PDA

View Full Version : Locos [No Trato] vs. Hrvatska2020 [?][iliti zasto je enigma ?]

Sharafciger (kifla brate)
15.03.10, 14:40
Kao sto sam naslov govori odat cu vam jednu tajnu zasto se savez enigma ili skraceno ? zove tako kako se zove..

Jucer kroz noc moji vojnici zeljni krvi izvidili su neprijateljevo gnijezdo i susreli se s do sada nevidenom hodrom neprijateljskih trupa. Cim je opazila da se vojnici spremaju u jos jedan pohod, dvorska luda je brzinski pustila najdrazu nam Silvanu Armenulic (http://www.youtube.com/watch?v=bYnohOo2Zus) kako bi nase horde razgalila i potjerala u jos bjesomucniji pohod... Pa pogledajmo:

Dolaze horde hrabrih ratnika, ubijajo sve zivo u selu, te se okaljani krvlju protivnickih vojnika vracaju kuci:

http://travian-reports.net/hr/report/28859b821f7

Nazalost neki momci iz prvih redova su zaludeni glazbom, krvlju i zeljom za borbom potrcali prema kopljima te se jednostavno nabili na njih! (Takoder ovih 15 momaka prvih vam je Hrvojev squad koji svakim napadom je sve tanji i tanji, ali glavno da je nas Hrvoje ziv i zdrav.)

Par sekundi iza stizu i momci iz drugog grada jer cim su culi zvuke Silvane Armenulic krenuli su se i oni pripremati, nazalost po njih dolaze na prazan grad, ali ga bez kompromisno ruse:

http://travian-reports.net/hr/report/28861099bc1

te se do jutra jos jednom vracaju na mjesto zlocina kako bi ga jos vise poravnali:

http://travian-reports.net/hr/report/28864aa8d36

Nakon toga napada momci su se zapili i legli spavati, ali nisu nista prepustili slucaju te su naknadno za par sati sravnali protivnicki grad do temelja!

http://travian-reports.net/hr/report/29927ae8e01

ZIVJELI!

No da se sada vratimo na pocetak price i otkrijem vam tajnu ? u skracenom naslovu imena enigmi. Kao sto se da zakljuciti da iza svakog srusenog grada u reportima ostaje ? oni su uzeli to ime..pogledajte dokaz:

hrvatska2020 iz naselja [?]

zar se ne slaze bas lijepo s imenom saveza :)..trebaju nam zahvaliti :D

Do citanja,
Locos

Superhik
15.03.10, 15:13
Odobreno

By
Valerossi

Mr AlcoHell
15.03.10, 15:28
katanje majstorsko, pjesma :narf:

:S

bitno da je hrvoje još tu :)

a kaj se tiče enigmi, ne znam kaj znači taj upitnik, moguće da si upravu :D
jedino logično objašnjenje

15.03.10, 15:47

Pjesma je tu jer mene, moju dualku, hrvoja, heroja i sve vojnike dira tocno u srce :) i ona nam je u svakom reportu spoemnuta jer katamo uz njene zvuke :)

bezzla01
15.03.10, 15:48

pa da li bi imalo smisla da pise ...iz naselja (kifla) :cerek: btw šarafciger šarafcigerasti najšarafcigerasti :wave:

Bobo999
15.03.10, 15:48
Odlično...grad je stvarno sravnan sa zemljom:D

Taki65
15.03.10, 17:32
Haha Hrvoje je jos uvijek u igri ;)

Tome272
15.03.10, 17:45
:101010:

shpuc
15.03.10, 23:16
No da se sada vratimo na pocetak price i otkrijem vam tajnu ? u skracenom naslovu imena enigmi. Kao sto se da zakljuciti da iza svakog srusenog grada u reportima ostaje ? oni su uzeli to ime..pogledajte dokaz:

hrvatska2020 iz naselja [?]

zar se ne slaze bas lijepo s imenom saveza :)..trebaju nam zahvaliti :D

Do citanja,
Locos

1 . eto,bas tako,zato ce biti najlipse vidit kad i tvoja naselja postanu enigma ,slikam pa ti posaljem fotku za uspomenu ;) ...uskoro

2. nisu fora vise ti tvoji hofovi :( ,ja imam samo 2000 napadackih bodova manje od tebe pa ne stavljam hofove,zato jer sam do sada ima respekt prema igracima koji prvi puta igraju i nisam ih kata,ali eto,veceras pocinjemo,nema druge...a sta se tice napadackih bodova,veeelika napomena je da mi glavni off jos nijedanput nije izlazija iz cropa :D ...a i heroj mi samo 2 razine ispod tvoga,vidit cemo na kraju servera ko ce odnijet pobjedu,jesus ili stara grča ;) ...bit ce to borba kifle...i bureka sa sirom

15.03.10, 23:36
1 . eto,bas tako,zato ce biti najlipse vidit kad i tvoja naselja postanu enigma ,slikam pa ti posaljem fotku za uspomenu ;) ...uskoro

2. nisu fora vise ti tvoji hofovi :( ,ja imam samo 2000 napadackih bodova manje od tebe pa ne stavljam hofove,zato jer sam do sada ima respekt prema igracima koji prvi puta igraju i nisam ih kata,ali eto,veceras pocinjemo,nema druge...a sta se tice napadackih bodova,veeelika napomena je da mi glavni off jos nijedanput nije izlazija iz cropa :D ...a i heroj mi samo 2 razine ispod tvoga,vidit cemo na kraju servera ko ce odnijet pobjedu,jesus ili stara grča ;) ...bit ce to borba kifle...i bureka sa sirom

1. Nadam se da ce bar netko ispunit svoju rijec pa nas doc posjetit, cijeli server se samo prijete pa nista..

2. aha, znaci hrvatska2020 igra prvi puta :D ? vjerujem da mu je i s3 isto prvi server koji je igrao :D
off bodovi imaju veze s cim? bilo bi ih vise da ste malo sposobniji pa ste ubacili nes deffa eh eh

p.s nemoj da zavriste kao na s3 :D kaze dualka

pps. a koji si ti uopce? hahahahahaha

mirkoželimir
15.03.10, 23:56
ta tvoja dualka i nakon 8 bannanih multi accounta na forumu i dalje melje. zacepili joj gubicu a kad ono kroz guzu (tebe) kaplje i dalje :D

tristan
16.03.10, 01:19
ajd ne sharafite sharafa neg komentirajte hofove .. kao ja ...

sharaf .. nevalja :D :D nisu teuti za tebe

16.03.10, 13:00
ajd ne sharafite sharafa neg komentirajte hofove .. kao ja ...

sharaf .. nevalja :D :D nisu teuti za tebe

ma to mi je jasno :)

rimljane ja volim :)

se sjecas ti kolega kako smo na starom s3 svi pisali epove o nasim hrabrim junacima, te se i na tome polju natjecali...ah gdje nestade ta draz :)

dadyo
16.03.10, 13:36
...predobro katanje, stavo bi ona tri jopca koji drže table sa brojem 10 ali ne smijem u hofovima od locosa, odmah netko to pobriše tako da ću zbog toga dati ocjenu 9 od 10...