PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26

unknown969
29.05.10, 18:33
sramota vša šta ste ih puštali da klikaju
:)
ako neko simsita nije to njihova sramota nego onih šta su ih puštali..
:P

Nemoj se radit pametan ako neznas kakva je situacija na +/+ od pocetka

razigrana bakterija
29.05.10, 21:50
Nemoj se radit pametan ako neznas kakva je situacija na +/+ od pocetka

pa dobro vam je rekao...tko vam je kriv sto ste bili u tihom napu i s njima i sa syn-om...a na sve strane govorili kako ste u ratu s cijelim kvadrantom :) pustili ste ih da klikaju...sada vas napadaju s rezultatima klikanja :)

car darie
29.05.10, 23:04
haha prije će biti goldan jako, jako goldan, nego PUSH-an al dobro šta nobovi znaju :D

hahahahaha

neznaju njubići , neznaju...

unknown969
30.05.10, 05:30
pa dobro vam je rekao...tko vam je kriv sto ste bili u tihom napu i s njima i sa syn-om...a na sve strane govorili kako ste u ratu s cijelim kvadrantom :) pustili ste ih da klikaju...sada vas napadaju s rezultatima klikanja :)

Daj razmisli mozgom, 10 offera ce cijeli kvadrant sprecavati u simcitanju ? oni su nam daleko, a imamo neprijatelje i blize nego sto su oni. s kim bi ti ratovao s ovim na 50/50 ili s onim na 150/50 ? Al neka obozavam simcitere :)
Vidio sam ja i bolji simcity, nisu im neki rezultati...
:zeko::zeko:

dr.krafter
30.05.10, 10:36
pa dobro nisu ni vaši novopočeni saveznici se puno trošili...

Mr AlcoHell
30.05.10, 14:59
za sve neispavane na s4 i sve dobro raspoložene ili koji to žele biti

http://www.youtube.com/watch?v=d_KXNDY4Gvg (http://www.youtube.com/watch?v=d_KXNDY4Gvg)

:lock::lock::lock:

Ciganin
30.05.10, 15:24
hahahahaha

a pusti ih da žive u zabludi :D
je dobiovao si PUSH kao što se PUSH-aju oferi u USB-u
samo ti se nisi bojao zabiti za razliku od nekih :palčina:

zeko :)
31.05.10, 00:10
Imate čast pogledati predpremjeru megahita godine, koje dolazi u sva kina svijeta :to victory::to victory:

http://www.megavideo.com/?v=3I33M1IZ

<3 <3 <3

Malla Praseeca
31.05.10, 00:40
Imate čast pogledati predpremjeru megahita godine, koje dolazi u sva kina svijeta :to victory::to victory:

http://www.megavideo.com/?v=3I33M1IZ

<3 <3 <3

awwwww^^ <3 <3 <3 :101010:
ko je napravil na jutubu za prošli server?

cossorre
31.05.10, 09:50
kako ironično da se čak pojavljuju hofovi daenerysa kojeg nema (zato što se osjećo sigurnim hahah), lorda koji je izgubio 4 sela, miro30 koji je izgubio 4 sela. baš se niste pohvalili s tim ili brojnim zakucavanjima koji su se nastavili i ovaj tjedan eto već u početku, ok video je subjektivan i daje krivu sliku.

ako video gledamo kao umjetnost onda je to ok. ali na "žalost" tl posebno ne može izdržat hardovu brojčanu nadmoć, a u ibopu su upravo ostali bez velikog offa. :cerek:

ali kako ono biva http://www.youtube.com/watch?v=yHmqsWleufA (na kraju uvijek pobjeđuje hard)

Mr Alcohol
31.05.10, 10:16
kako ironično da se čak pojavljuju hofovi daenerysa kojeg nema (zato što se osjećo sigurnim hahah), lorda koji je izgubio 4 sela, miro30 koji je izgubio 4 sela. baš se niste pohvalili s tim ili brojnim zakucavanjima koji su se nastavili i ovaj tjedan eto već u početku, ok video je subjektivan i daje krivu sliku.

ako video gledamo kao umjetnost onda je to ok. ali na "žalost" tl posebno ne može izdržat hardovu brojčanu nadmoć, a u ibopu su upravo ostali bez velikog offa. :cerek:

ali kako ono biva http://www.youtube.com/watch?v=yHmqsWleufA (na kraju uvijek pobjeđuje hard)

Joj, baš ironično.. Kod nas su lord i miro izgubili par sela, a kod vas? Mislim da je čist ok prikazana situacija na tom kvadrantu :) Naša zakucavanja ostavi nama, a vaša nebuš spomenul?

Kak to TL ne može izdržat vašu brojčanu nadmoć? Malo mi to preciziraj.

I da, tko si ono ti? :D

cossorre
31.05.10, 10:33
Joj, baš ironično.. Kod nas su lord i miro izgubili par sela, a kod vas? Mislim da je čist ok prikazana situacija na tom kvadrantu :) Naša zakucavanja ostavi nama, a vaša nebuš spomenul?

Kak to TL ne može izdržat vašu brojčanu nadmoć? Malo mi to preciziraj.

I da, tko si ono ti? :D

nemože izdržat jer je očito da se za 19 ljudi ne može def zbrinut. pa gle ode miro ode lord, a malo blaže su dobili bledy i... ugl. bledy :D i vatra, prime... ne sjećam se sad više

e sad kod nas u savezništvu je malo više ljudi pa def nemre svima, ali nije nam žao nakon onog sinoć, ako netko želi vidjet nema problema, pa tko ono kaže da hard nema defa čak i kad se na brzinu skuplja

Prime
31.05.10, 11:16
nemože izdržat jer je očito da se za 19 ljudi ne može def zbrinut. pa gle ode miro ode lord, a malo blaže su dobili bledy i... ugl. bledy :D i vatra, prime... ne sjećam se sad više

e sad kod nas u savezništvu je malo više ljudi pa def nemre svima, ali nije nam žao nakon onog sinoć, ako netko želi vidjet nema problema, pa tko ono kaže da hard nema defa čak i kad se na brzinu skuplja

Lord neigra vise taj acc,da igra par onih sto ga trenutno napadaju nebi mogli maknut iz svojih sela.miro je cuda napravio sam dole kolko vam je ofova skino.A vidim da i mene spominjes ako aludiras na par farmi koji su mi skinuli u suportu onda neka,pitaj si saveznike oko mene kolko su izgubili od mene prosli tjedan a jos stize.

cossorre
31.05.10, 11:32
Lord neigra vise taj acc,da igra par onih sto ga trenutno napadaju nebi mogli maknut iz svojih sela.miro je cuda napravio sam dole kolko vam je ofova skino.A vidim da i mene spominjes ako aludiras na par farmi koji su mi skinuli u suportu onda neka,pitaj si saveznike oko mene kolko su izgubili od mene prosli tjedan a jos stize.

lord bi i igro da mu nisu 4 sela skatana na nulu, ili 5 sela, neznam.
osim toga skinuli smo mu 7k sjekira i nekih par k konja kad je napo selo od 27 popa:cerek:

miro je čuda radio al svakom čudu dođe kraj. pitam se jel to zato što se def striktno čuva za markizu ili u savezu vlada anarhija:cerek:

ZappB
31.05.10, 11:37
Daj razmisli mozgom, 10 offera ce cijeli kvadrant sprecavati u simcitanju ? oni su nam daleko, a imamo neprijatelje i blize nego sto su oni. s kim bi ti ratovao s ovim na 50/50 ili s onim na 150/50 ? Al neka obozavam simcitere :)
Vidio sam ja i bolji simcity, nisu im neki rezultati...
:zeko::zeko:

džeksone, a di su ti kate ??

...it is unknown

:cerek::cerek::cerek::cerek:

jbg, i mali igrači znaju igrat :)

tristan
31.05.10, 12:38
hahahahaha

ti se pokrij usima za "igru" na s4. bljuv bljuv

Malla Praseeca
31.05.10, 13:01
osim toga skinuli smo mu 7k sjekira i nekih par k konja kad je napo selo od 27 popa:cerek:

miro je čuda radio al svakom čudu dođe kraj. pitam se jel to zato što se def striktno čuva za markizu ili u savezu vlada anarhija:cerek:

kod nas se uvijek deffa sve, a ne samo glavešine ;-)
a ako ste tolko moćni napravite i vi video sa pothvatima na ovom serveru....

cossorre
31.05.10, 13:13
kod nas se uvijek deffa sve, a ne samo glavešine ;-)
a ako ste tolko moćni napravite i vi video sa pothvatima na ovom serveru....

mi radimo video kad pobjedimo. dakle na kraju servera ga očekuj:pčelica:

car darie
31.05.10, 14:11
ti se pokrij usima za "igru" na s4. bljuv bljuv

Jesam , moram....

I po očima kad vidim ovakve postove

hahahahahaahhahahahaa

Alfa Male
31.05.10, 15:01

lord ne igra tjedan dana nakon akcije na El Nina covjek se mora posvetit fakultetu i ostavia je acc ljudima koje poznaje.

A kad cemo vec tako nabrajat sta smo kome do sad napravili

pogledajmo acce

mrgud4
rimljan strašni
sandy
togo

i brojni drugi koji su bili tu u pocetku vise se ni imena ne mozemo sitit ipak su se davno izbrisali:)

a da ne kazen vase valove kata koje miro skuplja kako mu padne na pamet
a)2 mača s valon kata koji dolazi 3 sec posli pravog napada to nije dobro odrađen napad
b)kad skupite tih 1000 gorštaka i posaljete kate to se ne podjeli na 400 gorštaka + 300 gorštaka + 300 gorštaka
c) eh da i kad izgubite kate ne morate do sutra napravit 60 novih i poslat ih s 30 gromova bez icega da ocisti

eto da vas naucimo neke osnove :)

lil
31.05.10, 15:26
lol:101010:

cossorre
31.05.10, 16:27
lord ne igra tjedan dana nakon akcije na El Nina covjek se mora posvetit fakultetu i ostavia je acc ljudima koje poznaje.

A kad cemo vec tako nabrajat sta smo kome do sad napravili

pogledajmo acce

mrgud4
rimljan strašni
sandy
togo

i brojni drugi koji su bili tu u pocetku vise se ni imena ne mozemo sitit ipak su se davno izbrisali:)

a da ne kazen vase valove kata koje miro skuplja kako mu padne na pamet
a)2 mača s valon kata koji dolazi 3 sec posli pravog napada to nije dobro odrađen napad
b)kad skupite tih 1000 gorštaka i posaljete kate to se ne podjeli na 400 gorštaka + 300 gorštaka + 300 gorštaka
c) eh da i kad izgubite kate ne morate do sutra napravit 60 novih i poslat ih s 30 gromova bez icega da ocisti

eto da vas naucimo neke osnove :)

e pa vatra je jučer poslala 2 vala u svakom 1400 sjekira, možda da je spojila ko zna šta bi bilo. a to kako se miro brani smo vidjeli. no dobro nabrojio si 4 igrača od toga 1 pravi offer. pa mi smo vaših ofera zbrisali kilu. pa ćak i jednog mega ultra defera. imena ne moram nabrajat, znaš ti i sam

a što se tiče tog da napadi nisu u sec, to si mi možemo priuštit jer vi ionako ne znate podmetnut def

i sad se sjetih još nečeg tipa kad netko iz ibopa pošalje prvo off i sruši rezu a onda 2 sec iza pošalje senatora samog samcatog. :D sonnia

al ok neću cjepidlačit al krivo ćete nas naučit :D

Alfa Male
31.05.10, 16:45
e pa vatra je jučer poslala 2 vala u svakom 1400 sjekira, možda da je spojila ko zna šta bi bilo. a to kako se miro brani smo vidjeli. no dobro nabrojio si 4 igrača od toga 1 pravi offer. pa mi smo vaših ofera zbrisali kilu. pa ćak i jednog mega ultra defera. imena ne moram nabrajat, znaš ti i sam

a što se tiče tog da napadi nisu u sec, to si mi možemo priuštit jer vi ionako ne znate podmetnut def

:cerek::cerek::cerek:

Najuspješniji branitelji

.
.
.
12. Miro30 1618 4 56851
.
.
.

Niti jedna velika ceka nije bila nego sve sta van je ubaciva deff :)

Nasi igraci koji su se izbrisali

Štiglić- Katali ste mu crop 12h prije brisanja acca ,prije toga nista
Daenerys - Izbrise nakon sta je popizdia na starog MH-a bez vasih katanja
Amazonka - Obrisana od MH jer je bila neaktivna i Daenerys joj bis siter
user-ima je srecu da je bia par polja od snjeska
Alea iacta est-skatan od mrguda

Dakle kad zbrojimo vi ste nama za sad izbrisali 2 igraca

Ako postoji jos koji covik kojeg ste vi izbrisali javi mi :)

A sad ti budi dobar pa sastavi listu vasih ljudi sta su se izbrisali .Znan da je to velika lista ali potrudi se :)

cossorre
31.05.10, 16:53
:cerek::cerek::cerek:

Najuspješniji branitelji

.
.
.
12. Miro30 1618 4 56851
.
.
.

Niti jedna velika ceka nije bila nego sve sta van je ubaciva deff :)

Nasi igraci koji su se izbrisali

Štiglić- Katali ste mu crop 12h prije brisanja acca ,prije toga nista
Daenerys - Izbrise nakon sta je popizdia na starog MH-a bez vasih katanja
Amazonka - Obrisana od MH jer je bila neaktivna i Daenerys joj bis siter
user-ima je srecu da je bia par polja od snjeska
Alea iacta est-skatan od mrguda

Dakle kad zbrojimo vi ste nama za sad izbrisali 2 igraca

Ako postoji jos koji covik kojeg ste vi izbrisali javi mi :)

A sad ti budi dobar pa sastavi listu vasih ljudi sta su se izbrisali .Znan da je to velika lista ali potrudi se :)

gle štiglića sam pratio nakon katanja, pratio sam mu pop. nije se izbriso za 12 sati, to lažeš. izbriso se jer mu je pobijena sva vojska a farme na nuli. tehnicar odmaglio na drugi kvadrant, Bebili je blokirana, ona također više ne igra nego s njenim accom ti upravljaš čini mi se. oćemo dalje felixx koji je bio najveći izbriso se zaš, doletila mu je trebuša fejk:cerek:
amazonka nije obrisana od mha jer bi daenerys dobio ban jer ju sita više od 14 dana bez njenog prisustva... ako je dobio moja isprika.
u svakom slučaju još je ostalo par legendi za obradit, među njima i ti, pa polako ima vremena

cossorre
31.05.10, 16:57
e da ako se od naših tko i pobriso to su bili igrači koji su se pripojili ili koje hard drži samo za ww da defaju. od većih igrača apsolutno nitko do sad se nije obriso. mrgud je tu, togo je tu, rimljan strašni je tu, svi su tu. a sad oni slabiji a nisam ja nabrjao tam nekog damfija iz ibopa npr.

Prime
31.05.10, 17:04
gle štiglića sam pratio nakon katanja, pratio sam mu pop. nije se izbriso za 12 sati, to lažeš. izbriso se jer mu je pobijena sva vojska a farme na nuli. tehnicar odmaglio na drugi kvadrant, Bebili je blokirana, ona također više ne igra nego s njenim accom ti upravljaš čini mi se. oćemo dalje felixx koji je bio najveći izbriso se zaš, doletila mu je trebuša fejk:cerek:
amazonka nije obrisana od mha jer bi daenerys dobio ban jer ju sita više od 14 dana bez njenog prisustva... ako je dobio moja isprika.
u svakom slučaju još je ostalo par legendi za obradit, među njima i ti, pa polako ima vremena

Tesko da ces ti a i hard bilo koga obradit,da nema snjeska koji je unatoc tome sto ja mislim o njemu kao covjeku dobar igrac vec bis cekao neki buduci restart i to je cinjenica.Nekako si ponosan previse za cinjenicu da ste skatali 7-8 suporta od igraca koji su vec 6 mjeseci okruzeni hardom i saveznicima.Sto ti smeta def navodni kod markize zar vas ne spava kod snjeska.

cossorre
31.05.10, 17:14
Tesko da ces ti a i hard bilo koga obradit,da nema snjeska koji je unatoc tome sto ja mislim o njemu kao covjeku dobar igrac vec bis cekao neki buduci restart i to je cinjenica.Nekako si ponosan previse za cinjenicu da ste skatali 7-8 suporta od igraca koji su vec 6 mjeseci okruzeni hardom i saveznicima.Sto ti smeta def navodni kod markize zar vas ne spava kod snjeska.

prime, snješko je sad s nama ali ne moram te valjda podsjetit da je on prvi iskusio naš def kad se zabio sa 10k batina. nemoj vozat bez veze. Osim toga ne govorim sad o tome di stoji def, nego o tome da se u TLu nije defo ni lord ni miro koji su ipak malo značajniji igrači (bili)

Prime
31.05.10, 17:30
prime, snješko je sad s nama ali ne moram te valjda podsjetit da je on prvi iskusio naš def kad se zabio sa 10k batina. nemoj vozat bez veze. Osim toga ne govorim sad o tome di stoji def, nego o tome da se u TLu nije defo ni lord ni miro koji su ipak malo značajniji igrači (bili)

Pusti ti to sta cemo mi defat a sto ne?koda ja tebe sad idem davit zasto ste defali ibrozina jucer a ne sandy-a kojeg smo katali 2 dana za redom u 1 smjeru 7 sati,ali za tebe je to onaj mali igrac koji samo sluzi za ww defat.Eto tu se mi razlikujemo ja bi za svoje i off podmetnuo a kamoli ne def.

Alfa Male
31.05.10, 18:24

Ne lažen za štiglića možda nije 12h ali unutar 30h od brisanja ste ga katali a off ste mu skupili jer ga je ostavia namjerno u selu da imate vece gubitke

Bebili igra ali ne aktivno i ja koji poznajen je RL joj pomazen dosta .Bolkirana je i MH mi ne zeli rec zbog cega nego cekamo nju a to ce proc par dana jer ona trenutno nije dostupna.

amazonka i deanerys - amazonka nije igrala aktivno deanerys je popusia ban jer je MH tvrdia da mu je to multic i deanerys je dobia prazna skladista i 10% popa nakon cega je poludia i izbrisa acc a MH je izbrisala amazonku

tehnicar je odmaglia jer se ja i on nismo slagali i ja san da ultimatum savezu ili on ili ja

eto jedino felix kojeg nikad nisan cua u zivotu i ne mogu se istit sta je tocno bilo (ali kako i sam kazes nije zato sta ste ga vi nekon akcijon skatali )

istina mrgud i togo i ostali nisu se brisali ali sta je s ovima sta smo obrisali ja ne pantin bas vasa imena ipak vas ima puno

a koga briga za sta vama sluze igraci ako su oni tu ka topovsko meso to je vas problem sta tako tretirate saveznike

Idete na brojnost a ne kvalitetu i zato sad opet regrutirate igrace s 1 selon jer van nestaje topovskog mesa

A to sta ce te vi mene obradit nema problema . Ne bi bia ni prvi ni zadnji put da me neko skata pa cak i unisti . Ovo je igra nek pobjedi bolji .
Sva srica to nisi ti. :)

Malla Praseeca
31.05.10, 18:40
ajde šime vidiš da momak smara...
pola harda je nestalo, druga polovica tek slijedi, sečam se da ste na prošlom s4 u ovo vrijeme imali 3x više accova...
a kaj bi vašem velikom vođi da izađe iz saveza, el se opet radi o nekim imaginarnim špijama?

razigrana bakterija
31.05.10, 18:49
svi igraci se trebaju tretirati jednako...nema tu velikih i malih...

Toso
31.05.10, 20:08

svi? nikako.
imas aktivne i neaktivne, i na te se mora dijelit:cvjetic:

Toxic Hemlock
31.05.10, 20:15
svi? nikako.
imas aktivne i neaktivne, i na te se mora dijelit:cvjetic:

kod njega u savezu uvijek plave točkice. :P :P

31.05.10, 20:57

ocito hard nezna sto znaci team play i ocito nisu gledali Druzbu Pere Kvržice ko mali... pa ni neznaju sta je to sloga... ali bas me briga, sva sreca pa nisam u tom savezu pa necu ni zamarati se "velikim i malima"

cossorre
31.05.10, 21:39
ajde šime vidiš da momak smara...
pola harda je nestalo, druga polovica tek slijedi, sečam se da ste na prošlom s4 u ovo vrijeme imali 3x više accova...
a kaj bi vašem velikom vođi da izađe iz saveza, el se opet radi o nekim imaginarnim špijama?

tebi ona funkcija u savezu apsolutno odgovara:pčelica:

Superhik
31.05.10, 21:42
Forum je malo živnuo, kaj to znači da bude i nekakve akcije na serveru? :palčina:

Ciganin
31.05.10, 21:47
Forum je malo živnuo, kaj to znači da bude i nekakve akcije na serveru? :palčina:

grupno brisanje acc-a :cerek:

Anđeo s greškom
31.05.10, 22:29
grupno brisanje acc-a :cerek:

ja sam za :) :party::party::party:

Njegov_sluga
31.05.10, 22:35
Zsmm!

Malla Praseeca
31.05.10, 22:43
tebi ona funkcija u savezu apsolutno odgovara:pčelica:

Nisam ja kriv kaj smo ja i dual tolko slatki da ans i curice i dečkiće oče naguzit....
pretpostavljam da ti u svom saveznu ni nemaš funkciju nego si kak se ono veli..
joj da potrčko...

cossorre
31.05.10, 22:54
Nisam ja kriv kaj smo ja i dual tolko slatki da ans i curice i dečkiće oče naguzit....
pretpostavljam da ti u svom saveznu ni nemaš funkciju nego si kak se ono veli..
joj da potrčko...

pa ti si i s funkcijom potrćko. zna se ko je veliki vođa

tristan
31.05.10, 22:57
Jesam , moram....

I po očima kad vidim ovakve postove

hahahahahaahhahahahaa

A smij se .. sto ces .. bolje i to neg plakat ... ok, ja sam plakao od smijeha na "akcije" .. "offera" ... izadju iz garaze pa se prvom prilikom zabiju u savez bez deffa :D :D to treba znat :D :to victory:

Superhik
31.05.10, 23:10
Hapyy day!!! Happy day!!!

Voljeni vođa je napokon dopustio da se opet smijemo "igrati" :fajter::fajter::fajter:

car darie
31.05.10, 23:14
A smij se .. sto ces .. bolje i to neg plakat ... ok, ja sam plakao od smijeha na "akcije" .. "offera" ... izadju iz garaze pa se prvom prilikom zabiju u savez bez deffa :D :D to treba znat :D :to victory:

Da , zabiju...u savez...i to po koji put...
A neki ne izvuku mač iz korica za cijeli server , neki ne napadaju dalje od pogleda s balkona dvorca ili reze...
Neki...

Šlampavo ili ne , kako kome paše.
Zabijanje , ubijanje , zaljepljivanje....za zid i ostala s****
Ako Vam tako paše , može i to.

:close:

lord07
01.06.10, 00:11

E ovo mi je rekao frend da se pise o nama na forumu pa da malo pojasnim situaciju svima vama...
dakle,mi smo izgubili ta sela jer sam se ja odselio u zg radi posla,a frend gauss studira matematiku pa mora zapeti malo sa ucenjem. a sta vi simsittery mislite da bi nam unistili ta 4-5 sela da smo mi online konstantno kao na pocetku,jer je tada acc bio pokriven doslovno 24/7. e otkad smo napustili acc igraju nasa dva RL frenda koja su nam bili defferi na pocetku pa ih je snjesko unistio.
A zakucavanja su zakucavanja,,nismo mi Pi... da se bojimo napasti tamo gdje se ocekuje hrpa deffa,jest,da su par akcija bile dosta lose organizirane ali se u par akcija i znalo da ce biti ceke a ipak smo isli.

Lord je otisao puuuuno prije nego ste unistili ta 4 sela,bilo je samo vrijeme kada ce nestati pokoje selo. a svojim dragim saveznicima zelim dobar nastavak igre i udrite po "SOFTU".
eto toliko od mene,,,cujemo se kad se opet spojim(ako se spojim).
Pozdrav svima pa cak i SOFTU.:lol2:

Lord07

Malla Praseeca
01.06.10, 00:41

nažalost ja imam funkciju a tebi još nisu dodjelili...
što te čini večim potrčkom od mene...

Mr AlcoHell
01.06.10, 00:50
Hapyy day!!! Happy day!!!

Voljeni vođa je napokon dopustio da se opet smijemo "igrati" :fajter::fajter::fajter:

:welcome::lol:

ma ja mislim da voljenom vođi ističe mandat... :lol2:

Conte del Monte Verde
01.06.10, 01:22

:cerek: WROOOONG
to ti misliš ... a znaš kako ljudi kažu mislit i **** nije isto ;)

ima još jedna na "mislim" ...
moj dida je mislija pustit goluba ali se ukakio u gaće .. ( viš kako fino i kulturno pišem )

a vidim i da si krenija na mene hehehhee
pazi da se ne :opala:

cossorre
01.06.10, 06:01
nažalost ja imam funkciju a tebi još nisu dodjelili...
što te čini večim potrčkom od mene...

pa gle ti sad s tim ne vrijeđaš samo mene... mislim wtf

cossorre
01.06.10, 06:01
E ovo mi je rekao frend da se pise o nama na forumu pa da malo pojasnim situaciju svima vama...
dakle,mi smo izgubili ta sela jer sam se ja odselio u zg radi posla,a frend gauss studira matematiku pa mora zapeti malo sa ucenjem. a sta vi simsittery mislite da bi nam unistili ta 4-5 sela da smo mi online konstantno kao na pocetku,jer je tada acc bio pokriven doslovno 24/7. e otkad smo napustili acc igraju nasa dva RL frenda koja su nam bili defferi na pocetku pa ih je snjesko unistio.
A zakucavanja su zakucavanja,,nismo mi Pi... da se bojimo napasti tamo gdje se ocekuje hrpa deffa,jest,da su par akcija bile dosta lose organizirane ali se u par akcija i znalo da ce biti ceke a ipak smo isli.

Lord je otisao puuuuno prije nego ste unistili ta 4 sela,bilo je samo vrijeme kada ce nestati pokoje selo. a svojim dragim saveznicima zelim dobar nastavak igre i udrite po "SOFTU".
eto toliko od mene,,,cujemo se kad se opet spojim(ako se spojim).
Pozdrav svima pa cak i SOFTU.:lol2:

Lord07

da, da

The Emperors Finest
01.06.10, 10:31
da, da

istina je ovo vezano uz Gaussa :cry:

hvala falusu, da je skužio da treba počet učit :welcome:

Superhik
01.06.10, 10:52

Voljeni vođa je naredio a sad je na redu Veliki vođa da nas povede do prvog zida :D :D

Hir vi kam :) ;)

Alfa Male
01.06.10, 11:13
pa gle ti sad s tim ne vrijeđaš samo mene... mislim wtf

a jesmo osjetljivi , prava mala mimozica
srce nan se para

hzg
01.06.10, 11:39
:to victory::opala:

sir oliver
01.06.10, 13:31
ma ja mislim da voljenom vođi ističe mandat...

da, i meni se tako čini. :cry:
sastaju se tajno u zagrebu.
dogovaraju se neke stvari. :hzg je rekao:
ispijaju se pivice. :pivo:
a mene nitko ne zove.
mislili su valjda da necu saznati za to. :brukica:
al će glave letjeti !!! :tough:

Gauss
01.06.10, 13:53
istina je ovo vezano uz Gaussa :cry:

hvala falusu, da je skužio da treba počet učit :welcome:

miskooooo!!! jurzaaaaa!!
uff, bolje da sad polozim koji ispit jer inace sam ispusio na dvije fronte :)

pozdrav svim saveznicima! satrite ih!

hzg
01.06.10, 13:58
Ti si morao curice nadgledati :p

Ja sam dosao samo pogledati sto to kvazivodstvo radi kad nije pod nadzorom i popiti jednu pivu. Ali nikak ih potjerati doma :D

cossorre
01.06.10, 14:16
a jesmo osjetljivi , prava mala mimozica
srce nan se para

fakat ne razumijem čemu sad ovo

Mr AlcoHell
01.06.10, 15:02
Voljeni vođa je naredio a sad je na redu Veliki vođa da nas povede do prvog zida :D :D

Hir vi kam :) ;)

znaš, dok te neko povede do zida ili staneš pred zidom il se zabiješ u njega, a da si sad tako snažan da ga probiješ. to može samo chuck i hulk za sad :D

Superhik
01.06.10, 15:09
znaš, dok te neko povede do zida ili staneš pred zidom il se zabiješ u njega, a da si sad tako snažan da ga probiješ. to može samo chuck i hulk za sad :D

Zato sam i napisao da idemo do zida, dalje ni nemam namjeru proč jer ak se zabim Voljeni vođa mi je obečao pive :D :D :D

Mr Alcohol
01.06.10, 15:54
Zato sam i napisao da idemo do zida, dalje ni nemam namjeru proč jer ak se zabim Voljeni vođa mi je obečao pive :D :D :D

Ma samo dođi na kavicu, a može i piva! :harmonikaš:

Malla Praseeca
01.06.10, 16:43

ajde malo se rugamo nemoj biti mimozica.....
da vidiš kaj ja i šime pričamo na pvt :harmonikaš:

Ciganin
01.06.10, 16:50
ja sam za :) :party::party::party:

:luvz::luvz::luvz::cvijece i proljece::narf:

Alfa Male
01.06.10, 17:06

Pa eto iz istog razloga ka i ovo

Skroz neizazvano ali mi došlo :)
Ako se ti možeš ponašat ka dite mogu i ja 8)

Toxic Hemlock
01.06.10, 17:10

postoji samo jedan Veliki vođa.
čisto da se zna. :P :P

Mr AlcoHell
01.06.10, 17:48
ko me to proziva toxiče :lol:

:dance::dance:

nazguls
01.06.10, 19:22
da, i meni se tako čini. :cry:
sastaju se tajno u zagrebu.
dogovaraju se neke stvari. :hzg je rekao:
ispijaju se pivice. :pivo:
a mene nitko ne zove.
mislili su valjda da necu saznati za to. :brukica:
al će glave letjeti !!! :tough:

Voljenog Vođu se ne zove, On sam dođe!!!

Mr Alcohol
01.06.10, 19:36
Voljenog Vođu se ne zove, On sam dođe!!!

:O :O
Taj vaš Voljeni Vođa je stvarno Voljeni :P I čini mi se da je to Chuck Norris ili barem Jacques Houdek?
:wanted:

Conte del Monte Verde
01.06.10, 20:42
hahahah da Houdek :D
taman ... pa vidija si one filmiće šta ih je Hik radio :)

eto i mene drugi vikend u metropolu ...
da vidim i ja šta se tu kuha iz prve ruke ... ( a u drugoj piva :p )

btw. ... kad je fešta za proslavu završetka s3 torture :)

Toso
01.06.10, 21:45
Željac javi mi se na skype oko toga, nemogu doc do tebe nikak :/

Prime
02.06.10, 00:14
Alea iacta est

hzg
02.06.10, 00:39

ne volim kad me tak zovu :D

eto i mene drugi vikend u metropolu ...
da vidim i ja šta se tu kuha iz prve ruke ... ( a u drugoj piva :p )

:pivo:

razigrana bakterija
02.06.10, 13:00
sto je sve nesto mirno...

sema_
02.06.10, 13:28
zatišje prid buru

Mr Alcohol
02.06.10, 13:57
Upravo tako, zatišje pred buru. :kid:

razigrana bakterija
02.06.10, 14:09
kakvu buru ?

Superhik
02.06.10, 14:17
Upravo tako, zatišje pred buru. :kid:

Zatišje pred pivu :vampire:

Mr Alcohol
02.06.10, 14:21
kakvu buru ?

Mah, ovo vrijeme.. Pogledaj kroz prozor :plesem na kisi:

Zatišje pred pivu :vampire:

Ispravak, zatišje pred par pivica ;) :pivo:

Superhik
02.06.10, 15:25
Mah, ovo vrijeme.. Pogledaj kroz prozor :plesem na kisi:

Ispravak, zatišje pred par pivica ;) :pivo:

Istina, istina. Voljeni vođa će morat rkedit dići da plati sve te pive koje je obečao ak se zabijemo :harmonikaš:

Mr AlcoHell
02.06.10, 21:47
obavještavam igrač hr4 servera da će u ponoć započeti primirje povodom blagdana tijelova. Vaše jedinice koje pošaljete će zaželjeti sretno tjelovo protivniku koga napadate. ugodnu igru

vaš netko/nešto

:lovju:

Toxic Hemlock
02.06.10, 22:09
obavještavam igrač hr4 servera da će u ponoć započeti primirje povodom blagdana tijelova. Vaše jedinice koje pošaljete će zaželjeti sretno tjelovo protivniku koga napadate. ugodnu igru

vaš netko/nešto

skoro pa povjerovo. :lol:

Solid Snake
02.06.10, 22:10
IMAM MORALNE PROBLEME,
LUDU KOMBINACIJU GENA
I MOJA DNA NE ZNA ZBROJIT` 2 I 2
ZATO VEZITE MI LANCE JER BIT ĆE NEREDA
BIT ĆE PROBLEMA,BIT ĆE SLAM-a
JER IMA PROBLEMA U MOJOJ PRELIJEPOJ GLAVI
I UM MI SE NASTRANIM MISLIMA BAVI
UZORAK ZA ANALIZU NE PRILAZI MI BLIZU
NITI SPRIDA NITI STRAGA JER ĆES VIDIT` VRAGA :lovju::lovju:

malo dok igramo slušamo muziku :)

počelo se, bar po meni, malo smirivat na +/+ ...ali neće to dugo trajat, dan - dva :)

Mr Alcohol
02.06.10, 22:31

vaš netko/nešto

I ja sam ti skoro povjeroval, ali znam da stalno lažeš i varaš! :daje cvijet: :P

Ajd idemo se dalje :kid: s ovim PC-om :P

The Emperors Finest
03.06.10, 00:04
miskooooo!!! jurzaaaaa!!
uff, bolje da sad polozim koji ispit jer inace sam ispusio na dvije fronte :)

pozdrav svim saveznicima! satrite ih!

PADAJU ko BALVANIIIIIIII ! :usisava:

Sretno DuC !

nemoj zajebat prijatelju ! :bic:

sweeth
03.06.10, 00:40
I ja sam ti skoro povjeroval, ali znam da stalno lažeš i varaš! :daje cvijet: :P

Ajd idemo se dalje :kid: s ovim PC-om :P

a kak se to vi igrate s pcom?:S
ispravite me ako griješim, pc je prvi krenuo u drugi kvadrant u akcije... bravo pc

razigrana bakterija
03.06.10, 05:10
veselo jutro :)

mirkoželimir
03.06.10, 05:15
za neke veselo a za neke tuzno :D

Prime
03.06.10, 06:43
Nema sta sim city cijeli server i onda kreni bravo ranjeni kapa do poda.

razigrana bakterija
03.06.10, 08:35
Nema sta sim city cijeli server i onda kreni bravo ranjeni kapa do poda.

naravno :) sim city :) ako ti tako kazes...hvala na cestitkama...ali eto...ja makar iskoristih i taj svoj drugi off...neki di sam isao su "sim citaly" pa nisu imali priliku to uciniti :) sto se mene tice, ja vec sada napravio svoje na ovom serveru :D

p.s. samo to sto se netko ne zakuca svaki put kada ide u off akciju, ne znaci sim city...inace malo bacis pogled na hof-ove...iz vremena dok je rat na -- bio zanimljiv...pronaci ces prolaske kroz sela bez zabijanja...znam da je to kod nekih strani pojam...ali eto :)

Anđeo s greškom
03.06.10, 09:22
razigrani svaka cast :)

hzg
03.06.10, 09:54
:cowboy:

prica se secesija, manjak GGova :opala:

sweeth
03.06.10, 10:04
neki se sad sigurno pitaju : " Bože, zašto baš ja?" :andjeo:

Mr AlcoHell
03.06.10, 11:56
čestitam, nemam kaj drugo reći osim toga.

kapa dolje

car darie
03.06.10, 12:07
...razigrani napada deffom :gamer::D

nazguls
03.06.10, 12:16
lipo lipo..
a i ranjeni se pokrenija!!!!
svaka čast!!!!

Toxic Hemlock
03.06.10, 12:24
lipo lipo..
a i ranjeni se pokrenija!!!!
svaka čast!!!!

a šta si ti pobjego ko ... :D :D

nazguls
03.06.10, 12:26
tu sam ja
a i napokon sam počea učit!!!!možda i završim faks!!haha

Mr AlcoHell
03.06.10, 12:47
nazguls ajd malo ti kod nas da uspostavimo ravnotežu kaj se tiče moderatora :D

razigrana bakterija
03.06.10, 13:06
a šta si ti pobjego ko ... :D :D

pobiga...kao "ucit" ce... :D

Toxic Hemlock
03.06.10, 13:12

možda i čovjek uči, tko zna.
al je pitanje šta uči. ROTFL
:pivo:

nazguls
03.06.10, 13:43

učim više nego dok sam igra!!!bilo bi i tebi pametnije a ne da tu zlostavljaš ljude..
alcohell,pa navijam za vas ,nije vam to dosta??

Mr AlcoHell
03.06.10, 13:45
učim više nego dok sam igra!!!bilo bi i tebi pametnije a ne da tu zlostavljaš ljude..
alcohell,pa navijam za vas ,nije vam to dosta??

čini se da ima previše čirlidera a premalo igrača xD

Alfa Male
03.06.10, 15:28
Svaka cast PC-u udrili su jako i efikasno

Ali sad nemojmo lagat

Kako moze neko rec da HARD i PC nemaju nista kad je ovaj mm isa po HARDU

edit

ajde koga zanima posaljen mu MM jer ocito se ne smi stavljat odi :(

razigrana bakterija
03.06.10, 15:32
pc je pun spija :) a hard je mozda iskoristio guzvu...tj. realno gledajuci...cudno bi bilo da ne iskoriste guzvu...

nazguls
03.06.10, 15:39
Savezi:

-=PC=-
PC JRK
ERROR
=PC=
~PC~

ovo su koliko vidim savezništva PC?
ako PC ratuje protiv BoP/TL, i ako HARD ratuje protiv BoP/TL,očito je da će tu doć do nekakve suradnje???mislim ja ne igram i govorim čisto logično..znate onu staru,neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj...mislim šta bi triba?PC napast simultano HARD i BoP/TL????urazumite se malo ljudi..ovo je ratna igra,ratujte a ne plačite po forumu!!!!

Alfa Male
pc je pun spija :) a hard je mozda iskoristio guzvu...tj. realno gledajuci...cudno bi bilo da ne iskoriste guzvu...

ma obisi ti to macku o rep

svi znamo da je snjesko u dobre s PC-on

i da vasoj ljubavi nema kraja

a sad se siti onaj jedan put sta si ti mene uvjereava kad smo pricali da postoje druge mete osin TL-a kad zavrsite na svojin koordinatama :D

Sva srica sta nikome ne virujen nista sta kaze ako mi nije saveznik :)

"mislim da pc ima zanimljivijih opcija nakon kifli... npr. old-time koji je otvoreno podrza kifle...ili hard...zbog davnih dana tesko da im je tl opcija za napad"

sad jos reci da ovo nisu tvoje rjeci :D

cossorre
eh očajnih li legendi kad bez špija ništa. eh i uz sve to opet ste "legende"

(kaj to znači iz ostalih saveza nije procurio mm ili je samo ovaj dan na vidjelo) :D

kako bilo, samo smo shvatili da bi do ovog moglo doć pa smo se ubacili, ništa spektakularno ili dogovarano

Alfa Male
03.06.10, 15:46
eh očajnih li legendi kad bez špija ništa. eh i uz sve to opet ste "legende"

(kaj to znači iz ostalih saveza nije procurio mm ili je samo ovaj dan na vidjelo) :D

kako bilo, samo smo shvatili da bi do ovog moglo doć pa smo se ubacili, ništa spektakularno ili dogovarano

ajde objasni ti meni onda ako se niste dogovarali kako to da se HARD mobilizira na isti dan kad je PC dosa ma sta isti dan svi napadi unutar 2h

A do sad ste ubili koliko oaza ???
4???

Mislin nema smisla se sad prepucavat s vama vi mozete negirat to tiho saveznistvo valjda ostatak servera vidi istinu :)

cossorre
03.06.10, 15:48
ajde objasni ti meni onda ako se niste dogovarali kako to da se HARD mobilizira na isti dan kad je PC dosa ma sta isti dan svi napadi unutar 2h

A do sad ste ubili koliko oaza ???
4???

Mislin nema smisla se sad prepucavat s vama vi mozete negirat to tiho saveznistvo valjda ostatak servera vidi istinu :)

dobro stalno se vračamo na te oaze. da 4 smo ih do sad riješili i zapravo smo dobivali push da nabildamo vojsku na razinu 1 da gubitci budu manji. pa tiho savezništvo se može protumačit, ali stvar je samo da smo mi prihvatili "ispomoć" boljih off saveza

razigrana bakterija
03.06.10, 15:49
ma obisi ti to macku o rep

svi znamo da je snjesko u dobre s PC-on

i da vasoj ljubavi nema kraja

a sad se siti onaj jedan put sta si ti mene uvjereava kad smo pricali da postoje druge mete osin TL-a kad zavrsite na svojin koordinatama :D

Sva srica sta nikome ne virujen nista sta kaze ako mi nije saveznik :)

"mislim da pc ima zanimljivijih opcija nakon kifli... npr. old-time koji je otvoreno podrza kifle...ili hard...zbog davnih dana tesko da im je tl opcija za napad"

sad jos reci da ovo nisu tvoje rjeci :D

opet citiras pp...ali nema veze :) jesam ja to rekao...ali ako cemo iskreno...kada je to bilo ? postoji li old-time jos uvijek ? bas i ne...da li je nakon toga i bop podrzao kifle...cak se jedan dio kifle i nazvao ebop...i potpisano saveznistvo...koliko ja znam je...a sve se to prati...kada se na to nadoveze da se bop prvi prijetio pc-u ratom...pa provociranja od strane bop-a u igri...pokusaji farmanja clanova pc-a i slicno...sljed je bio sasvim logican :)

Alfa Male
03.06.10, 15:50
sad govoris nesto drugo

prije 2 minute se niste dogovarali ,a sad ste prihavatili pomoc
odluci se

@bakterija

HARD od potencijalnih neprijatelja do BBF :)

A BoP i kifle su bili u saveznistvu dan-dva nakon cega smo nakon duze rasprave odlucili da se nece to realizirat

Ali da ne sad na rastezemo s pricamo ko je koga zeza i ko je kome duzan . Cinjenica je da ste dosli protiv nas s HARDon.Sta vi poricete i tvrdite da su HARDovi napadi na nas su cista slucajnost koja se poklopila s vasin napadima radi utjecaja Jupitera ili sta ja znan

Mr AlcoHell
03.06.10, 15:52
opet citiras pp...ali nema veze :) jesam ja to rekao...ali ako cemo iskreno...kada je to bilo ? postoji li old-time jos uvijek ? bas i ne...da li je nakon toga i bop podrzao kifle...cak se jedan dio kifle i nazvao ebop...i potpisano saveznistvo...koliko ja znam je...a sve se to prati...kada se na to nadoveze da se bop prvi prijetio pc-u ratom...pa provociranja od strane bop-a u igri...pokusaji farmanja clanova pc-a i slicno...sljed je bio sasvim logican :)

ajde nemoj molim te spominjat neki ebop, znaju se razlozi zakaj ste došli tu a to sigurno nije ebop

cossorre
03.06.10, 15:52
sad govoris nesto drugo

prije 2 minute se niste dogovarali ,a sad ste prihavatili pomoc
odluci se

da pomoć ali ne dogovarana pomoć.

nama je pomoć rat između bopa i pca

Mr AlcoHell
03.06.10, 16:06
zna se ko vas je puno prije pozvao da dođete ovamo

sve u svemu akcija super, puno igrača sudjelovalo i lijepo za vidjeti. a sad idemo dalje

razigrana bakterija
03.06.10, 16:09
suska se nesto da bop/tl zicaju nove saveznike sirom servera :) navodno pokusavaju ujediniti server protiv pc-a :(

Mr AlcoHell
03.06.10, 16:16
to bi bilo ok :P
nije loša ideja kaj ne?
al je bahat onaj koji se sjetil tog...

razigrana bakterija
03.06.10, 16:18
to bi bilo ok :P
nije loša ideja kaj ne?
al je bahat onaj koji se sjetil tog...

ja podrzavam takvu ideju :)

sir oliver
03.06.10, 16:19
stvar je zapravo poprilično jednostavna i ne kuzim čemu rasprava.
1 - BOP ima art koji je nama treba i ne želi dogovor oko toga
2 - TL je BOPov saveznik
3 - HARD/PRO ratuje protiv BOP/TL.

2+2 = 4 :gamer:

pa samo krajnje loš strateg ne bi iskoristio takvu situaciju.
i naravno da sam dogovorio s HARDOM. svašta. ako budem isao po jos artova i opet ću napraviti isto.
ne znam čemu se čudite uopće ? :pivo:

pa sta ste mislili uzeti 16 artova, a da ce vas ostatak servera gledati kako se razvijate i čekati da izvalite 100k offa za mjesec-dva dana ? :opala:

i ne sjećam se da ste synu objavili rat kad vam je probao uzeti art ? :luvz:

Mr AlcoHell
03.06.10, 16:25

a jel? probali ste uzet art? pa kolko sam ja pročital to je bio gratis poklon...

razigrana bakterija
03.06.10, 16:29
a jel? probali ste uzet art? pa kolko sam ja pročital to je bio gratis poklon...

za ovu akciju da :) art uopce nije bio u planu...kada su upuceni prvi napadi...art uopce nije bio kod fpol...

Alfa Male
03.06.10, 16:32
ljudi uskladite price :D
do sada smo culi ove varijacije

1.hard i pc nisu zajedno
2.hard je iskoristia pc-ev napad
3.hard je prihvatia pomoc od pc-a
4.hard i pc su se dogovorili sve
5.hard i pc se nisu dogovorili nista
6.islo se po art
7. nije se islo po art

razigrana bakterija
03.06.10, 16:35
kod nas je sve neuskladeno...pa vidis da cistac ne salje heroja :D

guest
03.06.10, 16:35
suska se nesto da bop/tl zicaju nove saveznike sirom servera :) navodno pokusavaju ujediniti server protiv pc-a :(

ništa čudno.. ako se dobro sjećam i prošli server je jedno vrijeme bilo savezništvo 4Fun-a, MNJAG-a i BoP-a protiv LWG-a

Toxic Hemlock
03.06.10, 16:37

pa vidiš da je to neki njub na kvadrat. ROTFL

hzg
03.06.10, 16:38
zasto uopce uskladivati price? jel bi vam to vratilo GGove i art??
Ili bi vam bilo lakse?

razigrana bakterija
03.06.10, 16:41
zasto uopce uskladivati price? jel bi vam to vratilo GGove i art??
Ili bi vam bilo lakse?

veliki voda je zborio :D

Alfa Male
03.06.10, 16:41
ni jedno ni drugo
ali ono 3 covika pricaju 3 razlicite price

hzg
03.06.10, 16:44
to je zato kaj su samo trojca na forumu trenutno, da ih ima vise bilo bi i vise prica :D to su ti pacijenti :lol2:

cossorre
03.06.10, 16:49
to je zato kaj su samo trojca na forumu trenutno, da ih ima vise bilo bi i vise prica :D to su ti pacijenti :lol2:

ja sam u onom maloprije postu prepozno svoju priču i to je ona pod 3. :D

sir oliver
03.06.10, 16:58

pa jel vi stvarno mislite da je taj art slučajno došao da fpola ???
:pece palacinke:

Dr.Zlo
03.06.10, 17:18
Oko cega se vi svi raspravljate,znate da na proslom s4 HVO i BOP su vodili rat od samog pocetka servera,i kada se HARD osnovao BOp je lagano izgorio,ustvari dio igraca je brisao acc,a dio se priklonio nekim drugim savezima posto je to bio uvjet da ostanu igrati ili budu izbrisani,tako da HARD i BOP imaju stari rat od prije.

Njegov_sluga
03.06.10, 17:41

ukoliko je ovo istina, znamo i mi biti bahati :) ustvari i vise nego bahati :(

nazguls
03.06.10, 18:09
stvar je zapravo poprilično jednostavna i ne kuzim čemu rasprava.
1 - BOP ima art koji je nama treba i ne želi dogovor oko toga
2 - TL je BOPov saveznik
3 - HARD/PRO ratuje protiv BOP/TL.

2+2 = 4 :gamer:

pa samo krajnje loš strateg ne bi iskoristio takvu situaciju.
i naravno da sam dogovorio s HARDOM. svašta. ako budem isao po jos artova i opet ću napraviti isto.
ne znam čemu se čudite uopće ? :pivo:

pa sta ste mislili uzeti 16 artova, a da ce vas ostatak servera gledati kako se razvijate i čekati da izvalite 100k offa za mjesec-dva dana ? :opala:

Voljeni Vođa je rekao svoje!!!

Toso
03.06.10, 18:54
to sto PC nema saveznistvo s HARD ne znaci nis
koliko god ne volim nijednu koaliciju sveukupno, ovo im je pametan potez,obzirom koliko su BOP/TL uzeli artova i ostalog. Pitanje je kako ce ovo utjecat na ostatak servera i dogadanja.
u svakom slucaju lijepa krv.

PC nema pojma btw :tough::P

isli su skupa u napad, jer oboje imaju koristi, da se o tome pricalo,mislim da je suludo opovrgavat.
sigurno je bilo kontakta i da je PC u najmanju ruku javio istima da idu na doticne, da se i ovi koliko toliko usklade s napadima/fejkovima da steta bude veca. to je neosporno, htjeli vi to priznat ili ne, jer sam i ja cuo stvari iz HARD-a bas
sa PCevcima se nisam cuo, pfffff

ugl gj i hf dalje

Pacijent i pol
03.06.10, 21:56

1.hard i pc nisu zajedno
6.islo se po art
7. nije se islo po art

Alfa beta, sve navedeno je istina i nije istina, evo npr ja sam samoinicijativno krenio u akciju i zamisli potrefilo se isto vrijeme kada i oni, trazimo tazloge ili ne ali momci su dobili po lampi i vec vidim kako ce sada mnogi shvatiti da ljeto dolazi i da nemaju cajta za igru, a sto cemo onda? hmmmmm

PC nema pojma btw :tough::P

evo prave istine, posreci im se i sad su kao junaci

vibro maser
04.06.10, 06:49
Mislim da se PC uvalio u neprilike, krenuli na drugi kvadrant a u svom kvadrantu im ostao još jedan igrač iz rea saveza .
Tako da će biti zanimljivo gledati kako će to rješiti:cerek:

car darie
04.06.10, 08:41
Mislim da se PC uvalio u neprilike, krenuli na drugi kvadrant a u svom kvadrantu im ostao još jedan igrač iz rea saveza .
Tako da će biti zanimljivo gledati kako će to rješiti:cerek:

U kaj se PC uvalio ???

:cerek:

Conte del Monte Verde
04.06.10, 09:29

ma svi ste vi pacijenti hahahah

1.hard i pc nisu zajedno
6.islo se po art
7. nije se islo po art
Prigodna pisma s albuma " Uskladimo toplomjere "
http://www.youtube.com/watch?v=Goc60da3VWE&feature=PlayList&p=0EB03E6F38774E6F&playnext_from=PL&playnext=1&index=2
nije tebi pisma Alfa ... samo mi je dobro legla na usklađivanje ;)

evo još jedan pacijent ...
prava priča van je ljudi moji skroz drukčija...
prava istina je ovakva ...

1. pcju je hard kad se probudi ujutro ... onda su zajedno
2. hard iskoristio trenutno stanje i okrenija se prema livo, naime tamo mu je lipša polovica ;)
3. hard je prihvatio pomoć jer nije lako i ostat hard ako nema pomoći ... zar ne
4. pc i hard se dogovaraju naravno, pa kako bi to bilo da nije tako
5. hard i pc se nisu dogovorili ništa jerbo sve se desilo tako brzo da se niko nije ni snašao .... "djevojčica brala jagode, nešto je ubode .... a mislila je da je trava"
6. išlo se po art naravno pa niko ovde nije glup
7. ma nije se išlo po art, ali kad je već tu bija šteta bi bilo ne uzest ga, ipak sa artom će pc prije postat hard :p

8. sve ovo gore je istina a istina je i da je dobar dio laž ...
a neko nekad je reka i to da je istina relativna ... zavisi s koje strane je gledaš ;)

Generale... opkoljeni smo !!!!
Odlično :D ... sad možemo napadat na sve strane ...
:cowboy:

Norad III
04.06.10, 09:45
PC je ovo fantastično odigrao,nema kaj kad vas 300 ide na 33 :narf:

ps-trebo si to razvuć za više postova :D
pps-*sve brojke su relativne,zavisi iz kojeg kuta gledaš :D

hzg
04.06.10, 10:44
PC je ovo fantastično odigrao,nema kaj kad vas 300 ide na 33 :narf:

ps-trebo si to razvuć za više postova :D
pps-*sve brojke su relativne,zavisi iz kojeg kuta gledaš :D

Si vidio koji papci taj PC :D ali to ti je zato kaj vise citaju forum nego kaj gledaju po serveru :lol2:

arhimond
04.06.10, 10:51
Opet je bakterija zaključo hoff od đ-svaza, dark, triunfa i opet zbog mimice, koji nam je svima drag dok
si ne popije :cerek:... Neću ulazit u posao moderatora, ali taj hoff je najčitaniji po broju pregleda i u nastavcima, mnogima štivo uz jutarnju :pije kavu: .. Najlakše je zaključati temu, pravedno bi bilo izgrednicima i provokatorima podjeliti ban, a ne kažnjavati ostale igrače. zato evo :
PROTEST :narf::stupid::narf::lock::spam1::narf::off:

Uostalom, zar nije manje posla za moderatore ako ne moraju svako malo odobravati novu HOF temu?

Superhik
04.06.10, 12:14
Opet je bakterija zaključo hoff od đ-svaza, dark, triunfa i opet zbog mimice, koji nam je svima drag dok
si ne popije :cerek:... Neću ulazit u posao moderatora, ali taj hoff je najčitaniji po broju pregleda i u nastavcima, mnogima štivo uz jutarnju :pije kavu: .. Najlakše je zaključati temu, pravedno bi bilo izgrednicima i provokatorima podjeliti ban, a ne kažnjavati ostale igrače. zato evo :

Uostalom, zar nije manje posla za moderatore ako ne moraju svako malo odobravati novu HOF temu?

Opet ju je zaključao i tako će ostati. Nije razlog član foruma Mimi već cjelokupna populacija foruma koja je svjesno spamala, poticala svađe i razne provokacije što je sve strogo zabranjeno u HoF podforumu. Zbog toga rad u toj temi je bio praktički nemoguč osim da se banira 80% ljudi u tom topicu. Stoga će se od sad prakticirati da svaki set reporta (borbe) ima svoj topic u HoF temi a rasprave, provokacije sitne i svađe neka se ostave za CHAT temu s4 podforuma dok god su u granicama kulture i neke normalne komunikacije.

Lp
Valerossi

Mr Alcohol
04.06.10, 12:18
Ajd dost rasprave o tome, dobili su bitku ali ne i rat. Igra se dalje, akcija je skoro pa savršena i na tome svaka čast. Igrajmo igru, ipak smo tu da se zabavimo s društvm, naigramo Traviana.. Sve dok ne kapituliramo nema predaje ;)

Conte del Monte Verde
04.06.10, 12:39
Ajd dost rasprave o tome, dobili su bitku ali ne i rat. Igra se dalje, akcija je skoro pa savršena i na tome svaka čast. Igrajmo igru, ipak smo tu da se zabavimo s društvm, naigramo Traviana.. Sve dok ne kapituliramo nema predaje ;)

:goodpost:

to je pravi spirit :)
svaka čast m8
ko kaže da se karte nemogu i drukčije posložit laže ... sve je moguće

i nadam se sve u duhu poštene i fer igre ... ( to mislim na svih ... na nikog posebno )
igramo se :sjekiraš:

dadyo
04.06.10, 16:04

....PC ima svoju temu gdje Bakterija "probija" , sve druge teme se po defoltu zaključavaju dok svi ne vide to "čudo" gdje 10 HARD saveza i 5 PC saveza "razvaljuju" dva savezića od po tricetpet igrača :cerek:

Superhik
04.06.10, 16:24
Molio bih vas da se suzdržite od spama na temu rada moderatora i razno raznih teorija zavjere. Svi znate gdje se treba žaliti na naš rad ili eventualnu pristranost. Nastavite rasprave vezane uz sami server. Uprotivnom dijelit će se opomene i banovi da se opet uvede red na forum.

Lp
Valerossi

Prime
04.06.10, 16:39
Vi u svemu vidite neku zavjeru, urotu.
Jel bakterija kriv što su oni nesposobni obraniti artefakt? Rekao bih da nije.
Jel bakterija kriv što ovi iz darka i đ-a neznaju pristojno komunicirat? Rekao bih da nije.

Kaj se tiče toga da je 10 HARD saveza i 5 PCa sudjelovao, objesi mačku o rep.
Jel igdje u i jednoj onoj akciji, ikoji od reporta od nekog igrača iz HARDa? Nije, jer ih ne vidim.
Onda nemoj pričat da je bila ikakva zajednička akcija, ili da se PC ujedinio sa HARDom protiv jadnog i nemoćnog BoPa.

lp, Toxic (noob)

Nemam nikakvih prigovora na akciju bila je ocekivana i savrseno odrađena,ali vas voljeni vođa je izjavio da je surađio s hardom sto smo mi znali iz raznih mm,imena gradova(tockice) i hardovi fejkovi su sjedali u 5 ujutro.nema potrebe lagat igramo se dalje.

nazguls
04.06.10, 17:28
Nemam nikakvih prigovora na akciju bila je ocekivana i savrseno odrađena,ali vas voljeni vođa je izjavio da je surađio s hardom sto smo mi znali iz raznih mm,imena gradova(tockice) i hardovi fejkovi su sjedali u 5 ujutro.nema potrebe lagat igramo se dalje.

pa ti slušaš ranjenog i HZG...
e prime,prime,kako si ti naivan

Prime
04.06.10, 17:35
pa ti slušaš ranjenog i HZG...
e prime,prime,kako si ti naivan

Ne nebih rekao da sam naivan,nego zelim da i oni koji neigraju s4 a gledaju hofove dobe realnu sliku.Ma ranjeni je ok samo voli malo podbadat al ok forum tom i sluzi do neke granice.A hzg sve 5.Kao sto sam rekao ja sam se dosao tu igrat bez obzira na broj neprijatelja pa kolko traje traje.

razigrana bakterija
04.06.10, 18:51
zasto je doticna hof tema zakljucana...vec je receno u njoj samoj...ista tema je vec bila kljucana, iz istih razloga, od istog smoda...to sto se moderator pdf-a sazalio, pa se u nadi da cete se nauciti civilizirano ponasati i drzati teme...tj. komentiranja hof-ova...otkljucao tu istu temu...je druga stvar...ali obzirom da ni to nije utjecalo na promjenu ponasanja u doticnoj hof temi...sada je zakljucana...i takva ce ostati...kome jos uvijek nije jasno zasto je ta tema zakljucana, vjerojatno ju nije niti pratio...te niti ne zna kakve stvari su se tamo pisale...hof tema od pc saveza nema nikakve veze s tim...jer tema "đ-dark" je bila prvi put lockana davno prije nego je tema koju se proziva razlogom uopce postojala...i s tim definitivno nema nikakve veze moje probijanje...tako da, suzdrzite se od daljnje rasprave

p.s. dadyo...zavist i ljubomora su zeznute stvari...ne valja ti to...budes i ti vec jednom nesto probijao :)

@ prime : zar vam prox nije lijepo napisao zasto je pc krenuo na bop...zar ste stvarno mislili da ce ostatak servera mirno promatrati dok se vi razvijate sa 16artova ? ljudi budite malo ozbiljni i razmislite...

Pacijent i pol
04.06.10, 19:23
Trazili smo dva arta, niste dali, e sad tarzimo 4 pa razmislite :mothergoose:

04.06.10, 19:39
Trazili smo dva arta, niste dali, e sad tarzimo 4 pa razmislite :mothergoose:

:SSS a nemamo 4... imamo 2, jel smo 2 obecali dati nekome...

mirkoželimir
04.06.10, 22:18
:SSS a nemamo 4... imamo 2, jel smo 2 obecali dati nekome...

ovo nas je strasno povrijedilo :D na kraju krajeva opet ce biti nasi :daje cvijet:

05.06.10, 01:08
ovo nas je strasno povrijedilo :D na kraju krajeva opet ce biti nasi :daje cvijet:

ah... samo si ga uzmi :) meni vise stete nego dobra donjeo :) niti sam offa nastancao, vec samo izgubio... :D brijem da je uklet... :)

Solid Snake
05.06.10, 10:11
kraljica Jelena :to victory:

Marko5
05.06.10, 10:19
kraljica Jelena :to victory:

sta s njom?

Solid Snake
05.06.10, 10:29
sta s njom?

nocas je bilo zabavno u selu InFlameWeTrust ;)

Marko5
05.06.10, 11:06

stavi reporte..al ne tu..

Zacanus
05.06.10, 11:53
hehe,moj dragi siter je sredio kraljicu :daje cvijet:
neeznam zasto je napustila savez

Conte del Monte Verde
05.06.10, 17:17
ekipa ...super odrađena akcija :101010:
po ovome ili su fejkovi odrađeni vrhunski ili (ima se deffa sigurno) nema da nema deffa :D
malo san se igra tvojim textom .. tu ti je odma i odgovor na pitanje ili nedoumicu frende :)
moram primjetit i to da ekipa i sa strane BoPa i ostalih fejka dobro ... koordinirano :gamer s mišem: ...
crveni se na sve strane :D
:sjekiraš:

Toso
05.06.10, 17:41

a ime live DVD-a je InFlamesWeTrust :narf:

Mr AlcoHell
05.06.10, 18:26

ajme, šta vas je voljeni vođa razmazio :narf:

morat će to bakterija il hzg dovest u red... po guzi malo
ipak su oni crveni zločesti dečaci :vampire:

Conte del Monte Verde
05.06.10, 19:15
ajme, šta vas je voljeni vođa razmazio :narf:

morat će to bakterija il hzg dovest u red... po guzi malo
ipak su oni crveni zločesti dečaci :vampire:

:kid:

nakon ovakvog grubijanstva prema nježnim momcima na + - (što nije korektno od pc) pokrenuta je akcija: "U umobolnicu sa njima"

pozivam sve igrače na s4 da se ujedine i da budu jedno :girlw::girlw::girlw:

pod kodnim imenom tuc tuc ..... khm. pardon .. kuc kuc :D

05.06.10, 19:18
:kid:

pod kodnim imenom tuc tuc ..... khm. pardon .. kuc kuc :D

ehh...sve ima svoj redosljed... prvo kuc kuc pa onda tuc tuc :zeko::zeko:

cossorre
05.06.10, 19:49
ehh...sve ima svoj redosljed... prvo kuc kuc pa onda tuc tuc :zeko::zeko:

vidim miro30 se već uključio u tuc tuc :wave:

05.06.10, 19:55

znas onu staru, vojska ratuje a ne pop :)

Malla Praseeca
05.06.10, 20:17

daj ingame nick pa češ i ti..... :plesem na kisi:

05.06.10, 20:32

hei hei... ne tako... nesmijes biti takav sileđija... pa mi nismo gusari, sa svima moras na fin i lijep nacin... :pije kavu:

mirkoželimir
05.06.10, 21:17
izgleda da se u 5 stize na obje strane, bit ce rokacina i budnih ljudi u 5 :D

razigrana bakterija
05.06.10, 22:10
lele sto se crveni :D

cossorre
05.06.10, 22:54

jebiga, snađi se druže :D

Pacijent i pol
05.06.10, 23:45
izgleda da se u 5 stize na obje strane, bit ce rokacina i budnih ljudi u 5 :D
stize i ranije, bit ce malo razjapljenih usta ujutro, i pitanja pa kud bas mene :bic:

razigrana bakterija
05.06.10, 23:56
stize i ranije, bit ce malo razjapljenih usta ujutro, i pitanja pa kud bas mene :bic:

pa di su bas mene nasli :(

hzg
06.06.10, 00:30
nece na vas :lol2:

Solid Snake
06.06.10, 00:30
a ime live DVD-a je InFlamesWeTrust :narf:

post iznad toga ^^

Toso
06.06.10, 02:39
ja se ne crvenim :( :pizza::pizza:

Malla Praseeca
06.06.10, 02:50
jebiga, snađi se druže :D

odlučil sam...
idem po redu...
pitaj saveznike.... :nema odmora:

dadyo
06.06.10, 03:22
p.s. dadyo...zavist i ljubomora su zeznute stvari...ne valja ti to...budes i ti vec jednom nesto probijao :)

...zavisti ni ljubomore niti u tragovima :cvjetic:
...nego vidio ja da PC na forumu nitko ne "kajla" pa se ja odlučio "poigrati" malo ... kad ono, odjednom, ko grom iz vedra neba; BAM: crveni karton, BAM: četri obrisana posta (u jednom od tih čak spominjem PC kao najjačiji savez, al' ne pomaže) :blackeye:

....osim hzg, PCmods= no fun :)

Pacijent i pol
06.06.10, 09:03
Veselo jutro BOP-ovcima koliko vidim :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:
Rodila ih majka.

Ajmo sad kuknjavica :witch:

Ciganin
06.06.10, 14:18
Nešto nam je Ric ušutio :kid:
pa nema 5 vojnika u 8 gradova :cerek:
napokon je došao na svoje... u naseljima mu piše :welcome: farmerima što :usisava:

:101010:

ZappB
06.06.10, 20:10
ne treba njima ni vojska, ni kropovi, ni arti..ma ništa im ne treba

sad imaju svoju SYNergiju

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Batak
06.06.10, 20:34
Zna li netko šta se to događa, malo gledam alalizer i vidm

4 U.S.B. 105609 -4926 22

5k popa dolje......

i onda vidim ovo http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&aid=1373

i brojku od samo 25 u savez, zna li netko šta se događa sa USB-om??????

Zar zdrpi više neigra????? :brukica:

lost_boy2
06.06.10, 20:36
Zna li netko šta se to događa, malo gledam alalizer i vidm

4 U.S.B. 105609 -4926 22

5k popa dolje......

i onda vidim ovo http://travian.ws/analyser.pl?s=hr4&aid=1373

i brojku od samo 25 u savez, zna li netko šta se događa sa USB-om??????

Zar zdrpi više neigra????? :brukica:

neko ih napada i jako kata :cerek: aj pogodi tko!!!!

Ciganin
06.06.10, 21:08
neko ih napada i jako kata :cerek: aj pogodi tko!!!!

koliko puta možemo pogađati :cerek:

lost_boy2
06.06.10, 21:12
koliko puta možemo pogađati :cerek:

tako je :palčina: i pozdrav savezniku :D

Ciganin
06.06.10, 21:32
tako je :palčina: i pozdrav savezniku :D

jedna ili dvije mete sam mislio :D
pozdrav :kid:

blento
06.06.10, 22:37
da ja napišem svoj zadnji na ovu temu pošto sam ugasio acc nakon što mi se
respect prošetao kroz gradove :to victory:

Svaka čast respectu na fejkanju i odabiru meta rade to majstorski.i takvi su i rezultati.
Mi smo deffa potrošili puno na borbu sa St i jednostavno nam je previše bilo kad se respect uključio.
i to je to.loše odigrana diplomacija tj.zapostavljena bila.
al da smo se naigrali jesmo.zahvaljujem i ekipi iz STa koja su igru učinila zanimljivom i borbenom.bez njih ne bi išlo.
a svi ostali maydayi i lavice i sličnu nastavite spamati.

mirkoželimir
06.06.10, 22:44

Svaka čast respectu na fejkanju i odabiru meta rade to majstorski.i takvi su i rezultati.
Mi smo deffa potrošili puno na borbu sa St i jednostavno nam je previše bilo kad se respect uključio.
al da smo se naigrali jesmo.zahvaljujem i ekipi iz STa koja su igru učinila zanimljivom i borbenom.bez njih ne bi išlo.

svaka cast, biti velik u porazu nije lako:palčina:

Superhik
06.06.10, 22:46
svaka cast, biti velik u porazu nije lako:palčina:

To pokazuje karakter osobe i čestitam na igri i odličnoj borbi tokom servera, največi kaos je bio na +/+ zahvaljujuči konstantnim ratovanjem.

cossorre
06.06.10, 22:51
da, prevrtljivi respect. nažalost

horni..xD
06.06.10, 22:57
Ono sto smi mi (U.S.B.) napravili vama to niko neče više nikada..svaka vam čast na akcijama al opet lakse je sa 3 saveza na 1 savez nego 1 savez na 3 saveza i jos vas tu i tamo skatamo..ma mi smo najjači..al svaka i vama čast..

Jež
06.06.10, 23:22
Da se nadovežem na kolege....

Čestitam RESPECTU na pobjedi; ulazak u sukobe nije baš bio sa stilom, ali daljnja igra je bila vrhunska i radi toga im skidamo kapu :cvjetic:
Naravno nemojte očekivati grupno gašanje, borit ćemo se do kraja koliko će ić ali realno ćemo sagledat situaciju i reć da je rat gotov u vašu korist...

Mogu čestitati svojoj ekipi na borbenosti, snazi i volji, svaka čast....
S obzirom na to koliko nas je bili smo postigli izvrsne rezultate....Bili smo vrlo dobri u offu, i uvjerljivo prvi deff savez; ali jbg, na greškama se uči...

Ja sam zadovoljan sa ovim serverom, bio je stvarno zanimljiv i rokalo se do zadnjeg vojnika, hvala svima onima koji su nam pomagala u deffu, trpili naše konstantno vikanje "hraneeeee za deff" i slično... Ali također hvala svima onima koji su nam igru učinili zanimljivom :)

Zatim molim kolege iz MayDay-a i S&T-a da prekinu sra* jer da se RESPECT nije uključio, budimo realni, sada vas više ne bi bilo.... :stupid:

@ Ciganin, evo ti nauči nešto novo da ne gnjaviš mamu i tatu
http://www.youtube.com/watch?v=fqu8YcqvNKA&feature=related

Toliko od mene i mog najboljeg duala Antonija (:lovju: ) za ovaj server (od mene općenito sa aktivnog igranja) ; a i ovo mi se lijepo poklopilo sa ljetom :D
Naš acc ostaje u igri blokiran, previše smo sentimentalni da bi ga obrisali :)

lp kron (Jež)

kron_hr
06.06.10, 23:26
Mogu se nadovezat na poruku iznad:
U.S.B.
savez utemeljen 30.3.2010.

Najbolji savezi (Off)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. PC 41 25463 1043999
2. BoP 32 32201 1030419
3. Đ-RAKIA 25 32045 801136
4. U.S.B. 24 30451 730816

Najbolji savezi (Def)
Top10BraniteljNapadač
Savez Igrač Ř Bodovi
1. U.S.B. 24 34255 822130
2. HARD R.M 39 12629 492512
3. ~TL~ 19 17061 324166

Sretno dalje na s4.
Čestitka RESPECTU.

lp, kron

ariac
07.06.10, 00:03
Cestitke USB-u na borbi.

Da se respect nije ukljucio bilo bi nam sigurno puno gadnije i upitno je da li bi prezivjeli. Ja ipak vjerujem da bi prezivjeli, jer smo prezivjeli i puno tezu situaciju koja je nastala mjesec-dva prije artova.

U svakom slucaju, bitka se nastavlja i jos ce trebati puno truda za pobjedu. Na + + stvarno nije dosadno :D

Ciganin
07.06.10, 06:47

@ Ciganin, evo ti nauči nešto novo da ne gnjaviš mamu i tatu
http://www.youtube.com/watch?v=fqu8YcqvNKA&feature=related

lp kron (Jež)

Da nisam timski igrač bilo bi vam gadno, da nisam odlučio napustiti i pokloniti ACC prije zabijanja u zdrpija nebi vam bilo lako
vjerujem da to može potvrditi ekipa koja je samnom igrala prošli S4
jer inače idem u solo akcije i redom čistim, al eto timski igrač do zadnjeg trena, pošalji off, ja poslao svjesno zakucao se, naravno da ne mogu sada biti u igri kad nemam off-a
za vašu igru vama također svaka čast i borbenost, i priznanje poraza...

na žalost tvoju nisi mogao biti ponosni član gerilaca pa bi vidio kakvu igru vodimo
i kako je oko nas lijepo čisto i kako se napada na više od 5-6 sati a ne samo na 1-2h oko sebe

ja svoju igru znam,na sreću... i odigrat ću do kraja :)
vama ako nije po volji OK ... doduše toliko pljujete taj respect zbog diplomacije... diplomacija se stvara s pomoću dvije strane a ne samo s jedne ;)
da su RESPECT-ovci toliko prevrtljivi i ovakvi i onakvi... na kraju krajeva i mi smo neki bili na početku u savezništvu, pljuvali ste zdrpija htjeli na njega na kraju igrate na istoj strani...
također mi je drago da sam raz***o to savezništvo u startu, dakle samo meni možete zahvaliti i Sami što je bilo ovako zanimljivo ali još nije kraj, još vas ima još nas ima... s toga pusti priče uzmi pivo ;)

dr.krafter
07.06.10, 07:19

Zatim molim kolege iz MayDay-a i S&T-a da prekinu sra* jer da se RESPECT nije uključio, budimo realni, sada vas više ne bi bilo.... :stupid:

mayday ne s*r* već duže,tj od onog famoznog zabijanja kod tebe što nas je udaljilo offerski jako puno.
mi u rat smo ušli isključivo zbog s&t-a od samog početka i odigrali smo koliko savez sa jako puno početnika može.
u centru smo dobivali po njonji jer nama centar nije nikako bitan.
govoriti sad vi ste imali puno saveza je glupo jer donedavno vi ste imali dark-fed i potajno syn koji vam je davao pregršt informacija,a i tajni deff dok sa vama nije bio u savezu.
ja vam čestitam na igri,jer eto bilo je tu svačega(nažalost i stvari koje se nisu trebale desiti,a dešavale su se na krivom mjestu i u krivo vrijeme),ali činjenica je da rat nije gotov

Jež
07.06.10, 10:07
također mi je drago da sam raz***o to savezništvo u startu, dakle samo meni možete zahvaliti i Sami što je bilo ovako zanimljivo ali još nije kraj

Ne budi smiješan :cerek: jer ti nemaš veze s tim...Točno se sječam te večeri kad je sve bilo počelo, i sjećam se da sam se ko kreten trudio da to izgladim, ali drago mi je da je tvoja draga šefica bila tvrdoglava, i pokušala ucjenom na što ne pristajemo nikad (a to je bilo da kickamo SaMi, što je neprihvatljivo o kojem god da se igraču iz saveza radilo)
A osim toga da te još imam u skype kontaktima sad bih tu zakeljio neke detalje iz jednog našeg razgovora prije cca 5 mjeseci :offtopic:

potajno syn koji vam je davao pregršt informacija,a i tajni deff dok sa vama nije bio u savezu.
ja vam čestitam na igri,jer eto bilo je tu svačega(nažalost i stvari koje se nisu trebale desiti,a dešavale su se na krivom mjestu i u krivo vrijeme),ali činjenica je da rat nije gotov

Čitaj ponovo boldano, molim te ne pričaj o stvarima u koje nisi bio upućen.... :banned:

To je to, neda mi se dalje prepucavat, nemam ni volje ni snage....

Sretno svima!

lp

dodatak

ne kažem da je cijel syn deffao,ali pratili su se heroji kod nekih akcija ;)

onda si trebao pratiti i neke heroje u S&T-U :cerek:

dr.krafter
07.06.10, 10:16
ne kažem da je cijel syn deffao,ali pratili su se heroji kod nekih akcija ;)

48V
07.06.10, 13:32
To je to, neda mi se dalje prepucavat, nemam ni volje ni snage....

Ali imao si volje milion puta do sada....

Ah da, ostao si bez offa, deffa, sela, a kako sad izgleda, uskoro i bez saveza, možda zato nema volje:D

nazguls
07.06.10, 13:49
u travianu ne postoje gubitnici i pobjednici,samo oni koji imaju i oni koji nemaju cajta!!!

ZappB
07.06.10, 14:25
u travianu ne postoje gubitnici i pobjednici,samo oni koji imaju i oni koji nemaju cajta!!!

i njuberi

:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:: cerek:

dr.krafter
07.06.10, 14:30
onda si trebao pratiti i neke heroje u S&T-U :cerek:

to što imate/imali ste multiće nije baš za hvaliti se.nama su se tražile sitnice za blokanje igrača,tako da ni dan danas nismo dobili pravo obrazloženje zašto nam je ovnaš blokiran u 2 ujutro,10 minuta prije slanja napada,a kataši se pozabijali...a vas samo blokaju i prođete praktički lišo
no što je bilo,bilo je,idemo dalje:steta:

Ciganin
07.06.10, 14:37
Ne budi smiješan :cerek: jer ti nemaš veze s tim...
hahaha, to ti misliš da nemam veze :) al u to vrijeme sam ja držao uzde saveza... onog saveza...

Točno se sječam te večeri kad je sve bilo počelo, i sjećam se da sam se ko kreten trudio da to izgladim, ali drago mi je da je tvoja draga šefica bila tvrdoglava, i pokušala ucjenom na što ne pristajemo nikad (a to je bilo da kickamo SaMi, što je neprihvatljivo o kojem god da se igraču iz saveza radilo)
da dobro se sjećaš, jer smo rekli da je dotična odgovorna za diplomaciju, a tko je stajao iza svega toga? tko je digao galamu i zbog koga? zbog igrača koji su danas u Gerili sam ja digao galamu jer nismo htjeli savez s vama ... jer je ret ludio i išli ste mu na jetru a samimim time i meni :D
sveki je bila samo figura koja je to recimo svojom sposobnošću da je takva kakva je razriješila to :)
a ono što sam ja filao njoj PVT na skype dok je ona tipkala tu veče u sobi je drugi par opanaka...

A osim toga da te još imam u skype kontaktima sad bih tu zakeljio neke detalje iz jednog našeg razgovora prije cca 5 mjeseci :offtopic:
znam dobro te detalje razgovora, ako ništa drugo pamčenje me služi, gle uspio sam sve... čak vas držati na nekoj distanci kad smo se odvojili, pričajući jedno radeći drugo... čuj sve ti je to sposobnost pregovaranja i manipulacije :)
ako to do sada nisi shvatio zaista te žalim :)

Ja sam cigan... a cigana teško zahebat a on će tebe uvijek :patkica:

ariac
07.06.10, 15:20

Ovo u brzini nisam ni vidio jucer. Ocigledno ti nemas visoko misljenje o Mayday-u i drugim nasim saveznicima. Ja ima utemeljeno visoko misljenje o svima njima jer su nam puno pomogli. Narocito Mayday od pocetka.

A cinjenica koja je ocigledna: neusporedivo su bolji saveznici od vasih bivsih i sadasnjih saveznika :D

Under The Storm
07.06.10, 16:23

Čestitam RESPECTU na pobjedi; ulazak u sukobe nije baš bio sa stilom, ali daljnja igra je bila vrhunska i radi toga im skidamo kapu :cvjetic:
Naravno nemojte očekivati grupno gašanje, borit ćemo se do kraja koliko će ić ali realno ćemo sagledat situaciju i reć da je rat gotov u vašu korist...

Mogu čestitati svojoj ekipi na borbenosti, snazi i volji, svaka čast....
S obzirom na to koliko nas je bili smo postigli izvrsne rezultate....Bili smo vrlo dobri u offu, i uvjerljivo prvi deff savez; ali jbg, na greškama se uči...

...

lp kron (Jež)

da,u bilo kojem trenutku nitko nije sumnjao u zanimljive događaje na++ kvadrantu.
lijep pozdrav od bivšeg suigrača.

idemo dalje.malo sim citanja i evo ih natari.
vrijeme je bilo malo da i ++ utihne.

bogi3
07.06.10, 16:26
ekipi iz usb-a samo porucujem da je rat bio solidan i cestitam kako njima tako i nama i nasim saveznicima. a sve ove spike o brojnosti, ukljucivanju respecta kao odlucujuceg faktora stvarno ne piju vodu.
ne znam kome zelite zamazati oci! ja cu probat ukratko iznijeti cinjenice:
- rat je poceo, odnos snaga je bio sljedeci (OLD TIME, SABH, SABHw- sluzbeno u ratu te DARK, FED-nekih 5-6 fed-ova su bili ispomoć, u pocetku defferski a kasnije i ukljucivani u off akcije pogotovo fed sparta ak se ne varam,tako nesto)
-sto se tice jos te strane price dodajem samo da je kasnije nastalo spajanje timera i sabha
- druga suprostavljena strana (FUN&CO, saveznici RESPECT (koji su tad imali potpisan nap sa navedenim saveznicima iznad i nisu se ukljucivali u fajt, SYN koji je takodjer imao sluzbeni nap sa sabhom i ovima, te mayday i LAV-ICE dva manja saveza, lavice kasnije spajane sa funco u S&T)
- dakle ako cemo o brojcanom odnosu snaga, rekao bih 3:1 za old sabh i dark-fed
- prvih 4 tjedna rata mi smo se relativno samo branili, od tuda i same zelene medalje u profilu saveza, 1.,2.,3. mjesto-kako kad. Likovali ste,trosili ste offove,tu i tamo se zabijali a mi smo cekali pravu priliku za uzvrat.
- Kad je napokon pocelo, kad su se strasti smirile i iako je unutar saveza doslo do podjela (odvajanje jednog dijela ekipe u GUERILLU) svejedno je suradnja ostala i pocelo se lupat na sve strane.
U jednom danu fedovci su zabili sav saveznicki off pa smo tu prijetnju uklonili. Masa igraca iz old timea je pogasila racune, ostatak ekipe osnovao USB, a wingovi su nestali u vrlo kratkom roku, opet ogroman dio ljudi pogasio racune.
sad kad pogledate vidite 20 igraca u usb-u a puno off i deff bodova. Pa nije 20 igraca to ostvarilo,treba pogledati i povijest ulazenja i izlazenja iz saveza,spajanja itd..
Ostalo je to sto je ostalo i napravili ste ono sto se od pocetka znalo, napokon saveznistvo sa SYN-om. Vi ste na izdisaju,ostaje nam SYN ali i to ce se brzo rijesiti, najjaci off je vec pao.

dakle,poraz morate prihvatiti uzdignute glave, ne mozete pricati da vas je manje u odnosu na nas, razlika je samo u tome sto smo mi ustrajali i nismo gasili, bili smo slozni kako u pocetku tako i na kraju. Eto toliko o tome, ipak nisam bio kratak :blink:

Ged
07.06.10, 17:31
Prvo bi zelio cestitati na tvojoj borbi, svatko drugi bi obrisao acc vec prije tri tjedna, ti si se borio i sa tri sela... strah me pomisliti sto bi bilo da si ostao samo na jednom. :D
Drugo, rat nije gotov dok se USB i vecina njegovih igraca ne ugasi... bahatost se moze svakom obiti o glavu. Prije dva mjeseca bio bi spreman potpisati kapitulaciju, danas se mi cinimo kao izgledni pobjednici, a sutra... tko zna. ;)

Vjerujem da ti ovo nije prvi server, a ako se nesto moze nauciti na travianu onda je to da je diplomacija cesto presudna. To je pokazao prosli s4, sad pokazuje i ovaj. Netko je rekao da je respect prevrtljiv, s druge strane mi mozemo potvrditi da su od pocetka rekli da ce biti s nama i to su ispostovali. Cekali smo ih (a i vi ste ih pustali da simcitaju, pa je vasa greska utoliko i veca), ponekad i bili ljuti na njih, ali pokazali su se kao presudan jezicac (ok, jezicina :D) na vagi. S druge strane, SYN se po meni pokazao kao najvece... pa recimo razocaranje, da ne upotrijebim neku drugu rijec, tako da dok je fight s vama (bio) posten (ako zaboravimo psihologa ;)), s njima osobno ne bih nikad bio u bilo kakvoj vrsti saveza. Dakle, cijela ova povijest svela se na dvije kljucne tocke:
- pocetak rata, a ako se ne varam, zakuhala ga je Sami (koja vec duze vremena vise ne igra ako sam dobro upucen), sto je ipak vasa greska. Daleko od toga da bi morali ostaviti igraca na milost i nemilost nekome, ali ona je vise puta 'zabrljala' i radila gluposti, a da ste ju drzali pod kontrolom ovaj bi kvadrant bio vec odavno miran
- odabir saveznika iliti diplomacija.
Oba ta dogadjaja su vasi svjesni odabiri i, gledajuci u retrospektivi, greske. Tako da mislim kako nemate pravo biti ljuti na nas i reci kako seremo. :D

nazguls
07.06.10, 17:38
ako je puno bodova onda je puno bodova tih 20 igraća..
nema veze ko je ulazija i izlazija,računaju se sveukupni bodovi članova koji su unutar saveza..za medalju se gleda di je ko bija u trenutku napada..

Malla Praseeca
07.06.10, 19:10
hard najnapredniji tjedna...
izgleda da je počelo novo regrutiranje, pa će opet plakat da imaju špiju....

Ciganin
07.06.10, 20:42
ako je puno bodova onda je puno bodova tih 20 igraća..
nema veze ko je ulazija i izlazija,računaju se sveukupni bodovi članova koji su unutar saveza..za medalju se gleda di je ko bija u trenutku napada..

5. U.S.B. igrača 24 30462 731087
17. GUERILLA igrača 22 13077 287696

off bodovi ne govore puno, jer jeremy i ja smo počistili svoj kvadratić oni osobno su pogasili XX accaunta to što ih se nije ulovilo za vrijeme gašenja pojedinaca je stvar saveza jer deff-a nije bilo jer su se čuvale guze ''velikih'' dok su mali ispaštali, razlika nas i njih je što je kod nas i najmanji igrač bitan i ako traži deff dobit će ga, dok se kod njih deff mogao nać samo kod 5-6 pojedinaca iz vrha i vodstva :gamer s mišem: i gdje da se skupe onda off bodovi?

najači offer im je zdrpi i briši, al ako se uzme činjenica da je prvobitna koalicija bila protiv OLD-TIME-a i da je zdrpi lupao od samog početka i skupio ohoho bodova 1/5 sam skidam kapu jer zaista je bio neuhvatljiv...
a i lupao unutar 2 sata oko sebe... tako da se nije moglo bog zna što skupiti deff-a
al smješno je što neki pričaju priče za malu djecu

ric se bahatio, bahatio... a respect ga nije dirao do danas... koliko znam a u gradovima pustoš... farmaju mu GG već duže vrijeme... dok se nekima čuvaju guze :D
tako vam je to kad se svi uzdate u dva igrača i čuvate im guze... dok su drugi gradovi prepušteni na milost i nemilost...
pa čak i GG

2 igrača ne mogu protiv kvadranta... ostatak je pohvatan, zašto? jer znamo koliki je čiji off i branimo 80% fejkanih gradova teško da bi promašili svi koji su se nasukali u zadnje vrijeme...

čak vam je i saveznik ostao bez off-a a i on teško da bi mašio
uglavnom svaki igrač je igrač ako je aktivan, ako ima grad da se u njemu složi čeka i skine pokoji off... otud vam eto off bodovi jer ste u zadnjih tjedan dana nakupili zakucavanja i zakucavanja ....
a mi se još uvijek igramo :patkica:
ne podcjenjujem nikoga... al ponekad treba znati i sa saveznicima... FED vas je napustio... nas još nitko :D

:sretan rodjendan:
a neću zaboraviti ponudu da vam vodimo akademiju ondašnji OLD-SABH nemaju čvrstu ruku bla,bla...iskoristili ste igrače i ostavili ih na cijedilu.... normalno da su se okretali od vas

i da ne prepričavam server dalje... jer ima tu štošta mimo napada i mimo bodova... i puno više za reć od same statistike

mirkoželimir
07.06.10, 21:25

kad se nakote jadna nam majka svima nama :D
oduzimaju vam i sela koliko ja vidim, hard je podemonio :D

guest
07.06.10, 21:55

ja ne vidim ništa loše u tome da se i male igrače uključi u igru, ali sigurno ti ne služi na čast imati multića špiju na što ti sam aludiraš.. jer sumljam da će neki mali igrač jedva dočekati da špija HARD za TL tako da ostaje jedina opcija da ima netko od vas multića

Malla Praseeca
07.06.10, 22:37
kad se nakote jadna nam majka svima nama :D
oduzimaju vam i sela koliko ja vidim, hard je podemonio :D

ma moramo ih malo obradovati...
ipak su 7 meseci gradili da mi moremo katati....
@guest živim zato da u hard ubacim špiju i radim svaka 24 sata jedan acc samo za vas...
i šaljem kate sa skriptom naravno....
potraži po forumu i videl buš za oflajn u mozzili kak se šalju...
sa malo jačom pilom i dobrim netom moreš poslat 10/sek, meni je dosad uspelo 8....
btw žalosno je kak vas derem zadnja 3 dana sa onom mizerijom od offa kaj imam, a još žalosnije kaj nisam ja ni počel sukob zadnjih mesec dana nego su se anarhisti oko mene osilili i počeli pljačkati...

guest
07.06.10, 23:37
@guest živim zato da u hard ubacim špiju i radim svaka 24 sata jedan acc samo za vas...

it's ok.. ne znam zakaj se pjeniš odmah toliko.. ne brini, nisi jedini koji ima multiacc..

sa malo jačom pilom i dobrim netom moreš poslat 10/sek, meni je dosad uspelo 8....

ovo ne znam zašto spominješ.. znam za to već par servera.. a vjerujem i ti..

btw žalosno je kak vas derem zadnja 3 dana sa onom mizerijom od offa kaj imam, a još žalosnije kaj nisam ja ni počel sukob zadnjih mesec dana nego su se anarhisti oko mene osilili i počeli pljačkati...

opet.. zakaj se onda meni javljaš.. riješi to s njima.. ja sam samo rekao da vam ne služe na čast multići.. kao ni bilo kome općenito.. pa ni onima među najjačima igračima na serveru koji igraju po 3 acc-a, a ni klincima koji se zafrkavaju pa naprave po nekoliko acc-a..

cossorre
08.06.10, 00:02
ma moramo ih malo obradovati...
ipak su 7 meseci gradili da mi moremo katati....

ti mi baš zvučiš koda si se pozdravio s mozgom. i ja apsolutno vjerujem da ti živiš za to da ubaciš špiju, samo jedno pitanje, jel to lord nabildo off na 20 pa sad ruši oružarnice u svim naseljima ili je skatan do bola? :lol: :sjekiraš:

i dobro dajte ovom miri pomozite da izgradi drugo naselje. mislim niste fer :D

Malla Praseeca
08.06.10, 00:22
Miro, bledy i lord su davnih dana odustali od aktivne igre...
a vi samo pokazujete svoju snagu iživljavajući se na 3 polumrtva acca...
guest, nemam 2 kompa i stvarno nemam ni volje ni želje igrati 2 acca...
Mislim činjenica je da lopov u svakom vidi lopova a dobro mi je poznato kako su hardovi glavešine imali upade u 15 acca prošli s4, jer sam igral s vama...
o preuzimanju sela od igrača koji nisu igrali mjesecima ni da ne govorim...
a o posudbi na 2 tjedna u drugi savez kad je postojalo pravilo u preuzimanju...
neću dalje....

arhimond
08.06.10, 00:27
http://travian-reports.net/hr/report/87043365b62

ovako se defa GG :D

guest
08.06.10, 00:56
http://travian-reports.net/hr/report/87043365b62

ovako se defa GG :D

:lol2::101010::lol2:

bla bla bla.. nešto nešto.. prošli server.. bla bla..

i dalje ne vidim nikakvu poveznicu u ovome što ti pričaš s onim što sam ja komentirao tvoj post u kojem kažeš da će HARD opet imati špiju na temelju čega sam ja onda zaključio da je špija iz vaših redova.. no dobro, pustimo to.. očigledno da se ne kužimo.. laku noć..

Toso
08.06.10, 01:08
ja ne vidim ništa loše u tome da se i male igrače uključi u igru, ali sigurno ti ne služi na čast imati multića špiju na što ti sam aludiraš.. jer sumljam da će neki mali igrač jedva dočekati da špija HARD za TL tako da ostaje jedina opcija da ima netko od vas multića

nisam TL,al ono, zasto mora biti multic?
jel tesko frendu reci da napravi manji acc i spija s njega? nije.
istina je da se ima multica tone po serveru, ali da je jedina opcija,nije.
znas ljude s drugih servera etc etc
lako je ubacit spiju, a jos lakse ako ju sittas :)

hzg
08.06.10, 01:13
jbte cpypaste sve sam obrisapo

Malla Praseeca
08.06.10, 01:18
jbte cpypaste sve sam obrisapo

Vi modovi bi trebali biti primjer ostalima, a ne mamazani ulaziti na forum... :patkica:
@Nebitni meni je frend igral acc i sittal sam ga, a bil je kod njih...
Nekrše se pravila a imali smo špiju... ;-)

Toso
08.06.10, 02:09
pa znam, cesto se nade osoba nezadovoljna u tom savezu koja ti se javi da ju sittas i skrsis trenutni
a sto je veci broj clanova, veca je i sansa spije, to je valjda svima jasno

cossorre
08.06.10, 06:54
Vi modovi bi trebali biti primjer ostalima, a ne mamazani ulaziti na forum... :patkica:
@Nebitni meni je frend igral acc i sittal sam ga, a bil je kod njih...
Nekrše se pravila a imali smo špiju... ;-)

naravno čak ni špijunirat ne znaš kak treba. ali jedna stvar mi je jadna. kako si uvijek govorio, jedan obićni soft itd. pa šta će ti špija u softu, udri pa kud puklo. je vraga al nemremo udarit a. a o onim računima neću govorit, naravno koga god mi skatali taj se dan prije stavio na brisanje, mislim glupa priča i imam neki dojam da ste uskoro gecrkt što se tiče s4 +|- koordinata:witch:

Malla Praseeca
08.06.10, 09:09
naravno čak ni špijunirat ne znaš kak treba. ali jedna stvar mi je jadna. kako si uvijek govorio, jedan obićni soft itd. pa šta će ti špija u softu, udri pa kud puklo. je vraga al nemremo udarit a. a o onim računima neću govorit, naravno koga god mi skatali taj se dan prije stavio na brisanje, mislim glupa priča i imam neki dojam da ste uskoro gecrkt što se tiče s4 +|- koordinata:witch:

pitaj si saveznike kako sam ih 2x namagarčil...
pola napada sam radil bez izviđanja, mislim da ti to puno govori o organiziranosti i snazi softa...
čak razmišljam staviti HoF MILFhunter vs HARD i anarhija kako vam sa offom 2k/4k ubijam sav deff koji morete skupiti i to već 4 dana u kontinuitetu....
mi se tolko vas bojimo, da smo čak razmišljali i rat objaviti, ali smo svatili da nema smisla jer vas moremo katati do mile volje bez opasnosti od neke veće odmazde.... :daje cvijet:

cossorre
08.06.10, 10:54
pitaj si saveznike kako sam ih 2x namagarčil...
pola napada sam radil bez izviđanja, mislim da ti to puno govori o organiziranosti i snazi softa...
čak razmišljam staviti HoF MILFhunter vs HARD i anarhija kako vam sa offom 2k/4k ubijam sav deff koji morete skupiti i to već 4 dana u kontinuitetu....
mi se tolko vas bojimo, da smo čak razmišljali i rat objaviti, ali smo svatili da nema smisla jer vas moremo katati do mile volje bez opasnosti od neke veće odmazde.... :daje cvijet:

nije stvar u tome kolko mi defa imamo jer tvoj of je muha za naš def. problem je samo ulovit te to ti se mora priznat, al ako te već ne uspijemo ulovit, možda ti počneš lovit nas:pčelica:

Malla Praseeca
08.06.10, 13:00
nije stvar u tome kolko mi defa imamo jer tvoj of je muha za naš def. problem je samo ulovit te to ti se mora priznat, al ako te već ne uspijemo ulovit, možda ti počneš lovit nas:pčelica:

imate ga sve manje iz dana u dan, barem ekipa oko mene...
a meni heroj sve sretniji i sretniji...
ako je muha zakaj jednostavno ne nakrcate gradove na koje bi mogel i priča završena? :fairy:

cossorre
08.06.10, 18:09
imate ga sve manje iz dana u dan, barem ekipa oko mene...
a meni heroj sve sretniji i sretniji...
ako je muha zakaj jednostavno ne nakrcate gradove na koje bi mogel i priča završena? :fairy:

zakaj ti jednostavno ne pukneš tam di je def i ne pobiješ taj naš jadni def

Malla Praseeca
08.06.10, 18:31
zakaj ti jednostavno ne pukneš tam di je def i ne pobiješ taj naš jadni def

ako se zabijam onda se zabijam sa drugovima... ;-)

Macintoshica
08.06.10, 21:19
A ovi Bopovci samo spamaju po običaju, nisu ništa konkretno napravili, :usisava:

mirkoželimir
08.06.10, 22:35
ujutro u 5 bi mozda mogli :) da vidimo hoce li i PC napokon dobit po tamburi ili se izdefat :)

Pacijent i pol
08.06.10, 23:37
ujutro u 5 bi mozda mogli :) da vidimo hoce li i PC napokon dobit po tamburi ili se izdefat :)

Šaljivđija :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:
Pa tko smije u PC dirnuti????
TKO????

jebacch
08.06.10, 23:40
TKO????

Apple

http://www.apple.com/macpro/

mirkoželimir
09.06.10, 00:12
meni je malo komicno kako je Bop zicao cijeli server da ide na PC :D sad mi i drugovi sa +/+ kazu ih je Bop huskao na nas, prejadno :D
a prije same bitke su pricali kako ce okoncat rat koji smo mi zapoceli, yeah right, kao i kifle :D TL se ne zali i ne kumuje nista, njima respect!

guest
09.06.10, 00:27
TKO????
Apple

http://www.apple.com/macpro/

priznaj da si to napisao samo zbog macintoshice i njenog avatara :D

09.06.10, 03:20
meni je malo komicno kako je Bop zicao cijeli server da ide na PC :D sad mi i drugovi sa +/+ kazu ih je Bop huskao na nas, prejadno :D
a prije same bitke su pricali kako ce okoncat rat koji smo mi zapoceli, yeah right, kao i kifle :D TL se ne zali i ne kumuje nista, njima respect!

nebi previse o tome koga se i za sta zvalo, vec cu samo napomenuti da smo semi i ja na ex s4 upoznali velik broj sadasnjih pc-evaca i sa mnogima bili u kontaktu i u akcijama sudjelovali i tu nema sumnje u njihovu sposobnost sto se tice same igre, ali vi ste ovdje brojcano puuuno jaaci...nas je 33 u savezu a vas?

zato nemoj molim te o tome da huskamo pola servera za bilo sta... :pivo::pivo:

mirkoželimir
09.06.10, 03:41
nebi previse o tome koga se i za sta zvalo, vec cu samo napomenuti da smo semi i ja na ex s4 upoznali velik broj sadasnjih pc-evaca i sa mnogima bili u kontaktu i u akcijama sudjelovali i tu nema sumnje u njihovu sposobnost sto se tice same igre, ali vi ste ovdje brojcano puuuno jaaci...nas je 33 u savezu a vas?

zato nemoj molim te o tome da huskamo pola servera za bilo sta... :pivo::pivo:

ok, manje vas je, ali cemu onda "oni su zapoceli a mi cemo okoncat rat" u MMovima? to je bila pocetna samouvjerenost a nakon prve akcije moljakanje po kvadrantima.

TL ima ponosa za razliku od vodstva Bopa.

09.06.10, 05:11
ok, manje vas je, ali cemu onda "oni su zapoceli a mi cemo okoncat rat" u MMovima? to je bila pocetna samouvjerenost a nakon prve akcije moljakanje po kvadrantima.

TL ima ponosa za razliku od vodstva Bopa.

zasto ne ne pisati to u mmovima... to ljudima zna dati ohrabrenje i uliti samopouzdanje, a nisi nikada vidio sto je propaganda u povijesti? i ovo za tl... hmm, njima fali malo hrabrosti, ako smijem priznati... necu dalju... uzivaj, moram i ja spavati... :cvijece i proljece:

mirkoželimir
09.06.10, 05:19
uzivaj, moram i ja spavati... :cvijece i proljece:

eh to ti je kad nisi pacijent :D

izgleda da je PC dobio malo po obrazima:blackeye:

09.06.10, 05:27
eh to ti je kad nisi pacijent :D

izgleda da je PC dobio malo po obrazima:blackeye:

ma samo sam se zavaravao... nista od spavananj ocigledno... vani se razdanilo, pticice se raspjevale... :)

Macintoshica
09.06.10, 10:15
TKO????

Izgleda da neko ipak smije :air kiss::sjekiraš:

Superhik
09.06.10, 10:49
A možda i bolje da nisu dirali kad se gleda ukupna šteta i vremenski zaostatak zbog nastale štete :D

nazguls
09.06.10, 11:24
koliko vidim kod šokca nije probijeno a kod teute liepo unakažen crop..
jel mi šta promaklo?

edit.vidim da je i kod šokca probijeno al uz nemale žrtve..

Superhik
09.06.10, 11:45
Šokac probijen s time da se deffao offom. Zaustavio je 3 ili 4 offa. Njegov off je natrag za 15 dana s artom brze obuke. Push i gold mu vrate off grad u staro do sutra navečer. Što sumnjam da će tak brzo se obranit napadači ;)

Teuti razvaljen croop, off netaknut, hrani se normalno, croop se vrati uz push i gold isto u par dana :)

mirkoželimir
09.06.10, 12:00
eh vi golderi, samo se vi tjesite...

TaraT
09.06.10, 12:45
Šokac probijen s time da se deffao offom. Zaustavio je 3 ili 4 offa. Njegov off je natrag za 15 dana s artom brze obuke. Push i gold mu vrate off grad u staro do sutra navečer. Što sumnjam da će tak brzo se obranit napadači ;)

Teuti razvaljen croop, off netaknut, hrani se normalno, croop se vrati uz push i gold isto u par dana :)

ova akcija se trebala zvati: svabe i bop idu na more,a pc ne
:D

Anđeo s greškom
09.06.10, 13:53
hihihiihihihi pozz svima s mora :) godisnji vec otpoceo :)

Mr AlcoHell
09.06.10, 14:08

ono kaj sam JA pisao na forumu je čista zahebancija, a to kaj ju ti nisi shvatil je tvoj problem.

mene su drugovi na ++ puno rekli o pc pa kaj sad, svako ima neke info, manje ili više točne :)

pitanje, zakaj se defal offom?
a dobro, opisao si to ko da i nema gubitaka xD

Superhik
09.06.10, 14:17
pitanje, zakaj se defal offom?
a dobro, opisao si to ko da i nema gubitaka xD

Nije bio na accu cijeli dan i nismo znali jel ide kaj na njega ili ne. Zapravo znali smo da su i kod njega fejkovi al kak ste se redali njega nije bilo da nam da info o tome i kad se navečer pojavio bilo je kasno reagirat. Stoga je riskirao off da spasi off grad :)

Mr AlcoHell
09.06.10, 14:23
Nije bio na accu cijeli dan i nismo znali jel ide kaj na njega ili ne. Zapravo znali smo da su i kod njega fejkovi al kak ste se redali njega nije bilo da nam da info o tome i kad se navečer pojavio bilo je kasno reagirat. Stoga je riskirao off da spasi off grad :)

ja od vas ne tražim nikakva opravdanja :)
svakom se može dogoditi pogreška ili neki propust

šteta koristit za def lijepi galski off...

al kaj sad, tu smo i igramo se

nazguls
09.06.10, 14:49
ja od vas ne tražim nikakva opravdanja :)
svakom se može dogoditi pogreška ili neki propust

šteta koristit za def lijepi galski off...

al kaj sad, tu smo i igramo se

pa nestankom grada nestaje i of pa bolje da pogine ki def nego da nestane u šumi...