PDA

View Full Version : hr4 chat tema

Stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

hzg
30.11.09, 12:21
Jedina dozvoljena chat tema za hrvatski server 4

Moderator podforuma je Horall (http://forum.travian.com.hr/member.php?u=15479).

Ako imate problema na ovom pdf-u pokušajte riješiti sa moderatorima preko privatnih poruka.
Ukoliko vam moderator ne može pomoći ili imate problema sa moderatorima javite se preko PP jednom od supermoderatora.

Nadam se da ćete se svi slagati i da će se komunikacija odvijati na normalan način.
UŽIVAJTE U IGRI NA S4 HRVATSKOM SERVERU!!!

Mihael Kutina
02.12.09, 12:36
Sretno svim igračima i savezima u novom s4 svijetu... Hrabro, sa poštenom igrom neka bolji pobijedi..:pivo:

Batzukero
02.12.09, 12:48
Hi dobar dan, imam pitanje za pitati. Nova verzija server4Hr će T3.6 sa svim svojim značajkama? ili je izbrisati bilo koji od njih?

Ono što želim znati je li su implementirane ove

Okupljalište: Samo 4 aktivnosti trupa po lvl-u zgrade. (Znači, na lvl-u 1 možete poslati samo 4 napada/pojačanja) - pročitati

Žao nam je ali mi ne govore Vaš jezik.

Netko može odgovoriti ?

Hvala

Tosho
02.12.09, 13:28
Hi dobar dan, imam pitanje za pitati. Nova verzija server4Hr će T3.6 sa svim svojim značajkama? ili je izbrisati bilo koji od njih?

Ono što želim znati je li su implementirane ove

Okupljalište: Samo 4 aktivnosti trupa po lvl-u zgrade. (Znači, na lvl-u 1 možete poslati samo 4 napada/pojačanja) - pročitati

Žao nam je ali mi ne govore Vaš jezik.

Netko može odgovoriti ?

Hvala

u can speak english, since you don't know croatian...
as far as i know, there are going to be some modifications, but this rule will be, so u won't be able so send more then 80 attacs per village...
i haven't seen anything that can indicate that we won't have this rule

metabolic31
02.12.09, 14:21
Pozdrav svim ljudima i sretno na s4.
nakon dugo vremena pocea sam s rimljanima.
evo vec kako vidim 4 saveza su napravljena :opala: .

Sajo FTW
02.12.09, 15:05
Pozz...sretno svima na Hr4...bit ce zanimljivo...

FLiPPy
02.12.09, 15:27
Pozdrav svim ljudima i sretno na s4.
nakon dugo vremena pocea sam s rimljanima.
evo vec kako vidim 4 saveza su napravljena :opala: .

haha da, evo sad sam pogledao već je 9 saveza.. a prvi su slovenci :tough:

metabolic31
02.12.09, 15:34
haha da, evo sad sam pogledao već je 9 saveza.. a prvi su slovenci :tough:

pretpostavljam da ce trajat jos par dana dok se ne makne zastita.
iman kraj sebe teutonaca ali me zasad tjesi da imaju pop ka i ja pa vjerojatno ne razmisljaju jos o vojsci.

Pakleni
02.12.09, 16:38
kod mene same farme :luvz:

sretno svima

Mr Alcohol
02.12.09, 16:53
evo i nas na ovaj restart. sretno svima! nek najbolji pobjedi :P
oko mene sve farme čoveče, kako da to izdržim.. :tough:

hate eng
02.12.09, 17:38
evo i nas na ovaj restart. sretno svima! nek najbolji pobjedi :P
oko mene sve farme čoveče, kako da to izdržim.. :tough:

jel budes opet u nekom legendarnom savezu od 15 igraca koji budu ko na s1 mucili bojnu i www?

Mr Alcohol
02.12.09, 17:50
jel budes opet u nekom legendarnom savezu od 15 igraca koji budu ko na s1 mucili bojnu i www?

vidjet ćeš. nešto takvo, ali puno puno jače :D :P
nisam baš u toku, ti si? :)

hate eng
02.12.09, 18:19
vidjet ćeš. nešto takvo, ali puno puno jače :D :P
nisam baš u toku, ti si? :)

vejn runi na tvojim sam koordinatama...igram na s1 u A&O,pa se sjecam da ste bili jeben savez..

FLiPPy
02.12.09, 19:01
najbolja su ova početna nabrijavanja tipa "UUU oko mene sve farme.. aaaa uuu bla bla"

Sve će se još vidjet, možda baš vi budete farme, nikad ne znaš na kakvog glavonju možeš naletit :D
Ali najjača stvar mi je kad vidim savez odma prvi dan :D

Mr Alcohol
02.12.09, 19:05
najbolja su ova početna nabrijavanja tipa "UUU oko mene sve farme.. aaaa uuu bla bla"

Sve će se još vidjet, možda baš vi budete farme, nikad ne znaš na kakvog glavonju možeš naletit :D

joj, otkril si me. bit ću farma, priznajem, uvijek sam i bio farma :(
pa šta fali savezu prvi dan, ja u svojem već imam 8 članova.

FLiPPy
02.12.09, 19:06
joj, otkril si me. bit ću farma, priznajem, uvijek sam i bio farma :(
pa šta fali savezu prvi dan, ja u svojem već imam 8 članova.

Nebi ja resse odma na veleposlanstvo baco...
Ne kažem ja da ćeš ti bit farma, možda ću i ja bit tko zna

Mr Alcohol
02.12.09, 19:07
Nebi ja resse odma na veleposlanstvo baco...
Ne kažem ja da ćeš ti bit farma, možda ću i ja bit tko zna

tako ti je najbolje igrati. imaš odma puno ljudi da te brane. ja uvijek tako igram u uvijek sam u top 3000
ti ne?

FLiPPy
02.12.09, 19:11
tako ti je najbolje igrati. imaš odma puno ljudi da te brane. ja uvijek tako igram u uvijek sam u top 3000
ti ne?

Hmm.. ja nemam potrebe za tim znam se čuvat.. a i ne vjerujem da bi baš netko bio sretan nakon par dana igre, npr. gal kad skupi par falangi, odma slat u pojačanje

Mr Alcohol
02.12.09, 19:12
da lol
odakad si tu rega ne bi reko da si iznimak ;)

misliš?

Hmm.. ja nemam potrebe za tim znam se čuvat.. a i ne vjerujem da bi baš netko bio sretan nakon par dana igre, npr. gal kad skupi par falangi, odma slat u pojačanje

možda si u pravu, vidjet ćemo sve..

Ἄδωνις
02.12.09, 20:56
Sretno svima !

razigrana bakterija
02.12.09, 20:59
ajmo sada dosta spamma...da ne moram brisati stosta :)

rekoh bez spamma...a ono odma...a nis...nije problem obrisati i udjeliti opomenu...

Juventus
02.12.09, 21:48

Slažem se.

Tek je server počeo,još se nezna tko ce kome biti farma.:D:D:D

Extasy
02.12.09, 23:47
Srbi imaju najjaci savez...
definitivno nece dugo trajati..gross

svenki
03.12.09, 00:14
svi savezi koji su na pocetku raspadnu se za cca 2 tj.

JIN
03.12.09, 00:15
jel mi moze netko dati redoslijed kako idu zadaci.... hvala

svenki
03.12.09, 00:28
jel mi moze netko dati redoslijed kako idu zadaci.... hvala

http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=12983
u novoj veriji ima 24 neznam kak idu

grille
03.12.09, 01:22
Jel ima koji savez da će primit jedan puknuti Žulj? :D

nazgul1982
03.12.09, 11:11
cuo sam da su se kifle okupile za s4 restart?

samo da nema ragnaroka,mikerena,sharafa...

ipak to nije isti savez bez njih

razigrana bakterija
03.12.09, 11:38

tako se prica :) ali navodno je korejac tu...no kako god...-/- bi mogao biti zanimljiv

hzg
03.12.09, 11:39

nesto se prica :) od danas bi trebalo biti zanimljivih imena na serveru :to victory:

joso
03.12.09, 11:50
Sretno na serveru 4 nadam se da če biti za :101010: :welcome:

Jež
03.12.09, 11:58
ti ne?

ROTFL hahaha, več si kreno ljude za******t, a dobro, kod mene je ok situacija, na prvi pogleda ništa opasno sam zdrpi i briši kockicu i pol daleko, tak da ćemo vidjet prvi dan farmanja kaj bude ;)

Tosho
03.12.09, 12:48

dolazi dio, par igraca se okupilo da opet skupa zezamo
nema dosta velikih imena, vidit cemo sta ce bit :)

Gauss
03.12.09, 13:36
jel ima kakvih informacija o jacim savezima koji ce igrat?

dadyo
03.12.09, 13:38
.. a i ne vjerujem da bi baš netko bio sretan nakon par dana igre, npr. gal kad skupi par falangi, odma slat u pojačanje

....prvi puta čujem da gal radi falange u početnom periodu igre...mislim; što će ti falange kad imaš skrovište resa a kate još nisu u igri? :blink:

z00ey
03.12.09, 14:12
....prvi puta čujem da gal radi falange u početnom periodu igre...mislim; što će ti falange kad imaš skrovište resa a kate još nisu u igri? :blink:

ako je igrac odlucio biti deff igrac, onda su i te malobrojne falange prvi korak prema saveznom deffu.

i uz njih moraju ici i zamke.

tako da zamke popiju veci dio offa (gorstaka), ostatak preko zamki zaustave falange i ako stignu neciji preti (s ciljem da napadac ne moze osloboditi vojsku u istom napadu), onda se savez organizira, nadje jednog off gala ili rimljanina (oni sa gromovima ili EI), oslobadjaju se gorstaci i tempira udar gromova ili EI na napadacev grad u sekundu poslije povratka oslobodjenih gorstaka.

i eto, rijesen jedan neprijateljski teut. ode mu ekonomija papa

Tom Riddle
03.12.09, 14:22
Na kojim se kordinatama planira najbolja zabava, -,- ?
Molim bez spama.

Tosho
03.12.09, 14:31

ako netko ide na off gale, nuzno je gradit falange i pljackat s njima :cvjetic:

dadyo
03.12.09, 14:52
ako je igrac odlucio biti deff igrac, onda su i te malobrojne falange prvi korak prema saveznom deffu.

i uz njih moraju ici i zamke.

tako da zamke popiju veci dio offa (gorstaka), ostatak preko zamki zaustave falange i ako stignu neciji preti (s ciljem da napadac ne moze osloboditi vojsku u istom napadu), onda se savez organizira, nadje jednog off gala ili rimljanina (oni sa gromovima ili EI), oslobadjaju se gorstaci i tempira udar gromova ili EI na napadacev grad u sekundu poslije povratka oslobodjenih gorstaka.

i eto, rijesen jedan neprijateljski teut. ode mu ekonomija papa

...ovo što si rekao sve štima, samo ti pričaš o saveznim akcijama, gromovima i EI a ja o početnom stadiju igre gdje igraš sam za sebe...mislim da od svoje proizvodnje ne možeš namaknuti dovoljno zamki, falangi,zid da bi nadvisio teuta koji pljačka okolo i živi od nekoliko proizvodnji poput tvoje, a pljačkanje falangama je kao hodanje po jajima...uz to obrana falange od pješaka je 40 a mačevaoca 35, i nije neka razlika, još kad se uzme u obzir da sa mačevima pljačkaš sigurno...

The Unforgiven
03.12.09, 15:20
Savez koji je rađen prvi ili drugi dan običnog servera po mojem nema nikakve budućnosti.

Moj savjet vam je da se u savez učlanite tek nakon tjedan-dva igre, možda i više, tek se onda počinju kristalizirati farme i dobri savezi.

metabolic31
03.12.09, 15:23
http://s4.travian.com.hr/allianz.php?aid=4

fascirira me broj saveznistva sa brojem sveza na serveru.:staklenka:

Doky
03.12.09, 15:24
Savez koji je rađen prvi ili drugi dan običnog servera po mojem nema nikakve budućnosti.

Moj savjet vam je da se u savez učlanite tek nakon tjedan-dva igre, možda i više, tek se onda počinju kristalizirati farme i dobri savezi.

da odbijem pozivnicu za prvi savez

razigrana bakterija
03.12.09, 15:25
ponavljam da se spam nece tolerirati...

Tosho
03.12.09, 15:26
...ovo što si rekao sve štima, samo ti pričaš o saveznim akcijama, gromovima i EI a ja o početnom stadiju igre gdje igraš sam za sebe...mislim da od svoje proizvodnje ne možeš namaknuti dovoljno zamki, falangi,zid da bi nadvisio teuta koji pljačka okolo i živi od nekoliko proizvodnji poput tvoje, a pljačkanje falangama je kao hodanje po jajima...uz to obrana falange od pješaka je 40 a mačevaoca 35, i nije neka razlika, još kad se uzme u obzir da sa mačevima pljačkaš sigurno...

lol
pljackanje falangama se ne isplati? lol lol lol
ak znas da 6 dan servera mos imat gromova sa malo srece, i vise je nego se isplati...
pljackanje falangama je i vise nego korisno za iskusnijeg igraca...

Mr Alcohol
03.12.09, 15:51
ROTFL hahaha, več si kreno ljude za******t, a dobro, kod mene je ok situacija, na prvi pogleda ništa opasno sam zdrpi i briši kockicu i pol daleko, tak da ćemo vidjet prvi dan farmanja kaj bude ;)

hehe. ma moram držati korak ;)
jel se zna neki jači savez koji dolazi na +/-?

Spammmer
03.12.09, 15:52
hehe. ma moram držati korak ;)
jel se zna neki jači savez koji dolazi na +/-?

Nezna jel dark triumph dolazi na +- ili na -+
mislim da je ovo drugo

Rudolf
03.12.09, 15:54
na -/+ dolaze ;)

Mixko123
03.12.09, 16:06
Ima netko od vas savez na -/+

Spammmer
03.12.09, 16:08
Ima netko od vas savez na -/+

dva posta gore:nema odmora::spam1::spam1:

dadyo
03.12.09, 16:17
lol
pljackanje falangama se ne isplati? lol lol lol
ak znas da 6 dan servera mos imat gromova sa malo srece, i vise je nego se isplati...
pljackanje falangama je i vise nego korisno za iskusnijeg igraca...

...lol, glavna stavka u tvojem planu je: SREĆA a sreća češće zaobiđe čovjeka nego ga pogodi... nisam rekao da se ne isplati pljačkanje falangama već da je "kao hodanje po jajima" jer za falangu u napadu je i gorštak respektabilna deff jedinica...
...malo mi je bahato računati da će faktor sreće baš biti na mojoj strani, ili pod "srećom" misliš na nekoliko frendova na istim koordinatama pa da ti netko od teuta napravi farmu a ti samo kupiš rese falangama? ...još nisam čuo da je netko falangama od nekog napravio farmu, no dobro, fali mi iskustva očito...

hzg
03.12.09, 16:19
neaktivci :) skupi se tu resa dovoljno za istrazivanje TT-a. Samo treba znati koga napadati. Nema to bas veze sa srecom.

Mr Alcohol
03.12.09, 16:19
neki ~TL~ dolazi na +/-, čujem da je prejaka ekipa..sad ko zna više o tome..

Spammmer
03.12.09, 16:21
neki ~TL~ dolazi na +/-, čujem da je prejaka ekipa..sad ko zna više o tome..

Nikad ćuo
Jel se zna ko dolazi na ++??

hzg
03.12.09, 16:25
cim se moraju sami reklamirati :brukica:

:lol2:

Mr Alcohol
03.12.09, 16:27
Nikad ćuo

ma čut ćeš svašta o njima.. navodno svi jako dobri igrači :gamer s mišem:

cim se moraju sami reklamirati :brukica:

:lol2:

ubil si me sad s ovim postom..psst! ;)
ajde neku lijepu riječ za nas :P

Rudolf
03.12.09, 16:31

To i mene zanimna :D

Tosho
03.12.09, 16:32
...lol, glavna stavka u tvojem planu je: SREĆA a sreća češće zaobiđe čovjeka nego ga pogodi... nisam rekao da se ne isplati pljačkanje falangama već da je "kao hodanje po jajima" jer za falangu u napadu je i gorštak respektabilna deff jedinica...
...malo mi je bahato računati da će faktor sreće baš biti na mojoj strani, ili pod "srećom" misliš na nekoliko frendova na istim koordinatama pa da ti netko od teuta napravi farmu a ti samo kupiš rese falangama? ...još nisam čuo da je netko falangama od nekog napravio farmu, no dobro, fali mi iskustva očito...

neaktivci,pod sreca mislim da nemas teuta koji ce te farmat 0/24 makar nis ne uzima...
more se lako ;)

@ alcohol, ko su te nubare :master:

Mr AlcoHell
03.12.09, 16:33
prekini mi krasti nick lopove. i da, sretno svima :D

Mr Alcohol
03.12.09, 16:36
tosho, dečki su strašni :P ah, vidjet ćete..

Spammmer
03.12.09, 16:36
prekini mi krasti nick lopove. i da, sretno svima :D

weeee
več imam više od 10 kluba:nema odmora:

hzg
03.12.09, 16:44
weeee
več imam više od 10 kluba:nema odmora:

znaci minimalno dva manje nego sto si mogao imati :p

The Unforgiven
03.12.09, 16:47
lol nickova, ovaj hr4 je stvarno maštovit...
-.-" Ja još nisam došao do kluba...

Spammmer
03.12.09, 16:51
znaci minimalno dva manje nego sto si mogao imati :p

nene, imam više od 10 jer imam prijatelja koji je prvo što je napravio je napravio sve za tržžnicu i sad mi ljepo šalje resse( ispod jednosatne al ipak ljepo daje)
Tak na svakom serveru on napravi prvo tržnicu pa onda tek resse diže a ja ga štitim:cowboy:

Barthezz
03.12.09, 17:01
Sretno svima, i ne budite bahati!!! :nema odmora::welcome:

MARTINA
03.12.09, 17:04
nene, imam više od 10 jer imam prijatelja koji je prvo što je napravio je napravio sve za tržžnicu i sad mi ljepo šalje resse( ispod jednosatne al ipak ljepo daje)
Tak na svakom serveru on napravi prvo tržnicu pa onda tek resse diže a ja ga štitim:cowboy:

i za dva tjedna nema ni tebe ni njega..on postane farma jer nema vojske :) a ti postanes farma jer pogubis to malo vojske a on nema resa da ti posalje jer je prazan :) ..al ok..dva tjedna se igrate..ak tebe veseli..mene jos vise

:patkica:

Spammmer
03.12.09, 17:06
i za dva tjedna nema ni tebe ni njega..on postane farma jer nema vojske :) a ti postanes farma jer pogubis to malo vojske a on nema resa da ti posalje jer je prazan :) ..al ok..dva tjedna se igrate..ak tebe veseli..mene jos vise

:patkica:

vidjet ćemo:fajter:

hzg
03.12.09, 17:14
Da ti i 5 prijatelja salje ako ih imas 10 to je minimalno 2 manje nego sto si mogao imati :p

Spammmer
03.12.09, 17:20
Da ti i 5 prijatelja salje ako ih imas 10 to je minimalno 2 manje nego sto si mogao imati :p

jesi siguran?:spam1:

dadyo
03.12.09, 18:09
neaktivci :) skupi se tu resa dovoljno za istrazivanje TT-a. Samo treba znati koga napadati. Nema to bas veze sa srecom.

hm, hmm...neaktivci su obično ljudi koje je netko doveo u taj položaj "neaktivnosti" konstantnim farmanjem, sad kod takvih naći resa ipak iziskuje malo sreće jer taj igrač koji ih je doveo u to "stanje" neaktivnosti će navedene vjerovatno dosta često "posjećivati", da ne spominjem ostalu ekipu u susjedstvu gladnu resa...za skeptika poput mene ima tu malo previše stvari koje se trebaju poklopiti da bi pljačka falangama bila prihvatljiva za početak igre...šalu na stranu; 3 moda su rekli da falanga "kicks ass" pa ču ja prestati sa kontriranjem toj tvrdnji :blackeye:

P.S. šta je s ovim titulama na forumu? bio sam mali medo pa opet početnik, pa opet mali medo, pa opet...jel to zbog mojih nooberskih komentara ili neko drugo pravilo? :blink:

strujar10
03.12.09, 18:14
hm, hmm...neaktivci su obično ljudi koje je netko doveo u taj položaj "neaktivnosti" konstantnim farmanjem, sad kod takvih naći resa ipak iziskuje malo sreće jer taj igrač koji ih je doveo u to "stanje" neaktivnosti će navedene vjerovatno dosta često "posjećivati", da ne spominjem ostalu ekipu u susjedstvu gladnu resa...za skeptika poput mene ima tu malo previše stvari koje se trebaju poklopiti da bi pljačka falangama bila prihvatljiva za početak igre...šalu na stranu; 3 moda su rekli da falanga "kicks ass" pa ču ja prestati sa kontriranjem toj tvrdnji :blackeye:

P.S. šta je s ovim titulama na forumu? bio sam mali medo pa opet početnik, pa opet mali medo, pa opet...jel to zbog mojih nooberskih komentara ili neko drugo pravilo? :blink:

imas neaktivaca koji naprave na pocetku par klikova i odustanu...ili su jako rijetko tu
previse filozofiras oko jednostavne stvari, pljačkanje s falangama donosi uspjeh...
ako zelis sigurno, udri sve u polja...

King Kong
03.12.09, 18:15

da i u ova dva dana servera ti je poslao ukupno 72 resa ako je poštivao jednosatnu proizvodnju

Spammmer
03.12.09, 18:17
da i u ova dva dana servera ti je poslao ukupno 72 resa ako je poštivao jednosatnu proizvodnju

ne nego 180 ako je poštivo jednosatnu:palčina:

dadyo
03.12.09, 18:40
imas neaktivaca koji naprave na pocetku par klikova i odustanu...ili su jako rijetko tu
previse filozofiras oko jednostavne stvari, pljačkanje s falangama donosi uspjeh...
ako zelis sigurno, udri sve u polja...

...dobro Strujar, nemoj da se žestiš bezveze; znaći ima dobrih ljudi koji dođu i naprave acc i dignu malo polja resa samo da bi ekipa sa falangama mogla pljačkati, nisam znao ali sad mi je jasno, hvala :cvjetic:...bajdvej jel taj klub ljubitelja falangi pljačkaša ima neke određene koordinate ili se možeš pribilježiti negdje da ti pošalju 2-3 na mapu pored tebe? :welcome:

P.S. strujar, jel ti to imaš zamaskiranog Keruma za avatar?! :)

nazguls
03.12.09, 19:07
ljudi dođu otvore acc i odu..
zovemo ih dobri ljudi
:)
a s4 je izbrisan pa zato imaš manje postova...

Njegov_sluga
03.12.09, 19:24
nazguls
MODERATOR

lol kakav ce to savez biti sami moderatori u njemu :D ako nista na forumu smo najjaci!

MariJuaNa
03.12.09, 19:34
nazguls
MODERATOR

lol kakav ce to savez biti sami moderatori u njemu :D ako nista na forumu smo najjaci!

vidi ti njega :D .. gospon top 10 raider is back :D

ja kak sam lud bi s galima mogo plavu pobrat :D :D :D

zujalica
03.12.09, 19:43

Make frendeeeeee, nadam se da se vidimo opet na susjednim poljanama :-) I zakaj ne falange? Pa do gromova se još štošta treba odhendlat a i štakora treba branit :mothergoose: :mothergoose:

Njegov_sluga
03.12.09, 19:50
vidi ti njega :D .. gospon top 10 raider is back :D

ja kak sam lud bi s galima mogo plavu pobrat :D :D :D

Ocemo se opet takmicit? :D samo kasnim sad preselio sam se od nule dalje, znam da tamo nema kruha :D

MariJuaNa
03.12.09, 19:52
Ocemo se opet takmicit? :D samo kasnim sad preselio sam se od nule dalje, znam da tamo nema kruha :D

eh da sam rego teute mislim da bi te odero :)
na hr3 si počeo dan prije mene i opet sam bio 10k resa iza tebe :)))))

EDIT:

dobio sam svinjsku gripu u 7*7,mogo bi se lako zarazit :D :D :D :D

Mr Alcohol
03.12.09, 19:59
eh da sam rego teute mislim da bi te odero :)
na hr3 si počeo dan prije mene i opet sam bio 10k resa iza tebe :)))))

EDIT:

dobio sam svinjsku gripu u 7*7,mogo bi se lako zarazit :D :D :D :D

opa. ti si onda kraj mene. koje koorde?

MariJuaNa
03.12.09, 19:59
--,ako si ti gospon h1n1 :D

Mr Alcohol
03.12.09, 20:03
--,ako si ti gospon h1n1 :D

eh, nebi išlo. ;)

MariJuaNa
03.12.09, 20:03
eh, nebi išlo. ;)

vidio sam slučajno negdje tvoj profil,trial acc,sam neam blage koje kord igraš,++ barem mislim

Mr Alcohol
03.12.09, 20:08
vidio sam slučajno negdje tvoj profil,trial acc,sam neam blage koje kord igraš,++ barem mislim

tak je, ali na +/- sam. :štemer:

Zvjer
03.12.09, 20:35

zašto tamo jer zbog istog razloga ko i ja okuplja se ekipa za koju ja znam..ili je kod tebe nešta deseto u pitanju

MariJuaNa
03.12.09, 20:36

eh nisu samo oni,,greenboy iz ovog the-a je shebo wild billu 5-6 sela :)

sjetio se ja nicka ;)

Mr Alcohol
03.12.09, 21:45
eh nisu samo oni,,greenboy iz ovog the-a je shebo wild billu 5-6 sela :)

sjetio se ja nicka ;)

eh nije baš sasvim točno. taj acc je bio poklonjen, tek onda je greenboy "shebo" da sela ;)
super.

MariJuaNa
03.12.09, 21:49
greenboy je oduvjek bio heben lik ;)

Mr AlcoHell
03.12.09, 21:58
ne nego 180 ako je poštivo jednosatnu:palčina:

180 ressa ti nije ni jedan gorštak. a imat takvog naivnog frenda uopće nije prednost. sigurno bi ti bolje došlo da je normalno razvijao acc i kad zagusti da te deffa :)

MariJuaNa
03.12.09, 22:53
ništ sretno svima,a ja si idem razmišljat dal mi se isplati s galima osvajat plavu medaljicu :D

Njegov_sluga
04.12.09, 00:28
pocelo je nekakvo batinanje vec :D sad se ceka onaj veliki val baniranih kako to obicno biva na pocetku.

Ἄδωνις
04.12.09, 00:30
Srbi imaju najjaci savez...
definitivno nece dugo trajati..gross

Hahahahahaha , mislim da ih ovo rundu ima malko puno više...
klikajući po razno raznim nickovima i savezima , sama ekavica

dobro nam došli:welcome:

budha
04.12.09, 07:27
pocelo je nekakvo batinanje vec :D sad se ceka onaj veliki val baniranih kako to obicno biva na pocetku.

i pocelo je punom parom

Mihael Kutina
04.12.09, 09:25
Hahahahahaha , mislim da ih ovo rundu ima malko puno više...
klikajući po razno raznim nickovima i savezima , sama ekavica

dobro nam došli:welcome:

Dobro došli na katanje:goodpost:

MariJuaNa
04.12.09, 10:17
7. MariJuaNa - 52 1

hihihihi,idem s galima po plavu medaljicu :))

metabolic31
04.12.09, 10:59
nerazumin zasto mi se brise poruka.
nije bija spam i ticalo se doticnog servera.

dadyo
04.12.09, 11:49
Make frendeeeeee, nadam se da se vidimo opet na susjednim poljanama :-) I zakaj ne falange? Pa do gromova se još štošta treba odhendlat a i štakora treba branit :mothergoose: :mothergoose:

EEEEJJJJJJ Zujo, ma ja samo otvorio acc da vidim kako je započet sa galima (selidba je u điru tako da neam vremena za igru)...što se tiće obrane, ja ti napravim skrovišta pa se tamo sakrijem kad dođu ludi teuti, a štakor? pa ima mjesta i za njega u skrovištu, ako stane par tisuća resa stane i on...sad je stvar čisto na njemu hoće li glumit 'eroja ili se sakrit samnom ko' _____ u skrovište...

razigrana bakterija
04.12.09, 12:39
nerazumin zasto mi se brise poruka.
nije bija spam i ticalo se doticnog servera.

samo se ti i ubuduce hvali banom...

tomebub
04.12.09, 12:45
jel zna iko sta je sa slotovima ovin sta su uveli?
i jel zna iko di je to lipo objasnjeno

metabolic31
04.12.09, 13:28
samo se ti i ubuduce hvali banom...

hvalit cu se cime god ja ocu.
vazno je da nisam pisa o necem 10-tom nego o ovom serveru i ne vidim razlog brisanja.

The Unforgiven
04.12.09, 15:06
And the farming begins... Njam :D
Prvi igrač gal... Simciter neki :D

MariJuaNa
04.12.09, 15:13
skype ili msn ;) .. biraj :D

The Unforgiven
04.12.09, 15:18
a ti izabrao msn :D
dobro... :) ma gali rullaju... simciting i robing sa falangama ftw
a tek tt... ma milina :D

mon†ecristo
04.12.09, 15:21
Ovaj forum je jos uvijek jednako EDIT kao i sto je bio prije nego li sam se povukao... :D
Uzivajte... ;)

MariJuaNa
04.12.09, 15:25
guess whos back? :D

The Unforgiven
04.12.09, 15:34
iliti čiji 45454545454^445 multi? :D

MariJuaNa
04.12.09, 15:35
Ovaj forum je jos uvijek jednako EDIT kao i sto je bio prije nego li sam se povukao... :D
Uzivajte... ;)

nije fer,trebalo je pisat sranje ;)

iliti čiji 45454545454^445 multi? :D

LOL

Munjar
04.12.09, 16:24
I konačno završio zadatak sve na 1. tek sad pfffffffffff :blink:

MariJuaNa
04.12.09, 16:25
I konačno završio zadatak sve na 1. tek sad pfffffffffff :blink:

vjeruj mi ima puno gorih ;)

Spammmer
04.12.09, 16:28

he,hehehe
ja sam skuco pol na oazu, nikad to neradim sad sam iz zahebancije poslo 5 na oazu sa žitom

MariJuaNa
04.12.09, 16:29
he,hehehe
ja sam skuco pol na oazu, nikad to neradim sad sam iz zahebancije poslo 5 na oazu sa žitom

newbie

Poseidon
04.12.09, 16:31

ja sam jedan od njih prizanjem :D

MariJuaNa
04.12.09, 16:33
„surađivanje je vrlo važno u travianu. Igrači koji surađuju se organiziraju u saveze.
Pronađi neki savez u blizini i pridruži mu se.
Alternativno možeš i sam sagraditi savez ali ti treba veleposlanstvo na razini 3.”

naredba:
Pridruži se nekom savezu.

jedan od najreterdiranijih zadataka do sad,25 ih ima ako sam ja dobro izbrojil :(

Poseidon
04.12.09, 16:35
jedan od najreterdiranijih zadataka do sad,25 ih ima ako sam ja dobro izbrojil :(

sta jel sad to ima 25 zadatka :O :O odkad nisam igrao traviana?

Munjar
04.12.09, 16:36

A ja na hr1 vidim debeljka i sad pa otkud sad ovaj nisu mi valjda sve porušili pa sad neki bug a ono davi me sa da 3 zadatka heheh :cowboy:

MariJuaNa
04.12.09, 16:38
mene hebe kaj sam zadatke riješil al offa nema :D :D :D

Poseidon
04.12.09, 16:39
mene hebe kaj sam zadatke riješil al offa nema :D :D :D

danas bas da pocinjem na neki server i ja koji je to imao zadnji restart pls ;)

Munjar
04.12.09, 16:40
pa hr4 ti je imao zadnji restart. možda i ba4

metabolic31
04.12.09, 16:42
moze mi ko napisat koji su novi zadatci ????

MariJuaNa
04.12.09, 16:46

:goodpost: tek su ih 2 lika prešla sve :D :D :D

Mihael Kutina
04.12.09, 16:49

budeš vidio

The Unforgiven
04.12.09, 16:55

zomg... znači sad ja moram naci jedan od ovih saveza koji će se rapsat tokom sljedeceg tjedna da bi prešao zadatak... omg

MariJuaNa
04.12.09, 16:56
zomg... znači sad ja moram naci jedan od ovih saveza koji će se rapsat tokom sljedeceg tjedna da bi prešao zadatak... omg

zato sam ljepo rekel da je 3.6 EDIT NAD EDIT!

nazguls
04.12.09, 17:15

moš i osnovat vlastiti savez
:D
a moš i ne obazirat se na zadatke
:P

Spammmer
04.12.09, 17:17
moš i osnovat vlastiti savez
a moš i ne obazirat se na zadatke
:P

Imam jedno jako glupo pitanje:
Ako sad ja napravim 2. selo prije nego rješim zadatkedali će mi questmaser biti ispo ili iznad popisa sela

nazguls
04.12.09, 17:27
Imam jedno jako glupo pitanje:
Ako sad ja napravim 2. selo prije nego rješim zadatkedali će mi questmaser biti ispo ili iznad popisa sela

eee
mislim da ćeš bit prvi koji će riješit tu enigmu koja nas toliko zanima

Spammmer
04.12.09, 17:28
eee
mislim da ćeš bit prvi koji će riješit tu enigmu koja nas toliko zanima

hehehe
niko nezna
baš ću probat na jednom serveru

metabolic31
04.12.09, 17:34
budeš vidio

s mh trenutno razmjenim po poruku svako 5h pa tako neznam ocu li uopce vidit.:cowboy:

Munjar
04.12.09, 17:47
23 koliko dobiješ golda za igrača kojeg si pozvao na travian 24 napravi veleposlanstvo. 25 uđi u savez

The Unforgiven
04.12.09, 18:23
za 24. i 25. postoji također nagrada? da maknem tog debelka ako mi se ne isplati :D

Mr AlcoHell
04.12.09, 18:52
za 24. i 25. postoji također nagrada? da maknem tog debelka ako mi se ne isplati :D

pa ne miči ga ući ćeš prije ili poslije u neki savez :)

ArchAngeL
04.12.09, 19:00
duala traži ovde
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=32160

Munjar
04.12.09, 19:05

postoji. oko 150 svakog ressa

trogy
04.12.09, 19:16

pa to nije nikakva sreca,ako si iskusan sam ces skuzit koga mozes pljackat sa falangama a koga ne

The Unforgiven
04.12.09, 19:53
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=39
AQZAREVICA, pleme Gali? :D
lol, to bi trebao biti onaj isti lik sa početka hrx? :D
em je krivo nick napisao, em sumnjam da ce on s galima igrat :D

tomebub
04.12.09, 19:59
http://s4.travian.com.hr/spieler.php?uid=39
AQZAREVICA, pleme Gali? :D
lol, to bi trebao biti onaj isti lik sa početka hrx? :D
em je krivo nick napisao, em sumnjam da ce on s galima igrat :D

ma sramota
djeca kradu imena i jos kradu ime saveza karam.ba
a jos covik skoro uvik igra pod tim imenom

strujar10
04.12.09, 20:24
...dobro Strujar, nemoj da se žestiš bezveze; znaći ima dobrih ljudi koji dođu i naprave acc i dignu malo polja resa samo da bi ekipa sa falangama mogla pljačkati, nisam znao ali sad mi je jasno, hvala :cvjetic:...bajdvej jel taj klub ljubitelja falangi pljačkaša ima neke određene koordinate ili se možeš pribilježiti negdje da ti pošalju 2-3 na mapu pored tebe? :welcome:

P.S. strujar, jel ti to imaš zamaskiranog Keruma za avatar?! :)

malo pogledaj pa ces vidjet da ima puno takvih likova kojim se neda igrat vise nakon kaj potrose sve resse i moraju cekat...
al dobro..kako oces

da-da...to je on :))

btw.Zvjerka, jesi se regao? :P

Munjar
04.12.09, 22:05
zvjerkica ne igra više. hihihi. ali ima tu neki opaki duall. nazguls i još netko sveki ili zvjer

razigrana bakterija
04.12.09, 22:20
zvjerkica ne igra više. hihihi. ali ima tu neki opaki duall. nazguls i još netko sveki ili zvjer

ma o cemu ti ? :)

Norad III
04.12.09, 22:25
Pripremite se uskoro mi izlazi Falanga iz vojarne :fajter:

FrozenAss
04.12.09, 22:53
ajde jos malo pa zaštita nestaje:gamer s mišem:

rushil
04.12.09, 23:21
Ja igram hr4,dual acc,rank oko 1200,savez 2. rang(Reklame)

Svi zainteresirani možete se javiti na nick tonco1873 ili na neki ne pozicijama
URAGAN-ex PI-NE-S

Matthew Cj
04.12.09, 23:31
ma prerano je za saveze

rushil
04.12.09, 23:34
ma prerano je za saveze
Ja sam predstavio savez i kojem smo ja i dual,ja mislim da su uragan i pines bili dobri savezi.

renez
04.12.09, 23:41
Pozz ekippo! ima ko neki dobar savez u planu? neko ponovno okupljanje velikih saveza?

btw: ako ima ko željeza na -/+ javite se :D

rushil
04.12.09, 23:45
Pozz ekippo! ima ko neki dobar savez u planu? neko ponovno okupljanje velikih saveza?

btw: ako ima ko željeza na -/+ javite se :D
Kako se zoveš savez je Reklame(URAGAN-ex PI-NE-S)
Javi mi se u igri u tom sam savezu tonco

Jež
04.12.09, 23:48
još malo ^^ :sjekiraš::sjekiraš:

The Unforgiven
04.12.09, 23:51
Karam.ba što je sad tu je prava ekipa ili?
Sumnjam...

Jež
04.12.09, 23:52
Sumnjam...

zimski bax je prava ekipa...

renez
05.12.09, 00:04
Kako se zoveš savez je Reklame(URAGAN-ex PI-NE-S)
Javi mi se u igri u tom sam savezu tonco

mah... to nevjerujem baš da su članovi s hrx-a.. vidjet ćemo...

Solid Snake
05.12.09, 01:03
Sumnjam...

karam.ba savez ces nac na hrxu i baxu,ne igra ta ekipa zajedno spore servere ;)

Mr AlcoHell
05.12.09, 01:20
karam.ba savez ces nac na hrxu i baxu,ne igra ta ekipa zajedno spore servere ;)

kopije. ko i IBZ vjerojatno i još par ostalih. al im ne dajem baš neki predug rok trajanja :)

Mr Alcohol
05.12.09, 01:22
dobra večer. jedan veoma jak, te ambiciozan savez će se uskoro pojaviti na +/- koordinatama, ptičice bruje o tome već par dana, navodno da je ekipa do jaja.. svi se vole : :patkica: ...igrati u vodi sa svojim alatima.. :D

Tosho
05.12.09, 01:23
dobra večer. jedan veoma jak, te ambiciozan savez će se uskoro pojaviti na +/- koordinatama, ptičice bruje o tome već par dana, navodno da je ekipa do jaja.. svi se vole : :patkica: ...igrati u vodi sa svojim alatima.. :D

jel kratica TL :D
i nekakve legende? :P

Mr AlcoHell
05.12.09, 01:24

TL - toliko lijepi

al nisu umišljeni ti ljudi. samo realni :D

Mr Alcohol
05.12.09, 01:24

možda :D
a znaš ko je u tim "legendama" sve? :P

zujalica
05.12.09, 01:26
EEEEJJJJJJ Zujo, (selidba je u điru tako da neam vremena za igru)..

Juhuuuuuuu, znaći dernek se bliži, nadam se da nisi zaboravio :D :D :D
Btw svrati ponekad makar na skype, :steta:
Cyaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Tosho
05.12.09, 01:32

prica se da je trebao doci i jedan super gal deffer al je otisao sa drugom ekipom :P
bit ce vesel server nadam se, vama sve najbolje, a za nick moj se javite, znas vec kom ak sta trebao :)

zujalica
05.12.09, 01:33

De nam reci onda ko je u tim legendama tako lijep :blink: :D :D
I slike naravno očekujemo promptno...:patkica:

Jež
05.12.09, 01:35
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaa (ovo je od uzbuđenja) jedva čekam da se skine prva zaštita, kod mene se tek oko 14h počinje farmat, prve zaštite oko mene tek tad se skidaju, bit će hebeno, sretno svima!
Btw: ja načuo nešto o 2 opaka saveza na +/+, od oba pozvan, ali držim se po strani prvih 2, 3 tjedna...

:sjekiraš:

Mr Alcohol
05.12.09, 01:36
prica se da je trebao doci i jedan super gal deffer al je otisao sa drugom ekipom :P
bit ce vesel server nadam se, vama sve najbolje, a za nick moj se javite, znas vec kom ak sta trebao :)

hehe. imamo mi već te super gal deffere :P
ma malo se šalimo.. kad svi tak hvale svoje saveza, sebe, moramo se mi malo našaliti s njima..
ali nadamo se dobroj igri, dost nas se kvalitetnih skupilo ;)

Tosho
05.12.09, 01:39
hehe. imamo mi već te super gal deffere :P
ma malo se šalimo.. kad svi tak hvale svoje saveza, sebe, moramo se mi malo našaliti s njima..
ali nadamo se dobroj igri, dost nas se kvalitetnih skupilo ;)

znam cca ekipa koja je doslo, dobro ste se pojacali :)
ma vidis nase ekipe, nema spamera nijednog, nadam se da nisu zakrzljali u igri :D

Mr Alcohol
05.12.09, 01:45
znam cca ekipa koja je doslo, dobro ste se pojacali :)
ma vidis nase ekipe, nema spamera nijednog, nadam se da nisu zakrzljali u igri :D

da, oni jači iz www.?.hr s s1, pojačani s još nekim ljudima iz top10,15. ima tu još i ljudi s s2,s3 a i s prošlog s4., ugl. ok je ;)
uf, kod nas ima spamera :D
ima vas puno?

Jež
05.12.09, 01:54
ajme majko mila, sad sam prošao kroz ove več osnovane saveza, strahota, a šta je najbolje u 90% piše ne primamo farme, mislim ono, logika im je očito jača strana :brukica:

Zvjer
05.12.09, 07:22
ajme majko mila, sad sam prošao kroz ove več osnovane saveza, strahota, a šta je najbolje u 90% piše ne primamo farme, mislim ono, logika im je očito jača strana :brukica:

LOL...ti neće se održat ni dva dana..kod mene se već batluje

xpronic
05.12.09, 10:32
Pocelo pravo farmanje :D

Zvjer
05.12.09, 10:42
Pocelo pravo farmanje :D

meni u šest već vidim konkurente :P

xpronic
05.12.09, 10:48
jel neko zna oce biti kakvih dobrih saveza na +/+ ?

Zvjer
05.12.09, 10:51
jel neko zna oce biti kakvih dobrih saveza na +/+ ?
čujem neke priće da ide neki internacionalni slovenski savez..:D ja sam sa svojim uvjek dragim hard rm na jugo istoku

xpronic
05.12.09, 10:52
čujem neke priće da ide neki internacionalni slovenski savez..:D ja sam sa svojim uvjek dragim hard rm na jugo istoku

Onda ce biti zabavno :)
A i vama ce biti dosta zabavno kolko sam cuo. Bacite se svi na vojsku odmah ;)

The Unforgiven
05.12.09, 11:42
-.- Kod mene još svi pod zaštitom.. Nečuveno...

FrozenAss
05.12.09, 12:26
kod mene se jos nije pocelo farmat jbt svi pod zastitom:sleepy moon:

Munjar
05.12.09, 12:56
ma selim se ja na jugoistok ovdje na -,+ dosadno. otišla mi početnička a nitko me se ni usudio napast

Mr AlcoHell
05.12.09, 14:03
počelo je počelo :):)

ako se po prvom napadu farmanje poznaje kak se i po jutru dan poznaje, bit će dobro... uživajte :harmonikaš:

zeki keki
05.12.09, 14:12
Najjači u 16x16:P:P

svenki
05.12.09, 14:15
kod mene zastita -.-

Spammmer
05.12.09, 14:22

hehhehe
ja sam tam i ne gajim impatije prema slovencimaROTFL

renez
05.12.09, 14:38
kod mene zastita -.-

.

EDIT: mi pošalje neko 70 željeza ? Nick: The Game

The Unforgiven
05.12.09, 14:40
Ma daj... Svi u 25*25 pod zaštitom... Tek večeras počinjem s farmanjem...

zeki keki
05.12.09, 14:41
.

EDIT: mi pošalje neko 70 željeza ? Nick: The Game

Jbga,nemam još tržnicu.

floosh
05.12.09, 15:33
Jel ko imao "posla" s MH ? Kako vam se oni čine?

sweeth
05.12.09, 15:35
netko na skypu spomenuo da jako brzo riješavaju probleme, tipa mijenjanje imena. to je za pohvalu...
nego floosh, negdje sam pročitao da si napisao da 5 napada po lvl-u okupljališta uključuje i pojačanja? ili sam krivo shvatio:off:

Spammmer
05.12.09, 15:43

pol farmi oko mene banano:banned:
jednog tipa je bano nezz zašt nije dao objašnjenje

rushil
05.12.09, 15:55
hahahaha :D.

Evo sad radim i 22 zadatak.
Evo 1. napad od mene i mog duala:

http://travilog.org.ua/hr/1148220/09019e40d5eef4b3b5204af0426a262c/1/1

Nije neš,ali je prvi.

Spammmer
05.12.09, 16:12

Nije neš,ali je prvi.

nadam se da ti to nije sva vojska
ja se fajtam sa nekim upornim rimljanom
ali kad padne noć i moje vrijeme će doć..........:fajter:

Mr AlcoHell
05.12.09, 16:14

s mh nisam imao posla za sad, vidim bana uokolo i čini se da zna svoj posao! čista petica za sad :)

renez
05.12.09, 16:14

ja još nemam ( fala bogu :D) ali htio bi pohvalit onog s prošlog HRX-a... taj je bio brz

rushil
05.12.09, 16:17
nadam se da ti to nije sva vojska
ja se fajtam sa nekim upornim rimljanom
ali kad padne noć i moje vrijeme će doć..........:fajter:
Nije ima još 5 gorštaka koji sada idu u pljačku.

@renez
Poslao sam ti pozivnicu za savez

renez
05.12.09, 16:19

@renez

tnx, čim napravim veleposlanstvo ulazim :D

lord07
05.12.09, 16:19

Nije neš,ali je prvi.

i jos se hvalis s time:brukica::brukica::brukica:

Spammmer
05.12.09, 16:20

@renez

weeeeee
pljaćka od 800 ressa
zknn
neki teut skuplja resse nazz za šta, ja dođem i poberem 300 drva i još malo gline i željeza

Norad III
05.12.09, 17:57
dajte neke zgodne traćeve,nemam šta za postat :)

tomebub
05.12.09, 18:02
netko na skypu spomenuo da jako brzo riješavaju probleme, tipa mijenjanje imena. to je za pohvalu...
nego floosh, negdje sam pročitao da si napisao da 5 napada po lvl-u okupljališta uključuje i pojačanja? ili sam krivo shvatio:off:

ukljucuje i pojacanja
smislin da je po tome max 100 napada mos poslati
ma strasno glupa pravila

Zvjer
05.12.09, 18:05
fluš reci mh-u da se smiri odoše farme...e da fluš čuj koji sam trač čuo ljudi prave dva acca gal teut i zarobe si vojsku kad idu spavat.šta misliš da se i to uključi :PPP...btw. sivi nemrem čekat još pet sati :(((

The Unforgiven
05.12.09, 18:18
ma možeš :D nije to tako puno.. i nije 5 nego 2 :o

svenki
05.12.09, 19:01
moj prvi pothvat
KLIK (http://travilog.org.ua/hr/9147262/8714525c881f7a70f4257d9061f5f089/1/1)

renez
05.12.09, 19:02
moj prvi pothvat

ljepo, samo malo resa si dobio,

Njegov_sluga
05.12.09, 19:03
moj prvi pothvat

ovo je vec lijepo :)

Zvjer
05.12.09, 19:08
moj prvi pothvat

dobar dobar

svenki
05.12.09, 19:15
dobar dobar

samo szto je ovo bio parcov u pojacanju

animal1978
05.12.09, 19:25

imao sam posla sa mh
banao me ali smo sve riješili. za par sati mi se javio
čista petica od mene

razigrana bakterija
05.12.09, 19:43
sta vi mislite sad svakog stakora kojeg ubijete postati na forum ? e nece ici...ako je nesto hof...i zadovoljava uvjete hof-a...imate hof temu pa objavite...

pisonja
05.12.09, 21:12
Pošto vidim da se samo teutonci hvale moram pokazati da ima i rimljana koji su aktivni...

http://travilog.org.ua/hr/5987728/9663a918a715e3482c3018bbf2067ae0/1/1

http://travilog.org.ua/hr/1517178/2debf911b4c80a6bdf326ace1400a081/1/1

http://travilog.org.ua/hr/9348950/48b0493176f384f29e414f48ed27ff18/1/1

Ima ih još ali su samo po 3-4 legionara i do sada se opljačkalo preko 4.000. A inače sam krenuo sa pljačkom u 14.30 pa mi nestalo neta u 17 pa dođe prije 15 minuta.....

svenki
05.12.09, 21:17
Pošto vidim da se samo teutonci hvale moram pokazati da ima i rimljana koji su aktivni...

Ima ih još ali su samo po 3-4 legionara i do sada se opljačkalo preko 4.000. A inače sam krenuo sa pljačkom u 14.30 pa mi nestalo neta u 17 pa dođe prije 15 minuta.....

a nisi nista ubio :D
pljen je super

The Unforgiven
05.12.09, 21:20
uh, evo konacno pocelo farmanje...
prva pljacka max.. ja zadovoljan... :) samo da se tako nastavi...

lord07
05.12.09, 21:21
tko ima ista vojske???? da ih ubijem,,fali mi za napadaca tjedna nekih 10:sjekiraš:

FrozenAss
05.12.09, 21:21

jbt super 11 legionara u ovom stadiju igre sad kada pocnes hvatat klube bit ce svega:sjekiraš:

Zvjer
05.12.09, 21:23
deri ove bliže vuče evo me za pol sata ode igrat fifu 10

pisonja
05.12.09, 21:27
jbt super 11 legionara u ovom stadiju igre sad kada pocnes hvatat klube bit ce svega:sjekiraš:

Ko kaže da ih je 11??? Pošto mi svejedno nije isti nick u igri onda ću priznati da imam 19 legionara.
2 sam izgubio u ona 3 sata dok nisam imao neta.....

A ne žurim na klube. Mogao sam uhvatati jednog komšiju već 2 puta ali mi se ne zabijaju legionari bezze na početku. Biće vremena i za to :D

Mr AlcoHell
05.12.09, 23:50
uh, evo konacno pocelo farmanje...
prva pljacka max.. ja zadovoljan... :) samo da se tako nastavi...

wolf vjeruj mi po jutru se dan poznaje. meni je isto prva pljačka bila puna i evo, sad se skuplja resi ko ludo :)

The Unforgiven
05.12.09, 23:51
ma evo, 2-3 sata farmanja oko 2k ressa.. a nije loše :D
samo da se tako nastavi...

Solid Snake
06.12.09, 00:14
dobri su likovi

pa znam ;)

al' eto...hr 4 ce bit najtezi na -/- ,to je moja pretpostavka...

Mr AlcoHell
06.12.09, 00:29
pa znam ;)

al' eto...hr 4 ce bit najtezi na -/- ,to je moja pretpostavka...

i to i - + mislim, barem po najavama koje sam čuo :)

Špoca
06.12.09, 08:35
kod mene laganica
farma se 24/7 top 10 napadača fali nam par K za top 10 pljačkaša

genijalac
06.12.09, 09:48
Evo moja najbolja pljackica dosad:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=32979c29343
nije nes extra al eto, meni je ok :)

MARTINA
06.12.09, 09:52
Evo moja najbolja pljackica dosad:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=32979c29343
nije nes extra al eto, meni je ok :)

pa za rimljana super..samo da ti je takvih jos :) :pivo:

genijalac
06.12.09, 09:53
pa za rimljana super..samo da ti je takvih jos :) :pivo:
jos da ima neko za noc bilo jos 3 puta bolje :)
Okolina je super.

sweeth
06.12.09, 10:00
Ja nekako mislim da će -/- brzo postat dosadan. Tko vam je to rekao da će bit najteži??

Munjar
06.12.09, 12:33
Konačno ovi odlučili napasti mene. krepo mi je mirko :(. Ali niššta ne uzimaju.

Solid Snake
06.12.09, 12:40
Ja nekako mislim da će -/- brzo postat dosadan. Tko vam je to rekao da će bit najteži??

pa možda jer ima najvise igraca na -/- :lol:

The Unforgiven
06.12.09, 12:47
O pomalo se počinju slagat stvari :p
Još nas niko nije napao, pljačka se nasve strane...
Nadamo se top10 robera danas dostić.
Kako je kod vas? :)

bako
06.12.09, 12:53

čiste se teuti,fali par stotina ressa za top10 pljackasa i par killova za top10 napadača

Solid Snake
06.12.09, 12:55

hmm pa ja evo sittam racun koji je među TOP 5 napadača i kojem fali 2k ressa za pljackaše,a pazim i na svoj ,uglavnom za sad je sve u redu ;)

lord07
06.12.09, 12:59

pa recimo za prvi dan farmanja nije tako lose,,,opljackalo se oko 14k ressi,ubillo se nesta paraca,vojske.
dosad samo 3 napada na mene i frenda(duall),sve u svemu,ludilo.
i jos s time da nam u 10x10 nitko nista nemoze,ali se lagano siri strah po karti.

zivio i sretno:pivo:

dome-boss
06.12.09, 13:22
pa recimo za prvi dan farmanja nije tako lose,,,opljackalo se oko 14k ressi,ubillo se nesta paraca,vojske.
dosad samo 3 napada na mene i frenda(duall),sve u svemu,ludilo.
i jos s time da nam u 10x10 nitko nista nemoze,ali se lagano siri strah po karti.

zivio i sretno:pivo:

kod mene sami rimljani (skoro) teutonac sam (kao i obično) pljačkam i to puno oko 13 k resursa
vojske (batinara) hvala bogu ima

lord07
06.12.09, 13:29
kod mene sami rimljani (skoro) teutonac sam (kao i obično) pljačkam i to puno oko 13 k resursa
vojske (batinara) hvala bogu ima

isti smo skoro:paladinko:
i oko mene sami rimljani,ima nesto teuta ali su cisti ko suza :D 2-3 gala ali su simciteri tako da nema straha.
ceka se jednog teuta da zastita istekne da se i njega ocisti i to bi bilo to,u 10x10 nemogu toliko opljackati koliko farmi ima hehehe

...Sky...
06.12.09, 13:30

lijepo je hvala na pitanju :)
samo šta se nema farmi,samo gali oko mene...i još uvjek imaju zaštite...
tako da zasad baš nije divno :blackeye:

razigrana bakterija
06.12.09, 13:45
kako su zanimljivi ovi prvi dani...svi se nesto hvale da je sve oko njih puno farmi...a nakon cca mjesec dana...vec ih 80 % nema :)

lord07
06.12.09, 13:53
kako su zanimljivi ovi prvi dani...svi se nesto hvale da je sve oko njih puno farmi...a nakon cca mjesec dana...vec ih 80 % nema :)

si ti mozda medju njimaROTFL
salim se naravno,,,pa neznam bas,kako je meni i dualu krenulo,mislim da cemo duuugo ostati medju glavnima na nasem podrucju.

Jež
06.12.09, 14:17

Rimljanin XX legića, zasad 9k opljačkano, jbg, spori su legići i malo nose, još cca 2-3 dana do konjića... :pece palacinke:

Mr Alcohol
06.12.09, 14:18

pljačka se, napada ;)
u top10 napadača, doduše padamo, ali nadamo se ostanku u ovom visokom društvu.
fali nešto ressa do top pljačkaši ;)

renez
06.12.09, 14:43
osto sam bez štakora...

The Unforgiven
06.12.09, 14:44
pljačka se, napada ;)
u top10 napadača, doduše padamo, ali nadamo se ostanku u ovom visokom društvu.
fali nešto ressa do top pljačkaši ;)
Heh.. mi ganjamo top10 :p fali oko 10k -.-"

osto sam bez štakora...

stvarno smo žalosni... reci nick, možda sam ga i ja ubio :D

EDIT: hahaha počele i prve zanimljive poruke :D

d0n_P3dr0
06.12.09, 14:55

hehe i to svi kojima malo fali do top 10 ... a oni koji su u top 10 normalno marljivo rade dalje ...

:pivo:

hzg
06.12.09, 15:01
Joj, kaj se gurate u TOP10, nije nista extra tamo :lol2:

pogotovo prvih pola tjedna :)

GFXRaider
06.12.09, 15:02
kako vam ide
meni ne baš dobro imam 31 populaciju i 13 gorštaka,nisam farma
pa jel to dobrro ili loše

lord07
06.12.09, 15:03
Joj, kaj se gurate u TOP10, nije nista extra tamo :lol2:

pa treba se gurati u top 10 ali samo pljackasa :pivo:

Shapashnik
06.12.09, 15:03
Vecina vas teuta koji se ovdje hvalite necete igrat za mjesec dana sigurno..
Cekajte da rimljani i gali dodju do konjice pa ce bit veselo.

Solid Snake
06.12.09, 15:05
kako vam ide

pa tako,malo ispod prosjeka ;)

dosada je negdje moguće imat oko 85-100 batina ;)

lord07
06.12.09, 15:06
Vecina vas teuta koji se ovdje hvalite necete igrat za mjesec dana sigurno..
Cekajte da rimljani i gali dodju do konjice pa ce bit veselo.

hehehehhehe kakvi su gali i rimljani oko mene,,ja cu imati 2 naselja a oni nece istraziti konjicu:lol2::lol2:

GFXRaider
06.12.09, 15:07
pa tako,malo ispod prosjeka ;)

dosada je negdje moguće imat oko 85-100 batina ;)

imao sam ih preko 35 al mi je došao samo jedan napad i uništo 22 batina

rushil
06.12.09, 15:09
kako vam ide
Meni ide dobro top1200 savez top15 populacija 51,a ava kod tebe je dosta dobro može i bolje

GFXRaider
06.12.09, 15:11
Meni ide dobro top1200 savez top15 populacija 51,a ava kod tebe je dosta dobro može i bolje

znam koliko imaš vojske

p.s. evo sad opljačkao sve po 240 osim hrane koju sam opljačkao 58
al imam dosta hrane

edit:ko se mjenja ja njemu 500 hrane meni 500 drva

rushil
06.12.09, 15:13
znam koliko imaš vojske

p.s. evo sad opljačkao sve po 240 osim hrane koju sam opljačkao 58
al imam dosta hrane

edit:ko se mjenja ja njemu 500 hrane meni 500 drva
Ja šaljem 6 gorštaka u pljačku uvijek dosta opljačkam,uvijek mi je pun kapacitet nošenja

Mr AlcoHell
06.12.09, 15:16

uff moćan je taj savez sigurno.

iskreno ne vjerujem da neko ima 100 batina evo ja gradim cijelo vrijeme pa nemam 100. možda zato kad dosta gubim u napadima...

rushil
06.12.09, 15:17

iskreno ne vjerujem da neko ima 100 batina evo ja gradim cijelo vrijeme pa nemam 100. možda zato kad dosta gubim u napadima...
Ja ih imam oko 10 batina

GFXRaider
06.12.09, 15:20
Ja ih imam oko 10 batina

ja 13 ali kad dođu sa ressima radim ih još 3

Shapashnik
06.12.09, 15:24

Lol, moze se vec imati i 200 batina ako se farma 0/24 i ako se ima vojarna na lvl 3

renez
06.12.09, 15:27
Heh.. mi ganjamo top10 :p fali oko 10k -.-"

stvarno smo žalosni... reci nick, možda sam ga i ja ubio :D

EDIT: hahaha počele i prve zanimljive poruke :D

nick the game, to je jedini napad na mene bio, dobro da sam svu vojsku poslo u napade,

Mr AlcoHell
06.12.09, 15:37
Lol, moze se vec imati i 200 batina ako se farma 0/24 i ako se ima vojarna na lvl 3

sumnjam da se može imati 200 batina, pogotovo jer osobno farmamo ja i duali gotovo 0/24 a k tome i još okupljališta se moraju dizat. itd....

ak ti imaš 200 batina svaka čast :D