PDA

View Full Version : [LZN] vs [LAV-ICE] - 4,5M vojske

JIN
01.12.09, 16:20
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=303125dfceb

svaka čast lavicama na čeki i kingu i voriu na takvom offu ;)

hzg
01.12.09, 16:44
HoF odobren

-hzg-

MSG aMAX
01.12.09, 16:52
Super off, jos bolji deff...svaka cast:cowboy:

f_r_a_n_e
01.12.09, 16:58
bravo saveznici nice deff

dark rider
01.12.09, 17:00
Super off,deff još bolji pogotovo mi se sviđa broj druida,to je presudilo :palčina:

seek
01.12.09, 17:12

čestitke i napadačima i braniocima ali ima daaaaaaaaaaaaaaaaleko večih offova na serveru

knez_Borna
01.12.09, 17:14
skidam deffu kapu do poda ;) samo tako nastavite

Extasy
01.12.09, 17:20
dobar deff...rimljani se baš nisu iskazali..hehe..
.nisam upucen kada je poceo server pa nemogu komentirati off...:)

nuja
01.12.09, 17:22
deff je predobar
ovaj je jedan od boljih na cjelom serveru
zato i jesu prvi po bodovima obrane ovaj tjedan

čestitam!!!!

dado_zg
01.12.09, 17:24
čestitke i napadačima i braniocima ali ima daaaaaaaaaaaaaaaaleko večih offova na serveru

čestitka oboje i napadaču i branitelju...ježiga KING treba se i fejkat kada se napada pa makar i lavice :p

a kaj se tiče offova ne vjerujem da ima kako si ti rekao daaaaaaaaleko večih,može biti možda večih za kilu ili dvije sjekira....ili postoji neko ko je odlutal na 300/300 i štanca off...za mene to nisu igrači,pravi playeri su oni koji su u centru i koji se mlate na veliko,a ne simciteri....

Transporter
01.12.09, 17:25
Super off,deff još bolji pogotovo mi se sviđa broj druida,to je presudilo :palčina:

Prije bi rekao da je razlika izmedju popa presudila... :kid:

ne kuzim kakve veze s temom ima ovaj drugi dio tvog komentara... :kid:

Uglavnom lijepi off i def... samo off popit na igracu sa 2 sela, smijesno.. :cerek:

vajk
01.12.09, 17:28
genijalan deff dobro ubijen off super

voriorka
01.12.09, 17:41
Kao sto sam vec napisala na chat temi: cestitke braniteljima!

Sto se tice off-a... nisam jos vidjela tako puuuuuuuuuno veci off... ima naravno vecih ali bas tako drastricno vecih - tesko.

U svakom slucaju cestitke lavicama koje su uspjele uhvatiti Kinga (ironicno ha?):cerek::cerek:

dado_zg
01.12.09, 17:44
Kao sto sam vec napisala na chat temi: cestitke braniteljima!

Sto se tice off-a... nisam jos vidjela tako puuuuuuuuuno veci off... ima naravno vecih ali bas tako drastricno vecih - tesko.

U svakom slucaju cestitke lavicama koje su uspjele uhvatiti Kinga (ironicno ha?):cerek::cerek:

jadan king među tolikim lavicama :)

mada imam filing da je bila velika panika kada je krenuo napad po svim savezima jer su neki jedva ovo čekali :D

ali što te ne obori to te ojača,zar ne vori?

voriorka
01.12.09, 17:51
jadan king među tolikim lavicama :)

mada imam filing da je bila velika panika kada je krenuo napad po svim savezima jer su neki jedva ovo čekali :D

ali što te ne obori to te ojača,zar ne vori?

Ahaha.. ma znala sam ja da se king pali na lavice i da voli malo zesce ali bas da voli tako zestoko?!?!?! E to nisam znala :cerek::cerek:

Ma naravno.. jedino me je nesretna smrt mog heroja jako pogodila.. ali reanimacija je uspjela.. evo ga na aparatima, privremeno u komi ali probudit ce se uskoro pa onda opet :kid: (naravno morat ce malo pricekati da krene u istom sastavu u haracenje okolicom ali do tada ce dobro doci i rezervna postava) :witch:

dado_zg
01.12.09, 17:55
ma ajde ako niš drugo bar si mene skinula sa trona najskupljeg obnavljanja heroja...

zakači ovdje da ekipa vidi koliko je to skupo :)

zeznut je taj sadomazo

p.s. mogli ste za naslov staviti:

pobuna sirotih lavica protiv kinga lava :) pa ti njih teraj da non stop usisavaju i peru prozore :D

voriorka
01.12.09, 18:02
ma ajde ako niš drugo bar si mene skinula sa trona najskupljeg obnavljanja heroja...

zakači ovdje da ekipa vidi koliko je to skupo :)

zeznut je taj sadomazo

p.s. mogli ste za naslov staviti:

pobuna sirotih lavica protiv kinga lava :) pa ti njih teraj da non stop usisavaju i peru prozore :D

eeeee to definitivno.... 190 k ressa i 32 sata :blink:

:nema odmora:

Extasy
01.12.09, 18:07
Usput gdje su kate kod napadaca..

voriorka
01.12.09, 18:19
Usput gdje su kate kod napadaca..

hahaha.. ostale doma :cerek::cerek::cerek:

Inace bi bila ljuta zbog toga ali u ovom slucaju mi je full drago da nisu i one isle :cerek::cerek:

Spammmer
01.12.09, 18:25
hahaha.. ostale doma :cerek::cerek::cerek:

Inace bi bila ljuta zbog toga ali u ovom slucaju mi je full drago da nisu i one isle :cerek::cerek:

šta će ti kate?
ovo nije bilo katanje nego probijanje:S

gamacid
01.12.09, 18:26
kakve kate sinko

pa nije ti to bilo katanje

:patkica:

gargy13
01.12.09, 18:34
Off dobar , ali bez kata netko ocito zaboravio:brukica: i fejkanja nije bilo :steta:netko je bio presiguran u sebe, braniocima svaka cast na deffu sakupljenom odlicno samo tak dalje

Taki65
01.12.09, 18:35
čestitka oboje i napadaču i branitelju...ježiga KING treba se i fejkat kada se napada pa makar i lavice :p

Ne podcjenjuj,makar i u šali...

Extasy
01.12.09, 18:37
šta će ti kate?
ovo nije bilo katanje nego probijanje:S

šta ce mi kate?
1.manja šteta napadacu
2.pa ako dolazim u selo neka im ostane u sjecanju :)

01.12.09, 19:40
i off i deff su dobro svaka cast

rushil
01.12.09, 20:10

Dobar deff,nice hof

tabletomann
01.12.09, 20:21
i off i deff su dobro svaka cast

pa i nisu bas najbolje :cerek:

grozd
02.12.09, 19:37
pa i nisu bas najbolje :cerek:

:brukica:

Rhaegal
02.12.09, 19:58
Lijepi hoff ... čestitke napdača i naravno branitelju ... samo rokajte :cowboy:

baka u kanalu
03.12.09, 00:28

:banned:

Mike Tyson
03.12.09, 01:36

ja neznam ali... za mene premal deff, nisam jos vidio normalan deff na s1.

Jež
03.12.09, 01:40

daj molim te, ak nemaš ništa pametno za napisat šuti...:brukica:

blue sorceress
03.12.09, 03:44
zahvala našim saveznicima na podršci
nismo imali u planu ovaj tjedan ić po medalju :paladinko:
hvala svima na čestitkama
i kao kaj piše na profilu saveza
jojjjjjjjjjjvole lavice zečeke :pece palacinke:
da ne budemo bahati od velike slave
dođite nam opet :opala:

Bedo
03.12.09, 09:13
Svaka čest i na deff-u i off-u.
Deff je odličan,a i off s tim da dolazi od jednog igrača:101010:

baka u kanalu
03.12.09, 09:34

:welcome: :goodpost::S:gamer s mišem:

:banned:

d0n_P3dr0
03.12.09, 09:52
Meni nije jasno smisao ovog hof-a tj. napada ... ako ste cisitili di su od ostalih kate ?
bez obzira sto ste cistili di su kate ?

Glupo izgubljeni off ...

Bedo
03.12.09, 10:24
Meni nije jasno smisao ovog hof-a tj. napada ... ako ste cisitili di su od ostalih kate ?
bez obzira sto ste cistili di su kate ?

Glupo izgubljeni off ...

pa to je bilo probijanje,klanje tuđeg deffa.
onaj je posalo off na sigurno uz kate.
to nije glupo izgubljen off

Mike Tyson
03.12.09, 10:28
daj molim te, ak nemaš ništa pametno za napisat šuti...:brukica:

7k deffa, njega je defalo 7 igraca ili ?

d0n_P3dr0
03.12.09, 10:51
pa to je bilo probijanje,klanje tuđeg deffa.
onaj je posalo off na sigurno uz kate.
to nije glupo izgubljen off

lol to je glupo izgubljen off ..

nitko iza njega nije katato pa niti sam igrac koji probija ...
zabiti off u deff od mozda i 20 ljudi je totalno bezveze i bez koristi ...

no ljudi smo pa grijesimo niti prvi niti posljednji ... ljepi off u svakom slucaju ..

Jež
03.12.09, 11:16

bilo je u IBZ u glavnom gradu od nezz koga 25 k deffa, ovo je sasvim solidno, kao prvo savez LAV-ICE po popu nezz dal su uopče u top 50, ali nebitno, sigurno nisu svi igrači ni imali (oprostite na izrazu) EDIT poslati pojačanje kad su čuli ko napada jer su mislili da im je to sigurno izgubljen deff...

:101010:

voriorka
03.12.09, 11:18
lol to je glupo izgubljen off ..

nitko iza njega nije katato pa niti sam igrac koji probija ...
zabiti off u deff od mozda i 20 ljudi je totalno bezveze i bez koristi ...

no ljudi smo pa grijesimo niti prvi niti posljednji ... ljepi off u svakom slucaju ..

Evo da ja malo objasnim... Namjera ovog napada nije bilo rusenje igraca nego ciscenje igraca od (njegovog) deffa... Pomalo naivan napad mog duala bez prethodnog izvidjanja i fejkanja drugih igraca iz tog saveza poslan na zamolbu suigraca da mu se pomogne napraviti "farmu"... Da je bila namjera rusenje igraca sigurno ne bi isao samo jedan napad i samo jedan nas off nego naprotiv barem 2 offa u ciscenju i barem 20 valova kata

Hof je stavljen od strane branitelja i potpuno podrzavam njegovo objavljivanje jer pokazuje skupljanje deffa od strane njihovog saveza (i svih njihovih saveznika) od trenutka kad je napad krenuo do vremena kada je "sjeo"...

Dakle, da, s jedne strane - ovaj off je otisao "bezveze" na totalno nebitnoj meti ali s druge strane - deff je imao vrlo jasan cilj - hvatanje jednog od najvecih offova na tom podrucju. U tome su uspjeli i na tome im treba cestitati i upravo radi toga smatram da su sasvim opravdano objavili izvjestaj o napadu.

toni2222
03.12.09, 11:29
Evo da ja malo objasnim... Namjera ovog napada nije bilo rusenje igraca nego ciscenje igraca od (njegovog) deffa... Pomalo naivan napad mog duala bez prethodnog izvidjanja i fejkanja drugih igraca iz tog saveza poslan na zamolbu suigraca da mu se pomogne napraviti "farmu"... Da je bila namjera rusenje igraca sigurno ne bi isao samo jedan napad i samo jedan nas off nego naprotiv barem 2 offa u ciscenju i barem 20 valova kata

Hof je stavljen od strane branitelja i potpuno podrzavam njegovo objavljivanje jer pokazuje skupljanje deffa od strane njihovog saveza (i svih njihovih saveznika) od trenutka kad je napad krenuo do vremena kada je "sjeo"...

Dakle, da, s jedne strane - ovaj off je otisao "bezveze" na totalno nebitnoj meti ali s druge strane - deff je imao vrlo jasan cilj - hvatanje jednog od najvecih offova na tom podrucju. U tome su uspjeli i na tome im treba cestitati i upravo radi toga smatram da su sasvim opravdano objavili izvjestaj o napadu.

još si jednom pokazala da si prava ratnica i da ne kukaš nego ideš dalje. skidam kapu :101010:

Nixon
03.12.09, 12:14

Ne možeš to tako računati,možda nije bilo vremenski izvedivo da se bolji deff prikupi .
Nije bitno koliko je defa bilo ,bitno je da je napadač skinut .

Pohvale Braniocu i napadaču ,te što brži oporavak :)

Mike Tyson
03.12.09, 12:16
Ne možeš to tako računati,možda nije bilo vremenski izvedivo da se bolji deff prikupi .
Nije bitno koliko je defa bilo ,bitno je da je napadač skinut .

Pohvale Braniocu i napadaču ,te što brži oporavak :)

Ja neznam je li bilo vremenski izvedivo, samo to tako izgleda na prvi pogled... i od mene pohvale napadacu i branitelju.

d0n_P3dr0
03.12.09, 12:28

To je nedostajalo u prvom postu sa hof-om :)
Hvala na objasnjenju, ti si dobar primjer ostalim igracima da je ovo ipak igra..
:pivo:

shark
03.12.09, 13:40
Svaka čast off i def dobar ima boljih ali ljepo da se i to vidi pustite druge šta pišu slabo ovo ili ono ,sve je dobro oferu svaka čast imo si EDIT deferi još više živio mlm hehe:pivo::pizza:

yuxs1
03.12.09, 19:44
super off...ali i deff od branitelja je močan....druida je bilo puno....