PDA

View Full Version : [Kifla & AZRA] vs [Enigma] spavanje je loše :)

gildor
11.02.10, 14:40
http://travian-reports.net/hr/report/4478ea2aa9f

eto,ne vjerujte doktorima...spavat uopće nije dobro,jer se ujutro probudite živčani ;)

gildor

hzg
11.02.10, 14:54
odobreno

-hzg-

TaraT
11.02.10, 15:02
netko je nasao dobro mjesto gdje cuvati kate
:D

Extasy
11.02.10, 15:02
ode katapulti..
bravo..:D

PROJEKT
11.02.10, 15:10
nice,šteta da nije više offa,a branitelj :brukica:

Samex
11.02.10, 15:23
:lol2:

The Unforgiven
11.02.10, 15:24
Aj' fala bogu da već neko drugi objavljuje neki HoF :D

Već mi dosadno gledat [PC] vs [xx] i tako unedogled ;)

Dobar tajming, lijepo odrađeno

nazguls
11.02.10, 15:28
uf boli
zato je uvik najbolje da kate ide okolo
:D

zenno
11.02.10, 16:06
a di ste vi na ovom serveru vidili savez enigma,ovaj hof nije po pravilima,upisivanje nepostojeceg saveza nije dopusteno

molim moderatore da ovo sankcioniraju..hvala

hvala sword, ali neka stoji, ja prvi stojim iza imena enigma :)

eto kad se već obraćamo s HoF- ovima, što se vi azrice i kiflice jučer niste pohvalili kako ste ostali bez kata na mica maci?

mi se nismo htjeli rugati niti hvalisati, ali eto kad me već povlačite za jezik, evo jedan hofić kako su i vama jučer stradavale kate.

http://www.travian-reports.net/hr/report/4166e10a720,4169245117c,4170493120e,41717f57d6c,41 74f860f1c

boli nas, ali boljelo je i vas jučer...nas možda malo više, ali definitivno će vas boljeti na kraju!

ovo hvalisanje vam nije trebalo.

slamnati vitez
11.02.10, 16:21
hvala sword, ali neka stoji, ja prvi stojim iza imena enigma :)

eto kad se već obraćamo s HoF- ovima, što se vi azrice i kiflice jučer niste pohvalili kako ste ostali bez kata na mica maci?

mi se nismo htjeli rugati niti hvalisati, ali eto kad me već povlačite za jezik, evo jedan hofić kako su i vama jučer stradavale kate.

http://www.travian-reports.net/hr/report/4166e10a720,4169245117c,4170493120e,41717f57d6c,41 74f860f1c

boli nas, ali boljelo je i vas jučer...nas možda malo više, ali definitivno će vas boljeti na kraju!

ovo hvalisanje vam nije trebalo.

Mislim K&A savez kak vas nije sram , tko je vidio objavljivat HoF-ove, to je isključivo i jedino pravo konglomerata PC a time i PC ?..... joj oprostite više nisu PC ?

180 : 39 stvarno je "malo" više, ovo nije hvaljenje ovo vam je škola i drugi put ćete možda pametnije .......

a tebi stvarno ovaj post nije treba, ak buš ovak svaki put se ljutio ostavi se traviana jer ovo je još uvijek samo igra :brukica:

bubakis
11.02.10, 16:38
A ovo mi je bolje citati nego viceve , uvik se dobro ismijen:cerek:
Kiflici puno zujite a malo meda dajete!! Oni su kao znali di su kate pa su ih uvatili .Ja cu poluditi nisan ni ja zna osim njih dvojice, a izvidjanja nije bilo. Ali mozda kiflici imaju neke super moci :witch: samo mi nije jasno zasto ih do sada nisu koristitli.........
:to victory:

zaokonj
11.02.10, 16:41
Da supermoc je 5 scouta :lol2:

slamnati vitez
11.02.10, 16:45
A ovo mi je bolje citati nego viceve , uvik se dobro ismijen:cerek:
Kiflici puno zujite a malo meda dajete!! Oni su kao znali di su kate pa su ih uvatili .Ja cu poluditi nisan ni ja zna osim njih dvojice, a izvidjanja nije bilo. Ali mozda kiflici imaju neke super moci :witch: samo mi nije jasno zasto ih do sada nisu koristitli.........
:to victory:

Ti očito igraš prvi dan travian pa ne znaš čemu služe izvidnici? Očito ti greta nije dovoljno puta ponovila tu lekciju ...... provjeri išla su izviđanja prije napada to što ti ne znaš ništa o tome što se događa u tvom savezu je pohvalno i stvarno dobro za znat :palčina:

:cvijece i proljece:

f_r_a_n_e
11.02.10, 17:14
odlicno

bubakis
11.02.10, 17:42
Je u pravu ste nisan vidija :bang: Zasluzija san pokude, znaci ipak nemate super moci :D

Sad se moran potruditi da malo osvitlin obraz, Kiflici vidimo se :S

A ti Viteze od slame , zasto spominjes gretu kao da je vise nema ?? Pa opet ste se okotili svi oko nje , ali ovaj put cemo drugacije :banned:

zenno
11.02.10, 17:48
hvala ti bože na velikim učiteljima AKKA "konglomerata"

btw...koliko je ono PC skatao vaših naselja sinoć? a noć prije te? a noć prije noći prije sinoćnje?

ovim uhvaćenim katama na spavanju si dižete moral u teškim danima? odgovor znaš, o sveznajući učitelju Vinkec.

e da..a koliko je Enigminih kata šetalo po vašim selima? odgovor također znaš.

ne znam samo zašto imate tu samodestruktivnu potrebu navlačiti dodatne probleme na sebe pored već postojećih?

uostalom, čemu trljanje o nos tuđih uspjeha sa prošlih servera....mislio sam da se zla krv otamo neće prenositi ovdje....tako mi je rečeno u jednom razgovoru, ti bi trebao biti upućen u to.

Enigma se davno pomirila sa svojim neuspjehom na S3... ti još očito ne možeš prežaliti što si jednako imao uspjeha tamo kao i mi samo u drugačijoj varijanti...ne truj ovaj server tuđim (ne)uspjesima s prošlih servera....i još jedna stvar, ljutim se i ljutit ću se, jer kao što sam ljut kad nam repka popuši tako sam ljut kad mi se savezu ovo dogodi.

:palčina:

slamnati vitez
11.02.10, 18:14
neću, ne brini, ne izaziva tvoj post takve emocije

ah sad mi je odmah lakše ne volim suze čak ni enigmine ;)

Toso
11.02.10, 18:44
zar je nekad toliko tesko reci svaka cast suparnickoj strani,nego ulaziti u bespotrebnu raspravu?
neki nikad ne nauce

Tom Riddle
11.02.10, 18:45
Enigme ili PC? Zar nije isto!? :brukica:

PC DobarLosZao trebas nesto?
Mozda ti ovo razjasni neke stvari: http://www.youtube.com/watch?v=B6NxD7RQPF0
Stavi odmah na 2:30 i gledaj, sve ti pise! :)

Hefest
11.02.10, 22:01
hvala ti bože na velikim učiteljima AKKA "konglomerata"

btw...koliko je ono PC skatao vaših naselja sinoć? a noć prije te? a noć prije noći prije sinoćnje?

ovim uhvaćenim katama na spavanju si dižete moral u teškim danima? odgovor znaš, o sveznajući učitelju Vinkec.

e da..a koliko je Enigminih kata šetalo po vašim selima? odgovor također znaš.

ne znam samo zašto imate tu samodestruktivnu potrebu navlačiti dodatne probleme na sebe pored već postojećih?

uostalom, čemu trljanje o nos tuđih uspjeha sa prošlih servera....mislio sam da se zla krv otamo neće prenositi ovdje....tako mi je rečeno u jednom razgovoru, ti bi trebao biti upućen u to.

Enigma se davno pomirila sa svojim neuspjehom na S3... ti još očito ne možeš prežaliti što si jednako imao uspjeha tamo kao i mi samo u drugačijoj varijanti...ne truj ovaj server tuđim (ne)uspjesima s prošlih servera....i još jedna stvar, ljutim se i ljutit ću se, jer kao što sam ljut kad nam repka popuši tako sam ljut kad mi se savezu ovo dogodi.

:palčina:

ROTFL oladi!!!!!!!!i pusti mi azre i kifle!

Norad III
11.02.10, 22:03
http://travian-reports.net/hr/report/4478ea2aa9f

eto,ne vjerujte doktorima...spavat uopće nije dobro,jer se ujutro probudite živčani ;)

gildor

Ode kate,dobar posao 8)

zenno
12.02.10, 00:05
zanimljivo kako se cijelo more novih "početnika" pojavilo na ovom forumu

Njegov_sluga
12.02.10, 06:36
"zenno
početnik"

:S :P

lijepo ulovljene kate, treba cestitati protivniku. u ovoj fazi igre tih 180 rusi pola sela kako bi se reklo. enigmama pouka iz toga znaci vise od tih 180 kata, naravno ukoliko se bude primjenjivala kasnije.

Tome272
12.02.10, 13:49
Ove kate su se očito krivo parkirale pa su dobile kaznu.....:cop:

Odličan posao!!!

:pivo::pivo::pivo:

Torcidas
12.02.10, 14:00
nice off

šteta kata :brukica:

shpuc
13.02.10, 17:36
nisam ni zna da imamo kate :brukica::brukica::brukica: