan bude u top3 pljačkaša. :D

01.05.10, 23:08
sramotno je da jedan poluaktivan rimljan bude u top3 pljačkaša. :D

da...a dvojca su polupili sve sto je njihov savez ofarmao :))) svaka im cast za pljacke, al ostatak, posramite se... :)

razigrana bakterija
01.05.10, 23:13
da...a dvojca su polupili sve sto je njihov savez ofarmao :))) svaka im cast za pljacke, al ostatak, posramite se... :)

di, ko, sta ? :)

02.05.10, 01:01

evo kao sto mozes vidjeti:

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. BoP 19819193
2. Đ-RAKIA 12456704
3. PC 12227747

PC je opljackao 12 miljona ressa :)

Pljačkaš tjedna
Rang Igrač Resursi
1. PC Njegov sluga 6684995
2. Blue007 6167926
3. PC DobarLosZao 4570792

a tu mozes vidjeti da su PC slugai PC dobri zajedno opljackali 11 miljona ressa...pa sta je opljackao ostatak saveza :)

sema_
02.05.10, 01:04
dobri loš i zao su ti ERROR, znaš to ti je oni deff savez

02.05.10, 01:21
dobri loš i zao su ti ERROR, znaš to ti je oni deff savez

onda my bad :D

a nisam skuzio da tebi bakterijica to pisem...pa ipak si to ti :DD ahahahha

yYyYyYyYy
02.05.10, 08:25
ma teško da če ovdje biti neke mega koalicije jer ovdje ratuju "svi protiv svih" :palčina::palčina::palčina:

03.05.10, 00:30
ma teško da če ovdje biti neke mega koalicije jer ovdje ratuju "svi protiv svih" :palčina::palčina::palčina:

puno je jos do kraja...sredina servera je tek...a mnoge koalicije znaju pasti preko noci... :staklenka:

Superhik
03.05.10, 00:39
puno je jos do kraja...sredina servera je tek...a mnoge koalicije znaju pasti preko noci... :staklenka:

Neke padaju milom a neke silom :D

hzg
03.05.10, 00:46
za sad na ovom serveru, opasnije su ove kaj se mogu pojaviti prek noci :cerek:

Conte del Monte Verde
03.05.10, 01:17

ja bi samo tija pitat bakteriju jeli zna koji je ovaj :)
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=24395
pojavija se sa njegovim nikom sa prošlog s4 pa mi je malo sumljiv :p

razigrana bakterija
03.05.10, 07:21

jadan nema srece :( preblizu mi je :D

p.s. ima viska slovo :p

yYyYyYyYy
03.05.10, 08:38
xD pa pusti ga vidis da je tek početnik i želi se dokazati

PS:nemoj mu pusitit da se dokaže ;)

03.05.10, 12:56

vidis...cak te i ismijava sa imenom sela :)

metalmania
03.05.10, 16:55

tu sam ja dual. ;)

razigrana bakterija
03.05.10, 17:10

pustit cu da si organizira sacekusu :) ili da ga pozovem u error...hm

Mr AlcoHell
03.05.10, 18:07
ma da da, ja mislim da to tek sad bakterija kreće igrat, a ovo je samo simsitao za šminku!
oprez svima! :lol2:

razigrana bakterija
03.05.10, 18:09
ma da da, ja mislim da to tek sad bakterija kreće igrat, a ovo je samo simsitao za šminku!
oprez svima! :lol2:

nisam simsitao...ali veliki voda mi zabranio da se spucam :(

Alfa Male
03.05.10, 20:26
a bakterija nema opravdanja di je buntovni duh :P

ima 1001 nacin da se spucas :P

Toxic Hemlock
03.05.10, 20:32

Neposluh naredbi velikog vođe strogo se kažnjava. :P
Kazne su takve da se ni ne usudi pomisliti na neizvršavanje naredbi. :D :D

yYyYyYyYy
03.05.10, 21:06
Ma pusti malo ac/dc i odmah če ti doči da se skucas xD

razigrana bakterija
03.05.10, 21:19

pa vidis da sam mu objavio rat :D

a i nemrem se sa pretorima spucati :(

Neposluh naredbi velikog vođe strogo se kažnjava. :P
Kazne su takve da se ni ne usudi pomisliti na neizvršavanje naredbi. :D :D

to dobro dode kao isprika za ljenost :D

yYyYyYyYy
04.05.10, 09:13
kako se nemožeš pretorima skucati možeš se i starješinom skucati ako hočeš xD

TaraT
04.05.10, 09:18
koliko cujem, dark se raspada
toto odlazi nakon jutrosnjih katanja
pronasao RL
nije ni cudo
za vrijeme dok njegovi gradovi padaju, kod drugih

http://travian-reports.net/hr/report/61689b7bba9

reporti ce uskoro

:steta:

yYyYyYyYy
04.05.10, 10:06
misliš da ide zbog nas ;(

TaraT
04.05.10, 10:17
uz gore vidjenu kolegijalnost nisam vise siguran
vjerojatno od svega po malo

yYyYyYyYy
04.05.10, 11:31
hmm možda je našo nešto bolje od traviana ;)

mimi8
04.05.10, 11:40
koliko cujem, dark se raspada
toto odlazi nakon jutrosnjih katanja
pronasao RL
nije ni cudo
za vrijeme dok njegovi gradovi padaju, kod drugih

http://travian-reports.net/hr/report/61689b7bba9

reporti ce uskoro

:steta:

EDIT
dark živi sve dok zadnji igrač u savezu ima barem jednog vojnika
da odlazim ponajviše jer sam saznao nešto što me pogodilo......i koliko neljudskosti i drskosti ima u vama to je ne viđeno........obični hakeri,lopovi i prvaranti pvoezani s multihunterima.......mješatte rl i ovo skupa s onim zigijem......pa kako vas sram nije.....ovim putem čestitam mayri i godsmacku dobro su me razbili svaka čast to ne može ništa pokvariti........ali iskreno još od jučer sam razmišljao o gašenju acc......i ovo je bila samo kap koja je prelila čašu
ali dark ću osnovati vama u inat na sljedećem serveru i možete srat po njemu kolko hoćete ali me to ne zanima..........jer do mišljenja EDIT mi nije stalo
a vi odite u dućan pa si kupite rl
:lovju:

Molim pripaziti na riječnik.

Lp
Valerossi

Zacanus
04.05.10, 12:02
Jel se to meni cini ili U.S.B vise nije u saveznistvu sa old-sabh?

nazgul1982
04.05.10, 13:25
ovo stvarno nije ok

daj vi iz đ saveza se smirite malo i prestanite guziti dark-OVCE na svakom koraku :D

shta ono u profilu saveza im pishe " e da se opet nađemo svi zajedno u darku :(
di bi nam kraj bio "

kraj bi vam bio tamo gdje svaki put bude,na pola servera :D

jebacch
04.05.10, 13:52
EDIT
dark živi sve dok zadnji igrač u savezu ima barem jednog vojnika
da odlazim ponajviše jer sam saznao nešto što me pogodilo......i koliko neljudskosti i drskosti ima u vama to je ne viđeno........obični hakeri,lopovi i prvaranti pvoezani s multihunterima.......mješatte rl i ovo skupa s onim zigijem......pa kako vas sram nije.....ovim putem čestitam mayri i godsmacku dobro su me razbili svaka čast to ne može ništa pokvariti........ali iskreno još od jučer sam razmišljao o gašenju acc......i ovo je bila samo kap koja je prelila čašu
ali dark ću osnovati vama u inat na sljedećem serveru i možete srat po njemu kolko hoćete ali me to ne zanima..........jer do mišljenja EDIT mi nije stalo
a vi odite u dućan pa si kupite rl
:lovju:

Molim pripaziti na riječnik.

Lp
Valerossi

pa mimica srećo nisu te valjda najutiji

nebrini da ti zigi jedan cvijet :daje cvijet:

Solid Snake
04.05.10, 14:08
1. vidim da se wild Jacky "zajunio" što se kaže u Splitu, pa dobro, samo dođi u naša sela...

2. bilo je samo pitanje vremena od početka servera kad će se DARK savez raspast, ganjali pop umjesto vojsku ...

3. kakav je ovo server, prije su se ljudi natjecali tko će imat više medalja, a sad ih svi miču iz profila ? - lol :blink:

Mr AlcoHell
04.05.10, 16:51
zbog ovakvog igranja sve je manje ljudi na hr serverima :lol2:

čestitam đ

nanir
04.05.10, 18:19
šteta,ode dark...a baš su mi simpatični ;)

mirkoželimir
04.05.10, 18:23
ne kuzim di to ode dark?

koliko ja vidim jos postoje i ima ih ko rusa...mislim da ce Đ ovim tempom imat posla do kraja servera...s tim da im i HARD obavlja posao :D

nanir
04.05.10, 18:29
ne kuzim di to ode dark?

koliko ja vidim jos postoje i ima ih ko rusa...mislim da ce Đ ovim tempom imat posla do kraja servera...s tim da im i HARD obavlja posao :D

pa kaj nije toto otišao? za mene je toto dark....
totek slijedeći server promijeni koordinate jer -+ ti definitivno ne paše...:pivo:

Ante22
04.05.10, 18:42
ne kuzim di to ode dark?

Kad vodstvo odustane, ostali igrači redom bježe ili gase račune.

Za mimicu jedna glazbena želja: http://www.youtube.com/watch?v=U2bCfztoO_M

Iskrene čestitke na dugoj i iscrpljujućoj borbi. Quapla'

mirkoželimir
04.05.10, 19:08

vidjet cemo, po meni bi jedna zuja puno bolje vodila savez, ako ona preuzme konce u svoje ruke jao se Đ koaliciji :)

jebacch
04.05.10, 19:14
vidjet cemo, po meni bi jedna zuja puno bolje vodila savez, ako ona preuzme konce u svoje ruke jao se Đ koaliciji :)

uzurpator i mutikaša :cerek:

hehe a šatro želi mir ahhahaha

yYyYyYyYy
04.05.10, 19:17
Dali se to meni čini ili ej dark opet otišo na pola servera xD?Ako je ona ce sada biti akcije s triumphom(neznam dali sam dobro napiso) xD:pivo::pivo::pivo:

dakimlin
04.05.10, 19:20

Pa tko joj brani:pivo: vec se :mothergoose: radujemo!

yYyYyYyYy
04.05.10, 19:21

ako ona uzme savez u ruke 99% če dark ostati do kraja servera :D

dakimlin
04.05.10, 19:21
Dali se to meni čini ili ej dark opet otišo na pola servera xD?Ako je ona ce sada biti akcije s triumphom(neznam dali sam dobro napiso) xD:pivo::pivo::pivo:

Ma odlično sine i bez greške :pivo::nema odmora:

ako ona uzme savez u ruke 99% če dark ostati do kraja servera :D

99% da će postati ĐARK!:party:

yYyYyYyYy
04.05.10, 19:25
Ma odlično sine i bez greške :pivo::nema odmora:

Doso si na skype nakon dugo vremena vidim xD:pivo:

TaraT
04.05.10, 19:27

pa,zasto ne
konacno bi dobili dostojnog protivnika
jer, citam ove natpise gore
opet ce ispasti da potcjenjujem, ali budimo realni
dark je dosad padao, bez nekih vecih akcija Đ
pod vecih, mislim da su i starsi i rakija isli zajedno u akcije
kao ssto se to radi na drugim koordinatama
jednostavno, do sada, za to nije bilo potrebe

04.05.10, 19:36
pa,zasto ne
konacno bi dobili dostojnog protivnika
jer, citam ove natpise gore
opet ce ispasti da potcjenjujem, ali budimo realni
dark je dosad padao, bez nekih vecih akcija Đ
pod vecih, mislim da su i starsi i rakija isli zajedno u akcije
kao ssto se to radi na drugim koordinatama
jednostavno, do sada, za to nije bilo potrebe

ode hard a za njima i dark... : ) tko je sljedeci : )

mimi8
04.05.10, 19:46
ovo stvarno nije ok

daj vi iz đ saveza se smirite malo i prestanite guziti dark-OVCE na svakom koraku

shta ono u profilu saveza im pishe " e da se opet nađemo svi zajedno u darku
di bi nam kraj bio "

e EDIT moj neznaš ti te igrače zato ne laprdaj

pa mimica srećo nisu te valjda najutiji

nebrini da ti zigi jedan cvijet :daje cvijet:
a ti prestani vrbovati igrače...i prestani petljati rl i ovo i prijetiti da ćeš nekom nauditi........jer mi te je više pun k.-.....tebe i tvog terora samo te se ljudi boje ali ne vidim čemu se bojati ovakovog EDIT

2. bilo je samo pitanje vremena od početka servera kad će se DARK savez raspast, ganjali pop umjesto vojsku ...

ma aj ne prdi nemaš pojma o čem je riječ

zbog ovakvog igranja sve je manje ljudi na hr serverima :lol2:

čestitam đ
o komu ti to???

ne kuzim di to ode dark?

istina hard ih zlati.......a dark nejde nikud oni to laprdaju kao i obično

pa kaj nije toto otišao? za mene je toto dark....
totek slijedeći server promijeni koordinate jer -+ ti definitivno ne paše...:pivo:

VODSTVO NIJE NESTALO.......EDIT JEDAN.....NESTAO JE JEDAN IGRAČ

99% da će postati ĐARK!:party:

DARK ĆE POSTATI ĐARK...........
1.KADA HAJDUK UĐE U LIGU PRVAKA
2.KADA JA DAM RUKU JANEZU
3.KADA BUDE VIĐEN MICHAEL JACKSON NA KONCERTU TOŠE PROESKOG
4.KADA ĆE DAKI IMAT VIŠE VOJSKE NEGO POPA :p

ETO DA DALJE NE NABRAJAM JEDNOM RIJEČJU
NIKAD PA NI TAD

EDIT: Još jednom te uppozoravam da prestaneš vrijeđat te nekulturno se izražavat na forumu. Uspiješno nasjedaš na provokacije zbog čega ćeš dobit opomenu ili ban i opet će netko drugi biti kriv. Smiri malo strasti, vidiš da te provociraju namjerno.

Lp
Valerossi

04.05.10, 19:52
a da te pitam, kakve koristi vi imate od harda, kada oni nemaju ni offa a ni deffa :) ) imaju samo dobrih farmii : )

yYyYyYyYy
04.05.10, 19:53
jesi siguran u to?:luvz::luvz::luvz:

04.05.10, 19:56
jesi siguran u to?:luvz::luvz::luvz:

pa poprilicno :)

yYyYyYyYy
04.05.10, 19:58
ima još vremena i to jako puno do kraja servera ;)

mirkoželimir
04.05.10, 20:02
a Đ i hard u koaliciji vs Bop & TL zanimljivo :)

lil
04.05.10, 20:07
kaj je zanimljivo ?

04.05.10, 20:08
ima još vremena i to jako puno do kraja servera ;)

naravno da ima...bilo bi mi zao da je ovo sve od harda sto su do sada pokazali... jel dualu i meni je poprilicno dosadno svi hardovci koji su nas bili oko nas, ili su skatani ili su izbjeglice... :tough::tough:

Solid Snake
04.05.10, 20:15
e EDIT moj neznaš ti te igrače zato ne laprdaj

a ti prestani vrbovati igrače...i prestani petljati rl i ovo i prijetiti da ćeš nekom nauditi........jer mi te je više pun k.-.....tebe i tvog terora samo te se ljudi boje ali ne vidim čemu se bojati ovakovog EDIT

ma aj ne prdi nemaš pojma o čem je riječ

o komu ti to???

istina hard ih zlati.......a dark nejde nikud oni to laprdaju kao i obično

VODSTVO NIJE NESTALO.......EDIT JEDAN.....NESTAO JE JEDAN IGRAČ

DARK ĆE POSTATI ĐARK...........
1.KADA HAJDUK UĐE U LIGU PRVAKA
2.KADA JA DAM RUKU JANEZU
3.KADA BUDE VIĐEN MICHAEL JACKSON NA KONCERTU TOŠE PROESKOG
4.KADA ĆE DAKI IMAT VIŠE VOJSKE NEGO POPA :p

ETO DA DALJE NE NABRAJAM JEDNOM RIJEČJU
NIKAD PA NI TAD

EDIT: Još jednom te uppozoravam da prestaneš vrijeđat te nekulturno se izražavat na forumu. Uspiješno nasjedaš na provokacije zbog čega ćeš dobit opomenu ili ban i opet će netko drugi biti kriv. Smiri malo strasti, vidiš da te provociraju namjerno.

Lp
Valerossi

e ja se kladim da si još u osnovnoj ;) ... najdalje 1. srednje ...

nauči se izražavat, i ako ćeš postat bar postaj nešto što ima veze sa nečim, a ne bezvezno lupatanje postova ;)

pretpostavljam da si jedan od članova DARK saveza, jer po tome što pišeš, jako ih braniš tj, sebe braniš, i nemožeš podnit istinu kakva god da je :)

mimi8
04.05.10, 20:32
e ja se kladim da si još u osnovnoj ;) ... najdalje 1. srednje ...

nauči se izražavat, i ako ćeš postat bar postaj nešto što ima veze sa nečim, a ne bezvezno lupatanje postova ;)

pretpostavljam da si jedan od članova DARK saveza, jer po tome što pišeš, jako ih braniš tj, sebe braniš, i nemožeš podnit istinu kakva god da je :)

a jes me fulo totalka:pivo:

yYyYyYyYy
04.05.10, 21:38
on ne da je član saveza on je osnivač darka koji je upravo izkata i briše acc ;)

razigrana bakterija
04.05.10, 21:44
ni prvi ni zadnji...ne znam zasto bi zbog toga propa dark kao savez...pogotovo jer kruze neki tracevi da đ savezi u biti uopce ne dominiraju toliko koliko se na forumu zeli predstaviti...i da je izglednije da ce jos jako dugo imati problema sa darkom i triumphom...

p.s. kruzi jos jedan trac...da đ savezi za sada igraju najprljaviju igru na serveru ;)

yYyYyYyYy
04.05.10, 21:48
ni prvi ni zadnji...ne znam zasto bi zbog toga propa dark kao savez...pogotovo jer kruze neki tracevi da đ savezi u biti uopce ne dominiraju toliko koliko se na forumu zeli predstaviti...i da je izglednije da ce jos jako dugo imati problema sa darkom i triumphom...

p.s. kruzi jos jedan trac...da đ savezi za sada igraju najprljaviju igru na serveru ;)

Naravno da smo najprljaviji zato i imamo najviše banova do sada xD.I ja bih jako voilo da bude problme s Darkom i Triumphom jer koja je poanta ove igre nego rat i zabava (drženje sa super ekipom) ;)

mimi8
04.05.10, 21:50
on ne da je član saveza on je osnivač darka koji je upravo izkata i briše acc ;)
osnivač saveza ti je dečko moj odavno ugasio acc radi mh-a
a vođa darka ti je ukleto mjesto :P

igraju jako prljavo......ne cijeli savez kolko pojedinci zato im ne priznam ni jednu pobjedu koju naprave prljavo
osim u kvaliteti velika je razilika između đa i pc-a u reklami reporta
pc stavi reporte i ne hvalisaju se i ne vrijeđaju i omalovažavaju druge igrače koliko ovi

jebacch
04.05.10, 21:52
a ti prestani vrbovati igrače...i prestani petljati rl i ovo i prijetiti da ćeš nekom nauditi........jer mi te je više pun k.-.....tebe i tvog terora samo te se ljudi boje ali ne vidim čemu se bojati ovakovog

lolčuga na gugol ,,,veseliš me srećo moja nemas pojma kolko i na tomu ti hvala
bijo si zanimljiva lopta za napucavat u trenucima dosade hehe

VODSTVO NIJE NESTALO....... .....NESTAO JE JEDAN IGRAČ

aaaaaaaahahahaha zar si i ti sad od vodje postao tek obični kuhar :)
gulijo krumpire veliš :)

faca ipo hehe

Lp
Valerossi

uopće nije istina
za sebe znam da ga ne provociram namjerno
sad je to već spontano,,,onako usput ahhaha

mimica jako si dobar vodja bio
castan i hrabar
odvazan i vjest
stalozen i strpljiv
inspiracija narodu

a sad biš ča

na skajp da te tješe

il gdje već

nemogu prežalit što te osobno nisam preorao
al ko bu sve dočekao :)

kad si tako popularan hehe

razigrana bakterija
04.05.10, 21:53
Naravno da smo najprljaviji zato i imamo najviše banova do sada xD.I ja bih jako voilo da bude problme s Darkom i Triumphom jer koja je poanta ove igre nego rat i zabava (drženje sa super ekipom) ;)

ne govorim o banovima...o tome ne znam...niti me zanima...imaju osobe zaduzene da brinu o tome...govorim o drugim igricama od strane đ-saveza...koje su za sada najprljavije na serveru...

Toso
04.05.10, 21:58

prljavije od PC?
i wouldn't bet for that :usisava:8)

yYyYyYyYy
04.05.10, 22:03
igrice samo ih daj nas ništa ne vrijeđa xD i baš me zanima koje su ;) 8)8)8)

razigrana bakterija
04.05.10, 22:04

zna ti vodstvo saveza koje su :) pa se raspitaj kod njih :)

yYyYyYyYy
04.05.10, 22:07
znam i ja koje su (ja znam sve ;) ) samo me zanima dali znas ti SVE ;)

Toxic Hemlock
04.05.10, 22:08
prljavije od PC?
i wouldn't bet for that :usisava:8)

Šta ćemo opet tu temu povlačiti?

A da ima tračeva, ima ih svakakvih. :D

razigrana bakterija
04.05.10, 22:09
ja ne znam sve :) nije ni da me zanima...ali nazalost dosta znam...

yYyYyYyYy
04.05.10, 22:09
ajde tiho sada sada ja i bakterija vodimo duboke razgovore xD

PS:uff ako neznas sve onda neznas nista ti nemožeš ni zamislit što se sve radi ;)

razigrana bakterija
04.05.10, 22:12
ajde tiho sada sada ja i bakterija vodimo duboke razgovore xD

PS:uff ako neznas sve onda neznas nista ti nemožeš ni zamislit što se sve radi ;)

puno se toga radi...samo sto bi đ mogao uz dark i triumph imati otvorenu i novu frontu zbog ponekih lazi ;)

mimi8
04.05.10, 22:14

faca ipo hehe

uopće nije istina

castan i hrabar
odvazan i vjest
stalozen i strpljiv
inspiracija narodu

a sad biš ča

na skajp da te tješe

il gdje već

za tebe bi napravio poseban doček.......al ti si pas koji puno laje ali ne grize.......psihopat koji voli biti u centru pažnje i nema rl,te ga nitko ne poštuje pa mora ovdje stjecati popularnost i to na negativan način jer pozitivna strana mu je nepoznata.....al jbga bog je stvorio svakakve ljude......jednostavno te boli kada nisi u centru pažnje i najbolje te ignorirati,što sprječavaš provociranjem na što sam ja padao....al više neću.....preporučam ti da nađeš rl i prestaneš bezveze prijetiti jer boje te se ljudi......al nemaju koga.....jer ne bi ti ni mrava zgazio.....jer tamo leži osoba koja je razočarana svojim rl-om te pronalazi utjehu ovdje na travianu u virtualnom svijetu

a ti si zbunjen i naivan totalka :brukica:

Superhik
04.05.10, 22:14
puno se toga radi...samo sto bi đ mogao uz dark i triumph imati otvorenu i novu frontu zbog ponekih lazi ;)

Oooo da, povijest bi se mogla ponovit ;)

yYyYyYyYy
04.05.10, 22:15
đ bi uz dark i triumph vjerojatno mogo pokoriti server ali uz puno puno puno ali znas onu poznatu

U ratu i ljubavi sve je dopušteno ;)

PS:nema toerije da Đ sklopi nešto s darkom što nije rat

razigrana bakterija
04.05.10, 22:21
đ bi uz dark i triumph vjerojatno mogo pokoriti server ali uz puno puno puno ali znas onu poznatu

mislim da nisi shvatio najbolje poantu posta...ja nisam spominjao, niti ciljao na saveznistvo đ-saveza i darka i triumpha...vec da bi đ savezi mogli imati otvorenu jos jednu frontu...osim te koju trenutno imaju ;)

mimi8
04.05.10, 22:21

de pogledaj kaj pišeš

TaraT
04.05.10, 22:22
ja ne znam sve :) nije ni da me zanima...ali nazalost dosta znam...

dajte i meni sapnite
da i ja znam
a ne da tapkam po darku
pardon, mraku
:)

jebacch
04.05.10, 22:23
za tebe bi napravio poseban doček.......al ti si pas koji puno laje ali ne grize.......psihopat koji voli biti u centru pažnje i nema rl,te ga nitko ne poštuje pa mora ovdje stjecati popularnost i to na negativan način jer pozitivna strana mu je nepoznata.....al jbga bog je stvorio svakakve ljude......jednostavno te boli kada nisi u centru pažnje i najbolje te ignorirati,što sprječavaš provociranjem na što sam ja padao....al više neću.....preporučam ti da nađeš rl i prestaneš bezveze prijetiti jer boje te se ljudi......al nemaju koga.....jer ne bi ti ni mrava zgazio.....jer tamo leži osoba koja je razočarana svojim rl-om te pronalazi utjehu ovdje na travianu u virtualnom svijetu

a ti si zbunjen i naivan totalka :brukica:

Lejdi sve ste pogodili :)

razigrana bakterija
04.05.10, 22:24
dajte i meni sapnite
da i ja znam
a ne da tapkam po darku
pardon, mraku

sumnjam da nisi upucen u ono sta vam vodstvo radi ;)

mimi8
04.05.10, 22:25
dajte i meni sapnite
da i ja znam
a ne da tapkam po darku
pardon, mraku

Lejdi sve ste pogodili :)

:plesem na kisi:

Ante22
04.05.10, 22:30

Molim te, pojasni o kojim se tračevima radi da se točno zna. Unaprijed hvala.

TaraT
04.05.10, 22:31

i dalje tapkam u mraku
da, stvarno,bas me zanima
daaaj, reci reci

mimi8
04.05.10, 22:35
i dalje tapkam u mraku
da, stvarno,bas me zanima
daaaj, reci reci

neka neka osjeti malo kako je to biti u neizvjesnosti

TaraT
04.05.10, 22:40
neka neka osjeti malo kako je to biti u neizvjesnosti

ovo je samo znatizelja :p

Blue007
04.05.10, 23:13

Ocito da ni vodstvo nije upuceno, pa te pozivam da se slobodno izjasnis pred svekolikim pucanstvom sto te to svrbi. A sto se tice novih fronti, samo dodji micek :)

Žena Zmaj
04.05.10, 23:15
neki ljudi su stvarno poludili..ko bi reko..a bili su normalni nekad

mimi zao mi kaj gasis :steta:

Prime
04.05.10, 23:22
Uh jel to pc baca rukavicu u lice đ?(getting popcorn).a onda moja teorija velike urote pada u vodu

mimi8
04.05.10, 23:25
kud ide ovaj svijet :S

jebacch
04.05.10, 23:30
kud ide ovaj svijet :S

hehe nezna se
al ti ionako mozes samo promatrat kamo ide
jer ti ides u stvarni svijet 8)

04.05.10, 23:46
hehe nezna se
al ti ionako mozes samo promatrat kamo ide
jer ti ides u stvarni svijet 8)

hahahahhahhaahah...kakav kraljj :D:D:D:D:D

arhimond
04.05.10, 23:50

Ja sam načuo trač da je ispala bradavica na proslavi 5 godina mature :S

P.S. Navodno je Nena mjenjala bakterije PC-u za banove u Azri a iza svega stoji EDIT.

smirimo tenzije i posadimo hortenzije :daje cvijet:

@ Mimi :steta:

mirkoželimir
05.05.10, 00:06
ERROR ide na Đ opaaaa

PC zaboravite kao zaledje :D

razigrana bakterija
05.05.10, 00:11
Ocito da ni vodstvo nije upuceno, pa te pozivam da se slobodno izjasnis pred svekolikim pucanstvom sto te to svrbi. A sto se tice novih fronti, samo dodji micek :)

mene ne svrbi nista...a za zakulisne igre pitaj strasnomlata ;)

Uh jel to pc baca rukavicu u lice đ?(getting popcorn).a onda moja teorija velike urote pada u vodu

ja nisam pc :) a rukavice ne nosim :)

Ja sam načuo trač da je ispala bradavica na proslavi 5 godina mature :S

P.S. Navodno je Nena mjenjala bakterije PC-u za banove u Azri a iza svega stoji EDIT.

smirimo tenzije i posadimo hortenzije :daje cvijet:

@ Mimi :steta:

ne bi znao tko je doticna dama...ali sa mojim bakterijama nije imala nista...

ERROR ide na Đ opaaaa

PC zaboravite kao zaledje :D

error ne ide na nikoga...error je deff savez...

disco ninja
05.05.10, 07:30
mislim da nisi shvatio najbolje poantu posta...ja nisam spominjao, niti ciljao na saveznistvo đ-saveza i darka i triumpha...vec da bi đ savezi mogli imati otvorenu jos jednu frontu...osim te koju trenutno imaju ;)

aj molim te prokaži meni te igrače,pa da ih:lock:
sram i stid ih bilo

mene ne svrbi nista...a za zakulisne igre pitaj strasnomlata ;)

ja nisam pc :) a rukavice ne nosim :)

ne bi znao tko je doticna dama...ali sa mojim bakterijama nije imala nista...

error ne ide na nikoga...error je deff savez...

evo javlja se strašnomlat,onaj sa dva acca i onaj koji vodi zakulisane igre,e sad molim te objasni mi točno na šta si mislio,tolko smo toga zakulisali da smo se malo zgubili.....

nanir
05.05.10, 08:09
ne govorim o banovima...o tome ne znam...niti me zanima...imaju osobe zaduzene da brinu o tome...govorim o drugim igricama od strane đ-saveza...koje su za sada najprljavije na serveru...

Nis novog...u travianu ....ponosan sam kaj sam dio PC pacijent....

yYyYyYyYy
05.05.10, 08:19
evo ga i ninjža ovdje xD sada če se još cjela ekipica okupiti xdD

nazgul1982
05.05.10, 09:34
nego,nije mi jasno zashto josh ima toliko dark-OVACA koji nisu dosegli svoj zasluzeni status farme?

jedino objasnjenje mi je da ih đ tovi za kolinje,ali valjda ce skoro od svih u darku napraviti farmazoide?

tuzan je dan doshao kada i farme vojsku mogu imati :(

yYyYyYyYy
05.05.10, 10:15
nego,nije mi jasno zashto josh ima toliko dark-OVACA koji nisu dosegli svoj zasluzeni status farme?

jedino objasnjenje mi je da ih đ tovi za kolinje,ali valjda ce skoro od svih u darku napraviti farmazoide?

tuzan je dan doshao kada i farme vojsku mogu imati :(

ma šta če ti neke slabe farme3 koje sporo proizvode rese mi čekamo da se oni razviju da dobijau ljepu svotu resa po satu i onda če posatati ultra farme ;)

smragad
05.05.10, 10:30

Ahahahahahahahahahah evo ga počelo je !!!!

deja vu neki me pere

Hehehehe glupi đ sve ste uprljali

Riddick.
05.05.10, 11:15
Hzg stari moj ni sam to nebih bolje reka!
-mi smo samo...miran,miroljubljiv,tih i povucen savez! :kid:

yYyYyYyYy
05.05.10, 11:27
I rade u tajnosti i tišini i ne žele se isticati previše:lol2::lol2:

da boss
05.05.10, 14:32
Možda su jim bar ovi glavni offerski gnjavatori na kolektivni godišnji otišli... ja vama predlažem... SAD ili NIKAD! Samo naka upali, ko misli... ne vjerujem, da če bolju šansu ikada dobiti ;-)

cossorre
05.05.10, 15:32
ode hard a za njima i dark... : ) tko je sljedeci : )

zeko još ćete se namučit prije nego se hard raspadne ;). Mi igramo pa makar i samo sa glavnim gradom na nuli...

a druga stvar što se tiče đ i darka. pa ja isto znam da dark nikad ne ostaje predugo (za njih su 3x serveri) :D ali dok se dotični zbilja ne raspadne, nemojte si pripisivat pobjedu. neki su na svojoj koži naučili kako možeš proć kad potcjenjuješ...

zujalica
05.05.10, 15:50
ovo stvarno nije ok

daj vi iz đ saveza se smirite malo i prestanite guziti dark-OVCE na svakom koraku :D

shta ono u profilu saveza im pishe " e da se opet nađemo svi zajedno u darku
di bi nam kraj bio "

nemoj Naz bulazniti pa svi znamo kako si ti prodao dupe na pola servera

uzurpator i mutikaša

hehe a šatro želi mir ahhahaha

A gle ko se javlja ;) Mikica nemoj da Zuja započne priču jer će biti dima kakav se ne pamti na hrvatskim serverima, Olfo jebacc daj se suzdrži jer nebu dobro, pusa i volim te puno puno :andjeo:

Pa tko joj brani

Sorry ali Zuja nema više takvih pretenzija ali ima puno prljavijih planova u glavi...i tebi jedna pusa, i ne sekirajte se, neće Zuja s ovog servera nikuda a ponajmanje zbog tam nekih iz Đ koalicije, nije me Proxima sa prošlog servera potjerao pa nemojte si maštati da ste vi ti koji bi to mogli izazvati ROTFL ROTFL ROTFL ROTFL...btw pripazite si malo mulitiaccove jer zuja sve vidi i sve zna da opet nebi bilo nismo znali

Malla Praseeca
05.05.10, 16:49
zeko još ćete se namučit prije nego se hard raspadne ;). Mi igramo pa makar i samo sa glavnim gradom na nuli...

a druga stvar što se tiče đ i darka. pa ja isto znam da dark nikad ne ostaje predugo (za njih su 3x serveri) :D ali dok se dotični zbilja ne raspadne, nemojte si pripisivat pobjedu. neki su na svojoj koži naučili kako možeš proć kad potcjenjuješ...

O pa ko nam se to vratil.... :luvz: :daje cvijet:

Malla Praseeca
05.05.10, 17:02
hm...zasto kruze price da o tome na koje koord ce pasti koji art odlucuje veliki voda pc-a hzg ? :D

ma koga briga za artefakte i PC....
http://s4.travian.com.hr/allianz.php?aid=43
ovo djeluje zastrašujuće...
puno više od 3-4-15 PC saveza i erora ili kak već....

zujalica
05.05.10, 18:35

faca ipo hehe

uopće nije istina

castan i hrabar
odvazan i vjest
stalozen i strpljiv
inspiracija narodu

a sad biš ča

na skajp da te tješe

il gdje već

Kao prvo htjela bi zahvaliti svim inim gostima koji su revno posječivali Mimijev acc zahvaljujući "dragoj" nam NočnojMori koja je eto ali svašta u stanju napraviti kao i ja ali nije bolja u tome. Elem, "jebacc" lako je doći u pol igre na gotovo izgrađen acc i imati pritom svoje lejdi koje su ti potrebne za egzistencuju (znaš ti srećo o čemu pričam jako dobro). Reklo bi se kod nas u narodu da je lako sa tuđom kitom po koprivama udarati. Ali lejdi za info nemaš...odnosno pokušao si od kraljice golda napraviti to ali kratko ti nekaj trajalo, GAME OVER.
Nekako smo si mislile mi lejdi koje te budno pratimo iz prikrajka (znaš ti o kome ja mislim) da dok se nisi vratio među Đ ekipicu da bi možda i Đ ekipica imala neke šanse, ovako lejdi su se dogovorile da od toga nebude ništa...Sve 3 igramo a ti ak si faca istraži ko i gdje, nemaš više mene da ti info proturavam a i "seka" ti se nije nešto iskazala kao Helena Trojanska. Eto medvvjediću, imaš 3 puse u čelo za papa. Neznam do kud ide tvoja zloća, ali mislim da joj je ovo vrhunac...pa uživaj u njoj dok još možeš ali vjeruj mi ja mogu još bolje od tebe. I još samo jedno za kraj...Mimi je na daleko i na široko puno časnija osoba od tebe. :luvz:
MAH MAH...

jebacch
05.05.10, 18:42
Kao prvo htjela bi zahvaliti svim inim gostima koji su revno posječivali Mimijev acc zahvaljujući "dragoj" nam NočnojMori koja je eto ali svašta u stanju napraviti kao i ja ali nije bolja u tome. Elem, "jebacc" lako je doći u pol igre na gotovo izgrađen acc i imati pritom svoje lejdi koje su ti potrebne za egzistencuju (znaš ti srećo o čemu pričam jako dobro). Reklo bi se kod nas u narodu da je lako sa tuđom kitom po koprivama udarati. Ali lejdi za info nemaš...odnosno pokušao si od kraljice golda napraviti to ali kratko ti nekaj trajalo, GAME OVER.
Nekako smo si mislile mi lejdi koje te budno pratimo iz prikrajka (znaš ti o kome ja mislim) da dok se nisi vratio među Đ ekipicu da bi možda i Đ ekipica imala neke šanse, ovako lejdi su se dogovorile da od toga nebude ništa...Sve 3 igramo a ti ak si faca istraži ko i gdje, nemaš više mene da ti info proturavam a i "seka" ti se nije nešto iskazala kao Helena Trojanska. Eto medvvjediću, imaš 3 puse u čelo za papa. Neznam do kud ide tvoja zloća, ali mislim da joj je ovo vrhunac...pa uživaj u njoj dok još možeš ali vjeruj mi ja mogu još bolje od tebe. I još samo jedno za kraj...Mimi je na daleko i na široko puno časnija osoba od tebe. :luvz:
MAH MAH...

hehe za dobrim konjem prašina se diže :)

Hvala na komplimentu Maj Lejdi :air kiss:

P.S.

hehe pa mozda ste mogli primjetit da ja uopće ne igram u đeju :dance:

SWORDFISH
05.05.10, 20:29
eh ljudi moji,ovo kurc..... nama drage martine i naseg dobrog zigia nam je vec poznato od proslog servera,nemoj te se nervirat, zna se kakva ih je sudbina spopala prosli server,zigi nam je tako popusio da se od muke nije mogao pojavit pola godine na forumu,zato zujalice,nenerviraj se,takvi kao oni brzo padaju.....

PS.ovo nepisem ja :cvijece i proljece:

LP

Anđeo s greškom
05.05.10, 20:30
ljudi saberite se odmah

letit ce banovi ko lastavice u proljece

ukoliko se niste doma naucili kulture u ophodjenju s ljudima necemo vas tome niti na forumu uciti

lp anđelika

FogRider
05.05.10, 20:31
he he... počeo je pravi fajt.
čupanje, grebanje, a uskoro će i kopanje očiju.
iako mi je blato milije

ako se ne može igrom, ima se i http://www.hok-cba.hr/Default.aspx
pa ti biraj he he

zujalica
05.05.10, 20:35
eh ljudi moji,ovo kurc..... nama drage martine i naseg dobrog zigia nam je vec poznato od proslog servera,nemoj te se nervirat, zna se kakva ih je sudbina spopala prosli server,zigi nam je tako popusio da se od muke nije mogao pojavit pola godine na forumu,zato zujalice,nenerviraj se,takvi kao oni brzo padaju.....

PS.ovo nepisem ja :cvijece i proljece:

LP

Ko je rekao da se nerviram? Pa meni je zabavno kad se takvi pjene :D

Anđeo s greškom
05.05.10, 20:39
pobrisala sam nebuloze

zamolila bi aktere iz pobrisanih postova da prije dolaska na forum malo prouce Bonton i prvila ponasanja na forumu

unaprijed zahvaljujem Anđelika

zujalica
05.05.10, 20:44
pobrisala sam nebuloze

zamolila bi aktere iz pobrisanih postova da prije dolaska na forum malo prouce Bonton i prvila ponasanja na forumu

unaprijed zahvaljujem Anđelika

Zamolila bi te onda da i postove od jebacca cezuriraš gdje članovima govori mrš i slične stvari :gamer s mišem:
Nekako uvijek izbjegne cenzuru, zanimljivo

Toso
05.05.10, 21:09
to modovi nesta rade?
uff uff,plase me,jos ce mozda obrisati koji post slucajno :zeko:
nemojte se pretrgat, pogotovo ti anđelika, bus opet u bolnici zavrsila

a da ne bude offtopic, PC nema pojma 8):vampire:

Superhik
05.05.10, 21:25
Zamolila bi te onda da i postove od jebacca cezuriraš gdje članovima govori mrš i slične stvari :gamer s mišem:
Nekako uvijek izbjegne cenzuru, zanimljivo

Unatrag nećemo birsat postove niti ih editirat ih ali od sad ćemo malo drukčije, strogo po pravilima, jer izgleda drukčije se ne može. Prije su ljudi kukali da sam prestrog a sad je počelo da sam preblag ili čak neaktivan. Pa ćemo opet po starom, opomene i banovi.

Lp
Valerossi

vibro maser
05.05.10, 21:42
to modovi nesta rade?
uff uff,plase me,jos ce mozda obrisati koji post slucajno :zeko:
nemojte se pretrgat, pogotovo ti anđelika, bus opet u bolnici zavrsila

a da ne bude offtopic, PC nema pojma 8):vampire:

Kako možeš biti takvo smeće.
Možda bi bilo dobro da ti malo završiš u bolnici da naučiš cjeniti to što si zdrav.

TaraT
05.05.10, 22:46
Kako možeš biti takvo smeće.

mislim da ce modovi imati puno posla
nije se dugo se cekalo, a vec su pocele padati i prve uvrede

a kako nisam upucen u zdravstveno stanje ljudi ovdje
ukoliko je A. imala poteskoca, brzo ozdravljenje zelim, a tebi v.master, samo poruka

nemoj padati na provokacije, jer ona izjava nebitnog govori sama za sebe dovoljno o kakvoj je osobi rijec

06.05.10, 00:52
da se malo pohvalimo...

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. BoP 11114550
2. Đ-RAKIA 6698697
3. PC 5481461
4. ~PC~ 4837218
5. U.S.B. 4152051
6. iBoP 3370305
7. MayDay 3128930
8. Đ-Stars 3078079
9. SYN 3063789
10. GUERILLA 2885973
1. BoP 11114550

hmmm... ovo mi je ipak malo too much :zeko::zeko:

TaraT
06.05.10, 08:49
samo vi pljackajte farme, a mi ostali cemo natare

mucrum
06.05.10, 10:36
Samo da vas obavjestim da je TaraT moja osobna mala farmica na S3 :kid:

yYyYyYyYy
06.05.10, 10:43
neka je xD ali ovo je server 4 i ovdje rastura ;)

Jež
06.05.10, 11:13
Kad već nitko ne želi odat dobrodošlicu natarima

:welcome:

Mislim da se ovaj dan čeka već dosta dugo :D

06.05.10, 11:44
Kad već nitko ne želi odat dobrodošlicu natarima

:welcome:

Mislim da se ovaj dan čeka već dosta dugo :D

i najblizi art mi na 50 polja...ma marš!

yYyYyYyYy
06.05.10, 12:06
uff sada če se jš čekati da se odbanaju :girlw::girlw::girlw:

06.05.10, 12:10
uff sada če se jš čekati da se odbanaju :girlw::girlw::girlw:

jel imas sta pametna blizu sebe? a kako dise ovaj S&Tsavez??

unknown969
06.05.10, 12:16

hihi.. oni su s nama u ratu. necu omalozavati neprijatelja grossgross

06.05.10, 12:30
hihi.. oni su s nama u ratu. necu omalozavati neprijatelja grossgross

hahaha...a dobro :) nadam se da nisu preveč organizirani :)

yYyYyYyYy
06.05.10, 12:38

imam arhiktekt IV 21 polje,poseban ludi artefakt 22 polja i brža vojska IV 37 polja to su mi 3 najbliža ;)

TaraT
06.05.10, 12:49
i najblizi art mi na 50 polja...ma marš!

svakom po zaslugama
meni jedan na 7 polja + jedan na 8 polja
(party)

06.05.10, 13:02
svakom po zaslugama
meni jedan na 7 polja + jedan na 8 polja
(party)

pa zasluzili smo sigurno barem nesto :bic::bic::bic: a tebi je ovaj gore za skrovista bzvz.. dobar je ovaj dole za potrosnju, al steta sto nije nalog

TaraT
06.05.10, 13:59
pa zasluzili smo sigurno barem nesto :bic::bic::bic: a tebi je ovaj gore za skrovista bzvz.. dobar je ovaj dole za potrosnju, al steta sto nije nalog

pa, je, nalog je
Manja potrošnja hrane IV (3/4)
Riznica: 20, Djelovanje: Nalog

samo steta da nije poseban
ali,da ne budem sad nezahvalan i prezahtjevan
i ovaj ce zadovoljiti

06.05.10, 14:02
pa, je, nalog je