PDA

View Full Version : TT vs rest of the world

Roby@BMW
06.12.09, 14:35
fubar jeftino prodaje svoj off

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=32995a0d27f

i onda sone man laganini čisti

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=33001a233ff

selo je uskoro preuzeto, steta kaj sexy nije solo odradio ovu akciju, al barem pokazuju svoje pravo lice, koje se prenosi vec serverima i serverima

BTW paralelka išo neki losi crop kill na moje selo, steta kaj nisam defo skoro da bi i sam mogo to odradit bez pomoci saveza, al sam si barem bildo heroja kod mrguda

komentari na ovaj thread, realno nepotrebni, ali vec vidim igrace koji imaju 4 pocetka servera iza sebe i 4 gasenja accounta kako likuju na sve ovo :)

zanima me da li osim gasenja acca Fubara, ima drugi razlog za ovo pusanje offa u 4. mjesecu igre?

Spammmer
06.12.09, 14:42
U s1 chattemi sam več reko: moj naklon do poda na offu fubarovom
Jeftino ga je spušio al je i puno deffa izgubljeno

dado_zg
06.12.09, 14:43
odličan deff,odličan off mislim največi koji je bio na serveru,ako nije največi onda je top3

pitanje?

koliko vidim fubar je u savezu koji ima dva člana pa kako ga je cijeli savez mogao ispushat?

i komentar na kraju kaj je rekao moj kolega u chat temi...nije neki problem napraviti ovoliki off ako se ne zabijaš jednom tjedno kao mi na ++ :)

Jež
06.12.09, 14:46
U s1 chattemi sam več reko: moj naklon do poda na offu fubarovom
Jeftino ga je spušio al je i puno deffa izgubljeno

odličan deff,odličan off mislim največi koji je bio na serveru,ako nije največi onda je top3

pitanje?

koliko vidim fubar je u savezu koji ima dva člana pa kako ga je cijeli savez mogao ispushat?

i komentar na kraju kaj je rekao moj kolega u chat temi...nije neki problem napraviti ovoliki off ako se ne zabijaš jednom tjedno kao mi na ++ :)

potpis

rushil
06.12.09, 14:48
(...)

:worship:čestitam na deffu u 1. a na offu u 2.:na karte:

06.12.09, 14:49
i off i deff su dobri svaka cast

Roby@BMW
06.12.09, 14:53
i off i deff su dobri svaka cast

da skratim pohvale za def.. def je bio superpolovičan, nazalost splet okolnosti i događaja sprečava nas u isfuravanju igre do kraja.. jos 5k bi slomilo sve daljnje pokusaje, al sad kako je tako je.. idemo dalje

Extasy
06.12.09, 15:12
fubar po meni uopce nije bezveze potrošio off.
fubar kapa do poda.

Pavon
06.12.09, 15:14
zalim za fubarov off,ali bar je akcija uspjesno odradena:pivo:

Roby@BMW
06.12.09, 15:14
fubar kapa do poda.

pogledaj kartu pa ces sve vidit.. pricas totalno EDIT

Master Blaster
06.12.09, 15:23
predobar off

Pavon
06.12.09, 15:31
fubar kapa do poda.

nemoj pricat takve EDIT prvo pogledaj pa reci

bero
06.12.09, 15:35
koje je to naše "pravo lice" i što je pisac htio time reći ??

Deff u tom selu je od cca 50 igrača uključujući i def od igrača iz THE saveza i to je ok, a naš RL frend zabije svoj off i to je kvarno ?? Snađemo se kako znamo. Pa zar je to zabranjeno il nemoralno ?? EDIT

Crop kill tvog ggrada je odrađen onako usput, samo zbog titule u savezu (koga će se defat ak neće šefa). Nismo se previše trudili jer znamo tvoju kvalitetu s prošlog servera i realno ne predstavljas nam prijetnju (naravno to si dokazao zabijanjem neki dan).

PS. Nas 20 je došlo na -/-ratovati, u 4 mj uspjeli ste uzeti jedno selo. Usput baš me zanima brojka igrača koja je prodefilirala kroz vaše saveze tj. koji su izbačeni nakon što su katani, postali farme.Koliko je igraca otišlo u A&O jer su nezdovoljni u TTu. Isto tako koliko vam je ggradova probijeno i katano; koliko croopova skatano na 0 (koji su katani laganim tempom, al u 10-ak dana def od saveznika nikako nije stizao do tih mjesta).

Pavon
06.12.09, 15:57
jbg,ocito neznaju gubit

Extasy
06.12.09, 15:57
nemoj pricat takve gluposti prvo pogledaj pa reci

Gle zabio bi ga prije ili poslje...ovako je pobio sav deff najmanje 10 igraca..i opet ce skupit još veci off..
i da šta da sad tu gledam..
molim te mi objasni..

EDIT:cca 50 igraca

Pavon
06.12.09, 16:01
Gle zabio bi ga prije ili poslje...ovako je pobio sav deff najmanje 10 igraca..i opet ce skupit još veci off..
i da šta da sad tu gledam..
molim te mi objasni..

EDIT:cca 50 igraca

mogao je unistavat jednog po jednog izgubio bi manje vojske,a na sto je izgubio vojsku na jedan napad:opala:

Extasy
06.12.09, 16:07
mogao je unistavat jednog po jednog izgubio bi manje vojske,a na sto je izgubio vojsku na jedan napad:opala:

ali je gotovo sve riješio u 1 napadu..on ce brzo to nadoknadit ja vjerujem..

bero
06.12.09, 16:11

Slažem se .
To je i bio prvobitni plan,ali kako bi tek onda cviili ,kukali i žalili se po forumu EDIT
Zato bolje jedan napad i onda mir...dalje mi po svom.To što je TT i ekipa ockivala da ćemo mi poslati 4 ili 5 off i pozabjati se na njihovim zidinama ,a oni se nakon toga naslađivti (a ko nebi;)) žao mi je na pokvarenom slavlju.

:snijeg:

p.s smijmo li poslati push fubaru da malo nadoknadimo gubitke ili ne.Bojim se da nam i to ne zamjere.

jojo 1010
06.12.09, 17:32
zasto natpis posta TT protiv ostatka svijeta????
pa vas koliko vidim defa i kompletan THE savez a njih hvala Bogu ima...

i usput pohvale Mrgudu na srcanoj borbi
volio bih se naci na picu sa njim,ako tako pije kako igra onda u tom sportu nemam puno izgleda :pivo:

Kako ču se zvati
06.12.09, 17:34

selo je uskoro preuzeto, steta kaj sexy nije solo odradio ovu akciju, al barem pokazuju svoje pravo lice, koje se prenosi vec serverima i serverima

BTW paralelka išo neki losi crop kill na moje selo, steta kaj nisam defo skoro da bi i sam mogo to odradit bez pomoci saveza, al sam si barem bildo heroja kod mrguda

komentari na ovaj thread, realno nepotrebni, ali vec vidim igrace koji imaju 4 pocetka servera iza sebe i 4 gasenja accounta kako likuju na sve ovo :)

zanima me da li osim gasenja acca Fubara, ima drugi razlog za ovo pusanje offa u 4. mjesecu igre?

Ovaj prvo napad je trebao iči drugi jer ima više off a ovaj drugi je trebao doči prije gubitci za fubera bili mnogo manji........a za obranu mnogo veči uglavnom super off a i deff pohvale....

:)
________
1hrx-Dino_Motorista
2hrx-Sir Oliver
3hrx-Lord Sammael

shimzofremnik
06.12.09, 17:34

volio bih se naci na picu sa njim,ako tako pije kako igra onda u tom sportu nemam puno izgleda :pivo:

kakav THE savez, sta pricas. Da pomoglo je vjerovatno nesto pojedinaca RL prijatelji ovo ono(bas kao i vama fubar) ali cijeli savez nije ucestovao. Jer da jest samo cu ti rec nebi ovako zavrsilo. Zato molim te ne uplici vise THE u ovo. Samo to

toni2222
06.12.09, 18:44
Ovaj prvo napad je trebao iči drugi jer ima više off a ovaj drugi je trebao doči prije gubitci za fubera bili mnogo manji........a za obranu mnogo veči uglavnom super off a i deff pohvale....

:)
________
1hrx-Dino_Motorista
2hrx-Sir Oliver
3hrx-Lord Sammael

pa mislim da nisi u pravu... da je bilo obratno najvjerojatnije nebi prošli obojica...

respect za količinu offa, neznam kolika je bila udaljenost mete,ali deff je također dobar.

i ako se smije znati na kojem je lvlu off?

Pavon
06.12.09, 19:02
Slažem se .
To je i bio prvobitni plan,ali kako bi tek onda EDIT
Zato bolje jedan napad i onda mir...dalje mi po svom.To što je TT i ekipa ockivala da ćemo mi poslati 4 ili 5 off i pozabjati se na njihovim zidinama ,a oni se nakon toga naslađivti (a ko nebi;)) žao mi je na pokvarenom slavlju.

:snijeg:

p.s smijmo li poslati push fubaru da malo nadoknadimo gubitke ili ne.Bojim se da nam i to ne zamjere.

To jedan napad i mir
sumljam da ce nastat mir:D:D

ninja-ptsp
06.12.09, 19:27
kakva glupost da je dobro potrošio off jer je pobio deff od xy igrača pa će mu sada biti lakše:S
po tome im je mogao dan prije poslati poruku- udaram u to i to selo, skupite deff da ga potrgamROTFL

jojo 1010
06.12.09, 19:35
kakav THE savez, sta pricas. Da pomoglo je vjerovatno nesto pojedinaca RL prijatelji ovo ono(bas kao i vama fubar) ali cijeli savez nije ucestovao. Jer da jest samo cu ti rec nebi ovako zavrsilo. Zato molim te ne uplici vise THE u ovo. Samo to

ispricavam se...
THE i wing

evo samo nekih igraca koji su slali deff i resurse:mm123456,joshua,astifan,pixa,pina,boki007. ...
sad mi je zao sto sam pobrisao podatke da ti pokazem da je 80-90% poslanog defa bilo od THE strane,a od A&O gotovo nista,te od TT jako malo,mozda 5 ili 6 igraca sa sitnim defom.
nije sada bitno tko koga defa,ja sam samo pitao za gore navedeni naslov,zasto se tako zove kada TT:
ima saveznistvo sa A&O,nenapadanje sa GAD,THE i Wingovi ih defaju.... onda naslov svakako mora biti ispravljen jer ta kolicina igraca odgovara 1/3 servera...

Pavon
06.12.09, 19:42
ispricavam se...
THE i wing

evo samo nekih igraca koji su slali deff i resurse:mm123456,joshua,astifan,pixa,pina,boki007. ...
sad mi je zao sto sam pobrisao podatke da ti pokazem da je 80-90% poslanog defa bilo od THE strane,a od A&O gotovo nista,te od TT jako malo,mozda 5 ili 6 igraca sa sitnim defom.
nije sada bitno tko koga defa,ja sam samo pitao za gore navedeni naslov,zasto se tako zove kada TT:
ima saveznistvo sa A&O,nenapadanje sa GAD,THE i Wingovi ih defaju.... onda naslov svakako mora biti ispravljen jer ta kolicina igraca odgovara 1/3 servera...

to si tocno rekao,THE savez jako sudjeluje u pomaganju TT misli samo na sebe,a ni nemoze TT pomagat jer je su ga dosta unistili SEXY ZOO

metalmania
06.12.09, 19:54
ispricavam se...
THE i wing

:brukica:

prase molim te nemoj vise komentirati kada nisi upucen. koji THE daj molim te nemoj njih uplicati jer mi s njima nemamo veze. :opala:

a samo se vi nemojte javljati sto se tice saveznistva . ovo su saveznistva 1.bojne a svi zanmo da je zoo dio bojne:
Savezi:
SEXY ZOO
1.Bojna®
1.Bojna™
[WWW]
~|WWW|~
~[WWW]~

a jos www-ovi u savezu sa PMS™ i PMS, te 1.Bojna® i 1.Bojna™.

ako bi zbrojili sve te igrace to je tocno 443 igraca. i onda se vi javljate o megakoalicijama. :opala: :opala:

jojo 1010
06.12.09, 19:58
da nedodje do zabune kod prethodnog mog posta,govorim o pojacanjima koja su slana nakon sto je obrana pobijena (koja su zabijena nakon preuzimanja sela,jedno po jedno) :tough: i napola skinuta odanost.a ono sto je u selu bilo do tada,to sigurno da je deff od TT i mozda jos nesto od saveznika.

shimzofremnik
06.12.09, 20:00
ispricavam se...
THE i wing

A cuj, ljudi njeguju dobrosusjedske odnose, poznanstva sa bivsih servera itd itd.. moze se toga dosta nabrat samo ja sam zamolio da vi to bez nas rijesavate, svakako je pogresno sto se svi mijesaju u diplomaciju drugih saveza, a vi samo nastavite nadamo se jos hofova :pivo:

Nixon
06.12.09, 20:05
Sexyići aj ne brijite .... imamo mi dosta posla u svom dvorištu !
Pomaganje rl prijatelju ,još bolje susjedi u dobrim odnosima na karti -zašto ne pomoć ?
Vjerovatno bi i ti pomogao . Toliko od mene .

Btw ... pohvale napadačima i braniocu :)

THE

ujo
06.12.09, 20:10

Nije mi jasno o kojem to licu govoriš. Malo si pretjera prijatelju, a ako ćemo o licima onda reci kako si na prošlom s1 glumio švicarsku dok je traja sukob između DP-a i CAM-a

jojo 1010
06.12.09, 20:14
:brukica:

bla...bla....bla...

ako bi zbrojili sve te igrace to je tocno 443 igraca. i onda se vi javljate o megakoalicijama. :opala: :opala:

gle... otvori kartu,i pogledaj gdje stoji tapirov croop, a i mrgudov isto tako...
ja osobno nebi dozvolio da mi netko naseli croop pred nosom,kao sto i nisam,OSIM AKO smo u dobrim odnosima,ali ni onda osobno nebi tako postupio...i zasto poricati suradnju izmetju ta dva saveza???

a sto se tice fubara,pitajte BMW-a i Tapira, oni najbolje znaju kako je to kada nekoga unajmis da se zabije u tebe,to sam vidio od njih na s4 kada su to isto oni meni napravili,pa samo da se prisjete kako je to,nazalost,slomilo se na mrgudu

Tosho
06.12.09, 20:17
ovaj BMW se nasao pricat, a igrao stari s1 za svakog pomalo, rofl
cudi me da jos nije skatan, nadam se da ce i to doc na red :(

hof, ah fubar ima svoje razloge, sretno mu s igrom dalje :)

jojo 1010
06.12.09, 20:19
Sexyići aj ne brijite .... imamo mi dosta posla u svom dvorištu !
Pomaganje rl prijatelju ,još bolje susjedi u dobrim odnosima na karti -zašto ne pomoć ?
Vjerovatno bi i ti pomogao . Toliko od mene .

Btw ... pohvale napadačima i braniocu :)

THE
eto,to sam samo htio cuti,ali od TT
i ispravno receno i napravljeno :101010:

Nixon
06.12.09, 20:21

Ti kao super moderator bi trebao pazit šta pišeš ili ti očito taj dio nije jasan !?!

bero
06.12.09, 20:24
Dragi moji TT-ovci ili A&O-vci ili bilo koji drugi savez koji vam pomaže javno ili tajno. Neka se zna da vam mi to ne zamjeramo.Mi se ne ljutimo niti najmanje.To j sastavni dio igre.U ratu i ljubavi sve je dozvoljeno
Iskreno boli nas ko će vama pomagati.
Jedino vas MOLIMO da ne EDIT i glumite kako ste jadni i kako je pol servera protiv vas.Samo to i ništa drugo.
:cvijece i proljece:

P.S Mi ćemo vas katati i uništavati koliko god možemo.Iskreno to mi je draže nego da vi to radite meni ili nama.
Znam ...EDIT i ja kad tad dolazim na red.

Zirnitra
06.12.09, 20:33
Ti kao super moderator bi trebao pazit šta pišeš ili ti očito taj dio nije jasan !?!

Što je loše rekao? Jel spama? jel piše vulgarizme? jel prikriva vulgarizme ili uvrede asteriksima?

Šteta što nisam na serveru jer i ja imam neke nepodmirene dugove s BMW-om.
Sjedenje na dvije stolice kako bi si netko spasio acc ne volim.
Jasno je da bi išla malo žešća akcija kojom bi mu sva naselja bila nulirana.

jojo 1010
06.12.09, 20:35

samo ti nemoj o pushu pricat nista,igraci vam odlaze zbog takvih stvari,a kako i nebi,samo zato ih i imate.
btw. koliko si ono trazio opet pusha za tapira za mega off???

Nixon
06.12.09, 20:41
Što je loše rekao? Jel spama? jel piše vulgarizme? jel prikriva vulgarizme ili uvrede asteriksima?

Šteta što nisam na serveru jer i ja imam neke nepodmirene dugove s BMW-om.
Sjedenje na dvije stolice kako bi si netko spasio acc ne volim.
Jasno je da bi išla malo žešća akcija kojom bi mu sva naselja bila nulirana.

Tebi ću isto reč kao i Toši ...
Imaš neke svoje neriješene dugove ,ali kao moderator foruma takve stvari nebi smio pisati . Ti si ipak tu koji treba raditi red ,a ne pisati neke svoje romane osvetoljubivosti .
Očito ti sjediš na 2 stolice i uvijek će tako biti .

philipp
06.12.09, 20:44
e to je ono što sam mu pričala

svi protiv jednoga
:daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet::daje cvijet:

Tosho
06.12.09, 20:59
Tebi ću isto reč kao i Toši ...
Imaš neke svoje neriješene dugove ,ali kao moderator foruma takve stvari nebi smio pisati . Ti si ipak tu koji treba raditi red ,a ne pisati neke svoje romane osvetoljubivosti .
Očito ti sjediš na 2 stolice i uvijek će tako biti .

sta je loseg u tome sto ga zelim katat ?
mislim, mogu nekog ne volit, nit mu sta zamjeram kao osobi niti ista, al u igri bi ga katao, kao i pola bojne :P
nit sam ga blatio, niti ista, davno sam prerastao takve stvari na forumu(aj dobro lazem, prije par dana :D ) al ne zaista, nije mi cilj vrijedat, samo bi ga katao i to je sve ;)

ako iams zalbe na moj rad, da izazivam svade ili nesta, adrese su jasne, ali ovakve banalne stvari ipak, previse...

Roby@BMW
06.12.09, 21:05

jooooj daj ne pricaj gluposti, opet moram pisat po forumu iako sam reko da necu.. def je bio 90% TT, ostalo od TTaACa i malo od THEai A&O , koji je vama q* ljudi? pa THE ima svoje ratove!!! također usput i poruka guyi... sad se barem proslavio s izjavom da je znao kolko ima defa u selu, a znamo da ga niste izviđali.. dakle spijun servis radi naveliko.. al ne cvilim ni ja niti itko, sve je to dio igre idemo dalje.. uostalom mozemo i na skypu uvijek popricat ane se tu blenavit.. drago mi je da smo mogli izlozit ovakve HOFove, nije mi jedino drago da je ipak uletila neka x strana koja cak nije ni od 1.bojne, sto bi ocekivo , mozda...

ti si malo prijatelju ponovi povijest traviana i hr servera, nemas pojima ocito za kog sam ja igro, ak si tak mudar kaj me nisi napo?? jer nisi imo s cime ni ti n i tvoj savez vjerovatno iako nemam pojima koja si mrvica na tom serveru bio??

Tosho
06.12.09, 21:14
ti si malo prijatelju ponovi povijest traviana i hr servera, nemas pojima ocito za kog sam ja igro, ak si tak mudar kaj me nisi napo?? jer nisi imo s cime ni ti n i tvoj savez vjerovatno iako nemam pojima koja si mrvica na tom serveru bio??

bio u vodstvu ~WWW~ that's all
nisam napao jer sam bio deff acc
al eto,ne volim takve koji igraju kao ti,that's all,pa makar bili najbolji igraci traviana...
nhf

Roby@BMW
06.12.09, 21:19
bio u vodstvu ~WWW~ that's all
nisam napao jer sam bio deff acc
al eto,ne volim takve koji igraju kao ti,that's all,pa makar bili najbolji igraci traviana...
nhf

koji igraju kao ja?? dakle znas i sam da nisam bio spavac ni kukavica, a to sta nisam ulazio u neke saveze tipa WWW DP CAM i kaj ja znam koje je samo pozitivna stavr jer se i na kraju ispostavilo da su svi pusiona..kao sto ce bit i na novom hr1 ocito.... pa makar im se i ja prikljucio...

Tosho
06.12.09, 21:21
koji igraju kao ja?? dakle znas i sam da nisam bio spavac ni kukavica, a to sta nisam ulazio u neke saveze tipa WWW DP CAM i kaj ja znam koje je samo pozitivna stavr jer se i na kraju ispostavilo da su svi pusiona..kao sto ce bit i na novom hr1 ocito.... pa makar im se i ja prikljucio...

govorim o pricama koje si svima prodavao :)
ma, zanemari, nema smisla

nego kaj je s fubarom, nastavlja igrat?

bero
06.12.09, 21:22
BMW opet pricaš(crveno edit)
1.Izvidio je prase pljačkom kad je bilo cca 13 li 15k deffa
2.Napisao sam 25k jer sam vidio hoff od fubara.Sorry ako nisam smio.
3.Molim te nauci me kako se špija nekoga ko je van saveza u vrijeme fejka.
4.Ko EDIT ima pravo da se ljuti

shark
06.12.09, 21:22

molim da se suzdržiš nepotrebnih komentara da je cijeli THE defo nebi ni takvih 10 vaših ofova prošlo..

Roby@BMW
06.12.09, 21:24
govorim o pricama koje si svima prodavao :)
ma, zanemari, nema smisla

nego kaj je s fubarom, nastavlja igrat?

hmmm..prodavo price... ne prihvacanje ulaska u saveze nije prodavanje prica.. na 10 poziva u savez dnevno se ne prodaje priča..

Fubar?? pitaj ga, covjek prati ovaj forum, al se ne izjasnjava, tako barem kaze.. znam da je krenuo S4 ozbiljno, ostalo neka on prica.. osobno naravno nemam nikaj protiv njega, onu vojsku je on zaradio , nije mu sigurno pala s neba.. al sad ju vise nema, to je ocito

BMW opet pricaš(crveno edit)
1.Izvidio je prase pljačkom kad je bilo cca 13 li 15k deffa
2.Napisao sam 25k jer sam vidio hoff od fubara.Sorry ako nisam smio.
3.Molim te nauci me kako se špija nekoga ko je van saveza u vrijeme fejka.
4.Ko pusi ima pravo da se ljuti
1.
2.
3.
4. ne ljutim se EDIT..pa ovo je igra .. da nema ovoga bila bi full dosadna

bero
06.12.09, 21:31
molim da se suzdržiš nepotrebnih komentara da je cijeli THE defo nebi ni takvih 10 vaših ofova prošlo..

Nitko nije rekao cijeli THE.
No pojačanja još uvijek dolaze i oko 85% je THE i wingovi.Pretežno wingovi moram priznati.Samo jedno pojačanje je TT.
No baš je zabavno.Kako dolaze tako ih i gazimo.Za sada je cca 4 ili 5k stradalo tokom dana.Živa ludnica tj klaonica.

:party:

Ekipa bok !!vikend je gotov i nema me na forumu do ko zna kad ,ako sam nekoga uvrijedio sorry .Cilj je bio da se što bolje prepucavamo.
BMWu poseban pozdrav... ipak si opet na forumu.
Jedan cilj je postignut:)

Roby@BMW
06.12.09, 23:17
samo ti nemoj o pushu pricat nista,igraci vam odlaze zbog takvih stvari,a kako i nebi,samo zato ih i imate.
btw. koliko si ono trazio opet pusha za tapira za mega off???

ha ha ha bando kaj ne dodjete kod mene u savez tak i sve znate kaj se dogadja :)
BTW moja greska ; nisam htio napisat pusanje offa u 4. mjesecu nego EDIT offa u 4. mjesecu.. sorry tek sad sam skuzio kaj sam napiso

ajd dost o tome.. vidimo se :)

Mike Tyson
06.12.09, 23:40

akcija losa, deff los, ocekivao sam od fubara duplo vise offa.

ripaT
06.12.09, 23:43
Bok,prasac!

Ja osobno ti čestitam na junačkoj partiji koju si ovdje pružio i u konačnici okrenuo ne baš sjajnu situaciju u svoju korist.
No,ovo što kažeš za s4 i rentanje offa ne stoji;pa sigi osobno me molio da te poštedim nakon onih par iskrica,što sam i učinio.

Pozdrav tebi i tvojim sexićima do idućeg susreta:))

baka u kanalu
07.12.09, 02:40

wtf.....ti vjerojatno igraš neki drugi server

okrutni
07.12.09, 10:49
Hvala,adminu sto pobrisa post od sinoc :na karte: .Malo sam maka :) .Ne zamjeri.
Sexy svaka cast. Igrao sam sa (meni jos uvijek ostalo Hemera :) ) vecinom vas
i mislim da ste zahvaljujuci njoj najorganiziraniji savez i igrate jaaako pametno.
Roby frende...da se vratimo u povijest.Alexandar veliki sa 40000 vojnika pobjedio 250000 perza.
Rat ne dobivaju cudom ili spijunima,nego organizacijom i strategijom.Mislim da jos nije kasno,ali treba ubacit u 5 brzinu :bic:

Jež
07.12.09, 11:00

Čovječe ti nisi normalan, svaku akciju popljuješ, a akcija za 5, ti si kao neka velika faca u travianu, koji ne igra ak nema minimalno 100k offa, ovo je dosad največi off na serveru! Jel ti znaš kolko je duplo više offa, ovo je jedva 4 mjesec igre... :opala::girlw:

toni2222
07.12.09, 11:40
Čovječe ti nisi normalan, svaku akciju popljuješ, a akcija za 5, ti si kao neka velika faca u travianu, koji ne igra ak nema minimalno 100k offa, ovo je dosad največi off na serveru! Jel ti znaš kolko je duplo više offa, ovo je jedva 4 mjesec igre... :opala::girlw:

mozda igra na com1? :D

inače i off i deff super.

Transporter
07.12.09, 15:30
Off odličan, def isto tako.. :pivo:

Što se tiče zakucavanja offa, iskorišten je maksimalno korisno s obzirom na situaciju. To selo je uzeto od strane TT-a na naše iznenađenje (kao što sam već i tada napisao u drugoj hof temi) te je iz tog sela maltretirana okolica konstantno tj 3 naša igrača koji bi vjerovatno kroz neko vrijeme pukli i prestali igrat jer vjerujem da se nikom ne da visit 20h dnevno i pazit na napade.

Cilj je bio to selo vratit, to je i napravljeno. Možda smo mogli i mi to očistit, al bi zabili sigurno 3-4 offa (možda i koji više) te bi se našli u velikim problemima. Stoga zahvala prijateljima koji igraju na acc-u Fubar ( petra :cerek: , jas :daje cvijet: , nažalost trećeg igrača nisam upoznao :cry: )

@bmw, ak te zanima od kuda nam neki infosi što se tiče duhovnog stanja kod vas, znam kakve sam poruke dobio na igm od nekih vaših članova ;)

@metalmania, ne moraš vadit ko je s kim saveznik da bi nešto dokazao, sve sam ti ja lijepo rekao u našem dopisivanju prije ohoho još ;)

gamacid
07.12.09, 15:48
Off odličan, def isto tako.. :pivo:

Što se tiče zakucavanja offa, iskorišten je maksimalno korisno s obzirom na situaciju. To selo je uzeto od strane TT-a na naše iznenađenje (kao što sam već i tada napisao u drugoj hof temi) te je iz tog sela maltretirana okolica konstantno tj 3 naša igrača koji bi vjerovatno kroz neko vrijeme pukli i prestali igrat jer vjerujem da se nikom ne da visit 20h dnevno i pazit na napade.

Cilj je bio to selo vratit, to je i napravljeno. Možda smo mogli i mi to očistit, al bi zabili sigurno 3-4 offa (možda i koji više) te bi se našli u velikim problemima. Stoga zahvala prijateljima koji igraju na acc-u Fubar ( petra :cerek: , jas :daje cvijet: , nažalost trećeg igrača nisam upoznao :cry: )

@bmw, ak te zanima od kuda nam neki infosi što se tiče duhovnog stanja kod vas, znam kakve sam poruke dobio na igm od nekih vaših članova ;)

@metalmania, ne moraš vadit ko je s kim saveznik da bi nešto dokazao, sve sam ti ja lijepo rekao u našem dopisivanju prije ohoho još ;)

sta prije nitko nije rekao da jas igra na tom racunu

pozdravljam je
;)

Hemera
07.12.09, 15:55

ti ocito u nekom svom svijetu:D

... to on zaminio hrx i hr :brukica: o boze svacega ovdje :D

ooooo :cry: lose lose. svatko je nevin dok mu se ne dokaze krivnja. BMW je igrao an proslom serveru najbolje sto je mogao, kao i svi mi. Istina ucinio je uslugu CAM-u, sto vecina drugih nisu htjeli, a to je da nije rokao, iako je vrsen pritisak da sudjeluje u rokanju sa ostatkom servera.

I da - ex s1 (ispricavam se sto ga spominjem), tu je zaista bio cili server protiv 1 saveza (osim bojne i apo). A ovdje, to da je cili server protiv TT-a, mozete obisit macku o rep, a buduci da je TT sacinjen od starih dp igraca, a politika nam je dobro znana, onda je taj savez (TT), onaj koji sklapa tajna saveznsitva i tajne napove - ne sexy Zoo :D;)

SEXY ZOO je ipak jedan savez sacinjen od leet playera, imaju fantasticno vodstvo, jos bolje igrace, i odlicnu kordinaciju - kao sto je to i vidljivo. :dance:

SEXY ZOO ima samo 2 saveznika, i ratuje samo na -/-.

Kissi kissi svima :sleepy moon:

Axe Effect
07.12.09, 16:03
Šta ste se raspisali toliko? :S

Off je napravljen bez ikakvog puša, takav je kakav je(bio :D) jer se dosad slabo trošio(simcity kvadrant :) ). U zabijanje smo išli radi hrane, dosta je pala i morali smo nešto napraviti oko toga. :D
Acc se ne gasi, igramo dalje...

A oko naslova...TT protiv ostatka svijeta? Kojeg to ostatka svijeta molim te, u akciji je sudjelovo sexy zoo i još jedan igrač :D

@ boom - sjekire su na 17, TV i ovnovi slabije, oko 10

1/3 Fubar acca

tabletomann
07.12.09, 16:39
I da - ex s1 (ispricavam se sto ga spominjem), tu je zaista bio cili server protiv 1 saveza (osim bojne i apo).

ex s1 - kad si ga vec spomenula (i ja se ispricavam sto ga spominjem) samo da te malo opovrgnem, bojna i apo su bili skoro cijeli kvadrant, a na +,+ se vodio rat i odatle se nitko nije mjesao niti za cam niti protiv cama i to je vec pola servera onda tako da si s ovim cijeli server protiv malo pretjerala, ali da ste bili znatno malobrojniji od vasih protivnika stoji...

fubar, super off, da ne spamam...:palčina:

p.s. ovaj mike tyson me podsjeca na onoga forumskog klauna, zaboravio sam kako se zvao, sto je tu na zadnjih 5 servera dolazio osnivati najjace saveze i sve gaziti sa klubicima, a nikada nije uspio skupiti ni 75 popa za 20 golda prije gasenja ROTFL

jojo 1010
07.12.09, 21:11
Bok,prasac!

Ja osobno ti čestitam na junačkoj partiji koju si ovdje pružio i u konačnici okrenuo ne baš sjajnu situaciju u svoju korist.
No,ovo što kažeš za s4 i rentanje offa ne stoji;pa sigi osobno me molio da te poštedim nakon onih par iskrica,što sam i učinio.

Pozdrav tebi i tvojim sexićima do idućeg susreta:))

hvala,takodje cestitke tebi i pojedincima u vasem savezu na sprecavanju sim city koordinata,ipak je dobro kada se snage podjele pa se mlatimo,kad vec trosimo gold,da se i zabavimo.
a o s4,zigicu i njegovim hrabrim pothvatima :pije kavu: bi se dalo knjigu napisati ,pa o tome mozemo na privat ili nekom drugom mjestu.

toni2222
07.12.09, 22:37
@ boom - sjekire su na 17, TV i ovnovi slabije, oko 10

1/3 Fubar acca

šteta što nije bio na 20, mislim da bi uspio proci,ali sto je tu je samo deri i nedaj se ;) mlad je server...

Hemera
08.12.09, 10:28
ex s1 - kad si ga vec spomenula (i ja se ispricavam sto ga spominjem) samo da te malo opovrgnem, bojna i apo su bili skoro cijeli kvadrant, a na +,+ se vodio rat i odatle se nitko nije mjesao niti za cam niti protiv cama i to je vec pola servera onda tako da si s ovim cijeli server protiv malo pretjerala, ali da ste bili znatno malobrojniji od vasih protivnika stoji...

Da a WWW je bio isto na -/- kvadrantu. ROTFL Koliko me pamcenje sluzi, a sluzi jos uvik bili su na kvadrantu sa bojnom i apo i rokali skupa sa svima na -/- plus jos THE i PTSP :) :) ;)
Eto jedini kvadrant s kojim se nismo rokali je bio +/+ :D

Spammmer
08.12.09, 10:31
Da a WWW je bio isto na -/- kvadrantu. ROTFL Koliko me pamcenje sluzi, a sluzi jos uvik bili su na kvadrantu sa bojnom i apo i rokali skupa sa svima na -/- plus jos THE i PTSP :) :) ;)
Eto jedini kvadrant s kojim se nismo rokali je bio +/+ :D
Bit će vremena ovaj server:P:P

CHANEL
08.12.09, 13:25
u ++ je najbolje da se udruže svi, i nema vam ravnih, ali treba još malo ratovati ;)

toni2222
08.12.09, 14:05
u ++ je najbolje da se udruže svi, i nema vam ravnih, ali treba još malo ratovati ;)

i sto onda imamo sim city do nattara :D ovako je bas super malo mi njih malo oni nas i super nam ;)

Pavon
08.12.09, 14:07
i sto onda imamo sim city do nattara :D ovako je bas super malo mi njih malo oni nas i super nam ;)

pa normalno,koi k ces odma sve poubijat
onda ce ti bit dosadno

CHANEL
08.12.09, 14:52

;) upravo to rekoh

Mike Tyson
08.12.09, 16:30
bolje sim citi do mjesec dva prije natara i onda da pocne rat izmedu cjelog servera sa velikim offovima, ove male offove nije zanimljivo gledat, svaki savez protiv svakog.

dado_zg
08.12.09, 16:32
bolje sim citi do mjesec dva prije natara i onda da pocne rat izmedu cjelog servera sa velikim offovima, ove male offove nije zanimljivo gledat, svaki savez protiv svakog.

znači ti očeš reč da je tebi bolji igrač onaj koji se odseli na 200/200 i klika kučice u cviječu te na kraju izvuče mastan off nego onaj koji ostane u centru te se tuče non stop....

CHANEL
08.12.09, 16:44

Nema smisla za tim, ovo je strateška igrica i ratna, cijelo vrijeme treba biti ratova, ali to da pojedinci trebaju i "čuvati" se da i premalo je igrača na servarima (ne računajući multije i neaktivne ili koji kliknu jednom dnevno) Još kad poslije ljudi odustanu itd. bude cca 1000 aktivni na s1 10 na vezi i tko će ratovati sa kim? pošalješ off u ponedjeljak u drugi kvadrant i za 2 dana dođeš na acc vidjeti što je bilo lol.

deere
08.12.09, 17:21

pa daj da onda mi mali vidimo kaj to rade igračine poput tebe. poduči nas.... :kid:

toni2222
08.12.09, 17:31
pa daj da onda mi mali vidimo kaj to rade igračine poput tebe. poduči nas.... :kid:

i mene zanima njemu je svaki HoF koji se dosad obajvio loš :kid:

Pavon
08.12.09, 17:37
i mene zanima njemu je svaki HoF koji se dosad obajvio loš :kid:

pa covjece znas ti da je profesionalac on prvi dan igre napravi 1k gorstaka

toni2222
08.12.09, 17:54
pa covjece znas ti da je profesionalac on prvi dan igre napravi 1k gorstaka

a ja sam mislio da je bolji :lol2:

Pavon
08.12.09, 17:57
a ja sam mislio da je bolji :lol2:

:cerek::cerek::cerek:

jbg i ja sam se iznenadio kad sam cuo da je tako slab
mislio sam da je pravi travian gamer:gamer:

dadyo
09.12.09, 13:23
....odličan off od fubar, lijepi hof sve u svemu ... naslov "TT vs the rest of the world" je po meni sasvim opravdan
( koalicija koja igra protiv TT broji 7 saveza u top12, a TT je 14. Zar je potrebno išta više reći!?)
...svaki pokušaj da sexy zoo iliti bojna predstavi TT kao ravnopravnog protivnika je smiješan i nerealan.. ..mislim da je očito da koalicija koja se skupila oko WWW/PMS/Bojna dominira serverom od dana prvog; jednostavno je preveliki broj iskusnih igrača odlučilo igrati u istom timu i time na neki način ubilo draž igre prvenstveno sebi a s vremenom će to učiniti i ostatku servera (svojom veličinom će diktirati nastajanje novih megakoalicija)...osobno sam vezan za PMS savez i želim im pobjedu ali prvenstveno zanimljiv i uzbudljiv server (:katapult::vkata::katapult::vkata::katapult:), nešto kao prošli s1 :D

gamacid
09.12.09, 13:38
....odličan off od fubar, lijepi hof sve u svemu ... naslov "TT vs the rest of the world" je po meni sasvim opravdan
( koalicija koja igra protiv TT broji 7 saveza u top12, a TT je 14. Zar je potrebno išta više reći!?)
...svaki pokušaj da sexy zoo iliti bojna predstavi TT kao ravnopravnog protivnika je smiješan i nerealan.. ..mislim da je očito da koalicija koja se skupila oko WWW/PMS/Bojna dominira serverom od dana prvog; jednostavno je preveliki broj iskusnih igrača odlučilo igrati u istom timu i time na neki način ubilo draž igre prvenstveno sebi a s vremenom će to učiniti i ostatku servera (svojom veličinom će diktirati nastajanje novih megakoalicija)...osobno sam vezan za PMS savez i želim im pobjedu ali prvenstveno zanimljiv i uzbudljiv server (:katapult::vkata::katapult::vkata::katapult:), nešto kao prošli s1 :D

ne brini ucinit cemo server zanimljivim do samoga kraja

:paladinko:

billymadafaka
09.12.09, 15:55

slazem se, tt se nemoze mjeriti samo sa sexacima, a di jos kad se prikljuce njihovi saveznici.. ali bore se :cowboy:

bero
09.12.09, 19:03

Nažalost potpuna neupucenost i laž(koja koalicija i kojih 7 saveza) da ne kažem nešto drugo .Teška gjupost
PMS i mi nikakav kontakt do sad nismo imali ,a btw bojna s njima ratuje.Stvarno si upucen.....
Bojna ok (pa mi smo bojna na prvom i drugom s1 ,a bili smo i na prvom s2 pa prešli u AS),ali do sada pomagali nisu skoro ništa.Nije trebalo.Da je sigurno bi.WWW mislim da imamo u svim selima oko 1k njihovog deffa.No to je više zbog poznansvta,a ne savezništvo.
Mi smo na -/- kao i TT i A&Oi njihovi saveznici wingovi i tihi saveznici.Također napadamo i ostale savez kao GAD ili neznam kako se još zovu.
Daj shvatite već jednom mi na -/- ratujemo sa svima dok izdržimo.Spriječavamo stvaranje koalicijna -/- i cista zabava.Kad nas pometu odlazimo.No nedamo se i nije istina šta pišete ti i još neki koji nemaju pojma.
No ako vas veseli ok.
Ne samo da nam pol servera pomaže već i admin i MH zajedno.:bang:

sexyzoo citaj sexybojna
da tek vidite cure u bojnoj kak su sexy

sijuks
09.12.09, 19:42
pa daj da vidimo te cure :D

prasci, deve, zmije i slonovi me ne zanimaju :D

Pavon
09.12.09, 19:45

ma štab ti to samo za nas bojnovčane :D:D

bero
09.12.09, 19:49

to mi cuvamo kao oci u glavi.

Sexy bumbar,pingvin,sexy tuljan,chita(ona je najzgodnija).Ima ih u bojnoj isto.Cak i profesoricu imaju.
No chita je komad .Samo molim te budi pristojan.

sijuks
09.12.09, 20:04
idem malo poslati igm poruka po kokošinjcu, pardon zološkom :D

Mike Tyson
09.12.09, 22:52
@ dado

nekazem da se treba odselit gore na 200 200, neg da se skuplja posten off i onda da se sa tim posteno rokaju igraci, ove male hofice NIJE ZANIMLJIVO gledat a i ne pamte se, veliki hofovi se pamte, nekazem da te akcije nisu uspjesne al dosadno je to gledat, i jos da ima manje saveza nego koliko ih inace ima, gledam na s1 LZN i IBZ uzeli su sve moguce igrace.

@ toni i deere

krivo govorite, ja u jednom danu napravim 2k gorstaka a ne 1k.

metalmania
09.12.09, 23:00
@ dado

nekazem da se treba odselit gore na 200 200, neg da se skuplja posten off i onda da se sa tim posteno rokaju igraci, ove male hofice NIJE ZANIMLJIVO gledat a i ne pamte se, veliki hofovi se pamte, nekazem da te akcije nisu uspjesne al dosadno je to gledat, i jos da ima manje saveza nego koliko ih inace ima, gledam na s1 LZN i IBZ uzeli su sve moguce igrace.

@ toni i deere

ja na ovo mogu samo reci :brukica:

a off je bio vise nego dobar stoga molim te da nepricas gluposti.

zagor_s1
11.12.09, 01:39
@ dado

@ toni i deere

E ali mi ne igramo ovu igru da bi ti imao nekaj za gledat. Da si na ++ , znao bi koliko je svaka akcija dosad stavljena u hof temu bila bitna i koliko se odnos snaga zbog jednog napada mijenaja iz dana u dan u odredjenim regijama. Zanimljivo je, budi ti bez brige...
Daj ti nekaj stavi da vidimo taj off vrijedan gledanja...EDIT

toni2222
11.12.09, 07:44
@zagor
tako je mi smo tu da se zabavimo i igramo zanimljivu igru ;)

@mike
svaki napad je bitan bilo to hvatanje nekog offa, overtake gradova,rusenje supporta itd naravno da se nece svako rusenje,preuzimanje,hvatanje ili čeka staviti u hof rubriku,ali bitno je da se mi perjamo :D
i ovo sto kazes da su LZN i IBZ pokupili sve igrače nije istina. jer ja vidim i u NAVu i u PTSPu i uCNu itd... vrhunskih igrača...sad to sto ti nevidiš jbg :D a i većina ovih saveza je bila sastavljena i prije nego sto je krenuo restart s1 ;)

Mike Tyson
11.12.09, 10:07
@zagor
tako je mi smo tu da se zabavimo i igramo zanimljivu igru ;)

@mike
svaki napad je bitan bilo to hvatanje nekog offa, overtake gradova,rusenje supporta itd naravno da se nece svako rusenje,preuzimanje,hvatanje ili čeka staviti u hof rubriku,ali bitno je da se mi perjamo :D
i ovo sto kazes da su LZN i IBZ pokupili sve igrače nije istina. jer ja vidim i u NAVu i u PTSPu i uCNu itd... vrhunskih igrača...sad to sto ti nevidiš jbg :D a i većina ovih saveza je bila sastavljena i prije nego sto je krenuo restart s1 ;)

cemu toliko saveza samo na ++ lol :D

gamacid
11.12.09, 10:43
ne budi nestrpljiv

radi se na tome

:pece palacinke:

toni2222
11.12.09, 12:04
cemu toliko saveza samo na ++ lol :D

Na ++ uvijek bude najviše saveza i uvijek bude najzanimljivije što se tiče fajta, tako je na svakom serveru al s vremenom će se to svakako promijeniti.

Mike Tyson
11.12.09, 12:52
Na ++ uvijek bude najviše saveza i uvijek bude najzanimljivije što se tiče fajta, tako je na svakom serveru al s vremenom će se to svakako promijeniti.

hehe kak znas da ce se promjeniti??

Rudolf
11.12.09, 13:09

Zato sto je sve vise simcitera koji nevole fajt ;)

Wadimdushu
11.12.09, 13:10

Iznenadio bi se lega, curke iz sexy zoo su zbilja sexy i vrlo opake, mozda i bolje da nas ne upoznas :witch:

i dushu uzimaju :fairy:

toni2222
11.12.09, 13:21

zato što rat čini svoje.

@wadimdushu

jesi igrao/la na prošlom s4 mislim da je tamo taj nik postojao?

Wadimdushu
11.12.09, 13:30
zato što rat čini svoje.

@wadimdushu

jesi igrao/la na prošlom s4 mislim da je tamo taj nik postojao?

jesam :cvijece i proljece:

Drago
11.12.09, 14:22

Sumnjam. pa tek smo se poceli igrati. Di je osmi mjesec jos.
:welcome:

BTW odlicni reportevi. treba nam cim vise fighta na serveru :)

11.12.09, 14:26
haha odlicno

Pavon
11.12.09, 18:31
@ dado

@ toni i deere

da na speedu sigurno napravis 2k gorstaka sa populacijom 5000
i ovo je tek 4 mjeseca igre sto ti ocekujes kakve offove od 50k sjekira i deff 80k pretoriana

deere
11.12.09, 18:58
da na speedu sigurno napravis 2k gorstaka sa populacijom 5000
i ovo je tek 4 mjeseca igre sto ti ocekujes kakve offove od 50k sjekira i deff 80k pretoriana

pusti ga, ipak je on majk tajson....:pivo:

Mike Tyson
11.12.09, 21:56
btw super off i deff :D

deere
12.12.09, 00:19
btw super off i deff :D

di? :narf: