PDA

View Full Version : S&T vs OLD-TIME

ariac
17.03.10, 23:29
Dan je bio uzbudljiv.

Ujutro nas je docekao report gdje je zdrpi&brisi prosetao kroz selo sa zabrinjavajucim offom.
Onda smo se malo razbudili i poceli prebacivati deff iz sela u selo. Uz malo zicanja i ulagivanja nasim dragim saveznicima skupili smo dovoljno da bi stigli smiriti situaciju

ric&knez vs Raven:
http://travian-reports.net/hr/raport.php?id=77932f2c909

I na kraju, zbog manjka deffa smo se odlucili i uhvatiti jedan off na povratku i tjesiti cijeli tjedan jednog od nasih stidljivih offera - Ged-aa.

Ged vs wild jacky
http://travian-reports.net/hr/report/31758cf6c74

:postcount:

Superhik
17.03.10, 23:32
Odobreno

BY
Valerossi

knez_Borna
17.03.10, 23:36
pa ovo je vec 5. put da mi hvatate off :D nije lose...bolje i to neg sa simcitam :D

Jež
17.03.10, 23:40
Čestitke s moje strane na današnjim akcijama, naročito ovom hvatanju offa wild-u....Lijepo, zahuktava se situacija, mnogo se počelo napadat, rušit i deffat na obje strane :)

Ἄδωνις
17.03.10, 23:44
pa ovo je vec 5. put da mi hvatate off :D nije lose...bolje i to neg sa simcitam :D

Hahhahahaa , tebe teško provalit.
Nije tebi ulovljen off , tebi je off dočekan.

A wild jacky-u je ulovljen off u povratku.
E to je već priznanje Gedu.

Svaka čast objem stranama
Hof :palčina:

Opuštenoooo , samo opuštenooo

ariac
17.03.10, 23:47
Čestitke s moje strane na današnjim akcijama, naročito ovom hvatanju offa wild-u....Lijepo, zahuktava se situacija, mnogo se počelo napadat, rušit i deffat na obje strane :)

Hvala :)

Mah, imamo mi jos stidljivijih offera ...

ric, losa karma, ali kao sta vidis sve je to koliko stignemo skupiti pa na kraju ti i ne ispadne prelose ... cijelo popodne slazemo deffove :staklenka:

Ariel
17.03.10, 23:48

ohohoho 5. put :D
Ged :101010:

Ged
18.03.10, 00:26
To je samo da pokazem da acc jos nije stavljen na gasenje. :D
Inace, s Wildom se da razgovarati, lijepo je (i na neki nacin ruzno) kad je s druge strane netko normalan. Nista, idemo dalje, bit ce jos zabijenih offova i probijenih deffova. Zato se i igramo. ;)

angie
18.03.10, 01:01
:party::party: bravo sitovci na akciji , ged srećo ne tugovati brzo ćeš ti to nadoknaditi.
nego nije mi jasno kakv je to znalac šalje u 19 h tj i ranije napada s dva senatora i ne očekuje od aktivnog saveza da igrač ni sitteri nisu online, a što reć ko zna zna a ovaj napad nije ni za dva :)
nevidim jel prije srušio rezu ako mu je namjera bila preuzimanje naselja.
drugo lovljenje offa 5 puta za to moraš stvarno biti pehista ili zaboraviti uključiti "Šumu" il te ged stvarno peca .
treće nastavljamo raditi u našem sektoru :lol: pa će starčeki imat manje deffa.
treće kak će sad returner preživjeti da kikirikiknezovski nema offa a čeka ga još od miša , hiihihhi

uglavnom drago mi je da ste ih skršili samo dalje tako, pa će i oni iako veliki muškarci imati osjećaj da su u dokraja servera PMS- u.

...::Thunderstruck::...
18.03.10, 07:45
ok su hofofi gad cestititam na dobrom napadu

TaraT
18.03.10, 10:16
Ged vs wild jacky
http://travian-reports.net/hr/report/31758cf6c74

:postcount:

svaka cast na lovljenju offa
ali, mislim da se ipak nije isplatilo (mozda radi admina)
...ali predobar off je pao
:(

knez_Borna
18.03.10, 11:28
:party::party: bravo sitovci na akciji , ged srećo ne tugovati brzo ćeš ti to nadoknaditi.
nego nije mi jasno kakv je to znalac šalje u 19 h tj i ranije napada s dva senatora i ne očekuje od aktivnog saveza da igrač ni sitteri nisu online, a što reć ko zna zna a ovaj napad nije ni za dva :)
nevidim jel prije srušio rezu ako mu je namjera bila preuzimanje naselja.
drugo lovljenje offa 5 puta za to moraš stvarno biti pehista ili zaboraviti uključiti "Šumu" il te ged stvarno peca .
treće nastavljamo raditi u našem sektoru :lol: pa će starčeki imat manje deffa.
treće kak će sad returner preživjeti da kikirikiknezovski nema offa a čeka ga još od miša , hiihihhi

uglavnom drago mi je da ste ih skršili samo dalje tako, pa će i oni iako veliki muškarci imati osjećaj da su u dokraja servera PMS- u.

tom naselju je odanost bila na 58 posto a drugom na 7 posto jer ih napadam od 12 navecer bolje bi bilo onda reci za njih dobro jutro :D

tristan
18.03.10, 12:19
Ged :pivo:

ironija je da je ovo po prvi put vidjeno skoro pa dovoljno KOPALJA u deffu. steta sto ostalog nije bilo dovoljno .. e da i tu je onaj detlj oko offa i sto u selu al ajd .. necemo cjepidlaciti :D :D :D :D

dodo.
18.03.10, 13:01
Čestitam defferima ali old-time mi je draži:pivo:

lord07
18.03.10, 13:50
svaka cast na akcijama! samo imam jednu malu zamjerku oldtimerima,,,akcija hvatanja offa od wilda je bila ocita(neznam koliko je vremena bilo) ali zar niste mogli postenu ceku sloziti posto je off uhvacen kad je server najposjeceniji. mogli ste puuuno manje gubitaka imati samo da je uletio 1 rimljanin sa 1k pretorima i par stotina E. imperatorisa. ali tko sam ja da vam kazem kako se igra:gamer s mišem:
no steta je s obje strane ogromna,e sad kome se isplatilo a kome nije,mislim da se ipak ged-u manje isplatilo posto je puuno vec off on izgubio nego je unistio.

jos jednom ipak svaka cast za obje strane. samo se rokajte,to je i bit ove igre.

LP

Sharafciger (kifla brate)
18.03.10, 18:17
svaka cast na akcijama! samo imam jednu malu zamjerku oldtimerima,,,akcija hvatanja offa od wilda je bila ocita(neznam koliko je vremena bilo) ali zar niste mogli postenu ceku sloziti posto je off uhvacen kad je server najposjeceniji. mogli ste puuuno manje gubitaka imati samo da je uletio 1 rimljanin sa 1k pretorima i par stotina E. imperatorisa. ali tko sam ja da vam kazem kako se igra:gamer s mišem:
no steta je s obje strane ogromna,e sad kome se isplatilo a kome nije,mislim da se ipak ged-u manje isplatilo posto je puuno vec off on izgubio nego je unistio.

jos jednom ipak svaka cast za obje strane. samo se rokajte,to je i bit ove igre.

LP

EI NIKAKO U DEFF, preneisplativo je ;) pa nisu to druidi

ariac
18.03.10, 19:02
EI NIKAKO U DEFF, preneisplativo je ;) pa nisu to druidi

Krpamo se cime mozemo :) ... a bolje od EC za konjicu ionako nismo imali u tom trenutku ...

unknown969
18.03.10, 20:00
Evo da se i ja javim.. dobri su ovo HOFovi. Sto se tice mene, ja sam isao osvajati po danu jer ova dva tjedna nisam bio u mogucnosti osvajati po noci(RL) a kb se gomilaju :) i mayday nije neki savez, samo je problem sto ged ima vremena pa komunicira i suraduje sa svima. I nije se mogla sloziti bolja ceka jer je ged jako blizu mene. Pricao sam s gedom i cini se ok, al kad smo vec zapoceli ovo - onda cemo i zavrsiti. nije mi zao mog offa, zao mi je heroja i malo poglavica. sad bar znam da ged nema neku cifru offa :))

wild