PDA

View Full Version : QuestMaster - problem

allien300
16.12.09, 16:15
imam nesto cudno:

napravio sam questmasterov zadatak kad dobijem travian plus

kad su prosla ta tri dana i vise mi nije pisalo travian plus na ljevom izborniku a jos sam imao red cekanja,vecu mapu i ostale pogodnosti za koje nista ne placam

jel ovo bug ili je neki maker igre stavio da svaki tisuciti igrac ima besplatni plus?

paks
16.12.09, 16:19
vjerovatno bAG

allien300
16.12.09, 16:43
ok samo jel to nesto protiv pravila,mislim,ocu li dobit ban od MH-a za to?

nuja
16.12.09, 16:53
ok samo jel to nesto protiv pravila,mislim,ocu li dobit ban od MH-a za to?

nećeš
bug je greška u igri iti nisi kriv za nju

Nemanja_srb
16.12.09, 17:02
to morate prijaviti mh-u, protiv pravila je da krijete ako vam se desio neki bug, npr, ako je istekla 25% proizvodnje a vi jos uvek imate... najbolje da kazes mh-u

allien300
16.12.09, 17:48
ok,budem,

zapravo sam htio pitat to sto si reko da ne krijem ali nekako nisam skuzio kako da napisem :brukica:

valjda je zbog starog laggy computera pa nesto se poremetilo...

Coa Cao
16.12.09, 17:55
ako igras na s4 moguce je da u novoj verziji(3.6) su te funkcije dostupne i bez plusa

allien300
16.12.09, 18:22
ma nije to,na speedu sam,valjda je zbog kompjutera....

r3st4rt
16.12.09, 19:36
ma nije to,na speedu sam,valjda je zbog kompjutera....

to je sigurno bug, jer i sadasnjoj verziji speed,imas neke pogodnosti vise,, ali ne i uvecanje mape lol

ma najbolje, kontaktiraj ti MH-a da ne bi dobio ban,zbog prikrivanja bug-a!!:kid:

Mike Tyson
17.12.09, 01:54
imam nesto cudno:

kad su prosla ta tri dana i vise mi nije pisalo travian plus na ljevom izborniku a jos sam imao red cekanja,vecu mapu i ostale pogodnosti za koje nista ne placam

jel ovo bug ili je neki maker igre stavio da svaki tisuciti igrac ima besplatni plus?

ma joj ostavis to kak je dobro ti dodje, ak ti mh nes prigovori kazes da ti je prvi server i da neznas nis i bok.

svenki
17.12.09, 11:30
nemoj se igrat zivotom.
lijepo kazi mh i gotova prica

nece bit kazne i smatrat ce te postenim igracem

allien300
17.12.09, 17:04
evo reko sam ali nije nista odgovorio,treba mu puno, a i sumnjam da oce procitat

Norad III
18.12.09, 11:18
imam nesto cudno:

U 3.6 verziji ima puno promjena,neznam baš da je ova besplatna,zato ne znam šta se buniš! :lol2: