PDA

View Full Version : THE vs Žuja - šteta neprocjenjiva

Nixon
03.01.10, 11:10
Eto došlo je vrijeme da malo THE izbaci neke od jačih fajtova i katanja 2 GG-a od ključnih igrača , što i nije mala stvar ( ove sitnjarije katanja suportova ne stavljam ,ima ih previše ).Nadam se da ćete uživati -bilo je pokolja :)

Jučerašnji napad na Velpin gg ( skrolajte ) :

Čistač trece carstvo -
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=46726925aaa
S time da je toliko još bio pod utjecajem alkohola od Nove godine ,zaboravio je uključiti +napad 10% i okrenut prosalvu u pivnici ....ah taj prokleti alkohol :D

Nadali smo se većem otporu,htijeli smo sigurno proči pa tu sjeda Groksan -

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=46727ac03fb,46730185c66 ( skrolanje )

Capo -
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=46751d43417

I šećer na kraju što nam je najlijepše za vidit ,naš ludi kataš geometar ( skrolanje ) -

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=467320b1f2e,46733441520,46735beb4a6, 46736566bf2,467384ab86f,46739d4a33a,4674393d6d2

Današnji napad na igrača -Dario- gg

Nije toliko uspiješno prošlo ,ali mi se jako sviđa kako je off ostao u selu.Šteta je napravljena i to VELIKA .

Čistač mrgud11 (zakucavanje) -

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=47367cc9159
-poslje toga ide još jedan s katama ,ali ne prolazi .Nisam uspio pribaviti report.

Nixon&Kill_you probijanje i katanje -
( report je napravljen u jedan-bilo je više valova .Za one koje se uvijek čude kako jedan napad može toliko porušiti )

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=4737015231c

Eto to bi bilo to za danas :D
I kod nas na +/- je jako vatreno :fajter:

z00ey
04.01.10, 21:13
Odobreno

z00ey

rushil
04.01.10, 21:15
Lijep off i katanje:palčina:
U predzadnjem je solidan deff;)

Sve u svemu jako dobro

Jež
04.01.10, 21:50
I šećer na kraju što nam je najlijepše za vidit ,naš ludi kataš geometar ( skrolanje ) -

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=467320b1f2e,46733441520,46735beb4a6, 46736566bf2,467384ab86f,46739d4a33a,4674393d6d2

Impresivan broj kata, skoro 1k :O
Sve u svemu bravo na akciji :)

grozd
04.01.10, 22:06
Jako lijepi off-ovi, pogotovo impresivan "kataš" :palčina:. Deff-erima je malo nedostajalo konjića ali u svakom slučaju lijepo za vidjeti da ima događaja na S1.

Samo naprijed, i neka pobijedi bolji :to victory:

Doto
04.01.10, 22:17
Jako lijepi off-ovi, pogotovo impresivan "kataš" :palčina:. Deff-erima je malo nedostajalo konjića ali u svakom slučaju lijepo za vidjeti da ima događaja na S1.

Samo naprijed, i neka pobijedi bolji :to victory:
evo pobjeđujemo:to victory: hehe
meni se najvise svidia napad treceg carstva kad je skinuto 15k falangi
jos jednom se pokazalo da THE vlada +/- koordinatama:dance::dance::dance:
idemo dalje

nuja
04.01.10, 22:25
jako dobre akcije THE svaka čast
jedni od boljih offova do sad na s1

Zirnitra
04.01.10, 23:22
Nebih se slozio da su svi napadi pohvalni.

Prvoj meti je iz tek treceg pokusaja srusen zid, osim dvije spustene farme u naselju nista nije iskatano.

Nixon pristojno u napadu na drugu metu, medjutim ocito je da nedostaje koordiniranost i drugih napadaca.
Sreca po napadace da je def bio svugdje slab i nesrazmjeran.

Za HoF temu svakako, ali akcije su daleko od pohvalnih.

shimzofremnik
05.01.10, 00:16
cuj uvijek moze bit bolje, nema tu price ali sta je tu je :cowboy:

edit:

ima tu jos stvari, kao katanje zorroa i ovo i ono ali tko to vise i pamti

Nixon
05.01.10, 00:35
....

Kao prvo i očekivao sam od tebe takav neki komentar .Znam da ti THE bode u oči .
Ovo nije bilo katanje naselja na nulu ,već da se uspori razvoj igrača .
Drugo ,znam dobro kakav si igrač -i kad češ nešta ovakvog naparaviti ti onda mi se javi . Ili mi se javi kada ćeš odigrati jedan acc od početka do kraja ;)

Zirnitra
05.01.10, 01:06
Mislim da se ne razumijemo.

Govorim o tome da su akcije loše upravo zato jer je premalo ljudi sudjelovalo i jer čistać kad već ide s ramovima trebao bi ih imati u omjeru s vojskom.
Daj pogledaj rapporte koje si postao i reci mi koji je to carobni omjer u njima.

Ali ne, ti umjesto da primis kritiku i popravis napade pricas neistinu i ides u offtopic.
Ovdje ti je nastavak http://forum.travian.com.hr/showpost.php?p=782171&postcount=2409 na tvoj post.

bunika
05.01.10, 01:16
svaka čast na akciji. timing odličan. kilo katapulta :worship: + pogodak (5-6 valova) sekundu nakon cišcenja :worship:
kamenozidarija je uradila svoje pa zid nije pao odmah, al pretpostavljam da se nije ni ocekivao pad zida u prvom napadu kao što bi to odradio zrnitra

Zirnitra
05.01.10, 01:19
Da, ocito ni drugi napadac nije imao namjeru srusiti zid :D

Mislim halo ! Ako ne šalješ kate ovnovi su najsporije jedinice. Cemu onda slati samo 100 ovnova ? ocekivali ste samo 200 falangi tamo ? Izvidjaci spavaju ?
Bolje da nije nista poslao pa bi bar imao brze jedinice,lol

bunika
05.01.10, 01:31
Da, ocito ni drugi napadac nije imao namjeru srusiti zid :D

Mislim halo ! Ako ne šalješ kate ovnovi su najsporije jedinice. Cemu onda slati samo 100 ovnova ? ocekivali ste samo 200 falangi tamo ? Izvidjaci spavaju ?
Bolje da nije nista poslao pa bi bar imao brze jedinice,lol

Prvi je po svemu sudeci imao namjeru, ali sa tom kolicinom deffa i kamenozidarijom nije valjda ocekivao da ce ga spustit na nulu. drugi je vec slao katapulte pa nek potrpa sve što ima. who cares
Imao bi brže jedinice sa vecim gubicima. nema potrebe za omalovažavanjem akcije osim ako se ne trpite

Zirnitra
05.01.10, 01:36
Ma nema price o tome da nekog ne trpim ako igra u skladu s pravilima.

THE se sjecam kao saveza koji je na proslom serveru imao uzasno puno koalicija, pa ako nastavlja tradiciju velikog saveza onda stojim iza svake napisane rijeci.

I zasto stoji u naslovu da je steta neprocjenjiva? Neznam nista o protivnicima, jel im to sav def koji imaju ?

king size
05.01.10, 08:11
Zirnitra@joj,joj,joj,,,,ti baš sve moraš ispljuvati,:off:
glavno da se radi,bravo svima u akciji.

mini me
05.01.10, 10:22

THE se sjecam kao saveza koji je na proslom serveru imao uzasno puno koalicija, pa ako nastavlja tradiciju velikog saveza onda stojim iza svake napisane rijeci.

I zasto stoji u naslovu da je steta neprocjenjiva? Neznam nista o protivnicima, jel im to sav def koji imaju ?

Ajde prestani pametovat jer svima ideš na živce, ako ti nešto ne paše grizni se za guzicu:gun:

I zbog ovakvih pametnjakovića koji su se samo pokazali na jeziku a ne na djelu se Hofovi od strane THE koalicije nebudu stavljali

baka u kanalu
05.01.10, 12:09
Prvi je po svemu sudeci imao namjeru, ali sa tom kolicinom deffa i kamenozidarijom nije valjda ocekivao da ce ga spustit na nulu. drugi je vec slao katapulte pa nek potrpa sve što ima. who cares
Imao bi brže jedinice sa vecim gubicima. nema potrebe za omalovažavanjem akcije osim ako se ne trpite

skinuti su gl.gradovi top igrača...ne nekih jazavaca,a da nisu pod stalnim pritiskom i rušenjima...imali bi vjerojatno više defa..
i sad ,da akcija nije prošla mogao bi reći malo ovnova,malo igrača sudjelovalo....akcije prošle,ulovljeno 2/3 offa kod daria....po meni uspješne i dobro odrađene...bravo saveznici

baka u kanalu
05.01.10, 12:09
skinuti su gl.gradovi top igrača...ne nekih jazavaca,a da nisu pod stalnim pritiskom i rušenjima...imali bi vjerojatno više defa..
i sad ,da akcija nije prošla mogao bi reći malo ovnova,malo igrača sudjelovalo....akcije prošle,ulovljeno 2/3 offa kod daria....po meni uspješne i dobro odrađene...bravo saveznici

krivi citat sam izvadio...sorry

dadyo
05.01.10, 12:46
...sreća THE saveza je što su im protivnici očito neorganizirani i znatno slabiji....
... kod prve akcije ja bi deff nasadio između prva tri čistača i katanja geometra i šteta bi bila zanemariva...
....kod druge akcije bih vjerovatno također propustio onog prvog sa ovnovima i tek onda nasadio deff, još ako se ima nešto zlata dio zida se mogao i vratiti prije dolaska Nixona...
...slabom deffu nalazim opravdanje u tome što je ekipa u ratu sa 6 THE saveza i 4 RFa, ipak je omjer snaga poprilično van balansa....

..ukratko, slažem se sa Zirnitrom:..... akcije dalekoooo od....

I zbog ovakvih pametnjakovića koji su se samo pokazali na jeziku a ne na djelu se Hofovi od strane THE koalicije nebudu stavljali

....sve hof teme dobivaju pozitivne i negativne kritike i svima je to normalno, osim THE savezu....čim netko napiše nešto protiv Vaše akcije odmah prijetite bojkotom hof teme, malo ste puno previše osjetljivi...

astifan
05.01.10, 12:47
hvala na pohvalama za akciju. a i kritike su dobro dosle ako su konstruktivne.ofah koalicija se dosad pokazala kao dobar protivnik a ocekivam dobar fajt i dalje.inace u akciji je sudjelovao jos jedan ofer mario&mara iz RF *DK* saveza al zaboravismo zakacit report.stalno unaprjedjujemo taktiku rusenja tako da mozete ocekivati malo kompliciranije akcije.:štemer:

Tosho
05.01.10, 12:48
realno, akcija je mogla biti bolja...
to sto branitelj nije iskoristio,ne znaci da je akcija odlicna,no steta je tu

metalmania
05.01.10, 12:51
...sreća THE saveza je što su im protivnici očito neorganizirani i znatno slabiji....
... kod prve akcije ja bi deff nasadio između prva tri čistača i katanja geometra i šteta bi bila zanemariva...
....kod druge akcije bih vjerovatno također propustio onog prvog sa ovnovima i tek onda nasadio deff, još ako se ima nešto zlata dio zida se mogao i vratiti prije dolaska Nixona...
...slabom deffu nalazim opravdanje u tome što je ekipa u ratu sa 6 THE saveza i 4 RFa, ipak je omjer snaga poprilično van balansa....

....sve hof teme dobivaju pozitivne i negativne kritike i svima je to normalno, osim THE savezu....čim netko napiše nešto protiv Vaše akcije odmah prijetite bojkotom hof teme, malo ste puno previše osjetljivi...

:goodpost:

slazem se sa vecinom. ali protivnici THE nisu stavili deff izmedu valova. i time smatram da je akcija ipak dobra, a vi THE-ovci malo ohladite kada nesto neko kaze protiv vasih hofova. ;)

Nixon
05.01.10, 13:16
Ma nema frke ekipa , mi smo jako zadovoljni.
Ono što smo htjeli ostvarit ,ostvarili smo . Da smo htijeli rušit na nulu -rušili bi .
Moglo se odigrat na 1500 drugačijih načina , mi smo odabrali ovaj .
O nadjačinama saveza nebih htio komentirat .Fajtamo se od samog početka -ravnopravni .

I dajte se malo opustite ,tu sam zalijepio hofove da vam ipak nije dosadno kad dođete na forum .A vidim da se već priča razvezala tko koliko ima saveza itd ...

Prihvačamo kritike i hladne su nam glave :air kiss:

Tosho
05.01.10, 13:19
ma samo koemntiramo da je moglo bolje, nista vise...
ova akcija nije savrsena,nista vise...
al da je sta tu, bome je

Rinnegan
05.01.10, 13:22
Ma akcije su super, uvijek je dobro kad se rusi!
Trece carstvo se jako brzo oporavio, svaka cast...

Bravo THE, i brz oporavak Zuji.

PS: Nikad podcijenjivat protivnika iako je manji od tebe, i to THE dobro zna...

PS2: Tosho kakav je to banner u sigu :101010:

Zirnitra
05.01.10, 13:44
Ako su super, pricekajmo nove THE akcije i akcije na THE.
Bude li THE pokazao isto sto i u ovim akcijama pise mu se sve, samo ne "super" :D

Trilithon
05.01.10, 13:46
Super HoFovi, i offovi, ali i katanja

metalmania
05.01.10, 13:53
Bude li THE pokazao isto sto i u ovim akcijama pise mu se sve, samo ne "super" :D

ja bi za takav post dobio opomenu. i onda se vi ljute kada se mi svadamo sa vama. izgleda da su neke svinje jednakije od drugih. (zivotinjska farma) ;)

mini me
05.01.10, 14:16

Kritike su uvijek dobre bile one dobre ili loše, EDIT offtopic. Jel Zirnitra sudjelovao u akciji ? Znas gdje je chat tema.
edit by Zirnitra

bunika
05.01.10, 14:46

zanemarujuci mišljenje o THE savezu koje vidim da nije bajno, koju bi ti to sekundu gađao da ubaciš deff između cistaca i geometra

x-x-x
05.01.10, 15:07
kad ce hof di velpa uzvraca udarac na capo:S:blink::opala::blackeye:

shimzofremnik
05.01.10, 16:00

ako ces ti.. samo javi kad, sklonimo i deff :fajter:

Nixon
05.01.10, 19:33

Mislim da toga neće biti, jedino ako ekipa iz Žuje ili napadač oće objavit .
Jednom sam već rekao da THE neće objavljivati hof-ove ,ovim putem sam prekršio riječ .
Razlog ?
Nije baš fora gledati da se samo neki trude tu objavljivat ,a ostali ništa . Sad sam tek svatio da je bolje šutit .Džabe ulagat uopće trud tu .Kritika je kritika ,ali ovo je više od kritike .(pogotovo od strane jednoga moderatora koji očito može pisati o ikome što god želi i prođe nekažnjen ).
Zanimljivo kako se neki igrači koje ne vidim 100 godina da postaju ikakve komentare ,uključe u raspravu samo da popljuju.
Drugi razlog razočarao sam se koliko ljudi ima ružno gledište na THE . Stoga se predajem i nadam se od Vas koji znate jako puno kritizirati da vidimo Vaš pravi vatromet od akcije .Mi smo još uvijek nesavršeni i tako ćemo i ostati . A vama prst gore od toliko znanja .Divim Vam se :)

Tosho
05.01.10, 19:47
ja se drzim toga da napadac najcesce objavi, ipak je ajmoreci njegov hof, dobar ili los
sve atraktivno vrijedi stavit, ja sam dao kritiku, jer steta je tu, no moglo je bolje
a sad ako kome smeta, sta cu mu ja. Ne pljujem, nego kritiziram, that's all
bolje i ovo vidit nego nista

nadam se da nisi i mene gore prozvao
lp

astifan
05.01.10, 20:44
nitko nije rekao da su ovo bili jedini napadi.kad tu dodate fejkove prije i poslije sjedanja glavnih onda je vec malo teze za podbbaciti.jos ako neprijatelj ne primjeti odmah napade tj nije online pa se kasnije doda jos malo ovnova,sjekira.... pa onda vidi kad sjeda.i btw fejkovi su isli na jos dva cropa,a vrijeme putovanja kata je bilo 12h 38 min,sasvim dosta da se kvalitetno deffa crop.usput sad u vecini napada sve stane u 2 sec.u prvoj sec cistaci (neki s katama) a u drugu stane 6-7valova kata(okupljaliste na 20).s obzorom da se kate salju prve i u ovisnosti o tome kolko je napada stalo u sekundu cistaci kasnije dobivaju mete koje ce gadjati s katama koje im u napadnom valu.improvizacija radi cuda

Australac
05.01.10, 21:01
Ja (Australac) sam od nedavno dual na accountu Capo.. za one koji to još neznaju ;)

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=491054fd6c3

Svaka čast Velpi što je pogodio sekundu kada se off od Capo vračao. Ali smo uspjeli na brzinu skupit dovoljno deffa da ne prođe. (i gubici su pristojni s obzirom na koliko smo imali vremena skupit deff).

Evo... branitelj objavljuje report ovaj put.

Samo sam htio pokazat da naši napadi probijaju neprijatelja, a oni koji nas napadaju ostaju na 0. Toliko od mene za sada ;)

-Dario-
05.01.10, 21:14
Evo da se i ja javim jedao do ucesnika ovih fajteva. Cestitao bi ekipi iz THE saveza lipo su me skatali ali jos bolje kako su pogodili tajming kada treba ici u napad Jer nisma bio doma 4 dana (jbg festalo se poslje nove) i provjeravao sam acc uglavnm preko moba tako da nisma mogoa bas pratiti ko napada i sa cime, a i imao sam dosta srece jer sam se logirao jedno 5 min poslje prvog napada tj 5 min prije drugog napada i to pri voznji od 160 km/h na autocesti i imao sam kaj vidjeti otisao dio offa. Sreca je u tome kaj sam uspio spasiti barem dio offa koji je doma bespomocno lezao. :(
Jos jednom cestitam i idemo dalje samo neka se roka treba sada uzvratiti na ovom lipom posjetu... :pivo:

x-x-x
06.01.10, 00:39
pa nabavi si bar jednog sitera:S

Nixon
06.01.10, 00:58
...nadam se da nisi i mene gore prozvao lp

Nije to išlo tebe,sve 5 ;)

Evo da se i ja javim jedao do ucesnika ovih fajteva. Cestitao bi ekipi iz THE saveza lipo su me skatali ali jos bolje kako su pogodili tajming kada treba ici u napad Jer nisma bio doma 4 dana (jbg festalo se poslje nove) i provjeravao sam acc uglavnm preko moba tako da nisma mogoa bas pratiti ko napada i sa cime, a i imao sam dosta srece jer sam se logirao jedno 5 min poslje prvog napada tj 5 min prije drugog napada i to pri voznji od 160 km/h na autocesti i imao sam kaj vidjeti otisao dio offa. Sreca je u tome kaj sam uspio spasiti barem dio offa koji je doma bespomocno lezao. :(
Jos jednom cestitam i idemo dalje samo neka se roka treba sada uzvratiti na ovom lipom posjetu... :pivo:

E to se cijeni ,da mi živiš 100 godina :D

:pivo:

tabletomann
06.01.10, 01:11
Nije to išlo tebe,sve 5 ;)

E to se cijeni ,da mi živiš 100 godina :D

:pivo:

morate ga onda malo opreznije napadati da toliko pozivi, nemojte vise akcije na njega dok je na autoputu moglo bi biti zeznuto :D

shark
06.01.10, 13:05
ljepe akcije sve 5 i molim članove THE da više neljepe ovdje nitijedan hof .
drugo citiram moderatora
:Zirnitra
"

I zasto stoji u naslovu da je steta neprocjenjiva? Neznam nista o protivnicima, jel im to sav def koji imaju"

zato molim da se o bivšem serveru piše u temi koja je zato namjenjena a ne pod temu hof..

Podebljao sam ti kljucne stvari u mom postu. Dobro znas gdje je tema zalbe.
edit by Zirnitra

-Dario-
06.01.10, 16:28
pa nabavi si bar jednog sitera:S

Jedan je bio samnom u autu, a drugi doma spavao kao bebica. :D

dadyo
07.01.10, 04:05
zanemarujuci mišljenje o THE savezu koje vidim da nije bajno, koju bi ti to sekundu gađao da ubaciš deff između cistaca i geometra

...deff bi ubacio u sekund od čistaća iliti sekund prije geometra...
...komentirao sam akciju, dao svoje viđenje tog sukoba i trudio se da ne odem :off: kao sada...
...protiv THE nemam ništa jer osim vodstva i par igrača sa prošle runde ne znam gotovo nikoga...

špija
09.02.10, 23:10
eto nakon nekoga vremena i mene :)) lijpo nema kaj no nedovoljno i naravno nesiskordinarano i naravno glavni THE ima špiju u savezu:

špija
09.02.10, 23:14
dokaz: jedan mali današnji odlomak iz jednoga MM-a :

"Mala sa ormara: Deri vojsku, štancaj deff, uzdaj se u se i u svoje kljuse, da ti ne bi paprom zapaprilo, doba je rata, ne brani te tata, falanga, pretor, koplje su ti mata od zanata!"

pozz i samo tako nastavite

Nedim el Fatih
09.02.10, 23:58
Eto došlo je vrijeme da malo THE izbaci neke od jačih fajtova i katanja 2 GG-a od ključnih igrača , što i nije mala stvar ( ove sitnjarije katanja suportova ne stavljam ,ima ih previše ).Nadam se da ćete uživati -bilo je pokolja :)

Jučerašnji napad na Velpin gg ( skrolajte ) :

Čistač trece carstvo -
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=46726925aaa
S time da je toliko još bio pod utjecajem alkohola od Nove godine ,zaboravio je uključiti +napad 10% i okrenut prosalvu u pivnici ....ah taj prokleti alkohol :D

Nadali smo se većem otporu,htijeli smo sigurno proči pa tu sjeda Groksan -

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=46727ac03fb,46730185c66 ( skrolanje )

Capo -
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=46751d43417

Današnji napad na igrača -Dario- gg

Nije toliko uspiješno prošlo ,ali mi se jako sviđa kako je off ostao u selu.Šteta je napravljena i to VELIKA .

Čistač mrgud11 (zakucavanje) -

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=47367cc9159
-poslje toga ide još jedan s katama ,ali ne prolazi .Nisam uspio pribaviti report.

Nixon&Kill_you probijanje i katanje -
( report je napravljen u jedan-bilo je više valova .Za one koje se uvijek čude kako jedan napad može toliko porušiti )

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=4737015231c

Eto to bi bilo to za danas :D
I kod nas na +/- je jako vatreno :fajter:

extra organizovano

shimzofremnik
10.02.10, 01:22
ovo je davno bilo..