PDA

View Full Version : S2 chat tema

Stranice : 1 2 [3] 4 5 6

ZGfreak
15.04.10, 15:49
Spam i postovi uvredljivog sadržaja obrisani.

Zgfreak i Zeey osobnu prepirku možete nastavit na pp, IGM ili već neki treći način komunikacije, nemojte maltretirat ljude na forumu s time.

Lp
Valerossi

kaj kad se ne zeli regati na s2 kod mene negdje pa da mu ponudim opet neke naseljenike da ih krkne.....igracina

;)

Shapkeee
15.04.10, 19:09
i tako je doslo do spajanja Mega saveza ShabaniX sa najjacim savezom na serveru SYN®

brijem da bi se svi sad trebali zapitati da li ima smisla da nastave igrati travian na HR2 serveru......

:lol:

Mislim da smo sada sa SYN® kompletni :P

Shabanix
●▼●-●▲●™

Charly_95
15.04.10, 20:16
Dark wizardi savezi se malo raspali ha.???
Neki prešli kod SYN-ovaca a neki P.P.Z....xD...nekad suborci a danas krvni neprijatelji....

ZGfreak
15.04.10, 23:08
Mislim da smo sada sa SYN® kompletni :P

Shabanix
●▼●-●▲●™

hihihi....pa ti nisi ni svjestan koja smo mi prevaga.......

Pinak i frik.........najvece njubercne......

pinak zgfreak
:blink: :blink:

Shapkeee
16.04.10, 00:11
hihihi....pa ti nisi ni svjestan koja smo mi prevaga.......

Pinak i frik.........najvece njubercne......

pinak zgfreak
:blink: :blink:

jeee dobili smo prve njubare za saradnju ;)

e moze li neki deff da mi organizujes, ovi Shabani me isterali pa sam sada u krilu :(

ZGfreak
16.04.10, 10:10
jeee dobili smo prve njubare za saradnju ;)

e moze li neki deff da mi organizujes, ovi Shabani me isterali pa sam sada u krilu :(

a ne znam ti nick u igri...

deff? kaj je to deff?

ZGfreak
16.04.10, 10:18
ovi SYN poperi na ++, uvijek ista prica.....

nikad offa tamo.....

:gamer s mišem:

Shapkeee
16.04.10, 10:36
ovi SYN poperi na ++, uvijek ista prica.....

nikad offa tamo.....

trajvan4you ACC

Zeey
16.04.10, 12:37
Ma kakva prepirka, to ti ja samo mjerim vrijeme koliko mu treba da mu se donja usnica počne tresti od neuroze :nema odmora: :D

the_lost_prophet
16.04.10, 13:06
ekipa ,samo da vas pozdravim. meni je vrijeme počet se bavit vrtom a ne kopanjem nosa uz travian pa gasim acc.

uzivajte oooo vi koji ostajete.
sudbe klete da rane nocne ure
nad vasim deffom i offom strepe

:daje cvijet:

i naravno pozdrav svim dicktatorima ma gdje bili :air kiss:

nazgul1982
16.04.10, 13:20
ekipa ,samo da vas pozdravim. meni je vrijeme počet se bavit vrtom a ne kopanjem nosa uz travian pa gasim acc.

uzivajte oooo vi koji ostajete.
sudbe klete da rane nocne ure
nad vasim deffom i offom strepe

:daje cvijet:

i naravno pozdrav svim dicktatorima ma gdje bili :air kiss:

najbolje zelje svim farmama,gdje god bile :D

Trilithon
16.04.10, 16:13
hahahahahaha

Danas odero crappya, haha, nemogu se prestat smijat..ode 130 kluba od 160 i nest sitno paladina...mislim, sramota, vojska mu doma stoji makar to i nije neka vojska

Chvarak
16.04.10, 22:36
najbolje zelje svim farmama,gdje god bile :D

bwahahahhaha mora se on javiti :P nemreš se ti ostaviti s2 a? :D

jače je to od tebe priznaj :cowboy::cowboy::cowboy:

Matthew Cj
16.04.10, 23:36
hahahahahaha

Danas odero crappya, haha, nemogu se prestat smijat..ode 130 kluba od 160 i nest sitno paladina...mislim, sramota, vojska mu doma stoji makar to i nije neka vojska

Wow, ti mora da si sada glavna faca :brukica::opala:

Trilithon
17.04.10, 09:53
najveca faca...

Zvjer
17.04.10, 10:18
Wow, ti mora da si sada glavna faca :brukica::opala:
kolko sam čuo glasine(ne igram s2) da ste bili najbolji pljačkaši i muvate se po top 10,a stvarno sramotno da imate 160 gorštaka... jedino što ću reć je :bruka:

najveca faca...

:palčina: to gangsteru :)

TaraT
17.04.10, 13:19
od svih servera i ja malo zalutao na s2
pa samo da se prijavim i pozdravim ljude
:)

Trilithon
17.04.10, 13:21
kolko sam čuo glasine(ne igram s2) da ste bili najbolji pljačkaši i muvate se po top 10,a stvarno sramotno da imate 160 gorštaka... jedino što ću reć je :bruka:

:palčina: to gangsteru :)

sad mu je js netko poslo pojacanje od dvije falange :D
I da, od kada je jos napravio 2. naselje crop, unutra bilo 30 gorstaka i nest kopljanika

A i vec mi stizu prijetece poruke tipa: vidjet cemo se mi jos, sretno

mucrum
17.04.10, 13:31
od svih servera i ja malo zalutao na s2
pa samo da se prijavim i pozdravim ljude

Jadni ljudi, i tu ćeš ih znači matletirat :lol2: ... Koji ti je nick :pije kavu:

TaraT
17.04.10, 13:38
Jadni ljudi, i tu ćeš ih znači matletirat :lol2: ... Koji ti je nick :pije kavu:

potpis ce jos malo sacekati
vjerujem da imam dosta obozavatelja koji su se razveselili ovoj vijesti, pa da ih ne razocaram prijevremeno

Norad III
17.04.10, 16:41
crappy nam je pao jel to znaći raspad ppz-a?! :D

Trilithon
17.04.10, 17:26

ma neee...moramo jos nekog :D

Zvjer
17.04.10, 17:50
vjerujem da imam dosta obozavatelja koji su se razveselili ovoj vijesti, pa da ih ne razocaram prijevremeno
de javi da znam jel trebam pravit obranu :brukica: :D

ma de taj komunizam treba srušit -.-"

Norad III
17.04.10, 19:39

siguran sam da tamo ima još teuta vezanih za svoje gorštake :)

Trilithon
17.04.10, 19:57
Ovi PPZ-ovci same farme, osim iznimki.

TaraT
17.04.10, 20:45
Ovi PPZ-ovci same farme, osim iznimki.

kazu da iznimka potvrdjuje pravilo :)

Norad III
17.04.10, 21:32
kazu da iznimka potvrdjuje pravilo :)

Plijen 1615 | 2465 | 1550 | 220 5850/5850

kaže da su pravila tu da se krše :D

TaraT
17.04.10, 21:40
Plijen 1615 | 2465 | 1550 | 220 5850/5850

daj reci kod koga, da i ja malo prosetam

Norad III
17.04.10, 22:01
daj reci kod koga, da i ja malo prosetam

mah to je sića :)
(najviše što mogu izmust :D)

Trilithon
18.04.10, 12:18
Ajmeee. Idem malo cistit okolinu, nađem teutonca deffera, kopljanici u selu, a od gorstaka niti g. (Inače, PPZ-ovac)

BestFreunde
18.04.10, 13:26
Ajmeee. Idem malo cistit okolinu, nađem teutonca deffera, kopljanici u selu, a od gorstaka niti g. (Inače, PPZ-ovac)

pa naravno da ce ostaviti kopljanike u selu nece se braniti gorstacima:blackeye:

Trilithon
18.04.10, 13:32
pa naravno da ce ostaviti kopljanike u selu nece se braniti gorstacima:blackeye:

Pa ono, nisi cuo za izviđanje? Izviđam ga, isto samo kopljanici.

BestFreunde
18.04.10, 13:34

pa kada vidi napad normalno da ce da ostavi samo kopljanike ili paladine

ares31
18.04.10, 13:43

koji optimizam
acc crappy je promjenio vlasnika pa je došlo do nekih trenutnih problema ali i to je sada riješeno
da ne pričaš gluposti i malo pogledaš statistiku vidio bi da je p.p.z napadač tjedna da je p.p.z 4 savez po pljačkama i da je p.p.z ++ 6 savez po pljačkama na serveru jedan acc nije savez makar neki naši igrači farmaju više nego pojedini savezi p.p.z je jači nego ikada i tu je da ostane za druge je to jako upitno:nema odmora:

Norad III
18.04.10, 13:49
koji optimizam
acc crappy je promjenio vlasnika pa je došlo do nekih trenutnih problema ali i to je sada riješeno
da ne pričaš gluposti i malo pogledaš statistiku vidio bi da je p.p.z napadač tjedna da je p.p.z 4 savez po pljačkama i da je p.p.z ++ 6 savez po pljačkama na serveru jedan acc nije savez makar neki naši igrači farmaju više nego pojedini savezi p.p.z je jači nego ikada i tu je da ostane za druge je to jako upitno:nema odmora:

aha znaći ako pogledam u statistuku sve ću te podatke nać?,nisam znao! :D
što još znaš o ppz-u?
npr. ja znam da dnevno farmam 3 ppzovca,svaki dan novu trojicu :)

TaraT
18.04.10, 13:57
i ja zelim u ppz
:D

ares31
18.04.10, 13:59
aha znaći ako pogledam u statistuku sve ću te podatke nać?,nisam znao! :D
što još znaš o ppz-u?
npr. ja znam da dnevno farmam 3 ppzovca,svaki dan novu trojicu :)

daj mi svoj in game nik pa ču ti pokazati šta sve znam o p.p.z-u i prestani se brukati, nije smješno nego je žalosno

Norad III
18.04.10, 14:03
daj mi svoj in game nik pa ču ti pokazati šta sve znam o p.p.z-u i prestani se brukati, nije smješno nego je žalosno

Nostradamus,vaš cijenjeni nick?
ps-krivo si napisao smiješno :opala:

ares31
18.04.10, 14:06
i ja zelim u ppz

vrabac ti si ko triper čovjek te se pokušava riješiti ali nejde
ne brini nači čemo neki antibiotik i za tebe :steta: samo mi daj neke koordinate :nema odmora:

ares31
18.04.10, 14:08
Nostradamus,vaš cijenjeni nick?
ps-krivo si napisao smiješno :opala:

ares je in game nik uskoro čemo biti jako dobri poznanici pa nisi mi ni tako daleko

Trilithon
18.04.10, 14:09
koji optimizam

Tako je. U PRAVU SI! PPZ-ovciSU ISKUSNI IGRAČI, ONI IGRAJU TRAVIN VEC 8 GODINA. JEL TAKO?

TaraT
18.04.10, 14:09
vrabac ti si ko triper čovjek te se pokušava riješiti ali nejde
ne brini nači čemo neki antibiotik i za tebe :steta: samo mi daj neke koordinate :nema odmora:

kao ssto sam vec rekao
ili je frka da se ne probudis bez gg-a

Norad III
18.04.10, 14:11
ares je in game nik uskoro čemo biti jako dobri poznanici pa nisi mi ni tako daleko

koja ironija
ares mi se kućni ljubimac zove :D

Trilithon
18.04.10, 14:11

OOOO. Dobar si. Jesi ti onaj sta je maznuo onaj acc na br1?

ares31
18.04.10, 14:24
Tako je. U PRAVU SI! PPZ-ovciSU ISKUSNI IGRAČI, ONI IGRAJU TRAVIN VEC 8 GODINA. JEL TAKO?

u P.P.Z- u ima dosta iskusnih igrača normalno ima i početnika ali izjavljivati da zbog jednog ofarmanog acc se cijeli savez raspada je bahato i glupo
Ja kao vođa P.P.Z-a sebi nikad nisam dozvolio da pljujem po drugim savezima, da pričam da je netko loš ili da je cijeli savez farma ,barem ne javno. Pa možda je nerealno očekivati,ali ja ipak očekujem nekakvo dužno poštovanje prema svojim suigračima i prema cijeloj grupaciji p.p.z jer su sa svojom igrom to zaslužili

Norad III
18.04.10, 14:27
u P.P.Z- u ima dosta iskusnih igrača normalno ima i početnika ali izjavljivati da zbog jednog ofarmanog acc se cijeli savez raspada je bahato i glupo
Ja kao vođa P.P.Z-a sebi nikad nisam dozvolio da pljujem po drugim savezima, da pričam da je netko loš ili da je cijeli savez farma ,barem ne javno. Pa možda je nerealno očekivati,ali ja ipak očekujem nekakvo dužno poštovanje prema svojim suigračima i prema cijeloj grupaciji p.p.z jer su sa svojom igrom to zaslužili

ajme ti si previše vezan za igrice :D

Trilithon
18.04.10, 14:27
Eo, ja se ispričavam u moje ime. Stvarno ste igrači, nema šta. U svakom savezu ima i iskusnih i pocetnika. Zaslužili ste pobjedu na ovom serveru. A i mora se o necemu pricat, bilo bi monotono. :D

Zvjer
18.04.10, 19:42
koji optimizam
evo samo za vašu visoku ppz-ovsku dušu
http://www.youtube.com/watch?v=T7nKG48cWi4

i već su osvojili 182 servera,a 181 su igrali
(pogreške u brojkama su namjerne)

koja ironija
ares mi se kućni ljubimac zove :D
:palčina:

respekt na prvom mjestu :bruka:

Eo, ja se ispričavam u moje ime. Stvarno ste igrači, nema šta. U svakom savezu ima i iskusnih i pocetnika. Zaslužili ste pobjedu na ovom serveru. A i mora se o necemu pricat, bilo bi monotono. :D

Trilithon
18.04.10, 20:11
Ares, ovo nisam ocekivo od tebe. Znas na sta mislim. I nisi mi odgovorio na pitanje. Jesi ti maznuo onaj acc na br1? Lijepo si doso na vec razvijen acc sa goldom, i onda zbog tebe svi dobili banove. Posteno igras

Norad III
18.04.10, 21:50
sramotiš ime mojeg kućnog ljubimca,koji ima moj respect! :D

Markecc
18.04.10, 22:16
sramotiš ime mojeg kućnog ljubimca,koji ima moj respect! :D

De spusti se na zemlju. Ko prica o kakvim kucnim ljubimcima.

ares31
18.04.10, 22:34
Ares, ovo nisam ocekivo od tebe. Znas na sta mislim. I nisi mi odgovorio na pitanje. Jesi ti maznuo onaj acc na br1? Lijepo si doso na vec razvijen acc sa goldom, i onda zbog tebe svi dobili banove. Posteno igras

laješ na pogrešno drvo nisam igrao s1

Trilithon
18.04.10, 22:34
ne hr1. br1. Nekak su mi imena naselja ista.

TaraT
18.04.10, 22:35

kako ne, imas odgovor gore
citiram:
"... Pa možda je nerealno očekivati,ali ja ipak očekujem nekakvo dužno poštovanje prema svojim suigračima i prema cijeloj grupaciji p.p.z jer su sa svojom igrom to zaslužili"

ares31
18.04.10, 22:36
ne hr1. br1. Nekak su mi imena naselja ista.

opet, pogrešno drvo

tristan
19.04.10, 02:33

samo se teza njubercina moze cudit teutu defferu i izigravat facu.... lol

gunner
19.04.10, 08:45
slazem se s tristanom , neki su malo previse glasni al dobro neka im je vrijeme ce pokazati svoje

BestFreunde
19.04.10, 09:39

ako mislis na br1 na acc The good (koliko se sjecam tako je isao nick ili je nesto slicno)
ja sam na tome acc igrao i ja sam promijenio imena sela kao i sada na acc. ares
ares nema veze sa br1 on nije ni igrao taj br1
a nakon toga je neko hackao acc. tako da je sve otislo u vodu
a acc. je bio prvo u top 20 a zatim je bio banam pa smo pali u top 60

Norad III
19.04.10, 09:48
Vidite kak je ova chat tema živnula malo,šta se svi bunite tolko? :D

ares31
19.04.10, 12:23

moj deff-er na s3 je teut i sa 70k kopljalja i cc 25k paladina čisto lijepo odrađuje taj posao
svako pleme može igrati i deff i off nijedno nije predodređeno za određenu vrstu igre tako da su mi takve izjava malo blesave

ciganović
19.04.10, 12:25
ma gdjeste midovci moji

:vampire:

cujem da vam ne ide sve po planu i programu

:plesem na kisi: zaplesimo zajedno

Salahad Itmijan
19.04.10, 12:36
moj deff-er na s3 je teut i sa 70k kopljalja i cc 25k paladina čisto lijepo odrađuje taj posao
svako pleme može igrati i deff i off nijedno nije predodređeno za određenu vrstu igre tako da su mi takve izjava malo blesave

Hvala bogu pa to nisi primjetil tek poslije tristanovog komentara...ono...

Vidite kak je ova chat tema živnula malo,šta se svi bunite tolko? :D

Postoji skype, napravite si tam sobu i prepucavajte se do mile volje...i sebi i nama bute napravili uslugu..

Ontopic...na -/- palo par BSO offova, al i par igrača iz galije i lavica skatano, tu bu definitivno zanimljivo sljedećih par mjeseci... :lovju:
A i na +/- je jučer bil neki suficit deff bodova..anyone ?

Playboy4
19.04.10, 13:55

Postoji skype, napravite si tam sobu i prepucavajte se do mile volje...i sebi i nama bute napravili uslugu..

Ontopic...na -/- palo par BSO offova, al i par igrača iz galije i lavica skatano, tu bu definitivno zanimljivo sljedećih par mjeseci... :lovju:

da i mene zanima kak je alfa dosla do 700 deff bodova u samo par sati...

Chvarak
19.04.10, 15:03

ispravak netočnog navoda, nije skatano nego katano, postoji razlika, oni koji je neznaju nek mi se jave ingame da im je pokažem :P

komodo
19.04.10, 19:41
ev o i od nas par igrarija po tuđim dvorištima, nadam se da branioci neće ovo shvatiti na pogrešan način ali jako malo se logova deli ovde na HR pa pošto kod nas slučaj nije takav mi volimo da razmenimo, javite se uvek ima nešto za menjanje da ne spamamo ovu temu koja ima smisao :)

akcija: TheGame - Over sine :sjekiraš:

Prvo ide golicanje na 2 selo:

http://4travian.org/log/a3f5f61e02f6735be3af68287011bf98

onda ljutiti momci kojih je 78 na acc. koji igraju TheGame uz poruku "have U ever heard of us?" odg. "no rođače - U heard of us n00bix?" nije odgovorio niko = bezobrazni su :D

http://4travian.org/log/dff6977d7217990500de6a894f633d52

uhh Kiki ti kad napuniš 14god, ja prestajem da igram travian(13god ima naš igrač a čeka iskusno da preklopi kontru momcima u sred noći-jutra) TO LEGENDO MOJA :vampire:

zero x
http://4travian.org/log/c6f3d132bd7dc59962ffdabc9a579e1c

samo ti nosi, nas ko **be ostale šabane

http://4travian.org/log/05b0add79278d37232ebe4f9c376db5b

može i to selo - ima se viška resa tamo ;)

http://4travian.org/log/585fa8e204de42307a26b97151c5265e

samo ti...

:steta:

Jendom šaban - uvek šaban

ZGfreak
19.04.10, 19:49
ev o i od nas par igrarija po tuđim dvorištima, nadam se da branioci neće ovo shvatiti na pogrešan način ali jako malo se logova deli ovde na HR pa pošto kod nas slučaj nije takav mi volimo da razmenimo, javite se uvek ima nešto za menjanje da ne spamamo ovu temu koja ima smisao :)

onda ljutiti momci kojih je 78 na acc. koji igraju TheGame uz poruku "have U ever heard of us?" odg. "no rođače - U heard of us n00bix?" nije odgovorio niko = bezobrazni su :D

uhh Kiki ti kad napuniš 14god, ja prestajem da igram travian(13god ima naš igrač a čeka iskusno da preklopi kontru momcima u sred noći-jutra) TO LEGENDO MOJA :vampire:

zero x

samo ti...

Polish please........

buahahahahaha

buahahahahaha

komodo
19.04.10, 19:53
Polish please........

buahahahahaha

buahahahahaha

ma zeza me gugl translejt inače bih i to odradio ako mi veruješ padam sa stolice, gledam malopre neke silne HoF-ove(ubio čiča strini 200 klabersa i ETO GA HOF cccc mi smo takvih dnevno po 10 napravili i ne mogu da gledam oduševljenja za po 200 batina ubijenih - smešno i vojska i pokušaj HoF-a ali ajde...) a mi kreteni ne kačimo i 5x veće pizdarije koje pravimo, ajde reko daj bar ovo, nije tako novo kod nas ali je dobra farma među ovima sa po 3 sela pa da podelimo sa ovim ostalima iz wingova koji ne vide napade saveza iznutra :D

treba sve to poneti lepo dok...
:usisava:

ZGfreak
19.04.10, 19:56
ma zeza me gugl translejt inače bih i to odradio ako mi veruješ padam sa stolice, gledam malopre neke silne HoF-ove(ubio čiča strini 200 klabersa i ETO GA HOF cccc mi smo takvih dnevno po 10 napravili i ne mogu da gledam oduševljenja za po 200 batina ubijenih - smešno i vojska i pokušaj HoF-a ali ajde...) a mi kreteni ne kačimo i 5x veće pizdarije koje pravimo, ajde reko daj bar ovo, nije tako novo kod nas ali je dobra farma među ovima sa po 3 sela pa da podelimo sa ovim ostalima iz wingova koji ne vide napade saveza iznutra :D

treba sve to poneti lepo dok...

brijem da je gasenje u igri sad trenutno............ :steta:

GrubeR
19.04.10, 20:06

zero x

samo ti...

...samo da nadodam... igrači sa tog acc koji su ga razvili i osvojili ovoliko medalja su prestali igrati na tome acc i sada su došli novi vlasnici....a par dana nije bilo opće ozbiljne igre na tom acc-u jer je trajao dogovor oko preuzimanja accounta ili tako nešto nisam za te sitnice siguran sada...

komodo
19.04.10, 20:20
...samo da nadodam... igrači sa tog acc koji su ga razvili i osvojili ovoliko medalja su prestali igrati na tome acc i sada su došli novi vlasnici....a par dana nije bilo opće ozbiljne igre na tom acc-u jer je trajao dogovor oko preuzimanja accounta ili tako nešto nisam za te sitnice siguran sada...

rekoh ja gore kolega, pročitaj - mislim da je svako opravdanje suvišno, kažem ti leteo bi ja bi ga prvi farmao pa da mu je floosh ujak od muške tetke :sjekiraš:

kaže se "svaka čast" a ne opravdanje od 50 redova jer mislim da je svaka reč ovde suvišna ako pogledamo vremena napada i hvatanja a to što taj NOVI BAJA nije istripovao farmu ili se precenio - nije naša stvar.

Ja kad me puknu veruj druže, pružim ruku iako mi nekad mrsko bude ali nismo deca od 13god. rekoh već da će krenuti fore tipa NOVI VLASNIK ili NE IGRAJU VIŠE ISTI NA ACC. - DOGOVARAMO SE KOĆME DA to SADA BUDE MULTI i tako to...

Dakle nećemo prljavo, pruži ruku i čestitaj našem igraču i uživaj u igri druže, biće ovogfa jako puno, mislim da ste nas kao savez odlično upoznali već a server nije ni krenuo ;)

Ipak smo mi njuberaj super-teška
:plesem na kisi:

GrubeR
19.04.10, 20:31
rekoh ja gore kolega, pročitaj - mislim da je svako opravdanje suvišno, kažem ti leteo bi ja bi ga prvi farmao pa da mu je floosh ujak od muške tetke :sjekiraš:

kaže se "svaka čast" a ne opravdanje od 50 redova jer mislim da je svaka reč ovde suvišna ako pogledamo vremena napada i hvatanja a to što taj NOVI BAJA nije istripovao farmu ili se precenio - nije naša stvar.

Ja kad me puknu veruj druže, pružim ruku iako mi nekad mrsko bude ali nismo deca od 13god. rekoh već da će krenuti fore tipa NOVI VLASNIK ili NE IGRAJU VIŠE ISTI NA ACC. - DOGOVARAMO SE KOĆME DA to SADA BUDE MULTI i tako to...

Dakle nećemo prljavo, pruži ruku i čestitaj našem igraču i uživaj u igri druže, biće ovogfa jako puno, mislim da ste nas kao savez odlično upoznali već a server nije ni krenuo ;)

Ipak smo mi njuberaj super-teška

moje opravdalje nije 50 redova i kao prvo to nije uopće nikakvo opravdalje bilo već komentar na vaše ismijavanje igrača sa tog accounta,jer niste znali šta se uopće dogodilo i zašto ste opće došli u mogućnost da uhvatite svu tu vojsku...al sve u svemu vrijedno je čestitki to nisam opće u pitanje doveo.......samo smanjite taj arogantni ton i omalovažavanje drugih jer lako vam se to može odbiti od glavu.....

komodo
19.04.10, 20:43
moje opravdalje nije 50 redova i kao prvo to nije uopće nikakvo opravdalje bilo već komentar na vaše ismijavanje igrača sa tog accounta,jer niste znali šta se uopće dogodilo i zašto ste opće došli u mogućnost da uhvatite svu tu vojsku...al sve u svemu vrijedno je čestitki to nisam opće u pitanje doveo.......samo smanjite taj arogantni ton i omalovažavanje drugih jer lako vam se to može odbiti od glavu.....

1. Niko nije arogantan ako postavi logove gde se off hvata u kontri = tvoji argumenti o menjanju igrača itd itd padaju u vodu rođače :)

2.....

NEMA DVA TEBRA.. dođi i pobi nam off pa ćeš dobiti čestitke čitave alijanse a ne samo moje i to nije arogantno ponašanje već fakat, nećemo se valjda ljutiti za 1k batina gore-dole u 2-3napada, šta je to za vas bre, svi imate po 5x ovoliko bar, pop je majka a gorštak se kod nas ne računa u vojsku, vidim da je kod vas drugačiji prag tolerancije nego ovamo kod nas seljaka :D

Nema ljutiš bre komšo, ko se ljuti... ko paprika žuti :)

Ne mlatimo praznu slamu rođače, argument govori sam za sebe, niko ne omalovažava igrača ovde, samo se sprdamo šta se dešava kad iznervira neko dete od 13god. :vampire: i bar delimo logove i ne stidimo se i kad nas zakucaju i kad zakucamo a to je valjda što igru čini takvu kakva jeste.

ajde ne loži se vidiš da te cimam da me napadneš, nekad, eventualno :D

Ne bi forum bio forum kad se likovi kao ti pored ovakvih situacija ne bi vadili STANDAR tehnikom DEFF PRIČE o gašenju acc-a ili promeni vlasnika jer ko god je odigrao 1+ server on-a zna koja čarapa na koju nogu ide mani se priča za laku noć, ajde da se igramo i sprdamo, ja moram da isprovociram nešto ovde jbg. na tebi je da se primiš kao što si se primio :D

viva la kontreros
volimo te Kiki bomb

GrubeR
19.04.10, 21:05
1. Niko nije arogantan ako postavi logove gde se off hvata u kontri = tvoji argumenti o menjanju igrača itd itd padaju u vodu rođače :)

2.....

NEMA DVA TEBRA.. dođi i pobi nam off pa ćeš dobiti čestitke čitave alijanse a ne samo moje i to nije arogantno ponašanje već fakat, nećemo se valjda ljutiti za 1k batina gore-dole u 2-3napada, šta je to za vas bre, svi imate po 5x ovoliko bar, pop je majka a gorštak se kod nas ne računa u vojsku, vidim da je kod vas drugačiji prag tolerancije nego ovamo kod nas seljaka :D

Nema ljutiš bre komšo, ko se ljuti... ko paprika žuti :)

Ne mlatimo praznu slamu rođače, argument govori sam za sebe, niko ne omalovažava igrača ovde, samo se sprdamo šta se dešava kad iznervira neko dete od 13god. :vampire: i bar delimo logove i ne stidimo se i kad nas zakucaju i kad zakucamo a to je valjda što igru čini takvu kakva jeste.

ajde ne loži se vidiš da te cimam da me napadneš, nekad, eventualno :D

Ne bi forum bio forum kad se likovi kao ti pored ovakvih situacija ne bi vadili STANDAR tehnikom DEFF PRIČE o gašenju acc-a ili promeni vlasnika jer ko god je odigrao 1+ server on-a zna koja čarapa na koju nogu ide mani se priča za laku noć, ajde da se igramo i sprdamo, ja moram da isprovociram nešto ovde jbg. na tebi je da se primiš kao što si se primio :D

viva la kontreros
volimo te Kiki bomb

previše sam ja servera odigrao da bi se primao na takve priče vjeruj mi svašta sam već doživio :D
......meni je ovaj citat za oko zapeo ..citiram:
"onda ljutiti momci kojih je 78 na acc. koji igraju TheGame uz poruku "have U ever heard of us?" odg. "no rođače - U heard of us n00bix?" nije odgovorio niko = bezobrazni su " ...e vidiš o tome ti pričam igrači sa tog acc su bili odlični igrači koji su digli ovaj acc i uzeli sve ove medalje BEZ golda.....sad se je dogodila promjena i vi ste uhvatili priliku sad ja neznam dali ste znali nekako da oni odlaze sa acc-a ili ne...ali zbilja su ovakve izjave neprimjerene ...ja sam smatrao da ste dovoljno iskusni da možete skužiti da je posrijedi neki drugi problem a ne "nOObizam"...jer koliko je dugo već on na vašim koordinatama a niste mu skoro nikakve štete do sada uspili nanijeti.....vaš plan je uspio i na tome vam čestitam i uvijek ću ako sve pošteno bude ...uživajte idemo se igrati dalje...:D

komodo
20.04.10, 12:03
ma igramo se mi sve vreme valjda si primetio do sada druže ;))

Ovaj potez od jutros i izbacivanje "TheGame" iz saveza jer nesmete deff poslati da mu pomognete i radije izbacujete "prejak" acc. jer ste pukli u farmanju kao savez, uterali smo vas u minus za 1 dan maltene pa radije zažmurite i izbacite tako jak acc. kako si rekao sinoć nego da gledate kako vam igrači sa 1 selom farmaju po vašim rečima "najjačeg igrača" sa medaljama koje mu nisu pomogle ni 1 kopljem druže a medalja imam duplo više jer te trakice ne kačimo nisu baš medalje kako ih ti iskusno zoveš...

A to koliko je nalog jak govori tvoja volja da ga braniš kao i volja čitavog saveza, ja bih se iskreno ujutro probudio, otišao na PROFIL, klikao DELETE 72h jer bi me kao jednog od vođa saveza bilo stid da se pojavim saigračima ujutro i objasnim da sam izbacio saigrača jer su mu pobili vojsku i nose mu bruku resa.

Iskusan si igrač, kažeš naigrao se servera i servera - moraćeš nama to pokazati drug, mi prvi put igramo HR server i ovde smo upoznali svega 10-15ak ljudi i starijih igrača za koje smo i čuli i vidimo da umeju igrati travian a ovo gore što si sinoć napisao sada si bukvalno uvredio samog sebe jer mislim da i ljudi sa strane shvataju koliko ste i kao savez i kao ekipa napravili loš potez a to samo privlači protivnike i tera saradnje da se zapitaju "zašto imamo saradnju na papiru i da li će nam oni pomoći ukoliko sebi ne žele da pomognu već izbacuju igrače pod napadima"

Molio bih te da ukoliko planiraš da odgovoriš, to uradiš pošteno, argumentovano i da ne smišljaš više Branko Kockica priče za laku noć jer me kao i čitav savez stvarno interesuje što ste čoveka izbacili na ulicu i okrenuli mu leđa i kao savez i kao vođe pre svega?

pozdrav i unapred hvala na odgovoru.

ShabaniX

ZGfreak
20.04.10, 12:15

Ovaj potez od jutros i izbacivanje "TheGame" iz saveza jer nesmete deff poslati da mu pomognete i radije izbacujete "prejak" acc. jer ste pukli u farmanju kao savez, uterali smo vas u minus za 1 dan maltene pa radije zažmurite i izbacite tako jak acc. kako si rekao sinoć nego da gledate kako vam igrači sa 1 selom farmaju po vašim rečima "najjačeg igrača" sa medaljama koje mu nisu pomogle ni 1 kopljem druže a medalja imam duplo više jer te trakice ne kačimo nisu baš medalje kako ih ti iskusno zoveš...

A to koliko je nalog jak govori tvoja volja da ga braniš kao i volja čitavog saveza, ja bih se iskreno ujutro probudio, otišao na PROFIL, klikao DELETE 72h jer bi me kao jednog od vođa saveza bilo stid da se pojavim saigračima ujutro i objasnim da sam izbacio saigrača jer su mu pobili vojsku i nose mu bruku resa.

Iskusan si igrač, kažeš naigrao se servera i servera - moraćeš nama to pokazati drug, mi prvi put igramo HR server i ovde smo upoznali svega 10-15ak ljudi i starijih igrača za koje smo i čuli i vidimo da umeju igrati travian a ovo gore što si sinoć napisao sada si bukvalno uvredio samog sebe jer mislim da i ljudi sa strane shvataju koliko ste i kao savez i kao ekipa napravili loš potez a to samo privlači protivnike i tera saradnje da se zapitaju "zašto imamo saradnju na papiru i da li će nam oni pomoći ukoliko sebi ne žele da pomognu već izbacuju igrače pod napadima"

Molio bih te da ukoliko planiraš da odgovoriš, to uradiš pošteno, argumentovano i da ne smišljaš više Branko Kockica priče za laku noć jer me kao i čitav savez stvarno interesuje što ste čoveka izbacili na ulicu i okrenuli mu leđa i kao savez i kao vođe pre svega?

ShabaniX

pa ja bi se nadovezao na ovu pricu shabanaX i preporucio shabanimaX da prihvate SYN kao savez....jer u tom slucaju i mogu ocekivati neke napade posto je SYN mrzak mnogima :P

:cvijece i proljece:

Toso
20.04.10, 14:42
shabani misle da znaju igrati? (rofl)
smijeh i bijeda :postcount:

ZGfreak
20.04.10, 14:46

nije stvar u shabanima, nego je poanta da su uzeli naj naj naj naj naj njubere na svijetu da im pokazu kako se igra......

pozz

ZGfreak + (Š)Pinak

:na karte:

Toso
20.04.10, 14:49
ma freak ti si najveca njubara, to mi svi znamo koji smo igrali s tobom :D

pinak je znalac :p

Pinak
20.04.10, 14:51

Ja bi volio da vidim i neke vaše napade pa da zaključimo ko zna a ko nezna....;)

p.s

a s kim se shabani uopće rokaju ROTFL

ZGfreak
20.04.10, 14:54
ma freak ti si najveca njubara, to mi svi znamo koji smo igrali s tobom :D

pinak je znalac :p

hehe...istina!!

zato sam uzeo pinka da me nauci....

a mogo bi i ti sa nama zahalati pa da i pinak i ja imamo od koga nauciti.... ;)

:nema odmora:

ZGfreak
Ja bi volio da vidim i neke vaše napade pa da zaključimo ko zna a ko nezna....;)

p.s

a s kim se shabani uopće rokaju ROTFL

p.s. brijem da se nemaju s kim rokati, osim da rokaju druge..... ;)

Toso
hehe...istina!!

zato sam uzeo pinka da me nauci....

a mogo bi i ti sa nama zahalati pa da i pinak i ja imamo od koga nauciti.... ;)

:nema odmora:

stari, nemogu ja vas nauciti da hocu :D
nisi skuzio da samo provocim, shabani mi jednostavno nisu kul :D

ZGfreak
20.04.10, 14:57

pa probaj....damo ti pass pa nam pokazi trikove koje mi jos nismo skuzili....ajd, eto javno te molim za pomoc....

pa pogle da nam je acc u banani....nemamo ni crop ni popa ni vojskice....

:staklenka:

Toso
20.04.10, 14:58
pa probaj....damo ti pass pa nam pokazi trikove koje mi jos nismo skuzili....ajd, eto javno te molim za pomoc....

pa pogle da nam je acc u banani....nemamo ni crop ni popa ni vojskice....

:staklenka:

zas si se ti nasao prozvanim :D
nisi valjda i ti u shabanima :o

ne da mi se na acc ici trenutno,super je kad samo pratis stanje preko jednog acc-a :D

ZGfreak
20.04.10, 15:00
zas si se ti nasao prozvanim :D
nisi valjda i ti u shabanima :o

ne da mi se na acc ici trenutno,super je kad samo pratis stanje preko jednog acc-a :D

nisam se nasao prozvanim.......jer nisam SHABAN!!!!!!!!

ja sam seljacina i DJIBER!!!

:blink:

p.s. SYN je moja furka.... :P

Toso
20.04.10, 15:02
ma to znamo, poznato je vec neko vrijeme :D
prica se okolo od zenskog rode, jel :cowboy:

i bolje da je, no cini mi se da ce ovaj server kad krene ljeto propasti, but let's see

p.s. sise su moja furka :D

ZGfreak
20.04.10, 15:13
ma to znamo, poznato je vec neko vrijeme :D
prica se okolo od zenskog rode, jel :cowboy:

i bolje da je, no cini mi se da ce ovaj server kad krene ljeto propasti, but let's see

p.s. sise su moja furka :D

isss......zene me tracaju!?

:O

Toso
20.04.10, 15:26
isss......zene me tracaju!?

:O

sumnjao si u to :o :gamer s mišem:

ZGfreak
20.04.10, 15:28
sumnjao si u to :o :gamer s mišem:

hehehe.......ma jok........

:air kiss:

komodo
20.04.10, 16:44

pa kad si nebitan lik, da si bitniji bili bi smo ti xtra kul :zeko:

sve seljaci veruj mi i ja se čudim **bo ih ko ih sastavi :S

Toso
20.04.10, 18:59
pa kad si nebitan lik, da si bitniji bili bi smo ti xtra kul :zeko:

sve seljaci veruj mi i ja se čudim **bo ih ko ih sastavi :S

ma cudi me sta freak sa vama ima saveznistvo,uvijek je bio glavni njuber :D
a i oprostite mi,samo spamam, dugo nisam, stas

mrle
20.04.10, 20:31
komodo uvati se svojeg posla....sto te uopce brige kog je gallia izbacila kog ne...imas svoj savez i njime se bavi...jel vam cestita za napad?JE i što više oćes
a to što je izbačen je naš problem a ne vaš i ne piši ako neznas situaciju:brukica:

GrubeR
20.04.10, 20:41

ShabaniX

ako malo pogledaš naš savez vidit ćeš da ja nemam nikakve opcije u savezu zato opće ne razumijem što meni pričaš sve to ....ja sam branio ugled onih igrača koji su prije igrali na tom acc-u a sa ovim novima nemam nikakve veze ni kontakta a koliko vidim samo se zaje**vaju i ne sudjeluju u nikakvim saveznim "akcijama"....tako da nije ni čudno što su izletili...kod nas igrači u savezu ne stoje samo zato ako su jaki po popu i imaju tih famoznih medalja puno, već stoje oni koji su se dokazali igrom....a to će se već viditi s vremenom

komodo
21.04.10, 01:24
ako malo pogledaš naš savez vidit ćeš da ja nemam nikakve opcije u savezu zato opće ne razumijem što meni pričaš sve to ....ja sam branio ugled onih igrača koji su prije igrali na tom acc-u a sa ovim novima nemam nikakve veze ni kontakta a koliko vidim samo se zaje**vaju i ne sudjeluju u nikakvim saveznim "akcijama"....tako da nije ni čudno što su izletili...kod nas igrači u savezu ne stoje samo zato ako su jaki po popu i imaju tih famoznih medalja puno, već stoje oni koji su se dokazali igrom....a to će se već viditi s vremenom

hvala bogu da se složismo oko par detalja :pivo:

i prestanite iz Cropa bar da mi nosite žito, ero vam 02 selo pustite mi Crop samo ionako mu nikakva produkcija nije još mi sad upadate na najbolju farmu koju već delimo sa Wingovima, p anije to samoposluga bre, namuči se, zaradi pa farmaj a ne tako iz drugog plana ko ovi moji grebatori iz saveza :bic:

sve šala, naravno da će se igrati jer kao nema ovakvih situacija onda nestaje i rivalitet koji je jako slab pošto se svi ostali znate, jedino mi šabanski upali na server nit kog znamo nit ponajemo ali evo trudimo se da stvorimo protivnike ni od čega, treba i to umeti valjda :zeko:

ma cudi me sta freak sa vama ima saveznistvo,uvijek je bio glavni njuber :D
a i oprostite mi,samo spamam, dugo nisam, stas

ih pa mi njuberi ti se držimo zajedno bez obzira na veroispovest i boju očiju :fairy:
napravi i ti njuberaj od saveza pa sklopimo alijansu odmah i rešimo server, vidi ga frikonja uz pomoć Pinaka ala zapopao po Cropu, napravio ga na u 3 lepe, da ga je na HRX napravio bio bi mu bliže ali ima jak plac pa mu ne zameram, vidi se da je opravdano njuber, saće pinak da naklika pop dok ovog nema inače odoše rese :witch:

komodo uvati se svojeg posla....sto te uopce brige kog je gallia izbacila kog ne...imas svoj savez i njime se bavi...jel vam cestita za napad?JE i što više oćes
a to što je izbačen je naš problem a ne vaš i ne piši ako neznas situaciju:brukica:

Jel me pratiš brate - Pratim te Mare keve mi Nevenke :zeko:
Iz kog si stripa ti izašo tako ljut, ne ličiš mi na alan forda nikako, ko da ti je neko izvređao savez(pogledaj kako se moj zove pa ne plačem a plakao bih) aman pa igra je ovo, provokacije su normalna pojava ajde evo IZVINI nećemo više ni napasti, farmaćemo samo :lovju:
:girlw:

ZGfreak
21.04.10, 09:14
hvala bogu da se složismo oko par detalja :pivo:

i prestanite iz Cropa bar da mi nosite žito, ero vam 02 selo pustite mi Crop samo ionako mu nikakva produkcija nije još mi sad upadate na najbolju farmu koju već delimo sa Wingovima, p anije to samoposluga bre, namuči se, zaradi pa farmaj a ne tako iz drugog plana ko ovi moji grebatori iz saveza :bic:

sve šala, naravno da će se igrati jer kao nema ovakvih situacija onda nestaje i rivalitet koji je jako slab pošto se svi ostali znate, jedino mi šabanski upali na server nit kog znamo nit ponajemo ali evo trudimo se da stvorimo protivnike ni od čega, treba i to umeti valjda :zeko:

ih pa mi njuberi ti se držimo zajedno bez obzira na veroispovest i boju očiju :fairy:
napravi i ti njuberaj od saveza pa sklopimo alijansu odmah i rešimo server, vidi ga frikonja uz pomoć Pinaka ala zapopao po Cropu, napravio ga na u 3 lepe, da ga je na HRX napravio bio bi mu bliže ali ima jak plac pa mu ne zameram, vidi se da je opravdano njuber, saće pinak da naklika pop dok ovog nema inače odoše rese :witch:

Jel me pratiš brate - Pratim te Mare keve mi Nevenke :zeko:
Iz kog si stripa ti izašo tako ljut, ne ličiš mi na alan forda nikako, ko da ti je neko izvređao savez(pogledaj kako se moj zove pa ne plačem a plakao bih) aman pa igra je ovo, provokacije su normalna pojava ajde evo IZVINI nećemo više ni napasti, farmaćemo samo :lovju:
:girlw:

ma pustite frika u pm........sad tek kuzim sta znaci biti njuber i papak, pa crop nam je bogu iza nogu....djaba jak crop kad ti treba 100 godina do njega......
nikad mi crop nije bio dalji od 10 kockica.....KATASTROFA!!!

:kid:

Fejker
21.04.10, 15:09
freak&špinak stvarno je vrijeme da više naučite igrati , zaista ste njuberi numero uno ,pobjegli ste sa croprom u alpe 8)8)8)8)8)

ZGfreak
21.04.10, 15:16
freak&špinak stvarno je vrijeme da više naučite igrati , zaista ste njuberi numero uno ,pobjegli ste sa croprom u alpe 8)8)8)8)8)

isli smo na skijanje njubercino......dje ces bolje i ljepse neg kod susjeda slovenaca ;))

p.s. da smo se regali kad i ti papak, bi imali vise mogucnosti :PP

8)

bloodlust
21.04.10, 15:18
isli smo na skijanje njubercino......dje ces bolje i ljepse neg kod susjeda slovenaca ;))

p.s. da smo se regali kad i ti papak, bi imali vise mogucnosti :PP

8)

odlučia freak simcitat na 300/300 i u endgameu malo režirat pozicije..bude vesel s2 opet

ZGfreak
21.04.10, 15:20
odlučia freak simcitat na 300/300 i u endgameu malo režirat pozicije..bude vesel s2 opet

hehe....alo mirek..... :P

ma jos smo trazili pinak i ja od njemaca da nam odobre da odemo sa cropom preko 400/400, al nisu imali sluha.......

:S

p.s. ol se sramis napisati da si bio headhunter na proslom s2....loooool

Chvarak
21.04.10, 15:29
@komodo: negdje si ono napisao da ti gorštake ne računaš kao vojsku... dobro da znam da ti je izginulo 109 izletnika onda danas i to u selu od 2 pop-a :opala: :blackeye: bomb

Zeey
22.04.10, 09:38
@komodo: negdje si ono napisao da ti gorštake ne računaš kao vojsku... dobro da znam da ti je izginulo 109 izletnika onda danas i to u selu od 2 pop-a :opala: :blackeye: bomb
:ww::bruka::brukica::dance:

Aris-hr2
22.04.10, 10:58

Znaci ovim javno priznajes da imas multi account.

The Last Don
22.04.10, 11:18

A to je kaznjivo po pravilniku! Sto znaci da ces biti kaznjen :cowboy:

Chvarak
22.04.10, 13:53

ha?!? di ste vi to pročitali aj mi molim vas to samo objasnite :spam1:

ma jedini razlog mojeg postanja je pod***avanje i zafrkancija, mislim da bu on to još prvi skužio i u tom tonu i nastavio a ovo kaj vi izvodite iz toga samo govori da malo preozbiljno shvaćate ovu IGRU!!!

Nezdrav
22.04.10, 19:38
daj ljudi šta ste se tog komoda uhvatili, ekipa nam došla u goste podići malo nivo u svakom pogledu, a vi udri nas sramotit ovako :brukica:
čestitaj, igraj dalje i amen..

Limpač
22.04.10, 20:51
daj ljudi šta ste se tog komoda uhvatili, ekipa nam došla u goste podići malo nivo u svakom pogledu, a vi udri nas sramotit ovako :brukica:

potpisujem ;)

ZGfreak
23.04.10, 00:22
potpisujem ;)

ma komodo je cuo da je ekipa na hr serverima jaka samo na forumima pa se htio uklopiti da bude i on zajeban na forumu....... kad je ekipa na hr serverima u igri pljuga :PPP :plesem na kisi:

Zeey
23.04.10, 08:51

:brukica: đizs :(

Ispričavam se ako sam pogriješio podforum, ali imam ideju da se uvede pismeni test prije registracije na forum :cerek:

medikamenat
23.04.10, 10:49
Ajde ljudi samo opušteno....Malo su vas UZELI :D pa što? ni prvi ni zadnji.....danas GAME, sutra čvarak prikosutra ja ili netko drugi zato i jesmo tu da spriječimo i "liječimo" ........
Kao što je jednom zgodom moj dobar drug iz ratnih vremena, a neprijatelj ga je još znao i kao TITO, dok smo ladnu Nertevu gazili rekao:
DRUGOVI!!!!!!!! JEDITE FELGE GUME SU ZA RANJENIKE!!!!!!

komodo
23.04.10, 13:52

ćuti brate ubili neka 109 poslastičara, ja i dalje ne vidim gde je taj log, mora da ga Don obrisao kad je kucnuo te "namenske" jedinice jer ovi čvarci prave uspeha oko toga :cerek:
Garant mu farmamo savez pa mu krivo i 109 gorštaka spominje po forumu i diči se njima. :101010:

@Chvarak
Don i ja smo org. mass sahranu za te gorštake, evo služi se pasulj na tavče upravo i kvalitetna Šljiva pa da se izgostimo dok je naša sofra i dok ima, najavili se špinak, frikonja i nezdravi pa da pojedemo dok nisu stigli što više inače posle njih ni mrvice ne ostaju :cerek:

Čvarke služimo za 7dana, strpi se samo i raduj do tad jer si nam navatao 109 Izletnika s nekim multijem koje čim vidite gde baci server odmah brišete a ja ni log nemogu naći, ima toga bar 5x na dan na 5 mesta pa tražio ja tog sa 2 popa nego multija ko pleve pa neznamo od silnih farmi koji je tvoj :cerek:

Samo za Čvarka i veselo društvo iz komšiluka :)

http://www.youtube.com/watch?v=isumZjs3dKA

uhvatio neka 109 razbojnika ali ALI-BABA je zajeban. :cerek:

mir mir... :cvjetic:

Chvarak
23.04.10, 13:53

pa iskreno lik je jedan od rijetko normalnih aktivnih forumaša, večina ovih ostalih se uvrijedi na svaki pokušaj zafkrancije kao što se vidi iz ova dva posta koja su se nadovezala na moj predposljednji, kaj ste mu vi? fiškali? daj ohladite, ako čovjek ima kaj za reć to bu i napravil, zafrkancija je zafrkancija, ovo je na kraju krajeva ipak igra, koji vam je?!?

Element
25.04.10, 23:25
Ja se polako micem prema 400 400, uz pomoc deffa od valwary tamo mi niko nista ne moze. Cilj je nemat susjede do dolaska GG od natara. Covjek je covjeku vuk, bolje bez susjeda...

Superhik
25.04.10, 23:43
Spam pobrisan. Post sa reportima i svi vezani komentari uz to pobrisani (za to posotji HoF dio foruma), pa tamo objavite reporte.

Lp
Valerossi

valwary
25.04.10, 23:53
ako se izvjestaji ne smiju staviti :bic: mogli ste na edit :gamer s mišem: ... ticalo se s2 ... cemu brisati :cry:

p.s.
a za komentare ... neka decki tipkaju sto im je gust ... nije lose vidjeti s kim smo klikali godinu dana ili nas to tek ceka

Superhik
26.04.10, 00:01
ako se izvjestaji ne smiju staviti :bic: mogli ste na edit :gamer s mišem: ... ticalo se s2 ... cemu brisati :cry:

p.s.
a za komentare ... neka decki tipkaju sto im je gust ... nije lose vidjeti s kim smo klikali godinu dana ili nas to tek ceka

Otvorite valjanu temu, ja ju odobrim i postove koje sam izbrisao mogu prebacit tamo kao komentare. Moramo neki red držat zbog preglednosti samog foruma.

ZGfreak
28.04.10, 09:26
kaj sad ne smijemo nis spamati na forumu vise?

overdose
28.04.10, 09:42
izgleda :cry:

Chvarak
28.04.10, 11:12
sad buju nam još zabranili da se poje*avamo :(

al ima to i svojih prednost, umjesto da visim tu između slanja pljački možda i otvorim knjigu za promjenu :dance:

ZGfreak
29.04.10, 10:18
dragi moji....pozdravlja vas druzina sa acca ZGfreak HR2 servera......

sa zakasnjenjem od mjesec dana smo prestigli velik broj igraca ( a nismo pop ganjali, kaj bi bilo da jesmo ), poceli smo trece selo pripremati koje bi bilo spremno za kojih 2-3 dana.........kad vidim kako se igra i kakvi su jos ispred nas i kad su ti isti poceli.........uzas.....

toliko od Pinka i ZGfreaka za sad.....do nekog drugog druzenja......

laku noc svima i budite dobro....

pozz

ZGfreak

:sleepy moon:

Korisn. račun biti će izbrisan za 71:56:53 .

Zeey
29.04.10, 12:15
dragi moji....pozdravlja vas druzina sa acca ZGfreak HR2 servera......

sa zakasnjenjem od mjesec dana smo prestigli velik broj igraca ( a nismo pop ganjali, kaj bi bilo da jesmo ), poceli smo trece selo pripremati koje bi bilo spremno za kojih 2-3 dana.........kad vidim kako se igra i kakvi su jos ispred nas i kad su ti isti poceli.........uzas.....

toliko od Pinka i ZGfreaka za sad.....do nekog drugog druzenja......

laku noc svima i budite dobro....

pozz

ZGfreak

:sleepy moon:

Korisn. račun biti će izbrisan za 71:56:53 .

:narf: jel ide i objašnjenje uz post, neki HOFek čak :D:pije kavu:

ZGfreak
29.04.10, 12:36
:narf: jel ide i objašnjenje uz post, neki HOFek čak :D:pije kavu:

ma nema nikakvog hofeka......jer nemamo na kome ni HOF ni NOS napraviti....jednostavno nam nije zanimljivo kad nam nema konkurencije na -+ a shabani su nam svejedno kompe pa ne ulaze u tu kategoriju....

kaj da klikamo 12 mjeseci i dajemo svabama pare pa da grunemo nekoga sa 100k sjekira?!

di ju tu draz dok svabe vrte nase pare....

nema djabe ni kod stare babe

tristan
29.04.10, 13:02
ajde ne kakaj bar na ++ imas koga za lupit ... a i na -- .. pa cak i na +- :D

BestFreunde
29.04.10, 22:10
sta ovo bi sa SYN-om
nesto malo oslabili:kid:

Fejker
30.04.10, 10:59
sta ovo bi sa SYN-om

Sa SYN je sve u redu ,možete mirni spavati :pije kavu:

ZGfreak
30.04.10, 12:45
Sa SYN je sve u redu ,možete mirni spavati :pije kavu:

ajd fejkeru ne kenjaj kvake...koji si ti fatkor uopce, kao šatro SYN.....to je sve nula bodova

:cvjetic:

Sonne
30.04.10, 12:45
sta ovo bi sa SYN-om

malo?:party:

BestFreunde
30.04.10, 14:33
ajd fejkeru ne kenjaj kvake...koji si ti fatkor uopce, kao šatro SYN.....to je sve nula bodova

:cvjetic:

koga ovo ti napadas:sjekiraš:

ZGfreak
30.04.10, 14:40
koga ovo ti napadas:sjekiraš:

mid

:vampire:

kamen
01.05.10, 09:17
svim igračima traviana sretan međunarodni praznik rada (1 svibanj)

tristan
01.05.10, 10:24
svim igračima traviana sretan međunarodni praznik rada (1 svibanj)

medjunarodno receno 1 maj ...

hate eng
01.05.10, 11:53
šabani i syn u savezništvu :patkica:

Chvarak
02.05.10, 10:41
šabani i syn u savezništvu :patkica:

SYN kao i na prošlom s2 niš nemre sam pa već sad lovi savezništva po drugim kvadrantima

samo iskreno meni nije jasno kaj im već sad predstavlja savezništvokvadranata ali ako ih veseli neka im :brukica::brukica::brukica:

BestFreunde
02.05.10, 19:56
SYN kao i na prošlom s2 niš nemre sam pa već sad lovi savezništva po drugim kvadrantima

samo iskreno meni nije jasno kaj im već sad predstavlja savezništvokvadranata ali ako ih veseli neka im :brukica::brukica::brukica:

mozda se osijecaju sigurnije hehe

Pinak
02.05.10, 21:43

Kompa ;) baš si čvarčić ;)

malo realnosti u postovima ti nebi škodilo :patkica:

ovako ispadaš jedan mali provokatorić :staklenka: do čijeg posta ostali drže kao i 3K dogovor o ne napadanju s Midom ROTFL

Chvarak
03.05.10, 01:37
Kompa ;) baš si čvarčić ;)

malo realnosti u postovima ti nebi škodilo :patkica:

ovako ispadaš jedan mali provokatorić :staklenka: do čijeg posta ostali drže kao i 3K dogovor o ne napadanju s Midom ROTFL

prvo: nisam mislio provocirati, realnost je da ste zadnji očistili kvadrant

drugo: to koliko ostali drže do mog posta mene ni najmanje ne brine

treće: kakve veze ima 3K s ovim serverom i mojim prijašnjim postom? zadnji put kad sam ja provjerio 3K nema na ovom serveru

gunner
04.05.10, 20:54
koja tisina

Chvarak
05.05.10, 18:19
ma primili se čišćenja pa nemamo vremena pričati :tough:

ZGfreak
06.05.10, 15:40
cekamo vas komodo da se regate i zaigrate samnom i pinkom ;)

Chvarak
09.05.10, 10:34
OK s2 chat tema je i službeno umrla :steta::cry:

Playboy4
09.05.10, 14:37
Ošo +/- u k..... I kako onda da igra bude zanimljiva? Sad mi preostaje samo u mid ući...ili izbrirat acc...

BestFreunde
09.05.10, 14:49
Ošo +/- u k..... I kako onda da igra bude zanimljiva? Sad mi preostaje samo u mid ući...ili izbrirat acc...

ili se preseliti na +/+:)

Playboy4
09.05.10, 15:21
ili se preseliti na +/+:)

dobili upute da pocnemo radit off za natare...

tristan
09.05.10, 16:53

nije da si i prije imao drugacije opcije... u svakom slucaju :D

Jež
09.05.10, 17:20

Ma pusti... ja cijelo vrijeme mislio da sam na +/+, to valjda govori dovoljno o serceru koliko je težak za igranje...

Trofex
10.05.10, 23:09
pozdrav.zanima me koji je mjesec igre na serveru?
prvi, drugi treći???

puno hvala.
molim odgovorite na PP..:S

Jež
11.05.10, 00:14
pozdrav.zanima me koji je mjesec igre na serveru?
prvi, drugi treći???

puno hvala.
molim odgovorite na PP..:S

Nisam siguran, po akcijama sudeći bi se moglo reć da je gotov i da se čeka restart, a po vremenu gledano, od oka bi reko negdje cca 2 mjeseca...

Limpač
11.05.10, 11:38
Nisam siguran, po akcijama sudeći bi se moglo reć da je gotov i da se čeka restart, a po vremenu gledano, od oka bi reko negdje cca 2 mjeseca...

1.3. je počeo s2..

Playboy4
11.05.10, 17:51
Nisam siguran, po akcijama sudeći bi se moglo reć da je gotov i da se čeka restart

evo upravo sam izgubio 100k offa...

komodo
11.05.10, 18:02
evo upravo sam izgubio 100k offa...

stavio si K kao suffixx buraz, nemoj me u to slovo molim te ROTFL

Nego šta ima ljudi, vidim da se niste naigrali u mom odsustvu pa rekoh da svratim i pozdravim vas samo :)

šPinak, Frikonja i Čvarak da se jave na šalter br. 3 da mi udele koje zrno graška jer ova gamad neće da sluša, dresirali ih ovi pozeri pa im jedu iz ruku, gde god krenem, kući se ne vratimO :opala:

pišite ako sam šta propustio, ko je koga, neko otimanje nešto, katanje, bilo šta da se desilo ili smo i dalje u HR2 fazonu(klik, klik, klik, selo, klik, klik, klik, selo, klik, klik...)?

Aj ako nema ništa da se dešava pošto je server smor smorova, podelimo se lepo u Paintball varijantu, odredimo ko je ZASTAVICA, odredimo ko su Partizanen a ko Schwaben pa se tučemo pošteno ili ste i ostali na WW offove krenuli
:harmonikaš:

Pinak
11.05.10, 23:11
šPinak, Frikonja i Čvarak da se jave na šalter br. 3 da mi udele koje zrno graška jer ova gamad neće da sluša, dresirali ih ovi pozeri pa im jedu iz ruku, gde god krenem, kući se ne vratimO :opala:

Pa gdje si komodo kućo stara nema te ni za lijek ...evo frikonja i ja se igramo na hrx-u ...postaje sve zanimljivije :)):patkica:

tristan
12.05.10, 01:24
Pa gdje si komodo kućo stara nema te ni za lijek ...evo frikonja i ja se igramo na hrx-u ...postaje sve zanimljivije :)):patkica:

ajde njubare isli ste djecu tlacit tamo :D pljackat ih dok su u skoli cccc ...

komodo
12.05.10, 08:46

hehehe čuo sam, čuo sam evo pričaju mi ljudi da je krenuo server ali pametno zbori Tristan "decu !"#$% dok su u školi" ts ts ts ts bezobraznici, to ko onaj ORG što igrali par drugara i ode jedan u WC, vrati se i pita drugog "pa gde su nam 4 sela" odg. "neznam, ja bio da večeram" reko vam ja za te brzine po suncu - nikako :S

Nego šta je sada ovo u TOP 10, ili grmi il se HR2 trese ili pak postoji tendencija da server evoluira :bic:

ajde napadači i branioci svaka čast na obe straname ali izbacite logove ovaj put nemoj da ste cicijaši, nema stida, dajte da se zezamo i sprdamo(sa vama) :zeko:

ZGfreak
12.05.10, 10:43
hehehe čuo sam, čuo sam evo pričaju mi ljudi da je krenuo server ali pametno zbori Tristan "decu !"#$% dok su u školi" ts ts ts ts bezobraznici, to ko onaj ORG što igrali par drugara i ode jedan u WC, vrati se i pita drugog "pa gde su nam 4 sela" odg. "neznam, ja bio da večeram" reko vam ja za te brzine po suncu - nikako :S

Nego šta je sada ovo u TOP 10, ili grmi il se HR2 trese ili pak postoji tendencija da server evoluira :bic:

ajde napadači i branioci svaka čast na obe straname ali izbacite logove ovaj put nemoj da ste cicijaši, nema stida, dajte da se zezamo i sprdamo(sa vama) :zeko:

spameru.......sta ima?

nije te dugo bilo....

mi smo kao sto vidis napustili S2....jer je uzasan....

komodo
12.05.10, 14:06
spameru.......sta ima?

nije te dugo bilo....

mi smo kao sto vidis napustili S2....jer je uzasan....

vidim, bio malo na odmor 10ak dana pa došao a vidim sve isto i dalje, rešio i ja da klemujem i pravim WW off, neću napasti više nikad :zeko:

kakav je spid, klika li pinak gvožđa? :lovju:

gunner
12.05.10, 14:49
ajde cak se neko sjetio nesto napisat na ovoj temi :patkica:

BestFreunde
12.05.10, 15:20
auu jutros je kod kavca bilo veoma zanimljivo:daje cvijet:

Kaktusmedo
12.05.10, 16:07
auu jutros je kod kavca bilo veoma zanimljivo:daje cvijet:

još kad bi netko postavio repporte statsi izgledaju jako zanimljivo
HOF :wanted: dead or alive

z00ey
12.05.10, 16:28
Kod kavca? Tesko da ce se jos dosta vremena tako nesto sloziti.

Garantirano mu je prvo mjesto na listi branioca jos dobrih mjesec ili vise dana. Svaka cast na citanju napada!

BestFreunde
12.05.10, 17:10
još kad bi netko postavio repporte statsi izgledaju jako zanimljivo
HOF :wanted: dead or alive

reporte mozda poslije dobijete ako budete dobri:girlw:

Kod kavca? Tesko da ce se jos dosta vremena tako nesto sloziti.

Garantirano mu je prvo mjesto na listi branioca jos dobrih mjesec ili vise dana. Svaka cast na citanju napada!

jbg
deff jeste bio dobar ali i off koji je otisao bio je zaista extra

EDIT: ali neka se barem nesto desava na serveru
samo neka nije dosadno

z00ey
12.05.10, 18:47
jbg
deff jeste bio dobar ali i off koji je otisao bio je zaista extra

a cuj, nisam vidio reporte, pa neznam da li je to 1, 2, 3 ili 15 offova ;) tj ne znam da li si samo ti ili i koky i dr. dollitle...

al pretpostavljam jedno 2 ili 3 offa, a ostatak je u katama sta nose deff bodove na kile...

EDIT: uhhhh evo vidjeh, napadacu svaka cast na pjesadijskom offu, no deffa je bilo da ne bi pomoglo previse ni da je bilo vise ovnova ...

a kateru treba novi savezni push... joooj kolko kata je ostalo takodjer.

deff very fooking nice :)

tristan
13.05.10, 01:59
a cuj, nisam vidio reporte, pa neznam da li je to 1, 2, 3 ili 15 offova ;) tj ne znam da li si samo ti ili i koky i dr. dollitle...

al pretpostavljam jedno 2 ili 3 offa, a ostatak je u katama sta nose deff bodove na kile...

EDIT: uhhhh evo vidjeh, napadacu svaka cast na pjesadijskom offu, no deffa je bilo da ne bi pomoglo previse ni da je bilo vise ovnova ...

a kateru treba novi savezni push... joooj kolko kata je ostalo takodjer.

deff very fooking nice :)

Da deff zgodnjikav. Mislim da je napadace posteno iznenadio.

A sto se s2 tice ... previse djece koja briju biti off ministar .... ne karikiram sto je najgore :D :D

Bude zanimljivo za nekoliko mjeseci medjukvadrantski, taman nakon ljeta .... do onda napor da se dobro pripremi

komodo
13.05.10, 18:01
A sto se s2 tice ... previse djece koja briju biti off ministar .... ne karikiram sto je najgore :D :D

pustim ti PP samo da nađem poruku od jučerašnjeg izbora za HIT što se te teme tiče pošto nesmem ovde javno a ionako bih slagao za nick a možda se dete i naljuti pa bolje na PP da ne pomisle ljudi svaštahttp://www.websmileys.com/sm/violent/sterb035.gif

edit:

@Tristan
sredi se pa se i nasmeješ

1. tristan has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
http://www.websmileys.com/sm/violent/sterb028.gif

Pinak
13.05.10, 21:16
ajde njubare isli ste djecu tlacit tamo :D pljackat ih dok su u skoli cccc ...

A gdje si ti spameru...ajd javi se za pivo :P kad budeš u RI

Element
13.05.10, 21:30
Pjesadijska vojska nije nista posebno otisla, teutonac u ovoj fazi izbacuje 890 batina dnevno dakle 5000 zbilja nije problem nastancat. Ili sam ja fulao nesto na ovom serveru. A vidim statistike pljacke i priljev resursa dakle to je relativno brz oporavak za obje strane.

Chvarak
14.05.10, 15:34
stavio si K

vidim ja nema komoda nema ni tema na forumu, dođe komodo opet spammeri svijeta ujedinite se :D

ma znaš ono pos'o kuća, kuća pos'o :D

e kako sam se na ovo okinuo...... ni sam neznaš na koliko razina si s ovime pogodio :D

al da ste vidli poruku od jednog cara neki dan.... farma sui generis i postavlja se za najvećeg mudraca... fakat na kaj je ovaj s2 spao :cry:

BestFreunde
21.05.10, 12:20
sta je ovo
jeste se raspricali:lol2:

sta je ovo opet SYN prvi branitelj:dance:

tristan
21.05.10, 13:47
Neznam ako je prvo osvajanje sela ali lako da je, desilo se jucer ... :D meta nas najdrazi "ministar napada" :lol2:

Bananko Banana
21.05.10, 15:27
sta je ovo
jeste se raspricali:lol2:

sta je ovo opet SYN prvi branitelj:dance:

aha, zahvaljujući kamikazama iz PPZa :dance:
vidim stalno nešto pokušavaju ali bez uspjeha :cry:
hmmm...ili se možda rješavaju sporednog offa :svinjica mala:

kova741
23.05.10, 10:25
Neznam ako je prvo osvajanje sela ali lako da je, desilo se jucer ... :D meta nas najdrazi "ministar napada" :lol2:

morat ćemo neku koaliciju napravit :P krećem po duplu krunu spajanje s2 i s3

tristan
23.05.10, 14:38
morat ćemo neku koaliciju napravit :P krećem po duplu krunu spajanje s2 i s3

onda ce te morati promijeniti ima u INTER :D

pitur21
24.05.10, 08:06
evo SYN i na hrx-u trazi saveznistva,

ccc zar nista niste naucili sa proslih servera

BestFreunde
24.05.10, 15:18
aha, zahvaljujući kamikazama iz PPZa :dance:
vidim stalno nešto pokušavaju ali bez uspjeha :cry:
hmmm...ili se možda rješavaju sporednog offa :svinjica mala:

sram nas bilo:blackeye:

ma i vi se ovo sigurno branite sporednim off-ovima rijesavate se minusa:gamer:

http://travian-reports.net/hr/report/760573f13cc
http://travian-reports.net/hr/report/762826d7d50

netko kao ja
24.05.10, 21:44
sram nas bilo:blackeye:

ma i vi se ovo sigurno branite sporednim off-ovima rijesavate se minusa:gamer:

http://travian-reports.net/hr/report/760573f13cc
http://travian-reports.net/hr/report/762826d7d50

spavalice :harmonikaš: , biti će :cry: kad se probude ROTFL

ares31
25.05.10, 09:19
i nikako da se riješimo ovih off-ova iz prvih sela
gdje god dođemo :welcome:
http://travian-reports.net/hr/report/76750e38103,76752dd951c,76753e4332e,76755dae7c5,76 7563bc87f

Superhik
25.05.10, 09:59
BestFreunde & ares31 molio bih vas ubuduće da koristite HoF podforum za objavu reporta. Ove neću brisati ali kako bi forum bio pregedniji samo ubuduće u HoF temu ubacite reporte sa malom pričicom da bude svima ugodnije gledat reporte ;)

P.S. ako Vam report nije odobren u nekon kračem roku kontaktirajte me na PP jer ponekad mi forum ne izbaci obavijest da je nova tema otvorena.

Lp
Valerossi

Bananko Banana
25.05.10, 11:15
i nikako da se riješimo ovih off-ova iz prvih sela
gdje god dođemo :welcome:
http://travian-reports.net/hr/report/76750e38103,76752dd951c,76753e4332e,76755dae7c5,76 7563bc87f

ajde konačno vas je krenulo... nakon onoliko zakucanih offova iz prvog sela :blackeye:

PPZ-ovci iz dana u dan sve ste bolji..ipak je onaj MM velikog vođe o zabrani samostalnih akcija (čitaj:zakucavanja) dao pozitivne rezultate... :cerek:

BestFreunde
25.05.10, 13:50
ajde konačno vas je krenulo... nakon onoliko zakucanih offova iz prvog sela :blackeye:

PPZ-ovci iz dana u dan sve ste bolji..ipak je onaj MM velikog vođe o zabrani samostalnih akcija (čitaj:zakucavanja) dao pozitivne rezultate... :cerek:

hahah
i vi ste sada ponosni sto imate spiju u P.P.Z-u:brukica:

a vi cete do kraja servera da pricate kako ste kod kavca slozili deff :101010: pa to vam i jeste najveci uspijeh na ovom serveru :brukica: :cerek:

Bananko Banana
25.05.10, 14:28
hahah
i vi ste sada ponosni sto imate spiju u P.P.Z-u:brukica:

a vi cete do kraja servera da pricate kako ste kod kavca slozili deff :101010: pa to vam i jeste najveci uspijeh na ovom serveru :brukica: :cerek:

Ako nisi znao, špije su sastavni dio traviana... nemogu vjerovat da jedan off general poput tebe to nezna :cerek:

Neki kažu kakav vođa, takav savez ROTFL

i druže nemoj da se toliko uzbuđuješ, pa nismo vas mi dočekali samo kod kavca...eh da je bar samo tamo bio party :harmonikaš:

BestFreunde
25.05.10, 15:27
Ako nisi znao, špije su sastavni dio traviana... nemogu vjerovat da jedan off general poput tebe to nezna :cerek:

Neki kažu kakav vođa, takav savez ROTFL

i druže nemoj da se toliko uzbuđuješ, pa nismo vas mi dočekali samo kod kavca...eh da je bar samo tamo bio party :harmonikaš:

mozda za vas synovce

a za tvoju informaciju iz P.P.Z-a nisu izlazili ljudi i pravili neke nove saveze a da smi ih mi molili da se vrate kao sto je bio slucaj kod vas:lol2:

haha
a sad cete reci i da je to bio deff od 3-4 igraca iz okoline

a tvoj in game nick je...

Bananko Banana
25.05.10, 16:27
mozda za vas synovce

a za tvoju informaciju iz P.P.Z-a nisu izlazili ljudi i pravili neke nove saveze a da smi ih mi molili da se vrate kao sto je bio slucaj kod vas:lol2:

haha
a sad cete reci i da je to bio deff od 3-4 igraca iz okoline

a tvoj in game nick je...

e moj druže nažalost ono nije bio deff od 3-4 igrača iz okoline... ehhh da bar imamo toliko deffa po igraču :pčelica:

nismo vam mi krivi što ste išli odma u glavu kavcu i zabili se,ni jedan fejk,to je rezulata vašeg neznanja :opala:

a svoj nick ti kažem kad napravim drugo naselje jer bi me katapultiro da ti sad kažem :fairy:

tristan
25.05.10, 19:34
moderator, hof tema stoji ono od jutra ... wtf?

ares31
25.05.10, 20:57
e moj druže nažalost ono nije bio deff od 3-4 igrača iz okoline... ehhh da bar imamo toliko deffa po igraču :pčelica:

nismo vam mi krivi što ste išli odma u glavu kavcu i zabili se,ni jedan fejk,to je rezulata vašeg neznanja :opala:

a svoj nick ti kažem kad napravim drugo naselje jer bi me katapultiro da ti sad kažem :fairy:

nije neznanje nego bahatost
bili smo bahati platili smo cijenu uglavnom vidim biti če zanimljivi server mid ratuje sa alfom ali ako ih kojim slučajem mi napadamo onda ih deff-aju kada smo krenuli na kavca tamo se je valjda skupio sav deff od syn-a i dobar dio od wr-a to nismo očekivali i deslio se šta se je desilo
sve ide po sistemu neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj :cerek::cerek::cerek: to se je moglo i očekivati i tu nema zamjerke
šta se tiče mog MM-a odnosio se je na glavni off nažalost i sporedni iz prvih sela je dovoljan za dobar dio koordinata

overdose
25.05.10, 21:02
ne mogu vjerovat, tu ima i živih:welcome:

syn šta reć, više sreče drugi put

Superhik
25.05.10, 21:54
moderator, hof tema stoji ono od jutra ... wtf?

Odobreno

tristan
26.05.10, 00:48
nije neznanje nego bahatost
bili smo bahati platili smo cijenu uglavnom vidim biti če zanimljivi server mid ratuje sa alfom ali ako ih kojim slučajem mi napadamo onda ih deff-aju kada smo krenuli na kavca tamo se je valjda skupio sav deff od syn-a i dobar dio od wr-a to nismo očekivali i deslio se šta se je desilo
sve ide po sistemu neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj :cerek::cerek::cerek: to se je moglo i očekivati i tu nema zamjerke
šta se tiče mog MM-a odnosio se je na glavni off nažalost i sporedni iz prvih sela je dovoljan za dobar dio koordinata

nije MiD deffao ALFU. Pazljivo procitaj ime saveza doticne igracice. Pa onda travian.ws. Povrsnost,povrsnost..cccc

svenki
26.05.10, 17:16
kako je stanje na serveru ko vodi? savezi?

overdose
27.05.10, 19:35
server je prilično miran
malo ljudi
bliži se ljeto i tako to...
od saveza aktualno su jaki LC,šabanix,MID,SYN i PPZ
ako sam koga propustio ispričavam se

ima dobre ekipe uglavnom

netko kao ja
27.05.10, 20:52
ima dobre ekipe uglavnom

da nema tebe, bilo bi i bolje :usisava:

overdose
27.05.10, 20:52
edit

gunner
28.05.10, 10:38
ima kakve novosti, vidim zvone skupil lijep broj off bodva se moze vidjeti to mozda kaj se desilo

tristan
28.05.10, 13:26
ima kakve novosti, vidim zvone skupil lijep broj off bodva se moze vidjeti to mozda kaj se desilo

mozda bude hof tema veceras. ALFe napokon skupile deff vrijedan spomena ..ali nedovoljno :D

gunner
28.05.10, 13:39
mogu rec lijep off , svaka cast

z00ey
28.05.10, 19:04

a heroj je ziv. tak da je vjerojatno prosao kod daf-a, koji ima lijep broj deff bodova, a heroj ne postoji...

nadam se reportu. vjerojatno najveci sraz dosad :)

dodatak: zbilja jest najjaci sraz dosad. cestitam napadacu na offu (broj ovnova!!!), kao i braniocu na skupljenom deffu. ujedno zahvaljujem braniocu na reportu :)

inace, ne znam da li je bilo i offa jos iz tog sela? ili je taj off stigao negdje udariti prije?

lil
29.05.10, 01:20
kaj bude report ?

overdose
29.05.10, 01:22
prelijep off
svaka čast

Superhik
29.05.10, 10:05
kaj bude report ?

Još nema ničeg u HoF PDFu da se objavi, ovaj put nije do mene šta reporta nema, tj. nisu objavljeni :D :brukica:

Bananko Banana
29.05.10, 11:25
čujem da se na +/+ dogodio neuspjeli pokušaj preuzimanja sela, neki offici su zabijeni :harmonikaš:

možda netko zna više o tome? :svinjica mala:

z00ey
29.05.10, 11:25
Još nema ničeg u HoF PDFu da se objavi, ovaj put nije do mene šta reporta nema, tj. nisu objavljeni :D :brukica:

ako reporti jos nisu objavljeni, znaci da je tristan na vikendu :):):)

pa sad tko se usudi, neka pokrene katase :D

PS: zbilja bi steta bilo ne objaviti taj HoF :cry:

BestFreunde
29.05.10, 11:50
čujem da se na +/+ dogodio neuspjeli pokušaj preuzimanja sela, neki offici su zabijeni :harmonikaš:

možda netko zna više o tome? :svinjica mala:

ma dobro znam da je za tebe pojam imati admina u ovom djelu igre

Bananko Banana
29.05.10, 11:59
ma dobro znam da je za tebe pojam imati admina u ovom djelu igre

Poštovani generalu, potpuno ste u pravu..naime ja samo pitam dali netko zna više o neuspjelom preuzimanju sela..:cry:

Teyla
29.05.10, 13:15
ako reporti jos nisu objavljeni, znaci da je tristan na vikendu :):):)

neka neka, idemo svi u provod, dan je pravi

ali prije toga, sheppard hoću da me shvatiš za ozbiljno, ulažem sad službeni prigovor, službeniji od ovog na forumu ne može biti.... gradi te zgrade na istim mjestima u svakom selu, nego na sve strane toga ima. :tough: :P

:harmonikaš: od dvora do dvora, nigdje takvog lopova ....iiiiiii u potpisu je dalje :dance:

Sheppard
29.05.10, 14:14
ali prije toga, sheppard hoću da me shvatiš za ozbiljno, ulažem sad službeni prigovor, službeniji od ovog na forumu ne može biti.... gradi te zgrade na istim mjestima u svakom selu, nego na sve strane toga ima. :tough: :P

Lako je tebi reći, spojim se jednom tjednom, a skripta zablesirala pa radi što hoće :cry:
Čak je počela biti bezobrazna pa uzela sve oaze okolo ROTFL

Tristaaaneeeee, daj mi svoju skriptu, ona bolje radi :D :pije kavu:

P.S.
Hmmm, mislio sam da je MiD pomeo već svoj sektor, a oni se igraju još.... Hehe, vidi se koliko vam fali prošli server, hihihi
Ima koja meta za mene??? :P :pivo:

Black_Velvet
29.05.10, 23:00
o sheparde, stara kljuko šta ima kod vas

z00ey
30.05.10, 00:20

hehe, stavim vas ja za sittera, pa nek shepp nauci sta je najbitnije u travianu :)

nes ti off i deff, bitno je fino uredjeno selo :) kad arhitekt to slozi, onda je sve po spagici :)

sta ces vojsku, to sam smeta. ;) bar do artefakata. a onda moze i nesto izvidjaca po selu, uz admine ;)

nego, tristane, pa kad ce hof tema, da imam za slati klincima link da vide sta je fajt!

tristan
30.05.10, 00:45
Shep sry al Darinka voli samo MiD ovce :D :D

hof ... sutra mozda. uzivam u hrani doma malo :D :D za promjenu ... menza je zlo.Da mi ju je skatat bar. uf

Sheppard
30.05.10, 05:17
Shep sry al Darinka voli samo MiD ovce :D :D

hof ... sutra mozda. uzivam u hrani doma malo :D :D za promjenu ... menza je zlo.Da mi ju je skatat bar. uf

Jojj, shep ti je upravo iz grada :)
Išao sam izviditi kako graditi nova naselja, gdje trgovinu staviti da je najbliže centru, gdje zamke nabaviti.... jer kako graditi naselje a da nemaš barem soma zamki... bljak takvo naselje :kid:

imam 3 izviđača, i sakrio sam ih u oazu, te ih skrivam do artifakata :lock:
a vojska ide kad natari dođu, da ne skontate gdje ću početi raditi off za rušenje WWa :pije kavu:

Ma menza je zakoooooon, tko ne dobije 5 kili u 1-2 mjeseca nije se hranio tamo, no čujem da je sada na cvijetnom puno bolja hrana....
kampiraš i susjedi i one bakice ti donose domaću klopu, a i free net imaš tamo
Di ćeš bolje od toga... hehehe :party:

A za Darinku... Gle, mogu ja i testirati beta verziju
malo sam zaboravio jel sada izašla i nova verzija??? ili furate staru još, nostalgičari jedni :D

tristan
31.05.10, 16:23
mod, moze hof tema. danke!

Shep, Sve za Darinku, Darinku nizasto :D :D :D

nazguls
31.05.10, 16:38
zašto ne bi moglo

antonius
04.06.10, 12:19
tristan ti i tvoja darinka..hahhaah

di ti je FLASHHHHHHHHHHHHHH !!!!!!!!!! :D :D :D :cerek:

ares31
04.06.10, 16:27
Lako je tebi reći, spojim se jednom tjednom, a skripta zablesirala pa radi što hoće :cry:
Čak je počela biti bezobrazna pa uzela sve oaze okolo ROTFL

Tristaaaneeeee, daj mi svoju skriptu, ona bolje radi :D :pije kavu:

P.S.
Hmmm, mislio sam da je MiD pomeo već svoj sektor, a oni se igraju još.... Hehe, vidi se koliko vam fali prošli server, hihihi
Ima koja meta za mene??? :P :pivo:

hehehe sada nije toliki problem pomesti bilo koje koordinate koliko je problem skupiti dovoljnu masu dobrih ugrača :cerek::cerek::cerek:
da rezimiram syn je u komi koliko vidim mid wr tuče rekreacijski a i jednima i drugima je bilo ispod časti biti wing u p.p.z-u
oholost i ego su njihov največi neprijatelj:stupid:

antonius
05.06.10, 01:40
hahahah ma ko ce bit wing? :pije kavu::cerek:

Bananko Banana
05.06.10, 14:13
hehehe sada nije toliki problem pomesti bilo koje koordinate koliko je problem skupiti dovoljnu masu dobrih ugrača :cerek::cerek::cerek:
da rezimiram syn je u komi koliko vidim mid wr tuče rekreacijski a i jednima i drugima je bilo ispod časti biti wing u p.p.z-u

:cerek::cerek::cerek:

ajde veliki vođo reci po cemu je ppz bolji savez od syn-a i zašto misliš da je syn u komi? :plesem na kisi:

sto ste vi konkretno napravili synu osim što se iz dana u dan naivno zabijate?

P.S. morati ćemo dolitllu neki push poslat da se čovjek oporavi :opala:

overdose
05.06.10, 18:51
pa ko je reko da je syn loš savez ???
aktivni ste na forumu,
čuje se kakva pametna, a bogami i manje pametna,
igrate se
ma meni ste vi super :plesem na kisi:

ares31
05.06.10, 20:43
:cerek::cerek::cerek:

ajde veliki vođo reci po cemu je ppz bolji savez od syn-a i zašto misliš da je syn u komi? :plesem na kisi:

sto ste vi konkretno napravili synu osim što se iz dana u dan naivno zabijate?

P.S. morati ćemo dolitllu neki push poslat da se čovjek oporavi :opala:

za savez koji svaki dan bude barem jedanput skatan stvarno ste glasni:usisava:
na vašem mjestu bi se poklopio po ušima dolittle se zabija po danu da stvar bude bolja praznik bez fejkova i ni to niste u stanju obraniti:lol::lol::lol::lol: o čemu dalje pričati

Bananko Banana
06.06.10, 21:38
za savez koji svaki dan bude barem jedanput skatan stvarno ste glasni:usisava:
na vašem mjestu bi se poklopio po ušima dolittle se zabija po danu da stvar bude bolja praznik bez fejkova i ni to niste u stanju obraniti:lol::lol::lol::lol: o čemu dalje pričati

u cjeloj priči vi ste ovdje najglasniji...puno pričate a malo radite :pije kavu:

priznajem, katate vi nas ali katamo i mi vas, a u zadnje vrijeme neki iz ppza su ostali bez nekih offica na spavanju :fairy:

ponovno te pitam generalu ares: Po ćemu ste vi ppz-ovci bolji od syn-a?

da te podsjetim da si rekao kako je syn u komi i kako mu je bilo ispod časti biti wing ppza

čekam odgovor :pčelica:
hvala unaprijed

ares31
06.06.10, 23:07
u cjeloj priči vi ste ovdje najglasniji...puno pričate a malo radite :pije kavu:

priznajem, katate vi nas ali katamo i mi vas, a u zadnje vrijeme neki iz ppza su ostali bez nekih offica na spavanju :fairy:

ponovno te pitam generalu ares: Po ćemu ste vi ppz-ovci bolji od syn-a?

da te podsjetim da si rekao kako je syn u komi i kako mu je bilo ispod časti biti wing ppza

čekam odgovor :pčelica:
hvala unaprijed

malo radimo :lol2:
pa tjednima beremo medalje farmajuči syn i šta syn napravi apsolutno ništa
di su vam offeri di su vam off-ovi ajde pošaljite barem koji fake ako se ne usudite ništa drugo dosadno nam je btw i taj igrač koji je iskazao svoju snagu katajuči nekog klinca u akademiji više nije u syn-u
gospodo vrijeme je da se probudite od stare slave se ne živi imate više opcija pokrenite se več jednom
i da bolji smo bolje smo organizirani radimo sa novim igračima konstantno napadamo a vi živite u nekim svojim snovima o prošlim serverima i nemožete se obraniti od jednog igrača (ponavljam jednog ) da kvaliteta servera nije toliko jadna več bi pola syn-a bilo obrisano ovako se nadam da če se netko opametiti
trebam 200 dobrih igrača ljudi koji žele završiti server i raditi ww mjesta još ima ako netko ima takvu želju slobodno se javi
A tko zna možda se varam možda če syn profunkcionirati možda ih total ove godine dovede do ww-a možda,možda čak digne do ww selo recimo do lvl 40 i to bi bio neki napredak :lol2:

Bananko Banana
07.06.10, 09:47
ppz se ponovno malo zabio po ko zna koji put :fairy:

ili se shef ares rješava sporednog offica
nadam se njegovom komentaru :cerek::cerek::cerek:

ares31
07.06.10, 21:24
ppz se ponovno malo zabio po ko zna koji put :fairy:

ili se shef ares rješava sporednog offica
nadam se njegovom komentaru :cerek::cerek::cerek:

pa napokon da sam se riješio tih par kata iz prvog sela poslužile su svsi očistile bliže susjedstvo sada je vrijeme za paladine da mi je lakše farmati ove syn-ovce:D:D:D:

ps: sram vas bilo šta vam je toliko trebalo pa tukao sam konstantno 2-3 ista igrača napadi su putovali min. 4 sata niti jedan fake nisam poslao i išli su u isto vrijeme tj sjedali su u 5 ili 6 ujutro sramotite ime syn ali dobro možda do kraja servera nešta na učite Slobodno se javite stavimo vas u onu sobicu za početnike :D:D

Frula
07.06.10, 21:51
Zna se ko vlada -/- :D

DAR MAR :D

Bananko Banana
08.06.10, 10:55
pa napokon da sam se riješio tih par kata iz prvog sela poslužile su svsi očistile bliže susjedstvo sada je vrijeme za paladine da mi je lakše farmati ove syn-ovce:D:D:D:

ps: sram vas bilo šta vam je toliko trebalo pa tukao sam konstantno 2-3 ista igrača napadi su putovali min. 4 sata niti jedan fake nisam poslao i išli su u isto vrijeme tj sjedali su u 5 ili 6 ujutro sramotite ime syn ali dobro možda do kraja servera nešta na učite Slobodno se javite stavimo vas u onu sobicu za početnike :D:D

laži, laži, laži me, ti to radiš najbolje :cerek:

kažeš par kata...da nije bilo možda nekih 100+ :zeko:
offic od madmax13 :pije kavu:

istina ponekad boli :fairy:

ares31
08.06.10, 14:14
laži, laži, laži me, ti to radiš najbolje :cerek:

kažeš par kata...da nije bilo možda nekih 100+ :zeko:
offic od madmax13 :pije kavu:

istina ponekad boli :fairy:

točnije 145 i da to je par kata i sa njima cc 700 pješadije sve iz prvog običnog sela kojeg sam se morao riješiti :D:D jer su mi smetali.Kao šta rekoh poslužile su svrsi
šta se tiče mad max-a čovjek je deffer ali mu je trenutno jako dosadno pa naštanca 2-3k goštaka za zeku i da može malo napadati ali šta da ti pričam o tome kada je napadanje za syn-ovce nepoznat pojam:cerek::cerek::cerek:

Hefest
08.06.10, 14:33

heehhe sad pričati biti wing a prvo si ponudio savezništvo,pa su ipak tvoji rekli da nisi trebao.joj joj dobro je pa ne dolazim prečesto na s2 chat!

Markecc
08.06.10, 16:43
heehhe sad pričati biti wing a prvo si ponudio savezništvo,pa su ipak tvoji rekli da nisi trebao.joj joj dobro je pa ne dolazim prečesto na s2 chat!

A gle pristojnost je prvo ponuditi primirje i saveznistvo. :))

Bananko Banana
08.06.10, 17:02
točnije 145 i da to je par kata i sa njima cc 700 pješadije sve iz prvog običnog sela kojeg sam se morao riješiti :D:D jer su mi smetali.Kao šta rekoh poslužile su svrsi
šta se tiče mad max-a čovjek je deffer ali mu je trenutno jako dosadno pa naštanca 2-3k goštaka za zeku i da može malo napadati ali šta da ti pričam o tome kada je napadanje za syn-ovce nepoznat pojam:cerek::cerek::cerek:

:cerek:
tješi se... budi čovjek i priznaj grešku...problem je što akcija nije dobro organizirana.. malo si uranio i zabio se..i sve ok.. :opala:

madmax deffer :cerek:
ako njemu nije važno 2-3k gorštaka neka se samo zabija... ima meta kolko mu srce hoće

za cca 3-4 mjeseca doći će do iznenadnog preokreta na +/+ :daje cvijet:

A gle pristojnost je prvo ponuditi primirje i saveznistvo. :))

Što je pjesnik htio reći?

Element
08.06.10, 19:08
Ja ne razumijem da se ovdje ozbiljno razmatraju "gubitci" od 2-3k pjesadije. To nije off nego sprdnja. to je cca 2 i pol dana radenja offa u slucaju da pricamo o gorstacima. Preokret na ++ ce doduse sigurno doc jer ce se pojavit nova ekipa u kvadrantu, tj natari.

Bananko Banana
08.06.10, 19:54
Ja ne razumijem da se ovdje ozbiljno razmatraju "gubitci" od 2-3k pjesadije. To nije off nego sprdnja. to je cca 2 i pol dana radenja offa u slucaju da pricamo o gorstacima. Preokret na ++ ce doduse sigurno doc jer ce se pojavit nova ekipa u kvadrantu, tj natari.

eh da, zaboravih na ekipu zvanu natare
ali s tom ekipom će se pojavit jedna stara ekipa samo u drugom izdanju...
živi bili pa vidjeli :fairy:

Element
08.06.10, 20:13
Dobro da ce se sjetit na pola servera doc, mogli su pregrist pa odmah uletit kad dodu planovi da pocnu radit WW a ne zaje*avaju se bezveze do tad.

BestFreunde
10.06.10, 12:14
za cca 3-4 mjeseca doći će do iznenadnog preokreta na +/+ :daje cvijet:

za 3-4 mjeseca da li cete vi postojati na +/+ koordinatama

kako vas je krenulo sumnjam

Bananko Banana
10.06.10, 19:41
za 3-4 mjeseca da li cete vi postojati na +/+ koordinatama

kako vas je krenulo sumnjam

ma postojati cemo..ne brini drug

ajde reci što bi bez nas? gdje bi zabijali svoje "offove"
mi došli, mi ostajemo...za druge neznamo clown

...ajde brate Nikola okiti to drvce kako bog zapovjeda :Božić:

Frula
11.06.10, 14:04
Dosadno malo na serveru :pije kavu:

Sve mi se čini da čekamo svi polako novi savez Natare :cerek:

Hefest
13.06.10, 12:20
evo evo ima događanja na serveru,neko iz syn-a da nešto kaže,ima neko???

Kaktusmedo
13.06.10, 12:26
čini se da se napokon ++ smirio a bio je i red
rat je ubijao ljude koji kasnije mogu biti neprocijenjivi

sad se težište prebacuje na sredinu neka se grije neka gori 8)

overdose
13.06.10, 14:23
taman sad kroz ljetne dane
dobro će doć
ali imam osječaj da će ipak bit zanimljivo:mothergoose:

Bananko Banana
13.06.10, 14:46
taman sad kroz ljetne dane
dobro će doć
ali imam osječaj da će ipak bit zanimljivo:mothergoose:

i ja imam osječaj da će biti veoma zanimljivo na +/+ :plesem na kisi:
...al tek kad dođu drugi natari sa rupom u središtu sela :svinjica mala:

Sonne
13.06.10, 17:00
veliki SYN postao WING:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Bananko Banana
13.06.10, 18:28
veliki SYN postao WING:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

eh da je to syn sa ex s2 PPZ savez nebi više postojao

pametnom dosta 8)

overdose
13.06.10, 19:12
eh šta bi bilo kad bi bilo
nema veze bitno se zabavit

a na ++ će bit zanimljivo prije sela sa rupama u sredini
u to sam siguran :vampire:

Element
13.06.10, 20:35

pametnom dosta 8)

Sa tom ekipom iz SYN-a igram i ja na hrx-u i sad u PPZ-u pa je nejasno dal bi samog sebe napao, kako god ni tamo bas nemaju preveliko misljenje o vama pa je bolje ne potezat tu temu na forumu jer nema smisla pricat sta bi bilo kad bi bilo.

overdose
13.06.10, 20:50
nego vidim ja da mutira taj ++
wr i mid su postali prijatelji

nice:daje cvijet:

gunner
13.06.10, 21:00
a mid- u dosadno na njihovom kvadrantu pa se uplicu malo na +/+

Dr.Dolittle
13.06.10, 21:46
postalo zanimljivo na +/+ , neka savezništva sklopljena...vamo, tamo tek danas skužio sve :kid:

uglavnom nek se kuha i skuha...bude neki k... od ovog servera :usisava:

overdose
13.06.10, 22:23
a valjda hoče prijatelju
evo samo da ljeto prođe i onda lagano :wanted:

Sonne
14.06.10, 02:06

pametnom dosta 8)

da na s2 su se isto pokazali, patili se pola servera s sakom igraca iz hega i opet ih nisu uspjeli potuc, onda prva trzavica s midom i prohujali s vihorom:kid: a jos uvijek se pricaju seoske legende o synu jos iz prvog s1:kid:

overdose
14.06.10, 22:45
čini mi se da je neko neupučen ...
e sad
za syn sam čuo od prije i znam da je uigrana ekipa
za s2 i ex s3 nisam čuo ništa spektakularno
za ovaj hrx čujem da su odlična ekipa
za s2 upoznajem ih polako

sve u svemu mislim da ima dosta syn-ova u opticaju :)

mrva150
15.06.10, 06:57
PUNO PRIČE MALO RADA :usisava::gamer:

tristan
16.06.10, 12:20
ma ima i fejkica :P :pčelica:

overdose
16.06.10, 12:35
j...š fejkiće :lol2:

netko kao ja
16.06.10, 15:48
Hm vrati se čovjek nakon prisilnog sedmodnevnog odmora, a ono ima što i vidjeti!!!
Hofova nikakvih.
Oni koji su donekle još i davali kakve takve hofove, odlučili se za simcity i potpisali na ++ sva moguća savezništva.
Sve u svemu dosadaaaaaaa
Možemo i klincima prepustiti ovo, pa nek se djeca igraju

overdose
16.06.10, 15:58
rekoh,
blaženi ljetni serveri
ali ima se nešto posla
treba počistit svoje dvorište pa i oko njega :usisava:

Dr.Dolittle
16.06.10, 17:41
Hm vrati se čovjek nakon prisilnog sedmodnevnog odmora, a ono ima što i vidjeti!!!
Hofova nikakvih.
Oni koji su donekle još i davali kakve takve hofove, odlučili se za simcity i potpisali na ++ sva moguća savezništva.
Sve u svemu dosadaaaaaaa
Možemo i klincima prepustiti ovo, pa nek se djeca igraju

vodimo ljubav a ne rat :D
meni je baš supač ovaj server...lagano se pljačka, razvija...ni jednog napada još od početka servera :cerek:

uglavnom bude zanimljivo za koji mjesec :mothergoose: