PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]

zenno
08.08.10, 15:47
čemu diskrecija? otvorene su teme za ratovanja među savezima, pa se lako postaju reporti...
za neku veću akciju, otvori se nova tema i svi uživamo u njima..šteta da teme pc/abaddon, diva/basilius ili neka treća ostane skrivena;)

tema diva /basileus ne postoji...postojao je off koji se skucao u moje zidine (po ko zna koji put...i postojao je crop iz kojeg sam napadnut...

diva i ja smo se popričali, nikakve krvne zavade 8ili zla krv sa starih servera nije prisutna....

samo napad i uspješna obrana (za dlaku :)

a sad idem na kupanje :)

TaraT
08.08.10, 15:56
Neki rade nocne smjene(pa se docepo kompa na recepciji),ako znas sta znaci radit.:brukica::brukica::brukica:

hahahaha
sori, ali moram se nasmijati
prozivas mene dal znam ssto je posao, a u istoj recenici ti priznajes da na poslu lovis comp i ides na travian
mislim, mene se uopce ne tice, kako ti provodis svoj radni dan (u ovom slucaju noc), svoje slobodno vrijeme i ostalo
ali, pokusaj bar ubuduce, ako nekom (u ovom slucaju meni) nesto spocitavas, ne raditi to isto
onda ce post biti daleko uvjerljiviji

arhimond
08.08.10, 16:57
tema diva /basileus ne postoji...

a sad idem na kupanje :)

ma mislio sam na onu temu enigma vs. tatoo, da se samo posta dalje report...čisto zbog znatiželje :)

Ares(CRO)
08.08.10, 17:17
hahahaha
sori, ali moram se nasmijati
prozivas mene dal znam ssto je posao, a u istoj recenici ti priznajes da na poslu lovis comp i ides na travian
mislim, mene se uopce ne tice, kako ti provodis svoj radni dan (u ovom slucaju noc), svoje slobodno vrijeme i ostalo
ali, pokusaj bar ubuduce, ako nekom (u ovom slucaju meni) nesto spocitavas, ne raditi to isto
onda ce post biti daleko uvjerljiviji

Da radis nocne smjene onda bi znao kako ubiti vrijeme :palčina:

PS:I volim doci na forum i zajebavati takve poput tebe koji misle da su pokupili pamet svijeta ili traviana,a zapraovo su balavci koji nisu ni p..... dlaku vidjeli:cerek:

TaraT
08.08.10, 17:29

PS:I volim doci na forum i zajebavati takve poput tebe koji misle da su pokupili pamet svijeta ili traviana,a zapraovo su balavci koji nisu ni p..... dlaku vidjeli:cerek:

stvarno me znas nasmijati
a moram ti priznati da to ssto ti spominjes stvarno nisam vidio
u zadnjih 10ak i vise godina postoji nesto ssto se zove depilacija, i uvrijezeno je kod zena
to nam ujedno i govori kad si ti to zadnji put vidio
:D

no, otisli smo predaleko u off topic, tako da cu se od svih ostalih prepucavanja suzdrzati

Ares(CRO)
08.08.10, 17:35
stvarno me znas nasmijati
a moram ti priznati da to ssto ti spominjes stvarno nisam vidio
u zadnjih 10ak i vise godina postoji nesto ssto se zove depilacija, i uvrijezeno je kod zena

no, otisli smo predaleko u off topic, tako da cu se od svih ostalih prepucavanja suzdrzati

Sad je najbolje :welcome::

I jos se nisi opametio nakon 10 godina :brukica:

PS:Znam da istina boli,biti djevac u tvojim godinama sigurno je tesko :lol:

arhimond
08.08.10, 17:37

eagle je jedan od puno korektnih igrača na ovom serveru, mnogi poput tebe izokreću stvari ali im
baš i nejde,sve dok se ne zna tvoj nick iz igre, možeš prduckati luuudo:brukica:

:wanted: nudim 10000 resa za tvoj nick, možeš se i sam javiti za nagradu :svinjica mala:

:lol: kak je prošla tražilica cossore/alcohell ?

Ares(CRO)
08.08.10, 17:47
eagle je jedan od puno korektnih igrača na ovom serveru, mnogi poput tebe izokreću stvari ali im
baš i nejde,sve dok se ne zna tvoj nick iz igre, možeš prduckati luuudo:brukica:

:wanted: nudim 10000 resa za tvoj nick, možeš se i sam javiti za nagradu :svinjica mala:

Malo je resa :).

Da si malo pratio znao bi koji mi je nick,ali ni ja tvoj neznam.

PS:Izgleda da vas ima vise koji nisu vidjeli :brukica:

hzg
08.08.10, 17:51

ovo je bila jedna od laksih trazilica, ja ga nasao s tri klika :D

dadozg
08.08.10, 17:57

:brukica::brukica::brukica: oprostite ne off topicu,ali moral sam ovo kvotat..svaka čast care lijepo si ga odrezao hahahahhahaha

arhimond
08.08.10, 18:17
Malo je resa :).

Da si malo pratio znao bi koji mi je nick,ali ni ja tvoj neznam.

PS:Izgleda da vas ima vise koji nisu vidjeli :brukica:

aha, u fedu si, evo onda 100 000 resa za nick, ionako će to refundirati tvoj savez :)
moj nick ti piše u profilu ovog forumskog, ako ne možeš naći budem ti IGM poslao
no aj, dosta pažnjice si dobio :air kiss:

@ontopic
PC se lagano sprema za ww, sa svojim vjernim saveznicima enigmom dovršavaju tatoo dok se đ i respect igraju ali i troše...što svakako paše PC-u.To su 3 veće grupacija na ovom serveru, za hard ne znam šta rade ali malo ih se vidi i čuje. Sve izgleda da će PC zasluženo osvojiti server...ali u igri su uvijek moguća iznenađenjca no kad bi se kladio uložio bi na pc iako respect ima stvarno respektabilnu populaciju

Ares(CRO)
08.08.10, 18:22
aha, u fedu si, evo onda 100 000 resa za nick, ionako će to refundirati tvoj savez :)
moj nick ti piše u profilu ovog forumskog, ako ne možeš naći budem ti IGM poslao
no aj, dosta pažnjice si dobio :air kiss:

@ontopic
PC se lagano sprema za ww, sa svojim vjernim saveznicima enigmom dovršavaju tatoo dok se đ i respect igraju ali i troše...što svakako paše PC-u.To su 3 veće grupacija na ovom serveru, za hard ne znam šta rade ali malo ih se vidi i čuje. Sve izgleda da će PC zasluženo osvojiti server...ali u igri su uvijek moguća iznenađenjca no kad bi se kladio uložio bi na pc iako respect ima stvarno respektabilnu populaciju

Hvala na paznji :).

Istina bar smo se u necemu slozili :palčina:

PS:Veci je gust kad se ratuje.

Toxic Hemlock
08.08.10, 18:39
Poznato je da oni koji najviše zaslužuju pobjedu, često izgube.
Zato ne treba još nikog izdvajati, jer ima još 3-4 mjeseca do lvla 100(možda i više), a to je ipak puno vremena.

Ares(CRO)
08.08.10, 18:48
Poznato je da oni koji najviše zaslužuju pobjedu, često izgube.
Zato ne treba još nikog izdvajati, jer ima još 3-4 mjeseca do lvla 100(možda i više), a to je ipak puno vremena.

Racunica je,da se silno trosi deff i off.Dok PC i njihove suradnje samo lagano dovrsavaju ostatke alijansi na njihovim kordinatama.Dok ce rat između nas i koalicija Đ trajati do kraja servera sto znaci lagana pobjeda za PC.

Ljudi su je zasluzili jer su u kratkom vremenu potamanili sve zivo tko im je bio moguca prijetnja.

dadozg
08.08.10, 20:27
ares ne bi baš se složio s tobom.....u gradnji WW-a igra veliku ulogu i sreća....ko zna kaj bu se još desilo do dolaska natara,mi kakvi smo pacijenti možda se i raspadnemo do tad :cry::cry:;)

ali da sad najbolje stoje pacijenti,stoje....i to samo svojom zaslugom sa odličnim vodstvom gdje se točno zna gdje je glava,a di je rep.....

razigrana bakterija
08.08.10, 22:02
@ontopic

respect je pocistio usb i syn...ali nisu se bas nesto puno oslabili ili istrosili...đ se do ovog sukoba sa respectom uopce nije istrosio...sukobi s darkom se mogu eventualno tretirati samo nekim blazim zagrijavanjem...potpisali saveznistvo s cijelim kvadrantom i u miru se razvili...imaju dobru potporu u vidu harda sto se tice deff-a...a off-a su pokazali da imaju...usudio bi se reci i mozda najvise na serveru a ne sumnjam da ce ga "mali od off-a" znati upotrijebiti...tako da đ djeluje trenutno kao savez koji drzi celnu poziciju u pripremama i utrci za ww...ne treba smetnuti s uma niti to da je đ najbrojnija koalicija servera zajedno sa triumphom, hardovima i 108-om...

za razliku od njih pc se bori od prvog dana servera do danas...bilo na svom, bilo na drugom kvadrantu...i koliko god njihove akcije bile uspjesne usvakoj od njih nesto je izgubljeno...

ares ne bi baš se složio s tobom.....u gradnji WW-a igra veliku ulogu i sreća....ko zna kaj bu se još desilo do dolaska natara,mi kakvi smo pacijenti možda se i raspadnemo do tad :cry::cry:;)

ali da sad najbolje stoje pacijenti,stoje....i to samo svojom zaslugom sa odličnim vodstvom gdje se točno zna gdje je glava,a di je rep.....

ne bi rekao bas da pc stoji najbolje trenutno...istina je da djeluju mocno...ali isto tako djeluje i đ i respect koji raspolazu s vecim off-ovima nego pc...a uz to imaju solidnu potporu deff saveza...pogotovo đ koji ima svoje izrazito deff saveze u vidu hardova...a i triumpha :)

Toso
08.08.10, 22:09
otkad je HARD s Đ?
mozda ovaj savez i pol,al hard nikako

razigrana bakterija
08.08.10, 22:29
hardbiz i @hard@ jesu sigurno...za ostale nezz...

Toso
08.08.10, 22:35
velim,savez i pol :D

dalmatinac22
08.08.10, 22:40
@ dalmatinac

ma,ti si samo ljubomoran jer je gandhi bio jaci od ginekologa
:p
ali, znamo svi da i ti volis pacifista
:)

Zar je ikad itko išta drugaćije mogao tvrditi?? c c c c c :D

Pacijent i pol
08.08.10, 23:30
velim,savez i pol :D

Ne moze Toso bez mene :welcome:

hzg
08.08.10, 23:45
pa malo ovak gledajuci ukupno -/+ najbolje stoji, po meni su oni favoriti:to victory:

Toso
09.08.10, 00:16
pa malo ovak gledajuci ukupno -/+ najbolje stoji, po meni su oni favoriti:to victory:

jel to prebacivanje loptice :harmonikaš:

hzg
09.08.10, 00:46
nije, to je moje misljenje... zbog par stvari mislim da imaju najbolje predispozicije.
Ali to nije ni vazno, vidim da svi govore ko je favorit, pa reko i ja :cerek:

A ko ce pobijediti, nemam pojma :lol2:

sweeth
09.08.10, 01:11
svi hard izostavljaju
mislim da će oni opet pobijediti
lijepo pametno cijeli server radit deff i pushat par offera čiji off od početka servera nije vidio sunca
pa kad im zagusti pošalju jednog-dva da malo skrate ww i nastave
a deffa će imati 10M sigurno :D:D
još će pc-u uzet i arhitekta kojega hahaha

TaraT
09.08.10, 08:35
issss, kud ste vi vec dosli do ww
ali, ajde, kad nagadjamo, ja bi ipak prednost dao pc-u
zasad imaju mirnu situaciju i mogucnost manevriranja
dok su đ i respect u otvorenom sukobu
pc, uz dobru politiku moze produziti taj sukob, i iako se stalno bacaju neke prikrivene teze o ujedinjenju ++ i -+, te zajednickom okretanju prema pc, ne vidim zasto pc ne bi (u onom trenutku kad procjeni da im odgovara) stao na stranju nekog od ta dva kvadrata te time smanjio konkurenciju
u svakom slucaju, predstoji zanimljiva jesen

dadozg
09.08.10, 08:43
ne zato kaj sam član PC-a ja bih volio da se nitko ne ujedini...

dakle imamo tri jača saveza to su PC,đ ekipa sa triumfom i saveznicima(fakat ih ima ko ...nisam to do jučer uopće skužio hahaha eto koliko pratim s4 :D ) te respect sa svojim saveznicima...

savezništvo između bilo koje ove trojke bi ubilo igru i prije kraja...

sweeth
09.08.10, 09:17
Nemate vi pojma. Imamo 4 kvadranta, tako da morate u tu pricu i hard ubaciti. Imaju deffa ko pljeve, osvojit ce server ponovo. Mozda su puni slabih pojedinaca i nemaju puno poteza za HoF ali jbg, nije ni mourihnova igra najlijepsa pa je osvojio LP

bambam
09.08.10, 09:47
izgleda da je triump dobio po tamburi?

ajde fino, oni su valjda najljigaviji na serveru, prvo su prodali guzicu Đ od straha iako su se kunuli na saveznistvo s darkom da bi uskoro taj isti dark i napadali :D sim city cijeli server pa nek malo i dobe, duse prodane :)

meduzac
09.08.10, 10:06
izgleda da je FED opet dobio po tamburi ???
ma ajde neka ....:nema odmora:

dadozg
09.08.10, 10:08
izgleda i FED...nema gg ovaj prvi u braniteljima....

uglavnom svaka čast na fajtu đ koalicija vs respect koalicija(nek se ne uvrijede njihovi saveznici,ali fakat vas ima puno ovak mi najlakše napisat :) )

bambam
09.08.10, 10:15
izgleda da je Triump ostao bez arhitekta :( valjda nece falit za WW tako mocnoj koaliciji? :D

sstipo izgleda dobio po tamburi, ode off...

TaraT
09.08.10, 10:19
ceka se objava svega na jednom mjestu

hzg
09.08.10, 10:23
uff, ode art :lo2:

ajmo, skupljajte reporte :)

dadozg
09.08.10, 10:27
izgleda da je Triump ostao bez arhitekta :( valjda nece falit za WW tako mocnoj koaliciji? :D

sstipo izgleda dobio po tamburi, ode off...

uh...znači bilo je veselo...

čekamo reporte :)

svi hard izostavljaju
mislim da će oni opet pobijediti
lijepo pametno cijeli server radit deff i pushat par offera čiji off od početka servera nije vidio sunca
pa kad im zagusti pošalju jednog-dva da malo skrate ww i nastave
a deffa će imati 10M sigurno :D:D
još će pc-u uzet i arhitekta kojega hahaha

Savezi:
kvake 22
HARD SU
HARD@BIZ
Allianz
ANARHIJA
HARD R.M
~HARD~

Nenapadanja:
TriumpH™
TriumpH®
Đ Z
108-a
Đ-O
Đ-Stars
Đ-RAKIA

sad neznam jesu ova nenapadanja samo NAP ili pritajeno savezništvo..malo sam bacio oko i isprika hardovcima ako su sami sa svojim saveznicima...imaju definitivno šanse za kraj,imaju arhitektu 3X i dosta suportera...

dakle imamo 4 savezništva:

PC
đ,triumpf itd...
respect,FED itd...
hard itd...

svi ulaze ravnpravno u završni obračun,ja bih ipak dao male veče šanse PC-u jer imaju dva arhitekta 3X i 5X....

TaraT
09.08.10, 10:55
dakle imamo 4 savezništva:

PC
đ,triumpf itd...
respect,FED itd...
hard itd...

svi ulaze ravnpravno u završni obračun,ja bih ipak dao male veče šanse PC-u jer imaju dva arhitekta 3X i 5X....

moze mali ispravak:
PC, +PC-, =PC=, itd...

a kako sada stvari stoje, izgleda da triumph ako ce i graditi ww, nece biti toliko stabilan kao ssto su se nadali
i dal se meni cini, ili se zapp b. specijalizirao za otimanje artova

dadozg
09.08.10, 11:03
moze mali ispravak:
PC, +PC-, =PC=, itd...

a kako sada stvari stoje, izgleda da triumph ako ce i graditi ww, nece biti toliko stabilan kao ssto su se nadali
i dal se meni cini, ili se zapp b. specijalizirao za otimanje artova

pa opće je poznato da svi savezi unutar PC grupacije su ravnopravni dijelovi istoga...pogledaj profile svih pa češ vidjeti.. zato sam napisao samo PC....

pa triumpf je ako se ne varam sa đ savezima pa če valjda onda i graditi zajedno..?

TaraT
09.08.10, 11:08
pa opće je poznato da svi savezi unutar PC grupacije su ravnopravni dijelovi istoga...pogledaj profile svih pa češ vidjeti.. zato sam napisao samo PC....

pa triumpf je ako se ne varam sa đ savezima pa če valjda onda i graditi zajedno..?

ma,ne,sve 5
samo, kad kazes samo pc (a ostali sa itd..), izgleda da vas ima malo

a vjerujem da su i ovi ostali savezi, tj. saveznistva ravnopravi
đ+triumph+hard+....
respect+s&t+...
i da ce kao ravnopravni zajedno graditi ww

dadozg
09.08.10, 11:12
ma,ne,sve 5

đ+triumph+hard+....
respect+s&t+...

znači hard je ipak sa đ i triumpfom...

ostaje znači tri jake koalicije i možda neki manji savez kao padobranac sa ww selom....

ali di smo mi još od ww sela...stignu se do tad svi u đuturu posvađat :D

hzg
09.08.10, 11:12
ma,ne,sve 5

đ+triumph+hard+....
respect+s&t+...

jel ovo cijeli HARD ili samo HARD@BIZ i @HARD@

TaraT
09.08.10, 11:21

pa koliko vidim samo ova dva gore navedena
a dal postoji nesto osim toga,...to stvarno ne znam

ali,nesto se na pocetku servera suskalo da pc ima podrsku (ili bar suradnju) odredjenih hardova
tako da ne znam, mozda ni hardovi nisu jedinstveni

i, vidis vidis.....ideja
mislim da ce i -A- u ww utrku

bambam
09.08.10, 11:51
promaklo ti je da je taj isti hard kasnije htio potpisat s iBop/l.s. kako bi isli na PC :)

TaraT
09.08.10, 11:58
uglavnom, zasad bar meni kao promatracu, ne cine se kao jedinstveni
mozda ce do veceg povezivanja unutar njih (hardova) doci usljed pojave ww-a
ali,..vidjet cemo

dadozg
09.08.10, 11:58
uh hvala za reporte...ovo od sstipo posebno boli...pa kad če ekipa naučiti da se u oazi ne ostavlja vojska još pogotovo bez izvidnika????????

bambam
09.08.10, 12:00
uglavnom, zasad bar meni kao promatracu, ne cine se kao jedinstveni
mozda ce do veceg povezivanja unutar njih (hardova) doci usljed pojave ww-a
ali,..vidjet cemo

da, slazem se, i iz razgovora s nekim hardovcima mislim da si u pravu. a i nisu svi na istom kvadrantu, tesko ce funkcionirat kao cjelina

TaraT
09.08.10, 12:10
vukas sasvim lijepo koristi prednosti arta

jesam CRO,ali nisam PRO
09.08.10, 20:55
akoo nekom treba dual neka mi se javi na PM :girlw:

Munjar
09.08.10, 22:27

Samo ovo drugo, HARD@BIZ i @HARD@, sa ostatkom harda mi nemamo nikakvog kontakta.

svenki
09.08.10, 22:49
moze stanje saveza ?
i top 10 u statistikama?

TaraT
09.08.10, 23:06
Samo ovo drugo, HARD@BIZ i @HARD@, sa ostatkom harda mi nemamo nikakvog kontakta.

ako je tako, cemu onda ono saveznistvo?

yYyYyYyYy
10.08.10, 07:03
opet se rokalo preko noci xD

TaraT
10.08.10, 08:35
pao je jedan lijepi off, a i drugi je poprilicno natucen

dr.krafter
10.08.10, 11:57

zanimljiva informacija8)

hzg
10.08.10, 12:43
fini offovi otisli, i deff je lijep :)

TaraT
10.08.10, 13:03
fini offovi otisli, i deff je lijep :)

otisao i neki art

smragad
10.08.10, 13:08
Uffff Spocka navukli za ona šiljata ušesa hehehehe, pašteta što i weedman ni zapel....no poklonjenom konju se ne gleda u zube

Superhik
10.08.10, 13:55
Odrade jedno solidno deffanje i onda prejeftino izgube artefakt ccccc :bic:

Ares(CRO)
10.08.10, 14:04
Ma roka se na sve strane :blackeye:,zato kad stignu natari smo pusiona.

PS: PC na dobro ste putu za osvajanje servera 8)

smragad
10.08.10, 14:09
Odrade jedno solidno deffanje i onda prejeftino izgube artefakt ccccc :bic:

ma artevi su za gejeve heheheheheheheh

TaraT
10.08.10, 14:33
ma artevi su za gejeve heheheheheheheh

za đejeve izgleda definitivno nisu
dobra stvar u tome je, da se ne moraju brinuti dal ce netko njihovu heterosexualnost dovesti u pitanje

Pacijent i pol
10.08.10, 18:58
Šuška se da se PC opredijelio :vampire::vampire:

Ἄδωνις
10.08.10, 20:20
Šuška se da se PC opredijelio :vampire::vampire:

Šuška se da je i moja baba muško....

:dance:

ZappB
10.08.10, 20:29
Šuška se da je i moja baba muško....

:dance:

i zove se PC Dule Savić

arhimond
10.08.10, 22:34
Kreno iz znatiželje vidjeti koliko nas i gdje ima..ufff mislio sam da će mi trebati 10 min ali evo pola sata copy-pastam podatke sa analyzera tako da
10.8. imamo ovakvu statističku situaciju po populaciji i broju igrača koja naravno
skoro pa ništa ne znači..u obzir su uzeti podaci koji se vide u opisima najvećih grupacija.
Savezi tipa DUNE koji nije u savezu sa RESPECT-om ali je sa Mayday nisu uzeti u zbrajanje...

:paladinko:
RESPECT 50 549896
FED 55 391226
S&T 51 379895
MayDay 39 205831
Kamikaze 25 141138
GUERILLA 16 114951

igrača 236 populacija 1782937

:fajter:
PC 41 463008
~PC~ 43 370993
PC JRK 52 329919
=PC= 47 315904
-=PC=- 17 172461
+PC- 15 118916

igrača 215 populacija 17711201

NAP
? 29 193918
PC-MUP 2 10927

:sjekiraš:
Đ-Stars 41 331804
Đ-RAKIA 22 192089
Đ-O 13 220948
Đ Z 9 76848
TriumpH® 51 269590
TriumpH™ 34 301101

igrača 170 populacija 1392380

NAP
@HARD@ 23 155652
HARD@BIZ 60 234224
108 12 120098

:to victory:
HARD R.M 57 364162
kvake 22 18 83009
HARD SU 22 136786
HARD@BIZ 60 234224
Allianz 26 105692
ANARHIJA 35 42934
@HARD@ 23 155652
~HARD~ 36 148418

igrača 277 populacija 1270877

Nenapadanja:
Inter 34 44936

Sve u svemu, čini mi se loše potrošenih pola sata jer u igri pop malo znači
Vojska i koordiniranost,aktivnost i znanje,elemenat sreće i taktika odlučiće pobjednika.
Jedino što se vidi je da je oko 200 igrača u svakoj grupaciji što po broju acca na
s4 ( 3239) dovodi do brojke oko 1000 aktivnih igrača...

TaraT
11.08.10, 00:08
vidi se tko ima vremena u pauzama farmanja :D
u biti, koliko vidim ako se uzme u obzir i nap, svaka grupacija cca 250
s i dalje upitnim hardovima, koji su "razapeti" na 2 strane
medjutim, moram ovo citirati:

krivi odgovor...pc ce tek profitirati kada zajedno s respectom krenu na đ...ipak je đ koalicija najbrojnija...pa treba malo respectu pomoci po pitanju ljudstva :)

pomoci respectu ili se boje sami
i ne skacite odmah sa stolica, bas kao i razigrani moram malo flejmati

Toso
11.08.10, 00:11
sad vidim tek ovo gore,damn :D

ma svi se krecu oko 200-250 igraca,nijedna strana nema brojcanu prednost,osim hard-a

TaraT
11.08.10, 00:22
da si citao, ustedio bi si trud

Toso
11.08.10, 00:39
da si citao, ustedio bi si trud

hebiga,naucite me citat :vampire:

hzg
11.08.10, 00:54
1462590

4866789

5727847

6115271

Bacao sam i ja malo brojke, sam meni je dosadno izmedu lezanja :D

Ovo su off bodovi pojedinih koalicija s tim da su ona dva harda dodana D-u.
I ovo je radeno prije dva dana. Mislim da je ocito cije je koje :lol2: bar za dvije koalicije

TaraT
11.08.10, 08:51
1462590

4866789

5727847

6115271

Bacao sam i ja malo brojke, sam meni je dosadno izmedu lezanja :D

Ovo su off bodovi pojedinih koalicija s tim da su ona dva harda dodana D-u.
I ovo je radeno prije dva dana. Mislim da je ocito cije je koje :lol2: bar za dvije koalicije

nemoj mi reci
znam znam
sigurno cu pogoditi

pc=1462590

hard=6115271
?

Blue007
11.08.10, 09:22
Cestitke vukasu na ciscenju oaze :palčina:
Pocistio si ostatke ostataka od nekoc respektabilnog offa i lisio me ikakve dvojbe oko daljnjeg opredjeljenja off ili deff, na tome ti jedno veliko hvala :daje cvijet:
Zasto i kako je taj ostatak ostao u oazi, i to bez izvidnika ( pa makar samo na 4 sata ) ne budem komentirao, idemo dalje. :patkica:

Nego, koje su ono deff jedinice kod teuta, nisam tu bas doma? :D

TaraT
11.08.10, 09:44
Nego, koje su ono deff jedinice kod teuta, nisam tu bas doma? :D

sjekire i tv?
sala sala

zar 2 top offera prelaze u deffere?
:(

Blue007
11.08.10, 09:52
Pa zato i velim da nisam tu bas doma, ocito mi se nesto pobrkalo pa bih da me ljudi upute, da znam za ubuduce. :)

hzg
11.08.10, 09:58
Kopljanik je dobar izbor za obranu. Veliki dohvat njegovog koplja naročito je dobar protiv konjice.

Nije preporučljiv kao napadačkka jedinica jer mu je napad vrlo slab.

Paladin je opremljen teškim oklopom što ga čini izuzetnom obrambenom jedinicom. Pješaštvu je vrlo teško probiti njegov oklop.

Stoga je njegova snaga u napadu mala, što također rezultira i sporijim kretanjem. Trening traje relativno dugo i košta puno.
:nema odmora:

sam pazi da slucajno ne napdnes s time nekog :lol2:

Blue007
11.08.10, 10:00
Falja :D

Toso
11.08.10, 14:07
sljedeci napad blue-a sa 50k kopalja i 30k paladina
jos sam malo i reko :D

dadozg
11.08.10, 15:03
sljedeci napad blue-a sa 50k kopalja i 30k paladina
jos sam malo i reko :D

Art BO,push koalicije i ostvaril bu svoju zelju...imal bu najveci na serveru off...:....ups deff :d:d

Toso
11.08.10, 18:27
Art BO,push koalicije i ostvaril bu svoju zelju...imal bu najveci na serveru off...:....ups deff :d:d

to sigurno ne bude bio najveci deff :D
mozda iz jednog sela :D

Pacijent i pol
11.08.10, 23:48
zar 2 top offera prelaze u deffere?
:(

jedan je HZG a tko je drugi?

TaraT
11.08.10, 23:52
jedan je HZG a tko je drugi?

u top 10 offera samo je jedan pc, a taj sumnjam da ce uskoro postati deffer
mislim na spocka i blua

tomo_18
12.08.10, 10:56
u top 10 offera samo je jedan pc, a taj sumnjam da ce uskoro postati deffer
mislim na spocka i blua

hmm mislim da spock jos nije zavrsio svoju pricu sto se tice offa... mislim da cemo ga jos gledati :pizza:

Conte del Monte Verde
12.08.10, 22:09
:D da je PC uspio naći nešto deffa u pedeset i koliko akcija bilo bi ih malo više u top 10 :)
znači ... offovi su još tu .. i marljivo se grade ...
i još je dugo do kraja , virujen da će se te statistike značajno minjat u dolazećem vremenu ..

pa zar nije statistika top napadača uglavnom i znak izgubljenih offova ..
a možda i griješim :)

tristan
13.08.10, 21:30
kako je humoristicno kad ti kate do gg-a putuju preko 40 sati :D :D :D covjek stigne deff od 0 signut za 1 off skinut :P pod uvijetom da dio offa na putu umre od starosti :D .. sto i nije nerealna opcija :P

dadozg
14.08.10, 14:48
aloha,

kaj je tak dosadno na s4?
ima kakvih akcija,tračeva ili su svi u siesti hahaha

arhimond
14.08.10, 21:47
EDIT...:pece palacinke:

CM Marko
15.08.10, 01:38
Nova tema:

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=49678