PDA

View Full Version : Locos VS PC mantis - nema vise kata (495.250 šteta)

sir oliver
23.01.10, 11:45
Pozz,
a sta da vam kazem. Bio sam kod svog kumašina. :harmonikaš: Pili smo gemišt. Graševinu, ne rizling! I to ĐAKOVAČKU koju dobijamo po ovoj našoj slavonskoj vezi iz ĐAKOVA! Razgovaramo mi tako, kad mi kaze kum da je gladan i da ide ženu probuditi da nam napravi nešto za pregristi. A moja kuma je srce od žene.:mothergoose: Samo mislim da bi izvadila naša srca i prepekla na naglo i nahranila njima da smo je probudili u 5 ujutro.
Istoga trena sjetim se ja gdje ima nesto za pregrist. Kazem mu lijepo da poznam ekipu koja dostavlja svježe kifle na željenu adresu samo treba zatražiti. I tako, riječ po riječ, dogovorimo se!

Naručimo kifle, otvorimo novu bocu i nastavimo se druziti!
Što čovjek može bolje poželjeti ?
ĐAKOVAČKA GRAŠEVINA I SVEŽE KIFLE. IZ ĐAKOVA!

Aj živjeli vi meni do sljedećeg gemišta!

proxima / voljeni vođa (A.K.A. maneken za ĐAKOVAČKO vinogorje) :pivo:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=63892c14117,63893ac14b1,6389466797c, 63895b53c1c,63896be68de,63897cbb8a5,638980c4775,63 899794417

Anđeo s greškom
23.01.10, 11:47
odobreno

- Anđelika -

ps.... rolaj report

tomo_18
23.01.10, 11:55
produkcija kifli ovim je tesko narusena... mozda bi trebali razmisliti o drugoj profesiji... :Božić:

Priroda&Društvo
23.01.10, 11:56
E ovo je već report

Kapa do poda pacijenti :opala:

Napadaču također čestitke na izvrsno izvedenoj akciji,meta izabrana samo tako

Taki65
23.01.10, 11:57
Dobar broj kata :palčina: a i deff naravno.

Frau x
23.01.10, 11:58
Pozz,
a sta da vam kazem. Bio sam kod svog kumašina. :harmonikaš: Pili smo gemišt. Graševinu, ne rizling! I to ĐAKOVAČKU koju dobijamo po ovoj našoj slavonskoj vezi iz ĐAKOVA! Razgovaramo mi tako, kad mi kaze kum da je gladan i da ide ženu probuditi da nam napravi nešto za pregristi. A moja kuma je srce od žene.:mothergoose: Samo mislim da bi izvadila naša srca i prepekla na naglo i nahranila njima da smo je probudili u 5 ujutro.
Istoga trena sjetim se ja gdje ima nesto za pregrist. Kazem mu lijepo da poznam ekipu koja dostavlja svježe kifle na željenu adresu samo treba zatražiti. I tako, riječ po riječ, dogovorimo se!

Naručimo kifle, otvorimo novu bocu i nastavimo se druziti!
Što čovjek može bolje poželjeti ?
ĐAKOVAČKA GRAŠEVINA I SVEŽE KIFLE. IZ ĐAKOVA!

Aj živjeli vi meni do sljedećeg gemišta!

proxima / voljeni vođa (A.K.A. maneken za ĐAKOVAČKO vinogorje) :pivo:

http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=63892c14117,63893ac14b1,6389466797c, 63895b53c1c,63896be68de,63897cbb8a5,638980c4775,63 899794417

Lijepa čekica,nadam se da kifle bile dobre :)

Samo ispravak dva netočna navoda;)

1. nije locus nego locos (dual mi alergičnan na gramatiku,pa molim ispravak :P)

i

2. ovo što se tiče da nema više katanja, citirat ću legendarnog Spajića "samo se ti dečko nadaj":P

nastavljamo u revijalnom tonu :party:

kelt
23.01.10, 12:08
ajme,ajme

znam da ste toliko željeli dočekati koju kiflu pa od uzbuđenja se omaklo Locus umjesto Locos,no to je manje bitno,to samo govori o ushićenosti :)

nadalje,ako niste primjetili,a mogla vam je to i špija javit,taj igrač više nije u kiflama niti će biti dok sam ja u istima,dakle nema smisla ovo povezivati s kiflama,imate analyzer i pogledajte

što se reporta tiće,lijep off,još ljepši deff,u svakom slučaju svaka čast

izgleda da branitelju treba podjedanko vremena za posalt off i skupit deff ;)

Dr_Evil
23.01.10, 12:16
znam da ste toliko željeli dočekati koju kiflu pa od uzbuđenja se omaklo Locus umjesto Locos,no to je manje bitno,to samo govori o ushićenosti :)

Thank you, Captain Obvious.

To što su fulali jedno slovo definitivno znači da od ushićenja nisu mogli doć k sebi :worship:

zenno
23.01.10, 12:31
moram reći...koliko god bilo pomalo zločesto od mene...ovaj post budi emocije u meni :)
pogotovo kad vidim na kome je polomila zube :)

svaka čast ekipa...moram priznati, malo vam zavidim :)

Sharafciger (kifla brate)
23.01.10, 12:40
cestitam na deffu :)

a cuj proxima, kak na tebe utjece gemist, tak i na mene..sjetimo se proslog petka... izgleda da je petak dan d

i p.s kak to da nema vise kata :( pa zar niej ono da ih jednom istrazis uvijek ih imas? :harmonikaš:

ajme,ajme

nadalje,ako niste primjetili,a mogla vam je to i špija javit,taj igrač više nije u kiflama niti će biti dok sam ja u istima,dakle nema smisla ovo povezivati s kiflama,imate analyzer i pogledajte

što se reporta tiće,lijep off,još ljepši deff,u svakom slučaju svaka čast

izgleda da branitelju treba podjedanko vremena za posalt off i skupit deff ;)

a ti, zajedno sa svim svojim "velebno pametnim" prijateljima i dalje nastavi igru i politiku kako igras i vise me se ne spominji na ovome serveru (niti cu ja tebe, osim preko okupljalista).. sve samo prozvane velicine... :brukica:

igrajte kako hocete..trenutno igram sam sa svojom dualkom i kao sto rekoh, kate su istrazene, ali ovaj put ce ih svi osjetit...

gdje su one fine kifle sa s3 :(

Njegov_sluga
23.01.10, 12:47
a ti, zajedno sa svim svojim "velebno pametnim" prijateljima i dalje nastavi igru i politiku kako igras i vise me se ne spominji na ovome serveru (niti cu ja tebe, osim preko okupljalista).. sve samo prozvane velicine... :brukica:

igrajte kako hocete..trenutno igram sam sa svojom dualkom i kao sto rekoh, kate su istrazene, ali ovaj put ce ih svi osjetit...

gdje su one fine kifle sa s3 :(

Ovo dok se ne vidi u kakvom reportu je samo pila naopako po meni koju ce rijetko ko šitpu. :)

Predivan hof, deffa ne puno ali odmjereno po prijasnjim reportima, dakle sasvim dovoljno!

23.01.10, 12:50
Ovo dok se ne vidi u kakvom reportu je samo pila naopako po meni koju ce rijetko ko šitpu. :)

Predivan hof, deffa ne puno ali odmjereno po prijasnjim reportima, dakle sasvim dovoljno!

treutno mi puca ona stvar za tvoje misljenje, uz kelta si prvi na redu za katat...

cisto da se mozes pripremit

Frau x
23.01.10, 12:53
moram reći...koliko god bilo pomalo zločesto od mene...ovaj post budi emocije u meni :)

Zenno srećo znam da je trauma od mene još uvijek prisutna :cry:,

vidim kolektivno ste otišli sa croopovima skoro na drugi server :brukica:,
ono što je bilo tamo(znaš gdje,tamo je i završilo).:close:

Niste mi više prioritet,imam nove igračke s kojim se ovdje mislim igrat.:P

Gaelie
23.01.10, 12:58
treutno mi puca ona stvar za tvoje misljenje, uz kelta si prvi na redu za katat...

izdajico svog kova!!!!!!!!!!!!!
:paladinko:

ja sam vjerovao u tebe pogledaj se!!!!!! samo se probaj vratitonda ćeš vidjet svoga vraga :paladinko:

Njegov_sluga
23.01.10, 13:01

nakon ovoga mi treba casa vode s secerom, previse si me uzdrmao ovakvom objavom :D oces me katat gorstacima ili paladinima? :P

23.01.10, 13:01
izdajico svog kova!!!!!!!!!!!!!
:paladinko:

ja sam vjerovao u tebe pogledaj se!!!!!! samo se probaj vratitonda ćeš vidjet svoga vraga :paladinko:

koji si sad ti biseru bozji...

odjava, cujemo se preko okupljalista

Gaelie
23.01.10, 13:03
koji si sad ti biseru bozji...

ma nemoj ajde da te vidim :sjekiraš::paladinko:
odjavi se ti da da te nečujemo više!!!!!!

Njegov_sluga
23.01.10, 13:04

give us the evil look :D:D:D

groto
23.01.10, 13:19
nice off još bolji deff, samo tako pacijenti i vidimo se kod doktora!

Trilithon
23.01.10, 13:33
Dobro katanje
NOT :D

Lijepo ste to zamislili ali nije islo. Super deff, svaka cast

x-x-x
23.01.10, 13:40
neš ti velikog ofa,bilo bi čudo da je uspia s tako "nice ofom" išta i napravit osim ga skucat:sjekiraš:

nazguls
23.01.10, 13:44
neš ti velikog ofa,bilo bi čudo da je uspia s tako "nice ofom" išta i napravit osim ga skucat:sjekiraš:

of kakav je takav je,napravija je dosta štete,al ne bude više..
bar ne neko vrime..
:)
a jake su mi ove ''svađe'' unutar kifli..
hehehe

sir oliver
23.01.10, 14:00
Lijepa čekica,nadam se da kifle bile dobre :)

Samo ispravak dva netočna navoda;)

1. nije locus nego locos (dual mi alergičnan na gramatiku,pa molim ispravak :P)

i

2. ovo što se tiče da nema više katanja, citirat ću legendarnog Spajića "samo se ti dečko nadaj":P

nastavljamo u revijalnom tonu :party:

;)

1 - ovo je od gemišta, sorry !
2 - nema ih toliko broju. tu si u pravu :gamer:

ajme,ajme

Kao sto rekoh, graševina ... :dance:

Don Emir
23.01.10, 14:03
deff Allal vera brao..

sir oliver
23.01.10, 14:04
cestitam na deffu :)

a cuj proxima, kak na tebe utjece gemist, tak i na mene..sjetimo se proslog petka... izgleda da je petak dan d

ma ne spominji petak :S
nama bi bilo najbolje da se ostavimo tog gemišta i odemo lijepo na playtoy :gamer:

bubakis
23.01.10, 15:27

Doce ona profa i do nas ne brini, vjerovatno ne na ovom serveru kako je krenila ali jednog dana ko zna....... :witch:

zenno
23.01.10, 15:56
Doce ona profa i do nas ne brini, vjerovatno ne na ovom serveru kako je krenila ali jednog dana ko zna....... :witch:

da, ne sumnjam da ćemo se sresti, na ovaj ili onaj način :)
samo mene trenutno više zabavlja ova cijela šarada svađe kifli i locos, nameće se samo pitanje...da li je iskrena... ili je samo loše iscenirana predstava za širu javnost ;)

razigrana bakterija
23.01.10, 16:01
zadrzite se na komentiranju hof-a...navodna svada kifli i locosa nije tema ovdje...

dudy
23.01.10, 16:41
sasvim ok off i velika steta pogotovo za napadaca

Loftner
23.01.10, 16:50
ok deff i velika šteta.

23.01.10, 17:15

a hoces ti, molim te, svoj off pokazati ;)