PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26

sema_
13.05.10, 00:12
sva srića da je pegy genije pa je u dvi sekunde čudo izvea :)

TaraT
13.05.10, 01:04
hihihi... poperi i sim sitery napaliii... dizzzgi :101010::101010: za off!

i, kaj, budemo to vidjeli?

yYyYyYyYy
13.05.10, 07:22
tak vec da... :PPPPP onih prvih 5000 je ovako i onako, samo sto trecina ima multi acce pa je ofo 10k sada :P

nego, vidimo da je ovaj novi mh jako efikasan i brz :) mislim da neki veceras osim od kise imaju jos koju glavobolju :D

Ovaj MH je super :) radi ko lud xD a za onih 5000 mi pobjegla jedna nula xD

Superhik
13.05.10, 11:05
i, kaj, budemo to vidjeli?

Ako su ovi reporti koje imam točni onda mogu reči da jako dugo nisam vidio ovakvu brukicu od napada/akcije. Heroj je išao par minuta nakon čistaća i kata tak da nije ni čudo da je naletio na riznicu novogradnja :D :brukica:

TaraT
13.05.10, 11:38
Ako su ovi reporti koje imam točni onda mogu reči da jako dugo nisam vidio ovakvu brukicu od napada/akcije. Heroj je išao par minuta nakon čistaća i kata tak da nije ni čudo da je naletio na riznicu novogradnja :D :brukica:

i kome onda treba platiti pivo da se to vidi
:D

Superhik
13.05.10, 11:55
i kome onda treba platiti pivo da se to vidi

Pa javiš se na skype i sve se riješi :P

TaraT
13.05.10, 11:57
Pa javiš se na skype i sve se riješi :P

sve sam mislio da ce se bar jedna straha htjeti pohvaliti

guest
13.05.10, 12:03
sve sam mislio da ce se bar jedna strana htjeti pohvaliti

kaj, još nitko se ne hvali? :(
aj, ako ima ko dobar pa nek mi na pp pošalje reporte.. baš me zanima kaj ti poperi znaju :gamer s mišem:

Malla Praseeca
13.05.10, 12:30
snjegović je nešo gadno pao u popu...
a više je od 10% tak da mislim da nije MH....

mirkoželimir
13.05.10, 12:45
mislim da ce se to ispushat puno lakse nego sav pogubljeni off (sudeci po deff bodovima) :) cini mi se kao debakl napadaca...

hzg
13.05.10, 12:58
Na GG je bilo fino nasukavanje kak izgleda po padanju popa i deff bodovima.
Jedno selo 200 popa, jedno 250, jedno 150, a ostalo po 40ak popa po selu! Ovak na prvi pogled nije neka steta za pohvalit se, ali nadam se da ce BoP sve to fino spakirati i objaviti :)

EDIT : sad vidim da se jos kata :)

guest
13.05.10, 13:32
snjegović je nešo gadno pao u popu...
a više je od 10% tak da mislim da nije MH....

joj, ti i tvoje provociranje i hvaljenje, a ne bi pohvalio kako si prekjučer bzvz izgubio 3 admina na ovom serveru ali si zato obavezno stavio kako si skinuo tamo nekom liku 5 kom sa drugog servera..
toliko od mene.. ne želim se uvlačiti u rasprave jer nisam ni vidio reporte pa ni ne znam kako je sve prošlo..

Malla Praseeca
13.05.10, 14:30
joj, ti i tvoje provociranje i hvaljenje, a ne bi pohvalio kako si prekjučer bzvz izgubio 3 admina na ovom serveru ali si zato obavezno stavio kako si skinuo tamo nekom liku 5 kom sa drugog servera..
toliko od mene.. ne želim se uvlačiti u rasprave jer nisam ni vidio reporte pa ni ne znam kako je sve prošlo..

opet sam 2 admina u plusu ;-)
makar su ona 3 bzvz crkla ali eto sutra su opet u funkciji....
to kaj sam skinul liku je na ovom serveru btv, jedino sam stavil cenzuru jer nesmeš stavljati imena aktivnog srvera a ti pogodi kome...
btw nisam se hvalisal još sa onim vašim offićima koje čuvate u oazama, koje posječujem jednom tjedno čisto da mi heroj bude sretan....

Mr Alcohol
13.05.10, 15:09
Na GG je bilo fino nasukavanje kak izgleda po padanju popa i deff bodovima.
Jedno selo 200 popa, jedno 250, jedno 150, a ostalo po 40ak popa po selu! Ovak na prvi pogled nije neka steta za pohvalit se, ali nadam se da ce BoP sve to fino spakirati i objaviti :)

EDIT : sad vidim da se jos kata :)

Pal je za 2200 popa ;) Tak da je malo više nego kaj si ti rekel :)

hzg
13.05.10, 15:11
editirao sam post kad sam vidio da je uzeto selo i da se jos kata :D

yYyYyYyYy
13.05.10, 16:52
pa mogo bi snješko otići ća ali nevjerujem xD

razigrana bakterija
13.05.10, 17:13
po onom sta vidjeh....i nije neka steta da bi se islo ca...

hzg
13.05.10, 17:16
jos rastu deff bodovi :) bit ce to zanimljivo za vidjeti

Malla Praseeca
13.05.10, 17:17
jos rastu deff bodovi :) bit ce to zanimljivo za vidjeti

ošlo i selo... :nema odmora:

dadyo
13.05.10, 18:12
PRO prima push? Od koga majketi? PRO nijedan push od nikoga nije dobio ;)

Negdje si komentirao ime saveza...po čem je to ime imalo drugačije od Travian legends?

...malo kasnim sa odgovorom al' bolje ikad nego nikad...
...očito si loše informiran, PRO je dobivao push, mislim da od svih saveza s kojima je u koaliciji, za 2 znam sigurno (u jednom sam igrao), push je bio "dobrovoljan" , išao je MM, bilo je to za obnovu upravo zabijenog offa i ja sam poslao push i to "debeli" :)
...kajlaš ekipu za push a tvoj savez ga prima također...tccc
...a travian legende, malo pretenciozno ime ali za sada se dobro drže protiv dosta brojnijeg protivnika... ...zato su mi oni i Bop simpa...
...mislim da server ipak neće završiti kao legende već kao razbibriga za neke pacijente :narf:

cossorre
13.05.10, 19:36
...malo kasnim sa odgovorom al' bolje ikad nego nikad...
...očito si loše informiran, PRO je dobivao push, mislim da od svih saveza s kojima je u koaliciji, za 2 znam sigurno (u jednom sam igrao), push je bio "dobrovoljan" , išao je MM, bilo je to za obnovu upravo zabijenog offa i ja sam poslao push i to "debeli" :)
...kajlaš ekipu za push a tvoj savez ga prima također...tccc
...a travian legende, malo pretenciozno ime ali za sada se dobro drže protiv dosta brojnijeg protivnika... ...zato su mi oni i Bop simpa...
...mislim da server ipak neće završiti kao legende već kao razbibriga za neke pacijente :narf:

dadyo, ne glupiraj se. push je išao tetiji ali u ovoj cijeloj priči tatije nije uopče bitna jer je nema.
Ovo što se sad snješku dogodilo po meni je akcija pod nazivom " Di ćete na stijenu bez dinamita"
to moraš bit posebno opičen. Oprostite zabit tolki off da bi malo zaklimali snješka je imbecilno tim više što se to obnovi dok kažeš keks kao i prvi put kad su ga tresnuli pa je uzeo par TLovih sela za kompenzaciju tipa kobodera, ako se sjećam. A da ne govorim da nije ni pola savezništva defalo jer smo bili pod dojmom da će i 30 % bit dovoljno. (i nije da nije bilo dovoljno)
Ova šteta sama po sebi nije nikakva, p uostalom mnogi bi voljeli bit među 30, a neki će se tek iz prvih 15 spustit malo niže ;)

Kobodera
13.05.10, 19:45
Kobodera se oprostio sa prvim selom cim sam crop posadio tu gdje jesam tako da me to uopce ne zabrinjava niti me posebno pogodilo...

Ako treba ja odmah potpišem da sutra izgubim svoj off ako će šteta ponovo biti kao danas.. :) Najbolje da ću žaliti vojsku...

Edit: I da, mozda sam propustio reci ono sto sam zapravo htio.. Prvo srusis par nosecih stupova i onda se cijela kuca rusi kao da je od karata, a to sad shvati kako zelis :)

razigrana bakterija
13.05.10, 19:52
ne znam samo sta je teze vratiti..."nekoliko" srusenih farmi...ili off-ove :) hm...vjerojatno farme koje se moze pushati i goldati... :)

Kobodera
13.05.10, 19:55
zasto pricamo o silnim izgubljenim offovima kad je nas 90% proslo bez gubitaka?

Pa zar je netko očekivao da mi necemo imati nikakve gubitke?

cossorre
13.05.10, 19:57
Kobodera se oprostio sa prvim selom cim sam crop posadio tu gdje jesam tako da me to uopce ne zabrinjava niti me posebno pogodilo...

Ako treba ja odmah potpišem da sutra izgubim svoj off ako će šteta ponovo biti kao danas.. :) Najbolje da ću žaliti vojsku...

Edit: I da, mozda sam propustio reci ono sto sam zapravo htio.. Prvo srusis par nosecih stupova i onda se cijela kuca rusi kao da je od karata, a to sad shvati kako zelis :)

da ali kad bi mi napali tebe onda bi to bio napad na kuću, a sa snješkom bi ja ipak stavio stijenu. tvoj off u cijeloj priči je ćorak a i ne sumnjam da ćeš se ti kroz igru oprostit i s još nekim naseljima...
i kao što bakterija kaže, i ja se pitam dal je teže obnovit resursna polja ili tolki off. ali naravno, zato vi i jeste travian legende. pa ništa digitron u ruke...

Kobodera
13.05.10, 20:03
Ma ja se mogu oprostiti i od cijelog accounta, pa ne zivim ja od traviana jbt, ali dok se mogu igrati budem se igrao... Barem se ne skrivam tu po forumu kao ti, a ako me netko zeli napasti radi ovoga što ovdje pišem, pa slobodno, takva je igra, napadas koga zelis..

Mr AlcoHell
13.05.10, 20:05
ne znam cossore dal si ti neki glasnogovornik ili?
važno da se vi toliko dičite produktom razdora koji je nastao u tl onog trena kad su otišli pro ekipa.

a glavno da ti na ovom serveru nisi napravio ništa nego naspamo ovu chat temu. samo tako dalje

a kaj se tiče štete, mi igramo svoju igru, vi igrajte svoju..

pokatano je kaj je pokatano, šteta je napravljena i to je i smisao ove usr*ne igrice
da se znalo da će se naići na deff, znalo se...
a ti računaj štetu pa mi javi dal se isplatilo :pivo:

a kaj se tiče goldanja farmi, mogli bi dobit barem zahvalu od tima, jer će se bar zlato trošit

Malla Praseeca
13.05.10, 20:14
dadyo, ne glupiraj se. push je išao tetiji ali u ovoj cijeloj priči tatije nije uopče bitna jer je nema.
Ovo što se sad snješku dogodilo po meni je akcija pod nazivom " Di ćete na stijenu bez dinamita"
to moraš bit posebno opičen. Oprostite zabit tolki off da bi malo zaklimali snješka je imbecilno tim više što se to obnovi dok kažeš keks kao i prvi put kad su ga tresnuli pa je uzeo par TLovih sela za kompenzaciju tipa kobodera, ako se sjećam. A da ne govorim da nije ni pola savezništva defalo jer smo bili pod dojmom da će i 30 % bit dovoljno. (i nije da nije bilo dovoljno)
Ova šteta sama po sebi nije nikakva, p uostalom mnogi bi voljeli bit među 30, a neki će se tek iz prvih 15 spustit malo niže ;)

Dakle, još jednom, nije bitna količina eksploziva nego to da eksplozije budu u tolkom vremeskom razmaku da se pojavi pozitivna rezonancija i da se stijena ruši pod vlastitom težinom.
Vašem savezništvu je očito bitnija količina eksploziva, što se lako vidi na rezultatima koje postižete sa svojim 'silnim' deffom....
Planirali smo zakucavanje barem 50% više offova od ovoga jer je nužno imati protok vojske, što nekima nikada neće biti jasno...
btw snjegovići su, barem tu di sam ja trenutno prošlost zadnja 3 meseca, ali ~proljeće~ sa zakašnjenjem stiže i na s4... :cvijece i proljece:

cossorre
13.05.10, 20:16
opet će oni o skrivanju itd. zovem se kak se zovem boli vas k.... kak se zovem u igri.

ono alkić kaj sam ja napravio je također ubacio svoj def u obranu, i čisto sumnjam da sam išta zaspamao u ovoj temi, a ti ak neznaš kaj znači spam google ti je prijatelj, slobodno pretraži.

@kobodera i kad bi ti reko svoj nick jedino kaj bi ti mogo je poslat recimo nekog jačeg iz bopa jer netko jači iz TLa (markiza) ne zna ni napad poslat kak spada

cossorre
13.05.10, 20:18
Dakle, još jednom, nije bitna količina eksploziva nego to da eksplozije budu u tolkom vremeskom razmaku da se pojavi pozitivna rezonancija i da se stijena ruši pod vlastitom težinom.
Vašem savezništvu je očito bitnija količina eksploziva, što se lako vidi na rezultatima koje postižete sa svojim 'silnim' deffom....
Planirali smo zakucavanje barem 50% više offova od ovoga jer je nužno imati protok vojske, što nekima nikada neće biti jasno...
btw snjegovići su, barem tu di sam ja trenutno prošlost zadnja 3 meseca, ali ~proljeće~ sa zakašnjenjem stiže i na s4... :cvijece i proljece:

rezonancija ti je zadrhtavanje unutar jednog tijela zbog zadrhtavanja unutar drugog tijela pri čemu su frekvencije oba tijela jednake

IGJ
13.05.10, 20:23
Obozavam besciljne rasprave po forumu.

TL kao TL ce uvijek nekoga napadat i uvijek ce bit mrtvih na sve strane. Mi doslovno igramo igru jer je tako i zamisljena. Ovo je ratna igra i stoga treba ratovat. Sim city nas ne zanima niti sparanje offa 4 mjeseca da bi rekli kako smo face ;)

I nikad nam nije bilo problem zabit off a niti nece. :tough:

Vidim i da ime svima smeta. To je jako lijepo za vidjet jer to znaci da nas postujete vise nego sto zelite priznat zato se i po forumuma najvise bavite sa TL-om ;)

Mi cemo i dalje gustat u igri tako da mozete jos ocekivat puno reporta u kojima ima jako puno gubitaka.

:pivo: za TL :cowboy:

Kobodera
13.05.10, 20:26
@kobodera i kad bi ti reko svoj nick jedino kaj bi ti mogo je poslat recimo nekog jačeg iz bopa jer netko jači iz TLa (markiza) ne zna ni napad poslat kak spada

Ma mene tvoj nick ni ne zanima, samo se ti igraj, ako ti bude trebalo resa za drugo selo javi se pa mozemo nesto srediti, uvijek rado pomognem ako me netko lijepo pita..

cossorre
13.05.10, 20:28
Ma mene tvoj nick ni ne zanima, samo se ti igraj, ako ti bude trebalo resa za drugo selo javi se pa mozemo nesto srediti, uvijek rado pomognem ako me netko lijepo pita..

hvala javit ću ti kad izgradim rezu na 10 mada bi i tu trebo pomoć :)

Kobodera
13.05.10, 20:30
hvala javit ću ti kad izgradim rezu na 10 mada bi i tu trebo pomoć :)

ne smijem te previse razmaziti, rezidenciju moras sam, za naseljenike cu ti pomoci..

živio :pivo:

cossorre
13.05.10, 20:30
Obozavam besciljne rasprave po forumu.

TL kao TL ce uvijek nekoga napadat i uvijek ce bit mrtvih na sve strane. Mi doslovno igramo igru jer je tako i zamisljena. Ovo je ratna igra i stoga treba ratovat. Sim city nas ne zanima niti sparanje offa 4 mjeseca da bi rekli kako smo face ;)

I nikad nam nije bilo problem zabit off a niti nece. :tough:

Vidim i da ime svima smeta. To je jako lijepo za vidjet jer to znaci da nas postujete vise nego sto zelite priznat zato se i po forumuma najvise bavite sa TL-om ;)

Mi cemo i dalje gustat u igri tako da mozete jos ocekivat puno reporta u kojima ima jako puno gubitaka.

:pivo: za TL :cowboy:

TL se faktički raspo tak da ne znam tko vas točno poštuje, al dobro ionako je ovo još jedna provokacija.
i još nešto ono gdje vi ispadate najveći papčine je s tim "mi se samo igramo onak bzvz nije nam do gradnje ww-a"
to je samo strah od neuspjeha, pa ono ako ne uspijemo, pa nismo ni htjeli. jel da?

cossorre
13.05.10, 20:32
ne smijem te previse razmaziti, rezidenciju moras sam, za naseljenike cu ti pomoci..

živio :pivo:

a ok, ja ću tebi pomoć da konačno napraviš neki pošteni off

Malla Praseeca
13.05.10, 20:36
Mi smo tu da se igramo, zabijamo i potičemo rasprave na forumu od ljudi koji nikad neće ništ do zadnjeg meseca servera napraviti i onda će dotadašnjem savezniku zabiti nož u leđa samo da pobjede...
Cilj traviana, bar nama, nije ko će koga sje**ti nego da se igramo od početka servera pa dokle potraje...
@cossore molim te još jednom prouči kaj sam napisal i nemoj me učiti o periodičnim funcijama i njihovom međudjelovanju....

Kobodera
13.05.10, 20:36
a ok, ja ću tebi pomoć da konačno napraviš neki pošteni off

dogovoreno, ali prvo rezidenciju sredi.. Do tada cu ja svoj off jos 3 puta zabiti...

IGJ
13.05.10, 20:37
mozes pitat snješka slobodno sto je bio cilj TL-a jer meni neces vjerovat

btw TL se nije raspao jer nemas pojima sto je TL i kakva je ideja TL-a

dok ti to sve ne bude poznato molim te da ne komentiras savez TL jer tvoj savez TL ne komentira

igranje traviana i uzivanje u njemu nije mit nego je to kod nekih realnost ;) koliko god ti imas problema to prihvatit (ali to je ipak tvoj problem)

:staklenka:

cossorre
13.05.10, 20:42
mozes pitat snješka slobodno sto je bio cilj TL-a jer meni neces vjerovat

btw TL se nije raspao jer nemas pojima sto je TL i kakva je ideja TL-a

dok ti to sve ne bude poznato molim te da ne komentiras savez TL jer tvoj savez TL ne komentira

igranje traviana i uzivanje u njemu nije mit nego je to kod nekih realnost ;) koliko god ti imas problema to prihvatit (ali to je ipak tvoj problem)

:staklenka:

markiza znaš ti za kaj služe ovnovi? to ti je oružje kojim probiješ zid i na taj način smanjiš def bonus zida.
Sumnjam da u TLu vlada neka inovativna ideja tipa TL do sibira jer se nekako smanjujete ko jedna susjedna država.
TL itekako koentira moj savez i to stalno samo si se ti kao vođa tek sad sjetio da bi mogo pogledat forum tj. neko ti je dojavio vjerojatno

@milf za ovu definiciju rezonancije pitaj nekog profesora fizike pa ćeš vidjet koja je greška u tvojoj definiciji. al ok to je manje bitno, više je bitno ono "neki do kraja servera ne naprave ništa" dragi milf ne igraju svi off

cossorre
13.05.10, 20:44
dogovoreno, ali prvo rezidenciju sredi.. Do tada cu ja svoj off jos 3 puta zabiti...

ja ću se tri puta potrudit da sudjelujem u njegovom klanju

IGJ
13.05.10, 20:47
ja se uvijek ukljucim kasnije na forum kao i ranije ;)

e sad o slanju moje vojske ne bi jer to ti ne mozes razumijet

ali da pratis moj profil mozda bi i skuzio ;)

Malla Praseeca
13.05.10, 20:48
tvoje postove o nekim državama nema smisla komentirati...
isto kao ni postove o ekspanziji do sibira, tokija, zemuna ili kaj već promičeš....
neigram ni ja off, ja se držim dobre stare 'netreba ciljati u metu treba metati u cilj i mislim da sam vam više puta uteral tam di boli.... :patkica:
EDIT: mislim na kate

Mr AlcoHell
13.05.10, 20:52
TL se faktički raspo tak da ne znam tko vas točno poštuje, al dobro ionako je ovo još jedna provokacija.

kladim se da znaš i ti bi napadao. kako bi napadao, ne znam. kad počneš napadati i postigneš nešto onda imaš pravo bacat neke kritike na loše odrađenom poslu, ovako to izgleda jadno da čitaš nekom bukvicu a deffer si (ili skrivaš off za sljedeći server :) )

o raspadanju nemoj jer kao što vidiš, ne znači da se savez raspada ako nema 60 člana ko nekoliko hard saveza

Kobodera
13.05.10, 20:53
Nas u TL je taman koliko nas treba biti, zamisli samo koliko bi mi para trebali imati kad bi placali rundu za 60 ljudi? :pivo:

Milf objasni ti njemu o metanju tamo di boli.. hahaha :D

Malla Praseeca
13.05.10, 20:56
Nas u TL je taman koliko nas treba biti, zamisli samo koliko bi mi para trebali imati kad bi placali rundu za 60 ljudi? :pivo:

Milf objasni ti njemu o metanju tamo di boli.. hahaha :D

kobić, kobić, ja ne napadam određene dobne skupine djevojčica po +- kvadrantu ko neki....:ovan:

IGJ
13.05.10, 20:57
TL je nesto sto je jednom bio jedan savez koji se zvao RF EKIPA (sa prvog servera u hrvata ;) )

tko je igrao u RF EKIPI zna o cemu pricam ;)

cossorre
13.05.10, 21:11
kladim se da znaš i ti bi napadao. kako bi napadao, ne znam. kad počneš napadati i postigneš nešto onda imaš pravo bacat neke kritike na loše odrađenom poslu, ovako to izgleda jadno da čitaš nekom bukvicu a deffer si (ili skrivaš off za sljedeći server :) )

o raspadanju nemoj jer kao što vidiš, ne znači da se savez raspada ako nema 60 člana ko nekoliko hard saveza

zato znam kako se jednostavno obranit od nekog tko ne koristi ovnove. takvi ofovi se pre lagano skinu.
mislim da je puno značajnije znat s defom nego s offom, jer defer ipak ne za gdje napad pravi sjeda

Nyany 2007|2008
13.05.10, 21:16
Haha

syn poceo neke napade ,opaa cupa

naravno sve je loše završilo jer su zakržljali posto se nisu dizali iz kreveta 5 mjeseci il kolko vec traje server

Lal

Norad III
13.05.10, 22:31
zato znam kako se jednostavno obranit od nekog tko ne koristi ovnove. takvi ofovi se pre lagano skinu.
mislim da je puno značajnije znat s defom nego s offom, jer defer ipak ne za gdje napad pravi sjeda

Tako je objasni im veliki znanče! :P

dadyo
13.05.10, 23:12

....dragi moj kolega kosor, to moje glupiranje je temeljeno na činjenicama koje se tebi mogu i ne moraju sviđati... :luvz:
...ne kužim ćemu skrivanje da netko prima push, nije da je push protiv pravila ili sramota...
...sad tko je bitan igrač u nekom savezu a tko to nije ja ne znam, izbjegavam saveze gdje se ljudi dijele na bitne i manje bitne tako da tu imam zaista malo iskustva kao i u miniranju stijena...

zeko :)
14.05.10, 04:16

ha ha i opet ha... ti si na ovom serveru samo k*ja saveza... kako vodstvo svira tako ti pleses... i btw nisi ti taj koji racuna di bi off mogao sjesti... kada budes sjeo za kormilo nekog saveza, kao npr ovdje markiza i balanar, onda ces imati prava glasa i kritizirati njihove postupke... a do tada te molim da i dalje budes :mothergoose: (marioneta) saveza...

Malla Praseeca
14.05.10, 05:16
....dragi moj kolega kosor, to moje glupiranje je temeljeno na činjenicama koje se tebi mogu i ne moraju sviđati... :luvz:
...ne kužim ćemu skrivanje da netko prima push, nije da je push protiv pravila ili sramota...
...sad tko je bitan igrač u nekom savezu a tko to nije ja ne znam, izbjegavam saveze gdje se ljudi dijele na bitne i manje bitne tako da tu imam zaista malo iskustva kao i u miniranju stijena...

nemoj bogohulit..
pro je tolko jači nego kaj je hard ikad bil da su oni počaščeni da neko tolko jak s njima igra...

cossorre
14.05.10, 07:17
ha ha i opet ha... ti si na ovom serveru samo k*ja saveza... kako vodstvo svira tako ti pleses... i btw nisi ti taj koji racuna di bi off mogao sjesti... kada budes sjeo za kormilo nekog saveza, kao npr ovdje markiza i balanar, onda ces imati prava glasa i kritizirati njihove postupke... a do tada te molim da i dalje budes :mothergoose: (marioneta) saveza...

zeko ovakvu poruku može napisat samo tetkica, onak baš femi poruka... "ti si k*ja saveza"
malo se nerviramo pa ni argumentiranu poruku ne znamo napisat.
Komentirat markizu i balanara mogu i baš me zanma ko mi to može zabranit. ja ne znam od kud si ti al u Hrv. još uvijek se to smije.
I opet, to je dvoje ljudi koji pojma nemaju ni o čemu.

A ti zeko malo pristojnosti ubaci, sumnjam da si inače tako bahat kao na internetu

Trofex
14.05.10, 10:14
jučer je netko iz PRO saveza sa +- koordinata izgubio oko 2200 populacije.... mi može netko reportove poslati? xd:nema odmora:

Solid Snake
14.05.10, 11:01
neki se ovdje više brinu o forumu, nego o svom hr4 accu :brukica:

Alfa Male
14.05.10, 13:02
zeko ovakvu poruku može napisat samo tetkica, onak baš femi poruka... "ti si k*ja saveza"
Komentirat markizu i balanara mogu i baš me zanma ko mi to može zabranit. ja ne znam od kud si ti al u Hrv. još uvijek se to smije.

A ti zeko malo pristojnosti ubaci, sumnjam da si inače tako bahat kao na internetu

Svasta je dopusteno na ovome svitu
Mozda je zeko i dobricina u pravon svjetu ali bar ima mud* na netu,a ne ka neki se skrivat izad nicka koji je na s3 prominia sva imena saveza u miesc ipo dana

16.07.09 cossorre promijenio/la savez iz n.W.o u WOLVES
14.07.09 cossorre promijenio/la savez iz OTP u n.W.o
10.06.09 cossorre promijenio/la savez iz JRK u OTP
08.06.09 cossorre pridružio/la se u savez JRK
07.06.09 cossorre izašao/la iz saveza R.I.
06.06.09 cossorre pridružio/la se u savez R.I.
02.06.09 cossorre osnovao/la novo naselje

I covice kako da te svatimo ozbiljno

I samo for the record slazen se s zekinin misljenjen da si isfrsutirana ku*a saveza koja podbada na forumu jer u igri ne mozes maknit prston

Malla Praseeca
14.05.10, 13:34
a da njegova podje**vanja jednostavo ignorirate, i sami vidite da je drugorazredni igrač i da nema pojma, da mu je očigledno jako dosadno i u životu i u travianu....
P.S. snješkove farme i dalje padaju a mislim da HARD više nema deffa osim onih 40 kila stacioniranih kod glavešina...

razigrana bakterija
14.05.10, 14:56
a da se smirite malo svi skupa ? to sto umjesto odredenih slova u rijeci stavljate "*" ne mjenja bit te rijeci...i sankcionirat ce se opomenom/banom (ovisno o tezini) kao i da je rijec napisana u cjelosti...

14.05.10, 15:45

hahaha...bit ce da imam skole koliko ti u 3 zivota... a kada budu o tebi pisali ovoliko koliko o balanaru i markizu onda cu i tebe zastupati... da nevaljaju nebi se toliko o njima pricalo i pisalo... a ja nisam taj koji se skriva i koji nema petlje reci nekome nesto bez da se zna tko je.... a mislim da u profilu stoji i di sam...tako da...

Malla Praseeca
14.05.10, 18:01
više se nikad u životu nebudem mazil....
skinuli mi pogalvicu u selu... :cry:

Kobodera
14.05.10, 18:30
više se nikad u životu nebudem mazil....
skinuli mi pogalvicu u selu... :cry:

ajde, jos si 1 u plusu..

Malla Praseeca
14.05.10, 18:42
kobić znaš da smo neke akcije više bodovali od ostalih... ;-)

cossorre
14.05.10, 18:49
Svasta je dopusteno na ovome svitu
Mozda je zeko i dobricina u pravon svjetu ali bar ima mud* na netu,a ne ka neki se skrivat izad nicka koji je na s3 prominia sva imena saveza u miesc ipo dana

16.07.09 cossorre promijenio/la savez iz n.W.o u WOLVES
14.07.09 cossorre promijenio/la savez iz OTP u n.W.o
10.06.09 cossorre promijenio/la savez iz JRK u OTP
08.06.09 cossorre pridružio/la se u savez JRK
07.06.09 cossorre izašao/la iz saveza R.I.
06.06.09 cossorre pridružio/la se u savez R.I.
02.06.09 cossorre osnovao/la novo naselje

I covice kako da te svatimo ozbiljno

I samo for the record slazen se s zekinin misljenjen da si isfrsutirana ku*a saveza koja podbada na forumu jer u igri ne mozes maknit prston

EDIT ja nikad nisam igro s3 niti ga igram. tak da je ovo samo osoba s istim nickom vjerovo ti ili ne.
i onda sam ja isfrustriran. pa vas se 10 nakotilo ovdje protiv mene jednog. neko vam da kritiku, ne, ekipa ne zna razgovarat, digne im se tlak- odma koji ti je nick u igri. boli te za nick u igri razgovaramo na forumu. i da baš mi je lijepo nervirat vas... nastavit ću i kad završi server :)

cossorre
14.05.10, 18:57
hahaha...bit ce da imam skole koliko ti u 3 zivota... a kada budu o tebi pisali ovoliko koliko o balanaru i markizu onda cu i tebe zastupati... da nevaljaju nebi se toliko o njima pricalo i pisalo... a ja nisam taj koji se skriva i koji nema petlje reci nekome nesto bez da se zna tko je.... a mislim da u profilu stoji i di sam...tako da...

nevalja ni polančec pa se o njemu piše i previše.
ovo zadebljano je samo dokaz kakvu si ti školu završio. Više uzaludna, smjer zujanje

Malla Praseeca
14.05.10, 19:02
nevalja ni polančec pa se o njemu piše i previše.
ovo zadebljano je samo dokaz kakvu si ti školu završio. Više uzaludna, smjer zujanje

ajde ti nama reci ima u HARDu kakovoga mesa od 16-35 ali da je lijepo upakirano?
mene i kobića zanima to puno više od tvoje nabrijanosti na s4 i rat između HARDa i TLa...
El tak kobić?

Kobodera
14.05.10, 19:21
ajde ti nama reci ima u HARDu kakovoga mesa od 16-35 ali da je lijepo upakirano?
mene i kobića zanima to puno više od tvoje nabrijanosti na s4 i rat između HARDa i TLa...
El tak kobić?

Ma Kobića zanima samo ona što će večeras doći u Zg... :P

Još sam par sati dostupan za rat, nakon toga vodim neke svoje bitke .. hehehe

Prime
14.05.10, 20:54
Kobic u TL-u je zabranjeno drpanje vlastitih clanova.lol

Alfa Male
14.05.10, 21:37
Kobic u TL-u je zabranjeno drpanje vlastitih clanova.lol

Ko je to reka ???
Daj da vidin ja to crno na bilo :)

Malla Praseeca
14.05.10, 21:42
Ko je to reka ???
Daj da vidin ja to crno na bilo :)

Baš to!
odakle ti to prime?
i ko je kriv ako je uzajamno?

SWORDFISH
15.05.10, 03:47
svim clanovima važna obavijest

TREBA DA SE PIJE

yYyYyYyYy
15.05.10, 07:14
ljuid ide ko od vas na emtallicu u nedelju

PS: snješko se još akda kolikom mi se čini:101010:

razigrana bakterija
15.05.10, 11:03
hm...kakvih novosti ima sa ++ ? :)

ZappB
15.05.10, 11:51
hm...kakvih novosti ima sa ++ ? :)

saga na ++ se nastavlja iz dana u dan :cowboy:

usb je nešto sitno oslabio, ali i dalje su opasni ko sam vrag. par igrača im je obrisalo acc, a neki su prešli na naš "dark side" :palčina:

ovo je posljednji trzaj acc psiholog: :steta:

http://travian-reports.net/hr/report/68997f25d03

savez crni federi nas ne zanimaju uopće, još :cerek:

a mi sa druge strane konzumiramo zajdenički osovojene arte :party:

razigrana bakterija
15.05.10, 12:35
znaci i ++ se polako rasplice situacija...

mirkoželimir
15.05.10, 14:45
opa pippsy tona deff bodova, samo ko je napadac???

TaraT
15.05.10, 15:01

tjedan masovnih zabijanja
:)

razigrana bakterija
15.05.10, 16:12

nema sta...pravo su ga stukli...skinuli su mu cak 250 pop-a na gg...za sitnicu od 95 k off-a...

mirkoželimir
15.05.10, 16:15
klasika :)

Prime
15.05.10, 16:18
Bas me zanima kolko ste vi skinuli kaboom za 45k bodova

yYyYyYyYy
15.05.10, 16:23
veliki offovi male štete klasika :lol2::lol2::lol2: ali morate prizanti da te akcije nisu najbolje ali su vam najdraže:101010::101010::101010:

mirkoželimir
15.05.10, 16:24
Bas me zanima kolko ste vi skinuli kaboom za 45k bodova

600 popa :)

s tim da je ovo prvi put da smo toliko izgubili (1 off) u 100 akcija sto je za vas nepoznanica.
molim da nas ne usporedjujes s vama :D

guest
15.05.10, 16:25
nema sta...pravo su ga stukli...skinuli su mu cak 250 pop-a na gg...za sitnicu od 95 k off-a...

nije ni čudno kad su i farme tukli jedno 20-tak puta :D
e, al fakat su mazohisti.. obožavaju se zabijati..
ne kužim taktiku ali ako njima paše ni nama ne smeta..

Prime
15.05.10, 16:25
Ako nisi vidio reporte nemas pojma o steti,nemoj samo buljit u analayzer

razigrana bakterija
15.05.10, 16:33

vidio reporte...ako te zanimaju...pitaj kokoderu, milfa, markizu da ti pokazu svoja "probijanja" :) ako ne daju oni reporte...javi na pp...dam ti ih ja ;)

guest
15.05.10, 16:34

ja sam ih vidio i?
pips će već sutra biti nazad i vi ste dobar dio offova izgubili.. ponavljam, meni to nema smisla..

mirkoželimir
15.05.10, 16:37
vidio reporte...ako te zanimaju...pitaj kokoderu, milfa, markizu da ti pokazu svoja "probijanja" :) ako ne daju oni reporte...javi na pp...dam ti ih ja ;)

a BING smrdi a? :(

Toxic Hemlock
15.05.10, 16:41
@Prime
nisam vidio reporte, možda i nemam pojma o šteti.
Ali ne vjerujem da je šteta nešto. za 250 popa koliko je palo(+-30) eventualno je moglo past sljedeće:
9 farmi sa 16(u c9 gg bi trebale bit i na 17 sad kod takvog igrača)
2 skladišta sa 20
2 žitnice za 20
gz sa 20
dvorac sa 20

to bi otprilike bilo to.
e sad, koliko vi to smatrate uspješnim vaša stvar.

ako je pokraj ovog igrača, nastradalo još nekolicina, onda se možda i isplatilo. ali opet veliko možda.

ionako je stvar saveza kako gleda na to.

Prime
15.05.10, 17:14
Neznam sto vama tolko smetaju nasi potezi,ako nama pasu.a to da ce taj crop sa svim farmama i ostalim bitnim stvarima srusenim bit sutra ok je lol.

razigrana bakterija
15.05.10, 17:16
Neznam sto vama tolko smetaju nasi potezi,ako nama pasu.a to da ce taj crop sa svim farmama i ostalim bitnim stvarima srusenim bit sutra ok je lol.

ma ne daj da te provociraju...meni je tl bas simpatican savez...svako svoje zakucavanje pretvaraju u pobjedu :) a nije da su imali malo "pobjeda" ;)

guest
15.05.10, 17:22

ma pravo veliš.. vama paše i nama paše.. znači nema razloga da se raspravljamo..
a pusti pc-ovce, oni su tu samo da provciraju

Prime
15.05.10, 17:36
Tesko da cete mene isprovocirat.guest pobjegao na 50+ sati s katama tolko o igri.

Malla Praseeca
15.05.10, 17:52
pa moje osobno mišljenje je da je selo probijeno ako se žrtvuju 2-3-10 offova dok se god prolazi s katama...
ovo je nužno zlo koje se mora desiti...
Jedino pravo zabijanje u punom smislu reći je bilo kod fumarea...
onda su ostavljeni offovi koji su nam dali i veliku prednost nad artima...
sva sreća pa nemamo celi razvoj situacije u celom severu ko neki savezi pa nas tu i tamo sačekaju....

Toxic Hemlock
15.05.10, 17:52
Prime, ne smeta mi ništa.
Samo se vi zakucavajte.
Ionako rekoh vaša stvar, ako vama paše, zašto bi meni smetalo.

razigrana bakterija
15.05.10, 18:03
pa moje osobno mišljenje je da je selo probijeno ako se žrtvuju 2-3-10 offova dok se god prolazi s katama...
ovo je nužno zlo koje se mora desiti...
Jedino pravo zabijanje u punom smislu reći je bilo kod fumarea...
onda su ostavljeni offovi koji su nam dali i veliku prednost nad artima...
sva sreća pa nemamo celi razvoj situacije u celom severu ko neki savezi pa nas tu i tamo sačekaju....

hm...a ja mislio da je bing ostavio cca 400 kata, kokodera 200, markiza 200, vidi cuda i ti 230 :) mora da sam to neke druge reporte imao priliku vidjeti...kada ste vi svi s katama prosli :D

Prime
15.05.10, 18:23
Prime, ne smeta mi ništa.
Samo se vi zakucavajte.
Ionako rekoh vaša stvar, ako vama paše, zašto bi meni smetalo.

Nisam ni mislio na tebe,nego na bakteriju(forum warior)

15.05.10, 19:09
na ovom hebenom forumu nis pametno... samo prepucavanja sprdanja i gluposti... hehehe...

Malla Praseeca
15.05.10, 19:25
hm...a ja mislio da je bing ostavio cca 400 kata, kokodera 200, markiza 200, vidi cuda i ti 230 :) mora da sam to neke druge reporte imao priliku vidjeti...kada ste vi svi s katama prosli :D

bitno je da smo prošli, rekel sam i prije nebitno kolko je offova ostavljeno...
a dugo nismo vidli niš od vas...
ili mi se to samo čini?

Toxic Hemlock
15.05.10, 19:29
ili mi se to samo čini?

Mislim da ti se samo čini. :D

razigrana bakterija
15.05.10, 20:24
Nisam ni mislio na tebe,nego na bakteriju(forum warior)

igm nick znas...slobodno mozes doci provjeriti taj dio "(forum warior)" ;) dok ne dodes...pssst... :)

ili mi se to samo čini?

ne znam bas da je isplativo zbog 250 pop-a pogubiti toliko off-a...no vasa politika :) jest da je meni cudna...ali vama valjda ima smisla :)

ma nema nista od nas...prebacili smo se na forum :)

SWORDFISH
15.05.10, 20:26
igm nick znas...slobodno mozes doci provjeriti taj dio "(forum warior)" ;) dok ne dodes...pssst... :)

koji ti je nick?

Kobodera
16.05.10, 00:33

nemoj zajebavat, ja sam vidio svoj report :lol2:

Malla Praseeca
16.05.10, 01:51
nemoj zajebavat, ja sam vidio svoj report :lol2:

Kobić ovdje ima i maloljetnica koje ne djele tvoj entuzijazam, ko neke u savezu, ali s njima pričaj na skypeu i u krevetu... :štemer:
Biće opomena i banova bzvz...

Mr AlcoHell
16.05.10, 16:04
molim cijeli server da mi šalje deff, napada me zli crveni dečak :pivo:

ivanmrks
16.05.10, 16:29
na koje koordinate ti treba deff

arhimond
16.05.10, 16:56
tako je, reci korde i vrijeme, ima se deffa :pivo:

Superhik
16.05.10, 17:37
Kakva je to akcija da treba deff sa servera cijelog tražit? :blink:

tristan
16.05.10, 18:12
Kakva je to akcija da treba deff sa servera cijelog tražit? :blink:

idu Chuck Norris, Steven Segal, Dolph Lundgren, Sylvester Stallone ... a suska se da je i Arnold sklon tome da uzme mac u ruke sto nas dovodi do mogucnosti pojavljivanja Kurta Russela i Michaela Dudikoffa .. . Kevin Sorbo(aka Hercules) jos odlucuje koja je strana Dobro a koja Zlo ... Flash Gordon je srecom na s2.

Mr AlcoHell
16.05.10, 18:14
idu Chuck Norris, Steven Segal, Dolph Lundgren, Sylvester Stallone ... a suska se da je i Arnold sklon tome da uzme mac u ruke sto nas dovodi do mogucnosti pojavljivanja Kurta Russela i Michaela Dudikoffa .. . Kevin Sorbo(aka Hercules) jos odlucuje koja je strana Dobro a koja Zlo ... Flash Gordon je srecom na s2.

ma ide ovaj crveni koji dijeli banove sunce mu njegovo :cowboy:

serveru ujedini se, budimo jedno :luvz:

Superhik
16.05.10, 18:15
ma ide ovaj crveni koji dijeli banove sunce mu njegovo :cowboy:

serveru ujedini se, budimo jedno :luvz:

Aaaa sad znam tk, ma ne brini nejde sam, samo se on požurio :D :D :D

Mr AlcoHell
16.05.10, 18:18
utješno hehe :opala:

razigrana bakterija
16.05.10, 20:31
molim cijeli server da mi šalje deff, napada me zli crveni dečak :pivo:

ma koji da mu slozimo sacekusu neku :)

Mr Alcohol
16.05.10, 22:24
ma koji da mu slozimo sacekusu neku :)

Ma neki vaš tamo.. :tough:
Neki dobri loši i zli :paladinko:

Malla Praseeca
16.05.10, 22:45

kaj bi ja sad trebal biti počašćen kaj me napada glavni admin foruma dok ja barim curice? clown

16.05.10, 22:55
hmmm... a iz kojeg razloga si se odlucio za nas a ne milfa? jel to forum kriv?? :P

mirkoželimir
16.05.10, 23:09
dakle netko ce dobit po tamburi, eci peci pec...selidba-arta.com

razigrana bakterija
16.05.10, 23:09

ti su defferi :) nemaju oni off-a :)

kaj bi ja sad trebal biti počašćen kaj me napada glavni admin foruma dok ja barim curice? clown

hm...floosh ne igra...za gabi ne znam :) samo njih dvoje su admini :)

hmmm... a iz kojeg razloga si se odlucio za nas a ne milfa? jel to forum kriv?? :P

eci peci pec metoda :) ali ko kaze da sam se odlucio za vas ? ako na mene mislis :)

Superhik
16.05.10, 23:14

Pssst nema šaptanja sunce mu poljubim :P :P :P

Malla Praseeca
16.05.10, 23:14
eci peci pec metoda :) ali ko kaze da sam se odlucio za vas ? ako na mene mislis :)

zato jer smo ja i dual slađi od seme i zeke... ;-)
ako hočeš moreš dobiti i slikice....
da, floosh mi nije ni sladak ni drag pa tebe zovem vrhovni admin... ;-)

16.05.10, 23:41

imamo jos cijeli dan razmisljanja... ako cemo biti uvjereni da se ide na nas, selimo ga u drugo selo and problem rijesen :)

Mr Alcohol
16.05.10, 23:52
imamo jos cijeli dan razmisljanja... ako cemo biti uvjereni da se ide na nas, selimo ga u drugo selo and problem rijesen :)

Da, super je stvar kaj imate dvije na 20. :)

razigrana bakterija
17.05.10, 00:03
Da, super je stvar kaj imate dvije na 20. :)

ja isto samo 2 :( i to prazne:(

17.05.10, 00:05
ja isto samo 2 :( i to prazne:(

heheh..a vidjet cemo sutra sve :) ali cim ti sim citer izlazis, znaci da se ide po art :D

razigrana bakterija
17.05.10, 00:09
heheh..a vidjet cemo sutra sve :) ali cim ti sim citer izlazis, znaci da se ide po art :D

hm...sim citer :) prijasnji susjedi se ne bi slozili bas :) trebase minusa rijesiti:)

Malla Praseeca
17.05.10, 00:11
hm...sim citer :) prijasnji susjedi se ne bi slozili bas :) trebase minusa rijesiti:)

sim-pop-deffer...

17.05.10, 00:13

jedno je farmati a drugo je u akcijama sudjelovati.... jer tesko je bez sima skupiti off od 4milje bodova :?

nazguls
17.05.10, 00:13
sim-pop-deffer...

nemoj tako!!!
razigrani nikad nije bija poper!!
:P

Malla Praseeca
17.05.10, 00:50
nemoj tako!!!
razigrani nikad nije bija poper!!

nego?
u biti, bil on, poper, simer, offer ili deffer nikad neće biti kul ko TL....

nazguls
17.05.10, 01:00
nego?
u biti, bil on, poper, simer, offer ili deffer nikad neće biti kul ko TL....

teško je bit kul ko TL...
za to se triba zabit minimalno jednom misečno!!!!

Malla Praseeca
17.05.10, 01:10
teško je bit kul ko TL...
za to se triba zabit minimalno jednom misečno!!!!

jok, svaki tjedan.....
dignem heroja i tražim selo di ima dosta deffa da zabijem....

nazguls
17.05.10, 01:11
jok, svaki tjedan.....
dignem heroja i tražim selo di ima dosta deffa da zabijem....

sva sriča svaki put ga je sve lakše i lakše nać

sema_
17.05.10, 01:54
sva sriča svaki put ga je sve lakše i lakše nać

najave se porukom di stižu, nežele riskirat da naiđu na prazno selo clown

Mr AlcoHell
17.05.10, 13:42
hvala svima koji su poslali def, čeka je spremna!

zanimljivo da je najviše deffa stiglo iz errora :brukica::harmonikaš::harmonikaš:

razigrana bakterija
17.05.10, 14:30
hvala svima koji su poslali def, čeka je spremna!

zanimljivo da je najviše deffa stiglo iz errora :brukica::harmonikaš::harmonikaš:

pa to je razumljivo...error je deff savez...i ne vole bas toga crvenog :)

Prime
17.05.10, 16:56
pa to je razumljivo...error je deff savez...i ne vole bas toga crvenog :)

Def savez? pa nitko vas nije posteno jos napao.A i tesko da 1 teutonski i 1 rimski offeri s proslog servera igraju def.

Mr AlcoHell
17.05.10, 16:58
(dull) :banned: prime

bakterije se množe, molim antibiotik

razigrana bakterija
17.05.10, 17:22
(dull) :banned: prime

bakterije se množe, molim antibiotik

jesmo docekali tog crvenog ? :)

Mr AlcoHell
17.05.10, 17:33
jesmo docekali tog crvenog ? :)

crveni pao! hehe :ww:

vratim ti def pa ti javim kad opet zatreba :D

razigrana bakterija
17.05.10, 17:39
crveni pao! hehe :ww:

vratim ti def pa ti javim kad opet zatreba :D

dogovoreno :)

17.05.10, 23:40
bakterijooo... bome si nas dobro udario :cop:

Jež
18.05.10, 10:26
:confused: našto je noćas ja vjerujem iznenadilo ekipicu iz S&T-a, kolko ja znam off se ne čuva po noći doma, ali idemo dalje nadam se da ste izvukli lekciju :luvz: :air kiss:

ariac
18.05.10, 11:29
Neki nasi se jednostavno vole kockati i ... piti :staklenka:

tristan
18.05.10, 12:19
jos da off ode u napad na kakav GG :D :D :D cisti SF :D

Malla Praseeca
18.05.10, 20:09
čujem da gore offovi koji se ne koriste....

Nyany 2007|2008
18.05.10, 21:14
:confused: našto je noćas ja vjerujem iznenadilo ekipicu iz S&T-a, kolko ja znam off se ne čuva po noći doma, ali idemo dalje nadam se da ste izvukli lekciju :luvz: :air kiss:

haha zekate one koji ce vas uskoro izbrisat sa mape :)

@mala prasica

vremena jos ima malooo

PeaceMaker
18.05.10, 22:48

@mala prasica

vremena jos ima malooo

da imas dvije ciste, zbrojila bi koliko je vas a koliko usb i pogledala nap i deff bodove,pokrio/la se usima i udarala:opala::opala::opala::opala:

blento
19.05.10, 00:04

baš oni ili su zvali pol kvadranta u pomoć

EDIT

da procjena valjana. kad ne ide sam zovi kvadrant.
jedino što me pika je što smo imali nap koji je prekršen samo tako. i još nam jave da idu fejkovi.hvala dečki
igramo se dalje

nazgul1982
19.05.10, 09:33
izgleda da su sinoc kod zdrpija bile neke gadne orgije po naseljima

farme su se zakucavale masovno

yYyYyYyYy
19.05.10, 09:39
moj bože ono je masakar kod zdrpia :lol2::lol2::lol2: nemogu čeakti da vidim reporte :D

TaraT
19.05.10, 09:51
moj bože ono je masakar kod zdrpia :lol2::lol2::lol2: nemogu čeakti da vidim reporte :D

isssss
blago receno
dan zalosti

svaka cast braniteljima

Superhik
19.05.10, 10:03
Izgleda da da je +/+ sad riješen :D :D :D :D

Jež
19.05.10, 10:13
Opet moram reć da ne znate ni crop nulirat..... Al mora vam se priznat da Vam zabijanje ide; svaka čast, jeli tko vidio deff? :D

Ἄδωνις
19.05.10, 10:17

:stupid:

jebacch
19.05.10, 10:55
brutalno

gunner
19.05.10, 11:12
kad ce reporti da i mi vidimo taj masakar

tristan
19.05.10, 11:27
jesam ja to sad najjaci offer u ST :D :D :D :D ??

Under The Storm
19.05.10, 11:34
to se pričalo i zadnji puta kad smo išli na njega

ovo je tako dobro
:cowboy::cowboy:
i opet ćemo, brate čuvaj leđa
hahahahahahaha
Zdrpi is our friend

hzg
19.05.10, 11:40
pazi zid :opala:

:cerek:

Zacanus
19.05.10, 11:58
jesam ja to sad najjaci offer u ST :D :D :D :D ??
simciteru :cerek:

Under The Storm
19.05.10, 13:20
pazi zid :opala:

:cerek:

:kid: ne sekiraj se ti za mene:)
navikao sam na zidove

Solid Snake
19.05.10, 13:31
jos 3-4 puta ovako u Zdrpia i bit će prvi branitelj servera, ispred natara :D

ne :P

blento
19.05.10, 14:13
daleko od rješenog....

al samo ću reći da bi se RESPECT mogao preimenovati...u možda nož u leđa
a S&T ne znam šta su im obećali da se sad uključe.očaj čini čuda.

:101010:za deff.brutalan je

kron - :to victory:

knez_Borna
19.05.10, 14:29
sve u svemu skidam kapu i kronu i zdrpiju

al krone care stvarno ovo je bio potez pravog vođe ;)

DEP

svi su tu a tebe nema tebe nema tebe nema :D

P.S.

vukas kakav je osjecaj s onakvim offom ne vidjet deff?

Ἄδωνις
19.05.10, 14:41
DEP

svi su tu a tebe nema tebe nema tebe nema :D

Tu je DEP , prati , snima , gleda....

:witch:

Čestitke igračima , onim malim igračima koji su kao nebitni i poslali svoj deff.
Naravno da nećemo sad o tome s kojih kvadranata je deff dolazio.

No , NE i čestitke njuberu zdrpiju koji sam sebe skata u par loših njuberskih poteza.
Kakva tragedija

:lovju: Zdrpi

knez_Borna
19.05.10, 14:45
Tu je DEP , prati , snima , gleda....

:witch:

Čestitke igračima , onim malim igračima koji su kao nebitni i poslali svoj deff.
Naravno da nećemo sad o tome s kojih kvadranata je deff dolazio.

No , NE i čestitke njuberu zdrpiju koji sam sebe skata u par loših njuberskih poteza.
Kakva tragedija

:lovju: Zdrpi

jel se to meni cini il s ovim zakucavanjem si premasio i mene :=) ?

Ἄδωνις
19.05.10, 14:46
jel se to meni cini il s ovim zakucavanjem si premasio i mene :=) ?

kolega , nemam pojima...

Ma bit će još tih zakucavanja , znaš i sam

knez_Borna
19.05.10, 14:54
kolega , nemam pojima...

Ma bit će još tih zakucavanja , znaš i sam

aha...slazem se..inace bi bilo jako dosadno :)

arhimond
19.05.10, 17:26
..švabe trljaju ruke nakon ovakvih akcija, dolaze "zlatni" dani NPC-a i novačenja djece i žena:lol2:

Under The Storm
19.05.10, 17:50
..švabe trljaju ruke nakon ovakvih akcija, dolaze "zlatni" dani NPC-a i novačenja djece i žena:lol2:

:D to i je cilj igre,
a j3b3s igru u kojoj netko ne profitira :D

Mr AlcoHell
19.05.10, 17:57
uff
ufff

hardcore na s4 :101010:

crackhorn
19.05.10, 18:11
ma svaka cast na skupljenom deffu...neznam sto se tolko zapelo za tog zdrpija...vjerojatno pol servera znalo da ce se njega defat..a moglo se nulirat nekoliko drugih gg-a bez gubitaka..pih

PeaceMaker
19.05.10, 18:15
evo i ja da se javim....zdrpi

ovako prije svega cestitke savezu bez vas nista

cestitke svim ljudima dobre volje a oni ce se prepoznati ovdje

mojim siterima koji su bdijeli

respectu i spocku svaka cast ne samo da ste pobijegli od centra i klikali nego ste i zna se sta od igraca...mislim drzite do rjeci

skandal hahahah koji acc vec ti daju na koristenje u s&t...kaj ti nije dosta sto sam te obrisao iz zaj#####

i poruka za depa.....mislim da ce svima biti zanimljiva

ima dvije vrste ljudi,jedni-koji znaju igrati travian, i drugi koji vole-a tebi ljubav nitko osporiti prema travianu ne moze:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

pa ni plakanje kod nazocnih za "pravdu"

i da ,ne smijem zahvaliti na deffu koji mi je stigao iz s&t,guerile i may daya...hvala vam ljudi:fairy::fairy:

i na informacijama koje mi dajete.... bas toliko ne volite velikog vodju:101010:

a sada ajmo ljudi na pijacu:lol2:

i jos nesto....protivnici ako vam treba cistiti oaze javite se mozda vam nesto rijesim

PeaceMaker
19.05.10, 18:27
izgleda da su sinoc kod zdrpija bile neke gadne orgije po naseljima

farme su se zakucavale masovno

jel tebe to veseli?:kid:

za tvoju info i da 10 sela sruseno farme po 2k na dan 440k je to resa...a ja cim upalim komp toliko mi farme vec same daju pa ti vidi racunicu:cerek::cerek::cerek::cerek:

gg je bitan a tu na ulazu pise...gdje ces na stijenu

jos jednom zahvala saveznicima i "saveznicima"

i da koliko smo krone u dvije noci croopova pokidali?? jel 4 bez gubitaka,bez deffa osim doticnog koji se offom branio,zar i to se moze

The Emperors Finest
19.05.10, 18:33
balvani - peace :lol2:

Ἄδωνις
19.05.10, 18:43
pa ni plakanje kod nazocnih za "pravdu"

kakvo plakanje :usisava: si sam za sobom...

Da kolega , ima onih koji igraju iz ljubavi...iskreno i pošteno.
I naravno ima onih drugih.

E vidiš , tu je razlika izmedju mene i tebe

PeaceMaker
19.05.10, 18:47
kakvo plakanje :usisava: si sam za sobom...

Da kolega , ima onih koji igraju iz ljubavi...iskreno i pošteno.
I naravno ima onih drugih.

E vidiš , tu je razlika izmedju mene i tebe

ne razlika je u tome sto ne postojimo ja i ti nego savezi...a hvala tvom na deffu,hrani i informacijama

makar i svoj off skucali oni to radili,ma svaka cast cestitam:kid:

Ἄδωνις
19.05.10, 18:52
ne razlika je u tome sto ne postojimo ja i ti nego savezi...a hvala tvom na deffu,hrani i informacijama

Točno , zato nisi deffao krona ???
Zato te pushaju dan i noć ???
jer moraju

ja , ja , ja i samo ja

daj me nemoj ***** u glavu

PeaceMaker
19.05.10, 18:59
Točno , zato nisi deffao krona ???
Zato te pushaju dan i noć ???
jer moraju

ja , ja , ja i samo ja

daj me nemoj ***** u glavu

ha ha ha ...za to postoje dogovori i informacije od tvojih ljudi....a i rekao je kron da posto si ti tako opterecen sa zdrpijem da je vazno samo tvoj offcic uloviti i on sretan i vesel.........

ocito ne mozes prezaliti brisanje par cropova na pocetku...jesu li ti to bili od bake,dede,tete ili kaj....a boga mi izgleda patis od komleksa nize vrijednosti....pa sta ne kazes naucicemo te kako se pravi off i kako se prolazi kroz vase croopove i to u kojima off koji pushani bili:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Nyany 2007|2008
19.05.10, 19:08
cestitke zdrpiju na dobrom ulovu

do iduceg videnja

kaj je je svaka cast

btw good game.

Ἄδωνις
19.05.10, 19:16
ha ha ha ...za to postoje dogovori i informacije od tvojih ljudi....a i rekao je kron da posto si ti tako opterecen sa zdrpijem da je vazno samo tvoj offcic uloviti i on sretan i vesel.........

ocito ne mozes prezaliti brisanje par cropova na pocetku...jesu li ti to bili od bake,dede,tete ili kaj....a boga mi izgleda patis od komleksa nize vrijednosti....pa sta ne kazes naucicemo te kako se pravi off i kako se prolazi kroz vase croopove i to u kojima off koji pushani bili:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

:cry::cry::cry:

Nek tvoja bude zadnja...

Idem dalje patit od mog kopleksa preniske vrijednosti.

Za tebe zvane Veliki Adonis.

Može i njuber , može i *apak , kako god ti odgovara ako te to veseli...

No , na moju veliku sreću , pošten Adonis

Pusa do idućeg druženja.

mah , mah

unknown969
19.05.10, 20:06
Spock = covijek od rijeci (kako se i naziva) :cerek::cerek::cerek::cerek:

RESPECT svaka cast, treba to odigrat :palčina::palčina::palčina:

knez_Borna
19.05.10, 20:42
Spock = covijek od rijeci (kako se i naziva) :cerek::cerek::cerek::cerek:

RESPECT svaka cast, treba to odigrat :palčina::palčina::palčina:

nemoj zezat RESPECT ipak oni stoje iza svake svoje rijeci :cerek: :cerek:

Toxic Hemlock
19.05.10, 20:47
Kad će reporti?
Ima netko dobar da dobaci PP? :pivo:

knez_Borna
Kad će reporti?
Ima netko dobar da dobaci PP? :pivo:

sve se mora zasluzit :)

The Emperors Finest
AAAaaaaaa balvana :cerek:

unknown969
19.05.10, 20:49
nemoj zezat RESPECT ipak oni stoje iza svake svoje rijeci :cerek: :cerek:

Zao mi je sto RESPECT nije isao na zdrpija, nego na krona koji je ponosno sav deff kod njega preselio kod zdrpija. Svi smo mislili da RESPECT fejka jer smo ih stvarno shvacali kao savez od rijeci. Ja sam mislio da imaju respect bar prema sebi pa da odrze ono sto kazu al izgleda da to nije tako. Klikanje pola servera i onda ovakav ulazak u igru :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

:lol2::lol2::lol2:

ocekivao sam bolje...

Edit: reporti ce jos danas, strpljenja malo

Toxic Hemlock
19.05.10, 20:49
sve se mora zasluzit :)

rekoh da ima :pivo:
može i gajba :pivo:

Jež
19.05.10, 20:51
Evo napokon uhvatio malo vremena za pisuckanje i klikanje, zahvala svima na podršci i pomoći :)

Dakle, neću trošit svoje riječi na RESPECT; rescpect RESCPECT-u stvarno ste to lijepo odigrali, nema šta, rado bih sad bio vulgaran i rekao da ste khm kakvih nema, ali zašto nepotrbno skupljati opomene radi takvih osoba....

Dakle ništa sad nam ne preostaje ništa drugo no marljivo klikanje, ali bez brige još ćete gledati puno crvenih mačeva sa naše strane ;)

Idem sad sakupiti reportiče da otvorimo napokon hof temu, iako vjerujem da su svi već vidjeli glavni dio zakucavanja :) Naravno nećemo vam dati tu čast da vidite deff :)

S ljubavlju :cvjetic:

Jež

:to victory::to victory:

Toxic Hemlock
19.05.10, 20:55
Jež, može na PP??
Neda mi se čekat da ovi modovi naiđu pa negdje u 10 ujutro odobre temu. :P :P

The Emperors Finest
19.05.10, 20:58

Zašto svaki put izađeš van kad im toliko vjeruješ i smatraš da su super igrači? :101010:

ariac
19.05.10, 22:00
Cestitke na dobrom deffu svima koji su sudjelovali i odakle god dolazili :) A posebne cestitke i offerima koji su se odlucili na taj rizican pothvat i razveselili cijeli server. Sekundarni cilj (katanje krona) je postignut, primarni nije ... steta, ali prezivjeti cemo. :)

Pacemaker? Umm, koliko se sjecam ti si (u trecem licu) dizao u nebesa zdrpija prije mjesec-dva na forumu. Sada mi se po postovima cini da si ti zdrpi. Zbunjen sam :S

The Emperors Finest
19.05.10, 22:21
Pacemaker? Umm, koliko se sjecam ti si (u trecem licu) dizao u nebesa zdrpija prije mjesec-dva na forumu. Sada mi se po postovima cini da si ti zdrpi. Zbunjen sam :S

ehh, to ti je tak , kad je netko podvojena ličnost , gadna borba unutar uma, pitanje je uvijek koja će osobnost isplivat prva na površinu :lol2:

sam bitno da sve te osobnosti znaju igrat travian :101010:

Malla Praseeca
19.05.10, 23:25
Svaka čast na U.S.B., koi ratuje sa celim kvadrantom...
ako se i ne uspiju održati opet svaka čast, bar im server bude zanimljiv....

ariac
20.05.10, 00:37
Svaka čast na U.S.B., koi ratuje sa celim kvadrantom...
ako se i ne uspiju održati opet svaka čast, bar im server bude zanimljiv....

Svaka im cast na borbi, ali nije bas da je david protiv golijata jer su u saveznistvu sa nekima (dark fed) i tihim napovima s drugima (syn). A Respect se tek sada ukljucio u rat.

Nyany 2007|2008
20.05.10, 09:04
svakako bit ce zanimljivo :)

Mr AlcoHell
20.05.10, 15:43
Svaka im cast na borbi, ali nije bas da je david protiv golijata jer su u saveznistvu sa nekima (dark fed) i tihim napovima s drugima (syn). A Respect se tek sada ukljucio u rat.

zar je neko kriv kaj se respect tek sada uključio u rat?

20.05.10, 17:53
zar je neko kriv kaj se respect tek sada uključio u rat?

drito... sami su si krivi za to...

razigrana bakterija
20.05.10, 17:56
hm...morat ce se i error ukljuciti u rat...alcohell trebas deff-a ? :)

Mr Alcohol
20.05.10, 20:31

Pa kaj budete s deffom ratovali? :blink:

Superhik
20.05.10, 21:18
Pa kaj budete s deffom ratovali? :blink:

Unaprijed ti javlja da ne moraš tražit po forumu opet :D

Anđeo s greškom
20.05.10, 22:18

stvarno je ovaj server cudan..... error nudi deff.... sto je najgore i ima ga hahaahhaahaa

razigrana bakterija
20.05.10, 22:32
stvarno je ovaj server cudan..... error nudi deff.... sto je najgore i ima ga hahaahhaahaa

pa normalno da ima...kad je deff savez :D

Anđeo s greškom
20.05.10, 22:34
pa normalno da ima...kad je deff savez :D

cula sam da svaki dan vodstvo salje MM da nek se stanca deff :D da zele srusit sve rekorde s deffom ikad vidjeno na nasim serverima :) ipak to je igracima u tom savezu jedino sto jos nisu uspjeli hihihihi

razigrana bakterija
20.05.10, 22:36
cula sam da svaki dan vodstvo salje MM da nek se stanca deff :D da zele srusit sve rekorde s deffom ikad vidjeno na nasim serverima :) ipak to je igracima u tom savezu jedino sto jos nisu uspjeli hihihihi

kad vam je vodstvo cudno :p a i koliko pricaju...treba im deffa svakako :D

Anđeo s greškom
20.05.10, 22:38
kad vam je vodstvo cudno :p a i koliko pricaju...treba im deffa svakako :D

kako to uvijek biva s kim si takav si... greska greski :)

nazguls
20.05.10, 22:44
šta nisu neki članovi erora imali i priko 200k defa?
šta bi moglo bit među rekrdima..
nažalost niko ne vodi statistiku
:(

Conte del Monte Verde
21.05.10, 00:20
evo .. ja ću vodit statistike ...
dajte mi svi odmah na pp stanje deffa :p
:D:D:D

Mr AlcoHell
21.05.10, 16:28
nemojte mi duala mučit ja sam tražil defa od errora pošto imam tajni nap s njima

napao me onaj crveni.

treba očitat njemu dobru fagocitozu :lol2:

("Ovim procesom se može pojesti cijela bakterija npr. Legionella pneumophila")

lost_boy2
21.05.10, 16:32
tražim acc na ovom serveru :D
znam da ima tema za to ali treba mi hitno...min 200 popa,nešto vojske i da nije farma...poželjno pleme su teuti... ++ kordinate... ako se nekon neda igrat neka mi da acc!!!

Marko5
21.05.10, 20:19
pogledaj te imena naslje od igrača D.E.P i jos je dobio bann...:lol2:

blento
22.05.10, 09:37
čekamo novu hof temu sa ++
iznenađenja svagdje:witch:

pogledaj te imena naslje od igrača D.E.P i jos je dobio bann...:lol2:

odbanao se sa servera:cvjetic:

Solid Snake
22.05.10, 11:18
čekamo novu hof temu sa ++
iznenađenja svagdje:witch:

mayDay i USB ? =)

kron_hr
22.05.10, 11:35
mayDay i USB ? =)

upravo se piše tema :)

Zacanus
22.05.10, 12:10
Jel se meni to čini ili je Adonis izbrisao acc?

Mr AlcoHell
22.05.10, 14:20
pa đe nestao dep?
jebate

tristan
22.05.10, 14:26
Kvazi offer na serveru manje. :D I am not joking.

yYyYyYyYy
22.05.10, 21:48
xD koji vrag nestaju ljudi sa servera :lol2::lol2::lol2::lol2:

Ἄδωνις
22.05.10, 21:50
Jel se meni to čini ili je Adonis izbrisao acc?

pa đe nestao dep?
jebate

da , da obrisah...

nema više Adonisa kao takvog.
Sa D.e.p-om je obrisan i Adonis.

Ovo je zadnji moj post , od Adonisa naravno.
Svim igračima serevera puno sreće u igri

lp

Adonis

yYyYyYyYy
22.05.10, 21:55
da , da obrisah...

nema više Adonisa kao takvog.
Sa D.e.p-om je obrisan i Adonis.

Ovo je zadnji moj post , od Adonisa naravno.
Svim igračima serevera puno sreće u igri

lp

Adonis

ah steta a zasto si obriso acc?

car darie
22.05.10, 21:56
ah steta a zasto si obriso acc?

kao što rekoh...nema više Adonisa.

Brisanje je bilo osobne naravi .

arhimond
22.05.10, 23:36
igrač otišao, artifakt je ostao, samo je promijenio savez

Superhik
23.05.10, 04:55
igrač otišao, artifakt je ostao, samo je promijenio savez

Art je povjeren u sigurne ruke koje će se dobro brinuti za njega :)

tristan
24.05.10, 00:47
Art je povjeren u sigurne ruke koje će se dobro brinuti za njega :)

totalna papcina .. prvo se acc pusha i pusha da bi se svaka 3 mjeseca odmah zabio i onda obrise ... lol .. zato postoji farmville

car darie
24.05.10, 01:01
totalna papcina .. prvo se acc pusha i pusha da bi se svaka 3 mjeseca odmah zabio i onda obrise ... lol .. zato postoji farmville

:goodpost:

bio si kod njega na acc , pa si vidio zbivanja. :google:
Onda znaš da je bilo ...

without push :bic:

:close:

tristan
24.05.10, 02:39
noup ..al tu i tamo sam procitao MM koji :P :cvijece i proljece:

Mr AlcoHell
24.05.10, 15:28
hahaha dobra dobra :cowboy:

al meni i dalje nije jasno ko vodi na + +

razigrana bakterija
24.05.10, 16:42
hahaha dobra dobra :cowboy:

al meni i dalje nije jasno ko vodi na + +

respect :)

knez_Borna
24.05.10, 22:09
respect :)

dobar smisao za humor :D :P

razigrana bakterija
25.05.10, 21:27
hm...novo/staro saveznistvo na ++ :) izaslo iz mraka i skrivanja :) u.s.b. - syn...eto ciji deff je bio kod zdrpi i brisi :)

p.s. ekipa iz u.s.b. sretno sa novim saveznicima...samo i oprezno ;) nije da su vec po ko zna koji put promjenili stranu :D

ZappB
25.05.10, 22:58
u synu ima vrhunske ekipe i pozdravljam ih ovim putem :101010:

ubiti, želim čestitat vodstvu syn-a na najboljoj taktici na ++. tihi nap sa svim živim i ne živim, pa savezništvo malo s jednima, pa malo s drugima :cerek::cerek::cerek::cerek:

do jaja

ovakav fight kakav S&T istovremeno vodi protiv usb-a i dark feda (donedavno) bi malo koji savez preživio ovoliko dugo. usb ima nekoliko fantastičnih offera u užem centru sektora i maksimalno koriste svoju blizinu i domainaciju uglavnom nad našim slabijim igračima (čitaj ne-golderima). pomoć od saveznika je rijetko dolazila, syn (zna se :cerek: ), respect je daleko s deffom i offom, mayday slično. respect se nedavno, jedva dočekan, otvoreno uključio i njihova neistrošenost će biti od golemog značaja za sljedeće događaje na ++.

by the way. od usb-a (ex kako sljedi: sabh, oldtime, oldsabh, usb...) su uvijek i igrači i savezi odlazili, jer centralne figure, gore spomenuti offeri, traže ekipu koja je bit servis u njihovim potrebama (deff).
do sad su se u tome vrhunski snalazili i na tome im treba čestitat.

ja (zapp brannigan), nazalost više ne igram na svome acc, a do kraja navijam za nas....
I DOK PENDERK PO LEĐIMA PRAŠI...NAPRIJED NAŠI, NAPRIJED NAŠI :party:

car darie
25.05.10, 23:34
Prodane duŠe mogu da mi puŠe !!!

Hahahahahahaaa

koji pederluk na s4

Sve neke velike face , veliki jebači i igrači...
Strašno

Politika : zabiJem ti ga , gdje god stignem , a ti meni nemožeš jer nemam više slobodnih rupa...

:štemer:

Under The Storm
25.05.10, 23:45
ja (zapp brannigan), nazalost više ne igram na svome acc, a do kraja navijam za nas....
I DOK PENDERK PO LEĐIMA PRAŠI...NAPRIJED NAŠI, NAPRIJED NAŠI :party:

brate sretno u RL,
što se tiče pendreka.. ne zazivaj vraga :D !!!!

Ciganin
25.05.10, 23:54
hm...novo/staro saveznistvo na ++ :) izaslo iz mraka i skrivanja :) u.s.b. - syn...eto ciji deff je bio kod zdrpi i brisi :)

p.s. ekipa iz u.s.b. sretno sa novim saveznicima...samo i oprezno ;) nije da su vec po ko zna koji put promjenili stranu :D

zvjer još uvijek si glavno njuškalo servera :)
ja pokušavam dovući tatu prošlog s4 u potpisu g.
ako ti se nije javit će ti se sutra ;)

blento
25.05.10, 23:55
[QUOTE=ZappB;863526]u synu ima vrhunske ekipe i pozdravljam ih ovim putem :101010:

by the way. od usb-a (ex kako sljedi: sabh, oldtime, oldsabh, usb...) su uvijek i igrači i savezi odlazili, jer centralne figure, gore spomenuti offeri, traže ekipu koja je bit servis u njihovim potrebama (deff).
do sad su se u tome vrhunski snalazili i na tome im treba čestitat.

pa ako pogledaš otpočetka nas 20 je konstanta.i imali smo od početka ustrojeno deff i off.i to dobiva plus je ekipa aktivan cijelo vrijeme.nemamo zalutalih.. tako da ne bih ja govorio o servisu.da je tako raspali bi se davno

tristan
26.05.10, 00:58
Joj al svi u rukavicama pricate nest pristojno... razlika je ta sto USB ima offere koji uspjesno i redovno napadaju(i zabiju se tu i tamo ali to je neizostavno) dok ST istinu za volju takvih ima/o 3(mozda 4). Ostalo wanne be face koje se redovno pushalo.
A svi skupa deff ocaj.

Sto se SYN-a tice ostavite se moralnih bljezgarija, ljudi su oportunisti i sta sad ... samo mi nije jasno kako unatoc tome mogu imati tako slab pop u prosjeku... jer fakat je slab.

Pozdrav iz dalekih krajeva s4 :D od kud fejkovi putuju 2 dana plus kusur

svenki
26.05.10, 17:17
kako je stanje na serveru ko vodi? savezi?

dadyo
26.05.10, 17:24

...obrisat acc koji se pusha i predati art drugom savezu ?!?! :blink:
...ništa novo od Velikog Adonisa i prošli s4 je ovce sebično zatukao usprkos što su savezu bile nužne... :banned:

Mr Alcohol
26.05.10, 18:51
Ah, baš ste komični zadnjih dana, ništ pametno na ovom forumu.. :P

hzg
26.05.10, 19:25
pazi fejk :p

PeaceMaker
26.05.10, 23:23

a sta reci osim noob.........

razigrana bakterija
27.05.10, 07:10

vidis kako znas :) bravo...sjedi 5 :)

Mr Alcohol
27.05.10, 12:12

A baš si se potrudil nekaj reći :D Baš si maštovit :patkica:

blento
28.05.10, 07:25
dečki iz respecta su napokon odradili posao kak treba.
čestitam. masakr kod mene :sjekiraš:

bogi3
28.05.10, 11:28
da,rekao sam ja sta ce biti. samo mi nije jasno da nisi stigao vise deffa skupit.

Toxic Hemlock
28.05.10, 15:50
akcija lijepa, i dobri offovi, al vidim da većina ljudi ne zna.
Kvragu, pa na 50k off u hrani treba bar 2k ofci, a ne 500.
al kad će naići na poveći deff, i zid 20, onda će valjda naučit.

Trofex
28.05.10, 16:23
toxic,ti si veliku školu završil...:D

pohvale za office

unknown969
29.05.10, 03:03
Pohvale na officima?

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Jadno, a ne za pohvalit. simcity pola servera i off od 20 k (gledam najveci)
Ja ratujem od pocetka (2-3 zabijanja/hvatanja) i imam 13 k (nije tajna jer je u pokretu stalno)
A oni cuvaju doma + imaju art obuku, ako se mene pita: SRAMOTA

:pivo:

Batak
29.05.10, 12:30
Pohvale na officima?

Ja ratujem od pocetka (2-3 zabijanja/hvatanja) i imam 13 k (nije tajna jer je u pokretu stalno)

Slažem se! Kad samo klikaju trebali su imati 30-40k, a sada neće toliko skupiti ako su stvarno krenuli na vas.

:wanted:

Ciganin
29.05.10, 14:45

...obrisat acc koji se pusha i predati art drugom savezu ?!?! :blink:
...ništa novo od Velikog Adonisa i prošli s4 je ovce sebično zatukao usprkos što su savezu bile nužne... :banned:

haha prije će biti goldan jako, jako goldan, nego PUSH-an al dobro šta nobovi znaju :D

vidis kako znas :) bravo...sjedi 5 :)
našli su kog će podcjenjivati xD

nazguls
29.05.10, 17:27
Pohvale na officima?

sramota vša šta ste ih puštali da klikaju
:)
ako neko simsita nije to njihova sramota nego onih šta su ih puštali..