PDA

View Full Version : OLD TIME vs S&T

Ariel
13.03.10, 12:28
Inače ne postavljamo hofove na glavnom trgu, ali ovi su nam posebno prirasli srcu :air kiss:

Unutar 24 sata OLD TIME ostao je bez tri offa :blackeye:

kod kavca
http://travian-reports.net/hr/report/2706414931d
kod crne mačke
http://travian-reports.net/hr/report/28082b6071d
kod snješke25
http://travian-reports.net/hr/report/279282a66cc,279299a44a2,27930f88965,27931be0711

sva sreća da nam velika većina igrača ima neki oblik poremećaja spavanja :P

I naravno, svim našim članovima i posebno našim saveznicima - :101010:

bring it on :to victory:

Superhik
13.03.10, 12:32
Odobreno

by Valerossi

blento
13.03.10, 12:37
dobra hvatanje offa.ali opet ko napada taj i strada.kad tad.
peremo se dalje

knez_Borna
13.03.10, 12:38
zelio bih cestitati protivnicima na dobrom deffu i procitanim napadima makar to nije bilo tesko :P

P.S. ako trebate neke tabletice za spavanje samo javite da se nesto sredit :D

dodo.
13.03.10, 12:43
dobar deff i i dobar off

PeaceMaker
13.03.10, 12:44
to su samo sekundarni offici tak da ne vidim razlog veselju:gamer s mišem:

Solid Snake
13.03.10, 12:54
OLD TIME, sa svima zaratili, snosit ce i posljedice :)

ariac
13.03.10, 13:07
to su samo sekundarni offici tak da ne vidim razlog veselju:gamer s mišem:

Nama su to sekundarni deffici :lol2:

Cestitke napadacima, bilo je tu jos makljaze proslih tjedan-dva i nisu nas svi deffovi ovako dobro uspjeli.

Jednu stvar se treba napomenuti, branjena sela su vrlo blizu katama old time-a pa je svaki slozeni deff u tako kratko vrijeme veliki uspjeh.

KneZ TG
13.03.10, 13:16
lijepo odrađeno

tristan
13.03.10, 13:40
offovi su pali da, zgodno ..al da je deffanje bilo dobro i nije bas. da se razumiemo ja sam u savezu branitelja.

Jež
13.03.10, 13:42
Nama su to sekundarni deffici :lol2:

Cestitke napadacima, bilo je tu jos makljaze proslih tjedan-dva i nisu nas svi deffovi ovako dobro uspjeli.

Jednu stvar se treba napomenuti, branjena sela su vrlo blizu katama old time-a pa je svaki slozeni deff u tako kratko vrijeme veliki uspjeh.

baš to :P

Zaustavite off od zdrpija, pretpostavljam da vam se na spomen njegovog imena ledii krv u žilama, a kao da to nije dosta, i onda vidite njegov offić :cerek:

OLD TIME, sa svima zaratili, snosit ce i posljedice :)

Ne bih se baš sloio s ovom tvrdnjom, vjeruj mi, nisi upuće, vrijeme će pokaziti ko će ostati a ko ne... ;)

Zacanus
13.03.10, 14:28

Zaustavite off od zdrpija, pretpostavljam da vam se na spomen njegovog imena ledii krv u žilama, a kao da to nije dosta, i onda vidite njegov offić :cerek:

Ne bih se baš sloio s ovom tvrdnjom, vjeruj mi, nisi upuće, vrijeme će pokaziti ko će ostati a ko ne... ;)

valjda necemo i mi sa S&T ratovat ko IBZ protiv LZN na s1 , hehe

ZappB
13.03.10, 15:27

istina, vi imate zdrpijev off.. a mi imamo najbolje cure na serveru iiiiiiiiiiiiiiiihaaaaaaaaaaaaaaa

oćete se mjenjat možda? aa? aa?

e pa nemere :dance:

:mothergoose:

Josip Broz
13.03.10, 16:03
:palčina:
Čestitam, izgubili su dosta off-a, ali i vi ste deff-a

ariac
13.03.10, 16:53

Ako malo pogledas, vidjeti ces da zdrpi ne napada na dalje od 4 sata (puno cesce na manje od 2 sata) udaljenosti katama i to sela koja su katana vise puta i uglavnom otpisana. Tako da, sorry, ali nisam bas impresioniran.

Znaci ipak nisu sporedni offici? ;)

U vezi kritika za deff ... ponoviti cu, to su deffovi koji su slagani uglavnom na brzinu (pogledajte u koliko sati su bili napadi i udaljenost samih sela). Dio je postignut i prevencijom, ali samo u jednom slucaju. Bilo bi i puno bolje da spija nije proslijedila jedan MM ... ali sta je tu je :)

razigrana bakterija
14.03.10, 01:33

a kakve veze taj off ima s ovim hof-ovima ? inace...zalosno je ako sve nade polazete u taj off i samo jednog igraca...ali dobro...vasa politika...

sto se tice teme...lip galski off u posljednjem reportu...

Toso
14.03.10, 01:40
offovi dobri,deff uzasno balansiran
obje strane, could be better

Jež
14.03.10, 02:49
a kakve veze taj off ima s ovim hof-ovima ? inace...zalosno je ako sve nade polazete u taj off i samo jednog igraca...ali dobro...vasa politika...

sto se tice teme...lip galski off u posljednjem reportu...

Ne polažemo, i da ne bi bilo zabune, nismo nikog pushali da napravi off, niti nećemo, to sam samo tako usput spomenuo...Ali bez brige imamo mi još mnogo većih offova od ovih ovdje viđenih ;)

:opala:

tristan
14.03.10, 03:43
offovi dobri,deff uzasno balansiran
obje strane, could be better

to se desi kad nemas stalni deff u gg/u i nisi deffer.

PeaceMaker
14.03.10, 10:46
Ako malo pogledas, vidjeti ces da zdrpi ne napada na dalje od 4 sata (puno cesce na manje od 2 sata) udaljenosti katama i to sela koja su katana vise puta i uglavnom otpisana. Tako da, sorry, ali nisam bas impresioniran.

Znaci ipak nisu sporedni offici? ;)

U vezi kritika za deff ... ponoviti cu, to su deffovi koji su slagani uglavnom na brzinu (pogledajte u koliko sati su bili napadi i udaljenost samih sela). Dio je postignut i prevencijom, ali samo u jednom slucaju. Bilo bi i puno bolje da spija nije proslijedila jedan MM ... ali sta je tu je :)

kome ti zelis prikazati lazno stanje i cime se pucas??

od crne macke selo od 750 popa zadnji zdrpijev napad ,to selo bilo katano??

ne nije nego cisti sim siti naravno da nemoze braniti pa treba naklikati 750 popa ..prema tome ako nisi upucen,nemoj ni insinuirati stvari:brukica:

ZappB
14.03.10, 12:37
Oprosti, ali s obzirom da organiziram vecinu deffova u S&T valjda sam donekle upucen u stanje stvari :)

I dalje stoji ono sto sam rekao, ali treba uzeti sve zdrpijeve napade i onda napraviti analizu, a ne izdvojiti jedan primjer i pljucati bezveze.

volim žene, volim pare ... volimo te grint care
:101010:

Superhik
14.03.10, 20:32
Spam obrisan a postovi vezani uz off Zdrpia kojeg nema u reportima, te ostatak rasprave nevezane uz ovu temu premješteni su u chat dio foruma.

Lp
valerossi

Sweet devil
14.03.10, 20:39

hm...hm....pa tko je rekao da je on katao? katao je ric, i to u par navrata, selo cropkillano ali ipak napravljena čeka....u manje od 1,5h.....kada većina igrača nije bila online.....i dalje mislite da je to loše??

Jež
15.03.10, 10:21

hm...hm....pa tko je rekao da je on katao? katao je ric, i to u par navrata, selo cropkillano ali ipak napravljena čeka....u manje od 1,5h.....kada većina igrača nije bila online.....i dalje mislite da je to loše??

Joj, joj, joj, kad vi kažete da nije ili se pravite glupi, onda vam je zdrpi napravio uslugu pa je to malo ponovio....Nadao se da će Vam biti drago :)

http://travian-reports.net/hr/report/2956376b858

a joj, sad tek vidim da se zdrpi zeznuo pa je slučajno oderao glavni grad, joj, joj, joj....
:cerek:

PeaceMaker
15.03.10, 10:55
Joj, joj, joj, kad vi kažete da nije ili se pravite glupi, onda vam je zdrpi napravio uslugu pa je to malo ponovio....Nadao se da će Vam biti drago :)

http://travian-reports.net/hr/report/2956376b858

a joj, sad tek vidim da se zdrpi zeznuo pa je slučajno oderao glavni grad, joj, joj, joj....
:cerek:

:cowboy::cowboy::cowboy::cowboy: :offtopic:

cestitke deff generalu arielu....jel to prašak?aha nije ariel nego ariac

ali sigurno se nepjeniš,ma nemas zasto pa to je samo jedan croop od mnogih

PeaceMaker
15.03.10, 19:28

ne mislimo,odlicno obavljeno,kao jutros isto:cvijece i proljece::cvijece i proljece:

ariac
15.03.10, 19:52
:cowboy::cowboy::cowboy::cowboy: :offtopic:

cestitke deff generalu arielu....jel to prašak?aha nije ariel nego ariac

ali sigurno se nepjeniš,ma nemas zasto pa to je samo jedan croop od mnogih

:brukica:

server
25.03.10, 17:17
i off i deff su dobri