PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26

Solid Snake
06.05.10, 14:32
samo da ovo sa artefaktima ne bude kao i na ostalim hr. severima, čeka se noćima da se odblokiraju ...a naravno u newsboxu piše kad će se odblokirat, ali uvijek kasne par sati-do par dana

yYyYyYyYy
06.05.10, 19:14
ma bit mče 100% ali nema veza više vremena za organizaciju ;)

Žena Zmaj
06.05.10, 19:56
samo da ovo sa artefaktima ne bude kao i na ostalim hr. severima, čeka se noćima da se odblokiraju ...a naravno u newsboxu piše kad će se odblokirat, ali uvijek kasne par sati-do par dana

ma da..a na kojem to serveru???

na s3 su odbanani ko urica tocno..neznam di si ti to igrao na kojem serveru al ako sam dobro upucena do sad su samo dva servera hrvatska bila sa artevima i nisam cula da se neko zalio da nisu odbanani na vrijeme :pece palacinke:

Anđeo s greškom
06.05.10, 19:58

na s3 su odbanani ko urica tocno..neznam di si ti to igrao na kojem serveru al ako sam dobro upucena do sad su samo dva servera hrvatska bila sa artevima i nisam cula da se neko zalio da nisu odbanani na vrijeme :pece palacinke:

krivo si cula i krivo si upucena.... KAO I OBICNO :P :P :P

stvarno neki misle da je bitno samo nesto reci, a ne misle o tome sto se govori :pece palacinke:

Žena Zmaj
06.05.10, 19:59
krivo si cula i krivo si upucena.... KAO I OBICNO :P :P :P

stvarno neki misle da je bitno samo nesto reci, a ne misle o tome sto se govori :pece palacinke:

ma jelda..

Anđeo s greškom
06.05.10, 20:03
ma jelda..

jos malo pa cu pomislit da je ovo gore spam ahhahahah :postcount:

btw za spam ide opomena.... pa upozoravam sve, a posebno one koji su jucer pretjerali, da pripaze malo na SPAM

Mr AlcoHell
06.05.10, 20:04

i ja se nadam da neće biti problema.
vremena za organizaciju ima, bar se neće spavati noćas :D

zujalica
06.05.10, 20:06
i ja se nadam da neće biti problema.
vremena za organizaciju ima, bar se neće spavati noćas :D

ban bi se trebao skinuti sutra u 18 sati...ako je informacija točna

yYyYyYyYy
06.05.10, 20:21
Dao bog :D jedva čekam sada počinje zabavni dio igre :D

Norad III
06.05.10, 21:00
ajmo floosh čekam da skineš ban natarima da ih sve skršim :D

Solid Snake
06.05.10, 21:33

hrx, i prošli hr4(valjda) koliko se sjećam ...

yYyYyYyYy
06.05.10, 21:49
yep i to dosta poremeti planove(ako ste ih imali):paladinko::paladinko::paladinko:

dr.krafter
06.05.10, 22:45
Dao bog :D jedva čekam sada počinje zabavni dio igre :D

kako kome,sa artovima završava najzanimljiviji dio servera barem za mene osobno.
manji savezi općenito nemaju više šta tražiti na serveru poslije arteva,iskustva sa ex s2 i s3 govore da više manje dolazi do ujedinjenja kvadranata i ostane 4-5 koalicija na serveru.nadam se da se neće to desiti i na s4

razigrana bakterija
06.05.10, 22:55
s4 ima potencijala...jer na najmanje dva kvadranta jos nema nitko neku pretjeranu prevlast...++ i -+ su otvoreni...na +- ovisi kako ce hard odigrati po pitanju uzimanja artova i sta ce sve uzeti...

TaraT
06.05.10, 23:42
kako kome,sa artovima završava najzanimljiviji dio servera barem za mene osobno.
manji savezi općenito nemaju više šta tražiti na serveru poslije arteva,iskustva sa ex s2 i s3 govore da više manje dolazi do ujedinjenja kvadranata i ostane 4-5 koalicija na serveru.nadam se da se neće to desiti i na s4

pa ne znam bas
nemam puno iskustva
ali, po onom ssto sam dosad vidio, i nakon arteva mali savezi znaju kvalitetno odigrati

nanir
07.05.10, 07:06
pa ne znam bas
nemam puno iskustva
ali, po onom ssto sam dosad vidio, i nakon arteva mali savezi znaju kvalitetno odigrati

krivo,veliki savezi sa pravom organizacijom pregaze manje bez arteva...artevi su ok stvar,ali su uništili draž igre...još samo da dođe neki art ako uplatiš 100 golda da vidiš kaj ide na tebe i koliko jedinica,mogli bi ga nazvati TURBO izviđač :D

eh di su ona stara vremena prvi s1 i prvi s2.....

yYyYyYyYy
07.05.10, 07:54
IStina artevi su uništili draž igre prije se moralno namučiti za napraviit nesto a sada s artevima to u jedan dan.A mali savezi ionako i ovako ih nema baš puno a neki se možda pretvore i wingove ako žele preživjeti.

dr.krafter
07.05.10, 07:58
krivo,veliki savezi sa pravom organizacijom pregaze manje bez arteva...artevi su ok stvar,ali su uništili draž igre...još samo da dođe neki art ako uplatiš 100 golda da vidiš kaj ide na tebe i koliko jedinica,mogli bi ga nazvati TURBO izviđač :D

slažem se.u manjim savezima igraju više-manje igrači koji nemaju toliku aktivnost,igra se bez golda,ali i ti manji savezi znali su slagati recimo uspješne sačekuše.objektivno poslije arteva imaju svega dvije opcije-biti pregaženi ili se priključiti.igrao sam od početka na s2 i s3 u velikim koalicijima i tokom servera svi igrači iz manjih saveza su nam se više manje priključivali,a to vodi samo ka simanju i gašenja accounta aktivnih igrača.slučajno ili ne,trend opadanja kvalitete na hr.serverima je krenuo upravo sa s2 koji je bio prvi server sa artevima

yYyYyYyYy
07.05.10, 08:18
Nemora biti možda baš neki mali savez pruži otpor ;)

nazgul1982
07.05.10, 09:07
zbog dolaska artova u roku od mjesec dana svi manji savezi nestaju,iz jasnih razloga-vojske i tempo igre koji namecu artifakti nije lako izdrzati igracima koji nisu posveceni svom accu

ja sam na s2 mjesec i 5 dana poslije dolaska artova imao 68 k sjekira i 20 k tv

sa artom za brzinu x2,jedan takav off u toj fazi moze jednoga igraca na dan brisati iz postojanja potpuno

tempo igre u toj fazi prezive oni koje nitko ne dira i oni koji dignu VZ i imaju uvijek spreman def,bolestan def

yYyYyYyYy
07.05.10, 12:20
Nemora značiti možda se neki mali savezi ujednine(ne vjerujem) i postanu"veliki" i pruže jako dobar otpor znalo se događati :D

tristan
07.05.10, 14:36

apsolutno netocno .. neznam iz kojeg si vlaka ispao al ajd... manji savez(brojem igraca manji) sa vise arteva ce jednostavno zgazit brojem veci savez. pogotovo ako ima kljucne artefakte. vec vidjeno.

a sto se drazi tice ... neke drazi su maknuli ali dosta su ih i dodali. npr - savez koji iz temelja ne promjeni koncepciju uloge i broj deffa je osudjen na propast ili u najmanju ruku neuspjeh. taktika napadanja ali i branjenja je uvelike promjenjana kao i nova variable u unutarsaveznim odnosima... artefakti tu zapapre stvar ..a odnos medju saveznicima da ne govorim. to sto mjesec dva il 3 prije arteva previse ljudi simcita je drugi par rukava.

slažem se.u manjim savezima igraju više-manje igrači koji nemaju toliku aktivnost,igra se bez golda,ali i ti manji savezi znali su slagati recimo uspješne sačekuše.objektivno poslije arteva imaju svega dvije opcije-biti pregaženi ili se priključiti.igrao sam od početka na s2 i s3 u velikim koalicijima i tokom servera svi igrači iz manjih saveza su nam se više manje priključivali,a to vodi samo ka simanju i gašenja accounta aktivnih igrača.slučajno ili ne,trend opadanja kvalitete na hr.serverima je krenuo upravo sa s2 koji je bio prvi server sa artevima

Da su postojale 2 zaracene relativno ravnopravne strane to se ne bi desilo. Druga je stvar sto se pocetno dvije najjace grupacije koje se pojave na kvadrantu umjesto da potuku krenu zajedno pod parolom "zasto da se usporavamo dok se drugi razvijaju" . Cast iznimakama, na takvim kvadrantima nije bilo dosadno niti gasenja zbog simcitya. Tako da za to nisu krivi ni artefakti niti ocigledan pad kvalitetezbog previse servera( s druge strane porast blagi kvalitete donose igraci sa server 2 3 il vise iza sebe, pa kako god da igrali)

p.s. prosli s2 je bio izuzetno jak server.

Nyany 2007|2008
07.05.10, 15:26
ovaj server je užasno zanimljiv , na plus , plus kvadrantu ima negdje 7 saveza koji mogu konkurirati za ww zatim na minus,minus imamo PC koji je glavni favorit za osvajanje servera a ostalo nemam pojma! ja nemam blage veze ko je na -+,+- lol samo po ++ quadu je zanimljivo

yYyYyYyYy
07.05.10, 17:34
na -/+ su ti Đ,Dark,TriumpH i 108 ;)

Toso
07.05.10, 18:10
slazem se s tristanom,meni su arti unijeli ono nesta. Ako uzmemo u obzir da nece biti kao na s2 dogovora da nema rata medu kvadrantima, onda su artevi super. Glavni primjer je s1 gdje se stalno mijenjaju. Treba znati igrati s njima i isto tako dobro organizirati igrace i pusheve. Bitno je pokupit arteve,selit ih i dobro iskoristiti, tko to uspije ima i najvece sanse za kraj.

Mr AlcoHell
07.05.10, 19:37
počelo je počelo, na vrijeme :):)

Blue007
07.05.10, 20:03
počelo je počelo, na vrijeme :):)

Kaj, tko? :pece palacinke:

arhimond
07.05.10, 20:28
Napadač tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. fpol 46107

natari još nisu u braniteljima...baš me zanima ovaj report

yYyYyYyYy
07.05.10, 20:32
sve ans zanima :D

Superhik
07.05.10, 20:36
Napadač tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. fpol 46107

natari još nisu u braniteljima...baš me zanima ovaj report

Samo mogu reči da definitivno najjači natari do sad. Ovo je bilo veliki artefakt a branjen je jače od unikatnih sela na prošlim serverima. Tak da bude zanimljivo :)

yYyYyYyYy
07.05.10, 20:41
hmm noje mi jasno kko nisu u braniteljma ovo ej moža probilo deff tako da ih nema u braniteljima ili što natukneti mi xD

hzg
07.05.10, 20:44
natari su frajeri, oni se ne natjecu za medaljice :cerek:

Superhik
hmm noje mi jasno kko nisu u braniteljma ovo ej moža probilo deff tako da ih nema u braniteljima ili što natukneti mi xD

30% su jači nego na s3 što bi značilo da je server 30% jači :D :D :D

razigrana bakterija

ima ih u braniteljima...nema ih u top 10...natari ne mogu dobiti medalju ;)

hm...zasto su na -- slabi natari ? ja malo prije prosao bez gubitaka skoro :(

yYyYyYyYy
07.05.10, 20:52
xD i sada je kao teorije zavjere protiv PC-a s artifaktima joj koje budale postoje xD

I sta se žališ prošo si bez gubitaka i uzeo artifakt(dali si ga uzeo xD)

Mr AlcoHell
07.05.10, 20:54
ma on je fejkao natare jer ima špiju u savezu :D:D

nego počeli sjedat dečaci!

lepo lepo, ko osvoji zlatnu medalju ovaj tjedan, dobi pusu od mene

Superhik
07.05.10, 20:55

Zdrpi uzeo unikatni za bržu vojsku. Do sad ga nisu mogli uhvatit kaj bu tek sad hahahahaahha

yYyYyYyYy
07.05.10, 20:56

sada više nitko neče napadati da ne dobiju pusu od tebe xD i ne vidim tebe u napadačima xD dali čekaš nešto ili nemaš ništa blizu?

Jež
07.05.10, 20:57
Zdrpi uzeo unikatni za bržu vojsku. Do sad ga nisu mogli uhvatit kaj bu tek sad hahahahaahha

:D

Al natari su ebeno jaki, čovječe.... :opala:

Mr AlcoHell
07.05.10, 20:58
ma niš blizu, ma pc je kriv haha :D

a putuje, putuje :pivo:

vidim eagel drpio :)

a ko neće pusu, uopće nije fora :(

Superhik
07.05.10, 20:58

Al natari su ebeno jaki, čovječe.... :opala:

Na razini com servera :)

Mr AlcoHell
07.05.10, 20:59
Na razini com servera :)

jebg, kad je takva i kvaliteta igrača :D

yYyYyYyYy
07.05.10, 20:59
Eto vam dokaza da je server najači do sada(možda,ali je 100% najbolji do sada)+ najbolja ekipa ikada(mislim na sve saveze)

Superhik
07.05.10, 21:06
Ok, ovo je sick koliko deffa u selu ima :D

razigrana bakterija
07.05.10, 21:07
Ok, ovo je sick koliko deffa u selu ima :D

sitno nesto...ja skoro kroz prazno selo...par falangi bilo :(

zeko :)
07.05.10, 21:14
Eto vam dokaza da je server najači do sada(možda,ali je 100% najbolji do sada)+ najbolja ekipa ikada(mislim na sve saveze)

moguce da da...ali iskljucujuci hard.. hihih

zaokonj
07.05.10, 21:27
ovo je prevara, 100% provjereno. zbog pritiska svih da PC vara natari su odlucili staviti arte na njihov kvadrant na najgori moguci nacin! i sad jos stave neke bolesne deffove unutra.

natari varalice :cerek:

TaraT
07.05.10, 21:27

sad mi drago da ne dobim zlatnu
nek se zdrpi usreci

hzg
07.05.10, 21:29
nebu zdrpi prvi :D

kaj alcoholl nemate nekih treba u savezu :lol2:

Nyany 2007|2008
07.05.10, 21:29
hebemti bas mi je to trebalo da zdrpi uzme faking artifakt :(

Mr AlcoHell
07.05.10, 21:37

ima se treba ima, al ono, mislil sam da ima zainteresiranih dečki :pivo:
al ste me popljuvali :(

za sad zdrpi...

al ja bi najrađe bakterija da bude prvi, makar je on deff :luvz:

Ἄδωνις
07.05.10, 21:39
eh ljudi moji,ovo kurc..... nama drage martine i naseg dobrog zigia nam je vec poznato od proslog servera,nemoj te se nervirat, zna se kakva ih je sudbina spopala prosli server,zigi nam je tako popusio da se od muke nije mogao pojavit pola godine na forumu,zato zujalice,nenerviraj se,takvi kao oni brzo padaju.....

PS.ovo nepisem ja :cvijece i proljece:

LP

hahahhaahaa

istina , istina...
Nekad me sram što sam nosio boje MNJAGA.
No, na svu sreću pa je u ovoj turi s4 priča zigija i sekice pročitana :staklenka:

razigrana bakterija
07.05.10, 21:43
ima se treba ima, al ono, mislil sam da ima zainteresiranih dečki :pivo:
al ste me popljuvali :(

za sad zdrpi...

al ja bi najrađe bakterija da bude prvi, makar je on deff :luvz:

nece bakterija biti na srecu ni blizu :D

yYyYyYyYy
07.05.10, 21:51

šta če njim trebe akda imaju alcoholl-a xD on njih sve zadovoljava

(šala bez uvrede(ako se netko uvrijedio ispričavam se xD))

razigrana bakterija
07.05.10, 22:51
pa nije neki deff...skoro pa i nema gubitaka...ne znam zasto svi kukaju :)

Ἄδωνις
07.05.10, 23:05

I ja velim , neznam kaj im je

hehehehehe

TaraT
07.05.10, 23:13

zastrasivanje onih koji su jos na putu

Mr AlcoHell
07.05.10, 23:14
a di se utopio snješkov heroj? :|
il sam ja ćorav

razigrana bakterija
07.05.10, 23:22
kud mi prezivilo toliko off-a :( sada cu morati ici otimati neki zanimljiv art :(

Conte del Monte Verde
07.05.10, 23:23
clown:pivo:clown:pivo::dance::plesem na kisi:8):lock:

cijeli mali smajli svijet se veseli samnom :)

Art iz in d haus :D

nazguls
07.05.10, 23:31
kud mi prezivilo toliko off-a :( sada cu morati ici otimati neki zanimljiv art :(

stavljam 100kn da neš nikog napast
:P

razigrana bakterija
07.05.10, 23:32
stavljam 100kn da neš nikog napast
:P

necu kad nemam vremena :D

Mr AlcoHell
07.05.10, 23:32
bakterija ima tajni nap s natarima :lol2:

razigrana bakterija
07.05.10, 23:37
ma nije to...nego malo sam u stisci s vremenom :D

cossorre
07.05.10, 23:44
moguce da da...ali iskljucujuci hard.. hihih

ti baš voliš hard... nema posta bez harda

Mr AlcoHell
07.05.10, 23:50
ti baš voliš hard... nema posta bez harda

a ti sigurno sad šalješ of na art!
e pa sad ću znati koji ti je igm nick :D

cossorre
08.05.10, 00:00
a ti sigurno sad šalješ of na art!
e pa sad ću znati koji ti je igm nick :D

ma ja sam natare igm zamolio za jedan art, reko sam im ak nećete da vam potopim vojsku predajte art :D

08.05.10, 01:11
ma ja sam natare igm zamolio za jedan art, reko sam im ak nećete da vam potopim vojsku predajte art :D

hahaah..jeeesiii :PPPP a hard nevolim samo zato sto ih ima puuuno i preevise... i dizu se visoko a nisu nista pokazali...

Malla Praseeca
08.05.10, 01:11
El poznato dise snjegović zabil?

Mr AlcoHell
08.05.10, 01:19

ja mislim da je on tebi lijepo očistil... ha ha ha ha

hzg
08.05.10, 01:33
pa vi nemrete izgubiti i da hocete :D

Malla Praseeca
08.05.10, 01:35
ovaj mali alkić je stvarno pronicljiv....
sad si komotno morem nacrtati metu na guzu.... :wanted:

08.05.10, 01:51

pa sta nas ne pitate.. hahahah

EDIT by Valerossi: Reporti se stavljaju u HoF podforum.

znas da mi sve imamo :DDD

Malla Praseeca
08.05.10, 01:56
hvalil si mi se da si kmhmh znaš-već koga...
iskreno za te informacije bi i ja.... NOT

hzg
08.05.10, 02:02
mislim da nesmijete staviti taj report, ali sad nemrem razmisljati vise, znam da natari niste, a niste ni predstavnik PRO-a :D

Ali fino vam se posrecilo, dobili ste veliki art skoro pa besplatno :)

08.05.10, 02:02
hvalil si mi se da si kmhmh znaš-već koga...
iskreno za te informacije bi i ja.... NOT

kae s glavom???

Malla Praseeca
08.05.10, 02:17
mislim da nesmijete staviti taj report, ali sad nemrem razmisljati vise, znam da natari niste, a niste ni predstavnik PRO-a :D

nije nam se posrečilo nego su me skoro silovali jučer za riznicu da je moram raditi u vreme lokanja...
a imali smo i offova btw...
@ zeko mamuran sam u 3 kur** još uvijek i nemam nikakvog mladog mesa na raspolaganju trenutno kaj dodatno pogoršava situaciju... i još samo čekam da me neko prijavil zbog razbijanja na putu do kuće....

Toso
08.05.10, 02:19
nije nam se posrečilo nego su me skoro silovali jučer za riznicu da je moram raditi u vreme lokanja...
a imali smo i offova btw...
@ zeko mamuran sam u 3 kur** još uvijek i nemam nikakvog mladog mesa na raspolaganju trenutno kaj dodatno pogoršava situaciju... i još samo čekam da me neko prijavil zbog razbijanja na putu do kuće....

hahahah sad znam tko si napokon
ne mijenjas se ti nikad :pije kavu:

08.05.10, 02:54
jel vi ikada spavate?? hahahah

Malla Praseeca
08.05.10, 03:06
jel vi ikada spavate?? hahahah

rugala se sova sjenici...

unknown969
08.05.10, 04:03
jel zna tko sto se dogada s artom ako ga posjedujem i obrisem acc?

:S :S

meni su svi bolji daleko, a planirao sam uzet bar 2 mala i 1 veliki

:lol2::lol2::lol2::lol2:

Toso
08.05.10, 04:05
art nestaje sa servera

yYyYyYyYy
08.05.10, 07:43
Ali to ti je glupo napravit rađe ga pošalji frendu ili nekom savezniku kojima može koristiti xD

Axe Effect
08.05.10, 10:14
Deff je veći za 20-30%...super što se obavijestilo ljude o tome :blink:

Posebni potrošnja na s3...a report sa ovog servera imate na stranici prije...

Pa bome i jesu, s obzirom da nisu ni riznicu dizali od svojih ressa, nego su push dobili :brukica:

I da, ne smiju stavit taj report, al sad je već pola servera vidilo... :)

toni2222
08.05.10, 11:35
art nestaje sa servera

mislim da nisi u pravu. koliko ja znam art nemoze nestati sa servera ;) mislim da ostaje kao selo natara,ali nisam siguran.

abis
08.05.10, 11:54
mislim da nisi u pravu. koliko ja znam art nemoze nestati sa servera ;) mislim da ostaje kao selo natara,ali nisam siguran.

nestaje sa servera 100%, bilo je takvih primjera (ali game admini bi ih trebali vratit kao novo natarsko selo- bar sam tako čitao na .com forumu, sad neznam dali je je samo kod nas slučaj da se to ne radi ili...)

hzg
08.05.10, 12:00
artefakt nestaje, admin ga moze (ali i ne mora) vratiti na server!

Mr Alcohol
08.05.10, 12:14
Deff je veći za 20-30%...super što se obavijestilo ljude o tome :blink:

Posebni potrošnja na s3...a report sa ovog servera imate na stranici prije...

Pa bome i jesu, s obzirom da nisu ni riznicu dizali od svojih ressa, nego su push dobili :brukica:

I da, ne smiju stavit taj report, al sad je već pola servera vidilo... :)

Pa ne treba sad kukati :cry:
Bit će bolje sljedeći put :D :D

08.05.10, 12:26

hahaha... sada mi je zao sto nismo po art isli :blink::blink:

Axe Effect
08.05.10, 12:30

Šta se ti sprdaš s nekim, saveznik ti nije u stanju uzet art bez saveznog pusha i da mu neko drugi očisti :o

Prime
08.05.10, 12:33
Tko je tebi kriv sto se neznas ogranizirat.

Mr Alcohol
08.05.10, 12:35
hahaha... sada mi je zao sto nismo po art isli :blink::blink:

Meni isto, a baš sam htel bar jedan barem mali uzeti! :sretan rodjendan:

@Axe effect, kak se nebi sprdal? Pa vi ste ti koji niste uzeli art a ne mi! :D
E pa da je vama neko čistil možda bi i vi uspjeli, ali sumnjam, kak ste nesposobni..

yYyYyYyYy
08.05.10, 12:39
xD trebao si riskirati

Malla Praseeca
08.05.10, 12:44
Šta se ti sprdaš s nekim, saveznik ti nije u stanju uzet art bez saveznog pusha i da mu neko drugi očisti :o

nisam ti ja kriv kaj nedeš racionalno na art, nego se zabiješ ko zadnji nubić....
meni art nije ni bil u planu lajk aj sed, ali su me natjerali da dignem riznicu prekjučer navečer.
offova smo imali, dovoljno za 2 unikatna btw....

08.05.10, 12:45

nije ni tebi lako :) hahahahaha...a nemoj se bedirati... doci ce novi s4 za 6mj pa tamo probaj uzeti :) ali inace ovo ti je timska igra, a ne igra za individualce...(mozda da se primiš tetrisa) :gamer s mišem::gamer s mišem:

08.05.10, 12:46
nisam ti ja kriv kaj nedeš racionalno na art, nego se zabiješ ko zadnji nubić....
meni art nije ni bil u planu lajk aj sed, ali su me natjerali da dignem riznicu prekjučer navečer.

imamo i sada za unikatni...:off:

Malla Praseeca
08.05.10, 12:48
imamo i sada za unikatni...:off:

imamo i mi za 3-4 hardova sela oko nas....
sad napokon moremo malo sim citat...
@ axe pa ti si DOKAZAL da nemreš uzeti sam art, ali svejedno hvala na zabijanju....

08.05.10, 12:49
@ axe pa ti si DOKAZAL da nemreš uzeti art, ali svejedno hvala na zabijanju....

sada tek dolazi pravo ciscenje harda i svih saveznika njihovih... tko se nije skrio, skatan je bio :))

Mr AlcoHell
08.05.10, 12:55

lolčina
i kakve to ima veze s ičim?

ti nisi u stanju uzet art od natara pa kaj sad :blink:

Mr Alcohol
08.05.10, 13:06
Axe, ja sam uz tebe! Vidiš kak su ovi svi tu okrutni, ja vjerujem da si ti jako dobar igrač i da smišljaš sad kaj nam budeš odgovoril.. Samo naprijed! :steta:

Toxic Hemlock
08.05.10, 13:09
Pa kaj je vama ljudi?
Čovjek nije kukao, plakao i ne znam kaj kako bi vi htjeli prikazat.
Samo je dao report sa hr3 servera sa napadom na art za posebnu potrošnju hrane i rekao da je nekih 20-30% veći deff.
Zato se malo smirite

yYyYyYyYy
08.05.10, 13:10
pa 90% servera nije u stanju uzeti art šta ga vi sad napadate?

Prime
08.05.10, 13:12
Da da znamo da ga vi u pc volite ali sta mu to vrijedi

Malla Praseeca
08.05.10, 13:15
pa 90% servera nije u stanju uzeti art šta ga vi sad napadate?

on je prvi napal da mi nismo bili u stanju uzet....

08.05.10, 13:19
on je prvi napal da mi nismo bili u stanju uzet....

i da nije bilo pusha i ciscenja sa strane drugih, da nebi uzeli...to su vec ocajne rijeci...al sta cu mu ja...

Axe Effect
08.05.10, 14:18

nije ni tebi lako :) hahahahaha...a nemoj se bedirati... doci ce novi s4 za 6mj pa tamo probaj uzeti :) ali inace ovo ti je timska igra, a ne igra za individualce...(mozda da se primiš tetrisa) :gamer s mišem::gamer s mišem:

@ axe pa ti si DOKAZAL da nemreš uzeti sam art, ali svejedno hvala na zabijanju....

lolčina
i kakve to ima veze s ičim?

ti nisi u stanju uzet art od natara pa kaj sad :blink:

Axe, ja sam uz tebe! Vidiš kak su ovi svi tu okrutni, ja vjerujem da si ti jako dobar igrač i da smišljaš sad kaj nam budeš odgovoril.. Samo naprijed! :steta:

Huh? Ja ni ne igram s4 cak :stupid:

@zeko ti si onaj kojem su na s3 pomeli off u selu? Naso si komentirat neciju igru onda :zeko:

Ovaj alkohol je jos gori...

A ova praseeca sto govori nekom da je njubic..pa pogle si duala samo :cerek:

Jež
08.05.10, 14:20
Lijepo spuštanje, nema šta :D

Malla Praseeca
08.05.10, 14:28

@zeko ti si onaj kojem su na s3 pomeli off u selu? Naso si komentirat neciju igru onda :zeko:

naravno, totalno smo lošiji...
zato smo i dobili kaj vi niste... :usisava:
kaj fali mojem dualu...
baš je slatki....

Axe Effect
08.05.10, 14:33
naravno, totalno smo lošiji...
zato smo i dobili kaj vi niste... :usisava:
kaj fali mojem dualu...
baš je slatki....

Mi? Ajme, shvaćanje nečega ti je stvarno lošija strana...ne igram s4, nacrtam ako treba.

I oko kukanja - pogledajte toxicov post. Ako ne skuzite, zovite nekog ko vam je u kuci da vam pojasni, nacrta ak treba or whatever, posto vidim da vam ne ide bas citanje s razumijevanjem :)

Dakle samo sam rekao otkud sad natari 20-30% jaci, bez ikakve obavijesti...

Mr Alcohol
08.05.10, 14:40

Too, ja sam gori! 8) Baš si dobar :lovju:
Jež, spuštanje? Hm..

Mi? Ajme, shvaćanje nečega ti je stvarno lošija strana...ne igram s4, nacrtam ako treba.

I oko kukanja - pogledajte toxicov post. Ako ne skuzite, zovite nekog ko vam je u kuci da vam pojasni, nacrta ak treba or whatever, posto vidim da vam ne ide bas citanje s razumijevanjem :)

Evo pozval sam staru baku, ni ona ne razumije.. A probala mi je i nacrtati, ali ništa..
Da ste se spremili kak spada za natare nebi tu dolazili s tim obavijestima da su 20-30% posto jači.. Kaj zabijate off a znate da začas dolaze natari :P

Conte del Monte Verde
08.05.10, 14:40
artovi se trebaju smatrat i koristit savezno ... inače ništa dobra :D
zato se i za te savezne artove i pusha i probija natare , gubi offove ako treba za uzet ga ... i ne kraju je jedino bitno da ga pokupi neko iz saveza ... jedino su kate bitne .. ko prije katom njegov je , bar ja tako vidim ..
bilo koji pokušaj individualne akcije ( osim ako ti nije pao u dvor kao meni ... a opet mi je frend probio natare, ja skatao i uzeo art ) ... dakle, bilo koji pokušaj individualne akcije je osuđen na neuspjeh ...

znači , push je ok ... za art gradnje VS i VŽ , da šta prije ode drugom igraču u savezu ( ovo sad guram vodu na moj mlin :D)...za art brže gradnje vojske također (po potrebi ) ... za ostale .. hmm .. za ludi art kad ti prebaci sa smanjene potrošnje hrane na povećanu :D ...

i čišćenje prije nekog je ok , zajedničko uzimanje je ok , pa šta ako je neko nekom očistio ...
npr. moj off je premali za to, čak i da smo nas 2-3 manjih išli probijat zajedno kao šta sam planirao kad sam vidio di je pao (wasntme) bilo bi rizično jer je art savezno važan .. čisto je jači off i sve 5
(tu se samo nadovezujem na neku temu gore, osobno me nebi diralo da mi neko prebacuje to šta je neko očistio prije mene :)
ako se igra kao ekipa, svi artovi su savezno jaki , neki podložni pushu, neki ne , ali svaki je dobar .... ako je igrač koji ga ima igrač saveza a ne individualac

ako je individualac onda je dobar njemu , zbog raznih razloga, premoći, osjećaja veličine ect. .. ali ni to nije važno, ko god tako igra , igra svoju igru za koju troši svoje vrime i svoju lovu i ko je iko na serveru da mu može držat predike o tome kako da igra ... moš se s njim igrat a moš i ne :)

ufff jesan pametan lol
opet san se napisa za misec unaprid ...
iden malo lokat i malo svirat trubu :D

Malla Praseeca
08.05.10, 14:45

oprosti ali tukli su me ko maloga po glavi pa sam ostal idijot...
ako si proov predstavnik na forumu onda si očigledno s njima u ekipi, nebitno igraš jedan od accova ili se samo drpate u slobodno vreme, zato sam koristi 2.l.mn...
i kaj se tiče natara, njihova se snaga određuje po snazi igrača na serveru, barem tak piše u uputama, i pada sa udaljenosti od ishodišta mape...
mi smo lepo izvideli i znali smo na čemu smo...
i snješko je mogel pošto je nama riznica bila gotova tek oko pol noći....

Axe Effect
08.05.10, 14:50
Too, ja sam gori! 8) Baš si dobar :lovju:
Jež, spuštanje? Hm..

Evo pozval sam staru baku, ni ona ne razumije.. A probala mi je i nacrtati, ali ništa..
Da ste se spremili kak spada za natare nebi tu dolazili s tim obavijestima da su 20-30% posto jači.. Kaj zabijate off a znate da začas dolaze natari :P

Za tebe i tvoje postove ne želim uopće riječi trošit, nisi zaslužio, a te riječi se ni ne smiju koristit na forumu...

I opet...ne igram s4 ! Stvarno, čisti dokaz da internet zatupljuje...

@prasica - predstavnik da, čisto zato što im se nije dalo pravit acc na forumu za postanje jedne teme s reportima...

A server nije toliko jači ni od s1 ni od s3 od kojih imam reporte napada na natare ;)

E, i sry kaj su vas precijenili pa mislili da će art koji vam je u 14x14 biti uzet unutar 3-4 sata od skidanja bana...stvarno glupo od njih, ne? :)

Malla Praseeca
08.05.10, 14:53
Za tebe i tvoje postove ne želim uopće riječi trošit, nisi zaslužio, a te riječi se ni ne smiju koristit na forumu...

@prasica - predstavnik da, čisto zato što im se nije dalo pravit acc na forumu za postanje jedne teme s reportima...

A server nije toliko jači ni od s1 ni od s3 od kojih imam reporte napada na natare ;)

E, i sry kaj su vas precijenili pa mislili da će art koji vam je u 14x14 biti uzet unutar 3-4 sata od skidanja bana...stvarno glupo od njih, ne? :)

očigledno, ili samo neko ima prevelik ego i misli da sve more sam...

cossorre
08.05.10, 15:03
sada tek dolazi pravo ciscenje harda i svih saveznika njihovih... tko se nije skrio, skatan je bio :))

hm, a šta će bit od toga... zeko, zeko di ćeš na tolku stijenu bez dovoljno dinamita... još ćeš bit sretan ako te ko džunglu na ex ne skatamo. Mislim ono, nemre te offčina spasit. Al dobro nećemo sad opet pobjeđivat prije pobjede samo nećemo bit ni bahati prije vremena pogotovo dok vas vodi i akcije organizira jedan balanar. dajte se nemojte brukat i maknite ga iz vodstva:narf:

Malla Praseeca
08.05.10, 15:16
hm, a šta će bit od toga... zeko, zeko di ćeš na tolku stijenu bez dovoljno dinamita... još ćeš bit sretan ako te ko džunglu na ex ne skatamo. Mislim ono, nemre te offčina spasit. Al dobro nećemo sad opet pobjeđivat prije pobjede samo nećemo bit ni bahati prije vremena pogotovo dok vas vodi i akcije organizira jedan balanar. dajte se nemojte brukat i maknite ga iz vodstva:narf:

za tvoju informaciju kod rušenja eksplozivom je bitna rezonancija više postavljenih naboja a ne količina eksploziva...
tak da ti je primjer velike stjene i dinamita jako dobar, samo kaj ga krivo tumačiš.... :101010:
niti jednu akciju koju je rukovodil balanar dosad niste uspeli zaustaviti sa tim svim silnim, mitskim deffom sa ex-s4.....
mi smo svoje rezultate pokazali sa hofovima, a vas se čeka već pola godine.....

08.05.10, 15:48

nesjecam se da je meni ikakav off pometen... nemislim da netko siri neke dezinformacije... ali sta je da je, puno tebi jos treba da naucis sta je travian... travian ti nisu lego kocke i pop... najlakse je dici pop i napraviti off. . . ali kada budes znao kako koristiti taj off i nauciti mozak kako da organizira napade onda ces se moci nazvati igracem traviana! :kid::kid:

08.05.10, 15:55

odite samo u analyzer i pogledajte si tamo stanje saveza... ex server je ex server i to ne spocitavam... al tu ste do sada jedna veeeelika 0... iskreno se nadam da cete se probuditi i da cete i nase koordinate uciniti zanimljivijma....

yYyYyYyYy
08.05.10, 15:57
Koji vrag vi pričate da ste bili bolji na ex sereeru ako vas sada unistavaju koga boli briga to ste prije bili bolji to je prošlost sada se igraj ovaj server -.-

Axe Effect
08.05.10, 16:12
nesjecam se da je meni ikakav off pometen... nemislim da netko siri neke dezinformacije... ali sta je da je, puno tebi jos treba da naucis sta je travian... travian ti nisu lego kocke i pop... najlakse je dici pop i napraviti off. . . ali kada budes znao kako koristiti taj off i nauciti mozak kako da organizira napade onda ces se moci nazvati igracem traviana! :kid::kid:

Onda je tvoj dual u pitanju...

http://travian-reports.net/hr/report/22169443c8d

Tak da ni ti nemaš pravo nekom govorit o načinu igranja(korištenju offa pogotovo :D), jer igraš dual s nekim ko je još gori :kid:

08.05.10, 16:25
Onda je tvoj dual u pitanju...

http://travian-reports.net/hr/report/22169443c8d

Tak da ni ti nemaš pravo nekom govorit o načinu igranja(korištenju offa pogotovo :D), jer igraš dual s nekim ko je još gori :kid:

btw nije ni ja a ni dual... o cem neznas ne pricaj... taj acc je igrao igrac chad ili ti tomislav... koji nema veze s nama... taj smo mu acc dali davnih dana...

Alfa Male
08.05.10, 17:16
Mislin bar za tebe san dosad mislia da si ok ??

Ali svasta

Mi na axe effecta ????

Oni su prvi uboli da milf ne moze sam uzet art nekin posprdnin tonon.

A onda ka vi nas ne mozete zezat jer ne igramo na serveru .

Pa ja njih zezan ka predstavnike HARDa i PROa

Toso
08.05.10, 17:19
oprosti, on je prvi rekao lijepo da nije ocekivao veci deff i da je zato art propusten, a vasi su onda poceli sa zakon komentiram,prolistaj temu. To sto vam znam pola saveza i vecinu vodstva ne mijenja cinjenicu da ste se ovdje ponijeli ko djeca

pa ne, ja vas pitam sta ste vi to napravili dosad u travianu :D
ono,odlicni igraci.

axe je bar zavrsio nekoliko servera, imao nekoliko WW offova i nekoliko artova,tako da mi je zanimljivo to kako pricate da nije u stanju uzeti :)
fakt je da su oni morali igrati na ovu kartu,izvidanje bi se cekalo predugo i bila je opasnost da se art uzme prije, jer je bio vama blizu. Tako da, naucite igrati,napravite nesta i onda druge zezajte, jer po cem ste vi to bolji od nekog :)

1 cak? toe to, go for it lol
gal and then we'll talk
cye pussys

na s4 imam jedan manji acc cisto da pratim stanje,ne igram aktivno, a moji nickovi prije, ma nebitno, ja sam nebitni,nikad dovoljno dobar i jak igrac :)

mi smo ovdje relativno novi... ovo nam je zapravo prvi pravi server.. ali kada pitas sta smo napravili evo ti pa gledaj...

Najuspješniji napadači
Igrač Populacija Naselja Bodovi
1. snješko 10548 16 140645
2. Blue007 6087 9 129847
3. sema&zeko 5140 8 102882
4. ftuhy 10792 13 97387

ovo sve govori... nije da se hvalimo, da nebi ispalo da smo hvalisavci, vec odgovor na pitanje... i jos nesto... za axa nisam nista rekao sto se tice njegovih ostvarenja.. ima on toga i podosta i netreba nista dokazivati, kog zanima ima u travian history... a samo smo ga "napali" zbog onog posta sta je napisao da je savezom isao push za riznice!!

Superhik
Spam pobrisan, uvrede pobrisane. Pretjerujete stvano, puno vam puštamo tu al ovo je previše. Nastavite li slijede sankcije i prislina hlađenja.

Lp
Valerossi

Toso
08.05.10, 17:20
pa jel to nije bila istina? da mu je isao push i ostalo? nemojte pricati gluposti, jel sta slagao?

p.s. govorim o komentaru ovog mladog momka,mora da je pretjerao s panom kad mu je blizu,no mlad je,naucit ce

http://forum.travian.com.hr/showpost.php?p=855704&postcount=4339

sema_
08.05.10, 17:21
pa ja nikad nisam dobar igrac niti znam igrati :)
samo komentiram da axe zna bolje od vas, nigdje nisam rekao da ja znam :cvjetic:

ja priznam da ste bolji od mene i jako kul i da zelim biti kad narastem ko vi pro igrac sa stilom :D
ali i dalje ste losiji od axa, naps

@ buby, sad si me razocarao...

a di smo mi to rekli da smo pro...znan da smo ovde medu igracima sa manje iskustva ali trudimo se koliko mozemo i iz servera u server napredujemo, mi nismo nigdi omalovažavali axe-a, njemu i tebi svaka cast na postignutome a sta ce bit ovde dalje to cemo vidit

jedino je važno da je art u milfeka :party:

Toso
08.05.10, 17:22
@ valerossi - oprosti,ali ja ne vrijedam nigdje nego pricam,sankcioniraj one koji vrijedaju :)

@ sema - imas gore link kolega alcohola, pa ces shvatiti sta mislim:stupid:

sema_
08.05.10, 17:25
@ valerossi - oprosti,ali ja ne vrijedam nigdje nego pricam,sankcioniraj one koji vrijedaju :)

kuzin sta ti mislis, samo axe je prikaza push ko nesto negativno, savezi su i tu da se olaksa igracima i da djeluju organizirano ako je push za riznicu nesto lose i ako je lose zrtvovat 1-2 srednja offa da bi se uzea art onda neznan

08.05.10, 17:27

pa to onda rijesi snjim...a nemoj podbacivati nama o nekim stvarima koje nemaju veze snama...

Toso
08.05.10, 17:28
kuzin sta ti mislis, samo axe je prikaza push ko nesto negativno, savezi su i tu da se olaksa igracima i da djeluju organizirano ako je push za riznicu nesto lose i ako je lose zrtvovat 1-2 srednja offa da bi se uzea art onda neznan

gle, ja ne vidim kako je on to "prikazao", ja vidim sta je rekao, a to je da ste ga pushali, i to je dobra stvar i mora se. Tako da mi nije jasno komenatari njega i bubya kako on nije u stanju uzeti art,a uzeo ih je hrpu,sto su lazi. Na to ciljam, nista vise. Krenili ste ga napadati bez ikakve osnove,ako je on ista netocnog rekao onda moja isprika,ali ja ne vidim da je. A subjektivno protumaci kako oces, ja isto mislim da se riznica mora pushat

@ zeko - pa ne vidim da ste igdje rekli da je pogrijesio,nego ste nastavili u slicnom tonu. Bar bi kao netko tko ima utjecaj u savezu morali reci, hej, sta se ponasas ko dijete? Vas je saveznik,nije moj, na vama je da pratite sta oni govore i ispravite ih.

Superhik
08.05.10, 17:29

Flejmanje dopuštam, argumentiranu raspravu dopuštam sve dok ima veze sa s4. Rasprave o dualima tko je kakav, o bivšim serverima i tko je bolji bio prije xxx servera i ko je kaj napravio ostavite za skype, IGM ili neku kavicu.

Lp
Valerossi

sema_
08.05.10, 17:31
gle, ja ne vidim kako je on to "prikazao", ja vidim sta je rekao, a to je da ste ga pushali, i to je dobra stvar i mora se. Tako da mi nije jasno komenatari njega i bubya kako on nije u stanju uzeti art,a uzeo ih je hrpu,sto su lazi. Na to ciljam, nista vise. Krenili ste ga napadati bez ikakve osnove,ako je on ista netocnog rekao onda moja isprika,ali ja ne vidim da je. A subjektivno protumaci kako oces, ja isto mislim da se riznica mora pushat

tenzije su se bespotribno digle jer neki vole previse provocirat...neka sad štaje tu je ionako ce arti minjat vlasnika pa cemo vidit još kako ko dise, a do kraja servera ima dosta pa ko živ a ko mrtav

Axe Effect
08.05.10, 17:31
a di smo mi to rekli da smo pro...znan da smo ovde medu igracima sa manje iskustva ali trudimo se koliko mozemo i iz servera u server napredujemo, mi nismo nigdi omalovažavali axe-a, njemu i tebi svaka cast na postignutome a sta ce bit ovde dalje to cemo vidit

jedino je važno da je art u milfeka :party:

A ne?

ali sta je da je, puno tebi jos treba da naucis sta je travian... travian ti nisu lego kocke i pop... najlakse je dici pop i napraviti off. . . ali kada budes znao kako koristiti taj off i nauciti mozak kako da organizira napade onda ces se moci nazvati igracem traviana! :kid::kid:

Btw, uzimanje artefakta, pogotovo pod ovakvim okolnostima, vam je lakši dio...sad ide ono teže, zadržavanje tog arta kod sebe :)

Najvrijedniji art na serveru daleko, ogromnu prednost za cijeli savez donosi, ali time privlači i druge, budemo vidjeli tokom servera...

@valerossi....onaj report napada na natare je sa s3, star je preko 6 mjeseci...nije cilj hvaljenje, nego za usporedbu deffa na s3, i na ovom s4...tak da ne vidim zašt je obrisan, al ok :S

08.05.10, 17:33

@ zeko - pa ne vidim da ste igdje rekli da je pogrijesio,nego ste nastavili u slicnom tonu. Bar bi kao netko tko ima utjecaj u savezu morali reci, hej, sta se ponasas ko dijete? Vas je saveznik,nije moj, na vama je da pratite sta oni govore i ispravite ih.

toše sve to stoji... i sve mi je to jasno.. da ti iskreno kazem, push za riznicu je isao svima ne samo njemu... iskreno mi i sami mozemo dici.. jednu smo od pusha digli a jednu sami...

isprika i tebi i axu i svima koji su se nasli povrijedeni na ovaj ili onaj nacin... ali nevolim da se sire neke stvari koje nemaju veze s vezom... ili da mi neko pljuje po dualu, a dam ruku u vatru da boljega je tesko naci!!

cossorre
08.05.10, 17:34
Mislin bar za tebe san dosad mislia da si ok ??

Ali svasta

Mi na axe effecta ????

Oni su prvi uboli da milf ne moze sam uzet art nekin posprdnin tonon.

A onda ka vi nas ne mozete zezat jer ne igramo na serveru .

Pa ja njih zezan ka predstavnike HARDa i PROa

alfa, kad sam te u jednom trenutku vidio izvan TLa, mislio sam "gle čovjek se opametio" al dobro kako bilo. I TL i BoP vode u najmanju ruku amateri.
Balanar koji je uništio BoP i koji ak bude sreće će ga uništit opet ili markiza koji ne shvaća da se u ozbiljnijim napadima moraju koristit i ovnovi al dobro neko to shvaća malo sporije. (jel ima on ovnova uopće?)

Eto da vas preduhitrim ne mislim da su savezi loši nego njihovi vođe:pčelica:

Toso
08.05.10, 17:36
toše sve to stoji... i sve mi je to jasno.. da ti iskreno kazem, push za riznicu je isao svima ne samo njemu... iskreno mi i sami mozemo dici.. jednu smo od pusha digli a jednu sami...

isprika i tebi i axu i svima koji su se nasli povrijedeni na ovaj ili onaj nacin... ali nevolim da se sire neke stvari koje nemaju veze s vezom... ili da mi neko pljuje po dualu, a dam ruku u vatru da boljega je tesko naci!!

pa vi ste meni duala pljuvali,ne? :)

08.05.10, 17:39
alfa, kad sam te u jednom trenutku vidio izvan TLa, mislio sam "gle čovjek se opametio" al dobro kako bilo. I TL i BoP vode u najmanju ruku amateri.
Balanar koji je uništio BoP i koji ak bude sreće će ga uništit opet ili markiza koji ne shvaća da se u ozbiljnijim napadima moraju koristit i ovnovi al dobro neko to shvaća malo sporije. (jel ima on ovnova uopće?)

Eto da vas preduhitrim ne mislim da su savezi loši nego njihovi vođe:pčelica:

ne zanima me sta je balanar napravio na ex serverima... ovdje je napravio golilu posla, to vi nevidite jer niste u savezu... ali sve sto je do sada napravio je dobro napravio...kada nesto pogrijesi pisite o tome, a do tada :pivo::pivo::pivo:

Malla Praseeca
08.05.10, 17:42

care, lepo sam ti jučer rekel kak sam došel do toga do čega sam došel i u kakvom sam stanju bil dok se sve organiziralo...
činjenica da ja nisam imal puno utjecaja ni na to kaj se spawnal kod mene niti na to kak se sve odigralo, ali uz nesebičnu pomoć savezništva i dobrih ljudi iz drugih saveza art je sad kod mene....
mene je axe prvi napal da nisam bil u stanju to uzeti btw....
jedino kaj sam postavil pitanje ko je zabil prije nas kaj su oni očito svatili ko provokaciju, neznam iz kojeg razloga.....
mislim da je dosta rasprave o tome više, svako je imal svoju taktiku, jedna se pokazala neuspješna, druga uspješna...
tu je i veliki faktor sreće ali jbga, uvijek je tak kad su u pitanju arti....

cossorre
08.05.10, 17:43
ne zanima me sta je balanar napravio na ex serverima... ovdje je napravio golilu posla, to vi nevidite jer niste u savezu... ali sve sto je do sada napravio je dobro napravio...kada nesto pogrijesi pisite o tome, a do tada :pivo::pivo::pivo:

"napravio je gomilu posla... sve što je do sada napravio je dobro napravio"

tak ja mogu reć sve loše radi, sve je loše napravio:palčina:
mislim, ne znam šta je dobro napravio...

sema_
08.05.10, 17:48

pogledaj malo ~HARD~ to ti sve govori

cossorre
08.05.10, 17:49
pogledaj malo ~HARD~ to ti sve govori

pa da govorimi da se savez reorganiziro, šta je tu sporno?

Malla Praseeca
08.05.10, 17:51

a dobro kaj vaši vođe tolko dobro rade?
videl sam tone deffa konstano kod njih u kropovima a slabije igrače vam rasturamo ko beba zvečku...
to je po meni jako paranoično i sebično...
i ajde molim te, nije mi jasno, sramiš li se ti svojeg acca ingame?

yYyYyYyYy
08.05.10, 17:52
zašto se svi svađate igrajte pa ečte vidjeti ko je kako što napravio -.-

08.05.10, 17:53
videl sam tone deffa konstano kod njih u kropovima a slabije igrače vam rasturamo ko beba zvečku...

hahahhahah... i mene zanima accc... ali hebiga... nas kak to ide... lako je biti frajer preko poruka :)

cossorre
08.05.10, 17:55

1. ne sramim se svog igm acca nego mi paše malo podje... :)
2. pa hard ima jednu gomilu igrača, tj. cijelo savezništvo. Nije moguće sve obranit ali je bolje kad vi gađate male igrače a onda se još neko i skuca :)

osim toga, zar nije sebično kad markiza naredi crvenkapici da mu pošalje 10k falangi a ona ostane polu gola

08.05.10, 18:02
2. pa hard ima jednu gomilu igrača, tj. cijelo savezništvo. Nije moguće sve obranit ali je bolje kad vi gađate male igrače a onda se još neko i skuca :)

osim toga, zar nije sebično kad markiza naredi crvenkapici da mu pošalje 10k falangi a ona ostane polu gola

bilo joj je vruce pa se morala malo skinuti... nego nije da volis podje... vec znas da ti acca nebi bilo kroz 3 dana kada bi rekao tko si...:dance::dance:

Malla Praseeca
08.05.10, 18:03

pa ja volim isto pod... ali ne kao anonimac jer je to onak malo jadno...
ja stojim iza svojih postignuća...
odseli se na 300 -300 i reci ja sam taj i taj, dođite do mene ak možete...
crvenkapica je za**bana mala kučkica, znam iz osobnog iskustva, koja je rekla da će igrati markizin deff pod bilo koju cjenu, znači njezina je odluka, ne markizina...

cossorre
08.05.10, 18:06
bilo joj je vruce pa se morala malo skinuti... nego nije da volis podje... vec znas da ti acca nebi bilo kroz 3 dana kada bi rekao tko si...:dance::dance:

pa da, naravno zato kažem da nedam nick jer ineče uopće nebi podje... :)

ali i opet imaš pravo čak to i nije podjebavanje kad kažem da nemate pravog vođu. Zapravo balanaru svaka čast on je na ex vodio 15 acceva prije raspada, ko zna kolko ih sad vodi

cossorre
08.05.10, 18:11
pa ja volim isto pod... ali ne kao anonimac jer je to onak malo jadno...
ja stojim iza svojih postignuća...
odseli se na 300 -300 i reci ja sam taj i taj, dođite do mene ak možete...
crvenkapica je za**bana mala kučkica, znam iz osobnog iskustva, koja je rekla da će igrati markizin deff pod bilo koju cjenu, znači njezina je odluka, ne markizina...

ma daj pa markiza uništava TL

08.05.10, 18:13
pa da, naravno zato kažem da nedam nick jer ineče uopće nebi podje... :)

ali i opet imaš pravo čak to i nije podjebavanje kad kažem da nemate pravog vođu. Zapravo balanaru svaka čast on je na ex vodio 15 acceva prije raspada, ko zna kolko ih sad vodi

mislim da ih sada ima 37...ali to znaci da je genijalac... probaj ti voditi 15, ako uspijes onda ti ispunim zelju!

cossorre
08.05.10, 18:16
mislim da ih sada ima 37...ali to znaci da je genijalac... probaj ti voditi 15, ako uspijes onda ti ispunim zelju!

pa eto zeko opet neznaš.

Balanar je vodio jedno desetak računa jer su svi igrači odustali pa on nije htio da se to primjeti. Naravno ni on ih nije uspio vodit pa se bop raspo

Toso
08.05.10, 18:35
care, lepo sam ti jučer rekel kak sam došel do toga do čega sam došel i u kakvom sam stanju bil dok se sve organiziralo...
činjenica da ja nisam imal puno utjecaja ni na to kaj se spawnal kod mene niti na to kak se sve odigralo, ali uz nesebičnu pomoć savezništva i dobrih ljudi iz drugih saveza art je sad kod mene....
mene je axe prvi napal da nisam bil u stanju to uzeti btw....
jedino kaj sam postavil pitanje ko je zabil prije nas kaj su oni očito svatili ko provokaciju, neznam iz kojeg razloga.....
mislim da je dosta rasprave o tome više, svako je imal svoju taktiku, jedna se pokazala neuspješna, druga uspješna...
tu je i veliki faktor sreće ali jbga, uvijek je tak kad su u pitanju arti....

ma gle znam ja to,ali nije napao nego je rekao istinu,i ja se slazem da se trebalo pushati,riznica na lvl 20 je cca 3 miliona ressa,nije bas sica za ovu fazu igre. Na sto su oni poceli o njemu pisati gluposti i to me zasmetalo,that's all

08.05.10, 18:36
pa eto zeko opet neznaš.

Balanar je vodio jedno desetak računa jer su svi igrači odustali pa on nije htio da se to primjeti. Naravno ni on ih nije uspio vodit pa se bop raspo

to je bilo prije... balanar nije imao pojma, iskustva, znanja...ali sada na s4 je pokazao pravo lice a to ce i dokazati preko vas "hardovaca" :)

sema_
08.05.10, 18:43
to je bilo prije... balanar nije imao pojma, iskustva, znanja...ali sada na s4 je pokazao pravo lice a to ce i dokazati preko vas "hardovaca" :)

balanar i bop su i tada rasturali i rasturaju sada...a sexo moj ako se budeš obazira šta ovi piše nečemo daleko

08.05.10, 18:47
balanar i bop su i tada rasturali i rasturaju sada...a sexo moj ako se budeš obazira šta ovi piše nečemo daleko

ma znam da je i tada rasturao...ali sam stim mislio da je to gotova prica i da je to tako kako oni kazu i da me to ne zanima...al fucka mi se... za dobrim konjem prasina se dize... tako da samo vi pisite :)

Nak1
08.05.10, 18:55
Jel još postoji BoP?? Ako da, kakvi su sad??

Edit: vidim da postoje... Ajde pozdravite mi Balanara... Njega se još sjećam :D

sema_
08.05.10, 19:06
Jel još postoji BoP?? Ako da, kakvi su sad??

a ono igraju malo ;)

Najbolji savezi (Off)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. BoP 34 24677 839004

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. BoP 391117

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. BoP 19503003

TaraT
08.05.10, 19:19
a ono igraju malo ;)

Najbolji savezi (Off)
Savez Igrač Ř Bodovi
1. BoP 34 24677 839004

Napadač tjedna
Rang Savez Bodovi
1. BoP 391117

Pljačkaš tjedna
Rang Savez Resursi
1. BoP 19503003

ali ce ipak poljubac tjedna, kako stvari sada stoje, odnjeti jedan đejevac
mr. A. molim da se prisjetis obecanja
:)

nego, ljudi,..dajte se vise ostavite tog ex s4
neki od nas se tad jos nisu ni rodili na ovom travian svijetu
:p

08.05.10, 19:27

hehe... istina... :) dostta je vise tog prepucavanja..sta je bilo bilo je :)

yYyYyYyYy
08.05.10, 19:46
tako je i sada odi se grabati za te artove i pustite forum na miru :P

Mr AlcoHell
09.05.10, 02:36

pa ja bi rekao da ti sam sebe zatupljuješ, pošto si predstavnik saveza na forumu, saveza koji je na s4.

nije igranje samo ako klikaš po kućicama

pa sad ti uvjeravaj koga hoćeš, ali da te zatupio internet, zaista te je

a sad obnavljat off :air kiss:

ak ti treba nacrtat, samo javi, imal sam 4 iz likovnog samo zato jer me zločesta teta nije voljela

http://blog.operative.com/wp-content/uploads/2009/07/picasso.jpg

ali ce ipak poljubac tjedna, kako stvari sada stoje, odnjeti jedan đejevac
mr. A. molim da se prisjetis obecanja

naravno da sam mislil ozbiljno!
stiže pusa i push :D

zašto se svi svađate igrajte pa ečte vidjeti ko je kako što napravio -.-

pa igramo. al čemu služi ovaj forum? moramo se malo... :D

unknown969
09.05.10, 03:55
Lijepo bi molio da mi se javi igrac koji se zabio u art prije mene i pocistio 48% vojske
Art: veliki arhitekt koordinate 3|78
Zelio bi mu se zahvaliti :)

Malla Praseeca
09.05.10, 04:53
Lijepo bi molio da mi se javi igrac koji se zabio u art prije mene i pocistio 48% vojske
Art: veliki arhitekt koordinate 3|78
Zelio bi mu se zahvaliti :)

pa dobro kakwe to glooposty crchkash?
menee su totally stronger i kewler dechkee pochelee sratee yer sam to peetalla...
neko ye ko ye totally nayjachee i kewler od tebe to probeel alee se ocheeto mallo pretzjeneel.....
awwwww^^ :lovju::lovju::lovju:
http://bingo.24sata.hr/index.php?cmd=show_igra&igra_id=495

dadyo
09.05.10, 05:04
......Dakle samo sam rekao otkud sad natari 20-30% jaci, bez ikakve obavijesti...

...kad daš ime savezu PRO i još k tome u profilu saveza imaš neku "iznad svih" spiku, pa ti još nakon zabijanja u art selo dođeš na forum sa ovakvom izjavom normalno da će ti ekipa spustit kajlu, dvije....
...obavijest o jačini defa u art selu :D

Axe Effect
09.05.10, 06:58
pa ja bi rekao da ti sam sebe zatupljuješ, pošto si predstavnik saveza na forumu, saveza koji je na s4.

nije igranje samo ako klikaš po kućicama

pa sad ti uvjeravaj koga hoćeš, ali da te zatupio internet, zaista te je

a sad obnavljat off :air kiss:

Bravo, pljesak...

Pogle šta ti je nebitni reko, završi koji server kak spada, onda možemo pričat o klikanju kućica :)

I počinjem mislit da u tvoj slučaju nije internet, nego da je to prirodno...ni net ne može tolko zatupit :S

...kad daš ime savezu PRO i još k tome u profilu saveza imaš neku "iznad svih" spiku, pa ti još nakon zabijanja u art selo dođeš na forum sa ovakvom izjavom normalno da će ti ekipa spustit kajlu, dvije....
...obavijest o jačini defa u art selu :D

I ti me isto zabrinjavaš...

btw, pa je, ako se svi ravnaju po reportima sa prošlih servera, u kojima su natari slabiji, stvarno je mogla neka obavijest bit stavljena or something. Pa bi se i snješko bolje organizirao, tj pokupio bi neki saveznik artefakt, al jbg šta sad...

Ne znam zašto i dalje mislite da igram s4. Snješka igraju dvije osobe, moj dual sa s1 i naš sitter. U životu nisam napravio ni klika na s4.

Stvarno bi trebalo neki IQ test stavit pri reganju na forum, ili bar neku jednostavnu slagalicu, pola ih ne bi znalo ni to napravit...

yYyYyYyYy
09.05.10, 09:37
AlcoHell mislim da zdrpi baš hoče taj poljubac xD

Mr AlcoHell
09.05.10, 12:31
I počinjem mislit da u tvoj slučaju nije internet, nego da je to prirodno...ni net ne može tolko zatupit :S

uu sad si me uvrijedio, kako si ti strašan dečak, svaka ti čast. mora da si guglao to pošto su ti fore strašne ma :101010: care
skoro ko zabijanje hahaha :lol2:

Ne znam zašto i dalje mislite da igram s4

a za ovo očito fakat treba crtat
citiram sam sebe:

stvarno je mogla neka obavijest bit stavljena or something. Pa bi se i snješko bolje organizirao

:brukica::brukica::brukica::brukica::brukica:

dadyo
09.05.10, 13:57
I ti me isto zabrinjavaš...

btw, pa je, ako se svi ravnaju po reportima sa prošlih servera, u kojima su natari slabiji, stvarno je mogla neka obavijest bit stavljena or something. Pa bi se i snješko bolje organizirao, tj pokupio bi neki saveznik artefakt, al jbg šta sad...

Ne znam zašto i dalje mislite da igram s4. Snješka igraju dvije osobe, moj dual sa s1 i naš sitter. U životu nisam napravio ni klika na s4.

Stvarno bi trebalo neki IQ test stavit pri reganju na forum, ili bar neku jednostavnu slagalicu, pola ih ne bi znalo ni to napravit...

....količina defa u seocu gdje strašni natari čuvaju art je ovisna o veličini offova na tom ISTOM serveru, MISLIM da kao bazu izračuna uzimaju 100 najvećih offova na TOM serveru (s4 u ovom slučaju), ne prošli s4, ne prošli s3, OVAJ s4...
...primjetio sam nekoliko postova unatrag da se rugaš ekipi jer prima push...
...po meni je to malo bahato s obzirom da si predstavnik saveza koji prima vjerojatno najviše pusheva na serveru...
...IQ test za pristup forumu? ...jesi siguran u to? :o

Solid Snake
09.05.10, 14:09

pa ako ne igraš što onda uopće pišeš u temi oko hr4 servera, zašto onda govoriš o stanju servera ... ?

i najbitnije zašto se onda raspravljaš sa drugima ... ?

Malla Praseeca
09.05.10, 14:17
zato jer on zna o s4 više nego mi svi zajedno! :master:

TaraT
09.05.10, 14:32
i da ne kazu da ne znamo cestitati:

Bolji izviđač III (3x)
Riznica: 20, Djelovanje: Nalog
MangasColoradas DARK™RK

eto, i dark je ugrabio jedan
respect

Frey®
09.05.10, 15:04

Bolji izviđač III (3x)
MangasColoradas DARK™RK

respect
I to bivsi Triumphov igrač, koji je onamo nedavno otišao jer se nije preselio :lol:

Axe Effect
09.05.10, 15:19
uu sad si me uvrijedio, kako si ti strašan dečak, svaka ti čast. mora da si guglao to pošto su ti fore strašne ma :101010: care

citiram sam sebe:

A negdje pise da predstavnik određenog saveza mora igrat taj server? Nađi mi to i citiraj, pls.

....količina defa u seocu gdje strašni natari čuvaju art je ovisna o veličini offova na tom ISTOM serveru, MISLIM da kao bazu izračuna uzimaju 100 najvećih offova na TOM serveru (s4 u ovom slučaju), ne prošli s4, ne prošli s3, OVAJ s4...
...primjetio sam nekoliko postova unatrag da se rugaš ekipi jer prima push...
...po meni je to malo bahato s obzirom da si predstavnik saveza koji prima vjerojatno najviše pusheva na serveru...
...IQ test za pristup forumu? ...jesi siguran u to? :o

PRO prima push? Od koga majketi? PRO nijedan push od nikoga nije dobio ;)

Negdje si komentirao ime saveza...po čem je to ime imalo drugačije od Travian legends?

@crotorca - komentiram jer mi se komentira, ne vidim zašto bi to bio tvoj problem.

yYyYyYyYy
09.05.10, 15:24

Bolji izviđač III (3x)
MangasColoradas DARK™RK

respect

on jr bivši triumphovac koliko znam :P

Salahad Itmijan
09.05.10, 15:30
pa ako ne igraš što onda uopće pišeš u temi oko hr4 servera, zašto onda govoriš o stanju servera ... ?

Jer je upućen u stanje na serveru, vjerojatno bolje od većine koji ga i igraju, pa i tebe ?

Toso
09.05.10, 15:30

citiram sam sebe:

:brukica:

zasto su zabranjene fizicke prijetnje
dečec mali, bude bolje :D

to sto netko ima pristup nekom accu ne znaci da igra, no aj, ocito ti fali jos dosta obrazovanja i mlijeka, fakat. Pretjerujes s tim panom, bolje ga proslijedi onima koji ce ga bolje iskoristit:lol2:

a zabranjeno je komentirati server koji se ne igra? aj,nisma pravila naucio opet, dobit cu ban :lol2:

kako mi edit ne radi,molim da se postovi spoje,hvala

09.05.10, 16:03
necu nista citirati ali neki ljudi nikada nece doci pameti hehehe... nego hardovci, sta je s artovima :dance::dance::dance::dance:

Mr AlcoHell
10.05.10, 01:02
A negdje pise da predstavnik određenog saveza mora igrat taj server? Nađi mi to i citiraj, pls.

po stoti put, nije igranje ako samo klikaš po kućicama

zasto su zabranjene fizicke prijetnje :lol2:
dečec mali, bude bolje :D

to sto netko ima pristup nekom accu ne znaci da igra, no aj, ocito ti fali jos dosta obrazovanja i mlijeka, fakat. Pretjerujes s tim panom, bolje ga proslijedi onima koji ce ga bolje iskoristit:lol2:

:lol:

za ovako intelektualan post poput tvog fakat mi ne treba ničeg
pan?
kakve veze ima obrazovanje sa s4?

ako neko ima pristup accu i ako neko je predstavnik saveza koji je na s4, on po meni, manje ili više aktivno igra s4

a to kaj je tvoja visokointelektualna definicija igranja traviana drukčija, evo možeš mi na pvt pa možda nekaj više naučim :lol:

fizičke prijetnje? haha
ajde još samo to treba onda si si ispunil ulogu: "uvuci mi se dublje"
:brukica:

razigrana bakterija
10.05.10, 01:15
ajde sada stvarno dosta...ako zelite nastavite na pp...ovdje necete...

yYyYyYyYy
10.05.10, 07:16
hvala bogu thx baktreija -.-

Žena Zmaj
10.05.10, 10:15
molim admina da odobri Hof temu

hvala :paladinko:

TaraT
10.05.10, 10:16
molim admina da odobri Hof temu

hvala :paladinko:

jel to ima veze s
Upute Branitelj tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. PC proxima 6062
2. PC mantis 2770

??

Žena Zmaj
10.05.10, 10:18
jel to ima veze s
Upute Branitelj tjedna
Rang Igrač Bodovi
1. PC proxima 6062
2. PC mantis 2770

??

ne..to ima veze sa zabijanjem groo i ekipe jucer u 23h na art kod Sfinge:) zaradili joj gold medal heheeheheh

TaraT
10.05.10, 11:36
ne..to ima veze sa zabijanjem groo i ekipe jucer u 23h na art kod Sfinge:) zaradili joj gold medal heheeheheh

lijepo od njih
ali mene zanima tko to pc-u nabija deff bodove

Superhik
10.05.10, 11:54
Iskorištavaju našu milist pa se zaigrali malo, ah ništa morat ćemo po starom :cvijece i proljece:

Malla Praseeca
10.05.10, 13:09
zakaj niko ne stavlja na kaj je naišel u natarskom selu na forum da imamo ogledne brojke za nadolazeče servere?

yYyYyYyYy
10.05.10, 13:52
JA hoču vidjeti reporte od PC-vog deffanja :)

_Uriel_
10.05.10, 14:11
kakvo deffanje prox se sam brani izvidnicima i herojem. :)

10.05.10, 14:19
kakvo deffanje prox se sam brani izvidnicima i herojem. :)

blade mail :) opasan je taj proksima... :) a nama se jednom dogodilo da je jedan izvidjac ubio 50 falangi :) neki bug ili nesto tako je bilo... :)

_Uriel_
10.05.10, 14:25
ma mi ti svi imamo po hrpu oklopljenih izvidnika i samo se njima branimo... takvo naređenje sa vrha. :)

10.05.10, 14:28
ma mi ti svi imamo po hrpu oklopljenih izvidnika i samo se njima branimo... takvo naređenje sa vrha. :)

ahh... ti vrhovi... :PPP a jel se ima sta reporta?

TaraT
10.05.10, 14:29
zakaj niko ne stavlja na kaj je naišel u natarskom selu na forum da imamo ogledne brojke za nadolazeče servere?

nitko ne zeli pokazati svoj off, ili ono kaj je ostalo od njega

10.05.10, 14:45

trebat ce netko i nas :) pa nas nece biti :P

hzg
10.05.10, 14:47
http://travian-reports.net/hr/report/65417abba61
evo deff malog art da se znaju orijentirati za druge servere :) ciscenje velikog nedam :P

deff kod natara je stvarno naspram ostalih servera bio veci, bilo bi zanimljivo kad bi se znalo po kojem kriteriju se to odreduje! Jaci neg na s2, a bilo je vise igraca na s2 (sto se da zakljuciti da su offovi bili jaci)

10.05.10, 15:00
evo deff malog art da se znaju orijentirati za druge servere :) ciscenje velikog nedam :P

deff kod natara je stvarno naspram ostalih servera bio veci, bilo bi zanimljivo kad bi se znalo po kojem kriteriju se to odreduje! Jaci neg na s2, a bilo je vise igraca na s2 (sto se da zakljuciti da su offovi bili jaci)

istina..ali i na s3 je bilo jaaakih offova... tuljan, svinjogoj...

yYyYyYyYy
10.05.10, 18:55
ali po meni je ovo najzanimljivi server do sada

nanir
10.05.10, 19:21

ne kužim...čemu skrivanje kada se sve zna...pa do mene došlo brdo reporta..kruže okolo,a neče na forum :patkica::patkica::S

Malla Praseeca
10.05.10, 19:27

mislim da je prije prosjek offova koji vrede nekaj, ili ukupni prosjek offova a ne ukupni off servera...
a pošto je većina ekipe na serv nabrijana na off i deff je jači...
baš me zanima kolka je razlika deffova za male artova u sredini mape i onima dalje...
ak imaš za usporedbu bil bi ti zahvalan da mi pošalješ na pvt...

hzg
10.05.10, 19:45
I ja sam cuo da se uzima 100 najjacih offova i da se po njima odreduje, ali nigdje nije to potvrdeno. No na ovom serveru se nije stedilo offa bar se tak cinilo. Na s2 je bilo vise igraca, nije bilo ogranicenja okupljalista, vise se raidalo pa je za ocekivati da su offovi bili jaci. A ono ovdje deff 20% jaci... Jaci je cak i od nekih com servera kojima imam pristup :to victory:

A deff je u dva mala arta za koje imam reporte bio identican, jedan je bio blize centru dok je drugi bio dosta daleko! Artovi nisu bili za istu stvar.

Iako sam na skypeu vec utvrdio da je to zato kaj je na ovom serveru najjaci igrac pa se natari uplasili 8)
:lol2:

nazguls
10.05.10, 20:03
I ja sam cuo da se uzima 100 najjacih offova i da se po njima odreduje, ali nigdje nije to potvrdeno. No na ovom serveru se nije stedilo offa bar se tak cinilo. Na s2 je bilo vise igraca, nije bilo ogranicenja okupljalista, vise se raidalo pa je za ocekivati da su offovi bili jaci. A ono ovdje deff 20% jaci... Jaci je cak i od nekih com servera kojima imam pristup :to victory:

A deff je u dva mala arta za koje imam reporte bio identican, jedan je bio blize centru dok je drugi bio dosta daleko! Artovi nisu bili za istu stvar.

Iako sam na skypeu vec utvrdio da je to zato kaj je na ovom serveru najjaci igrac pa se natari uplasili 8)
:lol2:

pa ja ne igram više?
hahahaha

Solid Snake
10.05.10, 23:35
a zabranjeno je komentirati server koji se ne igra? aj,nisma pravila naucio opet, dobit cu ban :lol2:

pa još kad je završio prvi hr4 on je govorio kako je to jadan server, a komentiranje servera gdje ne igraš nije zabranjeno -.-"

Toso
11.05.10, 06:53
pa još kad je završio prvi hr4 on je govorio kako je to jadan server, a komentiranje servera gdje ne igraš nije zabranjeno -.-"

pa kad je istina :lol2:

Malla Praseeca
11.05.10, 12:27
pošto već duže vremena imam samo fejkove a niti jedan pravi napad, odlučila sam malo pokazati nasilnicima da i malim prasicama nekad pukne film... :daje cvijet:
http://travian-reports.net/hr/report/65935b533c6
report je cenzuriran...
naravno ovo je čista sreća a ne nepažnja i neznanje pojedinca....

Conte del Monte Verde
11.05.10, 12:31
ufff ovo je ko kad je staljin napravija čistku :lol2:
:101010:

Malla Praseeca
11.05.10, 12:39
jok, poglavnika su utukli batinom ili sikirom...
priča se da su poglavice i izvidnica na drugim serverima imali veći deff neznam zašto niko nije stavil obavijest o tome.... :wanted:

Njegov_sluga
11.05.10, 12:47
pošto već duže vremena imam samo fejkove a niti jedan pravi napad, odlučila sam malo pokazati nasilnicima da i malim prasicama nekad pukne film... :daje cvijet:
http://travian-reports.net/hr/report/65935b533c6
report je cenzuriran...
naravno ovo je čista sreća a ne nepažnja i neznanje pojedinca....

sve si to naucio u 2 tjedna staža u "Kraljevstvu nebeskom" priznaj!!

Malla Praseeca
11.05.10, 12:55
sve si to naucio u 2 tjedna staža u "Kraljevstvu nebeskom" priznaj!!

e na jednom serveru nadam se da budemo i to realizirali...
samo daleko od naše travian birokracije...

Njegov_sluga
11.05.10, 13:15
naravno!

i TaraT nam je bio član, to se vidi po akcijama, sve ste to od mene naucili iako nismo stigli ni skype sobu formirat koliko je brzo ban doletio :D

yYyYyYyYy
11.05.10, 13:53
xD a zbog čega je ban doaltio :P

TaraT
11.05.10, 14:25
naravno!

i TaraT nam je bio član, to se vidi po akcijama, sve ste to od mene naucili iako nismo stigli ni skype sobu formirat koliko je brzo ban doletio :D

ma,u biti, ovdje se okupilo KN, samo zasad spijamo u razlicitim savezima, a i pouceni iskustvom, ne damo tebi vele

Malla Praseeca
11.05.10, 20:15
morali smo se porazbacati po različitim kvadrantima da imamo bolji nadrzor situacije na serveru... ;-)

Toso
11.05.10, 21:30
to TL gubi art :pizza:

yYyYyYyYy
11.05.10, 21:31
jedva čekam da svi stave sve rporte da vidimo kako je poršlo sve s atrovima :)

razigrana bakterija
11.05.10, 22:49
nema :)

Alfa Male
11.05.10, 23:20
to TL gubi art :pizza:

MY BAD
Idemo dalje :gamer s mišem:

Superhik
11.05.10, 23:36
MY BAD

Prvi otet art nekom igraču na serveru :fajter: Obožavam takvu igru i ak treba nek natari budu 3x jači samo da se ekipa nastavi borit i igrat :gamer s mišem:

11.05.10, 23:42
MY BAD

hihihih...

razigrana bakterija
11.05.10, 23:43
tek je pocelo...bit ce jos gubljenja i osvajanja...

Solid Snake
12.05.10, 00:10
"prerano" izgubljen artefakt :brukica:, i možda glupo tj. naivno izgubljen .

Salahad Itmijan
12.05.10, 00:19
Eh, digneš art i misliš si : "najteži dio posla obavljen"
To nažalost tek slijedi :D
Arti, kolku god prednost daju (a daju popriličnu) isto tak izjedaju dost živaca, vremena i sl...

btw. svaka čast napadaču, jer kolko sam shvatil to je isti onaj koji se zakucal na čišćenju posebnog..naravno, ukoliko si je on očistil put do ovog :D

Malla Praseeca
12.05.10, 02:05
Izgleda da i SYN kreće na nas...
stvari postaju zanimljive, jako zanimljive....

Nyany 2007|2008
12.05.10, 07:52
Izgleda da i SYN kreće na nas...
stvari postaju zanimljive, jako zanimljive....

hahahaah

ta ti je dobra

syn ceka world wondere i do tada ce graditi masovnu vojsku lool

12.05.10, 12:36
hahahaah

ta ti je dobra

syn ceka world wondere i do tada ce graditi masovnu vojsku lool

a vidjet cemo :)) ako ih netko u međuvremenu ne prisli van iz mišije rupe :zeko::zeko:

u 14 kod nas sjedaju napadi SYNa

Malla Praseeca
12.05.10, 12:50
a vidjet cemo :)) ako ih netko u međuvremenu ne prisli van iz mišije rupe :zeko::zeko:

u 14 kod nas sjedaju napadi SYNa

ma nema tu ozbiljnih napada, mislim da morem mirna :lovju: rasturiti kolokvij....
vidim počele se deffati oazice... ;-)

Mr AlcoHell
12.05.10, 14:56
to se meni čini il su banovi počeli padat zbog multića. opet?

ide tehnika naprijed, mh opasniji postao, mogli bi ljudi malo oprezniji biti bomb

12.05.10, 15:18
to se meni čini il su banovi počeli padat zbog multića. opet?

ide tehnika naprijed, mh opasniji postao, mogli bi ljudi malo oprezniji biti bomb

hehe... je je... mogao bi nekoga dobro potresti ban :D:D:D

yYyYyYyYy
12.05.10, 16:28
sada kada mi sve farme pobaniraju -.-:vampire:

razigrana bakterija
12.05.10, 16:32
malo je s4 u cudnom stanju trenutno ;)

nanir
12.05.10, 17:02

naprimjer? ne razmem :)

yYyYyYyYy
12.05.10, 17:46

je dark je odusto od svojih igrača xD uđeš u selo i dignes 50 000 resa xD

Nyany 2007|2008
12.05.10, 18:44
naravno da je u cudnom stanju posto su prevaranti napokon banani? Sta je tu cudnO??????? KORUPCIJA se suzbija..........

EDIT : cestitke multihunteru na odlicno obavljenom poslu.......svaka čast!!!!

nanir
12.05.10, 19:47
a ko je banan?:vampire:

hzg
12.05.10, 19:51
netko tko drzi jedan unikatni art :D da ne spominjem imena :lol2: izgleda da na +/+ neki malo lakse disu, samo pitanj do kada

Malla Praseeca
12.05.10, 19:54
netko tko drzi jedan unikatni art :D da ne spominjem imena :lol2: izgleda da na +/+ neki malo lakse disu, samo pitanj do kada

el na ++ ima koljačine osim U.S.B sa S&T?

Nyany 2007|2008
12.05.10, 21:16
el na ++ ima koljačine osim U.S.B sa S&T?

Na ++ ratuju Guerilla,S&T vs USB,DARK FED

syn se drzi po strani ili potajno salje def USBu....

@Hzg

nije samo 1 banan,dosta ih je banano i nadam se da ce im svi akaunti biti izbrisani...

12.05.10, 21:18

syn se drzi po strani ili potajno salje def USBu....

@Hzg

nije samo 1 banan,dosta ih je banano i nadam se da ce im svi akaunti biti izbrisani...

syn s tom prljavom igrom opet... :zeko: a bome ih je dosta banano da, jos samo da ih :usisava:

Nyany 2007|2008
12.05.10, 21:21
syn s tom prljavom igrom opet... :zeko: a bome ih je dosta banano da, jos samo da ih :usisava:

syn jedino kaj radi je to da serucka okolo

sad su cekali artifakte , sad ce cekat ww

aajahahahaha

Zacanus
12.05.10, 21:22
Reci mi koji je tvoj nick na s4,samo me onako zanima?

Nyany 2007|2008
12.05.10, 21:25
Reci mi koji je tvoj nick na s4,samo me onako zanima?

svatko ima pravo na svoju privatnost dragi zakanuse...
Ti se odmah uvrijedis cim par kritika dobe synovci
Istina je da vi nesto u tisini radite ali da ste imali nekakav aktivniji sukob od samog muljanja prema svim ostalim savezima koji se nalaze na +|+ quadu je čista 0.

Zacanus
12.05.10, 21:26
zivciraju me ti tvoji komentari,daj mi nick da vidim kako ti igras taj s4,daj mi na PP

Nyany 2007|2008
12.05.10, 21:28
zivciraju me ti tvoji komentari,daj mi nick da vidim kako ti igras taj s4,daj mi na PP

Zivciras i ti mene,nedam ti nick jer ja se nemam sta dokazivat seljacima na hr serverima

_Uriel_
12.05.10, 21:33
:D :D :D čujem da će švabe od idućeg servera uvesti na hr serverima predočenje diplome za igranje traviana jer postaje tako komplicirano da obične "seljačine" to ne mogu sve skupa pratiti. ;)

blento
12.05.10, 21:37

ja banan isto.danas fakat čudan dan.
još od jutros nisam mogao slati čak niti 1 ress više od polovice saveza.kao ništa dok oni meni ne pošalju istu količinu ressa. jel moguće da program koji računa resse malo bugovit.

a za ban - stvarno ne znam.vidit ćemo

a ovo gore ti se zove wishful thinking.

yYyYyYyYy
12.05.10, 21:55
:D :D :D čujem da će švabe od idućeg servera uvesti na hr serverima predočenje diplome za igranje traviana jer postaje tako komplicirano da obične "seljačine" to ne mogu sve skupa pratiti. ;)

šta če onda makismalno 500 igrača igrati xD?

12.05.10, 21:59

tak vec da... :PPPPP onih prvih 5000 je ovako i onako, samo sto trecina ima multi acce pa je ofo 10k sada :P

nego, vidimo da je ovaj novi mh jako efikasan i brz :) mislim da neki veceras osim od kise imaju jos koju glavobolju :D

Zacanus
12.05.10, 22:01
Zivciras i ti mene,nedam ti nick jer ja se nemam sta dokazivat seljacima na hr serverima

ahahaha,ja sam seljak,ok,ajde pozdrav,uzivaj :plesem na kisi:

_Uriel_
12.05.10, 22:36

hehe, ne nego ćemo svi nabaviti diplome. :)
naravno i za sve multije, tako da će ispast travian visoko intelektualna zanimacija, a mislim da ćemo i hrvatskoj dignuti prosjek visoko obrazovanih. :D

12.05.10, 22:59
hihihi... poperi i sim sitery napaliii... dizzzgi :101010::101010: za off!

blento
12.05.10, 23:58
hihihi... poperi i sim sitery napaliii... dizzzgi :101010::101010: za off!

dobre je udario.ali art je ostao zasada. zahuktava se