PDA

View Full Version : mrgud4 vs Bebili

Alfa Male
23.02.10, 08:32
Evo nije da stavljamo inace neke HoFove po forumu.Ali eto da ne bi rekli da se nista ne desava ni kod nas.

http://travian-reports.net/hr/report/1326496de09

i onda jos katanja 5 valova samo sta san ja lincina i ne da mi se nakon neprospavane noci (pravia drustvo bebi) lipit sve to .

Uglavnon moglo je i bolje.

I dobio san dopustenje od Bebe da zalipin ovaj repost na forum.(nisan siguran jeli mi triba,ali eto :P)

Superhik
23.02.10, 15:45
Odobreno

P.S. Autor teme ima douštenje branitelja za objavu HoF (provjereno)

Valerossi

sema_
23.02.10, 16:57
jeben off...ali kad ste ga več ispušili tribali ste dovest naselje na nulu jer od 5 valova katanja nema neke velike štete...ali sve u svemu hof odličan

shimzofremnik
23.02.10, 16:59
koliko ja znam obe strane trebaju dati zeleno svijetlo, a nas niko nije kontaktirao..

neka se ova nasa sramota skloni

lp

mrgudi

Prime
23.02.10, 17:44
koliko ja znam obe strane trebaju dati zeleno svijetlo, a nas niko nije kontaktirao..

lp

mrgudi

Da,da znam da boli ali sta ces

Alfa Male
23.02.10, 17:55

lp

mrgudi

Mozemo ti mi maknit ovo ako inzistiras

Ali ono pravilo se odnosi na igru ne na forum i kad san ja tako bia govoria (negdi u s1 chat temi) onda san dobia ovu poruku

Citat od Transporter
Cekaj, sto se pravila igre ne odnose samo na igru? forum ima svoja pravila, koja nemaju veze s igrom, kaj ne?

shimzofremnik
23.02.10, 18:21
Da,da znam da boli ali sta ces

pa da nije bas drago covjeku, vec se drugi tijedan ponavlja ali to je sastavni dio igre

Mozemo ti mi maknit ovo ako inzistiras

Ali ono pravilo se odnosi na igru ne na forum i kad san ja tako bia govoria (negdi u s1 chat temi) onda san dobia ovu poruku

Citat od Transporter
Cekaj, sto se pravila igre ne odnose samo na igru? forum ima svoja pravila, koja nemaju veze s igrom, kaj ne?

neznam, i ne kacim nikad na forum pa ako moze

Superhik
23.02.10, 21:06
Sve je odrađeno po pravilima, report na forumu objavljen je uz dopuštenje branitelja a to je provjereno i branitelj je kontaktiran prije nego li je tema odobrena.

Ovdje je sve kako se objavljuje report:
http://forum.travian.com.hr/showthread.php?t=42024

I ubuduće bih zamolio ako bi tko od predstavnika TLa objavljivao reporte da ne moramo opet prolazit kompletnu provjeru ;)

Lp
Valerossi

sweeth
23.02.10, 23:08
ne kuzim zasto su maknuli report
naravno da je jednoj strani na sramotu a drugoj na čast
to ne znači da se ne treba objaviti
vratite report nazad (i mislim da je po pravilima u nazivu obavezno navest štetu i saveze, a to tu nije)
:postcount:

Ares(CRO)
24.02.10, 02:47
Svaka cast na probijanju

TaraT
24.02.10, 09:55
lijepi off, lijepi deff
ali kako su gubici veliki, za procjenu svrhovitosti bilo bi dobro vidjeti koliko-ssto je poruseno

hzg
24.02.10, 12:12
Off je OK!

Ali pitanje je koliko je taj off napravio i kako je sam off napravljen! Kazu da je push (ali to je vjerojtno zato sto se radi o HARDu :p ) i ako su ovaj i onaj napad od prosli tjedan sve sto je napravljeno, onda je katastrofa! Neki naprave vise stete sa 100 vojnika :p

Mr AlcoHell
24.02.10, 13:35
Off je OK!

Ali pitanje je koliko je taj off napravio i kako je sam off napravljen! Kazu da je push (ali to je vjerojtno zato sto se radi o HARDu :p ) i ako su ovaj i onaj napad od prosli tjedan sve sto je napravljeno, onda je katastrofa! Neki naprave vise stete sa 100 vojnika :p

kad narastem i budem velik, želio bi da me hard pusha :kid:

PeaceMaker
24.02.10, 14:53
Off je OK!

kako svi znaju samo pametariti:lol2::lol2::lol2::lol2:

ljubomora ili sta??

svaka cast na offu i na deffu super akcija...a vojska je tu da se gubi a ne cuva i klika:101010::101010:

nazguls
24.02.10, 18:03
kako svi znaju samo pametariti:lol2::lol2::lol2::lol2:

ljubomora ili sta??

svaka cast na offu i na deffu super akcija...a vojska je tu da se gubi a ne cuva i klika:101010::101010:

vojska je da radi štetu a ne da se gubi
:)

sweeth
24.02.10, 18:19
slažem se s nazgulsom

a i šta će nam ogromni offovi kad i naša sirotinja obavlja odličan posao

p.s. drago mi je da je report vraćen

hzg
24.02.10, 21:25
Nije pametovanje :D ja ne znam koliko je mrgud napravio s tim offom, zato sam i pitao.

O ljubomori nema rijeci, ja sa svojih 500 vojnika prolazim kroz sela koja nisu branjena i cropkillam! :D Nekoliko obrisanih igraca, nekoliko izvrsnih farmi i super :gamer: i ne brinem o minusu :P