PDA

View Full Version : Vojska u "odstupanju" se ne vrača doma

slamnati vitez
15.02.10, 16:19
Vojska je prije napada normalno pobjegla u "šumu" (iliti izvrsno prevedeno unutar igre forest cranny da se odmah požalimo na greške u prijevodu) ali se nakon završetka "bijega" nažalost nije sjetila vratit u selo nego samo ždere hranu a od vojske ni v na okupljalištu (niti u pojačanjima niti doma). Njezina prisutnost se jedino vidi pod plus opcijom Naselje=>Vojska gdje mrcine i dalje mirno sjede i žderu hranu i tako još od jutros. Prijavljeno je game supportu koji su se udostojili pročitat poruku ali za njih je ovaj problem ili toliko minoran ili toliko neriješiv da se nisu udostojili odgovorit (ili im je možda neradan dan - jedno od opravdanja koje sam danas pročitao na forumu). Zanima me jel itko dosad imao ovakav bug i kojem od "bogova" da se mali korisnik traviana obrati da riješi ovaj problem.

Jer stvarno nikome ne treba vojska koja ždere hranu a nema je u selu.

strujar10
15.02.10, 16:44
to ti je znak da je imas previse vojske...xD
to si odmah vidio nakon sto si poslao?

n00b
15.02.10, 16:47
vjerojatno neki bug... jedino sto ti je preostalo jest cekat odgovor 'bogova' :)

hzg
15.02.10, 16:51
Ingame support ti tesko moze pomoci oko tih stvari! Posto oni nemaju uvid u nicije selo niti ista slicno!

Jedino da prijavis Multihunteru, ako on vidi sto se dogodilo! Moguce da je bug ili da je nesto zastekalo pri updateanju servere :(

slamnati vitez
15.02.10, 17:01
to ti je znak da je imas previse vojske...xD
to si odmah vidio nakon sto si poslao?

to sam vidio kad je "bijeg" završio a nigdje pojačanja nazad....

poslana poruka i MH-ici,njezin odgovor se još uvijek čeka, support je upravo pošteno odgovorio da ne znaju o čemu se radi i da ne mogu pomoči .....

illblader
15.02.10, 18:03
Kaj nemate onu opciju na 3.6 da pozoves vojsku natrag sa okupljalista ?
Pricam napamet, pa mozda pricam gluposti...

Meni je jednom jos na prvom s1 vojska napala naselje koje sam farmao i nestala na dan i pol...
Zatim se jednako tako misteriozno pojavio njihov povratak iz tog sela...
Nisam imao plus account pa nisam ni znao gdje su, jednostavno ih najednom nisam imao...

Mislio sam da ih je sitter poslao u napad, da su svi izginuli, i da mi nece priznati, to su mi bili mojih jedinih 100 gromova, i bio sam skroz zbunjen...

U mom slucaju ih je server iskasljao van same, kao sto rekoh, nakon nekih dan i pol...

slamnati vitez
15.02.10, 18:12
Kaj nemate onu opciju na 3.6 da pozoves vojsku natrag sa okupljalista ?
Pricam napamet, pa mozda pricam gluposti...

Meni je jednom jos na prvom s1 vojska napala naselje koje sam farmao i nestala na dan i pol...
Zatim se jednako tako misteriozno pojavio njihov povratak iz tog sela...
Nisam imao plus account pa nisam ni znao gdje su, jednostavno ih najednom nisam imao...

Mislio sam da ih je sitter poslao u napad, da su svi izginuli, i da mi nece priznati, to su mi bili mojih jedinih 100 gromova, i bio sam skroz zbunjen...

U mom slucaju ih je server iskasljao van same, kao sto rekoh, nakon nekih dan i pol...

ne na okupljalištu uopče nema vojske (napisao sam gore) samo pod plusom se vidi da su još tu i da žderu hranu....... nadam se da će se vratit ;)

16.02.2010.
Vojska se mrtva pijana vratila iz šume očito se gamad odlučila napit pa nisu znali pit doma (nemojte uopče pitat šta su radili u šumi). Drago mi je da MH uopče nije uspio pročitat dosad poruku u kojoj ga upozoravam na bug. Očito joj je bio neradan dan. Hvala igraču iz game supporta koji se bar javio i potrudio saznat nešto o ovome.

Može lock, pa pa

Freiya
16.02.10, 19:51
Vojska je prije napada normalno pobjegla u "šumu" (iliti izvrsno prevedeno unutar igre forest cranny da se odmah požalimo na greške u prijevodu) ali se nakon završetka "bijega" nažalost nije sjetila vratit u selo nego samo ždere hranu a od vojske ni v na okupljalištu (niti u pojačanjima niti doma). Njezina prisutnost se jedino vidi pod plus opcijom Naselje=>Vojska gdje mrcine i dalje mirno sjede i žderu hranu i tako još od jutros. Prijavljeno je game supportu koji su se udostojili pročitat poruku ali za njih je ovaj problem ili toliko minoran ili toliko neriješiv da se nisu udostojili odgovorit (ili im je možda neradan dan - jedno od opravdanja koje sam danas pročitao na forumu). Zanima me jel itko dosad imao ovakav bug i kojem od "bogova" da se mali korisnik traviana obrati da riješi ovaj problem.

Jer stvarno nikome ne treba vojska koja ždere hranu a nema je u selu.

Ingame support nema tehničke mogućnosti za uvid u selo igrača, njihova uloga je više savjetodavna. Prema tome nisu ti ni mogli pomoći. TO što nisu odgovorili nije OK, no pomoć i tako nisu mogli dati.

Multihunter može vidjeti vojsku koja je u selu ali ako je ona na putu također ne moe znati gdje se nalazi. Čak i da vidi, Multihunter ne može upravljati tvojim vojnim jedinicama, dakle ne bi ih mogao poslati natrag kući iz šume.

Jedina osoba koja u slučaju bugova može nešto napraviti (direktno ili u suradnji s njemačkim administratorom) jeste GAME ADMIN, tj. Floosh. Dakle kad su bugovi u pitanju to mora ići na njega. Adresa poznata: admin@travian.com.hr

LOCK