PDA

View Full Version : Stalno me napadaju, što da radim?

open
28.08.07, 13:58
upomoć,
još nemam vojsku i neznam kako ju dobiti...no nonstop me netko napada........upomoooooć:eek:

ReXXaR
28.08.07, 14:15
Ako si gal izgradi zamku!!!
Mjesto zamki štiti Vaše naselje pomoću dobro skrivenih manjih zamki. Vaši neprijatelji u njima mogu ostati zatočeni pri napadu te više neće moći naškoditi naselju.

Jedna zamka košta 20|30|10|20|0

Jedinice se ne mogu osloboditi kod pljačke. Ako se zarobljenici oslobode u jednom napadu, onda se 33% zamki može popraviti besplatno. Ako se zarobljenici puste, onda se besplatno može popraviti 50% zamki.
Preduvjeti:
Okupljalište razina 1

Vojarna
U vojarni trenirate pješaštvo. Većom razinom same zgrade postižete brži trening vojnika.
Preduvjeti:
Okupljalište razina 1, Glavna zgrada razina 3

Nadam se da sam ti nes malo pomogao...A ako nisam barem sam probo i jos nes mogu ti poslat svoju vojsku da te brani ako oces javi mi se na pp!!!

Black Revenger
28.08.07, 14:55
moja preporuka ti je da opce ne gradis vojsku nego si lijepo napravi skroviste na lvl 10 i nece te napadat jer nece imat razloga.
onda si razvijaj ekonomiju i kad bude solidna kreni na neku vojsku.

Vampire
28.08.07, 15:16
Ima pravo.Tako su mene napadali non-stop i sada me ne napadaju zato sto nemaju nista uzeti....
Posto si rimljanin i tesko ti se braniti preporucam da poslije cranny-a izgradis mnogo legioinara(ali pazi zato sto ti crop production treba biti solidan.),i onda kada napravis akademiju istrazi praetoriana i gradi ih mnogo za obranu,ali tek sa 200 pop.
To naprasvi ako te NAPADAJU!
Ako ne onda si radi jos jedan cranny za uzdrzavati joos jednu tisucicu resursa i onda mozes farmati okolne igrace.
Sretno;):)

Zaboravio sam ti reci da si radis ekonomiju uz to;)

open
28.08.07, 15:27
hvala na odgovorima....evo idem vidit što mogu napraviti

vojsku još nemrem naparviti i stalno me napadaju...prestrašno....

hzg
29.08.07, 16:23
RAdi skrovista i trosi rese, tak da dok te napadaju nista ne uzmu, i zamoli da te prestanu napadati preko poruka.

Ako ti nista ne uzimaju nece ni gubiti vrijeme da te napadju. Sada zaboravi na vojsku, samo trosi rese na ekonomiju dok se ne opravis.

tiki-vz
30.08.07, 11:54
a kak poslati poruke?

Black Revenger
30.08.07, 13:58
a kak poslati poruke?
lagano :p
mores na 2 nacina, kliknes na nekog kome hoces poslat poruku, tj kliknes na njegovo ime pa imas tam opciju "napisi poruku" ili mores otic pod poruke pa imas tam nova poruka pa napise ime tipa kojem saljes...

egZo
07.09.07, 20:24
da li ovdje postoji kakvo pravilo o bashingu jer mene neki baja napada dani noc ja sagradim 1 vojnika on mi posalje sv vojsku na mene

CroJin
07.09.07, 20:34
Mrzim ovo govoriti:(, no ajde, što se mora, mora se.
Travian je igra koja je simulaciji ratovanja, dakle nema bashinga, samo mrtvi, živi i oni na pola puta.

egZo
07.09.07, 20:42
:eek::eek::eek::eek:

zaplakat cu!

nemogu ni postenog vojnika istrenrat a moji nemaju vremena da ga napada..njih isto gaze..

aj moze ovako ko hoce skrsit tog maju za mene dam mu dnevnu placu!!!
(otprilike 4300 drva; 4300 gline;4000 zeljeza i 3500 hrane)

Napomena: Server je 1. I hocu da mu prikoljete sve do zadnjeg vojnika...pokoljite i one seljacine od ljudi u njegovom selu!!!

CroJin
07.09.07, 20:43
zaplakat cu!

nemogu ni postenog vojnika istrenrat a moji nemaju vremena da ga napada..njih isto gaze..

aj moze ovako ko hoce skrsit tog maju za mene dam mu dnevnu placu!!!
(otprilike 4300 drva; 4300 gline;4000 zeljeza i 3500 hrane)

Napomena: Server je 1. I hocu da mu prikoljete sve do zadnjeg vojnika...pokoljite i one seljacine od ljudi u njegovom selu!!!

Nemoj plakat, šalji vojnike na put do mora, približno 24 sata udaljen:D

egZo
07.09.07, 20:45
sta mislis da ih nisam poslo posaljem ih amo i onda miih neko drugi ubije...

svjet je tako orutan:(:(

CroJin
07.09.07, 20:53
sta mislis da ih nisam poslo posaljem ih amo i onda miih neko drugi ubije...

svjet je tako orutan

Nemoj ih slat kao pojačanje, već kao pljačku, i to na mala sela, bez rizika, tako sam ja obnovio vojsku nakon 1 tjednih napada 24/7 na mene dok sam još igro kao igrač normalni.

I znaš kako se kaže:
Life is a beach.:D

floosh
07.09.07, 21:05
Život je plaža??? :D

ostacro
08.09.07, 00:12
život je plaža,nikad čuo??

uglavnom,nemoj gradit vojsku,pravi skrovište resursa i onda če nakon dan 2 prekinut s napadima,on oče da ti gradiš malu vojsku jel on time dobiva napadačke bodove.

CroJin
08.09.07, 00:34
Oj, moj narode, ajmo postepeno.
Life is a beach se čita lajf iz a biič.
Life is a bitch se čita lajf iz a bič.

Kužite malu igru riječima možda?
Ovo je zapravo posve offtopic, jer ionako smatram da je ostacro reko sve, više-manje.

Black Revenger
08.09.07, 02:25
salji vojsku kod mene i bit ce ti sigurna :p

a bashinga nema, mozes napadat kolko ti igrica maksimalno dopusta.

xivan
08.09.07, 09:33
da bravo Black sigurno će ćim te vidi i ćuje poslat vojsku

egZo
08.09.07, 11:53
covjece on vam je psihopat on mene ne napada zbog ressa..imam puno skrovista takoda on svaki put kad me napadne samo mi ubije tog jednog vojnika kojeg sam sagradio i neuzme mi nista od ressa

Marvex
08.09.07, 12:26
Onda ne radi vojnike nego se nagodi.
pOSALJI MU RESE A ON CE TEBE PUSTITI NA MIRU:D

egZo
08.09.07, 19:14
jesam...samo neznam koliko ce trajat!

Deviant
08.09.07, 20:10
jos na pocetku igre napadao me najblizi susjed po nekoliko put na dan
a meni je bilo zabavno jer u tko zna koliko napada nije uzeo niti jedan resurs

jesam li ga zato nazivala psihopatom i cvilila na forumu? - ne
jesam li mozda isla raditi vojnike uz toliki rizik da ih isti cas izgubim? - ne
jesam li pomislila dati mu i najmanji dio svoje proizvodnje ne bi li prestao? - niposto

a tvoj je tip skuzio koliko si blesav da ides praviti vojnike
i sad mu sluzis za rekreaciju vojske

egZo
08.09.07, 20:34
Ja sam se bar probao izvuc iz edit!

Deviant
08.09.07, 20:59
Ja sam se bar probao izvuc iz edit!

nisi ni bio u njima

egZo
08.09.07, 21:27
a ne..ja jedini u savezu nisam mo vojske

a da sam imo skrsili bi rancida jos davno

robofish
08.09.07, 22:44
Napada li te s herojem?Koje je mjesto u statistikama?

egZo
08.09.07, 22:57
nenapada sa herojem...a i presto je dogovorili smo se mi...samo neznam koliko ce dogovor trajat!