PDA

View Full Version : Isprika

Zirnitra
18.01.10, 15:44
Nisam znao kojim bi putem pa cu ovdje javno reci.

Igrao sam taj server i imao saznanja da nesto nije u redu, primjetili su to i mnogi igraci.

Ogromna isprika postenim igracima u 3K, ipak su u vecini.
Takodjer i ogromna zahvala igracima iz protivnickih saveza koji su skupili vrlo vrijedan materijal.

Sve sto sam skupio jasno aludira na hrpu pogreski vec odavno smjenjenih MH na s2.
Nazalost, svojim postupcima su stvorili nepravednu prednost samo jednoj strani a u mnogim igracima izazvali ogorcenje.

Jos jednom, najdublje isprike svim postenim igracima i da sprijecim daljnje flameanje molim lock dok se ne jave admini po tom pitanju.
Radi svih izrecenih stvari, moja ostavka je ponuđena.

FNM
18.01.10, 19:45
"It's good to be a king" - govori Mel Brooks u Smiješnoj strani povijesti...
A ja kažem it's good to be a mod. Moš pisat po zaključanim temama. :D

Igram s2 još uvijek, ostalo je malo do kraja, ali ovo ne gledam na taj način. Je li MH radio dobro ili nije, ne mogu ja ocijeniti jer nemam mogućnost vidjeti što je on to radio.
Ali ono što hoću napisati je to da dualim na jednom accu u jednom malom savezu koji je postao još manji kad su se određeni igrači sami obrisali - baš zbog MH. Mene osobno potezi MH-a nisu dirali nit' me bilo briga, igrao sam kao i uvijek, pošteno i po pravilima. Na nekom prijašnjem serveru vjerojatno bih se ugasio s obzirom što sam sve vidio da se događa, a u to ne spadaju banovi ili ne znam što.
Ono što mi nije bilo niti će biti jasno je tuđe znanje točno koliko i gdje netko ima offa iako nikad nitko nije to skautao ili na koje se naselje ide i brani se baš to naselje. A tek kad su mi (nam) osvojili off selo i niš' više bez da je ikad itko vidio da je u njemu velika vojarna ili da se u njemu štanca off? Trebam li spomenuti da smo namjerno prijavljivali MH-u bilo što i gledali je li pročitao poruku, pa ako nije, išli smo u akciju - i samo tada ne bismo naletjeli na čeku?
Međutim sve to je možda bila slučajnost, iako prevelika ipak moguća, a uostalom ovdje acc nije bio moj pa da mogu donijeti odluku da se briše ako vlasnik to sam ne želi.

Ali pustimo mi to sve sa strane. Ono što sam želio je biti u savezu u kojem je MM nepoznanica, u kojem se na truppentool gleda sa podsmijehom i u kojem je svetogrđe i pomisliti koristiti skajp za raspredanje o travianu umjesto za dejtanje. I dakako, puno zabave. A to sam na ovom serveru 2 i dobio.
I posebno pozdravljam igrača jolest koji od 26.09. neumorno skoro svaki dan fejka cropper koji sam mu maznuo. Mjesecima se to selo uopće ne defa u njemu samo sjede skauti.
Jole, pa mislim... Razvali to selo već jednom. ;)

It's good to be a mod.

Tosho
18.01.10, 22:04
Mislim da nije red prije kraja servera napisati neki osvrt, a čak niti onda. Bila je hrpa stvari velikoj broju saveza koja nikome ne služi na čast. Neke stvari je bolje ostaviti neizrečene javno, jer bi se bezveze još dugo provlačile, bespotrebno i beskorisno.

btw FNM - i tebe je jednom zakačio, ako je nick tvoj onaj koji mislim. Ako nije, moje isprike.

FNM
18.01.10, 23:47
Jest. I nick i zakačio. ;)
Ali nema koristi od zle krvi, kako rekoh, bio sam u savezu kakvog sam samo mogao poželjeti, nikakvih pritisaka, nikakvih skajpanja/msniranja i prekidanja me s nekom tupavom igretinom dok zavodim po virtualnom svijetu, nikakvih tlačenja da se mora slat 786589598234 fejkova ako je dosta njih 10, samo čista zabava. Ali rekao sam i puno prije da mi je ovaj s2 najdraži server baš zbog ljudi koji tamo igraju.
Što se tiče ovoga da nije red dati svoj osvrt... Zaš nije red? I to još ovako kratak. Što bi tek bilo da sam pisao sve? Npr. ja dolazim za duala, lik mi govori pass... A ono čini mi se da je bio "666666". :D
Najprije smo to promijenili u nešto ovakvo "FH873agwticrabtr6t4"... Pa smo ovo i ono... Ali Tošo nema smisla svaku sitnicu pisat, zar ne?
Dakako da je red pisat osvrt, što kraće, to bolje. Samo ga je Zdrmani postao u krivi podforum i zaključan je. Trebao je ić u veleposlanstvo od s2, jel tako? Ali men' se ne da ovo prebacivat, baš mi se sviđa da je ovdje. ;)

Tosho
18.01.10, 23:54
Jest. I nick i zakačio. ;)
Ali nema koristi od zle krvi, kako rekoh, bio sam u savezu kakvog sam samo mogao poželjeti, nikakvih pritisaka, nikakvih skajpanja/msniranja i prekidanja me s nekom tupavom igretinom dok zavodim po virtualnom svijetu, nikakvih tlačenja da se mora slat 786589598234 fejkova ako je dosta njih 10, samo čista zabava. Ali rekao sam i puno prije da mi je ovaj s2 najdraži server baš zbog ljudi koji tamo igraju.
Što se tiče ovoga da nije red dati svoj osvrt... Zaš nije red? I to još ovako kratak. Što bi tek bilo da sam pisao sve? Npr. ja dolazim za duala, lik mi govori pass... A ono čini mi se da je bio "666666". :D
Najprije smo to promijenili u nešto ovakvo "FH873agwticrabtr6t4"... Pa smo ovo i ono... Ali Tošo nema smisla svaku sitnicu pisat, zar ne?
Dakako da je red pisat osvrt, što kraće, to bolje. Samo ga je Zdrmani postao u krivi podforum i zaključan je. Trebao je ić u veleposlanstvo od s2, jel tako? Ali men' se ne da ovo prebacivat, baš mi se sviđa da je ovdje. ;)

ah, šta čekaš s objavom nicka? kraj servera onda?
dobro tebe jednom,neke je ipak češće malo, pogotovo u nekim trenucima,blah...
rekoh, nije red prije kraja servera, onda cu napisati malo o savezu,igri,zabavi i ostalom...
ali kao i ti, ja sam bio u savezu za samo pozeliti sem nekih stvari u RL koje su mi se desile, pa sam sittere gnjavio previše da sittaju, ostalo je bilo zapravo idealno. Priče na skype bez traviana,mal savez,ljudi se znaju,bez ikakvog opterećenja se došlo,čisto igrat. A također sam opet upoznao neke druge ljude, a neke s kojima nisma mogao mislit da ću se skompati, eto jesam. I nije mi žao.
Govorim da s moje strane nije red dati veći dio o serveru jer ne igram više dok drugi igraju, ali kad prođe, reći ću svoje i zahvalit se mnogima. A sad dosta spamanja ovoga, još ćemo bit zli modovi.
Sorry ostalima na čitanju našeg spama. Možemo se prebaciti u s2 chat temu, ali znam da imaš pametnijeg posla trenutno :P. Čekaj me do kraja ispita, dolazim ti pokazati kako se igra ;)

FNM
18.01.10, 23:59
Za nick sve sam rekao gore, lako je ga je sad pronać. Samo pitaš joleta. ;)

Nemam baš pametnijeg posla ovaj tren, čvakam zapravo po imperionu.

I dobro si rekao, bolje sad stat da nam sutra slika ispod nicka ne bude "zli mod". ;)